NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Anaheim : Calgary - 21. října 2019   03:00

Anaheim
Anaheim
20:12' Silfverberg (H. Lindholm, Manson)
1:2
(0:0, 1:1, 0:1)
Calgary
Calgary
35:32' Mi. Stone  (J. Gaudreau, Brodie) • 48:57' Backlund  (Tkachuk, Czarnik)
Anaheim
Gibson (R. Miller) – H. Lindholm, Manson, Del Zotto, Fowler, Ja. Larsson, Holzer – Comtois, Getzlaf, O. Kaše – Rakell, Henrique, Silfverberg – Deslauriers, Steel, Terry – N. Ritchie, D. Grant, Rowney.
Nicholson, Dwyer – Berg, Rody
Honda Center, Anaheim
15.690 diváků
Calgary
Talbot (Rittich) – Giordano, Brodie, Hanifin, Hamonic, Mi. Stone, R. Andersson – J. Gaudreau, Monahan, E. Lindholm – Tkachuk, Backlund, Frolík – Lucic, D. Ryan, S. Bennett – Rieder, Jankowski, Czarnik.

Michael Frolík (CGY) 0+0, 1 střela, čas na ledě 12:58
Domácí celek se dostal do vedení krátce po začátku druhé třetiny, prosadil se Jakob Silfverberg. V čase 35:32 dokázal tvrdou ránou od modré čáry vyrovnat hostující Michael Stone. Rozhodující branku zápasu vstřelil ve třetí třetině Mikael Backlund. Dva body bere Calgary, domácí Ducks poprvé v sezóně prohráli v Honda Center.
59:49'
Oddechový čas pro domácí.
59:49'
Cam Talbot (Calgary) dobře vyhodnotil situaci a zastavil střelu domácího Nicka Ritchieho.
59:32'
Rickard Rakell neuspěl individuálně, následně hosté vyhodili tak, aby z toho nebyl icing.
59:20'
Hosté vyhazují do středního pásma.
59:00'
Domácí hrají v šesti, hrají bez brankáře.
58:44'
Hodně aktivně hrají hosté, napadají domácí rozehrávku.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty.
57:48'
Buly v útočném pásmu Flames.
57:20'
Domácí rozehrávají od své branky. Následně se puk dostal do jejich útočného pásma. Po zajímavém odrazu málem doskotačil až do branky.
56:50'
Troy Terry dostal sice kotouč do útočného pásma,ale jeho spoluhráči vypálit nedokázali.
56:26'
Anaheim se pokouší hrát aktivně, ale má velké problémy s přechodem do útočného pásma.
56:00'
Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině. Hostující celek stále vede o jednu branku.
55:45'
Jakob Silfverberg pálil z horní hranice kruhu, jeho projektil poměrně snadno zastavil brankář.
55:32'
Buly v útočném pásmu Ducks, hosté zahráli jen na icing.
55:10'
Sam Steel byl sám před brankářem, jeho ránu nejprve Cam Talbot (Calgary) vyrazil, a pak si poradila obrana.
54:50'
Sam Steel to zkoušel individuálně, ale nedokázal se přes obránce dostat do střeleckých pozic.
54:30'
Sledujeme aktivnější pasáž hry ze strany domácího celku, který ale stále o jednu branku prohrává.
53:57'
Nick Ritchie měl na hokejce obrovskou šanci a dost možná vyrovnání, ale jeho ránu z první do středu branky kryje Cam Talbot (Calgary). Tens své spoluhráče nyní podržel.
53:40'
Ozývají se domácí fanoušci, kteří ženou své oblíbence v cestě za vyrovnáním.
53:14'
Adam Henrique byl volný před brankou, kotouč se k němu nedostal, ale domácí hráč zakončit důrazněji nedokázal.
52:26'
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Flames. Hostující celek musí být nyní pozorný.
52:17'
52:13'
Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude před brankou Flames.
51:50'
Ondřej Kaše a Maxime Comtois se dostali do situaci dva na jednoho, český hráč přihrával, následná rána byla nepovedená.
51:30'
Další rána domácího celku končí vedle branky, Cam Talbot (Calgary) zasahovat nemusel.
51:14'
Rickard Rakell pálil z první, jeho rána však končí těsně vedle branky.
50:54'
Přesilovku sice hraje domácí celek, ale vůbec se nemůže propracovat do výraznějších střeleckých pozic.
50:17'
Vyloučení v týmu Calgary Flames (Elias Lindholm – 2 min., podrážení).
50:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině.
49:35'
Cam Talbot (Calgary) byl nyní připravený, nejprve trefili domácí hokejisté masku brankáře, a pak také brankovou konstrukci. Ducks se pokouší co nejrychleji vyrovnat.
48:57'
Calgary právě vstřelilo branku!
Hostující celek otáčí stav zápasu a dostává se do vedení. Po skvělém pasu Tkachuka se prosazuje střelou do odkryté části branky MIKAEL BACKLUND. Asistence: Matthew Tkachuk a Austin Czarnik.
48:24'
Domácí hráči mají kotouč pod kontrolou a pokouší se diktovat tempo hry. To se jim ve třetí třetině zatím příliš nedaří.
48:02'
Ryan Getzlaf zakončoval z dobré pozice, ale jeho rána končí mimo branku. Nebyl to špatný pokud, ale chyběla přesnost.
47:34'
Jakob Silfverberg a Nick Ritchie kombinovali v domácím útočném pásmu. Snad po poprvé ve třetí třetině se domácí dostali před branku soupeře.
46:45'
Po přihrávce rukou se bude vhazovat ve středním pásmu. Nejprve ale komerční přestávka.
45:42'
Derek Ryan (Calgary) se propracoval do zakončení, jeho rána z mezikruží byla jedním z obránců tečovaná nad branku. Buly v útočném pásmu Flames. Domácí se nyní nemohou dostat do tempa.
45:09'
Mark Giordano (Calgary) zakončoval a jeho projektil našel domácí brankář ve své rukavici.
44:54'
20:25, střelecky je aktivnější hostující celek, který ale zatím čeká na další výraznější šanci v tomto zápase. Nyní vybojoval buly v útočném pásmu.
44:12'
Nicolas Deslauriers si vybruslil do dobré střelecké pozice, ale spoluhráči mu nedokázali přihrát.
43:30'
Matthew Tkachuk (Calgary) po spoluhráčově přihrávce pálil z první, jeho ránu zblokoval před ním stojící obránce Anaheimu.
42:51'
Domácí celek zakončoval od modré čáry, Michael Del Zotto (Anaheim) pálil a jeho střela byla zblokovaná do ochranné sítě nad brankou. Buly před svatyní Flames.
42:00'
Ondřej Kaše (Anaheim) se natahoval po kotouči, ale nedokázal jej tečovat, a tak se píská zakázané uvolnění. Buly před brankou Ducks.
41:34'
V úvodu třetí třetiny sledujeme rychlý hokej, který ale mnoho vyložených šancí nenabízí.
41:00'
Hra je přerušena pro zásah rukou. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
40:23'
Mark Giordano (Calgary) pálil od modré čáry, jeho projektil končí mimo branku, gólman toho mnoho neviděl, ale zasahovat nemusel.
40:01'
Jakob Silfverberg poslal domácí celek z kraje druhé třetiny do vedení, a pak vyrovnal tvrdou ránou Michael Stone. Po 40 minutách hry platí vyrovnaný stav 1:1.
40:00'
39:42'
Ducks se budou bránit, vhazování v jejich obranném pásmu.
39:30'
Domácí rozehrávají od své branky, John Gibson (Anaheim) rozehrál na obránce před sebou.
39:00'
Oznámena byla poslední minuta hry ve druhé třetině.
38:30'
Troy Terry (Anaheim) byl volný před brankou, ale spoluhráči k němu kotouč nedostali.
38:00'
Nick Ritchie pálil z dobré pozice, jeho rána byla ovšem až příliš přesná trefil brankovou konstrukci, od které se puk odrazil do hry.
37:30'
18:21, tak vypadá aktuálně statistika střel v tomto zápase. Převahu má hostující celek, který před malou chvílí dokázal vyrovnat.
37:00'
Rickard Rakell (Anaheim) rozehrává od své branky, následně zakončoval ze střední vzdálenosti. Puk ale netrefil podle představ.
35:32'
Je vyrovnáno. Tvrdou ránou od modré čáry poslal kotouč přesně pod horní tyčku MICHAEL STONE. Jeho první branka v sezóně a 30. v kariéře v NHL. Asistence: Johnny Gaudreau, TJ Brodie
35:01'
Dostáváme se do finální fáze hry ve druhé třetině. Střelecky aktivnější je hostující celek.
34:36'
Mikael Backlund (Calgary) vybojoval kotouč před brankou, a tak se dostal k bekhendové střele. Tu tak tak vyrazil domácí brankář vyrážečkou mimo.
34:17'
Hra se nyní bez výraznějších příležitostí přelévá ze strany na stranu.
33:04'
Maxime Comtois (Anaheim) tečoval kotouč před brankou, ale jeho projektil končí mimo branku.
32:34'
Mark Giordano dostal kotouč do útočného pásma, Derek Ryan čekal před brankou na přihrávku. Kotouč se k němu však nedostal.
31:43'
Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene. Z ničeho nic pálil Mark Giordano nepřesně.
30:51'
Jacob Larsson (Anaheim) rozehrává od své branky, dostal se do problémů, Sean Monahan (Calgary) vybojoval kotouč. Následně jeho kolega minul branku ránou od modré.
30:15'
Jakob Silfverberg (Anaheim) dostal parádní přihrávku, kličkou se dostal před branku, rozhodl se pro blafák, ale beton brankáře překonat nedokázal. Výborně zasáhl Cam Talbot (Calgary).
29:48'
Vhazovat se bude před brankou domácího celku, Ducks vybojovali kotouč, a tak se směr hry otáčí.
29:41'
Ondřej Kaše (Anaheim) se propracoval do střelecké pozice, ale jeho pokus nebyl přesný.
28:49'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.
28:10'
28:00'
TJ Brodie vybojoval kotouč za svou branku, a pak jej rychle vyhodil přes všechny čáry.
27:50'
Cam Fowler (Anaheim) rozehrává od své branky.
27:21'
Polovina přesilovky je pryč, sledujeme klidnější pasáž hry, domácí jsou sice v útočném pásmu, ale nemohou se prosadit.
27:03'
Ducks se usadili v útočném pásmu, kde kombinují. Cam Fowler (Anaheim) pálil od modré čáry. Jeho ránu hostující brankář dobře viděl, a tak zasáhl.
26:40'
Přesilovou hru hraje domácí celek, který přišel vinou špatné přihrávky o útočné pásmo, a tak musí rozehrávat od své branky.
26:10'
Vyloučení v týmu Calgary Flames (Michael Stone – 2 min., podrážení).
26:00'
John Gibson soupeřovu střelu viděl až na poslední chvíli, ale i tak reflexivně zasáhl.
25:09'
Cam Talbot (Calgary) byl připravený, jeho rukavice byla na správném místě, a tak dokázal kotouč zastavit po střele od modré čáry.
24:39'
Hampus Lindholm (Anaheim) rozehrává od své branky, rychle se dostal do útočného pásma, ale jeho projektil postrádal přesnost.
23:46'
11:14, tak vypadá statistika střel na branku v tomto zápase, hostující celek se nyní pokouší rychle vyrovnat, ale domácí obrana je pozorná.
22:06'
John Gibson (Anaheim) kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou.
21:40'
Hostující celek se nyní musí bránit aktivní hře domácích, ti se usadili v útočném pásmu, kde kombinují.
20:12'
Anaheim právě vstřelil branku!
Dvanáct sekund z druhé třetiny je pryč a vidíme první branku zápasu. Po bleskové akci dostal Lindholm kotouč na volného JAKOBA SILFVERBERGA, jehož rána bez přípravy zapadla přesně do branky. Asistence: Hampus Lindholm a Josh Manson.
20:01'
Střelecky je po první třetině aktivnější hostující celek, který předvedl v závěru třetiny výrazně lepší hokej. 9:11, tak vypadá zápas střelecky, ale na první branku zatím čekáme.
20:00'
19:43'
Cam Talbot rozehrává od své branky, už se pravděpodobně nic nestane.
19:23'
9:10, tak vypadá statistika střel na branku v tomto zápase.
19:20'
John Gibson (Anaheim) znovu kryje kotouč, vhazovat se bude v poslední minutě první třetiny před jeho brankou.
19:00'
John Gibson (Anaheim) má na svém kontě dva rychlé zákroky proti střelám z bezprostřední blízkosti.
18:35'
Nyní se usadil hostující celek v útočném pásmu. Brankář Ducks si poradil s ránou od modré čáry.
18:06'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, Oliver Kylington (Calgary) rozehrává od své branky, následně pálil Tobias Rieder (Calgary). Jeho projektil končí mimo branku.
17:00'
Hra se nyní odehrává v domácím útočném pásmu, Nick Ritchie (Anaheim) pálil z horní hranice kruhu, jeho rána končí těsně vedle branky. Nechybělo mnoho.
15:40'
Adam Henrique měl před sebou po výborném pasu spoluhráče odkrytou část branky, ale kotouč končí mimo. Obrovskou šanci domácí neproměnili.
15:15'
Dostáváme se do finální hry v první třetině, domácí celek vede střelecky 7:4, ale na první branku zápasu čekáme.
14:48'
Kotouč vypadl z hrací plochy, komerční přestávka.
14:40'
Domácím se nedaří usadit se v útočném pásmu, sledujeme klidnější pasáž hry. Mnoho šancí domácí nemají.
13:55'
Travis Hamonic (Calgary) vyhazuje bekhendem přes všechny čáry, oba týmy tak mohou vystřídat.
13:26'
Sam Steel první střelou neuspěl, druhá rána z kruhu nebyla špatná, ale brankář zasáhl.
13:00'
Po ráně od domácího obránce od modré čáry následovala teč, která odrazila kotouč za branku. Domácí se pokoušejí hrát aktivně.
12:48'
Vyloučení v týmu Calgary Flames (Mark Jankowski – 2 min., podrážení).
12:16'
Jakob Silfverberg (Anaheim) byl na chvilku volný v útočném pásmu, následně tečoval Rickard Rakell (Anaheim) střelu Del Zotta, ale i tak puk končí mimo.
11:42'
Johnny Gaudreau (Calgary) to zkoušel individuálně, ale gólovou příležitost si vypracovat nedokázal.
11:14'
John Gibson (Anaheim) má na svém kontě další dobrý zákrok. Hostující celek má nyní převahu, ale nemůže prostřelit domácího brankáře.
10:58'
John Gibson (Anaheim) nyní podržel své spoluhráče. Obrovskou šanci měl Michael Frolík (Calgary), který byl sám před brankářem. Pokoušel se o blafák, ale trefil jen beton.
10:41'
Mikael Backlund (Calgary) si vybruslil před branku, ale přihrávka se k němu nedostala.
10:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině, stále platí bezbrankový stav.
09:50'
Flames se pokoušeli dostat do útočného pásma, což se jim na první pokus nepodařilo, a tak se směr hry otáčí. Hrají domácí hokejisté.
08:38'
John Gibson (Anaheim) měl nyní velké štěstí. Johnny Gaudreau (Calgary) se před brankou dostal k odraženému kotouči a před odkrytou brankou zakončoval. Jeho pokus vyrazil domácí brankář betony, a pak rychle ukryl kotouč pod rukavici.
08:18'
Kotouč vypadl z hrací plochy, uvidíme komerční přestávku.
07:30'
Nick Ritchie (Anaheim) po individuální akci neuspěl, obránci jej nenechali vypálit.
06:45'
Ducks rozehrávají od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry. Ondřej Kaše byl před brankou, ale spoluhráčova přihrávka na českého hráče byla hodně nepovedená.
06:04'
Sledujeme rychlý hokej, Adam Henrique (Anaheim) dostal kotouč za branku. Následně Rickard Rakell zakončoval a hostující brankář vytáhl dobrý zákrok.
05:40'
Mark Giordano (Calgary) rozehrává od své branky, hosté jen nahodili kotouč do útočného pásma tak, aby z toho nebyl icing.
04:37'
Austin Czarnik (Calgary) se rychle dostal do útočného pásma a hledal přihrávkou spoluhráče. Michael Del Zotto (Anaheim) se musel hodně snažit, aby dokázal akci Flames zastavit a zamezil tak brejku.
04:12'
Ondřej Kaše (Anaheim) se dostal do postavení mimo hru, vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
03:46'
Sledujeme rychlý hokej, která zatím mnoho šancí nenabízí, oba celky jednou vystřelily na branku.
02:54'
Domácí mají kotouč za svou brankou, oba celky střídají, sledujeme klidnější pasáž hry. Rickard Rakell (Anaheim) zakončoval následně, ale hostující Mark Giordano jeho pokus zblokoval.
02:01'
Troy Terry (Anaheim) to zkoušel individuálně, nejprve neuspěl, pak už ano a jeho ránu kryje brankář Flames. Vhazovat se bude před brankou Calgary.
01:40'
Michael Frolík (Calgary) měl před sebou odkrytou část branky, ale nedokázal po přihrávce spoluhráče přesněji zakončovat. Následně po rychlé akci vybojovali buly domácí v útočném pásmu.
01:14'
Matthew Tkachuk (Calgary) dostal kotouč do útočného pásma, přihrávka na spoluhráče nebyla přesná.
00:50'
Další rána Flames přišla znovu od modré čáry, tentokrát kotouč zblokoval před brankou stojící Ryan Getzlaf.
00:20'
Hostující celek začal aktivně, Mark Giordano se usadil v útočném pásmu. Jeho rána postrádala přesnost.
00:01'
Zápas brzy začne.

Anaheim Ducks: Gibson (R. Miller) – H. Lindholm, Manson, Del Zotto, Fowler, Ja. Larsson, Holzer – Comtois, Getzlaf, O. Kaše – Rakell, Henrique, Silfverberg – Jones, Steel, Terry – N. Ritchie, D. Grant, Rowney.

Calgary Flames: Talbot (Rittich) – Giordano, Brodie, Hanifin, Hamonic, Kylington, R. Andersson – J. Gaudreau, Monahan, E. Lindholm – Tkachuk, Backlund, Frolík – Lucic, D. Ryan, S. Bennett – Rieder, Jankowski, Czarnik..
Anaheim má velmi dobré vhazování, vyhrál jich 53,5 procent. V tomto ohledu je třetí nejlepší v lize.
Ducks odehráli 8 zápasů s bilancí 6-2-0. V posledních pěti zápasech zaznamenal šest bodů R. Rakell, který vstřelil dvě branky a na čtyři přihrál. Střelecky je při chuti A. Henrique, který za posledních pět her vstřelil čtyři branky. Jedničkou v brance je J. Gibson, který zatím na čisté konto letos čeká.
Flames odehráli 9 zápasů s bilancí 4-4-1. Z posledních pěti zápasů se daří M. Giordanovi, který má na svém kontě 4 body za jednu branku a tři asistence. Střelecky se daří E. Lindholmovi, který za posledních pět her vstřelil čtyři branky. Jedničkou v bráně je David Rittich, který v letošním ročníku vychytal jedno čisté konto.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Anaheim Ducks a Calgary Flames.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.