NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Vancouver : Calgary - 4. října 2018   04:00

Vancouver
Vancouver
13:48' Pettersson (Eriksson, Goldobin) • 41:52' Goldobin (Pettersson, Eriksson) • 42:20' Leipsic (Beagle, Gudbranson) • 45:46' Virtanen (B. Sutter, Ch. Tanev) • 59:12' Motte (M. Granlund)
5:2
(1:0, 0:0, 4:2)
Calgary
Calgary
43:08' Tkachuk  (Czarnik, Hamonic) • 48:08' Monahan  (J. Gaudreau, Neal)
Vancouver
Marc Joannette, Frederick L'Ecuyer – Travis Gawryletz, Kiel Murchison
Rogers Arena, Vancouver
18 870 diváků
Calgary

Děkuji Vám za pozornost a přeji všem příjemné čtvrteční ráno!
Příští utkání obou mužstev

VAN:
NE 07. 10. 2018, 04:00: @ CGY

CGY:
NE 07. 10. 2018, 04:00: vs VAN
Ohlasy po utkání

Elias Pettersson (VAN): „Mé pocity, když jsem vstřelil první gól v NHL? Byl jsem neskutečně šťastný. Říkal jsem si, jestli jsem vůbec v realitě. Je to pocit, na který nikdy nezapomenu."

Bo Horvat (VAN): „Elias byl dnes úžasný. Dobré utkání ale zároveň odehrálo celé mužstvo. Toto vítězství nám dodá hodně sebevědomí. Klíčem dnes byla hra v oslabení a brankář Markström."

Bill Peters (CGY): „Neodehráli jsme dobré utkání. V první třetině nám chyběla aktivita. Doslova zoufalí jsme pak byli při přesilových hrách."

Mike Smith (CGY): „Nehráli jsme tak, jak umíme. Byl to ale zase první zápas sezony, takže není žádný důvod k panice."

Elias Pettersson (VAN)

Pettersson dnes nastoupil do svého prvního utkání v NHL a ihned zářil. Ve 14. minutě zaznamenal svůj první gól v National Hockey League, přičemž ve třetí třetině ještě skvěle přihrál na gól Goldobinovi. Devatenáctiletý Švéd odehrál velmi dobré utkání. Na ledě přitom strávil pouze 9 minut a 46 vteřin.

Velmi dobré ohodnocení si za svůj dnešní výkon ale dnes zaslouží také brankář Canucks Jacob Markström a obránce stejného týmu Troy Stecher.
-------------------------------------------------------------------
Československá stopa v utkání

Michael Frolík (CGY) 0+0, 1 střela, čas na ledě 13:18

David Rittich (CGY) byl dnes náhradním brankářem.

Trestné minuty: 19 – 7
Canucks tedy porazili v úvodním zápase sezony 2018/2019 na domácím ledě Flames 5:2. K jejich výhře přitom přispěl dvěma kanadskými body (gól, asistence) debutant Elias Pettersson. Celkově pátý muž draftu 2017 měl mimochodem v ochozech Rogers Areny své rodiče.
59:59'
V poslední vteřině utkání ještě střílel od levého mantinelu Frolík, Markström ale zasahovat nemusel.
59:12'
Vancouver právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto! Pátou branku domácích střílí do opuštěné brány soupeře TYLER MOTTE. Asistence: Markus Granlund.
59:01'
Probíhá poslední minuta třetí třetiny!
58:45'
1 minuta a 15 vteřin do konce třetí třetiny! Vhazuje se po pravici Markströma, Smith samozřejmě na střídačce.
58:45'
Oddechový čas pro hosty.
58:45'
Vancouveru odpískána hra vysokou holí, hra je sudími přerušena.
58:17'
Monahanova střela, Markström vyráží do rohu.
57:50'
Smith míří na střídačku, Flames to zkusí v šesti!
57:37'
Brodie s pukem u vlastní brány, obě mužstva střídají.
57:01'
Necelé tři minuty do konce třetí třetiny. Udrží Canucks své dvoubrankové vedení?
56:31'
Střely na bránu: 22 – 34
56:22'
55:45'
Canucks vyhodili, do návratu Leipsica zbývá 38 vteřin.
55:19'
Při vlastním oslabení zahrozil Beagle, Smith ale taktéž úspěšný.
55:01'
Giordano to zkusil znovu, tentokrát už musel Markström vyrazit.
54:43'
Prudká střela Giordana od modré končí na zadním plexisklu.
54:22'
Konec reklamní přestávky a sedmá přesilovka pro Flames. Vhazování po levici Markströma.
54:22'
Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Brendan Leipsic – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
54:22'
Kotouč vylétl mimo hrací plochu, 5 minut a 38 vteřin před koncem třetí třetiny proběhne další z reklamních přestávek.
53:36'
Zakázané uvolnění ze strany Canucks, vhazovat se tak bude za moment v jejich obranné zóně.
52:33'
Od modré to tentokrát zkusil Giordano, avšak minul tři tyče.
51:48'
Brodieho pokus od modré čáry, Markström vyráží.
51:07'
Ofsajd Vancouveru.
51:01'
Necelých devět minut do konce třetí třetiny. Canucks vedou nad Flames v úvodním zápase sezony 4:2.
50:56'
Střely na bránu: 21 – 33
50:48'
49:49'
Do konce trestu Pouliota zbývá ještě jedna minuta.
49:27'
Další vyhození ze strany Canucks.
49:08'
Vancouveru se následně daří vyhodit.
48:57'
Brodie střílel od modré z první, avšak minul Markströmovu svatyni.
48:48'
Šestá přesilová hra pro Flames. Podaří se jim konečně při početní výhodě prosadit?
48:48'
Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Derrick Pouliot – 2 min., podrážení).
48:08'
Calgary právě vstřelilo branku!
Hosté snižují na 2:4! Po skvělé přihrávce Gaudreaua zpoza brány překonává brankáře Markströma z předbrankového prostoru, trochu se štěstím, SEAN MONAHAN. Asistence: Johnny Gaudreau, James Neal.
47:30'
Flames jsou nyní znovu lepším týmem. Podaří se jim ale ještě nějak zdramatizovat tento duel?
47:08'
Výborný zákrok Markströma! Välimäki vystřelil zprava bez přípravy, brankář domácích se ale vytáhl levým betonem.
46:21'
Po střele Tkachuka nastal v brankovišti Canucks velký zmatek. Markström se spoluhráči ovšem dokázali odolat.
46:15'
Pokračujeme. Vhazuje se mezi hole Suttera a Backlunda po pravici gólmana Kosatek.
46:15'
Markström zasáhl proti útočné akci Frolíka, na řadu přichází po přerušení reklamní přestávka.
45:46'
Domácí odskakují zpět do tříbrankového vedení! Po návratu z trestné lavice se prosazuje JAKE VIRTANEN. Útočník Kosatek přesprintoval Giordana a svůj únik zakončil forhendem mezi Smithovy betony. 4:1! Asistence: Brandon Sutter, Christopher Tanev.
45:40'
Toto byla zatím nejlepší přesilovka ze strany Calgary.
45:33'
45:32'
Gaudreau mezi kruhy na Monahana, toho ale následně vychytal skvělý Markström.
44:55'
Canucks se nyní podařilo dvakrát za sebou rychle osvobodit.
44:17'
Obrovská příležitost pro Czarnika! Markström si svým zákrokem nebyl vůbec jistý.
43:38'
Na začátek tu máme opět vyhození ze strany Vancouveru.
43:33'
Pátá přesilová hra pro Flames. Podaří se jim dostat na dostřel?
43:33'
Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Jake Virtanen – 2 min., podrážení).
43:08'
Flames očarovávají Markströmovu kouzlo! Czarnikova střela z pravého kruhu pro vhazování byla ještě neúspěšná. Od levého mantinelu, z úhlu, se ale poté prosadil MATTHEW TKACHUK. 1:3 z pohledu Calgary! Asistence: Austin Czarnik, Noah Hanifin.
42:29'
Vhazovalo se po levici Markströma.
42:27'
Markström zlikvidoval šanci Jankowského. Brána za zády švédského brankáře následně mimo své obvyklé postavení.
42:25'
Kotouč mezi střídačkami, hra je přerušena.
42:20'
Canucks přidávají během krátké chvíle třetí gól! Gudbransonovu střelu od modré tečoval Beagle, Smith vyrazil pravým betonem. Následnou dorážkou z levé strany ovšem skóroval BRENDAN LEIPSIC. 3:0 pro domácí! Asistence: Jay Beagle, Erik Gudbranson.
41:52'
Kosatky jdou do dvoubrankového vedení! Střelecký pokus Erikssona od modré čáry byl nejprve zablokován. Po následném pasu od Petterssona z mezikruží se ale po chvíli prosadil NIKOLAJ GOLDOBIN. Jeho druhý bod v zápase, 2:0! Asistence: Elias Pettersson, Loui Eriksson.
41:45'
Gudbransonova střela z pravé strany minula bránu.
41:18'
Útočná akce Mottea zastavena Hamonicem, Smith tedy mohl zůstat klidný.
40:41'
Úvodní střelu závěrečné periody obstaral Edler, Smith vyrazil betonem.
40:02'
Dokáží Flames ve třetí třetině něco udělat s zatím nepříznivým výsledkem?
40:01'
Oba týmy se vrátily zpět na led Rogers Areny. Závěrečná, třetí dvacetiminutovka bude zahájena za malou chvíli!

Trestné minuty: 13 – 7
Čtyřicet minut utkání mezi Canucks a Flames je minulostí. Stále sledujeme velmi pěknou bitvu. O něco lepším týmem přitom byli nyní hosté z Calgary.
40:00'
39:58'
Nic dalšího už ve druhé třetině neuvidíme.
39:46'
Smith přikryl puk před dojíždějícím Beaglem pod svou rukavici. Po přerušení ještě dochází k menšímu postrkávání hráčů.
39:01'
Hlasatelem byla ohlášena poslední minuta prostředního dějství.
38:53'
Vše v pořádku, vhazuje se po levici gólmana Canucks.
38:53'
Brána za zády švédského brankáře následně mimo své obvyklé postavení, hra je tedy přerušena.
38:51'
Dobrá šance pro Gaudreaua, Markström ale nadále drží čistý štít.
38:16'
Bennett vystřelil z ostrého úhlu, pro Markströma jednoduchá práce.
37:52'
Hanifinova střela zablokována Beaglem mimo tři tyče.
37:42'
Bennett se obtočil kolem brány, na Markströma ale následně nevyzrál.
37:25'
36:58'
Hosté se nyní sami připravili o útočné pásmo. Markströma přitom stále neohrozili.
36:26'
První polovina z Boeserova trestu je pryč. Flames se k ničemu nemohou dostat.
35:31'
Kosatky byly opět úspěšné na vhazování, přičemž následně dostaly touš do střední třetiny.
35:25'
Startuje v pořadí čtvrtá přesilová hra Flames. Vhazování po levici Markströma.
35:25'
Po reklamní přestávce budeme sledovat další početní převahu hokejistů Calgary.
35:25'
Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Brock Boeser – 2 min., sekání).
34:31'
Střely na bránu: 15 – 15
34:21'
34:10'
Tkachuk nedokázal vystřelit z mezikruží, následně navíc přišel o puk a soupeř se osvobodil.
33:34'
Giordano vystřelil od modré prudce z první, Markström ale vyrazil skvěle betonem.
33:22'
Calgary se zatím dnes nedaří při přesilovkách dostat do nějakého velkého tlaku.
32:26'
Canucks ovládli buly a následně také vyhodili.
32:21'
Třetí přesilovka Plamenů. Podaří se jim srovnat skóre na 1:1?
32:21'
Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Brandon Sutter – 2 min., hákování).
32:08'
Na opačné straně to zase zkoušel Monahan, avšak i on nebyl úspěšný.
31:47'
Střelecký pokus Taneva od modré minul tři tyče, Smith tedy bez práce.
31:40'
Flames ve druhé třetině výrazně přidali.
31:26'
Välimäkiho nahození od levého mantinelu Markströma neohrozilo.
30:50'
Zpět do akce! Na vhazování po levici brankáře Kosatek se staví Beagle a Ryan.
30:50'
Další střelu Plamenů obstaral Hanifin a Markström v tomto případě musel zakročit. Proběhne další reklamní přestávka.
30:26'
Backlund to zkoušel z mezikruží, avšak přestřelil Markströmovu svatyni.
30:00'
Jsme přesně v polovině utkání. Canucks stále vedou nad Flames v úvodním zápase sezony 1:0.
29:19'
Monahan vyhrál buly na Giordana, jeho následnou střelu Markström vyrazil.
29:15'
Můžeme pokračovat. Sutter a Monahan na vhazování po pravici Markströma.
29:15'
Hanifinova střela ze středu útočného pásma, gólman Vancouveru má kotouč ve svém náručí. Po přerušení následuje reklamní přestávka.
28:52'
Backlund dostával přihrávku mezi kruhy, ohrozit Markströma se mu ale nepodařilo.
28:02'
Už delší dobu se hraje bez přerušení. I nadále navíc sledujeme skvělý hokej.
27:38'
Stecher v obrovské šanci míjí jen těsně Smithovu bránu!
27:20'
Virtanen přihrával před bránu Sutterovi, ten ale na puk nedosáhl.
26:56'
Střely na bránu: 15 – 11
26:41'
26:19'
Dubé vystřelil zleva při vlastním oslabení, Markström vyrazil levým betonem.
25:55'
Boeser nabíjel Petterssonovi, tomu střela ale vůbec nesedla.
25:42'
Začíná druhá minuta z Tkachukova trestu.
25:06'
Granlund opět velmi aktivní na hranici brankoviště, brankář Flames znovu v akci.
24:58'
Tentokrát střílel z předbrankového prostoru bez přípravy Granlund, Smith zasahuje.
24:50'
Goldobin to zkoušel ihned z pravé strany, Smith ale zasahovat nemusel.
24:41'
První početní výhoda pro domácí. Podaří se jim dostat do dvoubrankového vedení?
24:41'
Vyloučení v týmu Calgary Flames (Matthew Tkachuk – 2 min., sekání).
24:20'
Backlund nahodil bekhendem do útočného pásma, hosté jdou vystřídat.
23:37'
Střelecký pokus Stechera z pravého kruhu pro vhazování skončil ve Smithově rukavici.
23:11'
Neal se pokoušel znovu ohrozit Markströma, avšak opět neuspěl.
23:03'
Nealova střela od pravého mantinelu končí na zadním mantinelu.
22:30'
Mladý Švéd vymýšlel další útok domácího celku, obrana Plamenů byla ale pozorná.
21:52'
Pettersson hledal před bránou Erikssona, dobře ale zahrál na poslední chvíli jeden z bránících beků.
21:22'
Motte se skvěle natlačil před Smitha, překonat jej ovšem následně nedokázal.
20:58'
Markström si pohlídal akci Monahana, hra je přerušena.
20:45'
Horvat hledal mezi kruhy Boesera, avšak nepřesně. Kotouč mají na holi opět hosté.
20:20'
Úvodní útočnou akci druhé třetiny obstarali Flames, daleko se ovšem nedostali.
20:01'
Hokejisté Vancouveru a Calgary zpět na ledové ploše, druhá část začne za několik málo okamžiků.

Trestné minuty: 9 – 5
Úvodní dvacetiminutovka utkání mezi Canucks a Flames nabídla velmi pěknou podívanou. Na obou stranách jsme totiž měli hned několik skvělých šancí. Do šaten ale odcházejí spokojenější domácí hokejisté, kteří vedou díky trefě Eliase Petterssona 1:0.
20:00'
19:57'
V první třetině se už nic dalšího nestane.
19:16'
Ihned po vhazování vystřelil od modré čáry Pouliot, Smith zaznamenal další úspěšný zásah.
19:13'
Horvat měl nyní daleko větší šanci, než v předchozím případě, gólman Plamenů ovšem odolal.
19:01'
Ohlášena byla poslední minuta úvodní periody.
18:44'
Na druhé straně zase šance pro Horvata, Smith připraven na správném místě.
18:33'
Po pěkné přihrávce od Välimäkiho se dostal do samostatného úniku Dubé, Markström ale podržel své mužstvo.
17:58'
Aktivní forčekink Kosatek, Flames mají problémy správně rozehrát.
17:35'
Canucks se ještě na moment udrželi v útočném pásmu, k dalšímu ohrožení Smitha ale nedošlo.
17:03'
Na opačné straně kluziště zahrozil Goldobin, Smith měl ale u levé tyče připravenou svou rukavici.
16:30'
Backlund měl jedinečnou příležitost srovnat, bekhendem z těsné blízkosti ale zamířil jen těsně vedle.
16:04'
Kotouč v ochozech Rogers Areny, vhazovat se dle signalizace sudích bude za moment ve střední třetině.
15:53'
Brodie našel křižnou přihrávkou Valimäkiho, ten ale vystřelit následně nedokázal.
15:14'
Edlerova střela z levé strany zablokována mimo Smithovu svatyni.
15:04'
Canucks rozehráli nepřesně, čároví odpískali zakázané uvolnění.
14:45'
Po střele Leipsica z levého kruhu střílel ještě od pravého mantinelu Gudbranson, Smith ale v obou případech pozorný.
14:15'
5 minut a 45 vteřin do konce první třetiny, Beagle a Dubé v souboji na buly po levici Markströma.
14:15'
Nealovo nahození končí v rukavici Markströma, po přerušení následuje reklamní přestávka.
14:06'
Střely na bránu: 4 – 7
13:48'
Domácí otevírají po ubráněném oslabení ve čtrnácté minutě skóre dnešního utkání! Prosazuje se parádní střelou z pravého kruhu pro vhazování při situaci 2 na 1 ELIAS PETTERSSON. Pro devatenáctiletého Švéda premiérový gól v National Hockey League hned při prvním zápase, 1:0! Asistence: Loui Eriksson, Nikolaj Goldobin.
13:23'
13:09'
Pokus Giordana od modré čáry, brankář Vancouveru vyráží betonem.
12:49'
Gaudreau zkusil štěstí z levé strany, Markström ale zasahovat nemusel.
12:24'
První polovina z trestu Gudbransona je minulostí, Calgary se zatím nedaří.
11:33'
Beagle znovu uspěl na buly, nyní se už následně Kosatkám podařilo vyhodit.
11:27'
Po vyhraném vhazování Beaglea se snažil vyhodit Edler, kotouč ale zamířil o plexisklo do hlediště.
11:23'
Druhá početí převaha pro Calgary. Dočkáme se prvního gólu?
11:23'
Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Erik Gudbranson – 2 min., hákování).
11:12'
Sutterovu střelu od modré tečoval před bránou Virtanen, Smith se měl co ohánět.
10:38'
Nepřesnost v podání Brodieho znamená zakázané uvolnění Plamenů.
10:14'
Konec reklamní přestávky, Horvat a Lindholm na vhazování po levici Markströma.
10:14'
Markström zastavil útočnou akci Lindholma, na řadu přichází druhá reklamní přestávka.
10:01'
Máme za sebou polovinu první třetiny, Canucks zatím hrají s Flames bez branek.
09:56'
Välimäki s toušem u vlastní brány, oba týmy prostřídávají své formace.
09:35'
Czarnik projel s pukem do útočného pásma, ke střele se ovšem následně dostat nedokázal. Obrana Canucks byla dobře zorganizovaná.
08:42'
Backlund na Frolíka, jeho střela z levé strany skončila ale pouze na boční síti.
08:10'
Nyní se pískala hostům přihrávka rukou, následovat bude další buly ve střední zóně.
07:43'
Calgary odpískána hra vysokou holí, vhazovat se bude ve střední třetině.
07:27'
Edlerovo nahození od modré čáry Smitha neohrozilo.
07:02'
Po nepřesné rozehrávce Canucks měl dobrou šanci Monahan, zleva ale minul Markströmovu bránu.
06:36'
Střely na bránu: 1 – 3
06:32'
Zpět do akce! Vhazuje se mezi hole Beaglea a Jankowského ve střední třetině před střídačkou domácích.
06:32'
Touš opustil hrací plochu, proběhnout bude moci první reklamní přestávka.
05:50'
Vancouver zahájil dnešní utkání lépe.
05:32'
Nepřesná rozehrávka Flames, čároví jsou nyní nuceni odpískat icing.
05:22'
Hostující hokejisté se dostali při přechodu do útočného pásma do ofsajdu.
04:30'
Štěstí pro Calgary! Střelecký pokus Taneva z pravého kruhu pro vhazování skončil na tyči.
04:22'
Oba hokejisté vyfasovali pětiminutové tresty, po kterých se samozřejmě budou moci vrátit zpět do utkání. Vhazuje se po pravici Smitha.
04:22'
Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Erik Gudbranson – 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu Calgary Flames (Travis Hamonic – 5 min., bitka).
04:22'
V neutrální zóně máme bitku mezi Gudbransonem a Hamonicem!
04:11'
Zakázané uvolnění Plamenů, vhazovat se tak za moment bude v jejich obranné třetině.
03:55'
Flames při přesilovce ani jednou neohrozili brankáře Vancouveru.
03:50'
03:40'
Backlundova střela z levé strany zablokována Tanevem.
02:51'
Začíná mimochodem běžet už druhá minuta z Gudbransonova trestu, Markström zatím může být v klidu.
02:50'
Granlund to zkusil dobře z levé strany při vlastním oslabení, Smith musel předvést hned na úvod těžký zákrok.
02:29'
Tkachuk se po pravé straně individuálně neprosadil, následuje další vyhození.
01:58'
Domácím se podařilo ihned po vhazování dostat puk pryč z obranné zóny.
01:50'
Flames si zahrají na konci druhé minuty první přesilovou hru dnešního utkání! Vhazuje se po pravici Markströma.
01:50'
Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Erik Gudbranson – 2 min., nedovolené bránění).
01:44'
Vhazovalo se ve střední zóně poblíž trestní lavice Calgary.
01:42'
Puk si to namířil do ochozů Rogers Areny, hra je tedy sudími přerušena.
01:29'
Gaudreaův bekhend z ostrého úhlu, další zákrok pro švédského brankáře Canucks.
00:51'
Tentokrát to od modré zkusil Backlund, Markström zapisuje první zásah.
00:31'
Od modré čáry vystřelil Hamonic, Markström ale zasahovat nemusel.
00:03'
Úvodní buly pro Flames.
00:01'
Na vhazování se už do středového kruhu staví Horvat a Backlund, jdeme na to!
Hymna je minulostí, utkání mezi Canucks a Flames začne co nevidět.
Po ohlášení zahajovací formace Canucks přichází v Rogers Areně na řadu kanadská státní hymna.
Ve Vancouveru dnes bude jistě panovat skvělá atmosféra. Ochozy jsou zaplněny do posledního místa.
Právě probíhá představovačka domácích hokejistů. Ti na led postupně přijíždějí podle čísel.

Z:55 REC:25-22-6 OG:141 PR:2,65 %ÚS:91,6 SO:3

Vancouver Canucks: Markström (A. Nilsson) – Edler (A), Ch. Tanev, Del Zotto, Stecher, D. Pouliot, Gudbranson – Bärtschi, Horvat (A), Boeser – Goldobin, Pettersson, Eriksson – Motte, B. Sutter (A), Virtanen – Leipsic, Beagle, M. Granlund.

Calgary Flames: M. Smith (Rittich) – Giordano (C), Brodie, Hanifin, Hamonic, Välimäki, Mi. Stone – J. Gaudreau, Monahan (A), E. Lindholm – Tkachuk (A), Backlund, Frolík – Dubé, D. Ryan, Neal – S. Bennett, Jankowski, Czarnik.

Rozhodčí: Marc Joannette, Frederick L'Ecuyer – Travis Gawryletz, Kiel Murchison.
Příjemnou čtvrteční noc! Vítám Vás všechny ještě jednou při sledování utkání NHL mezi týmy Vancouver Canucks a Calgary Flames.

CALGARY FLAMES

Flames se taktéž v minulé sezoně nepodařilo postoupit do play-off. Skončili totiž na pátém místě Pacifické divize, jedenáctém místě Západní konference se ziskem 84 bodů. Na Colorado Avalanche, coby posledního postupujícího, ztratili 11 bodů.

Během léta Calgary mocně posilovalo. Získalo například útočníka Jamese Neala, který se v posledních dvou sezonách objevil ve finále Stanley Cupu (v roce 2017 s Nashvillem Predators, v roce 2018 s Vegas Golden Knights). Novými tvářemi kanadského klubu jsou ale také obránce Noah Hanifin, útočník Elias Lindholm či trenér Bill Peters.