NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Buffalo : Kings - 21. prosince 2019   19:00

Buffalo
Buffalo
27:35' Ristolainen (Vesey, Skinner) • 36:48' Scandella (S. Reinhart, Jokiharju) • 58:27' Olofsson (S. Reinhart, Eichel)
3:2
(0:0, 2:1, 1:1)
Kings
Kings
21:32' A. Kempe  (Lizotte, Wagner) • 59:22' D. Brown  (Doughty, Iafallo)
Buffalo
Dan O'Rourke, Graham Skilliter – Jesse Marquis, James Tobias
KeyBank Center, Buffalo, NY
17 484 diváků
Kings

Děkuji Vám za pozornost, přeji příjemný zbytek sobotního večera!
Česká a slovenská stopa v utkání

Do tohoto utkání nezasáhl žádný český ani slovenský hokejista.

Buffalo Sabres vs Los Angeles Kings 3:2

Branky a nahrávky: 28. Ristolainen (Vesey, Skinner), 37. Scandella (Reinhart, Jokiharju), 59. Olofsson (Reinhart, Eichel) – 22. Kempe (Lizotte, Wagner), 60. Brown (Doughty, Iafallo).

Sabres porazili mezi domácími mantinely Kings těsně 3:2 a zastavili sérii tří proher. Brankář Linus Ullmark předvedl celkem 25 úspěšných zákroků.
59:55'
Sabres to už zvládnou, mají puk v útočném pásmu.
59:34'
Zakázané uvolnění Buffala.
59:22'
Los Angeles právě vstřelilo branku!
Čas 59:22, Kings se dostávají zpět na dostřel! Autorem gólu je DUSTIN BROWN, jenž doklepl puk zleva de facto do prázdné brány. Jeho osmý gól v sezoně 2019-2020! Asistence: Drew Doughty, Alex Iafallo.
59:01'
Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:39'
Oddechový čas pro hosty.
58:39'
Quick se vrátil do brány, nyní už ale vystartoval znovu na střídačku.
58:27'
Sabres právě vstřelili branku!
Čas 58:27, je zřejmě hotovo! VICTOR OLOFSSON poslal puk z pravé strany bekhendem do opuštěné brány soupeře. Jeho šestnáctý gól v sezoně 2019-2020! Asistence: Sam Reinhart, Jack Eichel.
58:06'
Quick zamířil na střídačku, Kings zkouší hru bez brankáře.
57:47'
Los Angeles se potřebuje dostat co nejdřív do útočného pásma. Zvládnou ještě ve zbývajícím čase srovnat?
57:47'
Touš opět v Quickově moci, je tady poslední reklamní přestávka.
56:05'
Tři minuty a 55 vteřin do konce třetí třetiny, Johansson a Kopitar v souboji na vhazování po levici Quicka.
56:05'
Quick přerušil hru, následuje reklamní přestávka.
55:41'
Wagner se snažil ohrozit Ullmarka z levé strany, skóre se nemění. Ale dobrá šance Kings.
54:25'
Los Angeles utíká čas docela rychle, Ullmark přitom může být poslední minuty naprosto v klidu.
53:48'
Skinner vedl po pravé straně útočnou akci Sabres, pro Quicka ovšem žádné nebezpečí.
52:06'
Střely na bránu: 22 – 23
51:01'
Odehráno 51 minut, Buffalo má i nadále doma proti Kings těsné vedení 2:1.
49:57'
Eichel měl na holi třetí gól Sabres, Quick ale svůj tým podržel.
48:50'
Zpět do akce! Johansson a Carter na vhazování po levici Ullmarka.
48:50'
Puk se dotkl ochranné sítě za Ullmarkovými zády, proběhne první reklamní přestávka ve třetí třetině.
48:37'
47:37'
Hosté v plném počtu. Začíná jejich druhá početní výhoda.
46:37'
Poměr sil na ledě se srovnává, ve čtyřech se bude hrát jednu minutu. Vhazuje se po pravé ruce Ullmarka.
46:37'
Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Sam Reinhart – 2 min., nedovolené bránění).
46:02'
Eichelova střela bez přípravy zleva, za Quickem se ozvala branková konstrukce.
45:37'
V pořadí třetí přesilovka pro Buffalo, vhazování po levici Quicka.
45:37'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Jeff Carter – 2 min., podrážení).
44:53'
Nahození Reinharta z pravé strany skončilo v rohu, Quick tedy zůstal bez práce.
43:44'
Další icing od Los Angeles, hra se vrátí před Quicka.
43:09'
Nepřesnost a zakázané uvolnění v podání Kings, vhazovat se tak bude za malý moment před Quickem.
41:01'
Lizotte střílel z levé strany, avšak minul Ullmarkovu svatyni.
40:33'
40:02'
Sabres mají zkraje třetí třetiny k dispozici zbytek přesilové hry.
40:01'
Závěrečná, třetí dvacetiminutovka je tady za několik málo okamžiků.
Statistiky po druhé třetině

Střely na bránu: 17 – 20; Zablokované střely: 15 – 4;
Vhazování (%): 30 – 70; Hity: 13 – 9;
Přesilová hra: 0/2 – 0/1; Trestné minuty: 2 – 4
Po 2. třetině:

Buffalo Sabres vs Los Angeles Kings 1:1

Branky a nahrávky: 28. Ristolainen (Vesey, Skinner), 37. Scandella (Reinhart, Jokiharju) – 22. Kempe (Lizotte, Wagner).
40:00'
39:59'
V posledních vteřinách bekhend Kopitara z mezikruží při vlastním oslabení, Ullmark vytáhl fantastickou lapačku.
39:01'
Hlasatelem byla ohlášena poslední minuta prostředního dějství.
38:33'
Druhá přesilová hra pro Buffalo, vhazování po levici Quicka.
38:33'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Joakim Ryan – 2 min., držení).
37:20'
Druhá třetina jinak nenabízí moc pohledný hokej.
36:48'
Čas 36:48, Buffalo otáčí skóre ve svůj prospěch! Od modré čáry napřáhl ke střele MARCO SCANDELLA, puk si srazil do vlastní brány Doughty. Pro Scandellu třetí gól v sezoně 2019-2020! Asistence: Sam Reinhart, Henri Jokiharju.
36:04'
Útočná akce Reinharta po pravé straně, jeho následnou střelu tečoval před bránou Eichel. Quick tady pozorný, následná dorážka, která skončila v síti, už byla po přerušení.
34:54'
Pět minut a šest vteřin do konce druhé třetiny, vhazuje se v neutrální zóně, před střídačkou Sabres.
34:54'
Ofsajd ze strany Buffala, je tady další z reklamních přestávek.
32:21'
Střely na bránu: 14 – 16
31:37'
Clifford se snažil o střelu z mezikruží, dobrou defenzivní práci ale odvedl Eichel.
30:07'
30:07'
Ullmark podržel puk ve své výstroji, následuje reklamní přestávka.
29:50'
Jsme těsně před polovinou utkání, Sabres vs Kings 1:1.
27:35'
Čas 27:35, skóre 1:1! Nejprve to zkoušel Skinner, uspěl ale až dorážkou z levé strany RASMUS RISTOLAINEN. Jeho třetí gól v sezoně 2019-2020! Asistence: Jimmy Vesey, Jeff Skinner.
26:29'
Johansson a Kopitar v souboji na vhazování po levici Ullmarka.
26:29'
Ullmark má touš ve své moci, pokračovat budeme po reklamní přestávce.
25:16'
Střely na bránu: 8 – 13
24:42'
Kotouč si to namířil na střídačku Sabres, hra je tedy přerušena. Vhazovat by se mělo ve středovém kruhu.
23:26'
Střelecký pokus McCabea z levé strany, minul tři tyče.
23:00'
Okposo střílel z pravého kruhu pro vhazování do náručí Quicka.
21:32'
Čas 21:32, Kings otevírají skóre utkání! Po dobré práci Wagnera a Lizottea zamířil ADRIAN KEMPE ze středu útočného pásma do levého horního růžku. Jeho sedmý gól v sezoně 2019-2020! Asistence: Blake Lizotte, Austin Wagner.
21:01'
Trevor Lewis má zranění v horní části těla, do dnešního utkání už nezasáhne.
20:31'
Doughty vystřelil od modré čáry zprava, Ullmark vykopl puk levým betonem.
20:01'
Obě mužstva se vrátila zpět na ledovou plochu, druhá část začne za malou chvíli.

Branky a nahrávky: ---

Úvodní dvacetiminutovka je minulostí, gól jsme v ní neviděli. Aktivnějším týmem byli Kings, největší šanci měl v 18. minutě Amadio, avšak trefil pouze horní tyč.
20:00'
19:08'
19:01'
Ohlášena poslední minuta úvodní periody.
17:52'
Domácí v plném počtu. Začíná jejich dnešní první přesilovka.
17:40'
Amadio dnes ve druhé velké šanci, nastřelil bez přípravy z levého kruhu pro vhazování horní tyč.
17:08'
44 vteřin se bude hrát ve čtyřech, vhazování po pravici Quicka.
17:08'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Tyler Toffoli – 2 min., podrážení).
16:54'
První polovina z trestu Montoura je pryč, Los Angeles zatím bez střely na bránu.
16:02'
Vhazovalo se po pravé ruce Ullmarka, Sabres se ihned osvobodili.
15:52'
Po reklamní přestávce uvidíme první přesilovou hru, zahrají si ji Kings.
15:52'
Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Brandon Montour – 2 min., nedovolené bránění).
14:57'
Nebezpečná střela Lizottea ze středu útočného pásma, Ullmark měl výborný postřeh a vyrazil touš.
13:42'
Okposo otestoval Quickovu pozornost z levé strany.
13:00'
Aktivnější je zatím Los Angeles, další práci pro Ullmarka obstaral střelou z pravé strany Prochorkin.
12:11'
Střely na bránu: 5 – 8
11:59'
Rodrigues se snažil vytočit zpoza brány před Quicka, avšak neuspěl. Znovu dobrá defenzivní práce Kings.
10:09'
Po reklamní přestávce tady máme vhazování po levici Ullmarka, souboj zde obstarávají Lazar a Kopitar.
10:09'
Nyní zahrozilo také Los Angeles, když Amadio zakončoval bekhendem z předbrankového prostoru. Ullmark úspěšný i proti další střele.
09:38'
Reinhart měl první větší šanci dnešního utkání, z těsné blízkosti zprava ale na Quicka nevyzrál. Neměl moc na výběr.
08:17'
Roy střílel z pravé strany, Ullmark ale zasahovat nemusel. Pokus zablokoval hned první bránící hráč.
07:00'
Střelecký pokus Skinnera od pravého mantinelu postrádal hodně na přesnosti.
06:26'
Konec reklamní přestávky, vhazuje se mezi hole Johanssona a Cartera, po levé ruce Ullmarka.
06:26'
Ullmark přikryl kotouč pod svou rukavici, proběhne první reklamní přestávka.
05:06'
Střely na bránu: 3 – 3
05:04'
Jokiharju zkusil štěstí od modré z pravé strany, Quick měl připravenou lapačku a přerušil hru.
02:42'
Brown vystřelil bez přípravy od modré čáry zprava, Ullmark našel puk mezi betony.
02:26'
Rodrigues útočil po pravé straně, avšak nepochodil. Obrana Kings odvedla svou práci na jedničku.
01:31'
Lewis odjel po svých, zamířil ale ihned do šatny. Vhazování po levici Quicka.
01:31'
Hra je poprvé přerušena. U mantinelu zůstává ležet na zemi Lewis, jenž se srazil s Asplundem.
00:29'
První pobyt v útočném pásmu pro Kings, nic z toho ovšem nebylo.
00:01'
Do středového kruhu se staví na úvodní vhazování Eichel a Kopitar, jdeme na to!
Hymna je minulostí, duel mezi Sabres a Kings odstartuje co nevidět.
Zahajovací formace obou mužstev stojí na modrých čarách, zazní americká státní hymna.

→ Z:24 REC:10-12-2 PR:3.05 %ÚS:89.3

Buffalo Sabres: Ullmark (C. Hutton) – McCabe (A), Ristolainen, Dahlin, Bogosian, Scandella, Jokiharju, Montour – Olofsson, Eichel (C), S. Reinhart – Skinner, Ma. Johansson (A), Asplund – Girgensons, Lazar, Okposo – Vesey, Rodrigues.

Los Angeles Kings: Quick (J. Campbell) – J. Ryan, Doughty (A), B. Hutton, Roy, Clague, Walker – Iafallo, Kopitar (C), D. Brown – Clifford, J. Carter (A), Lewis – Toffoli, Amadio, Prochorkin – A. Kempe, Lizotte, Wagner.

Rozhodčí: Dan O'Rourke, Graham Skilliter – Jesse Marquis, James Tobias.
Příjemný sobotní hokejový večer! Vítám Vás všechny ještě jednou při sledování NHL, konkrétně u utkání mezi týmy Buffalo Sabres a Los Angeles Kings.

Do tohoto utkání nezasáhne žádný český ani slovenský hokejista.

Na listině zraněných hráčů:
Vladimír Sobotka (BUF) – centr, 32 let, CZE
LOS ANGELES KINGS

(bilance 15-18-4, 14. místo v Západní konferenci)

Kings bodovali v šesti zápasech v řadě, přičemž zapsali bilanci 4-0-2. Na hřišti Sabres budou končit dlouhý, šestizápasový trip.

Kdo je ve formě?

Útočník Tyler Toffoli za posledních šest zápasů vstřelil tři góly a zapsal celkem osm kanadských bodů.
BUFFALO SABRES

(bilance 16-13-7, 3. místo v Atlantické divizi)

Sabres se pokusí zastavit doma proti Kings sérii tří proher, z nichž získali jen jeden bod. V noci na pátek padli na ledě Philadelphia Flyers vysoko, 1:6.

Útočník Victor Olofsson bodoval v pěti zápasech po sobě (tři góly, celkem sedm kanadských bodů).
V sobotu 21. prosince má NHL na svém programu celkem třináct zápasů.

Zde budete moci sledovat utkání mezi dvěma týmy z odlišných konferencí, když Buffalo Sabres přivítají Los Angeles Kings. Úvodní vhazování tohoto duelu bude v KeyBank Center vhozeno už krátce po 19:00!

Textovým přenosem Vás provede Jiří Sameš.
Zdravím všechny fanoušky ledního hokeje, vítejte při sledování National Hockey League!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.