NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Minnesota : Kings - 26. října 2018   02:10

Minnesota
Minnesota
15:13' Fehr (M. Foligno, Suter) • 34:22' Brodin (Coyle, Dubnyk) • 59:16' Mikael Granlund (Parise) • 59:36' M. Koivu (Fehr)
Kings

Z tohoto utkání je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek noci.
Tři hvězdy utkání
1. Ryan Suter (MIN) 0+1
2. Marcus Foligno (MIN) 0+1
3. Jonas Brodin (MIN) 1+0
Pokračuje tak mizérie LA Kings, kteří naopak prohráli pošesté v řadě a dál jim náleží předposlední příčka v rámci celé ligy.
Minnesota zvládla v souboji s Los Angeles vybojovat čtvrtou výhru v řadě a dál si během prvního měsíce nové sezony vylepšuje svou bilanci. Kings sice ve třetí třetině vstřelili kontaktní gól, ale poté trestuhodně nevyužili v posledních osmi minutách hned tři přesilovky a domácí naopak dvakrát skórovali do prázdné branky.
59:36'
Minnesota právě vstřelila branku!
Hosté v pokračující přesilovce zkusili ještě jednou jednou hru bez brankáře. Domácí ve vlastním pásmu na buly však vybojovali puk a MIKKO KOIVU ze středního pásma definitivně rozhodl. Asistence: Eric Fehr.
59:16'
MIKAEL GRANLUND vyšel ze souboje mezi kruhy nejlépe, dokázal se zmocnit puku a v pádu ho poslal přes všechny čáry až do branky soupeře. Asistence: Zach Parise.
59:08'
Dubnyk vyrazil střelu Kopitara.
58:35'
Také Kopitar minul. Následně Koivu zkusil vyhozením přes všechny čáry trefit prázdnou branku soupeře, ale míjí.
58:16'
Kovalčuk od modré minul svůj cíl. Hosté zůstávají v útoku.
57:56'
Dumba při vyhození puku trefil střídačku hostů.
57:48'
Kings odvolali brankáře.
57:35'
Ještě jedna šance pro Kings. Staal poslal puk přes plexisklo, hosté tak budou mít další přesilovku. A nejspíš v jejím průběhu odvolají brankáře a půjdou v šesti proti čtyřem.
57:30'
Oba týmy se pokusily marně udržet útočné pásmo.
56:43'
Střela z pravé strany Dubnyka neohrozila, puk orazítkoval jen zadní mantinel.
56:36'
Domácí jsou v plném počtu.
56:30'
Ačkoliv Kings drží útočné pásmo, nemohou se dostat do střelecké pozice.
55:42'
Wild znovu vyhazují. Přesilovka Los Angeles se krátí.
55:20'
Kopitar operoval poblíž brankoviště, ale ani on Dubnyka nepřekonal. Domácí poté vyhazují.
54:52'
Doughty se od modré neprosadil, Dubnyk vyráží. Hosté dál drží puk.
Komerční přestávka.
54:36'
Ale ne na dlouho! Greenway se opět vrací na trestnou lavici, dopustil se nedovoleného bránění, když po otevření vrátek trestné lavice nestačil ještě ani nenaskočit na led a už zasáhl do hry, když vypíchl puk soupeři.
54:32'
54:17'
Minnesota opět vyhazuje.
53:50'
Dubnykovi se podařilo vyrazit střelu z mezikruží na hokejku jednoho ze svých spoluhráčů, který opět osvobozuje svůj tým.
53:18'
Wild vyhazují kotouč, Kings musí zakládat nový útok.
52:57'
Nahozený puk sbírá Dubnyk do lapačky a přerušuje hru.
52:38'
Domácím se podařilo vyhodit puk.
52:32'
Minnesota půjde do čtyř. Dvě minuty za krosček dostal Greenway. Komerční pauza.
52:16'
Walkerovu ránu od modré zvládl Dubnyk vyrazit.
51:54'
Campbell nahozený puk ze středního pásma rozehrál, do útoku se řítí hosté.
51:24'
Prudkou přihrávku od vlastní modré nedokázal Staal dohnat. Je z toho zakázané uvolnění domácích.
50:50'
Doughty zkoušel štěstí od modré, trefil ale jen Granlunda.
50:01'
Suter vystřelil okamžitě po vhazování. Campbell drží puk mezi betony. Komerční přestávka.
49:57'
Zakázané uvolnění Los Angeles vrátí hru před Campbella.
49:15'
Hostům se daří dostat puk ze svého pásma.
48:48'
Seeler se tlačil do zakončení, po něm dorážel vyražený puk Coyle, ale Campbell opět odolal.
48:29'
Campbell se musel vrhnout na led a vleže nakonec odolal náporu domácích, kteří nedokázali propasírovat puk za jeho záda. Hra pokračuje.
48:04'
Kings se dopouští zakázaného uvolnění.
47:31'
Kempe je zpět na ledě.
47:11'
Hra je přerušena kvůli přihrávce rukou domácích. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
46:30'
Kings vyhazují puk.
46:16'
Parise se propracoval do šance před brankovištěm, trefil však jen beton brankáře hostí.
45:31'
Bude se znovu vylučovat. Dvě minuty za vražení na hrazení obdržel Kempe. Minnesota si zahraje další přesilovku.
45:10'
Campbell si skočil rybičkou pro ležící puk a přerušil hru.
44:59'
Niederreiter se řítil za kotoučem do útočného pásma, ale brankář Campbell byl u něho dřív. Sice mu vyhození úplně nevyšlo a trefil hokejku soupeře, ale k jeho štěstí se puk odrazil na zadní mantinel.
43:53'
Brodinovu ránu zablokoval v mezikruží Martinez.
43:39'
Los Angeles právě vstřelilo branku!
Chyba domácích při vyhození puku ze svého pásma. Dokonale toho využil KYLE CLIFFORD, který se zmocnil puku na modré čáře, přebruslil si do pravého kruhu a střelou na bližší tyč, pod lapačku Dubnyka, střílí kontaktní gól! Bez asistence.
43:10'
Foligno svou nohou zastavil střelu zpoza levého kruhu.
42:32'
Kings hrají v plném počtu.
42:06'
Toffoli se ve vlastní třetině zmocnil kotouče, který vyvezl daleko od své branky.
41:38'
Okamžitě po návratu Wild do útoku se daří jejich soupeřům znovu vyhodit.
41:26'
Granlund hodně nepřesnou přihrávkou na modrou čáru vyhazuje puk do středního pásma.
40:40'
Hosté vyhazují puk.
40:32'
Bude se vylučovat na straně Kings. Dvě minuty za porušení postupu při vhazování obdržel Pearson.
40:32'
Parise se zmocnil za pravým kruhem puku, sjel si do mezikruží, kde zkrotil skákající puk, ale Campbella se mu překonat nepodařilo.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 04:07.
Minnesota zatím drží své soupeře zkrátka. Kings se ani ve druhé třetině nepodařilo skórovat, naopak ve 35. minutě zvýšil vedení Wild svým prvním gólem v sezoně Brodin. Mizérii Kings potvrdila i přesilovka na konci dvacetiminutovky, během níž se Los Angeles takřka nedostalo do útočného pásma.
40:00'
39:48'
Campbellovi po Suterově střele a dorážce Zuckera propadl puk za záda do brankoviště. Hosté s velkým štěstím dostali kotouč z nebezpečí.
39:14'
Staal se už tlačil do úniku po výborném zásahu Sutera do hry, ale puk se mu dostal na paty.
38:42'
Minnesota hraje v plném počtu.
38:35'
Přeci jen střela hostů. Martinez pálil z nápřahu od modré, Dubnyk vytěsnil puk na zadní mantinel, odkud se ale k němu vrátil, a tak ho ukryl pod lapačku.
38:25'
Domácí dál drží puk daleko ze svého pásma.
38:06'
Minnesota opět vyhazuje. Velmi špatná přesilovka Los Angeles.
37:34'
Když už se zdálo, že Kings na zadním mantinelu vybojují puk, Seeler dokázal odpálit do středního pásma.
37:06'
Návrat se Kings nevydařil, kotouč opět letí přes všechny čáry.
36:50'
Domácí posílají puk ze svého pásma.
36:42'
Vylučuje se na straně domácích. Koivu odchází na trestnou lavici za hákování.
36:00'
Kotouč opustil ledovou plochu. Komerční přestávka.
35:25'
Na druhé straně blokuje střelu Amadia Seeler.
34:37'
Spurgeon byl při střele od modré zblokován, kotouč se dostal do středního pásma.
34:22'
Delší pasáž bez přerušení nakonec přinesla gólovou tečku! Puk přenesl do levé strany útočného pásma Coyle, jenž posunul JONASU BRODINOVI, který střelou zpoza kruhu propálil Campbella. Obrovský podíl na brance měla i clona Niederreitera. Asistence: Charlie Coyle, Devan Dubnyk.
33:14'
Parise se snažil na útočné modré zachytit puk, ale nakonec se mu podařilo jen protečovat. Kotouče se zmocnili hosté.
32:36'
Po vhazování se ke střele tlačil Toffoli, ale byl zblokován jedním z domácích hráčů.
32:29'
Vhazovat se bude před Dubnykem. Kovalčukova střela byla sražena Dumbou do ochranné sítě.
32:08'
Minnesota to zkusila s přihrávkou na útočnou modrou, ale je z toho jen zakázané uvolnění.
31:46'
Oba celky se marně pokouší o přechod útočného pásma.
30:51'
Rodící se útok Kings zastavilo postavení mimo hru. Komerční přestávka.
30:24'
Foligno se před brankou soupeře dostal k zakončení, byl ale zablokován Walkerem. Campbell tak vůbec nemusel zasahovat.
30:13'
Minnesota se dopouští zakázaného uvolnění.
29:52'
Doughtyho rána od modré orazítkovala pouze zadní mantinel.
29:05'
Kings hrají v plném počtu krátce předtím ještě vyhodili přes všechny čáry.
28:45'
Hosté se osvobozují.
28:37'
Suterovu střelu Campbell vyráží.
28:18'
Suterova střela skončila na zadním mantinelu, domácí mají dál kotouč.
27:53'
Zucker pohotově střílel z pravého kruhu po přihrávce Granlunda, ale Campbell vytáhl ze svého repertoáru skvělý zákroka vytěsnil puk na zadní mantinel.
27:08'
Hosté okamžitě po vhazování dostali puk do středního pásma.
27:05'
Bude se vylučovat na straně Los Angeles. Doughty dostal dvě minuty za nedovolené bránění.
26:27'
Folignovo nahození zpoza branky zachytil brankář Campbell. Puk podržel pod lapačkou. Komerční pauza.
26:15'
25:45'
Rychle o něho přichází.
25:29'
Kings chybují v rozehrávce a domácí se usazují v útočném pásmu.
24:59'
Wild se definitivně daří zmocnit puku. Pouze ale nahazují za branku soupeře a odchází střídat.
24:33'
O puk se zápolí za brankou Dubnyka.
23:56'
Hra je přerušena kvůli postavení mimo hru domácích.
22:53'
Dumba od modré provětral Campbellovy betony.
22:29'
Seelerovu střelu Campbell vyrazil jen před sebe. Puku se zmocnil Foligno, který se pokusil obkroužit branku a využít toho, že brankář soupeře ležel na ledě, ale k zakončení se nedostal.
21:39'
A znovu Wagner! Tentokrát od modré. Dubnyk drží puk v lapačce.
21:13'
Wagner nadvakrát zakončoval z prostoru před brankovištěm, obě jeho střely Dubnyk zdárně vyrazil.
20:36'
Parise se dostal do postavení mimo hru.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 03:12.
První třetina zápasu nepřinesla nijak strhující tempo. Hodně se šetřilo i se střelami, kterých vyslali na branku soupeře oba týmy shodně 7. Přesto si Xcel Energy Center mohla zakřičet gól po akci Foligna a zakončení ležícího Fehra.
20:00'
19:50'
Hosté nadvakrát nahodili za Dubnykovu branku, v obou případech ale puk ukořistila domácí obrana.
19:21'
Ještě jedno přerušení při snaze Minnesoty o přechod útočné modré. Hosté vyhodili puk mezi střídačky a vhazovat se bude před Campbellem.
19:00'
Dubnyk drží puk ve své výstroji a přerušuje hru,
18:23'
Los Angeles se dopouští zakázaného uvolnění.
18:14'
Folignovu prudkou střelu zpoza pravého kruhu drží Campbell v lapačce a přerušuje hru.
17:48'
Hru zastavilo postavení mimo hru Kings. Vhazuje se ve středním pásmu.
17:30'
Hraje se delší úsek bez přerušení. Stejně jako v předchozích případech, kdy se hrály delší pasáže hry, nedochází k ohrožení ani jedné branky.
16:48'
Kings jsou v útočném pásmu. Opět si ale jen posílají puk podél mantinelu. Oba týmy mezitím hrají v plném počtu.
16:13'
Kombinace hostí v útočném pásmu ke střele nevedla. Kempe na modré ztratil puk.
15:30'
Pokračuje se ve čtyřech na obou stranách.
15:13'
Rozhodčí po poradě s videorozhodčím branku uznali. Nick Foligno přihrál z levého křídla před brankovištěm, kde byl najíždějící ERIC FEHR faulován, avšak i vleže se mu podařilo udržet hokejku na ledě a poslat puk za záda Campbella. Asistence: Marcus Foligno, Ryan Suter.
15:13'
Minnesota vsítila branku, je ale otázkou, jestli bude platit. Video musí rozhodnout, jestli se faulovaný Fehr nedopustil branky rukou.
14:26'
Hrát se bude ve čtyřech na obou stranách.
14:26'
Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Zach Parise – 2 min., vysoká hůl).
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Dion Phaneuf – 2 min., vysoká hůl).
14:26'
Hra je kvůli strkanici v obranném pásmu Kings přerušena. Komerční pauza.
14:22'
Koivu z otočky před brankovištěm vytěžil slušnou střeleckou šanci, kterou zlikvidoval Campbell betonem.
13:35'
I další útok Los Angeles měl stejný výsledek, ačkoliv tentokrát se hráči útočícího týmu drželi v pásmu soupeře téměř půl minuty. Avšak bez střely.
13:10'
Oba týmy se po zdolání středního pásma dostávají k mantinelům, kde o puky přichází.
12:08'
Pearson se při přechodu modré čáry dostal do postavení mimo hru.
12:00'
Zatímco se Kings ubránili oslabení, hra byla přerušena. Komerční pauza.
11:43'
Hosté vyhazují.
11:32'
Campbell vyrazil střelu soupeře do rohu.
10:55'
Koivu se tlačil před brankoviště, ke střele se ale nedostal a posunul Parisemu. Ten si nabruslil mezi kruhy, ale rovněž nedokázal vystřelit. Hosté následně vyhazují.
10:06'
Los Angeles vyhazují puk.
09:54'
Clifford se Seelerem shodili rukavice a po krátkém oťukávání se Seelerovi podařilo soupeře strhnout k ledu. Vše spustilo podražení ze strany Clifforda, který trefil Greenwaye. Minnesota si tak zahraje přesilovku.
09:41'
Příliš prudká přihrávka Kings ústí v zakázané uvolnění.
09:33'
Hra je opět přerušena. Readovu střelu z pravé strany srazil Phaneuf do ochranné sítě.
08:35'
Staal vypíchl puk zpod mantinelu Campbella a využít toho chtěl k dorážce Zucker, hra ale byla mezitím přerušena a hostující obrana si to se Zuckerem následně vyříkala u mantinelu.
08:19'
Dubnyk se měl nyní co ohánět. Zvládl ale jak střelu Toffoliho z mezikruží, tak následnou ránu Doughtyho od modré.
08:00'
Celou pasáž hry, která nepřinesla žádné šance, ukončila střela Kempeho od modré a zásah Dubnyka. Komerční přestávka.
07:30'
Stále se hraje, stále bez šancí. O puk se bojuje podél mantinelů, v držení se střídají oba týmy.
06:50'
Hraje se delší pasáž bez přerušení, ale zároveň bez ohrožení jedné či druhé branky.
05:24'
Campbell musel čapnout letící puk do lapačky a přerušit hru. Od modré se neprezentoval vůbec špatně Suter.
04:49'
Kings se ke střele nedostali. Martinez sice zkoušel v mezikruží vypálit, ale byl zablokován. Domácí poté vyhazují tak, aby nedošlo k zakázanému uvolnění.
04:31'
Zakázané uvolnění domácích.
04:02'
Domácí mají puk za svou brankou a zakládají novou útočnou akci. V okamžicích předcházejících byl jejich výpad odražen.
03:19'
První zákrok si připisuje také brankář Campbell po střele Staala zpoza levého kruhu.
02:48'
Toffoli se dostal před brankovištěm k odraženému puku a pohotově vystřelil na Dubnyka, který vyratil puk.
01:57'
Bude se vhazovat před Dubnykem, domácí se dopustili zakázaného uvolnění.
01:08'
Hra je opět přerušena. Kings se dostali do postavení mimo hru.
00:45'
Spurgeon ve vlastním pásmu srazil puk do ochranné sítě. Ke střele se hnal Pearson.
00:22'
Dubnyk vyrazil střelu Kopitara jen před sebe a musel čelit dorážce Toffoliho, se kterou si ale poradit.
00:01'
Domácí obránce Ryan Suter dnes odehraje jubilejní tisící zápas v NHL.

Minnesota Wild: Dubnyk (Stalock) – Dumba, Suter, Spurgeon, Brodin, Pateryn, Seeler – Niederreiter, E. Staal, Zucker – Mikael Granlund, M. Koivu, Parise – Read, Coyle, Greenway – J.T. Brown, Fehr, M. Foligno.

Los Angeles Kings: J. Campbell (Quick) – Doughty, LaDue, Martinez, Muzzin, Phaneuf, Walker – Toffoli, Kopitar, Iafallo – Pearson, J. Carter, Kovalčuk – N. Thompson, Kempe, Clifford – Lewis, Amadio, Wagner.

Rozhodčí: McIsaac, Charron – Knorr, Mach.
Kings prohráli posledních 5 zápasů a v rámci celé ligy jim patří předposlední místo. Se skóre 17:32 mají navíc jednu z nejhorších obran a nejslabších útoků. Své trápení se pokusí zlomit na ledě Minnesoty, která ale naopak vyhrála poslední tři zápasy a vylepšila si trochu nevyrázný začátek nové sezony.
Přeruší Los Angeles Kings svou mizérii? To je hlavní otazník, který bude provázet souboj LA s domácí Minnesotou Wild, která se naopak nachází ve výborné formě.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.