NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Vancouver : Boston - 21. října 2018   04:00

Vancouver
Vancouver
03:40' B. Sutter (Virtanen, Stecher) • 63:12' Horvat (Boeser)
2:1
(1:0, 0:0, 0:1 - 1:0)
Boston
Boston
47:45' Nordström  (J. Moore, Grzelcyk)
Vancouver
Markström (A. Nilsson) – Edler, Ch. Tanev, D. Pouliot, Stecher, B. Hutton, Gudbranson – Goldobin, Horvat, Boeser – Beagle, Bärtschi, Virtanen – B. Sutter, Roussel, Eriksson – Schaller, M. Granlund, Motte.
Skilliter, Peel – Cameron, Gibbons
Rogers Arena, Vancouver
17 871 diváků
Boston
Halák (T. Rask) – Chára, Carlo, J. Moore, Grzelcyk, Kampfer, Vaakanainen – Marchand, Bergeron, Pastrňák – Heinen, Krejčí, DeBrusk – Nordström, Bjork, Wagner – Kuraly, Acciari, Donato.

V tomto zápase mnoho branek diváci neviděli. Jako první se prosadil Brandon Sutter. Ve třetí třetině dokázal aktivně hrající Boston vyrovnat, trefil se Joakim Nordström. V prodloužení pak o výhře domácího celku rozhodl Bo Horvat.
Vancouver právě vstřelil branku!
Domácí celek vyhrává tento zápas v prodloužení. Brock Boeser předložil výborný pas BO HORVATOVI, který si elegantně poradil s brankářem a rozhodl duel. Asistence: Brock Boeser.
62:08'
Jake DeBrusk z ostré pozice brankáře Canucks prostřelit nedokázal.
61:50'
Sven Bärtschi v souboji jeden na jednoho přišel o kotouč.
61:30'
Oba týmy střídají.
61:06'
David Pastrňák a David Krejčí dostali kotouč do útočného pásma, zakončit se jim nepodařilo.
60:33'
Alexander Edler pálil z dobré pozice, ale branku trefit nedokázal.
60:10'
Domácí celek má kotouč jako první.
60:01'
Přes šance ve třetí třetině jsme viděli jen jednu branku, hostující celek dokázal vyrovnat. Po šedesáti minutách hry platí stav 1:1, tak uvidíme prodloužení.
60:00'
59:05'
David Pastrňák to zkoušel individuálně, Brock Boeser jej odstavil od puku.
59:00'
Poslední minuta třetiny, stav zápasu je stále nerozhodný.
58:33'
Jaroslav Halák přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou.
58:15'
John Moore to zkoušel individuálně, daleko se s kotoučem ale nedostal.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry třetí třetiny.
57:40'
Oba týmy střídají, do hry přicházejí odpočinutí hokejisté.
57:26'
Sven Bärtschi pálil z dobré pozice, jeho rána ale postrádala přesnost.
56:42'
David Pastrňák pálil z dobré pozice, Jacob Markström kryje kotouč. Komerční přestávka.
56:22'
Zakázané uvolnění vrací hru před branku hostujícího celku.
55:50'
Alexander Edler to zkoušel individuálně, ale do střelecké pozice se nedostal. Na druhé straně od modré čáry minul branku Zdeno Chára.
55:01'
Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině. Christopher Tanev pálil, jeho tvrdou ránu zblokoval Chris Wagner.
54:22'
Troy Stecher dobře zakončoval, puk hostujícímu brankáři vypadl, ale na dorážku nebyl nikdo připravený.
54:02'
Noel Acciari se málem dostal do brejku, ale v rozhodující chvíli kotouč netrefil.
53:20'
Jake DeBrusk hledal spoluhráče v útočném pásmu, přihrávka však byla zblokovaná. Následně se ke střele po rychlé akci domácí celek nedostal.
52:28'
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Bruins.
52:00'
Sledujeme rychlý hokej, který se musí fanouškům líbit. Domácí celek se spíše musí bránit a čeká na brejky.
51:25'
Hra je přerušena, Tyler Motte se dostal do postavení mimo hru. Komerční přestávka.
50:58'
Joakim Nordström se málem dostal do další střelecké pozice, ale kotouč nedokázal před brankou vystřelit.
50:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, stav je momentálně vyrovnaný, 17:28, tak vypadá statistika střel na branku.
49:26'
Zakázané uvolnění se nepíská, hra pokračuje dál.
48:37'
Brock Boeser ani Nikolaj Goldobin nedokázali v dobrých střeleckých pozicích trefit kotouč. Nyní měli hosté poněkud štěstí.
48:25'
Komerční přestávka, a pak buly ve středním pásmu.
47:45'
Bruins právě vstřelili branku!
A je vyrovnáno. John Moore vyslal do útočného pásma spoluhráče, tím byl JOAKIM NORDSTRÖM. Jeho přesná rána se od břevna odrazila do branky. Je vyrovnáno. Asistence: John Moore, Matt Grzelcyk.
47:30'
Hosté dělají maximum pro vyrovnání.
47:04'
Obrovskou šanci měl nyní jeden z hostujících hráčů, jeho projektil se odrazil od brankové konstrukce.
46:01'
Sean Kuraly dobře vypálil, svou střelu schoval za obránce. Jacob Markström dokázal zasáhnout.
45:25'
Sledujeme rychlý hokej, hosté se pokouší vyrovnat, nyní rozehrávají od své branky, David Pastrňák vede akci svého celku.
44:50'
Anders Bjork výborně vypálil, následně hra pokračovala dál, a pak musel zasahovat brankář Canucks.
43:21'
Boston hraje aktivně, Brad Marchand nedokázal přesněji trefit z mezikruží branku.
42:40'
Jaroslav Halák i Jacob Markström své spoluhráče podrželi. Větší šanci měl domácí týmu, ale slovenský brankář byl pozorný.
42:18'
Hraje se rychlý hokej v úvodu třetí třetiny, domácí celek stále vede o jednu branku.
41:42'
Chris Wagner si vybruslil mezi kruhy a zakončoval. Jeho projektil byl zblokovaný.
41:12'
Jacob Markström musel zasahovat proti střele od modré čáry, což se mu podařilo. Bruins se pokouší vyrovnat.
40:44'
Oba týmy střídají, na led se dostávají druhé formace.
40:13'
Zápas, ve kterém je střelecky aktivnější hostující celek, pokračuje třetí třetinou.
Dnešní utkání sleduje 17 871 diváků.
40:01'
Ve druhé třetině jsme viděli několik přesilovek, ale skóre se nezměnilo, a tak stále vede domácí celek o jednu branku. Jacob Markström má zatím čisté konto.
40:00'
39:29'
Tentokrát špatná rozehrávka domácích vrací hru před jejich gólmana.
39:15'
Domácí celek se usadil v útočném pásmu, to už běží poslední minuta hry ve druhé třetině.
38:47'
Další nepřesná rozehrávka Bruins znamená buly před jejich brankářem.
38:22'
Boston špatně rozehrál, píská se zakázané uvolnění. Vhazovat se bude před jeho brankou. Jaroslav Halák musí být pozorný.
38:08'
38:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhé třetině.
37:14'
Tyler Motte byl volný před brankou, ale k teči se nedostal. Jaroslav Halák přerušuje hru.
37:00'
Znovu musí hrát až brankář Bruins.
36:32'
Domácí celek vyhazuje přes všechny čáry, a tak může vystřídat.
36:07'
Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Markus Granlund – 2 min., sekání).
35:40'
Hostující celek se dostal do útočného pásma, ke střele se hráči Bruins nepropracovali.
34:41'
Komerční přestávka.
34:13'
Tim Schaller byl před brankou, ale přihrávka od spoluhráče postrádala přesnost. Následně na druhé straně Sean Kuraly minul branku.
33:42'
Patrice Bergeron pálil od modré čáry, jeho rána byla sice zblokovaná, ale i tak se kotouč dostal do míst, kde bruslil David Pastrňák.
33:00'
Danton Heinen pálil z mezikruží z první, jeho ránu kryje Jacob Markström. Buly v útočném pásmu Bruins.
32:42'
Domácí celek hraje ve středním pásmu, sledujeme klidnější pasáž hry.
32:14'
Noel Acciari napadal domácí rozehrávku, k puku se dostal, a tak musel zasahovat brankář Canucks. Komerční přestávka.
31:42'
Hra se bez výraznějších šancí přelévá ze strany na stranu, sledujeme rychlý hokej.
31:00'
Jake Virtanen protečoval kotouč do útočného pásma, jeho spoluhráči se však do střelecké pozice nedostali.
30:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i zápase. Domácí celek se usadil v útočném pásmu, kde se pokouší něco vymyslet.
29:41'
Jaroslav Halák přerušuje hru, jeho spoluhráči mohou dostřídat. Komerční přestávka.
29:23'
Brock Boeser z první poslal kotouč příliš vysoko.
29:16'
Dlouhou dobu se Bruins bránili, několik střel dokázali zblokovat, následně ale vyhodili jen na icinig.
28:04'
Troy Stecher pálil od modré čáry, jeho tvrdá rána proletěla až k brance, puk vykopl Jaroslav Halák.
27:50'
Sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit.
27:30'
David Krejčí byl volný před brankou, kotouč se k němu ale nepodařilo protlačit.
27:19'
26:45'
David Pastrňák našel spoluhráče, tím byl Brad Marchand. Jeho ránu z první domácí brankář vyrazil.
26:22'
Vancouver dostal hru do středního pásma, vystřídat ale nedokázal.
26:00'
Přesilovku hraje hostující celek poměrně aktivně, pokouší se něco vymyslet před brankou soupeře.
25:25'
David Pastrňák pálil v přesilovce z první, jeho ránu má domácí brankář, který nedopustil dorážky.
25:19'
Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Jake Virtanen – 2 min. pro hráčskou lavici, příliš mnoho hráčů).
24:51'
Jacob Markström znovu zasahoval, z mezikruží pálil Brandon Carlo.
24:31'
Jacob Markström podržel nyní své spoluhráče. Do šance se dostal hostující celek. Chris Wagner ani na dvakrát nedokázal prostřelit brankáře, ten udržel kotouč před brankovou čárou.
23:33'
Brad Marchand se dostal do postavení mimo hru, vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
23:00'
Brandon Sutter se svými spoluhráči kombinoval v útočném pásmu, Antoine Roussel si vybruslil před branku a zakončoval. Jeho rána byla zblokovaná.
22:24'
Alexander Edler pálil od modré čáry, s jeho projektilem si dokázal poradit poměrně snadno Jaroslav Halák.
22:14'
Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Bo Horvat – 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu Boston Bruins (Noel Acciari – 5 min., bitka).
21:42'
Nikolaj Goldobin vybojoval pro své spoluhráče útočné pásmo, ke střele se ale nedostali.
21:10'
Sledujeme rychlý hokej v úvodu druhé třetiny, mnoho šancí zatím k vidění není. Domácí hokejisté stále vedou o jednu branku.
20:17'
Zápas pokračuje druhou třetinou. Po rychlé akci hostujícího celku se píská postavení mimo hru.
20:01'
Po první třetině vede aktivněji hrající domácí celek o jednu branku, autorem zatím rozhodující a jediné trefy je Brandon Sutter.
20:00'
19:34'
Bo Horvat při pokusu o střelu zlomil hokejku, vypálit umí rozhodně lépe.
19:15'
Noel Acciari rozehrává od své branky, u puku byl první Derrick Pouliot, akce tak končí.
19:00'
6:4, tak vypadá statistika střel na branku v tomto zápase.
18:30'
Steven Kampfer nedokázal vyhodit z obranného pásma, domácí se ovšem do střelecké pozice nedostali.
17:54'
Hra je přerušena pro postavení mimo hru. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
17:00'
David Pastrňák se dostal do útočného pásma a zkoušel poslat puk ke vzdálenější tyčce, branku však minul.
16:35'
David Pastrňák to nemyslel vůbec špatně, jeho individuální akce byla zakončení střelou.
16:15'
Brandon Carlo se pokoušel probojovat do zakončení, ale domácí obránci dokázali vybojovat kotouč.
16:00'
Jake DeBrusk dostal hru do útočného pásma, ale Boston se do střelecké pozice nedostal.
15:37'
15:18'
Ani domácí svou početní výhodu nepromění.
15:01'
Dostáváme se do finální fáze hry v první třetině, Bruins vyhazují přes všechny čáry.
14:32'
Bo Horvat byl před brankou, jeho rána z bezprostřední blízkosti postrádala přesnost.
14:10'
Canucks oslabení ubránili, nyní mají možnost přesilovky. Brock Boeser pálil od modré čáry nepřesně.
13:37'
Vyloučení v týmu Boston Bruins (Zdeno Chára – 2 min., podrážení).
13:18'
Jedinou ránu v přesilovce vyslal hostující tým na domácí branku.
13:13'
12:45'
V přesilovce si Bruins výraznější šanci vypracovat zatím nedokázali, domácí obrana velmi dobře brání.
11:24'
Brad Marchand rozehrává od své branky, domácí celek se zatím ale velmi dobře brání.
11:13'
Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Erik Gudbranson – 2 min., hákování).
11:00'
Noel Acciari se pokoušel dostat do střelecké pozice, jeden z domácích beků mu výborně zabránil v akci dostat se před branku.
09:40'
Jacob Markström kryje kotouč po střele obránce Johna Morrea. Buly před domácí brankou, David Krejčí se k dorážce nedostal.
09:13'
Zakázané uvolnění znamená, že se bude vhazovat před brankou Bruins. Jaroslav Halák musí být pozorný.
07:32'
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před domácí brankou.
06:45'
Bruins hledají cestu, kterou by mohli vést útočnou akci, zatím ale marně, domácí defenziva hraje zodpovědně.
06:20'
Chris Wagner dobře vybojoval puk před svou brankou, hosté se ale po rychlé akci do zakončení nedostali.
05:38'
Hostující celek rozehrává od své branky, Matt Grzelcyk dostal kotouč do útočného pásma, vypálit na branku ale nedokázal.
03:40'
Domácí celek se dostává do vedení. Hostující obrana nedokázala kotouč odehrát, toho využil BRANDON SUTTER, který se dostal k puku a rychle vypálil. Střela po ledě propadla až za brankovou čáru. Asistence: Jake Virtanen, Troy Stecher.
03:10'
Jacob Markström vyjel za svou branku, odkud rozehrává na spoluhráče.
02:44'
Derrick Pouliot ani Brock Boeser nedokázal z předbrankového prostoru přesněji tečovat kotouč.
02:20'
Brad Marchand zakončoval rychlou akci hostujícího celku, domácí brankář byl připravený.
01:54'
Na výraznější šanci v tomto zápase zatím čekáme. Ani jeden celek se nikam nežene.
00:59'
Hra je přerušena pro postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu.
00:41'
Zdeno Chára vypálil od modré čáry, jeho projektil dokázal jeden z hráčů domácích zblokovat.
00:18'
V poklidném tempu zápas začíná, hosté rozehrávají od své branky.
00:01'

Vancouver Canucks
Hokejisté Vancouveru se vrací domů do Rogers Areny, kde nastoupí ke dvěma domácím zápasů. Prvním soupeřem jsou Bruins. Sedm hráčů Canucks zaznamenalo v minulé sezóně proti Bostonu dva kanadské body, Bo Horvat a Loui Eriksson skórovali dvakrát. Chris Tanev nastoupil sedmkrát proti Bruins a dařilo se mu. Získal čtyři body (1+3).

Boston Bruins
Hokejisté Bostonu měli den volna. 18. října nastoupili proti Edmontonu. Bruins sice zápas prohráli v prodloužení, ale české fanoušky rozveselil fakt, že se prosadili Krejčí i Patrňák.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Vancouver Canucks a Boston Bruins
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.