NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Anaheim : Arizona - 4. října 2019   04:00

Anaheim
Anaheim
14:32' D. Grant (D. Shore, H. Lindholm) • 39:28' Fowler (Rowney, Jones)
2:1
(1:0, 1:1, 0:0)
Arizona
Arizona
29:03' Stepan  (Kessel, Keller)
Anaheim
Gibson (R. Miller) – H. Lindholm, Manson, Guhle, Fowler, Ja. Larsson, Holzer – Getzlaf, O. Kaše, N. Ritchie – Silfverberg, Steel, Rakell – Terry, Henrique, Jones – D. Grant, D. Shore, Rowney.

3. Derek Grant (Anaheim) 1+0
Derek Grant poslal domácí celek do vedení v 15. minutě. Dlouhou dobu domácí vedli, nakonec ale v čase 29:03 dokázali vyrovnat hosté, trefil se Derek Stepan. Rozhodující branku v zápase si po parádní samostatné akci připsal Cam Fowler. Dva body za těsnou výhru berou domácí.
59:58'
Ještě jedno přerušení hry, zakázané uvolnění vrací hru před branku Coyotes.
59:40'
Derek Stepan (Arizona) zakončoval dobrou střelou, ale domácího brankáře nepřekonal.
59:20'
Domácí drží hru daleko od své branky, což jim vyhovuje. Nick Schmaltz (Arizona) to zkoušel individuálně, ale neuspěl.
59:00'
Poslední minuta hry ve třetí třetině.
58:43'
Zakázané uvolnění se nepíská, kotouč byl tečovaný.
58:33'
Hra je nyní přerušena, hostující brankář zůstává dál na střídačce. Buly ve středním pásmu. Nejprve ale oddechový čas hostů.
58:21'
Domácí vyhodili tak, aby z toho nebyl icing. Puk je ve středním pásmu, oba celky střídají.
58:13'
Hosté hrají bez brankáře.
57:50'
Jordan Oesterle (Arizona) velmi dobře na modré čáře udržel útočné pásmo. Jeho tým pokračuje ve snaze o vyrovnání.
57:26'
Oliver Ekman-Larsson rozehrává od své branky, Ducks nedokázali zastavit rozjezd akce, a tak se hosté dostali do útočného pásma.
57:00'
Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.
56:46'
John Gibson (Anaheim) kryje kotouč, za jeho brankou se odehrála další potyčka. Komerční přestávka.
56:16'
Arizona Coyotes má v tuto chvíli velké problémy s přesností střelby, do šancí se hosté sice dostávají, ale přesnost není dobrá.
56:00'
Ducks vyhodili dobře, zakázané uvolnění se nepíská.
55:42'
Nick Schmaltz (Arizona) kombinoval se svými spoluhráči v útočném pásmu. Následná rána od modré čáry byla zblokovaná.
55:26'
Čas běží velmi rychle, Coyotes mají stále jednobrankovou ztrátu.
54:54'
Rickard Rakell (Anaheim) vyslal tvrdou ránu, Darcy Kuemper (Arizona) tak tak ramenem dokázal kotouč zastavit. Ducks hrají dobře, nyní pravděpodobně sehráli jedno z nejlepších střídání.
54:20'
Ani jeden celek svou přesilovku proměnit nedokázal, následně Vinnie Hinostroza (Arizona) nedokázal důrazněji zakončit.
54:14'
53:45'
Domácí budou hrát ještě půlminuty v oslabení, početní nevýhodu zatím hrají dobře, Coyotes šance nemají.
53:25'
Derek Stepan (Arizona) to vzal na sebe, z osy hrací plochy mezi kruhy zakončoval hodně nepřesně. Minul branku.
53:00'
Vinnie Hinostroza (Arizona) rozehrává od své branky, Adam Henrique (Anaheim) dobře napadal, a tak při nejmenším zpomalil rozjezd útočné akce Arizony.
52:39'
Přesilovku hraje hostující celek, který se usadil v útočném pásmu, ale má problémy se zakončením.
52:14'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Carter Rowney – 2 min., hákování).
52:14'
Komerční přestávka.
52:04'
Coyotes to zkouší bez brankáře v šesti, pokouší se něco vymyslet.
51:44'
Sledujeme klidnější pasáž hry, nicméně domácí celek se dopustil faulu, přesilovku si zahrají hosté.
51:06'
50:24'
Coyotes vyhazují přes všechny čáry, domácím se početní výhoda nedaří podle představ.
49:51'
Derek Stepan (Arizona) se dostal do šance při vlastním oslabení, ale nedokázal kotouč přesněji poslat do branky.
49:06'
V polovině třetí třetiny vidíme první přesilovou hru v tomto zápase, k dispozici jí mají domácí.
49:06'
Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Carl Söderberg – 2 min., nedovolené bránění brankáři).
48:54'
Sledujeme klidnější pasáž hry, z ničeho nic Alex Goligoski (Arizona) pálil od modré čáry, a jeho ránu musel zneškodnit brankář.
47:13'
Jakob Silfverberg (Anaheim) se propracoval do dobré střelecké pozice, ale obrana v čele s brankářem si dokázala poradit.
46:42'
Domácí brankář si nechává upravit masku na střídačce, komerční přestávka po klidnější pasáži utkání.
46:26'
Jordan Oesterle (Arizona) se dostal do zajímavé střelecké pozice, ale obrana domácího celku jej nenechala zakončit. Následně je přerušená hra.
44:04'
Darcy Kuemper (Arizona) přerušuje hru po střele domácího hráče, vhazovat se bude před jeho brankou.
43:41'
21:24, tak vypadá aktuálně statistika střel na branku.
43:20'
Oliver Ekman-Larsson (Arizona) byl domácí obranou poněkud zapomenutý, dostal se do střelecké pozice a zaměstnal brankáře Ducks.
42:33'
Domácí brankář rozehrává od své branky, Lawson Crouse (Arizona) se pokoušel vybojovat kotouč, ale nepodařilo se mu to.
41:53'
Adam Henrique (Anaheim) zakončoval z dobré pozice, jeho ránu tak tak vyrazil brankář nad.
41:25'
V poklidném tempu začala třetí třetina, domácí celek do ní vstupuje s jednobrankovým náskokem.
40:01'
Dvě branky jsme viděli ve druhé třetině. Vedení domácích nevydrželo, v čase 29:03 se prosadil Derek Stepan. Půl minuty před koncem druhé třetiny po parádní individuální akci poslal domácí do vedení Cam Fowler. Třetí třetina slibuje zajímavou podívanou.
40:00'
39:28'
Anaheim právě vstřelil branku!
Krásná individuální akce a domácí celek těsně před koncem druhé třetiny získává vedení zpět na svou stranu. Pohlednou akcí se prosazuje CAM FOWLER. Asistence: Carter Rowney a Max Jones.
39:00'
Oznámena byla poslední minuta hry ve druhé třetině.
38:35'
Coyotes hrají aktivně, pokouší se něco vymyslet v útočném pásmu, ale domácí obrana je zatím pozorná. Jakob Chychrun (Arizona) pálil nepřesně.
38:23'
Nick Schmaltz (Arizona) obkroužil značnou část útočného pásma, dojel k modré čáře, a pak zakončoval. Jeho rána byla zblokovaná nad.
37:00'
Cam Fowler (Anaheim) rozehrává od své branky, atakoval ho Christian Dvorak (Arizona), ale kotouč vybojovat nedokázal. Hrát tak mohou domácí.
36:40'
Josh Manson (Anaheim) to zkoušel z první, rána mu nesedla podle představ, ale i tak musel hostující Darcy Kuemper (Arizona) zasahovat u tyčky.
36:00'
Vinnie Hinostroza (Arizona) to zkoušel individuálně středem, ale prosadit se nedokázal. Přišel o kotouč, a tak mohou hrát domácí.
35:06'
Dostáváme se do finální fáze hry ve druhé třetině, stav utkání je stále vyrovnaný. Následně musel domácí brankář zasahovat proti střele Fischera.
34:32'
Druhá třetina pokračuje dál, následně hostující celek špatně rozehrál, píská se zakázané uvolnění.
34:06'
Rána od modré čáry a zásah Johna Gibsona (Anaheim). Byl to Jordan Oesterle (Arizona) hrající s číslem 82, který od modré čáry vyslal tvrdou střelu do středu branky. Komerční přestávka.
33:30'
Devin Shore (Anaheim) byl krosčekovaný soupeřem, ale sudí nechávají hru plynout dál. Zatím jsme v tomto zápase neviděli ani jeden trest.
33:02'
Sledujeme rychlý hokej, který příliš mnoho šancí nenabízí. Obrany obou celků hrají zodpovědně, takže útočníci se k výraznějším šancím nedostávají.
32:50'
Ondřej Kaše (Anaheim) se dostal do střelecké pozice, jeho projektil zblokoval jeden z obránců Coyotes.
32:30'
Ducks rozehrávají od své branky, ale špatně se dostali do útočného pásma, a tak nemohli pro ofsajd hrát.
32:07'
Po kratičké přestávce pokračuje zápas dál, aktuálně je skóre vyrovnané.
32:04'
Komerční přestávka, po níž se bude vhazovat v útočném pásmu Anaheimu.
31:40'
Clayton Keller (Arizona) si vybruslil před branku, sice byl tísněn, ale i tak dokázal vypálit. Brankář Ducks byl připravený a dokázal si poradit.
31:10'
16:18, tak vypadá statistika střel v tomto zápase.
30:35'
Jakob Chychrun (Arizona) se vrací až ke své brance, odkud rozehrává další zajímavou akci svého ocelku. Jordan Oesterle (Arizona) ji využil k zakončení, které bylo příliš nepřesné.
30:01'
Anaheim nyní hraje aktivně a pokouší se co nejrychleji vyrovnat, nyní pálil jeden z domácích hráčů a trefil brankovou konstrukci.
29:03'
Arizona právě vstřelila branku!
Krátce před polovinou zápasu je vyrovnáno, v situaci tři na dva našel Kessel DEREKA STEPANA, jehož rána z první zapadla přesně do horní části branky. Asistence: Phil Kessel a Clayton Keller.
27:49'
Troy Terry (Anaheim) pálil z dobré pozice před brankou, ale jeho rána byla nepřesná. Následně i jeho spoluhráč zakončoval mimo.
27:09'
Kotouč vypadl z hrací plochy, krátce před polovinou zápasu bude komerční přestávka.
26:16'
Darcy Kuemper (Arizona) musel znovu zasahovat, jeho pohotový beton vyrazil kotouč po jedné z domácí střel.
25:50'
Ondřej Kaše (Anaheim) pálil od modré čáry, Josh Manson (Anaheim) zkoušel tečovat jeho pokus před brankou, což se mu sice podařilo, ale zlomil hokejku.
25:28'
John Gibson (Anaheim) vůbec nevěděl, kde je kotouč, hlavní sudí jej také ztratil z dohledu, a tak přerušili hru. Vhazovat se bude před domácí brankou.
25:11'
Ducks si vypracovali další šanci, ale znovu byl hostující brankář na svém místě.
24:47'
Hra se přelévá ze strany na stranu, Darcy Kuemper (Arizona) nyní přerušil hru, vhazovat se bude před jeho brankou.
24:00'
Ducks hraje ve druhé třetině o poznání lépe než v první části, ale zatím se mu nepodařilo své vedení navýšit. Rickard Rakell (Anaheim) tečoval kotouč před brankou po střele spoluhráče.
23:03'
Sledujeme rychlý hokej ve druhé třetině, nyní to s tou rychlostí hostující celek příliš přehnal, a tak je z toho icing.
22:30'
Ondřej Kaše (Anaheim) se z předbrankového prostoru dostal do dobré střelecké pozice, ale brankář Darcy Kuemper (Arizona) si s jeho ránou dokázal poradit. Desátá domácí střela na branku v tomto zápase.
22:12'
9:15, tak vypadá statistika střel na branku v tomto zápase. Na výraznější šanci zatím čekáme.
21:08'
Domácí brankář pomohl s rozehrávkou, následně od modré čáry zakončoval Adam Henrique (Anaheim). Jeho ránu snadno ukryl hostující brankář do rukavice.
20:50'
Derek Grant (Anaheim) a Jakob Silfverberg (Anaheim) měli zajímavé šance v úvodu druhé třetiny, ale hostující Darcy Kuemper (Arizona) byl připravený a oba pokusy dokázal zastavit.
20:01'
Zápas pokračuje druhou třetinou, domácí celek si do této části utkání přináší jednobrankové vedení.
20:01'
Po první třetině vede domácí celek o jednu branku. Hosté byli sice střelecky aktivnější, ale prosit se dokázal jen domácí Derek Grant. 6 střel na branku vyslali Ducks, 14 Cotoyes.
20:00'
19:50'
Už se nic nestane.
19:25'
Jakob Silfverberg (Anaheim) rychle otočil směr hry, následně Max Jones (Anaheim) pálil z první, ale minul branku Coyotes asi tak o metr a půl.
19:00'
Poslední minuta hry zbývá do konce první třetiny.
18:40'
Niklas Hjalmarsson (Arizona) pálil od modré čáry, jeho rána byla ještě před brankou zblokovaná. Následný pokus o brejk domácím nevyšel.
18:15'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene. Hraje se spíše ve středním pásmu.
17:17'
Jeden z domácích hráčů se dostal do zakončení. Jeho střela byla zblokovaná, puk pak vypadl z hrací plochy. Ducks udrželi útočné pásmo.
16:56'
Derek Stepan (Arizona) měl nyní velkou šanci. Z mezikruží zakončoval do protipohybu brankáře. Jeho rána byla povedená, ale až příliš přesná. Trefil horní tyč, od které se puk odrazil mimo hrací plochu.
16:33'
Adam Henrique (Anaheim) si vybruslil do dobré pozice, ovšem bez kotouče. Ten při předchozím souboji s obráncem ztratil.
16:00'
Hraje se spíše ve středním pásmu, ani jeden celek nechce chybovat.
15:01'
Dostáváme se do finální fáze hry v první třetině, domácí celek vede o jednu branku. Carl Söderberg (Arizona) se dostal do střelecké pozice. Měl čas na zamíření. Brankáře ale prostřelit nedokázal.
14:32'
Poněkud nečekaně se do vedení dostává domácí celek. Dobrou akci předvedl Devin Shore, který zakončoval blafákem, ale brankáře ještě nepřekonal. To se podařilo až dojíždějícímu DEREKU GRANTOVI, který je autorem první branky Ducks v této sezóně. Asistence: Devin Shore a Hampus Lindholm.
14:13'
Derek Stepan (Arizona) po skákané křížné přihrávce spoluhráče zakončoval nedůrazně.
13:35'
Jason Demers (Arizona) to vzal na sebe, vybruslil si mezi kruhy a dokázal zakončit. S jeho pokusem si poradila obrana soupeře, možná i brankář ještě zasáhl a vyrazil kotouč.
13:12'
Mnoho velkých šancí tento zápas momentálně nenabízí, sledujeme klidnější pasáž hry.
12:41'
Jacob Larsson (Anaheim) se vracel až do svého obranného pásma, protože právě tam obrana soupeře dokázala odehrát kotouč. Zakázané uvolnění z toho nebylo.
12:16'
Alex Goligoski (Arizona) protečoval kotouč do útočného pásma, kde sice byli jeho spoluhráči, ale prosadit se výrazněji nedokázali.
11:36'
Ducks rozehrávají od své branky, příliš dlouhá rozehrávka způsobila zakázané uvolnění. Vhazovat se tak bude před domácí brankou.
11:05'
Ondřej Kaše (Anaheim) nabral rychlost ve středním pásmu, dostal se do útočného, ale jeho projektil nebyl nejpovedenější. Obrana snadno zblokovala jeho akci.
10:43'
4:8, tak vypadá aktuálně statistika střel na branku. Aktivnější je hostující družina.
10:22'
Po krátké přestávce tento zatím bezbrankový zápas pokračuje dál. Hosté vyhráli buly v útočném pásmu, následná rána od modré čáry postrádala přesnost.
10:22'
Conor Garland (Arizona) zakončoval a jeho projektil kryje domácí brankář. Přerušení hry a komerční přestávka.
09:17'
Michael Grabner (Arizona) dobruslil vystřelený kotouč z obranného pásma, zakázané uvolnění se pískat nebude. Přihrávka do předbrankového prostoru postrádala přesnost.
08:52'
Jakob Silfverberg (Anaheim) ani nadvakrát nedokázal buď zakončit, nebo spoluhráčům připravit výraznější střeleckou pozici.
08:08'
Derek Grant (Anaheim) to zkoušel individuálně, ale do výraznější šance se domácí hráč propracovat nedokázal.
07:43'
Arizona hraje aktivněji, vybojovala buly v útočném pásmu, střelecky je na tom o něco lépe, v tomto ohledu vede 5:4. Na úvodní branku tohoto zápasu zatím čekáme.
07:00'
Až nyní se poprvé domácí celek dostal do zakončení, ale brankář Arizony si poradil. Následně Darcy Kuemper (Arizona) přerušil hru. Vhazovat se bude před jeho brankou. Nejprve ale komerční přestávka.
06:42'
Ondřej Kaše (Anaheim) to zkoušel individuálně ve středním pásmu, o kotouč ovšem rychle přišel.
06:00'
Clayton Keller (Arizona) se svými spoluhráči byl v útočném pásmu, ale vyprodukovaná střela nebyla příliš důrazná. Následně se domácí dokázali osvobodit tak, aby z toho nebyl icing. Alex Goligoski (Arizona) rozehrává od své branky.
05:10'
0:3, Tak vypadá statistika střel na branku v úvodu tohoto zápasu, domácí zatím marně čekají na zakončení.
04:00'
Vinnie Hinostroza (Arizona) měl první výraznější šanci, ale jeho ránu vyrazil domácí brankář. Dorážka byla nepřesná. Následně domácí gólman raději přerušil hru.
03:26'
John Gibson (Anaheim) zklepl kotouč pro své spoluhráče, Sam Steel (Anaheim) na druhé straně zkoušel zakončit, ale trefil jen boční síť.
03:07'
Na úvodní střelecký pokus stále čekáme. Zatím statistici nezapočítali ani jedinou střelu na branku.
02:27'
Poprvé v zápase se zde v Anaheimu, "na předměstí" Los Angeles, ozývají fanoušci.
02:00'
Korbinian Holzer (Anaheim) pálil od modré čáry, jeho rána byla sražená, následně Cam Fowler (Anaheim) zakončoval podobně nedůrazně.
01:36'
Sledujeme klidnější úvod zápasu, ani jeden celek se nikam nežene. Následuje další zakázané uvolnění. Darcy Kuemper musí být znovu pozorný, vhazovat se bude před jeho bránou.
00:30'
Cam Fowler (Anaheim) to zkoušel bekhendovou stranou hole, ale jeho projektil nebyl dostatečně důrazný. Následně jeho spoluhráči pokračovali v akci, ale zakončovali.
00:20'
Utkání začalo nepřesností Arizony, výsledkem je zakázané uvolnění. Vhazovat se bude před brankou hostů.
00:01'
Úvodní zápas nové sezóny pro oba týmy brzy začne.
Nyní probíhá představení domácího kádru.

Anaheim Ducks: Gibson (R. Miller) – H. Lindholm, Manson, Guhle, Fowler, Ja. Larsson, Holzer – Getzlaf, Terry, Rakell – Silfverberg, N. Ritchie, Henrique – D. Grant, Jones, D. Shore – Rowney, Steel, O. Kaše.

Arizona Coyotes: Kuemper – Ekman-Larsson, Demers, Goligoski, Hjalmarsson, Chychrun, Oesterle – Keller, Stepan, Kessel – Grabner, Richardson, Hinostroza – Crouse, Dvorak, Fischer – Söderberg, Schmaltz, Garland.

Rozhodčí: Joannette, Pochmara – Gawryletz, Toomey.
V rámci přípravy se tyto týmy střetly dvakrát a o výhry se podělily. Nejprve vyhrála Arizona 4:3 na nájezdy, a pak Anaheim 2.1.
Arizona Coyotes odehrála v přípravě sedm zápasů. Prohrála tři, nestačila na Vegas Golden Knights 2:6, 1:4 na Los Angeles Kings a na Anaheim Ducks 1:2. Tým porazil Los Angeles 5:0, v nájezdech Anaheim Ducks 4:3, Edmonton Oilers 4:2 a Vancouver Canucks rovněž 4.2.
Anaheimu Ducks se v přípravě na nový ročník NHL poměrně dařilo. Ze šesti odehraných zápasů prohrál jen dva. Nestačil na Los Angeles Kings 0:3 a Arizoně Coyotes podlehl 3:4 v nájezdech.

Porazil San Jose Sharks 4:3 a 4:1, Los Angeles Kings 2:0 a Arizonu Coyotes 2:1.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Anaheim Ducks a Arizona Coyotes.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.