NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Calgary : Colorado - 20. listopadu 2019   03:00

Calgary
Calgary
37:41' D. Ryan (Lucic) • 55:44' Mangiapane (Kylington, Monahan)
2:3
(0:2, 1:1, 1:0)
Colorado
Colorado
03:21' Burakovsky  (MacKinnon, Makar) • 18:25' Burakovsky  (Donskoi, MacKinnon) • 33:15' Kameněv  (Compher, Ničuškin)
Calgary
Walsh, Meier – Gawryletz, Mills
Scotiabank Saddledome, Calgary
18 698 diváků
Colorado

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.

Colorado Avalanche: 26.
Dramatický závěr, kdy se hosté vrhali do střel, nepřinesl domácím vytoužený vyrovnávací gól, což znamená jediné – krize Calgary pokračuje, je to další porážka a vzhledem k tomu, co dnes domácí předváděli téměř celý zápas, není se čemu divit. Bez formy jsou hvězdy jako Gaudreau, Monahan, Tkachuk nebo Backlund, navíc se k tomu přidávají i chyby v defenzivě a výsledkem je těžká krize Calgary. Naproti tomu Colorado podalo velmi sympatický výkon a zaslouženě bere všechny body. Byť ten závěr byl nakonec dramatický, ale hosté náskok udrželi.
59:39'
Oddechový čas pro domácí.
59:39'
Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Ian Cole – 2 min., vysoká hůl).
59:14'
Nikita Zadorov (Colorado) nedokázal dostat puk ze třetiny, poté Giordano netrefuje branku.
59:00'
Poslední minuta třetí třetiny.
58:49'
Plameny stále v útočném pásmu, bude z toho vyrovnání?
58:29'
Calgary v útočném pásmu a David Rittich míří na střídačku, domácí to zkouší v šesti!
57:43'
Colorado se drží v útočném pásmu, kde se hosté snaží rozbíjet případné akce domácích.
56:42'
Diváci vycítili, že je třeba domácí vyburcovat a nyní povzbuzují domácí Plameny.
55:44'
Calgary právě vstřelilo branku!
No vida, tak že by přece jenom nějaké drama? Střelu Kylingtona Grubauer pouze vyráží před sebe, kde se dostal k odraženému puku ANDREW MANGIAPANE, který ho bekhendem poslal za záda Grubauera. Asistence: Oliver Kylington a Sean Monahan.
55:15'
Střelu Kadriho David Rittich vyráží a domácí mohou zaútočit.
54:55'
Pokud se nic zásadního nestane, Coloradu tento udržovací výkon naprosto stačí.
54:20'
Nicméně Calgary se nedokáže na delší dobu udržet v útočném pásmu, v útočné fázi je to v podání Plamenů velké trápení.
53:58'
Vhazování po levici Davida Ritticha, domácí získávají puk a mohou tak zaútočit.
52:51'
Bránící Rasmus Andersson (Calgary) zastavil střelu Burakovskyho, domácí se poté dostávají ze třetiny.
52:23'
Z protiútoku se dostal ke střele Joonas Donskoi (Colorado), který však Ritticha nepřekonal, hra přerušena, následuje komerční přestávka.
51:53'
Johnny Gaudreau opět v akci, tentokrát se snažil udržet kotouč v útočném pásmu, což se nepodařilo, i díky dobré práci Zadorova.
51:26'
Johnny Gaudreau (Calgary) nachází před brankou Avalanche Tkachuka, jehož bekhendový pokus míří vedle.
51:02'
Ian Cole (Colorado) zachytil vyhozený kotouč ze třetiny Calgary a vrací ho zpět.
50:00'
Poslední desetiminutovka třetí třetiny, Colorado stále vede o dva góly a celkem klidná třetí třetina se dostává do své druhé poloviny.
48:25'
Michael Frolík (Calgary) nahazuje kotouč na Grubauera, jeho spoluhráči ale puk nezískali a útočí hosté.
47:49'
Colorado v útočném pásmu, hosté zatím hrají velice dobře a celkem s klidu si hlídají svůj náskok.
46:20'
Calgary s pukem ve středním pásmu, domácí by již měli pomalu začít přepínat na vyšší rychlostní stupeň, chtějí-li s výsledkem něco udělat.
45:22'
Dillon Dubé (Calgary) se z ničeho nic zjevil před Grubauerem, po výtečném pasu Lucice, gólman Colorada chytá střelu Dubého.
44:52'
Calgary se v podstatě zatím pouze brání, v dosavadním průběhu třetí třetiny.
43:22'
Puk se ocitl na jedné ze střídaček, hra přerušena.
42:40'
Logan O'Connor (Colorado) nahazuje kotouč do útočného pásma.
40:35'
Colorado v útočném pásmu, David Rittich chytá střelu Kadriho a přerušuje hru.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 4:56.
Také ve druhé třetině to bylo představení hlavně Colorada, které si až strojovým výkonem jde pro vítězství. Calgary se nedokáže prosadit v útočném pásmu, navíc chybuje i ve vlastní třetině a dá se říci, se domácím se nedaří vůbec nic. Gól Dereka Ryana byl hlavně individuální výkon tohoto útočníka, než výsledek nějaké kombinační akce Flames.
40:00'
39:32'
Stejně tak i po další akci MacKinnona, který sedícího Ritticha nedokázal překonat.
39:18'
Nathan MacKinnon (Colorado) netrefuje z mezikruží branku Calgary, domácí si oddechli.
39:00'
Poslední minuta druhé třetiny.
38:31'
Colorado v útočném pásmu, Makar svádí souboj s bránícím Mangiapanem, úspěšnější je obránce Avalanche.
37:41'
Philipp Grubauer (Colorado) dnes čisté konto neudrží, po svém návratu na led. DEREK RYAN totiž vybojoval puk u levého mantinelu, najel si blíže k brance a parádní střelou pod víko snižuje na 1:3 z pohledu Calgary. Asistence: Milan Lucic.
37:14'
Philipp Grubauer (Colorado) nyní udržel puk u svého levého betonu, i přes snahu dotírajícího Milana Lucice, parádní zákrok.
36:33'
Vhazování po pravici Grubauera, puk získávají hosté, kteří se dostávají ze třetiny.
35:30'
Puk ve středním pásmu, Calgary se ale nic nedaří, domácí se nedokáží dostat do třetiny Colorada.
34:50'
Nathan MacKinnon (Colorado) si věří, nyní zkusil přejít přes tři bránící hráče, povedlo se mu to pouze u toho prvního.
34:29'
Ale Laviny se vytahují do středního pásma, za tohoto stavu není kam chvátat.
34:05'
Rasmus Andersson (Calgary) prohrává souboj v rohu, ve vlastní třetině, Colorado může zaútočit.
33:15'
Colorado právě vstřelilo branku!
Rychlý protiútok Colorada končí gólem, J. T. Compher zavezl puk po pravé straně, parádním pasem našel na opačné straně VLADISLAVA KAMENĚVA, který dokázal propasírovat puk za záda Davida Ritticha. Asistence: J. T. Compher a Valerij Ničuškin.
32:57'
Calgary v útočném pásmu, bránící Zadorov ale dokázal posunout puk do střední třetiny.
31:32'
31:30'
Po střele Girarda, od modré, přerušuje David Rittich hru.
31:10'
Derek Ryan (Calgary) získal puk a dostal ho ze třetiny.
30:38'
Michael Frolík (Calgary) svedl úspěšný souboj s bránícím Makarem, získal tak cenné vteřiny v útočném pásmu.
30:17'
Joonas Donskoi (Colorado) a jeho střela z pravé strany, kterou David Rittich vyráží.
30:00'
Jsme přesně v polovině utkání, které se zatím vyvíjí celkem jasně pro Colorado. To má navíc v tuto chvíli také výhodu přesilové hry.
29:32'
Vyloučení v týmu Calgary Flames (Elias Lindholm – 2 min., sekání).
29:15'
Calgary v útočném pásmu, Rasmus Andersson posílá puk do rohu, odtud se těžko budou dávat góly...
28:25'
Mark Giordano (Calgary) nahazuje puk, který mu ale hosté znovu vrací do středního pásma.
27:40'
Calgary se nastěhovalo do útočného pásma, ale domácí si nevypracují ani nějakou vyloženou šanci, jsou to všechno jen střely z dálky, navíc většinou mimo branku.
26:57'
Johnny Gaudreau (Calgary) nezachytil pas u útočné modré, hrají tak hosté.
26:38'
25:56'
Colorado v útočném pásmu, střelu Ničuškina David Rittich chytá a přerušuje hru.
25:30'
Domácí opět odpalují puk ze třetiny a mohou prostřídat.
25:05'
Vzápětí další zákrok Davida Ritticha, po střele MacKinnona, po níž domácí dostávají puk ze třetiny.
24:52'
Dva parádní zákroky Davida Ritticha v úvodu přesilové hry Colorada.
24:38'
Vyloučení v týmu Calgary Flames (Mark Giordano – 2 min., podrážení).
23:32'
Vhazování po levici Grubauera, hosté získávají puk a mohou zaútočit.
22:13'
Hosté opět mají skvělý vstup do třetiny, znovu v podstatě nepouští Calgary do vlastní třetiny.
21:16'
David Rittich (Calgary) zastavuje nahozený kotouč za vlastní brankou a pomáhá s rozehrávkou, která je ale nepovedená, následuje zakázané uvolnění.
20:38'
Colorado v útočném pásmu, Pierre-Édouard Bellemare pálí od modré, následně se ještě jeden z útočících hráčů dostal k dorážce, Rittich vyráží.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 4:01.
První třetina končí vítězstvím Colorada, které mělo výtečný vstup do zápasu. Domácí se v podstatě jen bránili, ale přesto inkasovali. Nicméně po prvním gólu se hra vyrovnala. Calgary se dostávalo více do hry, vyrovnání se ale domácí nedočkali. Naopak ještě v závěru první dvacetiminutovky znovu inkasovali a opět to byl André Burakovsky, který znovu těžil z výtečné práce MacKinnona. Nebyl to kdovíjak strhující hokej v této části zápasu.
20:00'
19:20'
Jayson Megna (Colorado) zpoza branky Calgary nachází Nieta, který to zkusil z první, ale David Rittich byl připraven a jeho střelu vyrazil.
19:00'
Poslední minuta první třetiny.
18:25'
ANDRÉ BURAKOVSKY si po vyhraném vhazování MacKinnona pohrál na pravé straně s bránícím Anderssonem a z pravého kruhu pro vhazování zaskočil Davida Ritticha pohotovou střelou nad levé rameno. Asistence: Joonas Donskoi a Nathan MacKinnon.
18:19'
David Rittich (Calgary) se nyní zapotil v brance Calgary, šlo na něho hned několik střel, se všemi si ale český gólman poradil.
17:34'
17:16'
Colorado vyhazuje kotouč přes všechny čáry.
17:03'
Závar před brankou Colorada, po akci Dereka Ryana, který zkoušel Grubauera vymíchat.
16:44'
Philipp Grubauer (Colorado) opět přerušuje hru, bude se vhazovat po jeho levici.
16:34'
Philipp Grubauer (Colorado) si poradil také se střelou Giordana, který to zkusil od modré.
16:05'
Sean Monahan (Calgary) střílí z pravého kruhu pro vhazování, Grubauer je na svém místě a puk chytá, hra přerušena.
15:34'
Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (J. T. Compher – 2 min., podrážení).
15:16'
Začala již poslední pětiminutovka první třetiny, která zatím nenabídla kdovíjakou strhující podívanou, po hříchu zatím pouze jediný gól.
14:57'
Navrátilec do branky Colorada, Philipp Grubauer (Colorado), který Lavinám chyběl pět zápasů, má puk ve své lapačce a raději přerušuje hru.
14:30'
Bojuje se za brankou Calgary, Mikael Backlund (Calgary) získal puk a dostává ho ze třetiny.
13:54'
Matt Nieto (Colorado) se skácel na led, po ataku hned dvojici bránících hráčů Calgary, vylučovat se nebude, vše bylo v souladu s pravidly.
13:27'
Pierre-Édouard Bellemare (Colorado) bojuje o puk v útočném pásmu a je úspěšný.
12:35'
Plameny opět v útočném pásmu, ale většinou jsou z toho pouze nepřesné střely, kdy puk končí na zadním hrazení.
11:52'
Colorado dostává puk ze třetiny a oba týmy střídají.
11:18'
Brandon Davidson (Calgary) netrefuje od modré čáry, z pravé strany, branku Grubauera.
10:43'
Nathan MacKinnon (Colorado) neprostřelil bránícího hráče Calgary na útočné modré, puk získávají domácí.
09:50'
Philipp Grubauer (Colorado) má puk ve své výstroji, hra přerušena, následuje komerční přestávka.
09:38'
Valerij Ničuškin (Colorado) nepustil ke střele Hanifina, ale domácí zůstávají v útočném pásmu.
08:58'
Pierre-Édouard Bellemare (Colorado) zachytil nahozený kotouč Giordana a hosté se dostávají z vlastní třetiny.
08:35'
Hraje se poměrně dlouho bez přerušení, puk na hokejkách domácích borců, kteří se dostávají do útočného pásma.
07:45'
Erik Johnson (Colorado) vyváží kotouč do středního pásma, je signalizován ofsajd, takže jeho spoluhráči musí opustit třetinu Calgary.
06:54'
Vladislav Kameněv (Colorado) pohotově vypálil z levé strany, David Rittich byl ale připraven a jeho střelu vyráží.
06:10'
Colorado dostává puk ze třetiny, puk míří až za branku Davida Ritticha.
05:40'
Johnny Gaudreau (Calgary) netrefuje od modré čáry branku, podobně si vede vzápětí i Elias Lindholm.
05:14'
Philipp Grubauer (Colorado) přerušuje hru, vhazuje se po jeho pravici.
04:25'
Oba týmy střídají, puk v držení Colorada, které má parádní vstup do tohoto zápasu.
03:21'
ANDRÉ BURAKOVSKY střelou z levé strany překonává poprvé v zápase Davida Ritticha, vyzvednout je ale třeba náramnou přihrávku od MacKinnona. Asistence: Nathan MacKinnon a Cale Makar.
03:05'
Rasmus Andersson (Calgary) z pravé straně zaváží puk do útočného pásma, tam se ale domácí dlouho nezdrželi.
02:20'
Dillon Dubé (Calgary) posouvá puk alespoň do středního pásma.
01:48'
Colorado opět v útoku, David Rittich zasahuje a přerušuje hru.
01:22'
Cale Makar (Colorado) netrefuje branku, střelou od modré.
00:52'
Nazem Kadri (Colorado) zavezl puk do útočného pásma, za brankou Davida Ritticha o puk ale přišel.
00:22'
Joonas Donskoi (Colorado) nahazuje kotouč na zadní hrazení, po jeho odrazu končí v lapačce Ritticha, který raději přerušuje hru.
00:01'

Calgary Flames: Rittich (Talbot) – Giordano, R. Andersson, Hanifin, Mi. Stone, Kylington, Davidson – J. Gaudreau, Backlund, E. Lindholm – Mangiapane, Monahan, Tkachuk – Rinaldo, Jankowski, Frolík – Lucic, D. Ryan, Dubé.

Colorado Avalanche: Grubauer (Francouz) – Graves, Makar, Girard, E. Johnson, Zadorov, Cole – Burakovsky, MacKinnon, Donskoi – Ničuškin, Kadri, Compher – Nieto, Bellemare, Jayson Megna – O'Connor, Kameněv, Tynan.

Rozhodčí: Walsh, Meier – Gawryletz, Mills.
COLORADO AVALANCHE
Naproti tomu Colorado připomíná horskou dráhu, resp. jeho výsledky. Po výtečném vstupu do ligy přišel výsledkový útlum a na konci října a začátkem listopadu prohrálo Colorado šest ze sedmi ligových duelů. Obrat nastal 8. listopadu divokým domácím duelem s Nashvillem (9:4). V dalších čtyřech zápasech zaznamenalo Colorado tři výhry a jedinou prohru, celkem tak vyhrálo čtyři z posledních pěti zápasů a v tabulce Západní konference se vyšvihlo již na čtvrtou příčku!
CALGARY FLAMES
Plameny z Calgary prožívají chmurné období. Tabulkou Západní konference klesají čím dál níž a aktuálně se nachází již mimo příčky, zajišťující play off. Přitom start do nového ligového ročníku nemělo Calgary špatný, byť se nedá mluvit o nějaké delší vítězné sérii. Co bylo ale podstatné, nezaznamenalo Calgary delší šňůru proher, což platilo až zhruba do půlky listopadu. Přesněji 10. 11. začala domácí prohrou 2:3 se St. Louis výsledková krize, která aktuálně čítá čtyři prohry v řadě, naposledy 0:6 na ledě Vegas...
Vítejte u online přenosu hokejového utkání základní části NHL, v němž CALGARY FLAMES přivítá na svém ledě COLORADO AVALANCHE.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.