NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Washington : Rangers - 18. října 2018   01:00

Washington
Washington
14:05' Carlson (Bäckström) • 23:32' Ovečkin (Carlson, Connolly) • 37:01' Ovečkin (Carlson, Bäckström) • 62:18' Niskanen (Kuzněcov)
4:3
(1:1, 2:1, 0:1 - 1:0)
Rangers
Rangers
06:09' Zibanejad  (Kreider, Pionk) • 32:42' Vesey  (Pionk, B. Howden) • 50:25' Kreider  (Pionk, Zibanejad)
Washington
Jake Brenk, Trevor Hanson – Brian Murphy, Pierre Racicot
Capital One Arena, Washington
Rangers
H. Lundqvist (Georgijev) – Shattenkirk, Skjei, Pionk, Claesson, Br. Smith, M. Staal (A) – Fast, Zibanejad (A), Kreider – Zuccarello (A), K. Hayes, Chytil – Naměstnikov, B. Howden, Vesey – Lettieri, Spooner, Bučněvič.

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.

Bodyčeky: 23:14
Je konec. Washington Capitals nakonec v tomto nervy drásajícím utkání dokázal zvítězit 4:3 po prodloužení a přerušil sérii dvou porážek.
Začátek prodloužení byl opatrný, ale nakonec ho rozhodl v 63. minutě Matt Niskanen, který se dostal k dorážce po střele Kuzněcova a přeměnil jí v gól.

Washington právě vstřelil branku!
Domácí dávají gól a rozhodují dnešní zápas! Jevgenij Kuzněcov prostřelil dva hráče a jeho pokus sice Henrik Lundqvist vyrazil lapačkou, ovšem jen do míst, kde byl přpraven MATT NISKANEN, který měl snadnou úlohu a dorazil kotouč do takřka prázdné brány. Asistence: Jevgenij Kuzněcov.
61:50'
Rovněž tak ovšem nic nevymysleli ani hosté z New Yorku a pouze ztratili kotouč.
61:30'
Nyní Capitals zavezli puk do útočné třetiny, ale tam nedokázali nic vymyslet.
61:14'
Posléze to hosté opět zkoušeli, ale následná střela byla zblokována do ochranné sítě.
60:55'
Ovečkin udělal lacinou chybu a Rangers se dostalo dopředu, ale následná přihrávka nebyla přesná.
60:28'
Následně byl opět v buly úspěšnější Nicklas Bäckström a Capitals drží kotouč ve třetině soupeře.
60:23'
Domácí se sice dostali ke kotouči, ale následně rozhodčí odpískali pouze ofsajd.

Bodyčeky: 7:6
Základní hrací doba je u konce a vítěz toho metropolitního derby zatím není znám. Ve třetí periodě padla jen jedna branka, kterou vstřelil v 51. minutě Chris Kreider, po skvělé teči, když jeho spoluhráč nahodil kotouč na bránu. Ke konci mohl rozhodnout Ovečkin, ale jeho pumelice orazítkovala horní tyč.
60:00'
59:51'
Následně to na druhé straně zkoušeli hosté, ale přihrávka před bránu nic nepřinesla.
59:34'
Následně šel dopředu domácí hráč, ale Henrik Lundqvist si připsal další zákrok.
59:22'
Rangers se dostalo dopředu a nyní drží puk ve třetině soupeře.
58:52'
Posléze se Washington dopustil ofsajdu.
58:33'
Následně se Capitals sice dostali dopředu, ale zakončení nakonec nepřišlo, jelikož si skvěle vedl hostující obránce.
58:02'
Braden Holtby podržel svůj tým po chybě Kempného a nyní to tak byl hostující tým, který se ocitl ve velké šanci.
57:30'
Hosté hrají v plném počtu, ale u puku jsou opět Capitals.
57:00'
Celá první formace na přesilové hry byla na ledě celé dvě minuty v početní výhodě.
56:43'
56:31'
Alexandr Ovečkin byl blízko hattricku, ale jeho rána orazítkovala pouze horní tyč!
56:05'
Rangers se zatím brání zuby nehty, ale domácí mají opět kotouč na svých holích.
55:36'
T. J. Oshie se ocitl v šanci, ale Henrik Lundqvist předvedl další skvělý zákrok.
55:17'
Následně to zkoušel Ovečkin, ale jeho rána byla zblokována mimo hrací plochu.
55:10'
John Carlson vypálil tvrdou střelu, ale Henrik Lundqvist předvedl velmi dobrý reflex a betonem vytáhl tento pokus.
54:58'
Domácí už drží puk ve třetině soupeře.
54:43'
Washington má šanci rozhodnout zápas ve svůj prospěch, jelikož získal čtvrtou přesilovku a ty první dvě proměnil.
54:43'
Vyloučení v týmu New York Rangers (Kevin Hayes – 2 min., vysoká hůl).
54:17'
Střela Matta Niskanena jen vyprášila beton Henrika Lundqvista.
54:06'
Posléze se hosté provinili dalšího zakázaného uvolnění a bude to tak opět buly před hostující svatyní.
53:49'
Domácí jsou opět u puku a dopředu se dostal Jevgenij Kuzněcov, který zkoušel najít Ovečkina, ale v tom mu zabránila obrana Rangers.
53:12'
Krátce po buly musel opět zasahovat Henrik Lundqvist, což se mu povedlo bez problémů.
Střely na branku ve třetí třetině: 5:5
53:08'
Brooks Orpik jen nahodil puk z levé strany na bránu a Henrik Lundqvist bez problémů chytil kotouč.
53:05'
Capitals drží puk v útočné třetině, ale následná střela skončila opět vedle brány Lundqvista.
52:33'
Následně hosté vyhodili kotouč pouze na zakázané uvolnění.
52:25'
Jakub Vrána se dostal přes hráče až do útočného pásma, ale následně z toho nebylo nic velkého.
51:55'
Hosté jsou hladové po první výhře v základní hrací době, jelikož se jim to v letošní sezóně ani jednou ze šesti pokusů nepodařilo.
51:19'
Vladislav Naměstnikov mohl otočit utkání, ale Holtby si s jeho pokusem poradil.
50:25'
Rangers právě vstřelili branku!
A je opět srovnáno! Pionk poslal od modré čáry skvělý nához, který naprosto famózně tečoval bekhendem CHRIS KREIDER a Holtby byl bezmocný. Asistence: Neal Pionk, Mika Zibanejad.
50:02'
Domácí vyhodili puk, který trefil rozhodčího ve středním pásmu a ten tam zmátl jak hráče tak kameramana.
49:50'
Ovšem přihrávka hostů ve středním pásmu byla zblokována a hosté se tak musí vrátit.
49:25'
Rangers nyní mají velkou možnost srovnat stav na 3:3 v přesilové hře.
49:20'
Vyloučení v týmu Washington Capitals (Nathan Walker – 2 min., držení).
48:45'
Následně se k puku dostali hosté, ovšem přihrávka v útočném pásmu byla zblokována mimo hrací plochu.
48:29'
Domácí se sice dostali do třetiny soupeře, ale vystřelit nedokázali.
Střely na branku ve třetí třetině: 4:3
48:21'
Mika Zibanejad to zkoušel z pravé strany k pravé tyči, ale Braden Holtby jeho střelu viděl a také chytil.
47:32'
Skvělá šance domácích po parádní kombinaci, kde číhal před bránou Nicklas Bäckström, ale Filip Chytil nyní pomohl obraně velice dobrým zákrokem.
46:58'
Christian Djoos zkoušel vypálit z otočky, ale jeho rána nebyla nijak nebezpečná a skončila zblokována.
46:10'
Následně se Capitals provinili zakázaným uvolněním a hra se přesune před domácí bránu.
46:06'
Mats Zuccarello nedosáhl na přihrávku zpoza brány, jinak by se jednalo o velkou šanci.
45:32'
Michal Kempný vypálil od modré čáry tvrdou ránu, kterou vyrazil Lundqvist do pravé tyče!
45:09'
André Burakovsky se dostal s pukem do útočné třetiny a zatím to jsou převážně domácí, kteří mají kotouč na svých holích.
44:38'
A posléze se Nicklas Bäckström ocitl ve velké šanci, ale Henrik Lundqvist svého krajana skvěle vychytal!
44:22'
Nicklas Bäckström to zkoušel od modré čáry, ale minul hostující bránu.
44:06'
Následně Rangers opět vyhodilo kotouč na zakázané uvolnění a nebude moct vystřídat.
43:55'
John Carlson vypálil tvrdou střelu až zlomil hůl blokujícímu hráči Vinni Lettierimu.
43:38'
Po buly hosté opět vyhodili puk jen na zakázané uvolnění a následuje tak buly před bránou Lundqvista.
43:31'
Posléze Henrik Lundqvist tak dlouho čekal s pukem u své levé tyče, až se mu nepodařilo vyhodit, ale pro Rangers nakonec vše dobře dopadlo, když hosté vyhodili kotouč na zakázané uvolnění.
43:09'
New York nahodil puk na bránu Holtbyho, ale nakonec z toho nic vážnějšího nebylo.
42:25'
Střela Brookse Orpika byla zblokována, ale Capitals zůstávají u kotouče i nadále.
41:46'
Domácí tak třetí přesilovou hru nevyužili a stav je stále 3:2 ve prospěch domácích.
41:33'
41:23'
Následně se už to Capitals povedlo a opět pálil Ovečkin, ovšem jeho pokus ztečoval do ochranné sítě hostující obránce.
41:02'
Domácí se kromě střely na začátku nemohou dostat ani do třetiny.
40:25'
Domácí hráč zkoušel překvapit hostujícího gólmana střelou z levé strany, ale ta nebyla nijak nebezpečná.

Bodyčeky: 7:7
Druhá velmi zajímavá třetina je u konce a Washington vede těsně 3:2. Ve 24. minutě získal Washington první přesilovou hru a proměnil jí v gól, když Carlson poslal puk na levou stranu, odkud vypálil Ovečkin tvrdou střelu, která skončila za zády Lundqvista. Ve 33. minutě ale hosté srovnali na 2:2. Pionk poslal střelu, kterou tečoval Smith-Pelly hodně nešťastně a následně si s dorážkou do odkryté brány poradil Vesey. Ovšem ve 38. minutě získali domácí další přesilovku a i tentokrát z toho byl gól a to naprosto totožný jako v minulé početní výhodě Washingtonu. Carlson totiž i tentokrát přihrál kotouč Ovečkinovi a ten skoro ze stejného místa poslal jedovatou střelu do sítě Rangers. Ke konci třetiny získali Capitals přesilovou hru, která se bude hrát ještě minutu a půl ve třetí periodě a bylo by něco senzačního, kdyby opět skóroval Ovečkin, který si vynahrazuje třízápasový půst.
40:00'
39:57'
Hosté se v oslabení dostali do obrovské tutovky, ovšem Kevin Hayes neproměnil svůj únik a dorážka Neala Pionka skončila těsně vedle pravé tyče!
39:33'
Domácí mají k dispozici třetí přesilovou hru. Tak co, promění jí Capitals i potřetí v gól?
39:33'
Vyloučení v týmu New York Rangers (Brendan Smith – 2 min., nedovolené bránění).
39:20'
Domácí se pořádně opotili po dvou nebezpečných střelách Rangers.
38:58'
Po buly v domácím pásmu vyprodukoval tvrdou ránu Neal Pionk, ale Braden Holtby byl připraven a ukryl puk ve své výstroji.
38:56'
Následně se stejné chyby dopustil i domácí Washington.
38:17'
Posléze se domácí dostali do pár šancí, ale nic velkého z toho nebylo a následně Rangers vyhodilo kotouč jen na zakázané uvolnění.
37:01'
Totožná situace jako u druhého gólu domácích a Capitals tak využívají druhou přesilovku ze dvou možných! Carlson opět poslal puk na levou stranu, kde se do něj opřel ALEXANDR OVEČKIN, který tvrdou ránou i tentokrát překonal Lundqvista! Asistence: John Carlson a Nicklas Bäckström.
36:49'
Následně už si Henrik Lundqvist připsal další zákrok proti střele Ovečkina, který to stejně jako u druhého gólu zkoušel z levé strany po nahrávce Carlsona.
36:32'
Domácí už drží kotouč v útočné třetině, ale zatím Henrik Lundqvist zasahovat nemusel.
36:02'
Capitals nyní získali druhou přesilovou hru, tu první využil Ovečkin.
35:42'
Vyloučení v týmu New York Rangers (Jesper Fast – 2 min., nedovolené bránění).
35:38'
Ryan Spooner číhal před bránou, když Braden Holtby vyrazil kotouč jen před sebe, ale nakonec si domácí brankář poradil a položil na puk svou lapačku.
35:19'
Matt Niskanen vypálil z pravé strany, ale Henrik Lundqvist jeho pokus viděl a vyrazil.
34:55'
Následně se opět hra přesunula na druhou stranu, kde se menší chyby dopustil domácí obránce, ale toho hosté nevyužili.
34:39'
Posléze se domácí hráč skvěle dostal přes soupeře, ale jeho pokus zlikvidoval Henrik Lundqvist.
34:21'
Capitals se sice dostali dopředu, ale na modré čáře je zastavila obrana New Yorku.
32:42'
Hosté bleskově využívají přesilovou hru a je opět srovnáno, tentokrát na 2:2! Neal Pionk vypálil od modré čáry, ovšem jeho střelu tečoval Devante Smith-Pelly, který naprosto změnil dráhu letu a JIMMY VESEY tak měl snadnou práci zakončit kotouč do prázdné brány, když byl Braden Holtby připraven na střelu k pravé tyči a odkryl tak svou svatyni. Asistence: Neal Pionk a Brett Howden.
32:37'
Vyloučení v týmu Washington Capitals (Dmitrij Orlov – 2 min., držení).
32:05'
Posléze se Capitals dostali k bráně Lundqvista, ovšem zatím střela na jeho svatyni nepřišla.
31:02'
Rangers se sice dostalo s kotoučem do útočné třetiny, ale nic vážnějšího nevymyslelo.
30:28'
Posléze se dopředu dostali Capitals, ale pokus T. J. Oshieho skončil na zákroku Lundqvista, který přesně nevěděl, kde má kotouč.
30:11'
Neal Pionk vypálil tvrdou střelu, která jen zatřásla mantinelem za bránou Holtbyho.
29:51'
Rangers se dostalo do přečíslení 3 na 2, ale ani tentokrát z toho nic nebylo.
29:12'
Mats Zuccarello vypálil nenápadně a jeho rána nebyla špatná, ovšem skončila jen vedle domácí svatyně.
Střely na branku ve 2. třetině: 7:10
28:40'
Následně mohl poslat Capitals do dvoubrankového vedení Nicklas Bäckström, ale jeho šanci vyrazil Lundqvist skvělým zákrokem.
28:27'
Michal Kempný vypálil tvrdou střelu z levé strany, se kterou měl Lundqvist problémy.
27:45'
Chris Kreider se následně ocitl ve velké šanci, ale i když Holtbymu vypadl kotouč tak následně nebezpečí z hostující strany nepřišlo!
27:39'
27:18'
Mats Zuccarello to udělal výborně, když se natlačil před bránu domácích, ale Holtbyho nepřekonal.
27:00'
Devante Smith-Pelly odpálil puk mimo hrací plochu, který byl zblokován a následuje buly ve středním pásmu.
26:46'
Rangers se zatím tato přesilovka nedaří a nyní po špatném zpracování skončil puk ve středním pásmu.
26:32'
Ryan Spooner se prokličkoval až do útočného pásma, kde zakončil, ale Braden Holtby si připsal další úspěšný zákrok.
26:26'
Následně ale Nicklas Bäckström vyhodil puk ze svého pásma.
26:03'
Nyní český hráč Jakub Vrána přidělal starosti, když se nechal vyloučit a Washington se bude muset bránit.
25:39'
Vyloučení v týmu Washington Capitals (Jakub Vrána – 2 min., hákování).
25:10'
Braden Holtby si věděl rady s pokusem soupeře a chytil tak kotouč do své lapačky.
24:02'
Následně se Washington dostal opět do tlaku, ale střela posléze letěla vedle brány.
23:32'
Domácí využívají přesilovou hru a jdou poprvé v zápase do vedení! ALEXANDR OVEČKIN se po třízápasovém půstu dočkal, když dostal těžkou přihrávku na levou stranu od Carlsona, ale nakonec vypálil do poskakujícího puku velmi dobrou ránu, která skončila za zády Lundqvista, jenž předvedl zrovna dobrý zákrok. Asistence: John Carlson a Brett Connolly.
23:06'
Hosté měli problémy s vyhozením puku a následně mohl dorážet kotouč do brány Nicklas Bäckström, který má skvělou formu, ale nic většího z toho nebylo.
22:37'
Posléze se domácím provinili zakázaným uvolněním a bude se vhazovat v domácím pásmu.
22:25'
Ovečkin mohl skórovat po třech zápasech, ale jeho rána z levé strany skončila na ramenu Lundqvista.
22:09'
Vyloučení v týmu New York Rangers (Brett Howden – 2 min., podrážení).
22:02'
Následně to byl Vladislav Naměstnikov, který měl velkou šanci, ovšem ani on nedokázal skórovat.
21:48'
Vzápětí si Henrik Lundqvist připsal další zákrok zpoza modré čáry a následuje buly před jeho bránou.
21:09'
Kevin Hayes měl polo odkrytou bránu, ale nedokázal dostat kotouč přes beton Bradena Holtbyho!
21:03'
Jesper Fast rychle vypálil z pravé strany, ale Braden Holtbybyl připraven.
20:45'
Dmitrij Orlov vypálil tvrdou ránu, se kterou si Henrik Lundqvist věděl rady.

Bodyčeky: 8:1
První třetina je u konce a stav je zatím srovnán 1:1. V úvodu periody byli domácí o něco aktivnější, ale vítr z plachet jim vzal v 7. minutě Mika Zibanejad, který se po dvou neúspěšných střelách dostal k dorážce, kterou už proměnil v gól a poslal Rangers do vedení. Ve 13. minutě byli Rangers blízko branky, ovšem domácí obránce odpálil puk z brankové čáry. Poté už to ovšem byl hlavně Henrik Lundqvist, který musel zasahovat proti střelám domácích, ale na tu v 15. minutě nedosáhl. Nicklas Bäckström vyhrál buly a následně se do puku opřel John Carlson, jehož tvrdá střela letěla přesně do pravé šibenice! Posléze už gól v první dvacetiminutovce nepadl.
20:00'
19:50'
Ovečkin měl na holi puk těsně před brankovištěm soupeře, ale nedokázal ho vypálil na bránu Lundqvista.
19:28'
Michalu Kempnému se nepovedla střela zpoza modré a následně musel spěchat dozadu, aby tak zamezil brejku Rangers.
19:22'
Posléze se New York Rangers dopustil zakázaného uvolnění a Henrik Lundqvist bude muset být připraven, jelikož následuje buly před jeho bránou.
19:09'
Už to vypadalo na rychlý brejk hostů, ale po špatné přihrávce se žádná nebezpečná akce nekonala.
18:45'
Capitals jen nahodili puk do útočné třetiny a následně se tak k němu dostal opět New York.
18:02'
Následně se hra přesunula do pásma Washingtonu, kde se opět po velkém boji dostal ke kotouči Chris Kreider, ale proti početní převaze to měl těžké a nedokázal vystřelit.
17:30'
Dmitrij Orlov se skvěle dostal do pásma soupeře a poté poslal puk na pravou stranu, ovšem po boji u mantinelu ho získal soupeř z New Yorku.
17:02'
Jakub Vrána chtěl nahodit kotouč na bránu, ale tu minul.
16:36'
Christian Djoos se ani nemusel nijak snažit získat puk, jelikož ho Rangers jen odevzdalo a jelo proměnit své formace.
Střely na branku: 13:8
15:46'
Krátce po vhazování v domácím pásmu vypálil Kevin Shattenkirk, ale Braden Holtby byl připraven.
15:19'
Ovečkin poslal puk na Carlsona, který vypálil další dělovku, ale s tou si tentokrát poradil Henrik Lundqvist!
14:58'
Filip Chytil se bekhendem snažil najít před bránou svého spoluhráče, ale kotouč zachytila domácí obrana.
14:45'
Posléze se Capitals dostali k další střele, ale ta skončila jen v ochranné síti za bránou Lundqvista.
14:05'
A je srovnáno! Nicklas Bäckström vyhrál buly v útočném pásmu, které má Washington jedno z nejhorších v letošní sezóně a posléze se do kotouče opřel JOHN CARLSON, který vypálil tvrdo ránu přesně do pravé šibenice. Asistence: Nicklas Bäckström.
13:45'
Orlov vypálil jen vedle pravé tyče a následně mohl domácí hráč dávat puk do míst, kde byl právě Orlov, ale hostující obránce předvedl skvělý blok.
13:18'
Domácí tak potvrzují, že nejsou v úplné pohodě, které dokazují výsledky posledních zápasů.
12:53'
Následná střela hostů byla zblokována do ochranné sítě a následuje komerční přestávka.
12:35'
Na brankové čáře zachytil kotouč domácí obránce a další obrovská šance Rangers není proměněna!
12:21'
Staal a následně Smith vypálil tvrdou střelu, ale ani tentokrát to není gól.
11:35'
11:20'
Jevgenij Kuzněcov parádně podržel v útočné třetině a už to vypadá, že Rangers svůj třetí gól v početní výhodě v letošní sezóně zatím nepřidá.
10:53'
Následně se Washingtonu podařilo vyhodit ze své třetiny a unavená čtyřka může vystřídat.
10:20'
Mika Zibanejad měl na své holi druhou branku, ale jeho pokus z levého kruhu orazítkoval tyč Holtbyho brány!
10:03'
Rangers může zvýšit svoje vedení na dvě branky.
09:35'
Vyloučení v týmu Washington Capitals (Nic Dowd – 2 min., nedovolené bránění).
09:01'
Nic Dowd to zkoušel z levého kruhu, ale pouze přestřelil bránu Rangers.
08:25'
Brett Connolly se ocitl ve velké šanci srovnat stav utkání po parádní přihrávce Burakovského, ale Henrik Lundqvist se včas přesunul a vyrazil pokus z levé strany svou vyrážečkou!
08:02'
André Burakovsky vypálil od modré čáry tvrdou nepříjemnou střelu, kterou vyrazil Henrik Lundqvist.
07:28'
Domácí se vydali dopředu, ale ke střele se nedostali a posléze to zkoušel na druhé straně Brett Howden, ovšem ten minul bekhendem bránu Capitals.
06:09'
Hosté jdou do vedení! I když to byli Capitals, kteří měli více střel na bránu v úvodu zápasu tak je to New York, který jde do vedení. Neal Pionk to udělal parádně, jelikož prošel po pravé straně a místo střely přihrál před bránu, kde se první rána MIKU ZIBANEJADOVI nepovedla, následně zkoušel zakončit Kreider, kterého vychytal Holtby, ale na následnou dorážku Zibanejada už nestačil. Asistence: Chris Kreider a Neal Pionk.
05:52'
Rangers se sice zmocnili puku, ale následně přišla jen nepřesná přihrávka.
04:58'
Lars Eller mohl poslat Washington do vedení, ale Henrik Lundqvist předvedl další důležitý zákrok!
04:31'
Jakub Vrána, který dnes hraje svůj stý zápas NHL se dostal ke kotouči, ovšem nic většího z toho zatím nebylo.
03:18'
Jevgenij Kuzněcov se dostal po chybě hostující obrany do zakončení bekhendem, ale s tím si opět poradil Henrik Lundqvist.
02:46'
Opět skončil puk jen v zámezí a bude to tak další vhazování ve středním pásmu.
02:16'
André Burakovsky to zkoušel bekhendem, ale Henrik Lundqvist byl u své levé tyče včas a posléze chytil kotouč do lapačky.
01:34'
Domácí se snažili něco vymyslet, ovšem následně to byli Capitals, kteří se dostali ke střele, ale ta skončila jen vedle brány Henrika Lundqvista.
00:15'
Po zblokované přihrávce skončil puk jen v ochranné síti a následuje tak buly ve středním pásmu.
00:01'

Washington Capitals: Holtby (Copley) – Carlson, Kempný, Niskanen, Orlov, Djoos, Orpik (A) – Stephenson, Kuzněcov, Ovečkin (C) – Oshie, Bäckström (A), J. Vrána – Connolly, Eller, Burakovsky – Smith-Pelly, Dowd, Walker.

New York Rangers: H. Lundqvist (Georgijev) – Shattenkirk, Skjei, Pionk, Claesson, Br. Smith, M. Staal (A) – Fast, Zibanejad (A), Kreider – Zuccarello (A), K. Hayes, Chytil – Naměstnikov, B. Howden, Vesey – Lettieri, Spooner, C. McLeod.

Rozhodčí: Jake Brenk, Trevor Hanson – Brian Murphy, Pierre Racicot.

New York Rangers:

New York Rangers je aktuálně ve Východní konferenci na čtrnácté příčce se čtyřmi body a skóre 15:20. Rangers zatím nedokázalo vyhrát v základní hrací době. V posledním zápase přivítalo na svém ledě Colorado a ve 13. minutě poslal domácí do vedení v přesilovce Kreider. Ve 29. minutě ovšem srovnal rovněž v přesilovce Landeskog, ale o dvě minuty později vrátil vedení na domácí stranu Hayes. Třináct vteřin před koncem druhé části srovnal MacKinnon. Ve třetí třetině branka nepadla a tu rovněž diváci neviděli ani v prodloužení a došlo tak až na samostatné nájezdy. V nich domácí vyhráli 2:1, když se o rozhodující nájezd postaral ve 3. sérii Shattenkirk. Nejproduktivnějšími hráči jsou se čtyřmi body Kreider, Fast a Zuccarello.

Washington Capitals:

Washington se ve Východní konferenci nachází na dvanáctém místě s pěti body a skŕe 20:19 a zatím nepředvádí výkony obhájce titulu. V posledním zápase přivítal na svém ledě Toronto, které má ohromnou formu. Ovšem už po osmnácti vteřinách poslal domácí do vedení Stephenson. První třetinu tak vyhráli Capitals 1:0. Ve 24. minutě sice srovnal Kapanen, ale o minutu později poslal domácí do vedení v přesilovce Kuzněcov. Dvě minuty před koncem periody ale srovnal Lindholm. Ve třetí třetině už to byli pouze Maple Leafs, kteří dávali góly, jelikož ve 47. minutě otočil utkání v přesilovce Leivo a v 59. minutě přidal pojistný gól hvězda Matthews. Nejproduktivnějším hráčem je s devíti body Kuzněcov.
Vzájemné zápasy:

29.03.18 Washington Capitals 3:2pp NY Rangers
29.03.18 NY Rangers 2:4 Washington Capitals
29.03.18 NY Rangers 1:0sn Washington Capitals
29.03.18 Washington Capitals 4:2 NY Rangers
29.03.18 Washington Capitals 2:0 NY Rangers
V dalším zápase NHL se proti sobě utkají týmy Washington Capitals a New York Rangers. Naposled se spolu tato mužstva utkala před sedmi měsíci na ledě Capitals, kde domácí vyhráli 3:2 po prodloužení. Dnes se opět bude hrát v Capital One Aréně ve Washingtonu, která nabídne kapacitu pro 20 356 diváků. Utkání budou řídit hlavní rozhodčí Brenk J. (Usa) a Hanson T. (Can). Úvodní buly je naplánováno na 01:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.