NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Buffalo : Montreal - 31. ledna 2020   01:00

Montreal
20:44' Kovalčuk  (Suzuki, Armia) • 23:05' Gallagher  (Tatar, Danault) • 58:13' Tatar  (Suzuki, Armia)
Buffalo
C. Hutton (Johansson) – Montour, Dahlin, Ristolainen, Jokiharju, McCabe, C. Miller – S. Reinhart, Eichel, Girgensons – Frolík, Ma. Johansson, Skinner – Okposo, Lazar, Vesey – Jo. Larsson, Rodrigues, Sheary.
Luxmore, Rooney – Smith, Suchánek
KeyBank Center, Buffalo
16604 diváků
Montreal
Price (Ch. Lindgren) – S. Weber, Chiarot, Petry, Scandella, Kulak, Mete – Gallagher, Danault, Tatar – Armia, Suzuki, Kovalčuk – Cousins, Domi, Lehkonen – Weise, N. Thompson, Poehling.

Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
3. Nick Suzuki (MTL) 0+2
Montreal Canadiens vítězí na ledě Buffala Sabres 3:1! Domácí se sice ujali vedení v první třetině, ale od druhé části se střelecky prosazovali pouze hosté. Napřed ve druhé třetině otočili na 2:1 a nakonec ještě Tatar v závěru utkání trefil prázdnou branku Sabres.
59:30'
Montreal je s výsledkem spokojený a brání své pásmo.
58:45'
Další odvolání brankáře už Buffalo nezkouší.
58:13'
Montreal právě vstřelil branku!
Hodně rychle se Buffalu odvolání brankáře vymstilo. na vlastní modré čáře přišlo o puk, pustilo do útoku hosty a TOMÁŠ TATAR využívá prázdné klece Buffala. Asistence: Nick Suzuki, Joel Armia.
58:03'
Domácí odvolali brankáře!
56:07'
Gallagher operoval s pukem před brankovištěm Huttona ovšem nepřekonal.
55:29'
McCabe se uvolnil do šance, puk poslal přímo do Price, který ovšem nepřerušuje hru.
55:02'
54:20'
Tvrdá rána Dahlina zpoza kfuhů, kterou Price likvuje.
53:35'
Hosté hájí své území, zatím velmi dobře.
53:02'
Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Phillip Danault – 2 min., hákování).
51:30'
Komerční přestávka.
50:49'
Oba týmy si vyměnily zblokované střely. Hra pokračuje v obranném pásmu Canadiens.
49:20'
Shearyho šance, poté ještě střela Veseyho. Brankář Montrealu přerušuje hru.
48:44'
Obdobně to měl na druhé straně Price. Skinner se uvolnil do zakončení, ale víc toho nepředvedl.
48:19'
Suzukiho pokus z levé strany nenadělal Huttonovi příliš velké obtíže.
47:54'
Zakázané uvolnění Montrealu. Poslední minuty nenabízí příliš pohledný hokej.
46:50'
Kulakova střela z hranice pravého kruhu. Hutton puk vyráží a drží svůj tým dál ve hře.
46:30'
45:50'
Armia vypálil na Huttona ještě ze středného pásma. Domácí brankář vyráží puk až do ochranné sítě.
45:02'
Skinner neudržel brusli na modré čáře a další z domácích útoku zastavilo postavení mimo hru.
44:32'
Další Priceův zákrok, tentokrát proti střele z hranice levého kruhu, odkud pálil z první Dahlin.
43:55'
Dvě tvrdé rány domácích od modré. První orazítkovala zadní mantinel, druhou zlikvidoval Price, jenž také přerušil hru.
42:46'
Hra se trochu kouskuje. Postavení mimo hru hostujícího celku.
41:46'
Rozhodčí se upískli se zakázaným uvolněním a tak nařizují vhazování ve středovém kruhu.
41:38'
Hosté vybojovali vhazování v útočném pásmu. Předchozí desítky vteřin nenabídly prakticky nic, jen nepřesnosti v útocích.
40:20'
Třetí třetina začala zakázaným uvolněním Montrealu.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 03:02.
Montreal dokázal ve druhé třetiny dvěma rychle vstřelenými góly otočit průběh zápasu a dostat se do těsného vedení 2:1. Před závěrečnou dvacetiminutovkou jsou ovšem síly na obou stranách rozloženy vyrovnané.
40:00'
39:30'
Prostřední část odpočítává poslední desítky vteřin.
38:55'
38:49'
Price musel zasahovat proti střele z pravé strany. Hostující brankář přerušil hru.
38:10'
Vyhození hostů.
37:45'
I když jsou domácí v útočném pásmu, nedostávají se do zakončení.
37:10'
Rychlé vyhození hostů mimo vlastní pásmo.
36:55'
Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Artturi Lehkonen – 2 min., držení).
35:40'
Napřed Weise a z dorážky Poehling se snažili ohrozit brankáře Huttona, který ale odolal a přerušuje hru.
34:10'
Oba týmy se snaží hrát v rychlém tempu nahoru a dolů. Respektive snaží se usadit v útoku, ale hrají velmi rychle ze strany na stranu.
33:17'
McCabe z mezikruží netrefil Priceovu klec. Už to začíná být hodně nervózní průběh této části zápasu plný nepřesností v útocích.
31:45'
Zdá se, že nepřesnost střelby je trochu nazažlivá. Také Chiarot na druhé straně kluziště marně hledal branku soupeře.
30:56'
Trochu hůře seřízená mířidla domácího týmu Také McCabe minul Priceovu klec. Hra je poté přerušena. Komerční pauza.
29:31'
Lazar se dostal do zajímavé pozice v levém kruhu. Dokázal se i uvolnit ke střele. Ale trefit branku se mu nepodařilo.
28:19'
Dělovka Ristolainena od modré čáry, Price puk vyráží do bezpečí.
28:12'
Pro změnu se bude vhazovat před brankou hostů.
27:12'
Hutton drží puk pod kontrolou a přerušuje při dalším rychlém útoku soupeře. Suzukiho výpad úspěch neslaví.
25:55'
Petry se neprosadil přes obránce a napálil nohu Lazara.
25:29'
Útok hostů byl zastaven kvůli postavení mimo hru. Vhazovat se bude ve středovém kruhu.
24:33'
Weber se prodral ke střele od modré čáry, Hutton likviduje i tento pokus.
24:00'
Rychlý útok Weise, který zlikvidoval až brankář Hutton.
23:33'
Poškozený kus plexi je vyměněn, hra může pokračovat vhazováním v obranné třetině Buffala.
23:33'
Hra je po zakázaném uvolnění přerušena, ale hned pokračovat nebude. Část plexikla potřebuje výměnu kvůli prasklině.
23:05'
Hosté otáčí skóre zápasu! BRENDAN GALLAGHER pronikl až před branku Buffala a procpal puk za záda brankáře Huttona! Asistence: Tomáš Tatar, Phillip Danault.
22:04'
Poehling zkusil štěstí zpoza levého kruhu, Hutton byl připraven.
21:08'
Kotouč končí v ochranné síti za brankou Buffala.
20:44'
Krátce po začátku druhé třetiny je vyrovnáno! ILJA KOVALČUK si sjel mezi kruhy, a byť nejprve nezpracoval přihrávku, tak se k odraženému puku vrátil a s lehkostí jej poslal pod horní tyč Huttonovy branky. Asistence: Nick Suzuki, Joel Armia.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 02:02.
V samém závěru první třetiny ukázal Montreal růžky, tlačil, snažil se střílet z mnohých pozic, ale brankáře Huttona nepřekonal. Naopak Price v brance hostí jednou v průběhu první třetiny kapituloval.
20:00'
19:40'
Ještě závěrečný nápor Montrealu, který se snaží o vyrovnání ze všech sil. Mnoho nechybělo Tatarovi, k němuž se odrazil puk na levou stranu brankoviště, ale Hutton mu na poslední chvíli strčil do střely beton.
18:13'
18:02'
Hosté musí znovu hledat cestu do útočného pásma.
17:40'
Další vyhození Buffala. Není to dobře odehraná přesilovka od Montrealu.
16:57'
Zblokovaná střela Domiho z pravé strany. Domácí posléze úspěšně vyhodili puk mimo své pásmo.
16:27'
Canadiens zastavilo postavení mimo hru.
16:23'
Domácí vyhazují puk přes všechny čáry.
16:13'
Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Conor Sheary – 2 min., držení).
16:13'
Hra je přerušena, bude se vylučovat na straně domácích. Komerční pauza.
14:56'
Na druhé straně nepříjemná tečovaná střela Poehlinga, se kterou si ale Hutton poradil.
14:31'
Eichel se dostal do šance mezi kruhy, svou střelou ovšem nenadělal Priceovi příliš problémů.
13:23'
Hutton musel rychle na led proti střele Suzukiho. Povedlo se mu kotouč vyrazit do bezpečí mimo brankoviště.
12:55'
Buffalo zatím vede suverénně na střely 9-3, je aktivnější a po zásluze vede i na góly.
12:03'
Jak málo chybělo Skinnerovi ke zvýšení domácího vedení. Při rychlém útoku dvou proti jenomu dostal přihrávku z levé strany, zvedl svou střelu a trefil horní tyč Priceovy klece!
11:30'
Johansson se napřáhl ke střele zpoza pravého kruhu, Price leticí puk likviduje. Bude se vhazovat po jeho levici.
10:34'
Armia se dostal ke dvěma rychlým střelám u brankoviště Sabres, puk za Huttona ovšem nepropasíroval.
10:20'
Sražená střela hostujícího Chiarota končí až v ochranné síti. Komerční pauza.
09:57'
Tečovaná střela Rodriguese, Price si dosáhl pro puk a raději přerušil hru.
08:29'
Zakázané uvolnění domácího týmu. Vhazovat se bude před brankou Buffala.
07:11'
Sabres právě vstřelili branku!
Domácí velmi rychle využívají přesilovou hru! Prudkou ránou z levého kruhu se prosadil JACK EICHEL, který dostal křižnou přihrávku z pravé strany, sjel si do kruhu pro vhazování a zápěstím propálil Price. Asistence: Rasmus Dahlin, Marcus Johansson.
06:49'
Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Joel Armia – 2 min., podrážení).
06:49'
Dochází k přerušení hry kvůli vyloučení na straně hostů. Komerční přestávka.
05:44'
Girgensons se uvolnil v levém kruhu ke střele a přinutil Price k zákroku. Hostující brankář rovnou přerušuje hru.
04:09'
Sledujeme hodně rychlé útoky Montrealu, které s sebou ale vůbec nepřináší střelbu. Pouze ztráty puku, vesměs po přejezdu k zadnímu mantinelu.
03:18'
Eichel zkoušel štěstí zpoza kruhů. Jeho střelu Price vyrazil před sebe a puk ukryl pod lapačku. Vhazovat se bude po levici kanadského gólmana.
01:43'
Rána Millera od modré se stala kořistí brankáře Price. Hra pokračuje.
01:23'
Domácí mají problém s přechodem středního pásma. Znovu se dopouští postavení mimo hru.
00:50'
Weber se na modré čáře napřahoval ke střele, ale puk mu utekl do středního pásma.
00:27'
Hru přerušilo postavení mimo hru domácího týmu. Vhazuje se ve středním pásmu.
00:01'
Jeden z těchto týmů může nakopnout i vzájemný zápas s pořadovým číslem 2. V tom prvním, který se hrál hned na začátku sezony, Sabres vyhráli 5:4 po prodloužení.
V tomto utkání na sebe narazí Buffalo a Montreal. Oba týmy měly vcelku slušný vstup do sezony, figurovali v poklidu v horní polovině tabulky, ale přestalo se jim dařit. Spíš by se dalo říct, že se jim hrubě nedařilo a nedaří. Výsledkem je desetibodová ztráta na příčky zaručující play off a nutné okamžité zmobilizování sil, aby bylo ještě vůbec o co hrát
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.