NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Calgary : Columbus - 5. března 2020   02:30

Calgary
Calgary
51:14' E. Lindholm (Mangiapane, Backlund) • 58:17' M. Tkachuk (Giordano, R. Andersson) • 64:49' Brodie (Monahan, J. Gaudreau)
3:2
(0:2, 0:0, 2:0 - 1:0)
Columbus
Columbus
08:56' D. Shore  (Peeke, Harrington) • 11:20' Nyquist  (N. Foligno, Dubois)
Calgary
Talbot (Rittich) – Brodie, Giordano (C), R. Andersson, Hanifin, E. Gustafsson, Forbort – E. Lindholm, Monahan (A), J. Gaudreau – M. Tkachuk (A), Backlund, Mangiapane – Dubé, D. Ryan, Lucic – Rieder, Jankowski, S. Bennett.
Charron, Schlenker – Mills, Murphy
Scotiabank Saddledome, Calgary
18696 diváků
Columbus
Korpisalo (Kivlenieks) – R. Murray, Werenski, D. Savard, Gavrikov, Peeke, Harrington – Bemström, Dubois, Wennberg – Nyquist, Jenner (A), N. Foligno (C) – Robinson, Riley Nash, Stenlund – Matteau, D. Shore, Lilja.

Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
V tomto utkání nenastoupil žádný český nebo slovenský hokejista.
Tři hvězdy utkání
1. hvězda utkání: TJ Brodie (CGY)
1+0
2. hvězda utkán: Joonas Korpisalo (CBJ) 91,9%
3. hvězda utkání: Mark Giordano (CGY) 0+1
Ještě na začátku 52. minuty vedl Columbus 2:0 a vše vypadalo, že si hosté připíší cenné vítězství. Nakonec se ovšem musí spokojit jen s bodem za remízu v základní hrací době. Obrat Calgary načal Lindholm, vyrovnání zařídil Tkachuk a v prodloužení nakonec rozhodl Brodie.
64:49'
Calgary právě vstřelilo branku!
Obrovský nápor Calgary končí nakonec rozhodujícím gólem! Gaudreau, po něm dvakrát Monahan, se vším si během pár okamžiků dokázal Korpisalo poradit, až se do puku opřel mezi kruhy TJ BRODIE a rozhodl o vítězství domácích. Asistence: Sean Monahan, Johnny Gaudreau.
63:21'
Dubois z pravé strany přinutil Talbota zasahovat.
62:17'
Backlund z pravé strany nastřelil jen brankáře Korpisala.
61:58'
Zakázané uvolnění Columbusu.
61:35'
Vystřelit na soupeře se ovšem zdá být také nepřekonatelným objektem.
60:50'
Hra se přelévá z jedné strany na druhou, ale usadit se v útoku je obtížné.
60:12'
Tkachuk pálil zpoza kruhů, Korpisalo puk vyráží.
60:01'
60:00'
59:01'
Hosté se dopustili zakázaného uvolnění.
58:17'
Je vyrovnáno! Necelé dvě minuty před koncem utkání se povedlo MATTHEW TKACHUKOVI využít střely Giordana a protěčovat puk. Asistence: Mark Giordano, Rasmus Andersson.
57:19'
Flames nevyšel návrat do útoku, je to jen zakázané uvolnění.
57:09'
Monahan se dostal do zakončení z mezikruží.
56:08'
Werenski zacílil ještě zpoza levého kruhu. Talbotovi se od té chvíle nikam nechce vyjít.
55:32'
Až Lucic se prosadil a pronikl k brance Korpisala.
54:30'
Hraje se v rychlém tempu ze strany na stranu, bez šancí z obou stran.
53:08'
Brodie se postavil do cesty střele Bemstroma.
52:12'
Domácí nahodili puk do útočného pásma, skončil jen v ochranné síti.
51:14'
Domácí vsítili kontaktní gól! ELIAS LINDHOLM se prosadil z prostoru před brankovištěm a snižuje. Asistence: Andrew Mangiapane, Mikael Backlund.
46:49'
Zakázané uvolnění hostů.
45:21'
Mimo střílí i Riley Nash. Columbus je aktivní ve třetí třetině.
43:06'
Hraje se delší úsek bez přerušení. Jenner míjí branku z levé strany.
42:35'
Hostující Matteau zkusil štěstí zpoza levého kruhu, Talbot puk vyráží.
40:34'
Kotouč ve středním pásmu opustil levodou plochu.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 04:21.
40:00'
39:36'
Ještě jedno přerušení hry.
39:01'
Probíhá poslední minuta druhé třetiny. Krátce předtím Lindholm před brankovištěm refil jen brankáře Korpisala.
37:44'
Brodie si prokličkoval s pukem ze středního pásma až před kruhy. Pokus o rychlé zakončení končí sraženou střelou v ochranné síti.
37:09'
36:32'
Hostům se daří další dvě vyhození. Zatím Calgary nevyvinulo nijak výrazný tlak.
36:00'
Korpisalo krotí na svých betonech střelu z levého kruhu a přerušuje hru.
35:27'
Blue Jackets poslali puk mimo svou třetinu.
35:09'
Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Boone Jenner – 2 min., vysoká hůl).
34:34'
Anderssonova prudká střela byla sražena jen do ochranné sítě. Komerční přestávka.
33:50'
Pro změnu zakázané uvolnění Columbusu.
32:57'
Zakázané uvolnění Calgary po nepřesném pokusu o brejk.
32:40'
Robinson se obětavě postavil do střely Mangiapaneho a nepustil puk až na Korpisala, který má stále plné ruce práce.
31:11'
Šance Monahana. Jeho protečování puku ale na Korpisala nezabralo.
30:16'
Giordano je dnes při velké chuti. Tato střela od modré dolečela až k Austrálie. Komerční pauza.
28:10'
Backlund zkusil štěstí, ale bez většího úspěchu. Korpisalo drží čisté konto.
27:26'
Spousta střel domácích je z uctivé vzdálenosti nebo bez nápadu. I přesto, že střílí, Korpisalo může být v klidu.
26:44'
Kotouč vyletěl při přechodu středního pásma až mám z toho ledovou plochut.
25:42'
Ještě jednou se do střely opřel Giordano, který opět trefil jen Korpisala.
25:15'
Rána Giordana od modré čáry se stala kořistí brankáře Korpisala.
23:56'
Dubého střela z pravé strany byla sražena obráncem hostů až do ochranné sítě.
23:24'
Jenner od modré čáry prorval puk až na Talbota, ten pouze vyráží.
22:39'
Robinson se mezi kruhy marně snažil ohrozit branku domácích. Hanifin puk zablokoval.
22:07'
Jenner střílel z pravé strany nepřesně. Odražený puk si Talbor raději schoval pod svou kontrolu.
21:26'
20:59'
Domácí se v oslabení dostali do útoku. Rieder z mezikruží netrefil branku Korpisala.
20:30'
Pokračuje přesilovka Columbusu, který se zatím ale nedostává k obsazení útočného pásma.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 03:30.
20:00'
19:42'
Talbot přerušuje hru, když se k němu dostal zblokovaný puk po střele z levé strany.
19:26'
Vyloučení v týmu Calgary Flames (Sean Monahan – 2 min., vysoká hůl).
17:53'
Nyquist se prodral ke střele v pravém kruhu, branku Calgary ovšem minul.
17:14'
Zakázané uvolnění Calgary.
16:30'
Stále se hraje, stále bez šancí.Calgary vede na střely 8-6.
15:00'
Hraje se dlouhý úsek bez přerušení, ale také bez jakékoliv šance na jedné či druhé straně.
13:38'
Pro změnu Hanifina zblokoval Savard.
13:12'
Shore se proměnil v blokujícího hráče a nedopustil Hanifinovi ohrozit Korpisala.
12:04'
Dube se zjevil před brankovištěm, kde vystřelil přímo do Korpisala.
11:20'
Columbus právě vstřelil branku!
Hosté zvyšují své vedení! GUSTAV NYQUIST, který si najížděl na pravé straně, dostal parádní přohrávku na hokejku a střelou z první překonal Talbota. Asistence: Nick Foligno, Pierre-Luc Dubois.
10:40'
Komerční pauza.
08:56'
DEVIN SHORE si s pukem poradil v pravém kruhu, jak jen nejlépe uměl. Poslal jej za záda Korpisala, který neúspěšně zkoušel zareagovat. Asistence: Andrew Peeke, Scott Harrington.
07:35'
Stále se hraje, hra probíhá ve vysokém tempu z obou stran, ale moc se nestřílí.
06:25'
Hraje se delší úsek bez přerušení hry. Oba celky se rychle stířdají ve vedení puku.
04:49'
Kotouč končí v hledišti. Hra je přerušena.
04:06'
Velká nepříjemnost pro domácí. Tkachuk se jen těžce zvedal z ledu a poté, co se dostal na střídačku, musel být podpírán při odchodu do kabiny.
02:47'
Calgary je zatím mnohem aktivnější. Další střela domácích, další zákrok Korpisala.
01:05'
Lindholm protečoval puk směrem na Korpisala, který přerušuje hru.
00:44'
Backlund se protlačil s pukem před brankoviště Columbusu, jeho střela byla sražena do ochranné sítě.
00:01'

Calgary Flames: Talbot (Rittich) – Brodie, Giordano, R. Andersson, Hanifin, E. Gustafsson, Forbort – E. Lindholm, Monahan, J. Gaudreau – M. Tkachuk, Backlund, Mangiapane – Dubé, D. Ryan, Lucic – Rieder, Jankowski, S. Bennett.

Columbus Blue Jackets: Korpisalo (Kivlenieks) – R. Murray, Werenski, D. Savard, Gavrikov, Peeke, Harrington – Bemström, Dubois, Wennberg – Nyquist, Jenner, N. Foligno – Robinson, Riley Nash, Stenlund – Matteau, D. Shore, Lilja..
V prvním vzájemném utkání se povedlo Calgary vyhrát na ledě soupeře 3:0.
Columbus zastavil v posledním utkání sérii porážek a dál chce sbírat body, které mu zajistí postup do play off. Čeká ho ovšem náročný zápas proti Calgary.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:30.