NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Rangers : Montreal - 7. listopadu 2018   01:05

Rangers
Rangers
15:50' Kreider (K. Hayes) • 37:45' DeAngelo (K. Hayes, Vesey) • 48:25' Bučněvič (M. Staal, K. Hayes) • 57:16' Pionk (Kreider, Zibanejad) • 58:12' Zibanejad (Naměstnikov, Skjei)
5:3
(1:1, 1:2, 3:0)
Montreal
Montreal
00:23' Tatar  (Jo. Benn, Petry) • 24:40' Tatar  (Danault, Gallagher) • 26:27' Domi  (Gallagher, Petry)
Rangers
Hebert, MacDougall – Cameron, Daisy
Madison Square Garden, New York
17 428 diváků
Montreal

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji dobrou noc a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.

Trestné minuty: 28:16
Je dobojováno a domácí tým se po velkém obratu ve třetí třetině raduje z výhry 5:3! Dlouho to ale na něco podobného nevypadalo, Montreal dobře bránil a skvělé výkony podával i gólman Price. Ve 49. minutě ale neudržel Staalovu střelu a Pavel Bučněvič dorazil puk za jeho záda. Definitivní obrat přišel v 58. minutě po velkém sólu Neala Pionka a definitivu na bodový zisk dal za dalších 56 vteřin Mika Zibanejad. Na tohle už Montreal odpověď nenašel ani v závěrečné power-play a zápas tak skončil výsledkem 5:3 pro domácí.
59:29'
Domácí vytlačili puk ze svého pásma, tohle jim bohatě stačí.
58:58'
Montreal musí pospíchat. Vhazuje se v pásmu domácích, Price už je tedy na střídačce a hraje se šest na čtyři ve prospěch hostů.
58:12'
Rangers právě vstřelili branku!
Domácí smršť pokračuje! MIKA ZIBANEJAD se na modré čáře skvěle vyhnul postavení mimo hru, poté si najel do pásma a když jeho první pokus srazil Petry, dostal šanci na dorážku, která už skončila v brance. Asistence: Vladislav Naměstnikov, Brady Skjei.
57:16'
Je tu dokonaný obrat a to opravdu parádním způsobem U vlastní branky se puku chopil NEAL PIONK, projel celým kluzištěm, natlačil se před branku a bleskovým zakončením překonal Price! Asistence: Chris Kreider, Mika Zibanejad.
56:56'
A je po přesilovce... Po sražené DeAngelově střele se v rohu provinil hákováním Jimmy Vesey a už sedí na trestné lavici.
56:10'
Teď je tu velká šance pro New York zvrátit zápas. Zahrají si totiž přesilovku, hosté se provinili přílišným počtem hráčů na ledě. Trest odsedí Jesperi Kotkaniemi.
55:11'
Zakázané uvolnění domácích, po krátké pauzičce se bude vhazovat u Lundqvista.
54:42'
Celý tento nápor skončil střelou Marca Staala a pohotovým zákrokem Careyho Price. New York tlačí, cítí, že vítězný gól visí ve vzduchu.
54:08'
Zuccarello vybojoval u modré čáry puk, podržel tak svůj tým v útoku a doslova probudil publikum k hlasitému povzbuzování.
53:14'
Z dálky to zkusil domácí Shattenkirk, jeho rána skončila těsně nad břevnem.
52:50'
Tempo se trochu uklidnilo, nevidíme nyní tolik nájezdů do střeleckých pozic, či pokusů o přečíslení.
51:09'
Naměstnikov čeká, až mu dostřídají spoluhráči a také chce trochu uklidnit trochu rozháranou hru ve středním a obranném pásmu.
50:25'
Jenže domácí nesmí zapomínat na obranu, nyní se totiž po nedůrazu v obranném pásmu dostal puk k Deslauriersovi a ten mohl zblízka dostat Montreal opět do vedení. Na poslední chvíli zasáhl Zibanejad a zakončení srazil do ochranné sítě.
49:45'
Rázem domácí na ledě doslova létají a probudilo se i publikum.
48:25'
Opět panuje vyrovnaný stav, domácí jsou zpátky ve hře. Po rychlém kontru pálil od modré čáry Staal, Price puk neudržel a před brankovištěm číhající PAVEL BUČNĚVIČ doklepl za jeho záda! Asistence: Marc Staal, Kevin Hayes.
47:51'
Domi si bruslí přikopl puk na hůl, pak se ale nebyl schopen odpoutat od obránce a zakončit.
47:39'
Hra se nám na chvíli přesunula před Lundqvista, který po krátkém ostřelování raději přikryl puk lapačkou a přerušil hru.
46:38'
Zuccarellova střela od levého mantinelu byla sražena Bennem, Price nyní zasahovat nemusel.
46:29'
Hosté nyní vyhodili na zakázané uvolnění, hra se tak vrací před Price.
45:38'
Přesilovka je u konce, Montreal je opětovně v plném počtu.
45:32'
A další zblokovaná střela, hosté hrají velmi obětavě.
44:46'
Shattenkirkovu střelu od modré čáry zastavil Shaw, domácí ale i nadále zůstávají v tlaku.
44:08'
Puk dojel až za Lundqvista, tam si jej bere Pionk a rozjíždí novou akci New Yorku.
43:38'
New York si zahraje přesilovku, dvě minuty za hákování totiž dostal Charles Hudon.
43:14'
Lundqvist zasahoval proti bleskové střele z levého kruhu, moc toho neviděl, přesto srazil puk do rohu.
42:59'
K odraženému puku se dostal Gallagher a rázem z toho byla nebezpečná akce. Jeho okamžitou střelu ale zvládl DeAngelo srazit mimo led.
42:38'
Domácím zatím moc nejdou přechody do útoku, výsledkem je už druhé postavení mimo hru v krátkém časovém úseku.
41:18'
A další menší rozmíška, nyní po trochu pozdním hitu na Skjeie. Zibanejad si to chtěl vyříkat s Juulsenem, výsledkem bylo pouze roztržení horkých hlav, tentokrát se nevylučovalo.
40:31'
Kombinace Hayese a Staala vedla k prvnímu ohrožení Priceho branky, puk ale skončil za brankou Montrealu.

Trestné minuty: 26:12
Čtyřicet minut hry je za námi a my jsme ve druhé části sledovali velmi napínavý, ale také nervózní zápas plný soubojů a vyloučení. Padly také tři branky a spokojenější v tomto směru budou hosté. Montreal se totiž trefami Tomáše Tatara a Maxe Domiho dostali do dvoubrankového vedení, které však New York ztenčil ve 38. minutě přesným švihem Anthonyho DeAngela. Stav je tedy 2:3 a pokud to takhle půjde dál, máme jistotu napínavého hokeje až do závěrečné sirény.
40:00'
39:30'
Nyní zase hosté, snaží se závěr třetiny odehrát co nejdál od vlastní branky.
38:10'
Srovnat mohl Andersson, který dostal puk na pravou stranu, zaseknutím se zbavil obránce, najel si na střed a mířil na první tyčku. Price vyrazil.
37:45'
Těsně po konci přesilovky, když ještě domácí drželi soupeře pod tlakem, se puk dostal do druhé vlny, kde napřáhl ANTHONY DEANGELO a jeho švih se od horní tyčky odrazil za brankovou čáru. Na tohle už Price recept nenašel! Asistence: Kevin Hayes, Jimmy Vesey.
37:19'
Od modré to zkusil Hayes, Price toho mnoho neviděl, přesto zvládl vyrazit.
36:50'
Zibanejadova křížná přihrávka na Zuccarella byla hodně skákavá a od hokejky se také odrazila ven z útočného pásma.
36:04'
Pionkovi utekl puk do středního pásma, to je pro domácí při přesilovce menší potíž a zdržení.
35:44'
Nervózní třetina pokračuje dalším vyloučením, dvouminutový trest za hákování dostal hostující Phillip Danault.
35:32'
A znovu souboj mezi Tatarem a Lundqvistem a opět vyhrál domácí gólman! Nyní vyrazil prudkou ránu z levého křídla.
34:33'
V oslabení ujížděl po pravé straně Tatar, na hattrick ale musí zatím zapomenout, jeho švih zvládl Lundqvist pokrýt.
34:20'
Tvrdou ránu vyslal Zibanejad, Montreal se ale může spolehnout na skvělého Price, ten nyní předvedl povedený zákrok lapačkou.
33:09'
Výsledkem je vyloučení Maxe Domiho na dvě minuty za držení.
33:09'
A zase nehrajeme, neboť pro vzrůstající nervozitu tu máme potyčky u mantinelu a rozhodčí mají plné ruce práce.
32:24'
Už je ale po velké výhodě, neboť u mantinelu se nedovoleného bránění dopustil Tomáš Tatar a už i on je na trestné lavici.
32:02'
Před přesilovkou pět na tři si hosté vzali oddechový čas.
32:02'
Další vyloučení na straně New Yorku, dvě minuty za podrážení dostal Brendan Smith.
31:58'
Drouin neudržel puk v útočném pásmu, on i jeho spoluhráči musí pospíchat ven.
30:45'
Montreal krouží v útočném pásmu, zatím je to ale bez nějakého přesného zakončení.
29:48'
Domácí se v oslabení dostali do brejku, na branku Montrealu se řítil Naměstnikov, bekhendem ale dobře postaveného Price nepřekonal.
28:45'
Dvě minuty za hrubost dostal také hostující Mike Reilly.
28:45'
... a ještě dvě minuty za napadení.
28:45'
... a k tomu i desetiminutový osobní trest za nesportovní chování...
28:45'
Domácí Cody McLeod dostal 2+2 minuty za hrubost...
28:45'
Bude se vylučovat na straně New Yorku, je tu ale ještě krátká potyčka mezi McLeodem a Reillym.
28:22'
Montreal hraje v naprosté pohodě, Lehkonen nyní prověřil Lundqvista nepříjemným bekhendem.
27:55'
Rázem je v Madison Square Garden mrazivá atmosféra, diváci vůbec nepovzbuzují své oblíbence.
26:27'
Montreal právě vstřelil branku!
Přesilovka je bleskově využitá a je to o dvě branky pro Montreal. Akce začala v rohu kluziště vybojovaným pukem, poté následovala příhra před branku na zcela volného MAXE DOMIHO, který si to hodil na bekhend, zavěsil pod horní tyčku a dal tak gól už ve čtvrtém utkání v řadě – 1:3. Asistence: Brendan Gallagher, Jeff Petry.
26:09'
Vyloučení na straně New Yorku, dvě minuty za vysokou hůl dnes už podruhé dostal Lias Andersson.
25:20'
Vyrovnat mohl Bučněvič, ten se bleskově dostal z vlastního pásma až k pohotové střele, Price se ale zvládl přemístit a prudký švih zastavit.
24:54'
Navýšit náskok hostů mohl Kotkaniemi, po závaru před Lundqvistem trefil brankovou konstrukci.
24:40'
Hosté dnes podruhé vedou! Před Lundqvistem se Montrealu podařilo rozjet tlak, Gallagherova střela se ještě neujala, ale puk se neustále pohyboval kolem brankoviště, až si jej našel TOMÁŠ TATAR a střelou po ledě překonal přemisťujícího se brankáře New Yorku. Asistence: Phillip Danault, Brendan Gallagher.
23:35'
Spooner nahazoval z rohu na brankoviště, Price si musel dávat velký pozor na dotírající hráče New Yorku.
23:09'
Pionk se Shattenkirkem pouze vyvezli puk a nahodili jej do pásma Montrealu a poté odjeli střídat.
22:24'
Přesilovka je u konce, Montreal hraje v plném počtu.
21:51'
Na přihrávku zpoza branky si najel Bučněvič, ale ani on nezvládl Price prostřelit. Ze strany New Yorku to ale není vůbec špatná přesilovka.
21:02'
Po tvrdé Zibanejadově střele, kterou Prize ztlumil svými betony, se hostům podařilo vyhodit přes všechny čáry.
20:24'
Hned v úvodu druhé třetiny se bude vylučovat, tentokrát na straně Montrealu. Dvě minuty za vysokou hůl dostal Philip Danault.

Trestné minuty: 6:2
Je za námi první třetina, která přinesla opravdu svižný hokej z obou stran a bylo k vidění několik slibných šancí. Oba gólmani však předváděli podařené výkony a přehled na brankové čáře. Na každé straně však jedna z akcí skončila za jejich zády, hosté se dostali do vedení hned po první akci, kdy Tomáš Tatar proměnil brejk dvou na jednoho, New York srovnal po Hayesově přihrávce před branku a zakončení Chrise Kreidera. Do šaten se tak odešlo za smírného stavu 1:1.
20:00'
19:46'
Zcela nebráněn byl hostující Armia a měl tak dost času na střelu. Svůj pokus ale poslal nad Lundqvistovu branku.
18:55'
Jsou tu další vyloučení, po jednom na každé straně. Dvě minuty za sekání dostal domácí Marc Staal, dvě minuty za nedovolené bránění zase hostující Max Domi.
18:24'
A New York je již v plném počtu, domácí přečkali i druhé oslabení.
18:14'
Lundqvist si poradil s nepříjemnou tečí, puk skončil v rohu a poté vyhozen z pásma domácích.
17:18'
Domi při nájezdu do útočného pásma nahrával na najíždějícího spoluhráče, Skjei jeho pas srazil do hlediště.
16:46'
Puk po odrazu od mantinelu skončil mimo pásmo New Yorku, hosté musí začít od nuly.
16:24'
Nyní se ale budou domácí bránit v oslabení, dvě minuty za vysokou hůl dostal Lias Andersson.
15:50'
A je srovnáno! Velký kus práce odvedl Hayes, který vybojoval ve středním pásmu puk, mohl sám zakončovat, ale rozhodl se pro přihrávku. Nerozhodil jej ani blok prvního pasu, ten druhý už pak prošel na volného CHRISE KREIDERA, který zblízka hravě překonal Price. Asistence: Kevin Hayes.
15:32'
Price pokryl Kreiderovo nahození od levého mantinelu a pro jistotu přerušil hru.
14:21'
Domácí jsou již v plném počtu, Zuccarello se vrátil na ledovou plochu.
13:43'
A zvládl to i po nahození od modré čáry a teči Shawa před brankovištěm. Stav je stále 0:1,
13:37'
Z úhlu a přes obránce vystřelil Shaw, Lundqvist si jeho pokus zvládl najít a přerušit hru.
12:50'
New York se zatím velmi dobře brání a puk nyní dokonce letí přes všechny čáry.
12:21'
Je tu první vyloučení a hosté si dají přesilovku. Dvě minuty za sekání dostal Mats Zuccarello.
11:38'
Na druhé straně získali hosté pásmo prakticky zdarma, Lundqvist po nahození přerušil hru.
11:12'
Z ostrého úhlu to zkusil Hayes, Price byl u své levé tyčky přilepený a puk se od něj pouze odrazil.
10:39'
Další rána, nyní od levého mantinelu. Vyslal ji Hayes, stále ale platí, že je Price neprůstřelný.
10:37'
Price se překonává, nyní byl blízko gólu a vyrovnání Vesey, jenže brankář Montrealu se roztáhl na brankové čáře a na poslední chvíli vytáhl zákrok, kterým hostům udržel vedení.
09:57'
Nyní musel domácí gólman čelit nahození z levé strany, pouze vyrazil před sebe a o zbytek se musela postarat jeho obrana.
09:37'
Pokračuje útočná smršť z obou stran, jak Lundqvist, tak i Price mají plné betony práce.
08:20'
Domi jen nahodil puk směrem na branku a Ouellet lehce tečoval. Lundqvist měl co dělat, ale s náhlou změnou směru puku si na brankové čáře poradil.
07:10'
Domácí přidávají na tempu, nyní se před brankovištěm zjevil Zibanejad, Price je ale zatím neprůstřelný.
06:09'
Další trhák dvou na jednoho, nyní si zakončení vzal na starost Chytil, i jeho ale Price zvládl pokrýt, byť tohle bylo na dvakrát s hrozbou dorážky McLeoda.
05:41'
Akci dvou na jednoho předvedli i domácí, před Pricem byl osamocený McLeod, toho ale kanadský gólman zvládl vychytat.
05:01'
Od pravého mantinelu nahazoval bekhendem domácí Andersson, Price pouze holí odklidil puk do rohu, kde jeho spoluhráči rozjeli protiakci.
03:45'
Do druhé vlny dostal přihrávku rychlý Zuccarello, jenže při připravě střely mu puk poskočil na čepeli a nic z toho nakonec nebylo.
03:03'
Montreal nahodil puk po mantinelu a Lundqvist jej po odrazu raději u své levé tyčky přikryl.
02:25'
U mantinelu vybojoval puk DeAngelo a hned rozvinul akci svižným nahozením na Price.
01:45'
Hned od začátku se hraje velmi aktivní hokej a to z obou stran. Domácí by nejradši co nejdříve vyrovnali.
00:23'
No tak to je velmi rychlý úvod do utkání. Po vhazování ve vlastním pásmu se hosté bleskově dostali do přečíslení dvou na jednoho, které TOMÁŠ TATAR zakončil střelou mezi Lundqvistovy betony. Asistence: Jordie Benn, Jeff Petry.
00:01'

New York Rangers: H. Lundqvist (Georgijev) – DeAngelo, Skjei, Pionk, M. Staal (A), Shattenkirk, Br. Smith – Zuccarello (A), Zibanejad (A), Naměstnikov – Bučněvič, K. Hayes, Kreider – Fast, Chytil, Vesey – Spooner, L. Andersson, C. McLeod.

Montreal Canadiens: Price (Niemi) – Petry (A), Jo. Benn, Juulsen, Reilly, Mete, Ouellet – Gallagher (A), Danault, Tatar – Hudon, Domi, Drouin – Armia, Kotkaniemi, Lehkonen (A) – A. Shaw, Peca, Deslauriers.

Rozhodčí: Hebert, MacDougall – Cameron, Daisy.
Zápas začne s menším zpožděním, rozhodně ale nikam neodcházejte.
Zápas v Madison Square Garden začne v 1:00, takže si nastavte budíky a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.