NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Carolina : Arizona - 11. ledna 2020   01:40

Carolina
Carolina
14:20' Foegele (Svečnikov, Gardiner) • 38:47' Wallmark (D. Hamilton, Slavin) • 39:50' Nečas (Dzingel, Haula)
Arizona
Raanta (41. Hill) – Ekman-Larsson (C), Demers, Chychrun, Goligoski, Oesterle, Ljubuškin – Hall, Dvorak, Garland – Keller, Söderberg, Schmaltz – Crouse, Stepan (A), Kessel (A) – Grabner, Richardson, Hinostroza.

Ode mne to je již z tohoto utkání vše, přeji Vám příjemný zbytek sobotní noci a u dalších textových přenosů nejen z NHL se budu těšit na počtenou.

Dnešní utkání sleduje 16.476 diváků.
Máme tu konec dnešního utkání. Carolina vítězí v utkání 3:0, když po celé utkání byla jasně lepší. Skóre dnešního utkání otevřel po přihrávce Svečnikova střelou z mezikruží Warren Foegele. Do dvoubrankového vedení poslal Canes na konci druhé třetiny šikovnou tečí Lucas Wallmark. Ani né minutu poté dal třetí branku domácích Martin Nečas, který objel branku a bekhendovou střelou překonal ležícího Raantu. V domácí brance zazářil Petr Mrázek který si připsal letošní třetí vychytanou nulu. Do třetí třetiny musel do hostující branky nastoupit Hill, protože ke smůle Kojotů si zranění v dolní části těla obnovil Antti Raanta.
59:28'
Domácí již nikam nespěchají a hrají s pukem ve svém obranném pásmu.
59:00'
Poslední minutka utkání.
58:24'
McGinn se řítil s pukem z pravé strany do brankoviště, mířil mezi betony Hilla, ten si mezírku pohlídal.
58:00'
Poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:04'
Ránu od modré zablokoval Martinook a s bolestivou grimasou odjíždí na střídačku.
56:36'
Výborná obranná práce Martina Nečase, který nepustil ke střele Ekmana-Larssona.
56:00'
Kojoti začínají útok od vlastní branky.
55:29'
Staal se proti přesile na pravé mantinelu do útočného pásma nedostal.
54:47'
54:36'
Nepříjemný zákrok Mrázka proti střele z mezikruží.
54:28'
Vyhození Grabnera na Mrázka.
54:00'
Kojoti se osvobozují.
53:20'
Vynikající zákrok Hilla proti bekhendovému zakončení Niederreitera.
52:47'
Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Clayton Keller – 2 min., vražení na hrazení).
52:47'
Komerční přestávka.
52:08'
Po chybě Chychruna se ke střele dostal Niederreiter, jehož zakončení bylo sraženo do rohu.
51:59'
Mrázek vyjel z branky a výborně rozehrál další akci domácích.
51:14'
Oba týmy střídají na puku jsou za vlastní brankou domácí.
50:31'
Raanta musel do třetí třetiny vystřídat z důvodu obnovení zranění v dolní části těla.
50:09'
Canes nahazují do pásma a odjíždějí střídat.
49:48'
Hill vyjel z branky a pomohl s rozehrávkou.
49:14'
Puk na střídačce Arizony.
48:37'
Icing Coyotes.
48:29'
Schmaltzova sražená přihrávka nenašla před brankou zaparkovaného Halla.
47:47'
Hinostroza vystřelil z pravé strany švihem, jeho zakončení skončilo v lapačce Mrázka. Následuje komerční přestávka.
47:29'
Dělovka Chychruna od modré byla sražena za branku.
47:23'
46:57'
Vyhození puku na Hilla.
46:16'
Mrázkův zákrok betony proti střele Stepana z mezikruží.
46:09'
Další vyhození domácích do středního pásma.
45:55'
Canes se osvobozují a posílají puk za branku Hilla.
45:23'
Vyloučení v týmu Carolina Hurricanes (Andrej Svečnikov – 2 min., hákování).
45:00'
Oba týmy střídají na puku je za vlastní brankou Slavin.
44:43'
43:58'
Výborný zákrok Mrázka proti střele z brankoviště.
43:44'
Pumelice Wallmarka z levého kruhu šla vedle.
43:11'
Ofsajd zastavuje akci Svečnikova.
43:02'
Kojoti vyhazují na Mrázka.
42:43'
Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Vinnie Hinostroza – 2 min., sekání).
42:30'
Hosté nahazují na Mrázka střídají.
41:40'
Sražená střela Kellera z levého kruhu skončila v náručí Mrázka.
41:13'
Oba týmy střídají na puku jsou hráči Coyotes.
40:44'
Kojoti jsou nastěhovaní v útočném pásmu, ale zatím honí puky po mantinelu.
40:01'
Buly pro Stepana.
40:01'
Střídání v týmu Arizona Coyotes: ze hřiště odchází Antti Raanta, přichází Adin Hill.

Hity: 7 – 10
Po druhé třetině vede Carolina nad Arizonou již 3:0. Ve druhé třetině jsme viděli dvě branky v hostující síti, když se trefil nejprve šikovnou tečí Lucas Wallmark a minutu poté se prosadil také desátou brankou v sezoně Martin Nečas. V domácí brance zatím předvádí fantastický výkon Petr Mrázek, který přivádí hostující střele k šílenství.
Uvidíme, jestli se Kojotům ve třetí třetině podaří skóre zdramatizovat a nebo si Canes připíši do tabulky další dva body.
40:00'
39:50'
Carolina právě vstřelila branku!
Další branka domácích v rychlém sledu. Dzingel z pravého kruhu našel přesnou přihrávkou na levém kruhu MARTINA NEČASE, ten se vydal s pukem za branku, kterou rychle objel a poté bekhendovým zakončením poslal puk za záda ležícího Raanty. Asistence: Ryan Dzingel, Erik Haula.
38:47'
Canes se dostávají do dvoubrankového vedení. Nahození Slavina od modré se odrazilo od zadního mantinelu na pravý mantinel pro Hamiltona, jehož nahození tečoval za záda bezmocného Raanty LUCAS WALLMARK. Asistence: Dougie Hamilton, Jaccob Slavin.
38:28'
Oesterle nahazuje do útočného pásma a může vystřídat.
37:49'
Další zákrok Petra Mrázka proti střele Stepana od modré.
37:44'
Rána Chychruna od modré skončila v náručí Mrázka.
37:17'
Nahození Stepana od modré skončilo na příložníku Petra Mrázka.
36:52'
Akce Canes tři na jednoho končí střelou Niederreitera z levého kruhu v lapačce Raanty.
36:10'
Rána švihem od Kellera z mezikruží skončila v náručí Mrázka. Následuje komerční přestávka.
35:18'
Niederreiter dostal nabito mezi kruhy, ale ke smůle domácích trefil svého spoluhráče clonícího před brankou.
34:30'
Střela Stepana z pravé strany a další pohodový zákrok Mrázka.
34:10'
Nečas začíná od vlastní branky další útočnou akci svého týmu.
33:34'
Mrázkův famózní semafór proti zakončení Halla.
33:17'
Martinook našel zpoza branky na levé straně brankoviště Wallmarka, který trefil výborně postaveného Raantu.
33:04'
Rozehrávka Slavina končí také icingem.
32:51'
Söderberg osvobozuje hosty jenom za cenu zakázaného uvolnění.
32:23'
Pesceho dělovka od modré skončila na betonu Raanty.
31:52'
Svečnikovo zakončení z brankoviště neskončilo za zády Raanty.
31:29'
Dělovka z pravého kruhu od Garlanda skončila na masce Mrázka, hra je tedy přerušena. Následuje komerční přestávka.
31:05'
Hallova útočná akce neskončila ani ohrožením branky Petra Mrázka.
30:20'
Stepanova střela z nulového úhlu Mrázka na přední tyči nepřekvapila.
29:52'
Ukrytá střela Grabnera z mezikruží skončila na vyrážečce Mrázka.
29:28'
Haulovo bekhendové zakončení končí v lapačce Raanty.
29:16'
28:57'
Další vyhození Canes až na Raantu.
28:29'
Domácí se osvobozují.
27:54'
Dělovka Ekmana-Larssona z mezikruží orazítkovala zadní mantinel.
27:50'
Nepřesná přihrávka na Ekmana-Larssona na modrou končí pukem až u Raanty.
27:16'
Vyloučení v týmu Carolina Hurricanes (Erik Haula – 2 min., podrážení).
27:16'
27:02'
Pesceho nahození od modré tečoval Nečas do betonů Raanty od kterých šel puk do rohu.
26:32'
Další střela van Riemsdyka od modré šla vedle branky.
26:08'
Dělovka van Riemsdyka od modré v kleče skončila nad brankou.
25:22'
Výborný zákrok Raanty proti střele Staala.
25:08'
Další nahození od modré v podání Gardinera bylo nepřesné.
24:37'
Nahození Gardinera od modré skončilo za brankou Raanty, kde hrají Coyotes.
24:07'
Oba týmy střídají na puku je Oesterle.
23:36'
Důležitý zákrok Mrázka pravým betonem proti střele Crouse z brankoviště.
23:03'
Nahození Wallmarka od pravého mantinelu skončilo na vyrážečce Raanty.
22:35'
Dělovka van Riemsdyka od modré skončila v náručí Raanty.
22:31'
Svečnikova sražená střela z pravého kruhu skončila v ochranné síti.
21:52'
Nepřesná kombinace připravuje Kojoty o útočné pásmo.
21:12'
Střela Teräväinena z mezikruží byla sražena.
20:28'
Nepřesná přihrávka Canes skončila u Raanty, takže z toho icing nebude.

Hity: 4 – 6
Po první třetině vede Carolina 1:0, když se po výborné nahrávce mezi kruhy od Svečnikova prosadil Warren Foegele. Domácí se v první třetině mohli dostat do výraznějšího vedení, ale dvakrát jejich střely zastavila branková konstrukce a samostatný únik Aha v oslabení vychytal Raanta. Kojoti toho moc v první třetině nepředvedli, nejblíže brance měl po bekhendové střele Dvorak, ale Mrázek jeho pokus vyrazil betonem.
20:00'
19:08'
Ofsajd zastavuje akci Halla.
19:00'
Poslední minuta úvodní periody.
17:40'
Rána od pravého mantinelu od Hinostrozi skončila nad brankou.
17:30'
Dělovka Oesterlea byla sražena.
16:51'
Špatná rozehrávka Arizony málem skončila druhou brankou v hostující síti. Haula ujel sám na Raantu, ale trefil pouze spojnici tyček.
16:09'
Mrázek vyjel z branky a pomáhá spoluhráčům s rozehrávkou. Následná akce Canes končí ofsajdem.
15:27'
Výborný zákrok Mrázka betonem proti bekhendové střele Dvoraka.
15:20'
14:20'
Canes se dostávají zaslouženě do vedení a otevírají účet dnešního utkání. Svečnikov vybojoval za brankou Raanty puk proti dvojici protihráčů a poté poslal milimetrově přesný puk mezi kruhy na WARRENA FOEGELA, který svoje zakončení zamířil nechytatelně za záda bezmocného Raanty. Asistence: Andrej Svečnikov, Jake Gardiner.
14:06'
Střela Martina Nečase z levého kruhu skončila na rameni Raanty.
13:37'
Rána Stepana od modré byla hodně nepřesná.
13:19'
Oba týmy střídají puk je za brankou Raanty.
12:58'
11:54'
Aho ujel sám v oslabení na Raantu, snažil se najít mezírku mezi jeho betony, ale finský brankář ve službách Arizony si mezírku pohlídal.
11:21'
Střela McGinna od levého mantinelu šla těsně nad branku.
10:58'
Vyloučení v týmu Carolina Hurricanes (Nino Niederreiter – 2 min., krosček).
10:58'
10:48'
Dělovka Pesceho od modré skončila na tyči.
10:28'
Střelu Niederreitera z mezikruží vyráží Raanta betony do rohu.
09:45'
Střela van Riemsdyka od modré byla sražena do rohu.
09:16'
Střela od levého mantinelu skončila v náručí Mrázka.
08:44'
Haulova přihrávka před branku nikoho ze spoluhráčů nenašla.
08:03'
Hosté pouze odevzdávají puk do středního pásma a opět se musejí bránit tlaku domácích.
07:17'
Carolina nahazuje na Raantu a střídá.
06:54'
Střela Slavina od modré byla zablokovaná.
06:20'
06:17'
05:55'
Dzingel sám před brankou měl obrovskou šanci, ale čekal moc dlouho se střelou až o puk přišel.
05:28'
Přesilová hra se zatím Canes vůbec nedaří.
05:10'
Další vyhození Grabnera na Mrázka.
04:47'
Arizona se osvobozuje.
04:17'
Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Christian Dvorak – 2 min., podrážení).
03:58'
Další ofsajd na straně Coyotes.
03:18'
Ofsajd zastavuje akci Kessela.
02:57'
Nahození Edmundsona od modré nikdo na branku netečoval.
02:37'
Střela Foegela od levého mantinelu skončila na hrudi Raanty.
02:11'
Rána Pesceho od modré skončila na vyrážečce Raanty.
01:59'
Bekhendová střela Söderberga z brankoviště skončila v náručí Mrázka.
01:49'
Rozehrávka Gardinera skončila icingem.
01:07'
Garland se ke střele mezi kruhy nedostal díky bloku domácího obránce.
00:45'
Rozehrávka Kojotů skončila zakázaným uvolněním.
00:22'
Střela od modré v podání Gardinera skončila vedle.
00:01'
Úvodní buly pro Haulu.
00:01'
PNC Arenou zní státní hymna USA a po ní budeme moci přistoupit k samotnému utkání.

Carolina Hurricanes: Mrázek (Reimer) – Slavin (A), D. Hamilton, Gardiner, Pesce, Edmundson, T. van Riemsdyk – Svečnikov, J. Staal (C), Foegele – Niederreiter, Aho, T. Teräväinen – Dzingel, Haula, Nečas – B. McGinn, Wallmark, Martinook (A).

Arizona Coyotes: Raanta (Hill) – Ekman-Larsson (C), Demers, Chychrun, Goligoski, Oesterle, Ljubuškin – Hall, Dvorak, Garland – Keller, Söderberg, Schmaltz – Crouse, Stepan (A), Kessel (A) – Grabner, Richardson, Hinostroza.

Rozhodčí: Dunning, Sutherland – Driscoll, Kovachik.
Vzájemné zápasy

16. 12. 2018 Carolina – Arizona 3:0
3. 11. 2018 Arizona – Carolina 4:3 po prodl.
23. 3. 2018 Carolina – Arizona 6:5
Arizona

„Kojoti“ mají odehráno 46 zápasů. Coyotes se to těchto zápasech nachází na 4. místě Západní konference, když si připsali bilanci 18-7-4-17 při skóre 133:118. V Pacifické divizi je Arizona Coyotes vedoucí příčce. Na venkovních kluzištích si z 24 odehraných zápasů připsali bilanci 8-6-3-7 při skóre 66:61. Po zápase s „Canes“ je čeká dvou zápasová domácí série proti Pittsburghu a San Jose.

Absence

brankář Darcy Kuemper (zranění v dolní části těla)
obránce Niklas Hjalmarsson (poranění holeně)