NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Buffalo : Calgary - 28. listopadu 2019   01:00

Buffalo
Buffalo
26:32' Vesey (Asplund) • 41:55' Olofsson (Eichel, S. Reinhart)
2:3
(0:1, 1:0, 1:1 - 0:1)
Calgary
Calgary
17:55' Brodie  (Giordano, Monahan) • 44:02' Tkachuk  (Backlund, Frolík) • 61:17' E. Lindholm  (Tkachuk, Brodie)
Buffalo
Ullmark (C. Hutton) – Bogosian, McCabe, Ristolainen, Montour, Jokiharju, Scandella – S. Reinhart, Eichel, Olofsson – Ma. Johansson, Mittelstadt, Vesey – Sheary, Jo. Larsson, Skinner – Dea, Asplund, Girgensons.
MacDougall, St. Pierre – Nagy, Tobias
KeyBank Center, Buffalo
Calgary
Rittich (Talbot) – Brodie, Giordano, Hanifin, R. Andersson, Mi. Stone, Kylington – Monahan, E. Lindholm, J. Gaudreau – Mangiapane, Backlund, Tkachuk – Dubé, D. Ryan, Lucic – Frolík, Jankowski, Rieder.

Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek noci.
3. Jimmy Vesey (BUF) 1+0
Calgary se povedlo ve vyrovnaném utkání přehrát na ledě Buffala místní Sabres 3:2 po prodloužení, když přitom museli otáčet nepříznivý vývoj skóre a stav 1:2. Ač měli Sabres ve třetí třetině převahu, naráželi na výborně chytajícího Davida Ritticha, který byl se 34 zásahy jedním z hlavních strůjců vítězství hostů.
61:17'
Calgary právě vstřelilo branku!
Přeci jen z této akce hosté dokázali skórovat! Tkachuk posunul puk s ELIASU LINDHOLMOVI, který si povyjel od hrazení do prostoru a kličkou na střed se dostal do pozice, odkud mohl obhodit Ullmarka. Asistence: Matthew Tkachuk, TJ Brodie.
61:09'
Tkachuk neobehrál Johanssona, puk mu byl sražen na zadní mantinel.
60:35'
Rittich vyráží střelu Reinharta z pravé strany, Flames dostali puk mimo svou zónu.
60:01'
O osudu utkání bude muset rozhodnout prodloužení, případně samostatné nájezdy.
60:00'
59:44'
A ještě zakázané uvolnění Calgary.
59:30'
Johansson vyslal pozdrav Rittichovi od modré čáry. Hostující brankář rovněž chytá puk do lapačky.
59:14'
Giordano střílel hned po buly, Ullmark drží puk v lapačce.
59:10'
Frolíkovo napadání rozehrávky soupeře vyústilo v zakázané uvolnění domácích.
58:39'
Reinhart ve vlastním pásmu chyboval v rozehrávce, hosté ale ze získání puku nic nevytěžili. Střela zpoza kruhů šla mimo.
58:26'
Calgary se dopustilo zakázaného uvolnění.
57:49'
Rychlý výpad Buffala, Rittich vyráží dvě střely soupeře a drží svůj tým ve hře o body. Na kontě má nyní 34 zákroků z 36 střel.
57:20'
Shearyho útok skončil jen v pravém rohu pásma soupeře.
56:09'
Další postavení mimo hru. Dostal se do něj Vesey, když Johansson nestihl vyklidit prostor v útoku.
55:27'
Postavení mimo hru zastavilo útok domácího Bogosiana.
54:46'
Ullmark v problémech, ale situaci ustál. Mangiapaneho střelu vytěsnil do strany.
54:25'
Nahození Giordana od modré čáry chytá Ullmark do lapačky.
54:03'
Průnik Montoura do útočného pásma, Rittich jeho střelu chytá a přerušuje hru. Další komerční pauza.
53:30'
Tempo hry se po krátké pauze výrazně snížilo.
52:31'
Ullmark kryje střelu z předbrankového prostoru. Komerční pauza.
52:25'
Zakázané uvolnění Buffala po nepřesné přihrávce skrz střední pásmo.
51:53'
Rittich se musel bleskově přesunout brankovištěm ke své pravé tyči, na poslední chvíli vytěsnil prudkou střelu na zadní mantinel.
50:55'
Nápor Buffala je ukončen vyhozením do středního pásma.
50:47'
50:35'
Sabres pálí ze všech možných pozic, obrana Flames a Rittich zatím odolávají.
50:20'
Český brankář měl plné ruce práce, odolal dvěma střelám z bezprostřední blízkosti.
49:58'
Hosté dostali puk do středního pásma.
49:45'
Rána od modré šla mimo, puk se odrazil vedle branky k Reinhartovi, který svou dorážku neprocpal přes Rittichův beton.
49:10'
Rittichovi se podél mantinelu nepodařilo vyhodit puk ze svého pásma. Buffalo kombinuje v útoku.
48:47'
Vyloučení v týmu Calgary Flames (TJ Brodie – 2 min., hákování).
48:20'
Skinner přestřelil zpoza levého kruhu branku Ritticha. Domácí dál drží útočné pásmo.
47:25'
Komerční přestávka.
47:05'
Girgensons si najel mezi kruhy, Rittich čelil prudké střele, kterou vyrazil před sebe a úspěšně si poradil i s dorážkou, jež mířila k levé tyči.
46:44'
Flames se nevedlo projít přes střední pásmo, a tak jen odevzdali puk nahozením.
45:48'
Výpad domácích po pravém křídle, Johansson prověřil pozornost Ritticha, který podržel puk mezi betony.
45:11'
Okamžitě po buly střílel Mittelstadt od modré čáry, Rittich rychle přerušuje hru.
45:06'
Flames se dopustili zakázaného uvolnění.
44:45'
Kotouč opustil kluziště a skončil v hledišti. Vhazuje se před Rittichem.
44:27'
Zpoza pravého kruhu se snažil prosadit Ryan, UIlmark jeho střelu vyrazil.
44:02'
Rychlá odpoveď Calgary, které srovnává na 1:1! Backlund se mezi kruhy z otočky neprosadil, jeho střela byla sražena do strany, kde se však k dorážce dostal MATTHEW TKACHUK, jenž překonal Ullmarka. Asistence: Mikael Backlund, Michael Frolík.
43:02'
Nahození Flames do útoku se odrazilo k Ullmarkovi, který přerušil hru.
42:46'
Útok Calgary byl zastaven kvůli postavení mimo hru.
41:55'
Sabres právě vstřelili branku!
Domácí vyrazili do rychlého útoku, puk se dostal k VICTORU OLOFSSONOVI do levého kruhu a domácí útočník poslal střelu na vzdálenější tyč, o níž vsítil druhý gól svého týmu! Asistence: Jack Eichel, Sam Reinhart.
41:45'
Ullmark přerušuje hru a bude se vhazovat v pásmu Sabres.
41:14'
Scandella si sjel od modré čáry blíže k pravému kruhu a od mantinelu přinutil Ritticha k zákroku. Český brankář vytěsnil na zadní mantinel.
40:10'
40:01'
Další třetina začne přibližně v 02:49.
Buffalu se ve druhé třetině podařilo vyrovnat díky brance Jimmyho Veseyho v oslabení. Sabres měli ve druhé části zápasu o něco více ze hry, vedoucí gól z toho však nevytěžili. Během přesilovky ke konci periody Reinhart napálil tyč za Rittichem, což byla už druhá tyčka Buffala v utkání.
40:00'
39:40'
Flames vyhodili puk ze svého pásma.
39:33'
Český brankář přerušuje hru. Bude se vhazovat po jeho pravici.
39:17'
Reinhart napálil tyč Rittichovy klece!
39:08'
Křižný prihřávka do pravého kruhu sice prošla, ale už nevyšlo zpracování puku ke střele.
38:42'
Hostům se povedlo vytěsnit hru do středního pásma.
38:10'
Vyloučení v týmu Calgary Flames (Dillon Dubé – 2 min., držení hole).
38:10'
Eichel vypálil zpoza kruhů, Rittich chytá puk do lapačky a přerušuje hru.
37:45'
Bude se vylučovat na straně Calgary, Buffalo má výhodu.
37:10'
Hrubka v rozehrávce hostů pustila do šance Eichela, který po kličce mezi kruhy poslal bekhend jen na zadní mantinel.
36:22'
Do útočného pásma se zase přesunuli Sabres. Ti vedou na střely těsně 16-15.
35:32'
Rieder se prodral až před brankoviště, jeho bekhend Ullmark likviduje.
35:18'
Výpad hostů středem, Ullmark zachytil puk, aniž by došlo ke střele. Komerční pauza.
34:45'
Sabres se nedaří vymotat od hrazení a najít prostor k přihrávce do prostoru.
34:20'
Buffalo se tlačí do útočného pásma, Calgary útok domácích odvací.
33:40'
Druhá třetina ubíhá velmi rychle, hra se příliš nekouskuje. V této části hry ovšem nejsou k vidění žádné výraznější šance.
32:55'
Zakázané uvolnění Buffala, Sheary ve sprinterském souboji nepokořil hostujícího obránce.
31:45'
Na druhé straně kluziště se před brankovištěm povedlo Jankowskimu tečovat letící puk, Ullmark také vyráží. Hosté se poté dopouští přihrávky rukou. Komerční pauza.
31:17'
Vesey protečoval střílenou přihrávku na Ritticha, který letící puk vyráží mimo své brankoviště. Už 13. zákrok českého brankáře.
29:59'
Stone první ránu poslal do obránce před sebou, puk se k němu vrátil a druhá rána zaletěla na zadní mantinel.
29:16'
Larsson si sjel před branku, přišla na něj přihrávka od zadního hrazení, ale puk neusměrnil směrem na Ritticha.
28:29'
Calgary se dostalo do postavení mimo hru, které zastavilo jejich útočnou akci.
28:08'
Jokiharju střílel od modré čáry, Rittich jeho pokus chytá a přerušuje hru. Komerční přestávka.
27:57'
Eichel zavezl puk do útočného pásma a skončil s ním na zadním mantinelu.
27:35'
Končí hodně nepovedená přesilovka hostů, kteří nejen, že se nedostali ke střele, ale ještě inkasovali.
26:32'
Domácí JIMMY VESEY se zmocnil v oslabení puku, vyrazil do útočného pásma a poté, co zamíchal před Rittichem pukem, poslal jej přes hostujícího brankáře do horní části klece! Asistence: Rasmus Asplund.
25:48'
Lindholm si na modré čáře bruslí srazil puk do středního pásma.
25:35'
Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Marcus Johansson – 2 min., držení).
24:55'
Sabres se snaží co nejvíce tlačit do útoku, ve druhé třetině však zatím Ritticha příliš neohrožují.
24:11'
Calgary nepřihrálo přesně skrz střední pásmo a dopustilo se zakázaného uvolnění.
23:31'
Rittich zachytil střelu soupeře zpoza kruhů a přerušil hru.
22:30'
Hraje se dlouhý úsek bez přerušení, celkově má zápas hodně svižné tempo.
21:13'
Eichel střílel od modré čáry, Rittichovu branku minul.
20:50'
Do druhé třetiny oba celky vstoupily opatrně, neotevírají zbytečně své obrany.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 01:58.
Jedinou branku první třetiny dokázali vstřelit hosté v 18. minutě, kdy se od modré čáry prosadil TJ Brodie. Buffalo ale mělo také své šance a největší si vypracovalo v oslabení, kdy nastřelil Asplund tyčku.
20:00'
19:52'
Ještě jedno přerušení. Montour od modré čáry nebyl pro Ritticha problém, o něco složitější byla dorážka Johanssona, kterou ale rovněž kryje.
19:13'
Pokračuje hodně rychlá první třetina utkání. Tkachuk zkoušel štěstí z levé strany, byl zblokován.
17:55'
Hosté otevírají skóre zápasu! Rána z pravého rohu modré čáry, jejíž autorem byl TJ BRODIE, propadla až za záda brankáře Ullmarka, jenž neudržel puk pod svou kontrolou. Asistence: Mark Giordano, Sean Monahan.
16:40'
Stále se hraje, na Ritticha nevyzrál ani Jokiharju.
15:43'
Sheary před brankovištěm českého brankáře měl dobře seřízená mířidla, ale Ritticha nepřekonal.
15:14'
Hraje se dlouho bez přerušení. Larsson z pravého kruhu netrefil branky Ritticha.
14:31'
13:59'
Domácí se dostali v oslabení do útoku a Rasmus Asplund nastřelil tyč za Rittichem!
13:25'
Flames kombinují v útočném pásmu, zatím na Ullmarka poslal střelu jen Mangiapane.
12:48'
Hosté se už dostali do středního pásma a je jim odpískáno postavení mimo hru.
12:31'
Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Jack Eichel – 2 min., podrážení).
11:23'
Tvrdá rána od modré čáry, kterou poslal na branku Jokiharju. Rittich ji likviduje.
10:41'
Puk končí v ochranné síti. Komerční pauza.
10:41'
Menší nápor domácích. První střelu Skinner poslal na zadní mantinel, poté bekhendem trefil Ritticha a dorážkou zase netrefil branku.
06:08'
Po delší pasáži bez přerušení končí puk mezi střídačkami, komerční pauza.
03:58'
Ullmark předvedl pohotový zákrok proti ráně Hanifina od modré čáry.
03:20'
Calgary zahrálo na zakázané uvolnění.
01:49'
Ristolainen zkusil své štěstí od pravého mantinelu, trefil ovšem jen připraveného Ritticha.
00:01'
Sabres prohráli 8 z posledních 10 zápasů, za stejné období má Calgary 3 výhry a 7 porážek.
Oba týmy v posledních zápasech nemají zrovna na růžích ustláno. Špatné výkony provází jak domácí, tak hosty. Oba přitom patřili během prvního měsíce k předním týmům svých konferencí, jenže poslední týdny je zastihly ve spíše špatné formě.
Hokejisté Buffala a Calgary svedou v noci na čtvrtek první vzájemný souboj této sezony.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.