NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Montreal : Dallas - 31. října 2018   00:30

Dallas
21:49' Lindell  (D. Shore) • 27:24' Heiskanen  (D. Shore, Lindell) • 49:27' D. Shore  (Faksa) • 57:23' Radulov  (Ja. Benn)
Montreal
Walsh, L’Ecuyer – Baker, Berg
Bell Centre, Montreal
Dallas

To je ode mě pro dnešek vše, brzy na shledanou u dalších přenosů.
3. Esa Lindell (Dallas) 1+1
A máme tu konec napínavé třetiny. V tomto dějství jsme viděli nakonec 3 góly. Ve 43. minutě se podařilo Gallagherovi snížit a Montreal byl v kontaktu. Pak se ale prosadil ve vlastním oslabení Shore nasměroval Dallas k vítězství! v 58. minutě trefil Radulov prázdnou branku a finální skóre je tak 1:4. Montreal dnes neproměňoval šance naopak Stars se po první třetině oklepali a zaslouženě si odváží vítězství.
Střely po 3. třetině: Domácí – 35, Hosté – 22.
59:10'
Armia se cpal do střely,ale Bishop zasahuje.
58:50'
Zápas se již pouze dohrává.
57:23'
Dallas právě vstřelil branku!
Canadiens zkoušeli zvrátit skóre hrou v 6ti,ale Radulov se po přihrávce od Benna dostal ke kotouči ve středním pásmu a těsně za modrou trefil prázdnou branku.
Asistence: Jamie Benn
57:05'
Montreal nevyužil krátkou přesilovou hru.
56:50'
Další pokus Tatara vyrazil Bishop ramenem.
56:20'
Tomáš Tatar minul prázdnou branku!
55:30'
Hra se odehrává převážně ve středním pásmu.
55:02'
Rozhodčí nám ze závěru zápasu dělají trochu bramboračku, hráči obou týmů mají problém se vejít na trestnou lavici.
55:02'
Vyloučení v týmu Dallas Stars (Jamie Benn – 2 min., podrážení).
54:39'
Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Joel Armia – 2 min., podrážení).
54:30'
Montreal mohl také skórovat v oslabení,ale Armia dorážkou minul!
54:10'
Tyler Seguin vypálil z pravého kruhu pro vhazování, Price zasahuje.
53:50'
Canadiens vyhazují kotouč přes všechny čáry.
53:12'
Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Max Domi – 2 min., krosček + 10 min. osobní trest, nesportovní chování).
Vyloučení v týmu Dallas Stars (Roman Polák – 2 min., hrubost).
53:10'
Jonathan Drouin vypálil od modré, Bishop zasahuje vyrážečkou.
52:05'
Canadiens bojují o kotouč za brankou Bishopa, nyní se ke střele dostal Kotkaniemi, ale jeho pokus na bližší tyč Bishop kryje.
51:43'
Slibně rozjetý útok Habs zastavuje offside.
51:20'
Peca nahodil kotouč do třetiny a Canadiens kombinují u Stars.
50:50'
Brendan Gallagher se pokusil překvapit rychlou otočkou kolem tyče, ale BIshop byl pozorný.
50:30'
Bishop drží kotouč po střele od modré a následuje komerční přestávka.
50:09'
Dallas ve vlastním oslabení udělal pořádný krok k vítězství!
49:27'
Tak to je odpověď z říše snů! Dallas se dostal do přečíslení 2 na 1 při vlastním oslabení, ale Faksa netrefil branku. Následně se ke kotouči dostal Lehkonen, který se nechal odzbrojit Faksou a ke kotouči se před brankou dostal DEVIN SHORE, který backhandem vymetl pavučinky v šibenici!
Asistence: Radek Faksa
48:50'
Tomáš Tatar měl obrovskou šanci vyrovnat, ale z pravého kruhu pro vhazování minul branku!
48:20'
Dallas se osvobozuje.
47:50'
Nahození Petryho zamířilo vedle branky.
47:49'
Vyloučení v týmu Dallas Stars (Esa Lindell – 2 min., hákování).
47:10'
Artturi Lehkonen nahazoval kotouč na branku,ale puk zamířil do rohu.
46:30'
Joel Armia dostal skvělou nahrávku mezi kruhy,ale nepropálil Bishopa!
45:50'
Domi hledal volného Lehkonena,ale kotouč k němu nedoputoval.
45:30'
Domi je na ledě, domácí přečkali oslabení.
44:40'
Price si připisuje zákrok proti střele Seguina.
43:22'
Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Max Domi – 2 min., podrážení).
43:00'
John Klingberg hodil Gallaghera na Bishopa a rozhodčí gól uznávají!
43:00'
Montreal právě vstřelil branku!
Montreal dostal kotouč do sítě, ale Gallagher byl v kontaktu s BIshopem, máme tu Coaches Challenge. Tomáš Tatar zasekl s kotoučem na střed a BRENDAN GALLAGHER byl při dorážení aktivní a nakonec s pomocí Klingberga dostal kotouč do sítě!
Asistence: Tomáš Tatar
42:20'
Dallas vytáhl forčeking a Montreal má obrovské problémy s rozehrávkou.
41:58'
Price zasahuje proti nepříjemné střele Dickinsona od modré.
40:50'
Nepovedená rozehrávka hostů končí až u Price, rozhodčí píská icing.
40:01'
Úvodní buly pro domácí tým.
40:01'
Je tu konec druhého dějství. Dallasu se podařilo 2x skórovat, když nejprve využil přesilovou hru Lindell a ve 28. minutě se prosadil Heiskanen. Montreal si vynutil trestné střílení,ale to Lehkonen neproměnil. Oproti první třetině hosté přidali a sledujeme vyrovnaný hokej, pouze s tím rozdílem, že Habs pálí do tyčí za Bishopem místo do branky.
Střely po druhé třetině: Domácí – 19, Hosté – 16.
Třetí třetina začně přibližně v 02:36.
40:00'
39:58'
Benn vypálil z kruhu pro vhazování, Price má kotouč ve své moci.
39:30'
Armia znovu vypálil,ale tentokrát netrefil branku.
39:10'
Joel Armia vypálil ve vlastním oslabení,ale mířil přesně do středu branky.
38:40'
Miro Heiskanen vypálil od modré, Price zasahuje vyrážečkou!
38:27'
Phillip Danault zavezl kotouč do třetiny a šetří čas.
38:14'
Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Jonathan Drouin – 2 min., vysoká hůl).
37:40'
Jamie Benn vypálil v přečíslení 3 na 2,ale bohužel pro hosty netrefil branku!
36:57'
Petryho střela minula branku!
36:50'
Kotouč je znovu ve třetina hostů, Stars se nemohou prokombinovat do středního pásma.
36:15'
Jason Dickinson vypálil ze středu hřiště, jeho pokus zblokoval Mete.
35:50'
Dallas s kotoučem za vlastní brankou a Lindell zakládá útok.
35:03'
Alexandr Radulov se snažil procpat kotouč na druhou tyč na Benna, ale Price jeho úmysl přečetl a kotouč lapil.
35:00'
Price podržel střelu od pravého mantinelu a následuje komerční přestávka.
34:05'
Jesperi Kotkaniemi zavezl kotouč do třetiny,ale následná nahrávka byla nepřesná a k puku se dostal Dallas.
33:20'
Tyler Seguin se dostal s kotoučem do levého kruhu pro vhazování a mířil na vyrážečku Price, jeho pokus těsně minul branku!
32:05'
Za brankou Price se pralo několik hráčů o kotouč, 2 dokonce přišli o hokejku,ale kotouč nakonec došel k Honkovi na modrou,ale jeho pokus netrefil branku!
31:30'
Alznerovo nahození proletělo těsně kolem pravé tyče!
30:50'
Dallas se usadil u domácích a kombinuje podél mantinelů.
30:10'
Habs napadají rozehrávku soupeře a Dallas má problémy dostat se s pukem za modrou.
30:00'
Phillip Danault zkoušel pozornost Bishopa, když vstřelil na první tyč,ale hostující brankář uspěl.
29:40'
Price podržel nahození ze středního pásma a následuje komerční přestávka.
28:50'
Canadiens jsou zaskočeni dalším gólem a Stars kombinují ve třetině.
28:20'
Dallas má až neuvěřitelnou produktivitu, z 8mi střel hned 2x skóroval!
27:24'
Montreal špatně střídal a hned po vypršení trestu Dallas navyšuje vedení! Devin Shore našel krásnou nahrávkou volného MIRA HEISKANENA, který nechytatelnou bombou pod břevno překonal Price!
Asistence: Devin Shore, Esa Lindell
27:16'
Canadiens tohle oslabení přečkají.
26:58'
Matthew Peca výborně zasáhl a vyvezl kotouč až do třetiny hostů.
26:30'
Paul Byron s Armiou se dostali 2 na 1, ale Armia nedokázal nahrát.
26:00'
Kotouč za brankou Bishopa, domácí čtyřka střídá.
25:40'
John Klingberg našel krásnou nahrávkou před brankou volného spoluhráče,ale ten z bezprostřední blízkosti nepřekonal Price!
25:19'
Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Nicolas Deslauriers – 2 min., hákování).
24:58'
Montreal nepolevuje v nastaveném tempu a vytváří jednu šanci za druhou!
24:20'
Jeff Petry vypálil od modré,ale Radulov dobře zaklekl a vyrazil puk do středního pásma.
23:10'
Byron zkusil prokličkovat mezi 3 protihráči,ale neuspěl a ztratil kotouč.
22:41'
Jonathan Drouin trefuje břevno! To je třetí branková konstrukce domácího týmu!
21:49'
Dallas využil domácí ztráty kotouče ve středním pásmu a hosté se dostali do přečíslení 2 na 1! Devin Shore krásně naznačil střelu a předal kotouč na volného ESA LINDELLU, který uklidil kotouč od prázdné!
Asistence:
21:40'
Joel Armia znovu vybojoval kotouč a vyhazuje ho.
21:22'
Dallas musí vyklidit pásmo – offside.
21:05'
Tyler Seguin trefuje ze strany levou tyč!
20:48'
Artturi Lehkonen mířil mezi betony,ale hostující brankář zkušeně počkal a nájezd vychytal!
20:48'
Artturi Lehkonen si vybojoval samostatný nájezd, když ho John Klingberg fauloval při samostatném úniku!
20:30'
Joel Armia vyhazuje kotouč až k BIshopovi.
20:10'
Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Phillip Danault – 2 min., sekání).
20:01'
20:01'
A máme za sebou první třetinu. V úvodním dějství byl domácí tým rozhodně aktivnější, dokonce si vynutil 2 přesilové hry,ale ani jednu nedokázal využít. Dallas se dostával do šancí spíše sporadicky a do další třetiny by měl rozhodně přidat.
Střely po první třetině: Domácí – 10, Hosté – 3.
Druhá třetina začne přibližně v 02:33.
20:00'
19:40'
Třetina se již jen dohrává.
19:20'
Roman Polák vypálil od modré, jeho pokus trefil brusle Danaulta.
19:05'
Dallas je po delší době na kotouči,ale hráči v bílých dresech jsou ve své třetině.
18:30'
Další Domiho pokus prolétl těsně kolem pravé tyče.
17:59'
Max Domi se dostával do samostatného úniku, ale těsně před střelou mu puk vysekl obránce!
17:05'
Brendan Gallagher pálil od modré, ale trefil prvního hráče před sebou.
16:30'
Tatarovu střelu od mantinelu zblokoval obránce.
16:05'
Další nepřesná rozehrávka Stars končí zakázaným uvolněním.
15:20'
Armia vypálil po krátké nahrávce od Kotkaniemiho,ale jeho pokus nebyl přesný.
15:10'
Nepovedená rozehrávka hostů končí icingem.
14:40'
Naopak Radulov slyší pískot celé haly, pokaždé když se dotkne puku.
14:20'
Dallas se dostal do šance 2 na 1,ale kotouč přes ležícího obránce neprošel!
13:50'
Na kostce se promítaly nejlepší zákroky Price z minulé výhry proti Bostonu a domácí miláček dostává standing ovations!
13:20'
Hosté přežili druhé oslabení a vyráží do útoku.
12:10'
Jesperi Kotkaniemi dostal naloženo,ale mladá hvězda se zvedá a vypadá to, že bude pokračovat.
11:38'
Dallas znovu vyhazuje kotouč až Priceovi.
10:58'
Domácí čtvrtá lajna zavřela Stars v jejich polovině a pálí ze všech pozic!
10:20'
Charles Hudon krásně tečoval střelu od modré,ale Bishop předvedl skvělý zákrok!
09:40'
Montreal je na kotouči ,ale nedaří se mu vymyslet větší šance.
09:05'
Price má dosud pouze jediný zákrok!
08:20'
Canadiens jsou znovu nastěhovaní ve třetině soupeře,ale nahození Reillyho minulo branku.
07:48'
Radulov se hnal do šance,ale těsně před ním odpálil kotouč domácí obránce.
07:10'
Jason Spezza dnes hraje své 1000. utkání v NHL, fanoušci Montrealu tleskají hostující hvězdě!
06:59'
Lehkonenova střela od mantinelu skončila v lapačce Bishopa.
06:41'
Alexandr Radulov našel krásnou nahrávkou Faksu, ale český útočník nedokázal kvalitně zakončit.
06:19'
Charles Hudon vypálil z levého kruhu pro vhazování, jeho střela mířila na druhou tyč, BIshop ukryl kotouč v lapačce.
06:02'
Nahození Reillyho skončilo v ochranné síti, Dallas zatím brání výborně.
05:30'
Canadiens se dostali ke kotouči ve třetině,ale střela Petryho je vyhání z pásma.
04:58'
Dallas znovu vyhazuje kotouč přes všechny čáry.
04:40'
Tyler Seguin vyvezl kotouč do třetiny domácích a šetří čas.
04:29'
Vyloučení v týmu Dallas Stars (Alexandr Radulov – 2 min., nedovolené bránění).
03:50'
Dallas se dostal k puku za vlastní brankou a po Honka na chvilku uklidňuje situaci.
03:10'
Domácí vstoupili do utkání aktivněji a vytvářejí si jednu šanci za druhou.
02:58'
Zblokovaná střela od mantinelu skončila v ochranné síti.
02:16'
Mike Reilly trefuje tyč po střele od modré!
02:05'
Karl Alzner vypálil od modré, jeho lehkou střelu sbírá Bishop do lapačky.
01:20'
Victor Mete vypálil z kruhu pro vhazování, jeho pokus Bishop vyrazil, ale k puku se dostali první hostující hráči a uklidnili situaci.
00:27'
Montreal se usadil ve třetině Stars, ale dělovka Gallaghera minula branku.
00:01'
Úvodní buly pro hostující tým.
00:01'

Montreal Canadiens: Price (Niemi) – Petry, Jo. Benn, Reilly, Alzner, Mete, Ouellet – Gallagher, Danault, Tatar – Lehkonen, Domi, Drouin – Armia, Kotkaniemi, Byron – Hudon, Peca, Deslauriers.

Dallas Stars: Bishop (Chudobin) – Lindell, J. Klingberg, Methot, Heiskanen, Honka, R. Polák – Dowling, Seguin, Radulov – Ja. Benn, Spezza, Janmark – G. Smith, Faksa, Comeau – Ničuškin, Dickinson, D. Shore.

Rozhodčí: Walsh, L’Ecuyer – Baker, Berg.
Montreal Canadiens
Canadiens patří k příjemným překvapením letošní sezóny. Z posledních 5ti zápasů dokázali 4x bodovat. Nepodařilo se jim to pouze s Buffalem, kterému podlehli 3:4. V minulém kole si Montreal připsal cenné vítězství nad rivalem z Bostonu. V zápase se zaskvěl skvělým výkonem Carey Price, který nepustil kotouč za svá záda a v počtu vítězství za Montreal se posunul na třetí místo před Roye. V tabulce Východní konference najdeme Habs na 4. místě se 14 body.
Nejproduktivnější hráči
1. Domi – 5 + 6
2. Petry 1 + 8
3. Drouin – 3 + 5
Dallas Stars
Dallas nemá dobrou formu, z poslední 5ti zápasů si připsal pouhé 2 výhry, když se mu podařilo porazit Anaheim a Los Angeles. V minulém kole přišla porážka s trápícím se Detroitem 2:4. V posledním duelu se střelecky prosadil Radek Faksa, který snižoval na 2:3. V tabulce Západní konference najdeme Dallas na 12. místě s 10 body.
1. Seguin – 3 + 9
2. Klingberg – 5 + 6
3. Radulov – 4 + 6
Dobrý večer, vítám všechny fanoušky nejlepší hokejové ligy! Dnes se společně podíváme na zápas mezi Montreal Canadiens a Dallas Stars.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 00:30.