NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Anaheim : Islanders - 26. listopadu 2019   04:08

Anaheim
Anaheim
30:26' Getzlaf  • 53:13' Fowler (Getzlaf, Terry) • 54:24' O. Kaše (Gudbranson, Fowler)
3:0
(0:0, 1:0, 2:0)
Islanders
Islanders
Anaheim
Gibson (R. Miller) – H. Lindholm, Gudbranson, Fowler, Ja. Larsson, Guhle, Holzer – Rakell, Getzlaf, Terry – Jones, Henrique, Silfverberg – N. Ritchie, Steel, O. Kaše – D. Grant, Rowney, Deslauriers.
Islanders
Greiss (Varlamov) – Leddy, Boychuk, Pelech, Pulock, D. Toews, Mayfield – Lee, Barzal, Eberle – Beauvillier, B. Nelson, Brassard – Johnston, Jo. Bailey, Dal Colle – Clutterbuck, Cizikas, M. Martin.

Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
Česká stopa v utkání
Ondřej Kaše (ANA) 1+0, 1 střela, čas na ledě 15:06
Tři hvězdy utkání
1. Ryan Getzlaf (ANA) 1+1
2. John Gibson (ANA) odchytal 60:00, 26 zák, 100%
3. Erik Gudbranson (ANA) 0+1
Islanders po 17 zápasech, ve kterých vždy dokázali získat alespoň jeden bod, přišli o svou úctyhodnou sérii.
Anaheim zvládl domácí zápas proti New Yorku Islanders a zvítězil 3:0! Výhru Ducks nastartoval ve 31. minutě velezkušený Ryan Getzlaf, který využil tlaku svého týmu a prosadil se z dorážky. Islanders dlouho živili naděje na zvrat, jenže to moc nejde bez střílení. A ve třetí třetině hosté vyslali na Gibsona jen tři střely.

Na druhou stranu, tři střely ve třetí třetině vyslali na Greisse i domácí a byly z toho góly Fowlera a Kašeho.
59:40'
Ještě mohl Kaše přidat jeden gól, ale vůbec se mu nepovedlo po průniku k brankovišti vystřelit.
58:30'
Ducks už toto utkání nepustí, Islanders vůbec nestřílí na branku, puky létají mimo nebo jsou zblokovány.
57:30'
Hosté se ještě snaží vykřesat malou naději, ale Boychuk zpoza pravého kruhu přestřelil.
57:02'
Leddy z hranice levého kruhu minul branku Gibsona.
56:55'
Ještě jedna komerční pauza.
56:05'
Hostům se navíc při usazení v útoku nedaří vystřelit ani z dálky.
55:40'
Ducks, kteří jsou v komforním vedení, hodlají zápas v poklidu dohrát a nepouští Islanders příliš blízko ke Gibsonovi.
54:55'
Kotouč v obranném pásmu domácích skončil v hledišti. Komerční pauza.
54:24'
Anaheim právě vstřelil branku!
Obrovská smůla Islanders, kteří nezachytili útok ONDŘEJE KAŠEHO po pravém křídle. Český útočník si sklepl vysoký oblouk na útočné modré, dostal se do pravého kruhu a rychlou střelou z nápřahu překonal Greisse, kterému propadl puk pod paží. Asistence: Erik Gubranson, Cam Fowler.
53:13'
Domácí přidávají svému vedení pojistku! Getzlaf vedle branky křižným pasem do levého kruhu našel CAMA FOWLERA, který prostřelil přesouvajícího se Greisse. Asistence: Ryan Getzlaf, Troy Terry.
52:48'
Terryho střela z mezikruží neprošla skrz Boychuka, hosté tento výpad ubránili.
52:14'
Ducks se dopustili zakázaného uvolnění.
51:30'
Islanders se velmi rychle krátí čas. Jejich série 17 zápasů, ve kterých bodovali v řadě za sebou, je ohrožena.
50:28'
Islanders zahráli na zakázané uvolnění.
50:02'
Šikovná přihrávka zpoza branky našla mezi kruhy Larssona, který však nezamířil přesně.
48:58'
Hosté měli štěstí, puk v jejich pásmu opustil ledovou plochu, ale rozhodčí signalizuje, že byl tečován.
48:23'
47:42'
Další vyhození puku až do třetiny Anaheimu.
47:35'
Zatím to není vůbec vydařená přesilovka Anaheimu. Přesto domácí vybojovali vhazování v útočném pásmu.
46:58'
Hosté dvakrát vyhodili puk ze svého pásma.
46:23'
Vyloučení v týmu New York Islanders (Johnny Boychuk – 2 min., podrážení).
46:01'
Kotouč sražen do hlediště. Komerční přestávka.
45:42'
Leddy zpoza pravého kruhu už protlačil puk na Gibsona, který přerušuje hru.
45:19'
Islanders v posledních minutách skutečně začali vytvářet na obranu Ducks nátlak. Další zablokovaná střela hostů.
44:53'
Prudká rána Nelsona z levého křídla, Gibson letící puk chytá parádním zákrokem do lapačky a přerušuje hru.
44:15'
Další střela hostů, další blok bránících Ducks. Pulock z pravé strany neprostřelil Deslaurierse.
43:50'
Hned dvě střely Pelecha byly zblokovány obranou před Gibsonem.
42:55'
Islanders se snaží tlačit do útoku, rozhodně však nevytváří žádný tlak do branky domácích.
42:30'
Hluchá pasáž hry byla ukončena zakázaným uvolněním hostů.
41:45'
Delší úsek bez přerušení, ale také bez jakýchkoliv šancí nebo střel.
40:18'
Islanders okamžitě vyrazili do útoku, před brankovištěm ovšem byl Mayfield zblokován Lindholmem.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 06:01.
Zatímco po první třetině vedli Islanders na střely 16-5, ve druhé třetiny se tento poměr výrazně vyrovnal. Anaheim byl ve druhé třetině lepší a nakonec z toho vytěžil i úvodní gól zápasu, který vsítil Ryan Getzlaf.
40:00'
39:23'
Domácí se dopustili zakázaného uvolnění. Vhazovat se bude před Gibsonem.
38:16'
Gudbranson pálil z voleje, puk zaduněl o zadní mantinel a Greisse neohrozil.
37:25'
Tlak domácích musel nakonec Greiss vyřešit přerušením hry. Střelu z pravé strany chytá do lapačky.
36:35'
Domácí zůstávají v útočném pásmu. Gudbransonovu střelu kryje Greiss vyrážečkou.
35:46'
Deslauriers prokázal svou rychlost, dostal se k odraženému puku ve středním pásmu a pronikl až za obranu soupeře. Jenže při zakončení před brankovištěm neobstřelil z bekhendu Greisse.
35:20'
Hra je přerušena, vhazovat se bude před Gibsonem.
34:07'
Postavení mimo hru domácích. Komerční pauza.
33:27'
Hra se přesunula před branku Ducks, Boychuk svou střelu od modré čáry neusměrnil na branku.
33:05'
Kaše se před brankovištěm Islanders pokusil obstřelit Gibsona, ale trefil pouze bránícího Pelecha.
31:46'
Brassard střelou z levého kruhu napálil puk do Gibsona, který jeho pokus vyráží.
30:26'
Tlak do branky Islanders, Greiss dokázal vyrazit jednu střelu, poté i dorážku, ale nakonec náporu neodolal a RYAN GETZLAF otevřel z další dorážky skóre zápasu. Bez asistence.
30:20'
Nahozený puk před branku Greisse, Ritchie se snažil bekhendem prostřelit brankáře, ale Greiss při rozštěpu puk zachytil a přerušil hru. Komerční pauza.
30:05'
29:33'
Islanders vyhazují přes všechny čáry.
29:25'
Getzlaf naznačil v pravém kruhu střelu, zabrzdil pohyb a vystřelil o chvilku později. Greiss i tak puk dokázal vyrazit. Henrique se ještě tlačil k dorážce, ale neuspěl.
28:33'
Hosté vyhazují puk ze svého pásma.
28:05'
Vyloučení v týmu New York Islanders (Anders Lee – 2 min., sekání).
26:57'
Greiss skočil po střele Silfverberga z levé strany a povedlo se mu puk vyrazit. Hosté poté vyhazují tak, aby se nedopustili zakázaného uvolnění.
26:15'
Cizikas z levého kruhu poslal na Gibsona střelu po ledě, domácí brankář vyráží betony.
24:56'
Pulock se napřáhl od modré čáry, puk poslal jen na zadní mantinel. Gibson poté ukrývá odražený puk a přerušuje hru.
24:18'
Boychuk rozehrál puk na Leddyho, jehož střelu z hranice kruhů dokázal Gibson zkrotit.
23:49'
Tentokrát domácím přechod do útoku nevyšel. Icing.
23:20'
Rychlý průnik domácích do útoku, Kaše se dostal do zakončení z pravého kruhu. Greiss puk drží pod betony.
21:42'
Kotouč byl v obranném pásmu Islanders odehrán do hlediště.
20:50'
Anaheim na začátku druhé třetiny hýří aktivitou, Greiss znovu musel zasahovat.
20:27'
Rowney protečoval puk směrem na Greisse, tomu se daří střelu zachytit a přerušit hru.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 05:08.
Islanders vyhráli první třetinu drtivě 16-5 na střely, na góly je však stav stále 0:0. Hosté měli i dvě přesilové hry, využít je však nedokázali.
20:00'
19:43'
V obranném pásmu Islanders byl puk sražen do hlediště. Ještě jedno vhazování.
19:02'
Lee po vybruslení zpoza branky chtěll rychle zakončit k levé tyči, trefil jen připraveného Gibsona.
18:30'
Domácím se v útoku znovu nepovedlo dostat do zakončení. Stále mají na kontě jen 4 střely na branku.
17:35'
17:34'
Islanders při návratu do útočného pásma byli zastaveni kvůli sražení puku do ochranné sítě.
17:16'
Jones znovu vyhazuje puk z pásma domácích.
16:30'
Ducks se poté osvobodili.
16:21'
Horní tyč zazvonila za zády Gibsona po střele Beauvilliera!
16:11'
Pulock poslal ránu od modré přímo do Gibsona, který si připisuje už 15. zákrok v tomto utkání.
15:35'
Deslauriers však dostává kromě trestu za bitku ještě dvouminutový trest a hosté tak budou mít přesilovku.
15:35'
Mayfield se pustil do bitky s Deslauriersem, ale hned od prvních okamžiků byl zasypán údery a po chvilce svého rozhodnutí určitě litoval.
14:34'
Gibson si lapačkou sáhl po puku vedle branky a přerušuje hru. Komerční pauza.
14:14'
Pelechova rána od modré čáry neprošla až ke Gibsonovi a je sražena do strany.
14:03'
Jonesovi se nepovedlo protečovat puk do útočného pásma... a je to tak další icing.
13:32'
Přihrávka domácích skrz střední pásmo svého adresáta nenašla. Další zakázané uvolnění Anaheimu.
12:11'
Hra je okamžitě po buly znovu přerušena. Komerční pauza.
12:11'
Ducks nepřesně rozehráli a dopustili se zakázaného uvolnění.
11:38'
11:20'
Ducks dobře nyní napadají rozehrávku soupeře.
10:41'
Eberle na modré čáře neudržel puk a Islanders musí vyklidit pozice.
10:22'
Pulock se zpoza kruhů pokusil ohrozit brankáře domácích, ale Rowney puk zablokoval.
10:05'
První střela hostů v přesilovce, Gibson puk vyráží.
09:38'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Nick Ritchie – 2 min., držení).
09:23'
Holzer se napřáhl od modré, ale ani jeho střela neprošla skrz obranu na Greisse.
09:00'
Ducks se vrátili do útoku. Kaše přihrál zpět na modrou čáru, odkud střílel Guhle. Kotouč byl sražen do ochranné sítě. Komerční pauza.
08:20'
Gudbranson střílel zpoza kruhů, kotouč až na Greisse nedoletěl, byl zblokován před brankovištěm.
07:30'
Hraje se dlouhý úsek bez přerušení. Anaheim se v útoku neprosadil, puk skončil na zadním mantinelu, kde se ho zmocnili hosté.
06:50'
Už osmá střela Islanders, Gibson zatím všechny puky na něj mířící vyráží.
06:30'
Puk nyní pravidelně střídá majitele, oba týmy předvádí rychlý útočný hokej.
05:50'
Ducks se po úvodních problémech dostávají více do hry, daří se jim kombinovat v útočném pásmu a nacházet střelecké pozice. Greiss musel znovu zasahovat.
05:17'
Hra se pomalu přesunula zase do obranné třetiny Anaheimu. Střela zpoza kruhů neprošla přes Getzlafa.
04:18'
Od zadního mantinelu si povyjel s pukem Silfverberg na levé straně brankoviště a z ostrého úhlu trefil beton Greisse.
03:25'
Velká šance hostů! Clutterbuck vystřelil z hranice levého kruhu, Gibson vyrazil puk jen před sebe, kde se za dorážkou hnal Eberle. Tomu se ovšem nepovedlo usměrnit puk na branku přes vracejícího se obránce.
02:39'
Útok Kašeho už přinutil Greisse k zákroku a přerušení hry.
02:20'
Do útoku se vydali také Ducks, Getzlaf z levého kruhu orazítkoval pouze zadní mantinel.
01:39'
Islanders jsou na začátku hodně aktivní. Na Gibsona vyslali už čtyři střely, brankář domácích je znovu přinucen přerušit hru.
01:25'
Gibson zastavuje další střelu Islanders a přerušuje hru.
01:12'
Přispěchal k němu i člen realizačního týmu, ale Gibson se po chvíli zvedá a bude chytat dál. Potřeboval naštěstí jen chvilku na rozdýchání bolesti.
01:12'
Gibson vyrazil prudkou ránu od modré a puk jej trefil do míst, které nemá tak dobře kryté chrániči. Zůstává v brankovišti dost otřesený.
00:12'
Zakázané uvolnění domácích.
00:01'

Anaheim Ducks: Gibson (R. Miller) – H. Lindholm, Gudbranson, Fowler, Ja. Larsson, Guhle, Holzer – Rakell, Getzlaf, Terry – Jones, Henrique, Silfverberg – N. Ritchie, Steel, O. Kaše – D. Shore, D. Grant, Rowney.

New York Islanders: Greiss (Varlamov) – Leddy, Boychuk, Pelech, Pulock, D. Toews, Mayfield – Lee, Barzal, Eberle – Beauvillier, B. Nelson, Brassard – Dal Colle, Jo. Bailey, Komarov – M. Martin, Cizikas, Clutterbuck..
Zatímco Anaheim se postupně propadá tabulkou Západní konference, Islanders se drží na předních příčkách. A není divu. Drží totiž úctyhodnou sérii 17 zápasů, ve kterých dokázali získat alespoň jeden bod. V posledních dvou sezonách ovšem na ledě Anaheimu prohráli a snadné to nebude ani nyní.
Utkání mezi Anaheimem a New Yorkem Islanders bude součástí bohatého pondělního programu v NHL.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.