Buffalo - Dallas | ONLINE | 14.10.2019 21:00 | NHL 2019/2020 | ŽIVĚ | iSport.cz

NHL - NHL (základní část) -  ONLINE PŘENOS -  Buffalo : Dallas - 14. října 2019   21:00

Ukončeno
Buffalo
Buffalo
26:27' Olofsson (Dahlin, Eichel) • 37:56' S. Reinhart (Olofsson, Eichel) • 44:20' Skinner (Sobotka, Jokiharju) • 46:02' Ma. Johansson (McCabe, Ristolainen)
4:0
(0:0, 2:0, 2:0)
Dallas
Dallas
Buffalo
Sestavy:
C. Hutton (Ullmark) – Ristolainen, McCabe, C. Miller, Dahlin, Jokiharju, Scandella – S. Reinhart, Eichel, Olofsson – Sobotka, Ma. Johansson, Skinner – Rodrigues, Mittelstadt, Vesey – Okposo, Jo. Larsson, Girgensons.
Rozhodčí
Rooney, Anderson – Berg, Kovachik
KeyBank Center, Buffalo
16 595 diváků
Dallas
Sestavy:
Bishop (Chudobin) – J. Klingberg, Lindell, Sekera, Heiskanen, Fedun, Oleksiak – Pavelski, Seguin, Dickinson – Radulov, Hintz, Ja. Benn – Caamano, Faksa, Janmark – Dowling, Gardner, Cogliano.
Přenos se aktualizuje automaticky

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Dobrou noc!
Ještě doplním, že dnešní duel sledovalo 16 595 diváků.
Československá stopa v utkání:
Vladimír Sobotka (BUF) 0+1, 1 střela, čas na ledě 14:52
Radek Faksa (DAL) 0+0, 4 střely, čas na ledě 18:08
Andrej Sekera (DAL) 0+0, 2 střely, čas na ledě 19:52
Tři hvězdy utkání:
1. Carter Hutton (BUF) 25 zákroků, 0 gólů, 100%
2. Victor Olofsson (BUF) 1+1
3. Sam Reinhart (BUF) 1+0
Střely na branku: 22 – 25
Je konec! Buffalo zvládlo domácí souboj s Dallasem a po výhře 4:0 se dostává do čela Východní konference před Boston! Ve třetí třetině si domácí celek pohlídal své vedení, které ještě dokázal navýšit. Třetí branku totiž přidal Jeff Skinner! O dvě minuty později navíc přidal zásah Marcus Johansson! Dallas se dnes směrem dopředu nezmohl vůbec na nic a zaslouženě odjíždí bez bodu.
Konec zápasu.
59:38'
Vladimír Sobotka číhal na přihrávku na levý kruh, jenže nakonec se přihrávky nedočkal.
59:05'
Evan Rodrigues chtěl odehrát puk přes modrou čáru, jenže jeden z hráčů Dallasu ještě pro hostující celek udržel útočnou třetinu.
58:18'
Radek Faksa napadal rozehrávku Buffala na modré čáře. Český útočník ve službách Dallas Stars však volný kotouč nevybojoval.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!
57:29'
Zadáci Sabres už s rozehrávkou rozhodně nespěchají. Buffalo si je vědomo toho, že dnešní duel zvládne a nikam se nežene.
57:08'
Sam Reinhart se v obranném pásmu zmocnil odraženého puku a odrazem o mantinel jej poslal do pásma středního.
56:15'
Miro Heiskanen střílel od modré čáry, jenže Hutton jeho ránu dobře viděl a bez problémů vykopl kotouč levým betonem mimo tři tyče.
56:07'
Hutton musel po delší době zasahovat. Domácí brankář si povyjel proti Seguinovi a schoval jeho střelu zápěstím do lapačky.
55:38'
Andrew Cogliano spěchal za přihrávkou na modrou čáru, ale jeden z domácích obránců měl k puku o dva kroky blíže a bez problémů jej odpálil.
55:10'
Alexandr Radulov si řekl o dlouhou přihrávku na pravé křídlo, jenže nedostal optimální pobídku a puk mu utekl k obráncům.
54:37'
Okposo se hnal za obloučkem do útočného pásma. Další zadák Dallasu si padající puk pohlídal a rukavicí jej poslal přes modrou čáru.
54:12'
Jamie Oleksiak střílel od modré čáry, jenže jeden z domácích obránců se položil do jeho rány a tečoval kotouč někam k mantinelu.
53:38'
Rasmus Ristolainen se prosmýkl za branku Dallasu, jenže tam kraloval důrazný Andrej Sekera, který si vzal na paškál rozehrávku Dallasu.
53:10'
John Klingberg si najel na přihrávku na modrou čáru, jenže měl problém se zpracováním a důrazný McCabe mu kotouč upálil daleko od hokejky.
52:38'
Andrew Cogliano pálil od modré čáry, jenže trefil jen obětavého McCabea, od nějž se puk odrazil za modrou čáru do středního pásma.
52:10'
Evan Rodrigues dostal přihrávku na pravou stranu, projel na modrou čáru, jenže jeho nahození za branku soupeře bylo příliš vysoké.
51:38'
Jason Dickinson ustál souboj s jedním z domácích obránců, přehodil si puk na bekhend, ale jeho pokus skončil vysoko nad břevnem.
51:10'
Andrej Sekera vyvezl puk zpoza vlastní branky do útočného pásma, kde dokonce zakončil, ale jeho rána jen zaduněla o mantinel za brankou.
50:35'
Seguin dostal přihrávku na levou stranu, prosmýkl se do útočného pásma, ale opět jej nikdo v bílém dresu Stars nepřijel podpořit.
50:12'
Rasmus Ristolainen si počkal na rozehrávku Dallasu a skvělým vypíchnutím odehrál kotouč přes modrou čáru. Hosté musí vyklidit útočné pásmo.
49:20'
Jamie Benn se otočil s pukem v rohu útočného pásma, nicméně jeho přihrávka na modrou čáru skončila u hráče v modrém dresu Sabres.
49:03'
Hutton si počíhal na přihrávku na brankoviště a kotouč doslova zalehl. Vhazuje se po levici domácího brankáře.
48:45'
Evan Rodrigues nahodil puk na modrou čáru, ale nikdo v tmavě modrém dresu na jeho pobídku nedosáhl.
48:01'
Jeden ze zadáků Dallasu si v tísni pomohl vyhozením puku o mantinel. Kotouč následně skončil na zakázaném uvolnění.
47:35'
Kyle Okposo si ve středním pásmu zpracoval odražený puk, chvíli si s ním pohrál a přenesl hru na levé křídlo. Buffalo může útočit.
47:00'
Hutton si dal pozor na nahození od modré čáry a ukryl puk do lapačky. Vhazuje se po jeho levé ruce.
46:05'
Jack Eichel se hnal za obloučkem do útočného pásma, jenže zadáci Dallasu si s pukem poradili a odehráli jej mimo třetinu.
46:02'
Sabres právě vstřelili branku!
Další branka pro domácí celek! Buffalo udeřilo ihned po vhazování! Přihrávku na modrou čáru dostal MARCUS JOHANSSON a dělovkou příklepem poslal puk pod břevno! Asistence: Jake McCabe, Rasmus Ristolainen.
45:35'
Hutton si dal pozor na nahození Andreje Sekery od modré čáry a bez problémů schoval puk do lapačky. Vhazuje se po jeho levici.
45:10'
Colin Miller dostal přihrávku na modrou čáru, odkud mohl zakončit, jenže puk se mu svezl po čepeli a skončil u mantinelu.
44:20'
Sabres právě vstřelili branku!
Buffalo přidává třetí branku! Domácímu celku tentokrát vyšel přechod do útoku. Vladimír Sobotka projel s pukem po pravé straně do útočného pásma, přihrávkou před branku našel JEFFA SKINNERA, který si bekhendem vychutnal Bishopa! Asistence: Vladimír Sobotka, Henri Jokiharju.
43:38'
Reinhart poslal přihrávku na modrou čáru, jenže Rasmus Dahlin ve velké rychlosti při střele příklepem zlomil svou hůl.
43:12'
Jamie Benn si nabruslil na přihrávku na modrou čáru, nicméně si netroufl na střelu zápěstím a celou slibnou akci překombinoval.
42:42'
Casey Mittelstadt spěchal za přihrávkou do útočného pásma, jenže obránce v bílém dresu mu postavil tělo do cesty a nedovolil mu pokračovat.
42:10'
Radek Faksa svedl souboj o puk v rohu útočného pásma. Český útočník hledal Seguina, jenže jeho slabou přihrávku zachytil Marco Scandella.
41:35'
Jeff Skinner se otočil ve středním pásmu, jenže nahození bekhendem se mu vůbec nepovedlo a kotouč skončil u prvního obránce v bílém dresu.
41:10'
Vladimír Sobotka si najel na přihrávku na pravou stranu, nicméně jeho průnik skončil na těle prvního obránce v bílém dresu Dallasu.
40:35'
Sam Reinhart dostal přihrávku do útočného pásma, kde ustál souboj s Klingbergem, ale už nedostal prostor pro přihrávku mezi kruhy.
40:10'
Buffalo uspělo na úvodním vhazování třetí třetiny. Domácí celek se ihned vydal do útoku, ale nikdo v modrém dresu se nedostal ke střele.
40:01'
Začala třetí třetina.
Střely na branku: 19 – 13
Druhá třetina končí! Po čtyřiceti minutách mohou být spokojenější hokejisté Buffala, kteří prostřední periodu opanovali výsledkem 2:0! O úvodní branku dnešního střetnutí se postaral Victor Olofsson! Dvě minuty před přestávkou pak přidal druhý zásah Buffala Sam Reinhart! Dallas se směrem dopředu hodně trápí a nemůže dostat soupeře pod tlak.
40:00'
Druhá třetina skončila.
39:28'
Jack Eichel vymyslel krásnou přihrávku mezi kruhy, jenže Reinhart musel zakončovat daleko od těla a střelou po ledě minul branku.
39:00'
Probíhá poslední minuta druhé třetiny!
38:45'
Jake McCabe si dal pozor na dotírajícího Radka Faksu a raději vyhodil puk do středního pásma.
38:20'
Domácí Buffalo nyní uklidňuje hru v obranném pásmu. Domácí hráči jsou s výkonem ve druhé části spokojení a už nechcou zbytečně riskovat.
37:56'
Sabres právě vstřelili branku!
Buffalo krátce před koncem druhé třetiny přidává druhou branku! SAM REINHART si nabruslil na přihrávku mezi kruhy a pohotovou střelou našel skulinku mezi betony Bena Bishopa! Asistence: Victor Olofsson, Jack Eichel.
37:28'
Domácí se z tlaku Dallasu vymanili jen za cenu vyhození puku přes tři čáry do obranného pásma Stars. Hráči Buffala následně odjeli střídat.
37:10'
Nick Caamano projel do útočného pásma a bekhendem přihrál mezi kruhy. Na jeho pobídku však nedosáhl nikdo v bílém dresu Stars.
36:32'
Ben Bishop si připsal další povedený zákrok. Hostující brankář i přes dobrou clonu Jacka Eichela schoval do lapačky střelu od modré čáry.
36:10'
Taylor Fedun zastavil nepřesnou rozehrávku Buffala, dlouhou přihrávkou na modrou čáru uvolnil Seguina, ale druhý jmenovaný trefil brankáře.
35:35'
Alexandr Radulov svým důrazem doslova zboural domácího obránce na modré čáře. Ruský hokejista už ale nedostihl nahozený kotouč.
35:05'
Joe Pavelski vymyslel oblouček do útočného pásma, jenže nenašel nikoho v bílém dresu Dallasu. Hosté marně pokračují v útočném snažení.
34:35'
Jason Dickinson udržel pro celek z Texasu útočné pásmo. Hostující hráč jej následně nahodil za branku, kde našel jen domácího Scandellu.
34:10'
Esa Lindell si skvěle počínal za vlastní brankou a vyhodil kotouč o mantinel do středního pásma.
33:35'
Dahlin si sjel pro přihrávku do středního pásma. Osamocený útočník Buffala se nepotkal s podporou spoluhráčů a musel si pomoci zpětnou přihrávkou.
33:10'
Marco Scandella udržel pro Buffalo útočné pásmo. Domácí hráč poslal kotouč za branku, jenže nenašel nikoho v modrém.
32:36'
Domácí v plném počtu.
32:06'
Joe Pavelski svedl souboj s Dahlinem u hrazení. Domácí útočník byl důraznější a následně vyhodil puk až za Bishopovu branku.
31:29'
Dallasu se nedaří ani během této přesilovky. Domácí hokejisté se před vlastní brankou opět zmocnili kotouče a vyhodili jej přes všechny čáry.
31:10'
Tyler Seguin si nabruslil na přihrávku na pravé křídlo, prosmýkl se do útočného pásma, jenže zápěstím netrefil branku.
30:36'
Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Victor Olofsson – 2 min., nedovolené bránění).
30:10'
Joe Pavelski operoval na pravé straně útočného pásma. Hostující hvězda následně našla Andreje Sekeru, jehož ránu obránce Buffala srazil mimo branku.
29:23'
Marcus Johansson dojel puk do útočného pásma, jenže už neměl prostor ke střele a zadovkou nenašel rozjetého Veseyho.
29:10'
Radek Faksa dostal krásnou přihrávku do útočného pásma, měl moře prostoru na zakončení, ale zápěstím nechal vyniknout brankáře!
28:35'
John Klingberg dostal přihrávku do rohu kluziště, nahozením obloučkem hledal rozjetého Seguina, ale toho si domácí obrana dobře pohlídala.
28:10'
Dallasu se vůbec nepovedla rozehrávka a kotouč prosvištěl na zakázané uvolnění. Vhazuje se před brankou Bena Bishopa.
27:34'
Nick Caamano vybojoval kotouč v útočném pásmu. Hostující hráč projel do útočného pásma, jenže proti přesile obránců nemohl uspět.
27:03'
Bishop si dal pozor na zakončení od modré čáry. Hostující brankář kotouč dobře viděl a ukryl jej do lapačky.
26:27'
Sabres právě vstřelili branku!
Domácí Buffalo dokázalo využít přesilovou hru a otevírá skóre dnešního souboje! Rasmus Dahlin našel přihrávkou na pravý kruh volného VICTORA OLOFSSONA a ten prudkou střelou překonal Bishopa! Asistence: Rasmus Dahlin, Jack Eichel.
26:10'
Eichel dostal přihrávku na levý kruh, jenže jeho zakončení zápěstím prosvištělo kolem vzdálenější tyčky.
25:05'
Vyloučení v týmu Dallas Stars (Nick Caamano – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
25:05'
Colin Miller se pokusil o rozehrávku, jenže jeho pobídka byla příliš prudká a skončila na zakázaném uvolnění. Vhazuje se před brankou Buffala.
24:45'
Casey Mittelstadt dostal přihrávku na modrou čáru, odkud pohotově vypálil příklepem, jenže jeho dělovka skončila vedle branky.
24:10'
Jack Eichel projel do útočného pásma, jenže mladý útočník Buffala zápěstím minul přední tyč hostující branky.
23:35'
Alexandr Radulov přišel o puk na modré čáře, jenže Henri Jokiharju následnou šanci nevyužil a střelou zápěstím minul zadní tyč.
23:10'
John Klingberg poslal soupeře na mantinel za brankou Dallasu. Zkušený obránce Dallasu následně odehrál puk do středního pásma.
22:35'
Rhett Gardner dostal přihrávku na modrou čáru, jenže se obráncem nechal vytlačit mimo střeleckou pozici a z úhlu už domácího brankáře nepřekvapil.
22:10'
Rasmus Dahlin dojel přihrávku mezi kruhy v útočném pásmu. Domácí útočník svižnou střelou trefil beton brankáře Bishopa.
21:35'
Andrej Sekera získal puk v souboji u mantinelu. Slovenský obránce dnes hraje velmi dobré utkání a pomáhá Dallasu v defenzivě.
21:10'
Jason Dickinson získal puk v obranném pásmu a obloučkem jej poslal do pásma středního. Nikdo ze spoluhráčů na jeho pobídku nedosáhl.
20:35'
Alexandr Radulov nahodil puk do útočného pásma, jenže jeho pobídka skončila za brankou, kde zasáhl jen obránce soupeře.
20:10'
Buffalo uspělo na úvodním vhazování druhé části. Domácí celek se vydal do útoku, ale nahození skončilo za brankou.
20:01'
Začala druhá třetina.
Střely na branku: 6 – 5
První třetina končí! V úvodní dvacetiminutovce jsme viděli obrovskou bitvu o střední pásmo s minimem zakončení. Jedinou obrovskou šanci si přesto připravil hostující Dallas. Jamie Benn napřáhl v přesilovce, ale orazítkoval jen brankovou konstrukci. Do kabin se proto odchází bez branek.
20:00'
První třetina skončila.
19:26'
Marcus Johansson spěchal za nahozením do útočného pásma, jenže odražený puk nedokázal dostihnout před důrazným obráncem v bílém.
19:00'
Probíhá poslední minuta první třetiny!
18:35'
Rhett Gardner získal odražený puk u mantinelu, jenže se nedokázal vytočit do střelecké pozice a nechal se o puk připravit.
18:10'
Miro Heiskanen na modré čáře a odehrál kotouč do bezpečí. Stále pokračuje neskutečná bitva o střední pásmo.
17:32'
Domácí v plném počtu.
17:05'
Jamie Benn obdržel přihrávku na modrou čáru, odkud vypálil zápěstím a orazítkoval tyč domácí branky!
16:35'
Alexandr Radulov dostal přihrávku na levé křídlo, jenže měl problém s průnikem do útočného pásma a domácí McCabe mu puk vypíchl.
16:10'
Domácí zadáci získali kotouč v obranném pásmu a vyhodili jej přes všechny čáry. Dallas musí začít znovu.
15:32'
První přesilovku si zahraje také Dallas! Henri Jokiharju dostává dvě minuty za nedovolené bránění.
15:10'
Jamie Oleksiak diriguje rozehrávku Dallasu. Hostující obránce vymyslel prudkou přihrávku na pravé křídlo, ale Faksa na puk nedosáhl.
14:40'
Bishop znovu vyjel ven z branky a pomohl spoluhráčům s rozehrávkou. Stále sledujeme spíše boj o každý metr ledové plochy.
14:10'
Rasmus Dahlin dostal přihrávku k mantinelu, kde si puk pěkně zpracoval, jenže napadající soupeř mu nedal čas pro rozehrávku.
13:35'
Jamie Benn si nabruslil na přihrávku do středního pásma, jenže jeho klička nebyla úspěšná a hráči domácího Buffala mohou uklidnit hru.
13:10'
Tyler Seguin vypomohl spoluhráčům v obranném pásmu. Střelec Dallasu už neměl sílu na další průnik a raději odjel na střídačku.
12:36'
Hosté v plném počtu.
12:03'
Dallas znovu získal odražený kotouč a hokejisté v bílém jej bez váhání poslali přes všechny čáry za branku Buffala.
11:35'
Dahlin dostal prudkou přihrávku nahoru na modrou čáru, jenže jeho zakončení zápěstím minulo vzdálenější tyč.
11:10'
Jason Dickinson vyhodil puk z obranného pásma. Buffalu se v úvodu přesilové hry zrovna moc nedaří.
10:36'
Buffalo si zahraje první přesilovku. John Klingberg dostává dvě minuty za hákování.
10:31'
Radek Faksa se řítil za protečovaným kotoučem do útočného pásma. Český útočník svedl bruslařský souboj s McCabem, který jej k puku nepustil.
10:03'
Vessey se středním pásmem prosmýkl přes modrou čáru, kde si udělal prostor krásnou kličkou, jenže bekhendem už nedokázal vypálit.
09:18'
Colin Miller dostal krásnou přihrávku na modrou čáru, odkud pohotově pálil příklepem, ale jeho dělovku zablokoval hned první hráč v bílém dresu.
09:10'
Joe Pavelski poslal přihrávku na modrou čáru, jenže Jimmy Vesey jeho pobídku přečetl a pohotově zakončil. Bishop jeho ránu viděl a ukryl puk do lapačky.
08:28'
Bishop vyjel ven z branky, kde zastavil prudké nahození Buffala a pomohl hostujícím hráčům s rozehrávkou.
08:10'
Jack Eichel vybojoval puk v rohu útočného pásma, vybruslil si do prostoru na levý kruh, jenže Klingberg mu nedal prostor pro střelu.
07:35'
Miro Heiskanen si počkal na nepřesnou rozehrávku Buffala a před dotírajícím soupeřem odehrál kotouč do bezpečí.
07:10'
Vladimír Sobotka svedl souboj o puk na modré čáře. Český útočník v barvách Buffala ustál souboj a protečoval puk na rozjetého Dahlina.
06:28'
Casey Mittelstadt si našel prostor pro zakončení mezi kruhy, jenže svou střelou zápěstím těsně minul horní tyč!
06:04'
Jimmy Vesey se v obranném pásmu dostal k odraženému kotouči a vyhodil jej přes celé kluziště. Bishop puk raději přikryl lapačkou.
05:26'
Zemgus Girgensons spěchal za nahozením do rohu útočného pásma, nicméně zadáci Dallasu byli rychlejší a stačili puk odehrát do bezpečí.
05:10'
Andrej Sekera dostal přihrávku na modrou čáru, přehodil si kotouč na forhend, jenže jeho nahození prolétlo kolem vzdálenější tyče.
04:28'
Rasmus Dahlin byl příliš netrpělivý při přechodu do útoku a přejel přes modrou čáru ještě před kotoučem. Postavení mimo hru, vhazuje se ve středním pásmu.
04:10'
Marcus Johansson se dostal do útočného pásma, ale z levého kruhu si netroufl na zakončení a následnou zadovkou přišel o puk.
03:29'
Sam Reinhart si najel na přihrávku na modrou čáru, kde se s kotoučem krásně otočil, ale zadovkou už neoslovil nikoho v tmavě modrém dresu.
03:05'
Jamie Benn dostal přihrávku do jízdy, jenže jeho přihrávku na levou stranu už Pavelski nedostihl. Buffalo může zaútočit.
02:35'
Andrew Cogliano se vydal pomoci spoluhráčům z obrany. Hostující hráč získal puk v souboji za brankou a vyhodil jej bekhendem do středního pásma.
02:06'
Colin Miller dostal přihrávku na modrou čáru, projel s kotoučem do středního pásma, jenže svým nahozením daroval kotouč hráčům Dallasu.
01:38'
Jamie Oleksiak dojel nepřesnou rozehrávku domácího celku, otočil se s kotoučem v obranném pásmu, ale rozehrávkou o mantinel nenašel nikoho v bílém.
01:04'
Jamie Benn se před brankou Buffala tlačil k odraženému kotouči, jenže špičkou hokejky nedokázal kotouč procedit přes beton připraveného Huttona.
00:29'
Rasmus Dahlin získal odražený puk ve středním pásmu a pohotově jej nahodil za branku Dallasu. Nikdo v modrém se k jeho pobídce neprobil.
00:10'
Buffalo uspělo na úvodním vhazování dnešního souboje. Domácí celek se ihned vydal do útoku, ale přihrávka na levé křídlo byla krátká.
00:01'
Utkání právě začalo.
Ještě před úvodním vhazováním zazní americká hymna.
Oba týmy už jsou na ledě. Bufallo bude hrát v tmavě modrém, zatímco Dallas přijel v bílém.
Jak už je za oceánem zvykem, začne duel o několik minut později.
Úvodní sestavy:

Buffalo Sabres: C. Hutton (Ullmark) – Ristolainen, McCabe, C. Miller, Dahlin, Jokiharju, Scandella – S. Reinhart, Eichel, Olofsson – Sobotka, Ma. Johansson, Skinner – Rodrigues, Mittelstadt, Vesey – Okposo, Jo. Larsson, Girgensons.

Dallas Stars: Bishop (Chudobin) – J. Klingberg, Lindell, Sekera, Heiskanen, Fedun, Oleksiak – Pavelski, Seguin, Dickinson – Radulov, Hintz, Ja. Benn – Caamano, Faksa, Janmark – Dowling, Gardner, Cogliano..
Češi a Slováci

V dresu Buffala působí Vladimír Sobotka, zatímco barvy Dallasu hájí Radek Faksa.
Buffalo Sabres

Domácí Buffalo je na tom úplně opačně. Sabres prožívají parádní vstup do sezóny. V pěti duelech dokázalo Buffalo vybojovat devět bodů a patří mu druhá pozice Východní konference za Carolinou. Jedinou ztrátu si Buffalo připsalo prohrou v prodloužení v Columbusu. Od té doby však zdolalo Montreal i Floridu. Šavle táhne Jack Eichel, který má na svém kontě sedm kanadských bodů.
Dalas Stars

Hostující celek zatím neprožívá úplně zdařilý vstup do nového ročníku nejlepší hokejové ligy na světě. Dalas sehrál šest zápasů a získal jen tři body. Celek z jihu Spojených států dokázal porazit pouze Washington. Od té doby ale prohrál s Calgary a právě s Washingtonem. Dallas navíc trápí hodně slabá ofenziva. Nejproduktivnějším hráčem je Hintz s pěti kanadskými body.
Dobrý večer všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání NHL mezi Buffalo Sabres a Dalas Stars. Zápas začíná ve 21 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.
Aktuální zápasy
Články odjinud