NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Toronto : Columbus - 20. listopadu 2018   01:00

Toronto
Toronto
33:01' Ennis (F. Gauthier, Hainsey) • 37:20' Tavares (Marner, Kapanen) • 55:38' Hyman (Rielly, Tavares) • 58:59' Hyman (Marner, Hainsey)
4:2
(0:2, 2:0, 2:0)
Columbus
Columbus
14:39' Atkinson  (Dubois) • 19:12' Dubois  (Atkinson, Panarin)
Toronto
Kevin Pollock, Gord Dwyer – Greg Devorski, Shandor Alphonso
Scotiabank Arena, Toronto
Columbus

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.

Bodyčeky: 17:24
Je konec. Toronto dnes nakonec zvítězilo 4:2, ovšem po první třetině prohrávalo o dvě branky, ale dokázalo obrátit výsledek ve svůj prospěch.
Začátek utkání patřil Torontu, které hned dvakrát nastřelilo konstrukci brány. Posléze už dominovali na hrací ploše hosté a v 15. minutě se dočkali branky, kterou vstřelil nejlepší střelec Blue Jackets Cam Atkinson. Hosté dál pokračovali v tlaku a v poslední minutě této třetiny rozveselil fanoušky Columbusu Pierre-Luc Dubois, který poslal svůj tým do dvoubrankového vedení.
Domácí vstoupili do druhé dvacetiminutovky velice aktivně, ale nemohli překonat Bobrovského, což se ale nakonec povedlo ve 34. minutě Tyleru Ennisovi. Ve 36. minutě se dostal Josh Anderson do velké šance, když byl v samostatném úniku, ovšem ten neproměnil a o dvě minuty později bylo srovnáno, potom co se k dorážce dostal John Tavares.
Stejně jako začátek druhé, tak i třetí třetiny byl jasně na straně domácích, kteří ale nedokázali dát gól a posléze se hra srovnala. Domácí ale spasil v 56. minutě Hyman, který vstřelil o tři minuty později pojišťovací gól do prázdné.
Velká zajímavost je, že se dnes ani jednou nevylučovalo a hrál se tak naprosto čistý zápas.

59:51'
Málem to bylo 5:2, ovšem pokus domácího hráče z vlastního pásma skončil těsně vedle prázdné brány a je to pouze zakázané uvolnění!
59:37'
Následná střela z levé strany letěla jen vedle domácí brány.
59:28'
Columbus už je v útočném pásmu.
59:15'
Hosté hrají opět bez brankáře!
58:59'
Toronto právě vstřelilo branku!
Domácí jdou do dvoubrankového vedení! ZACH HYMAN se dostal k puku ve středním pásmu a místo unáhleného zakončení s ním jel až do brány, přičemž se ho snažil zastavit Seth Jones, ovšem to se mu nepovedlo! Asistence: Mitchell Marner, Ron Hainsey.
58:43'
Násedně se sice k puku dostali domácí hráči, ale nedokázali jej vyhodit.
58:29'
Blue Jackets drží puk v útočném pásmu.
58:14'
Hosté hrají bez brankáře!
58:06'
Nyní už se domácím podařilo vyhodit kotouč do středního pásma.
57:49'
Toronto dostalo na chvíli puk na své hole, ale následně o něj opět přišlo.
57:28'
Columbus už je opět ve třetině soupeře a snaží si vyvinout tlak.
56:54'
Frederik Andersen byl připraven na své levé tyče a nenechal dorazit hosty kotouč za jeho záda.
56:41'
Posléze přišlo také zakázané uvolnění ze strany Toronta.
56:34'
Nyní se Columbus dopustil ofsajdu a následuje buly ve středním pásmu.
56:10'
Hra se přerušila a následuje komerční přestávka.
55:38'
Toronto otáčí stav utkání a jde do vedení! Rielly poslal z pravé strany střílenou přihrávku, do které se fantasticky vložil ZACH HYMAN, který překonal Bobrovského. Asistence: Morgan Rielly a John Tavares.
54:38'
Nyní se hraje nahoru dolů, ale více ze hry má Columbus.
53:54'
Columbus se nyní provinil jen zakázaným uvolněním a Sergej Bobrovskij tak bude muset být ve střehu, jelikož se odehraje buly před jeho svatyní.
53:34'
Opět to byl Josh Anderson, který čekal před bránu na přihrávkou, po které vystřelil, ale Frederik Andersen podržel svůj tým.
53:22'
Columbus se dostal do hry ke konci zápasu a nyní svírá domácí mužstvo.
52:30'
Po zakončení Joshe Andersona vůbec nevěděl Frederik Andersen, kde se nachází puk, ale nakonec jej odpálili domácí obránci do bezpečí!
52:05'
Hra se nyní hodně kouskuje a Columbus se dopustil dalšího zakázaného uvolnění.
51:57'
Marner zkoušel své štěstí bekhendem, ale s tím si poradil Sergej Bobrovskij.
51:30'
Nyní přišlo zakázané uvolnění ze strany Columbusu.
51:03'
Hostující hráč vypálil zpoza modré čáry pouze vedle brány Toronta.
50:13'
50:00'
Zbývá posledních deset minut základní hrací doby a stav je stále vyrovnán 2:2!
49:02'
Posléze byl Lukáš Sedlák příliš brzo v útočném pásmu a je z toho ofsajd.
48:25'
Blue Jackets nyní mají dobrou pasáž a drží puk v útočném pásmu.
48:06'
Hosté se nyní dostali do dobré šance, ale zakončení, které položilo Andersena na lopatky nakonec nic nepřineslo.
47:02'
Sergej Bobrovskij měl opět plné ruce i nohy práce a tlak Toronta je čím dál větší, ovšem Columbus hrozí z rychlých protiútoků.
46:17'
Sergej Bobrovskij si poradil s pokusem Kadriho z pravé strany a následuje komerční přestávka.
44:55'
Posléze se Maple Leafs dopustili ofsajdu a bude to další buly ve středním pásmu.
44:45'
Tohle se rozhodčím moc nepovedlo, jelikož sice domácí hráč vyhodil kotouč ze své poloviny, ale Mitchell Marner byl za bránou stejně s obráncem Columbusu, ovšem nakonec je z toho zakázané uvolnění.
44:18'
Josh Anderson bojoval o puk v pásmu soupeře a nakonec jej získal pro svůj tým, ovšem Columbus musel pryč z pásma, jelikož se také kotouč dostal do středu hřiště.
43:15'
Aktivita Maple Leafs je velká a stejně jako do druhé třetiny, tak i nyní vstoupili velice dobře.
42:36'
Nazem Kadri se nedostal přes obránce soupeře, ale Toronto zůstává u kotouče.
42:23'
Posléze se Toronto dopustilo zakázaného uvolnění.
42:16'
Seth Jones vypálil mordu z pravé strany, ovšem ta skončila jen vedle brány.
41:40'
Domácí se posléze dostali hned ke třem střelám, ale Bobrovskij si s jednou poradil a další dvě zamířily vedle jeho svatyně.
40:48'
Toronto se pokoušela něco vymyslet v útočném pásmu, ale Columbus se dobře ubránil.

Bodyčeky: 5:7
Druhá perioda je u konce a Toronto v ní dokázalo srovnat stav na 2:2. Domácí vstoupili do této dvacetiminutovky velice aktivně, ale nemohli překonat Bobrovského, což se ale nakonec povedlo ve 34. minutě Tyleru Ennisovi. Ve 36. minutě se dostal Josh Anderson do velké šance, když byl v samostatném úniku, ovšem ten neproměnil a o dvě minuty později bylo srovnáno, potom co se k dorážce dostal John Tavares. Třetí třetina tak bude velice zajímavá.
40:00'
39:32'
Domácí pokračují ve velice aktivní hře a Patrick Marleau zkoušel z pravé strany otočit výsledek, ovšem kotouč ukryl v lapačce Sergej Bobrovskij.
38:48'
Hosté se nacpali do pásma soupeře, kde bojují o kotouč za bránou.
37:20'
Skvělá akce domácích a je srovnáno na 2:2! Kapanen z vlastní třetiny poslal parádní přihrávku na Marnera, který se tak dostal v útočném pásmu 1 na 1 a svou stahovačkou se dostal, až do zakončení bekhendem, se kterým si sice Bobrovskij poradil, ale Marner ještě dokázal posunout kotouč na JOHNA TAVARESE, který už srovnal stav svou střelou. Asistence: Mitchell Marner a Kasperi Kapanen.
36:22'
Sergej Bobrovskij musel zlikvidovat další střelu domácího hráče.
35:31'
Josh Anderson se dostal do samostatného úniku, ale svým bekhendem v zakončení neuspěl a Frederik Andersen si tak připisuje velmi důležitý zákrok!
34:09'
Tvrdou střelu zápěstím vyslal Jake Gardiner, ale Bobrovskij jí vyrazil.
34:02'
Opět se hráči Toronta dostali do pásma soupeře, ale následně získali kotouč hosté, kteří se vydali do protiútoku, ovšem po něm skončil puk jen v lapačce Andersena. Následuje komerční přestávka.
33:25'
Columbus chtěl rychle odpovědět, ale střela z levé strany skončila v moci Andersena.
33:01'
Domácí dávají gól a snižují na rozdíl jediné branky! Naprosto perfektní práci odvedl TYLER ENNIS, který podržel kotouč za bránou a posléze zpoza ní vyjel do pravého kruhu, odkud vypálil pod beton Bobrovského! Asistence: Frédérik Gauthier a Ron Hainsey.
32:37'
Posléze se ovšem Blue Jackets dostali do rychlého protiútoku, ale Panarinova střela skončila v lapačce Andersena.
32:25'
Toronto nyní sevřelo soupeře, ale Columbus se parádně brání.
31:33'
Hostující obránce zblokoval pokus domácího útočníka z pravé strany.
30:44'
Hra se pozastavila díky ofsajdu a následuje další komerční přestávka.
30:33'
Nyní se Maple Leafs provinili zakázaným uvolněním a následuje tak vhazování před bránou Frederika Andersena.
30:00'
Polovina základní hrací doby je za námi a Columbus stále hájí dvoubrankové vedení.
29:32'
Toronto drží puk ve třetině soupeře, ale po chybě se vyhnalo z útočného pásma.
28:40'
Opět jsou u kotouče hosté, ale tentokrát o něj přišli ve středním pásmu.
27:47'
Columbus nyní drží kotouč za svou bránou a snaží se něco vymyslet.
26:40'
Pierre-Luc Dubois byl v útočném pásmu příliš brzo a jednalo se tak o ofsajd. Následuje komerční přestávka.
25:38'
Následně se dostal k puku Kasperi Kapanen, ale jeho pokus byl zblokován hostujícím obráncem.
25:25'
Opět se hraje v pásmu Blue Jackets a Columbus má menší problémy s rozehrávkou.
24:58'
Pokyn v šatně Toronta o přestávce byl jasný a to střílet, střílet, střílet, jelikož tentokrát vypálil už další střelu Connor Brown, ale Bobrovskij má další zákrok.
24:31'
Mitchell Marner se následně dostal k další střele, tentokráte z pravého kruhu, ovšem puk opět chytil Sergej Bobrovskij.
24:02'
Momentálně se hraje ve velkém tempu a Zach Hyman se snažil zakončit z levé strany, což se mu povedlo, ovšem hostující gólman byl natlačen u své pravé tyče.
23:32'
Pierre-Luc Dubois se dostal za domácí obranu, ale jeho zakončení bekhendem vyrazil Frederik Andersen.
22:38'
Poté se ale Toronto dopustilo chyby a Columbus se vydal do přečíslení, které ale nic velkého nepřineslo.
22:28'
A opět přišlo zakončení z hole domácího hráče, ale ani tentokrát nepustil kotouč za svá záda Sergej Bobrovskij.
21:52'
Domácí vstoupili do druhé třetiny velice aktivně, ale Sergej Bobrovskij skryl další puk ve své lapačce.
21:25'
Už to vypadalo na dobrou šanci, když dával kotouč před bránu Mitchell Marner, ale obrana Columbusu tuto situaci skvěle vyřešila.
20:55'
Toronto se sice dostali do pásma soupeře, ale tam nic velkého nevymyslelo.

Bodyčeky: 8:13
První perioda je u konce a Columbus vede 2:0. Začátek utkání ovšem patřil Torontu, které hned dvakrát nastřelilo konstrukci brány. Posléze už dominovali na hrací ploše hosté a v 15. minutě se dočkali branky, kterou vstřelil nejlepší střelec Blue Jackets Cam Atkinson. Hosté dál pokračovali v tlaku a v poslední minutě této třetiny rozveselil fanoušky Columbusu Pierre-Luc Dubois, který poslal svůj tým do dvoubrankového vedení.
20:00'
19:12'
Columbus právě vstřelil branku!
Hosté dávají gól v poslední minutě první třetiny a jdou tak do dvoubrankového vedení! Opět přišla ztráta puku v domácím pásmu z holí Toronta, čehož využil Atkinson, který se dostal před bránu a posléze parádně posunul puk na PIERRE-LUC DUBOISE, který neměl problém se zakončením do odkryté brány. Asistence: Cam Atkinson a Artěmij Panarin.
18:26'
Brána hostujícího týmu se posunula potom co se na ní natlačili dva hráči a rozhodčí tak hru přerušili.
17:39'
A je tady další zakázané uvolnění ze strany Maple Leafs a bude to opět vhazování před bránou Andersena.
17:22'
Domácí se pouze na chvíli podívali do útočného pásma, jelikož následně se k puku opět dostal Columbus.
16:52'
Frederik Andersen má v první dvacetiminutovce hodně práce a nyní si připsal další zákrok.
15:42'
Blue Jackets jsou v tlaku a následná střela Pierre-Luc Duboise olízla levou tyč domácí svatyně!
15:02'
Posléze se hra přerušila a následuje komerční přestávka.
14:39'
Hosté jdou do vedení! Domácí obrana se dopustila chyby, po které se dostal ke kotouči Dubois, který ho poslal na volného CAMA ATKINSONA a ten prostřelil Andersena, když vypálil mezi betony. Asistence: Pierre-Luc Dubois.
14:21'
Opět se domácí dostali do zakončení, ovšem to letělo jen vedle brány.
13:28'
Momentálně se toho na ledě moc neděje, ale nyní byl k vidění v boji o puk český útočník v barvách Columbusu Lukáš Sedlák.
12:48'
Hra je zatím velmi vyrovnaná, ovšem na nebezpečné šance, kdy zvonila tyč vede Toronto 2:0.
11:50'
Posléze se dopředu dostali Maple Leafs, ale s následným zakončením si poradil Sergej Bobrovskij.
11:32'
Střela od modré čáry skončila jen v lapačce Frederik Andersena a následuje tak buly v pásmu Toronta.
10:50'
Nyní přišlo zakázané uvolnění ze strany hostů a následuje další komerční přestávka.
10:35'
Hosté měli posléze problémy s rozehrávkou, ale ze všeho se včas vymanili.
10:14'
Domácí se dostali do útočného pásma po pravé straně, ale tam posléze přišli o puk.
09:10'
Columbus se dopustil pouze zakázaného uvolnění a hra se přesune před bránu Sergej Bobrovského.
08:46'
Tyler Ennis nahodil puk na bránu soupeře z levé strany, ale kotouč nikdo neztečoval.
07:59'
Nyní se dostali do zakončení opět hráči Blue Jackets, ale Frederik Andersen si připsal další zákrok.
07:17'
Pierre-Luc Dubois zkusil své štěstí z pravé strany, ale tam byl včas připraven Frederik Andersen, který chytil kotouč.
06:41'
Toronto se dostalo do další velké šance, ale ani tentokrát nedokázalo využít zmatek v brankovišti Columbusu a opět se ozvala tyč!
06:21'
Lukáš Sedlák to zkusil z pravé strany z velkého úhlu, ale jeho pokus nebyl nijak nebezpečný a Frederik Andersen tak chytil kotouč do lapačky. Následuje komerční přestávka.
05:45'
Zatím se hraje v tempu z jedné strany na druhou, ale beze střel.
05:06'
Toronto se už dostalo do hry a přišla další střela, tentokrát z hole Mitchella Marnera, ale nebyla nijak nebezpečná.
04:22'
Opět byl zmatek před hostující svatyní, kde se snažil zakončit Zach Hyman, ale Sergej Bobrovskij nakonec chytil puk do své moci.
03:27'
Nyní se hra přesunula do středního pásma a posléze získalo kotouč Toronto.
02:44'
Domácí se dostali k první střele, která byla zatím nejnebezpečnější, jelikož orazítkovala tyč hostující svatyně!
02:02'
Brandon Dubinsky dostal puk před bránu a následně se pokoušel zakončit z otočky, ale jeho střela skončila jen vedle brány.
01:49'
Hosté ovládají začátek utkání a opět se tak hraje ve třetině domácího mužstva.
01:05'
Opět se Blue Jackets dostali do třetiny soupeře a posléze, až ke střele, ovšem s tou si poradil Frederik Andersen.
00:12'
Columbus se na začátku utkání dopustil zakázaného uvolnění.
00:01'

Toronto Maple Leafs: Andersen (Sparks) – Hainsey, Rielly (A), N. Zajcev, Gardiner, Ožiganov, Dermott – Marner, Tavares (A), Hyman – Kapanen, Kadri, Marleau (A) – Co. Brown, P. Lindholm, A. Johnsson – Leivo, F. Gauthier, Ennis.

Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (Korpisalo) – S. Jones (A), R. Murray, D. Savard, Nutivaara, Harrington, Werenski – Atkinson, Dubois, Panarin – J. Anderson, Jenner (A), N. Foligno (C) – Duclair, Wennberg, Dubinsky – Hännikäinen, Riley Nash, Sedlák.

Rozhodčí: Kevin Pollock, Gord Dwyer – Greg Devorski, Shandor Alphonso.
Československá stopa:

Lukáš Sedlák (CBJ) 14 zápasů, 0 gólů, 1 asistence
Columbus Blue Jackets:

Columbus se nachází ve Východní konferenci na třetí příčce s dvaceti šesti body a skóre 69:63. V posledním zápase zavítal na led Caroliny. Tento zápas navštívilo 13 040 diváků a ve 12. minutě poslal hosty do vedení Atkinson. V 22. minutě přidal Atkinson druhou branku. O pět minut později sice snížil Aho, ale ve 28. minutě vrátil dvoubrankové vedení na hostující stranu Werenski. Ve 32. minutě dokonce zkompletoval hattrick Atkinson a Columbus vyhrál 4:1. Nejproduktivnějším hráčem je s dvaceti jedna body Panarin, ale nejlepším střelcem je s dvanácti zásahy Atkinson.
Toronto Maple Leafs:
Toronto je ve Východní konferenci momentálně na druhém místě s dvaceti osmi body a skóre 70:51. V posledním utkání zavítalo na led Anaheimu, kde se před 16 666 diváky prosadil v 6. minutě Marleau a Maple Leafs šli do vedení. Hosté tak vyhráli první třetinu 1:0. Na konci druhé periody ovšem srovnal Aberg. Ve třetí dvacetiminutovce branka nepadla a šlo se do prodloužení, kde se po třech minutách a sedmnácti vteřinách trefil Rielly a Toronto tak vyhrálo 2:1. Nejproduktivnějším hráčem je s dvaceti šesti body Marner, ovšem nejlepším střelcem je s dvanácti góly Tavares.
V dalším zápase se proti sobě utkají týmy z Východní konference Toronto Maple Leafs a Columbus Blue Jackets. Naposled se spolu tato mužstva utkala před devíti měsíci na ledě Toronta, které ovšem vyhrálo 6:3. Dnes se ale opět bude hrát v Scotiabank Aréně v Torontu. Tato hala nabídne kapacitu pro 19 800 diváků. Úvodní buly je naplánováno 01:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.