NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Rangers : Colorado - 17. října 2018   01:00

Rangers
Rangers
12:07' Kreider (Shattenkirk, Zuccarello) • 30:53' K. Hayes (Zuccarello, Shattenkirk) • ' Shattenkirk
3:2
(1:0, 1:2, 0:0 - 0:0)

2:1 (SN)

Colorado
Colorado
28:13' Landeskog  (Jost, Barrie) • 39:48' MacKinnon  (Landeskog, Rantanen)
Rangers
H. Lundqvist (Georgijev) – Shattenkirk, Skjei, Pionk, Claesson, Br. Smith, M. Staal – Fast, Zibanejad, Kreider – Zuccarello, K. Hayes, Chytil – Naměstnikov, B. Howden, Vesey – Lettieri, Spooner, C. McLeod.
Schlenker, Joannette – Murphy, MacPherson
Madison Square Garden, New York
17,251 diváků
Colorado
Varlamov (Grubauer) – Girard, E. Johnson, Cole, Barrie, Zadorov, Nemeth – Landeskog, MacKinnon, Rantanen – Kerfoot, Jost, C. Wilson – Nieto, Söderberg, G. Bourque – Kameněv, Dries, Calvert.

To je ode mě pro dnešek vše, brzy na shledanou u dalších přenosů.
Československá stopa v utkání:
Filip Chytil (NY Rangers) 0+0, 1 střela, čas na ledě 20:08
Tři hvězdy utkání:
1. Kevin Shattenkirk (NY Rangers) 0+2
2. Semjon Varlamov (Colorado) 40 zák., 3 góly, 95,3%
3. Henrik Lundqvist (NY Rangers) 31 zák., 2 góly, 93,9%
A je tu konec, nervydrásající utkání musely rozhodnout až samostatné nájezdy a v nich byl úspěšnější domácí tým. Rangers si tak připisují druhou výhru v sezóně a lví podíl na ní má skvěle chytající Henrik Lundqvist, který si připsal 31 zákroků! Varlamov byl také fantastický, když si připsal hned 40 zákroků. Bonusový bod si tak připisuje domácí tým a Jezdci tak stoupnou tabulkou vzhůru.
V samostatných nájezdech zvítězil tým New York Rangers.
Autorem vítězné branky je KEVIN SHATTENKIRK.
Gabriel Landeskog se pokusil zakončit kličkou do backhandu,ale Lundqvist ho vychytal!
Kevin Shattenkirk si stáhl kotouč na forehand a přesnou střelou k tyči překonává Varlamova.
Mikko Rantanen přijel mezi kruhy a rychlou střelou na vyrážečku překonal brankáře.
Mika Zibanejad chtěl zakončit střelou,ale kotouč mu přeskočil čepel.
Nathan MacKinnon naznačoval kličku,ale Henrik Lundqvist ho přečetl a vypíchl mu kotouč.
Mats Zuccarello se s tím nepáral a střelou po zemi překonává Varlamova!
Samostatné nájezdy začínají.
65:00'
Prodloužení skončilo.
64:25'
Nyní tyč trefuje Nathan MacKinnon !
63:58'
Gabriel Landeskog trefuje tyč po parádní akci 2 na 1!
63:20'
Jimmy Vesey netrefil kotouč, který stačilo umístit do prázdné klece!
63:10'
Tyson Barrie si nerozuměl se spoluhráčem a odevzdal kotouč.
62:50'
Colorado má kotouč poprvé ve své moci a může zaútočit.
62:23'
Semjon Varlamov má v lapačce další kotouč.
61:59'
Fast vypálil z dobré pozice, Varlamov byl znovu včas na místě!
61:36'
Mika Zibanejad vypálil z jedničky, Varlamov má kotouč v rukavici!
61:07'
Střelu Zibanejada blokuje Calvert!
60:40'
Mika Zibanejad, Mats Zuccarello, Kevin Shattenkirk a Kevin Hayes. To je útočná čtveřic domácích.
60:20'
Oddechový čas pro domácí.
60:19'
Nathan MacKinnon musel zatáhnout za záchranou brzdu a uvidíme přesilovou hru.
60:19'
Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Nathan MacKinnon – 2 min., držení).
60:01'
Domácí úspěšnější na buly a mají výhodu.
60:01'
Začalo prodloužení.
Ve třetí třetině jsme se nedočkali žádného gólu. Nejprve byli aktivnější domácí,ale ke konci třetiny byla hosté, ti kdo určují tempo hry. O bonusovém bude bude tak muset rozhodnout prodloužení, potažmo nájezdy!
Střely po 3. třetině: Domácí – 39, Hosté – 32.
60:00'
Třetí třetina skončila.
59:30'
Avs jsou s kotoučem za brankou a vyčkávají.
58:50'
Smith vypálil od modré, jeho střela nadělala Varlamovovi spoustu vrásek!
58:31'
Rangers se nemohou dostat k puku až nyní vypálil Chytil,ale jeho pokus skončil v ochranné síti.
58:10'
Mikko Rantanen vypálil od modré, Lundqvist zasahuje betonem.
57:40'
Colorado kombinuje ve vlastní třetině, ani jeden z týmů nechce udělat chybu.
57:10'
Alexander Kerfoot místo střely z dobré pozice volil nahrávku na střed, ale kotouč adresáta nenašel!
56:50'
Henrik Lundqvist vyrazil dělovku od modré helmou!
56:20'
Domácí diváci se probouzejí a halou zní "Lets go Rangers!"
55:40'
Matt Calvert dobře vystihl rozehrávku soupeře a Avs jsou znovu v útoku.
55:10'
Střelu Chytila od mantinelu zblokoval Jost!
54:40'
Wilson skvěle zablokoval střelu od modré čáry.
54:10'
Varlamov zasahoval po delší dobře, střelu od mantinelu viděl a kotouč má bezpečně v lapačce.
53:10'
Hra je nyní opravdu vyrovnaná, každá chybička může rozhodnout o osudu tohoto zápasu.
52:27'
Brady Skjei zastavil Nieta, který chtěl obkroužit branku a zasunout kotouč do prázdné svatyně!
52:00'
Zdá se, že komerční pauza pomohla domácímu týmu, který teď udává tempo hry.
51:50'
Kevin Hayes prokličkoval středním pásmem,ale jeho střela byla slabá a minula branku.
51:20'
Nahození od modré prosvištělo brankovištěm až do rohu kluziště. Varlamov tedy nemusel zasahovat.
50:40'
Henrik Lundqvist zastavuje lehkou střelu od modré a následuje komerční přestávka.
50:10'
Rangers se v posledních minutkách nedokáží dostat k puku a pouze brání.
49:50'
Varlamov zastavuje vyhození ze třetiny Rangers a Avs se chystají na další útok.
49:10'
Colorado je v posledních chvílích aktivnějším týmem.
48:37'
Patrik Nemeth vypálil od levého mantinelu, jeho dělovka prolétla těsně kolem pravé tyče!
48:05'
Nikita Zadorov měl šanci vypálit,ale kotouč mu přeskočil čepel hole.
47:40'
Mikko Rantanen je také zpět na ledě a pokračujeme v klasickém počtu hráčů na ledě.
47:20'
Varlamov si poradil s dorážkou po střele od modré.
46:50'
Rangers mají kotouč a začíná jejich přesilová hra.
46:20'
Alexander Kerfoot se krásnou otočkou zbavil obránce a nahrál,ale střela Johsonovi nesedla a minula branku.
45:58'
Colorado drží kotouč na svých hokejkách a kombinuje ve vlastní třetině.
45:40'
Brady Skjei zlomil hokejky při střele a Rangers tak chvíli hráli ve 3.
45:26'
Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Mikko Rantanen – 2 min., držení).
45:20'
Mikko Rantanen vypálil z jedničky pro křižné nahrávce,ale při střele ztratil rovnováhu a nezamířil přesně.
44:40'
Hayes vyhrál vhazování a ihned odpaluje kotouč pryč ze třetiny.
44:31'
Vyloučení v týmu New York Rangers (Filip Chytil – 2 min., hákování).
43:50'
Mikko Rantanen se ocitl osamocen před "Králem Henrikem", ale domácí hráč si na střelu do horního růžku počkal a vytěsnil ji lapačkou!
43:05'
Hra je přerušena pro offside, Nathan MacKinnon vjel do pásma moc rychle.
42:20'
Rangers vysunuli napadání a Avalanche mají problémy s rozehrávkou.
41:01'
Alexander Kerfoot napálil kotouč od mantinelu, ale jeho pokus o chlup minul branku.
40:01'
Úvodní buly pro domácí hokejisty.
40:01'
Máme za sebou parádní druhou třetinu, která musela bavit. Ve 29. minutě se prosadil Landeskog, když tečoval již tečovanou střelu do branky. O 2 minuty později se radovali znovu domácí, když se Hayes prosadil nechytatelnou bombou do horního růžku! Lundqvist předvádí fantastické zákroky,ale 12 sekund před koncem kapituloval podruhé, když byl kotouč před ním znovu 2x tečován! Do šaten se jde tak za vyrovnaného stavu 2:2.
Střely po druhé třetině: Domácí – 31, Hosté – 22.
Třetí třetina začne přibližně v 3:00.
40:00'
39:48'
Colorado právě vstřelilo branku!
Halou stále znělo hlasité "Henrik",když domácí miláček kapituloval po druhé! Mikko Rantanen napřáhl na modré, jeho pokus tečoval Landeskog a následně ještě NATHAN MACKINNON, na 2 změny směru nedokázal Lundqvista zareagovat a máme srovnáno! Asistence: Gabriel Landeskog, Mikko Rantanen
39:07'
Henrik Lundqvist předvedl neuvěřitelný zákrok, když se dokázal zvednout po zákroku a zneškodnit dorážku Nieta!
38:40'
Erik Johnson vypálil po křižné nahrávce, Lundqvist se stihl přesunout a zasáhnout.
37:29'
Nathan MacKinnon dostal pořádně naloženo a vzal s sebou na led Lundqvista, hra je tak přerušena.
36:58'
Varlamov si připisuje další úspěšný zákrok, tentokrát proti střele McLeoda.
36:30'
Následující útok domácích je přerušen kvůli offsidu.
35:58'
Hayes zavezl kotouč do třetiny, ale Erik Johnson zachytil nahrávku domácích a ihned vyhodil kotouč.
35:40'
Varlamov si připisuje zákrok vyrážečkou proti střele od modré čáry.
35:10'
Polovina trestu je pryč a Rangers pomalu zvyšují svůj tlak.
34:50'
Kombinaci Rangers ve třetině přerušují rozhodčí pro nahrávku rukou!
34:30'
Avs vyhráli vhazování a ihned odpalují kotouč přes všechny čáry.
33:50'
Varlamov si připsal skvělý zákrok proti dorážce Spoonera a drží naděje Colorada!
33:20'
Gabriel Bourque zachytil nahrávku soupeře a vyhazuje kotouč přes všechny čáry.
32:45'
Rangers mají obrovskou šanci navýšit vedení!
32:45'
Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Gabriel Landeskog – 2+2 min, vysoká hůl).
32:05'
Avs se snaží rychle přispěchat s odpovědí, ale Henrik Lundqvist si připisuje další povedený zákrok.
30:53'
Rangers právě vstřelili branku!
Rangers se z ničeho znovu ujímají vedení. Mats Zuccarello se dostal ke kotouči na levém mantinelu, nezazmatkovala krásnou krosovou nahrávkou našel volného KEVINA HAYESE, který neuvěřitelnou střelou z jedničky trefil přesně horní růžek branky! Asistence: Mats Zuccarello, Kevin Shattenkirk
30:01'
Mikko Rantanen bojuje o kotouč za brankou,ale proti početní nevýhodě kotouč neudržel.
29:40'
Brendan Smith našel krásnou nahrávkou na středu volného Fasta, ale bohužel pro domácí mu střela nesedla a kotouč zamířil do rohu.
29:30'
Na ledě se nám trochu přiostřuje.
29:20'
Cody McLeod vypálil,ale jeho kotouč skončil po teči obránce vysoko v hledišti.
28:50'
Rozhodčí od sebe obra hráče brzy odtrhli a bitka tak skončila nerozhodně.
28:50'
Vyloučení v týmu New York Rangers (Fredrik Claesson – 5 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Matt Calvert – 5 min., hrubost).
28:13'
A máme srovnáno! Colorado vstoupilo do druhého dějství mnohem aktivněji a odměnou mu je úvodní gól! Tyson Barrie napřáhl ke střele od modré, jeho pokus před brankou tečoval Jost a po něm ještě GABRIEL LANDESKOG, který usměrnil kotouč za záda Lundqvista! Asistence: Tyson Jost, Tyson Barrie
27:40'
Avalanche vyhráli buly a kombinují ve třetině. Gabriel Landeskog vypálil od mantinelu, jeho pokus byl nepřesný.
27:30'
Vyloučení v týmu New York Rangers (Kevin Hayes – 2 min., podrážení).
27:05'
Rangers vyhráli buly,ale ihned po nich přišla nepřesná nahrávka a ke kotouči se dostali hosté.
26:58'
Varlamov zastavil kotouč nahozený ze středního pásma a máme tu první přerušení této třetiny.
26:40'
Fast nahodil kotouč do třetiny a celá pětka odjela střídat.
26:05'
Jimmy Vesey se dostal do samostatného úniku, ale před střelou se mu zamotal kotouč a Varlamov neměl příliš práce!
25:21'
Samuel Girard vypálil přízemní dělovku od modré, Lundqvist zasáhl skvěle levým betonem!
24:40'
Carl Söderberg vybojoval kotouč ve třetině hostů a ihned vypálil, jeho pokus zblokoval obránce a pryž zamířil do rohu.
23:50'
Matt Calvert vypálil po křižné nahrávce, jeho pokus mířil mezi betony, ale Henrik Lundqvist byl úspěšný!
23:30'
Henrik Lundqvist tečuje nahozený kotouč do rohu kluziště.
22:50'
Mika Zibanejad nabral rychlost ve středním pásmu, jeho pokus backhandem minul branku!
22:20'
Avs se dostali do přečíslení 3 na 2, celou akci zakončil Barrie střelou na první tyč, domácí brankář úspěšný.
21:40'
Jimmy Vesey si natáhl kotouč na střel a vystřelil kolem padajícího obránce, jeho dělovka prosvištěla kolem tyče!
20:40'
Avs získávají kotouč a posílají ho přes všechny čáry.
20:01'
Úvodní buly pro domácí, ti si přinášejí část přesilové hry.
20:01'
Druhá třetina začne přibližně v 2:03.
A máme za sebou první třetinu! Do zápasu vstoupili lépe domácí hráči, kteří si připravovali jednu šanci za druhou. Colorado si vynutilo jedno přesilovou hru, ale vstřelit branku se jim nepodařilo. Naopak v početní výhodě se po chytré teči prosadil Kreider. Do šaten se jde tak za stavu 1:0 pro Jezdce. Colorado bude muset přidat aby změnilo ukazatel skóre.
Střely po první třetině: Domácí – 19, Hosté – 7.
20:00'
19:45'
Kevin Shattenkirk vypálil od modré, Varlamov ukryl kotouč v lapačce.
19:41'
Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Matt Calvert – 2 min., podrážení).
19:28'
Rangers si vytvořili obrovský tlak ve třetině a hráči Avs již těžce oddechují.
18:38'
Varlamov převedl famózní zákrok lapačkou proti střelám domácích útočníků ze středu hřiště.
18:20'
Colorado přidalo v napadání a máme tu zakázané uvolnění.
17:30'
Chris Kreider ujel obráncům a krásnou zadovkou hledal volného spoluhráče,ale bohužel pro domácí příznivce se k němu kotouč nedostal.
17:00'
Rangers jsou po vstřeleném gólu aktivnější a Perníček už vůbec nestíhá.
16:38'
Vesey hledal střílenou nahrávkou rozjetého spoluhráče, ale kotouč se k němu nedostal..
16:07'
Hra je nyní plná nepřesností a hrajeme zatím převážně na středu hřiště.
15:27'
Rangers se ubránili první nepovedení přesilové hře.
14:20'
Nathan MacKinnon si to namířil s pukem do středu hřiště a vypálil, domácí brankář měl obrovské problémy zasáhnout.
13:40'
Henrik Lundqvist si nyní poradil s tečovanou střelou do protipohybu a kotouč již je ve středním pásmu.
13:40'
Rangers vyhráli buly a odpálili kotouč na druhý konec hřiště!
13:06'
Vyloučení v týmu New York Rangers (Jesper Fast – 2 min., hákování).
12:07'
Rangers se zaslouženě ujímají vedení a využívají početní výodu! Kevin Shattenkirk se dostal k puku na modré čáře, vypálil zápěstím, jeho pokus před Varlamovem tečoval CHRIS KREIDER, který nedal hostujícímu brankáři šanci! Asistence: Kevin Shattenkirk, Mats Zuccarello
11:50'
Vesey vypálil přes obránce, ale Varlamov zasáhl.
11:03'
Mika Zibanejad vypálil od mantinelu, ale kotouč netrefil branku a podél hrazení odklouzal za modrou.
10:23'
Gabriel Bourque odvedl parádní práci, když ihned po buly odpálil kotouč!
10:23'
Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Patrik Nemeth – 2 min., hákování).
09:58'
Henrik Lundqvist si připisuje obtížný zákrok betonem proti střele od mantinelu.
09:10'
Rangers zamkli soupeře na jejich polovině, Mats Zuccarello se dostal k dorážce z bezprostřední blízkosti,ale Varlamov byl úspěšný.
08:37'
Colorado přidalo na aktivitě a Rangers mají plné ruce práce s rozehrávkou.
08:00'
Jesper Fast dostal v rohu pořádně naloženo a volný kotouč si bere Barrie.
07:40'
Colorado je usazené ve třetině soupeře, ale hráči v bílých dresech si nedokázali vytvořit větší šanci.
06:58'
Vladislav Kameněv zavezl kotouč do třetiny soupeře,ale za brankou o kotouč přišel.
06:40'
Kevin Hayes pěknou kličkou přešel přes obránce a vypálil na rameno hostujícího brankáře, Varlamov vytěsnil kotouč mimo branku!
06:20'
Sledujeme zápas v né příliš vysokém tempu.
05:50'
Calvert se srazil nepříjemně s Chytilem a hra je přerušena. Oba borci jsou již na nohách a budou pokračovat ve hře.
05:20'
Colorado napadá rozehrávku Jezdců opravdu vysoko a domácí hráči mají problémy se zakládáním útoků.
04:40'
Rangers se usadili ve třetině,ale rozhodčí přerušuje hru – kotouč se dotkl ochranné sítě.
03:55'
Mikko Rantanen vybruslil s kotoučem na střed hřiště a pěknou střelou zápěstím trefuje tyč!
03:40'
Nepovedená rozehrávka Avalanche končí zakázaným uvolněním.
03:40'
U levé tyče Varlamova se strhla bitka o kotouč, ale hostující brankář utěsnil mezírku u tyče a kotouč nepustil za svá záda.
03:10'
Na druhé straně si obrovský tlak vytvořili domácí, Marc Staal vypálil od levého mantinelu, ale jeho střela mířila přímo do středu branky a Varlamov kotouč podržel.
02:27'
Samuel Girard se otáčel s kotoučem na útočné modré, o kotouč ho připravil domácí hráč, ale daleko se s ním nedostal.
02:20'
Kevin Shattenkirk nezaložil útok dobře a hru přerušuje rozhodčí – icing.
01:50'
Hosté jsou již dobrou minutu v útočném pásmu a obrana Rangers je pod obrovským tlakem.
01:10'
Avs se usadili ve třetině Rangers a kombinují kolej mantinelu. Colin Wilson se natahoval po dorážce, ale bohužel pro něj kotouč minul!
00:40'
Rangers nahodili kotouč za branku,ale za brankou Varlamova sbírá kotouč hostující hráč.
00:01'
Úvodní buly pro hostující Avs.
00:01'
New York Rangers
Jezdci zažívají hororový vstup do sezóny. Z 5ti odehraných duelu mají pouhe 2 vody a záporné skóre 12:18. V předminulém zápase si Rangers poradili s Sharks, když vyhráli 3:2 v prodloužení. V minulém zápase Rangers těsně podlehli Oilers 1:2. Dnes se tak pokusí odrazit k lepším výkonům. V tabulce Východní konference najdeme Jezdce na 14. místě se 2 body.
Nejproduktivnější hráči
1. Fast – 1 + 3
2. Bučněvič – 2 + 1
3. Howden – 2 + 1
Colorado Avalanche
Colorado odehralo v novém ročníku 5 zápasu a dokázalo tak vyválčit 7 bodů. Avs si připsali vysokou výhru nad Buffalem 6:1. V tomto zápase zazářil Rantanen, který si připsal 3 asistence. V minulem zápase si hostující tym nevedl tak dobře a padl s Calgary 2:3 v prodloužení. V zápase se prosadili MacKinnon a Compher. V tabulce západní konferencemi najdeme Avalanche na 4. místě se 7 body.