NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  San Jose : Toronto - 16. listopadu 2018   04:30

San Jose
San Jose
05:28' Labanc (E. Karlsson, J. Ryan) • 12:51' Pavelski (Burns, E. Karlsson) • 18:21' Vlasic (Pavelski, Meier)
3:5
(3:2, 0:2, 0:1)
Toronto
Toronto
02:10' Tavares  (Marner, Rielly) • 11:47' Kapanen  (Marleau, Dermott) • 22:30' Leivo  (Ennis, F. Gauthier) • 32:06' Kapanen  (Marner) • 53:54' Marner  (Andersen)
San Jose
Chris Rooney, Steve Kozari – Lonnie Cameron, Pierre Racicot
SAP Center, San Jose
17 011 diváků
Toronto

Děkuji Vám za pozornost a přeji příjemné páteční ráno!

Československá stopa v utkání

Do tohoto utkání nezasáhl žádný český ani slovenský hokejista.

Radim Šimek (SJS), Tomáš Hertl (SJS), Martin Marinčin (TOR) zůstali mezi zdravými náhradníky.

Trestné minuty: 12 – 12
Sharks třetí výhru v řadě nepřidali, a zůstávají tak na 23 bodech. Maple Leafs naopak přidali druhou výhru po sobě, celkově třináctou v sezoně a polepšili si na 26 bodů.
59:52'
Puk ve střední třetině, Maple Leafs to už v pohodě zvládnou.
59:09'
Zakázané uvolnění hostů.
59:01'
Probíhá poslední minuta třetí třetiny!
58:38'
Konec oddechového času, Couture a Tavares na vhazování po pravici Andersena.
58:38'
Oddechový čas pro domácí.
58:38'
Erik Karlsson nabil Burnsovi, jeho následná střela končí v náručí Andersena.
58:12'
Icing Toronta.
57:56'
Pavelski a jeho další velká šance, avšak i nyní netrefil prázdnou bránu!
57:44'
Pavelského obrovská příležitost, z levého kruhu ale míjí prázdnou bránu!
57:28'
Jones na střídačce, Žraloci to zkoušejí v šesti!
56:47'
Jones přikryl před dotírajícím Kapanenem puk pod svou lapačku, rozhodčí následně hru přerušili.
56:01'
Necelé čtyři minuty do konce třetí třetiny. Podaří se ještě Sharks nějak zdramatizovat tento duel?
55:49'
Střela Erika Karlssona z pravé strany, Andersen bez potíží vyráží.
54:56'
Pokračuje se v pěti na obou stranách. Vhazování ve střední třetině, poblíž trestné lavice Javorových listů.
54:56'
Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Melker Karlsson – 2+2 min, hrubost).
Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (Nazem Kadri – 2+2 min, hrubost).
54:56'
Rozdělení trestů se dozvíme po reklamní přestávce.
54:56'
Hra je přerušena. Do potyčky se totiž dostávají Melker Karlsson a Kadri.
54:36'
Střely na bránu: 41 – 34
53:54'
Toronto právě vstřelilo branku!
Maple Leafs jdou do dvougólového vedení! Po dobré, dlouhé přihrávce brankáře Andersena se prosadil z pravé strany skvělou střelou MITCHELL MARNER. Jeho třetí bod v zápase! Asistence: Frederik Andersen.
53:13'
Brown a jeho útočná snaha, obrana San Jose si ale počínala velmi dobře.
52:59'
Další icing Maple Leafs. Vhazovat se tedy bude opět před Andersenem.
52:54'
Střela Burnse od modré čáry, z pravé strany, Andersen drží kotouč ve svém náručí.
52:39'
Kane to zkoušel po levé straně, dobře proti němu ale vystoupil Zajcev.
52:16'
Zakázané uvolnění od Toronta.
52:05'
Vše v pořádku, vhazuje se po levici Jonese.
52:05'
Brána za zády gólmana Žraloků mimo své obvyklé postavení, hra je tak přerušena.
52:05'
Kapanen útočil na hattrick, když se opět dostal za obranu soupeře. Tentokrát si ale na Jonese nepřišel.
50:21'
50:21'
Postavení mimo hru v podání Maple Leafs, je tu reklamní přestávka.
50:01'
Polovina třetí třetiny je za námi. Maple Leafs stále vedou na ledě Sharks o jeden gól, 4:3.
49:04'
Marleau a jeho střelecký pokus z levé strany, Jones ale bez problémů vyráží.
48:11'
Střely na bránu: 38 – 30
48:06'
47:07'
Začíná druhá minuta z Gauthierova trestu, Žralokům zatím přesilovka příliš nevychází.
46:24'
Velká šance pro Hymana při vlastním oslabení. Jonese zachránila branková konstrukce!
46:06'
Nyní už startuje třetí přesilová hra Sharks v dnešním utkání. Dočkáme se vyrovnání?
46:06'
Máme tu první reklamní přestávku třetí třetiny.
46:06'
Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (Frédérik Gauthier – 2 min., nedovolené bránění).
45:17'
Vhazovalo se ve středovém kruhu.
45:15'
Torontu odpískána přihrávka rukou.
44:28'
Po přihrávce od Karlssona se dostal do šance Thornton, Andersen ovšem předvedl dobrý zákrok.
43:59'
Další útok Žraloků zastavuje ofsajd.
43:48'
Goodrow a jeho střela z pravé strany, Andersen kotouč vyrazil.
43:11'
Dillon vyčkává s pukem za vlastní bránou, oba týmy střídají.
42:51'
Další pokus Karlssona od modré čáry, tentokrát Andersen zasahovat nemusel.
42:35'
Karlssonovo nahození od modré, z pravé strany, Andersen vyráží.
42:09'
Labancova střela z otočky z levého kruhu, Andersen ale pozorný.
41:40'
Meier hledal mezi kruhy Couturea, avšak neúspěšně. Hrát mohou Javorové listy.
41:23'
Špatná rozehrávka Burnse, píská se zakázané uvolnění Sharks.
40:39'
Následnou útočnou akci domácího San Jose zastavili čároví a postavení mimo hru.
40:29'
Střela Zajceva od modré čáry, z pravé strany, zablokována Kanem.
40:03'
Úvodní vhazování třetí třetiny ovládli Maple Leafs.
40:01'
Obě mužstva se vrátila zpět na ledovou plochu SAP Center. Jistě velmi zajímavá závěrečná, třetí dvacetiminutovka bude zahájena za několik málo okamžiků!

39:47'
Labanc přihrával zleva před bránu, do ohně, nikoho ze spoluhráčů zde ovšem nenašel.
39:01'
Hlasatelem byla ohlášena poslední minuta prostředního dějství.
38:48'
Riellyho bekhend od pravého mantinelu, Jones ale mohl zůstat naprosto v klidu.
37:57'
Vhazování proběhlo v neutrální zóně, před střídačkou San Jose.
37:55'
Žralokům odpískána přihrávka rukou.
36:27'
Ennis mohl přidat pátý gól Toronta! Po přihrávce od Leiva se totiž dostal do samostatného úniku, tváří v tvář však na Jonese nevyzrál.
35:33'
Střela Kanea z levého kruhu pro vhazování, Andersen připraven na správném místě.
34:40'
Zpět do akce! Pavelski a Kadri v souboji na vhazování po pravici Jonese.
34:40'
Na druhé straně se pokoušel něco vymyslet Lindholm, Jones ale dostal puk rychle do svého držení. 5 minut a 20 vteřin před koncem prostřední části proběhne další z reklamních přestávek.
34:20'
Vlasicova střela bez přípravy od modré čáry, z levé strany, Andersen ale bez práce.
33:26'
Střely na bránu: 26 – 24
33:19'
32:40'
Další střela Burnse z první, tentokrát za Andersenem zvoní tyč!
32:31'
Prudká střela Burnse bez přípravy z levé strany našla Andersenovu lapačku.
32:06'
Javorové listy se prosazují při vlastním oslabení a vedou 4:3! KASPERI KAPANEN se dostal za obranu soupeře, do samostatného úniku, přičemž jej zakončil střelou do pravého horního růžku. Asistence: Mitchell Marner.
31:19'
Je tu druhá početní výhoda Žraloků v dnešním zápase. Bude úspěšná, jako ta první?
31:19'
V SAP Center právě probíhá reklamní přestávka.
31:19'
Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (Zach Hyman – 2 min., podrážení).
30:52'
Zajcev zprava taktéž neuspěl, kupředu může na druhou stranu Thornton.
30:25'
Pokus Ožiganova od modré čáry, z levé strany, minul Jonesovu bránu.
29:55'
Nacházíme se těsně před polovinou utkání, skóre mezi Sharks a Maple Leafs je nerozhodné, 3:3.
29:18'
Kane si sjížděl před bránu, kam dostával přihrávku od Goodrowa. Na puk ale nakonec nedosáhl a Andersen hru přerušil.
29:03'
28:33'
Maple Leafs přesilová hra příliš nevychází. Do návratu Chartiera už mimochodem zbývá pouze 30 vteřin.
28:04'
Chartierovi začíná běžet druhá trestná minuta.
27:56'
Goodrow to dokonce zkusil zleva při vlastním oslabení, Andersen ale zasahovat nemusel.
27:51'
Tavares a Marner s útočnou akcí neuspěli, domácí mají možnost nasbírat další cenné vteřinky.
27:09'
Couture uspěl na vhazování, Burns se postaral o následné vyhození.
27:03'
Přesilovka Javorových listů může začít. Souboj na vhazování po levici Jonese obstarávají Couture a Tavares.
27:03'
Před třetí přesilovkou Toronta ale ještě proběhne reklamní přestávka.
27:03'
Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Rourke Chartier – 2 min., faul loktem).
26:31'
Střely na bránu: 23 – 20
25:59'
Hainseyho nahození od modré čáry, z pravé strany, nepřesné.
25:38'
Postavení mimo hru ze strany hostů.
25:21'
Hokejisté San Jose se provinili icingem, vhazovat se tak bude v jejich obranné zóně.
24:38'
Na opačné straně kluziště jsme mohli vidět bekhend Chartiera, který ale minul Andersonovu bránu.
24:19'
Johnsson útočil po pravé straně a Jones musel zasáhnout.
23:00'
Zakázané uvolnění San Jose.
22:50'
Pokus Kapanena od pravého mantinelu, Jones hru přerušuje.
22:30'
Skóre je opět vyrovnané! Po zaváhání Burnse v útočném pásmu a po Ennisově přihrávce se z následného protiútoku trefil skvěle JOSH LEIVO. Jeho druhý gól v sezoně 2018/2019, 3:3! Asistence: Tyler Ennis, Frederik Gauthier.
21:05'
Na druhé straně vystřelil Rielly, jeho pokus ale skončil zablokován soupeřem v ochranné sítě.
20:54'
Po vhazování pálil zleva z první Burns, Andersen vyrazil betonem do rohu.
20:49'
Střela Thorntona z levé strany, Andersen sbírá puk do své lapačky.
20:23'
Sörensen měl velmi dobrou příležitost skórovat, Andersen ale vytáhl skvělý zákrok!
20:18'
Rána Dillona od modré, z levé strany, Andersen má kotouč ve své moci.
20:07'
hned po sedmi vteřinách se píská zakázané uvolnění Maple Leafs.
20:01'
Hokejisté San Jose a Toronta jsou zpět na ledě SAP Center. Druhá část odstartuje za malou chvíli.

19:58'
V první třetině se už nic dalšího nestane.
19:38'
Kotouč v ochranné síti za Andersenovými zády, hra je tak přerušena.
19:34'
Nahození Vlasica od modré čáry, z levé strany, Andersen vyráží.
19:01'
Ohlášena poslední minuta první třetiny.
18:21'
San Jose právě vstřelilo branku!
Domácí hokejisté se ujímají v předposlední minutě první třetiny vedení! Pěknou přihrávku Pavelského poslal za Andersonova záda MARC-ÉDOUARD VLASIC. Pro zkušeného obránce první trefa v letošní sezoně, 3:2! Asistence: Joe Pavelski, Timo Meier.
17:31'
Dillon to tentokrát zkoušel od modré čáry, jeho pokus ale zablokoval Brown vysoko nad, do ochranné sítě.
17:11'
Dillonovo nahození od levého mantinelu postrádalo přesnost.
16:37'
Nepřesná rozehrávka a icing od svěřenců Mikea Babcocka. Vhazovat se tak za malý moment bude před Andersonem.
16:30'
Touš opustil hrací plochu, vhazovat se bude opět ve střední třetině.
15:46'
Střely na bránu: 11 – 11
15:37'
4 minuty a 23 vteřin do konce první třetiny, Suomela a Kadri na vhazování v neutrální zóně, poblíž trestné lavice Maple Leafs.
15:37'
Ofsajd Javorových listů, na řadě přichází reklamní přestávka.
15:32'
15:04'
Pěkná individuální akce od Gardinera, který se prokličkoval ze střední třetiny až před Jonese, následnému zakončení ovšem chyběla přesnost.
14:33'
Začíná druhá minuta z Meierova trestu.
14:10'
Marnerův střelecký pokus z pravé strany, Jonese vyráží do rohu.
13:36'
Domácím se daří na úvod oslabení vyhodit puk z obranné třetiny.
13:32'
Druhá početní převaha pro Maple Leafs. Vhazuje se po pravici Jonese.
13:32'
Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Timo Meier – 2 min., nedovolené bránění).
13:05'
Čároví pískají Torontu zakázané uvolnění.
12:58'
Oba týmy v plném počtu.
12:51'
Konec třinácté minuty, využitá přesilovka Sharks, 2:2! Burnsovu nabídku z levé strany tečoval před bránou do sítě perfektně JOE PAVELSKI. Jeho jedenáctý gól, třináctý bod v sezoně! Asistence: Brent Burns, Erik Karlsson.
12:16'
Lindholma nakonec musel nahradit Hainsey, hostům se ale i tak podařilo vyhrát vhazování a následně také vyhodit.
12:10'
12:10'
Po reklamní přestávce budeme moci sledovat přesilovku Sharks 4 na 3.
12:10'
Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (Morgan Rielly – 2 min., sekání).
11:47'
Javorové listy jsou zpět ve vedení! Špatného střídání Sharks využili při situaci 2 na 1 přihrávají Marleau a zakončující KASPERI KAPANEN. Finský útočník zaznamenal sedmou trefu v této sezoně! Asistence: Patrick Marleau, Travis Dermott.
11:35'
Pokus Vlasica z pravé strany minul Andersenovu svatyni.
10:58'
Sledovat budeme hru ve čtyřech. Vhazování po levici Andersena.
10:58'
Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Timo Meier – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (Nazem Kadri – 2 min., sekání).
10:17'
Zpět do akce! Pavelski a Kadri v souboji na vhazování v neutrální zóně, poblíž trestné lavice San Jose.
10:17'
Toronto v postavení mimo hru, proběhnout bude moci první reklamní přestávka.
09:58'
Jsme těsně před polovinou první třetiny, Sharks hrají doma s Maple Leafs nerozhodně, 1:1.
09:40'
Domácí obrana s pukem za vlastní bránou, oba týmy prostřídávají své formace.
08:55'
Hraje se zatím velmi rychlý hokej. Mnoho přerušení jsme navíc zatím neměli.
08:05'
Útočnou akci Hymana na opačné straně ledu zastavil dobře Vlasic.
07:55'
Dobrá střela Couturea z pravého kruhu, Andersen ale vyráží svou vyrážečkou.
07:11'
Střely na bránu: 3 – 6
06:40'
Burnsova střela od modré čáry minula tři tyče.
06:18'
Suomela se snažil projít po pravé straně do útočného pásma, obrana Toronta byla ale dobře zorganizovaná.
05:28'
Polovina šesté minuty utkání, máme srovnáno! Erik Karlsson nahazoval ze střední třetiny kotouč do útočného pásma a po zvláštním odraze od zadního mantinelu se dokázal prosadit KEVIN LABANC. Andersen nedával pozor. Labancův třetí gól v sezoně 2018/2019, 1:1! Asistence: Erik Karlsson, Joakim Ryan.
04:55'
Nahození Marleaua ze střední třetiny minulo Jonesovu bránu.
04:32'
Prudká střela od Gardinera ze středu útočného pásma, Jones vyrazil puk před sebe.
02:49'
Mohlo být rychle srovnáno. Nahození Dillona od modré ještě dorážel z těsné blízkosti Thornton, Andersen nyní podržel své mužstvo!
02:10'
Maple Leafs otevírají skóre utkání! JOHN TAVARES obkroužil bránu soupeře, přičemž následně, poměrně šťastně, dostal puk za Jonese. Pro bývalého kapitána New Yorku Islanders dvanáctý gól v letošní sezoně, Toronto vede 1:0! Asistence: Mitchell Marner, Morgan Rielly.
02:08'
01:53'
Hokejistům San Jose se opět daří vyhodit. Do návratu Goodrowa už nezbývá mnoho vteřin.
01:35'
Kotouč se momentálně nachází ve střední třetině.
01:09'
První polovina z trestu Goodrowa je minulostí.
00:52'
Tavares zleva před bránu na Marleaua, Jones měl plné ruce práce.
00:17'
Riellyho nahození od modré čáry zablokováno, Sharks se následně osvobozují.
00:08'
Maple Leafs si hned na úvod zahrají první přesilovou hru dnešního utkání. Vhazuje se po levici Jonese.
00:08'
Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Barclay Goodrow – 2 min., hrubost).
00:03'
Buly vyhráli hosté z Toronta.
00:01'
Nyní se už do středového kruhu na úvodní vhazování staví Goodrow a Kadri, jdeme na to!
Slavnostní vhazování ještě vhazuje bývalý brankář Sharks Jevgenij Nabokov.
Hymny jsou minulostí, duel mezi Sharks a Maple Leafs začne co nevidět.
Obě zahajovací pětky stojí na modrých čarách, v SAP Center zazní kanadská a americká státní hymna.
Zahajovací formace

SJS: M. Jones – Dillon, E. Karlsson – E. Kane, Goodrow, Donskoi

TOR: Andersen – Gardiner, N. Zajcev – Marleau, Kadri, Kapanen
Startující brankáři
(Statistiky: National Hockey League 2018/2019)

SJS: Martin Jones – 28 let, CAN
Z:14 REC:9-4-1 OG:39 PR:2.79 %ÚS:89.8 SO:0

TOR: Frederik Andersen – 29 let, DNK
Z:15 REC:10-5-0 OG:30 PR:2.02 %ÚS:93.4 SO:1

San Jose Sharks: M. Jones (Dell) – J. Ryan, Burns, Dillon, E. Karlsson, Vlasic, Braun – Meier, Couture (A), Pavelski (C) – Sörensen, J. Thornton (A), Labanc – E. Kane, Suomela, Donskoi – Goodrow, Chartier, M. Karlsson.

Toronto Maple Leafs: Andersen (Sparks) – Rielly (A), Hainsey, Gardiner, N. Zajcev, Dermott, Ožiganov – Hyman, Tavares (A), Marner – Marleau (A), Kadri, Kapanen – A. Johnsson, P. Lindholm, Co. Brown – Ennis, F. Gauthier, Leivo.

Rozhodčí: Chris Rooney, Steve Kozari – Lonnie Cameron, Pierre Racicot.
Příjemné páteční ráno! Vítám Vás všechny ještě jednou při sledování utkání NHL mezi týmy San Jose Sharks a Toronto Maple Leafs.

TORONTO MAPLE LEAFS

Maple Leafs se v tuto chvíli nacházejí na čtyřzápasovém tripu. Dnes v noci z něho odehrají třetí utkání.

V minulém zápase svěřenci Mikea Babcocka zvítězili na ledové ploše Los Angeles Kings 5:1. V tabulce Atlantické divize Javorové listy nyní najdeme na druhé pozici, přičemž mají na svém kontě 24 bodů. Poslední, čtvrtý duel tripu odehrají hned zítra na ledě Anaheimu Ducks.

SAN JOSE SHARKS

Sharks dnes mohou zapsat třetí výhru v řadě. Proti Maple Leafs zároveň odehrají třetí utkání ze šestizápasového homestandu. (Homestand = série zápasů doma v řadě.)

V posledním zápase hokejisté San Jose porazili Nashville Predators 5:4. V tabulce Pacifické divize jim momentálně patří první místo se ziskem 23 bodů. Ve zbývajících zápasech homestandu Žraloci přivítají St. Louis Blues, Edmonton Oilers a Vancouver Canucks.
Zdravím všechny příznivce ledního hokeje, vítejte při sledování National Hockey League! V noci ze čtvrtka 15. na pátek 16. listopadu má zámořská soutěž na svém programu celkem devět zápasů. Zde budete moci sledovat souboj mezi týmy San Jose Sharks a Toronto Maple Leafs. Úvodní vhazování bude v SAP Center vhozeno v 04:30! Textovým přenosem Vás provede Jiří Sameš.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:30.