NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Anaheim : Columbus - 8. ledna 2020   04:00

Anaheim
Anaheim
03:06' Getzlaf (Del Zotto) • 20:24' O. Kaše  • 59:17' O. Kaše (Fowler, Getzlaf)
3:4
(1:1, 1:2, 1:1)
Columbus
Columbus
11:47' Robinson  (Riley Nash, Gavrikov) • 38:37' Gerbe  (Dubois) • 39:49' Werenski  (Dubois, Nyquist) • 58:27' Werenski  (Dubois)
Anaheim
R. Miller (Gibson) – H. Lindholm, Manson, Fowler, Gudbranson, Ja. Larsson, Del Zotto – Henrique, Getzlaf, Sprong – Jones, Steel, O. Kaše – Silfverberg, Lundeström, Rakell – Rowney, D. Shore, Deslauriers.
Columbus
Merzlikins (Kivlenieks) – Werenski, S. Jones, Gavrikov, D. Savard, Harrington, Nutivaara – Nyquist, Dubois, Gerbe – Milano, Jenner, N. Foligno – Bemström, Wennberg, Stenlund – Lilja, Riley Nash, Robinson.

Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
59:40'
Anaheim je sice natlačen v útočném pásmu, ale nedostává se do zakončení.
59:20'
Ducks znovu odvolávají brankáře!
59:17'
Anaheim právě vstřelil branku!
To je zápletka! Střílená přihrávka zpoza levého kruhu našla v mezikruží ONDŘEJE KAŠEHO, který protečoval puk směrem pod horní tyč Merzlikinsovy branky. Asistence: Cam Fowler, Ryan Getzlaf.
58:54'
Ducks to ještě zkouší a znovu odvolávají brankáře.
58:27'
Columbus právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto! ZACH WERENSKI přes dvě třetiny kluziště trefil prázdnou klec Anaheimu. Asistence: Pierre-Luc Dubois.
58:10'
Ducks odvolali Millera, hrají v šesti!
56:35'
Tvrdá rána Getzlafa, který neskutečně prohnul zápěstí, zpoza pravého kruhu. Merzlikins vyráží s velkým štěstím.
56:20'
Třetí třetina se pomalu chýlí ke konci. Anaheim je sice velmi aktivní, ale přes rozchytaného Merzlikinse se mu nedaří prosadit.
55:40'
Okamžitě po vhazování vypálil Sprong, Merzlikins si připisuje už 34. zákrok.
55:32'
Zakázané uvolnění Columbusu.
54:23'
Ještě jedna šance Ducks, protečovaná střela, kterou Merzlikins lízl betonem.
54:19'
Merzlikins se natahoval po letícím puku, ale nakonec zasahovat nemusel. Střela zpoza kruhů orazítkovala jen zadní mantinel.
53:35'
53:23'
Anaheim je natlačen v útočném pásmu, snaží se vymanit od mantinelu.
53:00'
Nahození směrem na Merzlikinse, ten přerušuje hru. Komerční pauza.
52:49'
Čárový rozhodčí usoudil, že líně se ploužící hráči Anaheimu mohli hrát a odmítl odpískat zakázané uvolnění.
52:18'
Blue Jackets dobře brání své území a soupeře k ničemu nepouští.
51:20'
Ducks se usadili v útočném pásmu. Už mají na kontě 30 střel. Pomalu se blíží chvíle, kdy se pokusí nadechnout k závěrečnému náporu, pokud se jim nepodaří vyrovnat dříve.
50:39'
50:14'
Až nyní se Blue Jackets dostali k puku, avšak ve vlastní třetině.
49:58'
Začíná zkrácená přesilovka Columbusu. Ten ale není v útočném pásmu.
49:35'
Zatím ani jeden z týmů nevyužil nijak toho, že je na ledu při hře ve čtyřech více prostoru.
48:53'
Kotouč ve středním pásmu vyletěl mezi střídačky.
48:39'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Devin Shore – 2 min., nedovolené bránění).
48:19'
Anaheim po ztrátě útočného pásma se při návratu dopustil postavení mimo hru.
47:58'
Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Scott Harrington – 2 min., podrážení).
46:10'
Kotouč vyletěl na jednu ze střídaček. Komerční pauza.
45:15'
Anaheim vede na střely 28-24. Třetí třetina je zatím z tohoto hlediska hodně plodná, branky ale zatím nepadají.
44:10'
Blue Jackets se vydali do delšího útoku, ohrozit Millera se jim ovšem nepovedlo.
43:12'
Merzlikins musel znovu zasahovat, tentokrát přerušil hru.
42:35'
Henrique pronikl do útoku po pravém křídle, střelecký pokus na vzdálenější tyč Merzlikins vyrazil.
41:55'
Hraje se v rychlém tempu ze strany na stranu. Útok střídá útok.
41:09'
Gavrikovova střela z prostoru před brankovištěm byla zblokována, založil se tím rychlý brejk, který zakončil Sprong. Merzlikins přerušil hru.
40:08'
Jonesova střela zpoza levého kruhu se odrazila od Merzlikinsových betonů.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 05:58.
Ve druhé třetině se sice Anaheim dostal do vedení, ale závěr periody patřil Columbusu, který napřed vyrovnal na 2:2 a poté využil přesilovku, která byla nařízena za neúspěšnou trenérskou výzvu Anaheimu.
40:00'
39:49'
Blue Jackets využívají přesilovku! Střelou z prostoru mezi kruhy se prosadil ZACH WERENSKI, který poslal svůj tým poprvé v utkání do vedení. Asistence: Pierre-Luc Dubois, Gustav Nyquist.
38:55'
Domácí vyhodili puk ze svého pásma.
38:37'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Daniel Sprong – 2 min., zdržování hry / neúspěšná trenérská výzva).
38:37'
Gól platí!
38:37'
Domácí střídačka si bere challenge kvůli možnému postavení mimo hru Columbusu!
38:37'
A je vyrovnáno! Hosté se vřítili do útočného pásma, kde vybojovali u modré čáry puk a natlačili se do brankoviště, kde NATHAN GERBE překonal brankáře Millera! Asistence: Pierre-Luc Dubois.
37:28'
Ještě jedna komerční přestávka.
36:40'
Zakázané uvolnění Blue Jackets.
35:41'
Rakell mezi kruhy protečoval puk směrem na branku Merzlikinse, který jej vyráží.
35:14'
Gerbe před brankovištěm těsně minul branku Anaheimu. Výborná pozice, avšak spálená šance.
34:25'
Robinson se zpoza pravého kruhu nedokázal prosadit. Miller vyráží puk.
33:39'
Del Zotto od modré čáry trefil jen Merzlikinsovy betony.
33:30'
Ačkoliv se zdá, že Anaheim je herně lepší, zatím ani zdaleka nemůže hrát v klidu. Columbusu se daří držet na dostřel a vytvářet nebezpečné situace.
33:01'
Další přerušení, tentokrát kvůli postavení mimo hru domácích.
32:09'
Rychlé zakázané uvolnění Anaheimu.
31:58'
Hra je přerušena po zákroku Millera proti střele Jonese. Komerční pauza.
31:28'
Šance Getzlafa, který byl před brankovištěm, ale těsně minul tři tyče.
30:15'
Hraje se dlouhý úsek bez přerušení. Domácí vedou na střely 21-14.
29:02'
Kaše od pravého mantinelu přinutil Merzlikinse k zákroku. Hostující brankář vyráží do bezpečí, žádnou dorážku nepřipustil.
28:27'
28:06'
Kotouč skončil v ochranné síti za Millerem, Columbus vybojoval vhazování v útočném pásmu.
27:47'
Domácí vyhazují puk ze svého pásma.
27:36'
Werenski a záhy poté Nyquist nadělali Millerovi obrovské problémy, už to vypadalo, že se Columbus bude radovat z branky, ale téměř zázračně se povedlo domácímu brankáři vyrazit puk mimo brankoviště.
26:27'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Ondřej Kaše – 2 min., hákování).
25:49'
Hra se přesunula na opačnou stranu kluziště, Rakell zpoza kruhů trefil jen Merzlikinse.
25:02'
Milano vypálil od modré čáry, Miller jeho ránu vytěsnil na zadní mantinel.
24:42'
Kotouč vyletěl do hlediště, bude se vhazovat v obranném pásmu Anaheimu.
23:59'
Zakázané uvolnění hostujícího týmu.
22:34'
Robinson se prodral v levém kruhu ke střele, Miller si připisuje první zákrok ve druhé třetině.
20:45'
Sprong vypálil z pravé strany brankoviště, puk se povedlo Merzlikinsovi chytit.
20:24'
Fantastický vstup Anaheimu do druhé třetiny! ONDŘEJ KAŠE v levém kruhu přebruslil blíž k brance a křižnou střelou pod horní tyč vrací Ducks do vedení. Bez asistence.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 05:01.
Po první třetině duelu mezi Anaheimem a Columbusem je stav vyrovnaný 1:1. Aktivitou srší zejména domácí Ducks, kteří mají takřka dvojnásobek střel na branku.
20:00'
19:10'
Závěr této části hry se nese v opatrném duchu. Nikdo nechce zbytečně chybovat.
18:01'
První třetina pokračuje, domácí vedou na střely 15-8.
17:03'
Komerční přestávka.
16:28'
Hosté trochu převzali iniciativu, tlačí se víc do útoku a vstřelený gól je hodně nabudil.
15:15'
Pasáž, během které se na ledě skutečně nic neděje. Puk pouze létá ze strany na stranu, bez střel, bez zajímavé kombinace.
14:30'
Hosté drží puk na svých hokejkách a v této části první třetiny dávají Merzlikinsovi trochu odpočinout. Na hostujícího brankáře letělo už 14 střel.
13:55'
Anaheim, i přesto, že přišel o vedení, zůstává mnohem aktivnějším týmem. Columbus se musí hodně ohánět, aby se mu povedly odvracet útoky.
12:51'
11:47'
Hostům se povedlo dlouhý úsek bez přerušení uzavřít nejlepším možným způsobem! ERIC ROBINSON zakončil útok střelou z levého kruhu, krerou prostřelil Gibsona. Asistence: Riley Nash, Vladislav Gavrikov.
10:01'
Stále se hraje. Werenski střílel od levého mantinelu do Gibsona, který vyráží puk.
08:44'
Hraje se delší úsek bez přerušení. Max Jones zkoušel štěstí z prostoru mezi kruhy, ale byl znovu zablokován.
07:45'
Hosté hrají v plném počtu.
06:30'
Blue Jackets se odvobodili.
05:45'
Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Sonny Milano – 2 min., hákování).
05:02'
Robinsonova pumelice končí sražená v ochranné síti.
03:52'
Stenlund zkusil štěstí, druhá střela Columbusu v utkání.
03:06'
Aktivita je odměněna! RYAN GETZLAF dokázal před brankou Columbusu pracovat mnohem rychleji. Asistence: Michael Del Zotto.
02:21'
Merzlikins je zatím pod obrovskou palbou domácích. Letí na něj jeden puk za druhým.
01:28'
Del Zotto nutí Merzlikinse k přerušení hry.
00:07'
Blesková střela Ondřeje Kašeho, proti níž musel brankář Columbusu zasahovat.
00:01'

Anaheim Ducks: Gibson (R. Miller) – H. Lindholm, Manson, Fowler, Gudbranson, Ja. Larsson, Del Zotto – Henrique, Getzlaf, Sprong – Comtois, Lundeström, Silfverberg – Jones, Steel, O. Kaše – Deslauriers, D. Shore, Rowney.

Columbus Blue Jackets: Merzlikins (Kivlenieks) – Werenski, S. Jones, Gavrikov, D. Savard, Harrington, Nutivaara – Nyquist, Dubois, Gerbe – Milano, Jenner, N. Foligno – Bemström, Wennberg, Atkinson – Lilja, Riley Nash, Stenlund..
V prvním vzájemném utkání, které se hrálo v říjnu, vyhráli hokejisté Anaheimu na ledě soupeře 2:1.
Anaheim, který se jen zuby nehty drží před samotným chvostem Západní konference, přivítá na svém ledě Columbus. Blue Jackets se v posledních týdnech neskutečně zvedli a pomalu sahají po příčkách zajišťující play off. A to i přesto, že jejich řady dost decimují v průběhu celé sezony zranění.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.