NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Vancouver : Chicago - 1. listopadu 2018   03:00

Vancouver
Vancouver
15:33' Virtanen  • 32:24' Virtanen (M. Granlund, Gudbranson) • 49:23' B. Gaunce  • 56:33' Roussel (B. Gaunce, Biega)
4:2
(1:1, 1:1, 2:0)
Chicago
Chicago
06:56' Saad  (Kunitz, Anisimov) • 21:55' J. Toews  (E. Gustafsson, Johnson)
Vancouver
Rooney, Luxmore – Daisy, Knorr
Rogers Arena, Vancouver
16 955 diváků
Chicago
Crawford (C. Ward) – Keith, Jokiharju, E. Gustafsson, Seabrook, Manning, Davidson – DeBrincat, J. Toews, Kahun – Saad, Anisimov, Kunitz – Fortin, Johnson, Schmaltz – Kämpf, Krüger, Hayden.

Tři hvězdy utkání:
1. Jake Virtanen (VAN) 2+0
2. Brandon Saad (CHI) 1+0
3. Brendan Gaunce (VAN) 1+1
Československá stopa v utkání:
David Kämpf (CHI) 0+0, 1 střela, čas na ledě 10:10
Po dvou třetinách platil stav 2:2. Chicago dvakrát vedlo, domácí dokázali dvakrát vyrovnat. Ve třetí třetině hrál domácí Vancouver velmi trpělivě, vypracovával si šanci za šancí a čekal na získání vedení. Jonathan Toews špatně přihrál, a tak mohl z ideální pozice v mezikruží skórovat Brendan Gaunce. V závěru si pak Rousselovu střílenou přihrávku jeden z hráčů Chicaga srazil do vlastní sítě.
59:33'
Henri Jokiharju nedokázal vypálit z první, poskakující kotouč netrefil.
59:15'
Hosté sice mají kotouč pod kontrolou, ale nemohou se dostat do zakončení.
58:07'
Chris Kunitz měl na hokejce snížení, ale jeho bekhendová střela nebyla dostatečně přesná.
57:30'
Hosté hrají bez brankáře.
56:33'
Vancouver právě vstřelil branku!
Domácí celek tento zápas vyhraje, navyšuje své vedení. ANTOINE ROUSSEL hledal před brankou spoluhráče, ale jeho pas si do vlastní branky tečoval nešťastně Brandon Manning. Asistence: Brendan Gaunce, Alex Biega
56:05'
Duncan Keith na posledních chvíli zblokoval přihrávku na volného soupeře, který byl zakončoval do odkryté branky.
55:40'
Vancouver stále vede o jednu branku, Arťom Anisimov to zkoušel individuálně, ale kotouč dostat do branky nedokázal.
55:01'
Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetiny, po zakázaném uvolnění Blackhawks se bude vhazovat před brankou Corey Crawforda.
54:27'
Komerční přestávka.
53:45'
Sledujeme rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje. Převahu má Vancouver, který se pokouší přidat další branku. Nyní neuspěl Erik Gudbranson.
53:21'
Erik Gudbranson měl na hokejce rozhodnutí, jeho ránu se štěstím ukryl brankář do rukavice.
52:54'
Alex DeBrincat se propracoval do šance, první střela hostů na branku v této třetině.
Dnešní utkání sleduje 16 955 diváků.
52:36'
Henri Jokiharju vybojoval kotouč ve svém pásmu, následně je hra pro zásah vysokou holí přerušená. Komerční přestávka.
52:01'
Vancouver Canucks pokračuje v aktivní hře a nedává soupeři příležitost na vyrovnání. Mimochodem, domácí poprvé v zápase vedou.
51:36'
Erik Gudbranson jako správný bek vyslal bombu od modré. Rozezvučel mantinel nad brankou.
51:13'
Arenou probíhá mexická vlna, což na zápasech NHL není vůbec obvyklé.
50:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, domácí celek ve vede o jednu branku.
49:23'
Na tohle už byl brankář brankář Chicaga krátký. Jonathan Toews namazal soupeři, a tak mohl poměrně snadno poslat kotouč do horní části branky BRENDAN GAUNCE. Corey Crawford marně zkoušel puk zastavit.
49:01'
Marně se Vancouver pokouší prostřelit hostujícího brankáře, Corey Crawford rozhodně drží své spoluhráče.
48:10'
Elias Pettersson vyslal tvrdou ránu z mezikruží. Jeho projektil však končí nad brankou. Puk možná lehce lízl horní tyč.
47:20'
Špatná rozehrávka Blackhawks znamená icing.
46:15'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál. Převahu má domácí celek, Corey Crawford zastavil další střelu soupeře.
46:02'
Corey Crawford kryje další akci lépe hrajícího domácího týmu. Komerční přestávka.
45:40'
Jake Virtanen dostal přihrávku mezi kruhy, jeho tvrdá rána končí mimo branku.
45:20'
Troy Stecher je po střetu se soupeřem hodně otřesený a míří do kabiny.
45:00'
Brandon Saad to zkoušel individuálně, ale do šance se nedostal.
44:16'
Hosté dokázali přečkat oslabení, a tak mohou nyní útočit. V útoku však přišli o kotouč, a tak se směr hry otáčí.
43:55'
Corey Crawford přerušuje hru, přesilovku hrají domácí hokejisté dobře, jsou aktivní, jenže mají problémy s přesností střelby.
43:46'
Nikolaj Goldobin znovu zakončoval, ani tentokrát ale domácí hráč netrefil branku.
43:13'
Jake Virtanen pálil z mezikruží, jeho projektil končí nad brankou.
42:55'
Derrick Pouliot pálil od modré čáry, Bo Horvat clonil před brankou a zkoušel tečovat kotouč. Corey Crawford byl pozorný.
42:37'
Loui Eriksson poslal střílenou přihrávku před branku, obrana byla pozorná.
42:08'
Přesilovku hraje domácí celek, ten ale přišel o útočné pásmo, a tak o něj musí hráči Canucks bojovat.
41:56'
Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks (Erik Gustafsson – 2 min., hákování).
41:48'
Corey Crawford dokázal nadvakrát zastavit střelecký pokus soupeře.
41:00'
Zápas pokračuje třetí třetinou, Chicago hraje aktivněji.
40:01'
Podobně jako v první třetin, jsme i v té druhé viděli dvě branky. Hostující celek se znovu dostal do vedení, a pak domácí dokázali vyrovnat.
40:00'
39:56'
Duncan Keith pálil od modré čáry, jeho tvrdou ránu raději Jacob Markström ukryl do výstroje.
39:36'
Duncan Keith neudržel útočné pásmo, obra týmy střídají.
39:00'
John Hayden pálil od modré čáry, jeho projektil byl zblokovaný. Následně puk vyrazil Jacob Markström.
38:36'
Chicago se bude bránit, rozehrálo jen na icing.
38:16'
Zakázané uvolnění se nepíská, obrana Canucks musí rozehrávat.
38:00'
Henri Jokiharju pomohl svému brankáři a dokázal nebezpečně vypadající akci Vancouveru zastavit.
37:36'
Hra je nyní přelévá ze strany na stranu bez výraznější šance, brankáři mnoho práce nemají.
36:03'
Po postavení Canucks mimo hru se bude vhazovat ve středním pásmu.
35:36'
Nyní se snaží hrát hosté aktivně, Alex DeBrincat a Dominik Kahun dostali kotouč do útočného pásma. Brent Seabrook minul branku od modré čáry.
35:20'
Jonathan Toews zakončoval bekhendem, jeho rána končí mimo.
35:00'
Dva hostující hokejisté se dostali před branku Vancouveru, zakončit ale nedokázali.
34:26'
33:50'
Sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit. Domácí celek je momentálně lepší.
32:24'
Po bleskové akci je vyrovnáno na 2:2. Markus Granlund se dostal k odraženému puku v útočném pásmu, posunul je na JAKA VIRTANENA, který ránou pod horní tyčku prostřelil brankáře. Asistence: Markus Granlund a Erik Gudbranson.
30:55'
Antoine Roussel pálil z dobré pozice před brankou, jeho pokus ukryl do výstroje hostující Corey Crawford.
30:30'
Elias Pettersson zakončoval, Corey Crawford přerušuje hru. Komerční přestávka.
30:07'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i zápase, hostující celek vede o jednu branku a hraje aktivněji.
29:52'
Jake Virtanen pálil z dobré pozice, jeho projektil kryje hostující brankář. Corey Crawford měl nyní snadnou práci.
29:30'
Brandon Saad se při vlastním oslabení dostal do brejku, jeho rána se odrazila od horní tyčku, následně kotouč kopl do branky, gól platit nemůže.
28:48'
Bo Horvat znovu v šanci a ani tentokrát se nedokázal prosadit, výborně zasáhl Corey Crawford.
28:30'
Elias Pettersson pálil od modré čáry, jeho rána končí za brankou.
28:20'
Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks (Brent Seabrook – 2 min., podrážení).
28:03'
Alex DeBrincat přišel o puk v útočném pásmu. Bo Horvat se dostal do šance, ale byl faullovaný.
27:00'
Troy Stecher hledal za brankou spoluhráče, puk se tam sice dostal, ale Chicago rychle přenáší směr hry.
26:22'
Dlouhou dobu se nepřerušovalo, hraje se rychlý hokej, více šancí mají hosté, ti také mají problémy s přesností střelby.
25:27'
Corey Crawford rozehrával za svou brankou, puk se dostal na modrou čáru, odkud pálil Alex Biega.
25:10'
Brandon Manning zakončoval od modré čáry, jeho rána jen o malý kousek minul branku.
24:44'
Brandon Saad jen o malý kousek minul branku. Jeho pokusu nechybělo mnoho.
24:25'
Alex DeBrincat to nyní vzal na sebe, jeho zakončení od modré postrádalo přesnost.
24:00'
Sledujeme rychlý hokej, Dominik Kahun přihrával před branku, tam ovšem nebyl nikdo z jeho spoluhráčů.
23:16'
Vhazovat se bude před brankou Blackhawks. Hosté vybojovali kotouč, a tak se směr hry otáčí.
22:42'
Brandon Manning rozehrál na svého spoluhráče. Luke Johnson následně zakončoval přečíslení dva na jednoho nepřesnou přihrávkou.
22:10'
Hraje se rychlý hokej, hosté se znovu dostali do útočného pásma.
21:55'
Chicago právě vstřelilo branku!
Hostující celek využil z kraje druhé třetiny přesilovku a dostává se do vedení. Ránou zápěstím z kruhu se prosazuje obranou nepokrytý JONATHAN TOEWS. Asistence: Erik Gustafsson a Luke Johnson.
20:40'
Erik Gustafsson pálil od modré čáry, následně i Alex DeBrincat. Oba pokusy kryje brankář.
20:01'
Hostující celek se dostal do vedení, trefil se Brandon Saad. Pak ale dokázal brejk proměnit Jake Virtanen. Po dvaceti minutách hry platí nerozhodný stav.
20:00'
19:26'
V závěru třetiny hrají hosté přesilovku. Usadili se v útočném pásmu.
19:25'
Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Michael Del Zotto – 2 min., krosček).
19:20'
John Hayden se dostal ke střele, jeho rána byla zblokovaná.
19:00'
Vinou zakázaného uvolnění se bude vhazovat před brankou Chicaga. Dostáváme se do poslední minuty hry v první třetině.
18:30'
Hostující celek má momentálně převahu, pokouší se zakončit svou akci střelou zatím marně.
18:04'
Arťom Anisimov se dostal do brejku, zkoušel bekhendový blafák, ale brankář Jacob Markström jej vychytal.
17:40'
V poklidném tempu se dohrává úvodní třetina tohoto zápasu. Alex Biega dostal kotouč do útočného pásma.
17:04'
Buly před brankou Canucks. Nejprve ale komerční přestávka.
16:43'
Stav zápasu je nyní vyrovnaný, hostující celek se pokouší něco vymyslet v útočné mpásmu. Brent Seabrook zakončoval a jeho ránu kryje Jacob Markström.
15:33'
Domácí celek se v závěru první třetiny dostal k vyrovnání. Po propadnutí Chicaga v útočném pásmu se do brejku dostal JAKE VIRTANEN. Jeho rána se od horní tyčky odrazila do branky. Gólman byl bez šance.
14:00'
Šest minut hry zbývá do konce první třetiny, Chicago hraje aktivněji, navíc vede o jednu branku.
13:32'
Brent Seabrook pálil od modré čáry, jeho projektil kryje poměrně snadno domácí brankář. Dominik Kahun se k dorážce nedostal.
13:04'
Blackhawks špatně rozehráli, a tak je z toho icing.
12:34'
John Hayden hledal spoluhráče volného před brankou, přihrávka postrádala přesnost.
12:14'
Nick Schmaltz se svými spoluhráči kombinuje v útoku.
11:43'
Sledujeme hokej, který musí fanoušky a fanynky bavit. Nyní se domácí nastěhovali do útočného pásma. Snaží se něco vymyslet.
10:36'
Arťom Anisimov zakončoval, jeho rána však postrádala přesnost.
10:24'
10:16'
Dominik Kahun znovu zakončoval. Jeho rána byla nepřesná, následně Jacob Markström přerušuje hru.
09:23'
Chicago Blackhawks se nyní vrací k aktivní hře a pokouší se něco vymyslet v útočném pásmu. Dominik Kahun nepřesně zakončoval.
09:05'
09:00'
Canucks rozehrávají od své branky, Markus Granlund nedokázal získat kotouč.
07:37'
Brandon Saad se po dobré akci spoluhráčů dostal do šance při vlastním oslabení. Pokoušel se kotouč procpat na bližší tyčku. Jacob Markström dobře zasáhl.
07:14'
Bo Horvat pálil z první, ale jeho projektil ukryl do rukavice Corey Crawford.
07:05'
Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks (Brent Seabrook – 2 min., nedovolené bránění).
06:56'
Hostující celek se dostává do vedení. Do šance se protlačil BRANDON SAAD. Byl tísněn, a tak rychle vypálil. Jeho ránu propustil mezi betony domácí brankář až za brankovou čáru. Asistence: Chris Kunitz a Arťom Anisimov.
06:30'
Derrick Pouliot rozehrává od své branky, čeká na vystřídání spoluhráčů.
06:03'
Jonathan Toews se v útočném pásmu k puku nedostal, Erik Gustafsson od modré čáry minul.
05:37'
Sledujeme hodně tvrdý duel, všechny souboje se patřičně dohrávají. Diváci jsou svědky kvalitního zápasu.
04:31'
Antoine Roussel se dostával do brejku, ale kotouč dokázal jako první odehrát brankář Corey Crawford.
04:15'
03:47'
Chicago Blackhawks se dostalo do postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu.
03:33'
Jacob Markström si dokázal poradit se střelou od modré čáry.
02:46'
Chicago hraje přesilovku, zatím se ale nemůže stabilněji usadit v útočném pásmu.
02:15'
Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Antoine Roussel – 2 min., vysoká hůl).
01:50'
Jacob Markström zasáhl proti střele, kterou vyslal Luke Johnson. Následně je hra přerušená.
01:24'
Alex Biega pálil z první, brankář Corey Crawford byl pozorný a snadno zasáhl.
00:21'
Hra je nyní přerušena, vhazovat se bude před brankou domácího celku. Chicago vstoupilo do zápas aktivně. Chris Kunitz nebyl přesní v zakončení.
00:01'

Vancouver Canucks: Markström (Bachman) – B. Hutton, Gudbranson, Del Zotto, Biega, D. Pouliot, Stecher – Schaller, Horvat, M. Granlund – Goldobin, Pettersson, Boeser – Roussel, B. Gaunce, Eriksson – Motte, Gaudette, Virtanen.

Chicago Blackhawks: Crawford (C. Ward) – Keith, Jokiharju, E. Gustafsson, Seabrook, Manning, Rutta – DeBrincat, J. Toews, Kahun – Saad, Anisimov, Kunitz – Fortin, Johnson, Schmaltz – Kämpf, Krüger, Hayden..

Vancouver Canucks
V zatím posledním zápase dokázal Vancouver porazil Minnesotu Wild 5:2. Mezi nejproduktivnější hráče patří Bo Horvat (7+3, 10 bodů) a Elias Pettersson (7+3, 10 bodů). V brance se pravidelně střídá Anders Nilsson a Jacob Markström. Jedná se o první ze tří vzájemných zápasů v této sezóně.

Chicago Blackhawks
V posledním zápase nestačilo Chicago na Edmonton 1:2 v prodloužení.
Chicago začíná třízápasový trip po západní Kanadě právě zde ve Vancouveru. Dále nastoupí proti Edmontonu a Calgary. Produktivitu týmu táhne Patrick Kane, který ve dvanácti zápasech získal 18 bodů (11+7). V dobrém světle se předvádí také kapitán Jonathan Toews, má na svém kontě 11 bodů (6+5). V bráně podle všeho nastoupí Corey Crawford.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Vancouver Canucks a Chicago Blackhawks
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.