NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Boston : Islanders - 20. prosince 2019   01:00

Boston
Boston
01:58' Bjork (Coyle) • 47:24' Krug (Krejčí, Pastrňák)

Boston
T. Rask (Halák) – McAvoy, Chára, Carlo, Krug, Clifton, Grzelcyk – Pastrňák, Bergeron, Marchand – Heinen, Krejčí, DeBrusk – Wagner, Coyle, Bjork – Backes, Kuraly, Nordström.
Islanders
Varlamov (Greiss) – Boychuk, Leddy, Pulock, Pelech, Mayfield, D. Toews – Jo. Bailey, Barzal, Johnston – Kühnhackl, B. Nelson, Beauvillier – Eberle, Brassard, Lee – Clutterbuck, Cizikas, M. Martin.

Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek noci.
3. Johnny Boychuk (NYI) 1+1
V samostatných nájezdech zvítězil tým New York Islanders.
Autorem vítězné branky je MATHEW BARZAL.
Marchand mířil mezi betony, jenže jeho zakončení nakonec Varlamov udržel mimo tři tyče!
Josh BAILEY neproměňuje.
Pastrňákovi se povedlo využít svůj nájezd.
Barzal zvyšuje vedení Islanders.
Charlie Coyle trefil tyč branky Varlamova.
Eberle otevřel skóre nájezdů.
Samostatné nájezdy začínají.
65:00'
Prodloužení skončilo.
64:53'
Do úniku vyrazili také hosté, ale rovněž Rask předvedl výborný zákrok.
64:28'
Dvě velké šance Bostonu, hlavně McAvoy byl aktivní. Ale Varlamov odolal!
63:32'
Marchand z otočky zkoušel štěstí před brankovištěm, ale ai on nebyl úspěšný.
62:33'
Bailey se protlačil za obranu Bostonu, ale když se dostal před obranu, dostal se zároveň blížko k brankáři, jehož nepřekonal
61:40'
Boston je v prodloužení zatím aktivnější, využít toho se mu ovšem nedaří.
61:04'
Marchand podržel puk, objel branku z levé strany, ale po najetí mezi kruhy trefil pouze Varlamova.
60:40'
Bruins krouží v útočném pásmu jako supi čekající na potravu.
60:01'
60:00'
59:36'
Cizikas našel ve střelecké pozici připraveného Brassarda, jeho pokus ale neprošel až k brance.
59:01'
Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:15'
Pomalu se blíží nutnost odehrát prodloužení. Menší převahu mají nyní Islanders.
57:35'
Postavení mimo hru hostů.
57:25'
Coyle se dostal z dobrého střeleckého úhlu a rozhodl se přihrát před branku. Tam ale nebyl nikdo z hráčů Bruins.
56:55'
Rask si poradil se střelou Beauvilliera z levého boku.
56:27'
Ještě jedna komerční přesilovka. Po ní se bude vhazovat před Varlamovem.
55:25'
Komerční přestávka.
55:02'
Hostům se krátí čas pro to, aby dokázali strhnout vedení na svou stranu.
54:30'
Zakázané uvolnění Islanders.
53:29'
Bjork byl v šanci obrán o puk hostujícím obráncem, který mu znemožnil vystřelit na Varlamova..
52:40'
Hraje se dlouho bez přerušení. Oba týmy se prohání po celé délce kluziště.
51:53'
Hra se přesunula před Raska, který vytěsnil střelu z pravého kruhu.
51:26'
Tlak Bostonu svírá Islanders před jejich brankou.
50:59'
Varlamov dokázal vyrazit jedovatou střelu zpoza kruhů po zaváhání Pulocka v obraně.
49:57'
Hra je přerušena před brankou Raska. Bude se vhazovat po jeho levici.
49:16'
49:03'
Krejčí s McAvoyem pořádně zamotali hlavu svým soupeřům, puk ale nakonec končí až v ochranné síti.
48:28'
Hra je přerušena kvůli zahrání vysokou holí ze strany Bostonu, bude se vhazovat ve středním pásmu.
47:59'
Pastrňák stál na pravé straně brankoviště, dostal výbornou přihrávku přímo na hokejku, jenže zakončení z první nebylo úspěšné kvůli pohotovému obrannému zákroku Mayfielda.
47:24'
Bruins právě vstřelili branku!
Domácí vyhráli vhazování v útočném pásmu. TOREY KRUG si sjel až na okraj levého kruhu a vypálil dělovku z voleje po přihrávce Krejčího. Kotouč prolétl Varlamovovi za záda. Asistence: David Krejčí, David Pastrňák.
47:16'
Hrubka Nelsona, který z vlastního pásma vyhodil puk do hlediště. Islanders jdou do tří!
46:50'
Pastrňák posunul puk ke Krugovi, jehož ránu z voleje Varlamov likviduje a přerušuje opět hru.
46:43'
Marchand s Pastrňákem vytvořili výrazný tlak do brankoviště Islanders, ale Varlamova nepřekonali. Hra je posléze i přerušena.
46:32'
Vyloučení v týmu New York Islanders (Adam Pelech – 2 min., vysoká hůl).
46:32'
Bude se vylučovat na straně Islanders. To ale až po komerční pauze.
45:30'
Hra se přelévá ze strany na stranu. Usadit se v útočném pásmu se zdá být v těchto chvílích nadlidský úkol.
44:40'
Hraje se delší úsek bez přerušení. Oba celky se střídají ve vedení puku.
43:34'
Pulock se napřáhl od modré čáry, svůj projektil poslal pouze na zadní mantinel.
43:03'
Zakázané uvolnění Islanders. Vhazuje se před Varlamovem.
42:18'
Hra je přerušena kvůli postavení mimo hru domácích.
41:44'
41:16'
Islanders sice drží útočné pásmo, ale nebezpečnou střelu si stále nevypracovali.
40:45'
Hosté kombinují v útočném pásmu. Hledají střeleckou pozici.
40:10'
Domácí vlétli do třetí třetiny po hlavě, zastavit je musel až Varlamov. Islanders poté získali puk a vyráží do útoku při pokračující přesilovce.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 02:58.
Islanders dokázali ve druhé třetině dvěma góly otočit vývoj skóre zápasu a ujmout se vedení. Do třetí třetiny navíc půjdou s výhodou přesilovky, která bude trvat 104 sekund.
40:00'
39:44'
Vyloučení v týmu Boston Bruins (Brandon Carlo – 2 min., podrážení).
39:01'
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:26'
Islanders právě vstřelili branku!
Křižná přihrávka Boychuka našla MATHEW BARZALA na levé straně brankoviště, odkud pohotově vypálil do odkryté branky. Asistence: Johnny Boychuk.
37:55'
Domácí vyrazili do úniku! Pastrňák obloučkem vyslal do nájezdu DeBruska, který ovšem tváří v tvář Varlamovovi selhal.
37:13'
Do útoku se vydali Islanders, hledají střeleckou pozici.
36:27'
Fantastický zásah Varlamova! McAvoy objel branku, najel si do levého kruhu a křižným pasem našel Bjorka, před kterým byla odkrytá klec soupeře. Varlamov ovšem až zázračně zastavil puk, který mířil do branky, svou lapačkou.
35:35'
hra je přerušena v obranném pásmu domácích po střele Barzala od modré čáry. Zatím nesledujeme vůbec žádné střelecké hody, Islanders vedou na střely 7-5.
34:24'
33:46'
Postavení mimo hru Bostonu.
33:13'
Pastrňák hledal křižným pasem na levé straně brankoviště Marchanda, ten ovšem puk směrem na branku netrefil.
32:47'
Hosté vyhodili puk mimo své pásmo.
32:24'
Vyloučení v týmu New York Islanders (Derick Brassard – 2 min., vysoká hůl).
32:24'
Bude se vylučovat na straně Islanders. To ale až po komerční přestávce.
31:45'
Varlamov svou holí dokázal vytěsnit puk mimo brankoviště a udržet nerozhodné skóre!
30:26'
Hra je přerušena před brankou Islanders. Komerční pauza.
29:52'
Zakázané uvolnění Bruins.
29:18'
Stále se hraje bez přerušení. Trochu na to doplácí šance, které nejsou.
28:14'
Druhá třetina zatím plyne velmi rychle.Grzelyk pálil od modré čáry, Varlamov puk vyráží.
26:55'
Bruins se dopustili zakázaného uvolnění.
26:01'
Útočný výpad domácích skončil jen nepřesnou střelou k zadnímu mantinelu.
24:38'
Další přerušení hry ve středním pásmu.
23:58'
Hosté se dostali do postavení mimo hru.
23:26'
Nádherná střela JOHNNYHO BOYCHUKA z pravé strany modré čáry! Puk proletěl kolem obránce a zapadl Raskovi pod horní tyč jeho branky. Asistence: Jordan Eberle, Anders Lee.
22:23'
Další icing Bostonu.
22:16'
Hra je přerušena, vhazuje se před brankou Bostonu kvůli zakázanému uvolnění domácích.
21:13'
20:48'
Před brankovištěm se ke střele prodral Bergeron, byl ovšem zblokován.
20:30'
Pokračuje přesilovka Bostonu, který se usadil v útočném pásmu.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 02:01.
Úvodní třetina zápasu přinesla hned ve 2. minutě zápasu branku Anderse Bjorka, po níž domácí vedou nad Islanders 1:0.
20:00'
19:37'
Zajímavá souhra domácích, při níž puk prostřídal hokejky tří hráčů. Na Varlamova střela nevylétla.
19:13'
Vyloučení v týmu New York Islanders (Casey Cizikas – 2 min., podrážení).
17:41'
Boychuk od pravého mantinelu, ještě před pravým kruhem, vyslal nepřesnou střelu do zadního mantinelu.
16:38'
Kotouč byl sražen do ochranné sítě v útočném pásmu domácích.
15:54'
Islanders byli v postavení mimo hru, přesto hráli dál. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
15:16'
Útok Islanders je přerušen. Nastává komerční pauza.
15:06'
Rask byl připraven zasahovat, byl dokonce i v rozkleku, ale střela z pravé strany na něj nakonec nedolétla.
14:01'
Kotouč vyletěl ve středním pásmu na střídačky. Komerční pauza.
13:15'
Stále se hraje, v tuto chvíli ovšem převážně ve středním pásmu.
12:30'
Hraje se dlouhý úsek bez přerušení. Na střely je srovnáno 3:3.
11:09'
10:50'
Boston odvrací jeden útok za druhým a výtečně hájí své území.
10:20'
Islanders se nedaří návrat do útočného pásma.
09:54'
Tentokrát už plnohodnotně vyhazují kotouč.
09:36'
Bruins se povedlo vytěsnit hru do středního pásma.
09:09'
Vyloučení v týmu Boston Bruins (Connor Clifton – 2 min., podrážení).
08:34'
Pastrňák číhal na puk na hranici kruhů, dostal přihrávku a vypálil z voleje. Puk dokázal Varlamov zkrotit.
08:23'
Přichází komerční přestávka.
08:00'
07:23'
Islanders se osvobozují.
06:59'
Heinen pronikl mezi kruhy a rychle vyslal na branku Varlamova střelu. Trefil ale pouze tyč!
06:50'
Bruins znovu přichází o útočné pásmo.
06:20'
Cizikas zaútočil v oslabení, dostal přihrávku od Clutterbucku a před brankovištěm provedl kličku do bekhendu. Rask puk vyráží.
06:00'
Vyloučení v týmu New York Islanders (Jordan Eberle – 2 min., příliš mnoho hráčů).
04:30'
Oba celky se snaží vydobýt postavení v útočném pásmu a získat nějakou výhodu. Setrvalejší tlak ovšem zatím nepřichází.
03:35'
Střela Bergerona orazítkovala jen zadní mantinel. Puk se poté odrazil až do hlediště.
03:02'
02:49'
Kuhnackl zkusil štěstí zpoza pravého kruhu, ale minul branku Raska.
01:58'
Výpad domácích středem skončil první brankou zápasu! ANDERS BJORK z mezikruží vypálil pod horní tyč Varlamovovy klece. Asistence: Charlie Coyle.
01:05'
Mayfield a Toews zblokovali střely domácích, kteří se marně snažili ohrozit branku Islanders.
00:45'
Oba celky si v úvodu střetnutí vyměnily neúspěšné útoky bez střel na branku.
00:01'
Jedná se o první vzájemný zápas v této sezoně. Boston dokázal Islanders porazit už sedmkrát v řadě.
Co napravovat ovšem mají i Islanders, kteří v posledním utkání utrpěli nepříjemný debakl s Nashvillem, kterému podlehli vysoko 3:8. Pokazili si tím sérii tří zápasů, ve kterých dokázali zvítězit.
Boston Bruins na svém ledě přivítá New York Islanders a pokusí se napravit hodně nečekanou porážku s Los Angeles, kterým podlehl v prodloužení.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.