NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Carolina : Devils - 3. listopadu 2019   00:10

Carolina
Carolina
07:55' Foegele (Aho, Gardiner) • 16:36' T. Teräväinen (Svečnikov, Haula) • 30:59' Haula (Dzingel, Nečas)
3:5
(2:2, 1:1, 0:2)
Devils
Devils
11:28' Wood  (Butcher, Simmonds) • 19:33' J. Hughes  (Hall, Palmieri) • 20:34' Hischier  (A. Greene) • 44:00' P. K. Subban  (Wood) • 59:11' Severson  (Rooney)
Carolina
Hebert, Furlatt – Knorr, Kovachik
PNC Arena, Raleigh
15 079 diváků
Devils

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji dobrou noc a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.

Trestné minuty: 12:12
Utkání je u konce a New Jersey se může radovat z první venkovní výhry v této sezóně. Vítězný gól hostů přišel na konci 44. minuty, když P. K. Subban skvěle tečoval Woodovo nahození od modré čáry. Carolina se pak vrhla do snahy vyrovnat, jenže vše končilo na výborném Blackwoodovi, či jeho obraně. Domácím pak neklapla ani závěrečná power-play, do prázdné branky skóroval Damon Severson a ustanovil tak konečný výsledek 3:5.
59:15'
Reimer opět míří na střídačku, domácí budou pokračovat v power play.
59:11'
Devils právě vstřelili branku!
Teď už ale gól padl a hosté jsou opravdu blizoučko výhře. Z vlastního pásma namířil DAMON SEVERSON a přesně trefil prázdnou branku Caroliny. Asistence: Kevin Rooney.
58:39'
Rozhodnout mohl Coleman, s pukem na holi se dostal do středního pásma, jenže poté nedokázal přesně zamířit přes obránce.
58:20'
Hamiltonovu střelu od modré zvládl Blackwood vyrazit, puk skončil v rohu.
57:36'
Reimer pospíchá na střídačku, začíná power-play Caroliny!
57:30'
Puk skončil mimo ledovou plochu, přerušení přijde vhod spíše hostům, ti mohou alespoň na chvíli vydechnout a nabrat sil.
56:26'
Svečnikov si vybojoval puk a chtěl jej přihrát před branku, jenže se mu svezl po holi a dopředu už jde hostující Zacha.
55:54'
Hosté se teď snaží o jediné, hlavně držet puk co nejdál od Blackwooda.
55:26'
Střela od levého mantinelu Reimera nevystrašila, puk vyrazil do rohu.
54:48'
Staal posílal zpoza branky přihrávku do centra dění, nenašel se ale nikdo, kdo by puk sklepl za Blackwooda.
53:31'
Gardiner se Svečnikovem ve své útočné snaze neuspěli, jejich akce skončila kousek za modrou čárou.
52:47'
Colemanovo bekhendové nahození pouze prolétlo prostorem před Reimerovým brankovištěm a neškodně skončilo na opačné straně.
52:03'
Je po přesilovce, domácí Foegele už mohl naskočit na ledovou plochu.
51:40'
Reimer vychytal i Hischiera, hosté nyní soupeři v přesilovce hodně zatápí.
50:37'
Simmonds se protáhl k brance domácích a snažil se procpat puk mezi gólmana a tyčku. Reimer odolal.
50:03'
Další vyloučení na straně Caroliny, dvě minuty za hákování dostal Warren Foegele.
49:31'
Staalův švih z pravého křídla skončil vedle Blackwoodovy branky, hosté se poté osvobodili.
48:04'
Ve středním pásmu se po zákroku u mantinelu strhla menší strkanice a výsledkem jsou dvouminutové tresty Ryana Dzingela a Pavla Zachu, oba za hrubost.
Reimer vyrazil Palmierovu dělovku z levého kruhu, puk dokázal dostat nad svou branku.
47:16'
Vyrovnat mohl Teräväinen, jenže svou střelou pouze zacinkal na Blackwoodovu branku.
46:33'
Oba celky střídají během hry, domácí se mezitím chystají do útočné akce.
45:47'
Snaha domácích při cestě za vyrovnáním končí postavením mimo hru.
44:37'
V další šanci byl Hischier, ten však z dobré pozice Reimera nepřekonal. Domácí jdou do protiakce.
44:00'
Hosté jdou do vedení. Po zisku puku v útočném pásmu šla přihrávka na modrou čáru, odkud nahodil Wood a P. K. SUBBAN dokázal před Reimerem tečovat tak šikovně, že dostal puk za jeho záda. Asistence: Miles Wood.
43:40'
Rooney byl tvrdě atakován a upadl na led. Dle sucích to ale bylo vše v pořádku.
42:17'
Oba týmy jsou již v plném počtu.
41:10'
Na opačné straně zase zakončoval Aho, ale ani jemu nebylo přáno.
40:48'
Do sóla se hnal hostující Hall, jenže tuto velkou šanci neproměnil, když trefil pouze břevno.
40:17'
Už je ale po přesilovce a to teda pěkNě rychle. Síly se na ledě vyrovnají po vyloučení Kylea Palmieriho za nedovolené bránění.
40:04'
Hned v úvodu třetí třetiny je tu další vyloučení na straně Caroliny, dvě minuty za podrážení dostal Dougie Hamilton.

Trestné minuty: 6:8
Čtyřicet minut hry je za námi a stále sledujeme aktivní hokej z obou stran. Hosté se dostali bleskově do vedení, když už po 34 vteřinách skóroval Nico Hischier. New Jersey pak tento těsný náskok vydržel až do konce 31. minuty, to se ale po přihrávce zpoza branky trefil Erik Haula a ustanovil současný výsledek 3:3.
40:00'
40:00'
Po konci druhé třetiny se ještě ve středním pásmu udělaly dvě dvojičky, které si vyříkávaly ataky na ledové ploše, nejaktivnější byli domácí Andrej Svečnikov a hostující Kevin Rooney. Oba dostali dvě minuty za hrubost.
39:17'
Od modré čáry nahazoval hostující Greene, puk tečován nebyl a prolétl kolem Reimerovy lapačky.
38:36'
Tvrdou střelu od modré čáry vyslal domácí Gardiner, Blackwood ji pokryl rychle sklapnutými betony.
37:51'
Blackwood vyrazil nebezpečnou střelu Svečnikova a učinil tak svou maskou. Vhazuje se po jeho pravé ruce.
37:13'
Do šatny odchází domácí Edmundson a je to problém s nohou, domácí obránce totiž silně kulhá.
36:42'
Nečas objel branku a když nenašel prostor pro střelu, přihrával na Haulu. Ten se už střelecky prosadil, na Blackwooda ale recept nenašel.
35:31'
Reimer teď musel krotit nepříjemně plachtící puk, který na něj vyslal Hischier, gólman Caroliny si ovšem poradil.
34:29'
New Jersey začíná přitápět. Nejprve zakončoval Severson, poté se přidal i Hall a Reimer měl plné chrániče práce.
34:01'
Z ostrého úhlu pálil Butcher, Reimer byl ale dobře přilepen u své tyčky a puk za svá záda nepustil.
33:39'
Nepřesné zakončení teď trápí i hosty, přitom se jednalo o několik slušných střel a šancí.
33:09'
Další rychlý přechod do útoku zakončoval z bekhendu Slavin, tentokrát to ale šlo vedle Blackwoodovy branky.
32:36'
Blackwood skryl mezi svými chrániči prudkou střelu Andreje Svečnikova z levého křídla.
31:50'
Domácí teď vyhodili, ale tak šikovně, že z toho není zakázané uvolnění a New Jersey musí hrát.
30:59'
Carolina právě vstřelila branku!
Zase máme srovnáno! Domácí tým se dostal do útočného pásma, zpoza branky přilétla přihrávka na nepokrytého ERIKA HAULU a ten zblízka překonal o zákrok se pokoušejícího Blackwooda – 3:3. Asistence: Ryan Dzingel, Martin Nečas.
30:26'
Brattova prudká střela z levého křídla škrtla Reimerovi o lapačku a poté skončila v rohu.
29:16'
Obrovský závar před Blackwoodem, nejblíže úspěchu byl Staal, gólman hostů si ale poradil a Simmonds už vyváží puk do středního pásma.
28:30'
Od modré to zkusil McGinn, jeho dělovka šla těsně mimo.
27:57'
V pásmu New Jersey probíhá urputný souboj o puk, domácí se snaží dostat do střelecké pozice. Zatím bez úspěchu.
27:28'
Zajac se vrátil do hry a ihned na něj šla přihrávka do brejku. Sám se ale vystavil do postavení mimo hru.
26:56'
Tahle přesilovka zatím domácím moc nejde, Hamilton je s pukem ve vlastním pásmu.
26:07'
Hostům se povedlo vyhodit až k Reimerovi, Hamilton už zpoza jeho branky rozjíždí postupný útok.
25:30'
Zprava střílel Teräväinen, jeho bombu ztlumil dobře postavený Greene.
25:23'
Rozhodčí vylučují, dvě minuty za hákování dostal Travis Zajac. Je tu přesilovka Caroliny.
25:04'
Rychlou kombinaci domácích přerušil vystrčenou hokejkou Subban, hosté se ubránili.
24:41'
Brock McGinn se na brankovišti snažil o dorážky střely z levého křídla, Blackwood se ale u své tyčky zvládl roztáhnout a přerušit hru.
24:33'
Z pravé strany pálil Pesce a trefil Blackwooda do masky. Ten si ji teď chvíli upravuje, ale už se bude zase hrát.
24:19'
Přihrávka na Zachu byla až příliš prudká, a ačkoliv se český útočník snažil, nedostihl ji a skončilo to zakázaným uvolněním.
23:15'
Rychlá akce domácích, v útočném pásmu přihrával Haula zadovkou, našel ovšem pouze soupeřovu hokejku.
22:02'
Od modré čáry zakončoval Gardiner a nebyl až tak daleko od úspěchu. Nakonec puk prolétl těsně vedle.
21:33'
Další akce New Jersey skončila po Woodově přihrávce už ve středním pásmu, domácí mohou vyrazit do protiútoku.
20:34'
Tak tohle je opravdu ostrý vstup do druhé třetiny. Hosté se dostali do rychlého kontru, NICO HISCHIER doslova popletl Slavina a poslal křížnou střelu pod horní tyčku Reimerovy branky. Asistence: Andy Greene.

Trestné minuty: 4:4
Je za námi první třetina, která přinesla velice akční hokej z obou stran. Akce střídala akci a diváci se dočkali hned čtyřech branek. Jako první se prosadili domácí, v osmé minutě se po rychlé akci dostal před brankáře Warren Foegele a otevřel skóre. Náskok ale Carolině vydržel pouze do 12. minuty, kdy se dorážkou prosadil Miles Wood. Podruhé se domácí dostali do vedení v 17. minutě po dorážce Teuva Teräväinena do odkryté části branky, jenže poslední slovo mělo New Jersey a to srovnalo v poslední minutě důrazným Jackem Hughesem. DO kabin se tak odešlo za stavu 2:2.
20:00'
19:33'
Přesilovka je využitá a hosté podruhé srovnávají skóre. Hallovi to sice nesedlo a až napodruhé vystřelil a ještě nedůrazně, nicméně i to stačilo na závar na brankovišti, Reimerovi vyklouzl puk k brankové čáře, kde jej pohotově doklepl JACK HUGHES. Asistence: Taylor Hall, Kyle Palmieri.
19:21'
Hosté se usadili v útočném pásmu, na Reimera létá jeden puk za druhým.
18:36'
Hosté jsou v plném počtu, začíná jejich zkrácená přesilovka.
18:28'
Už je ale po přesilovce, neboť ve středním pásmu fauloval Dougie Hamilton a dostal dvě minuty za podrážení.
17:59'
Domácí pokračují v náporu, po tlaku zakončoval Aho, Blackwood pro jistotu přikryl puk a přerušil hru.
16:36'
Navíc se opět vylučuje na straně New Jersey, dvě minuty za hákování dostal Blake Coleman.
16:36'
Přesilovka je využitá, domácí tým opět vede. Po průniku levou stranou sice Svečnikovovi nevyšla střela podle představ, puk se ale odrazil na hůl TEUVA TERÄVÄINENA a ten trefil odkrytou část branky. Asistence: Andrej Svečnikov, Erik Haula.
15:50'
Přesilovka tentokrát pro domácí tým, dvě minuty za vyhození puku mimo led dostal Matt Tennyson.
15:16'
Domácí tým přečkal oslabení a opětovně tak hraje v plném počtu.
15:07'
Domácí i v oslabení vymysleli pěkný útok, po kombinaci přihrál Teräväinen na Slavina, ten z mezikruží ale branku netrefil.
14:41'
Puk opět letí až před Blackwooda, přesilovka hostů se pomaličku chýlí ke svému konci.
13:58'
Seversonova střela od modré čáry byla sražena, hosté ale i nadále pokračují v útočném pásmu.
13:27'
Puk letí přes všechny čáry, New Jersey musí začít od úplného začátku.
13:16'
New Jersey si zahraje první přesilovku, za faul na Zachu byl vyloučen Andrej Svečnikov. Dostal dvě minuty za hákování.
12:56'
Carolina se ale nechce jen tak nechat a sama podnikla rychlý výpad. Blackwood zvládl puk zastavit a srazit jej mimo svou branku.
12:31'
Hosté se najednou dostali do ráže a opětovně se natlačili před Reimera.
11:28'
A je srovnáno! Hosté se usadili v útočném pásmu, od modré čáry vystřelil Butcher, jeho pokus se odrazil od zadního mantinelu před brankoviště, kde číhal MILES WOOD a pohotově poslal dorážku pod horní tyčku Asistence: Will Butcher, Wayne Simmonds.
10:28'
Svečnikov to zkoušel z levé strany, jeho švihu ale scházelo více přesnosti i razance.
09:37'
V dobré pozici na střelu byl Teräväinen, z okraje pravého kruhu ale hostující branku minul.
09:09'
Haula i v pádu dokázal přihrát na Dzingela, ten ale z úhlu na Blackwooda nevyzrál. Hraje se ale stále v pásmu New Jersey.
08:37'
Další nepříjemnou střelu na Blackwooda vyslal van Riemsdyk, tentokrát si gólman New Jersey poradil.
07:55'
Teď už to ale domácím vyšlo a dostali se do vedení. Po rychlém přechodu útočné modré čáry přihrál Aho na najíždějícího WARRENA FOEGELEHO, ten se dostal před Blackwooda a bekhendem dostal puk mezi jeho betony. Asistence: Sebastian Aho, Jake Gardiner.
07:09'
Tlak Caroliny pokračoval a vyvrcholil střelou Slavina od modré čáry. Blackwood má další úspěšný zákrok.
06:23'
Niederreiter se snažil o dorážku po střele od modré čáry, Blackwood ale vyřešil i tuto ošemetnou situaci.
06:10'
Už se zase hrálo na opačné straně a proti ráně z ostrého úhlu musel u své pravé tyčky zasahovat Mackenzie Blackwood.
05:41'
Reimer nyní podržel svůj tým, když nejprve srazil střelu Wooda od pravého mantinelu, poté pokryl i Rooneyho dorážky z brankoviště.
05:09'
Reimer si připsal jistý zákrok holí proti střele z levého křídla, puk srazil do protějšího rohu.
04:07'
Z levého kruhu pálil z první Pesce, Blackwood byl ovšem připraven a střelu vyrazil.
03:36'
Už od úvodních okamžik se hraje aktivní hokej z obou stran, hra se přelévá od jedné branky k druhé.
02:55'
Domácí se dostali do přečíslení tři na jednoho, Aho ale nedokázal přihrát na Svečnikova, pas byl holí sražen mimo dění.
02:26'
Hosté v prvním náporu, střelu od modré čáry zvládl ale zablokovat dobře postavený Wallmark.
01:06'
Blackwood zachytil za svou brankou nahozený puk a po mantinelu rozehrál na své spoluhráče.
00:32'
První střelu vyslal domácí Slavin, jeho ránu od levého mantinelu zvládl Blackwood pokrýt.
00:01'

Carolina Hurricanes: Reimer (Mrázek) – D. Hamilton, Slavin (A), Pesce, Gardiner, T. van Riemsdyk, Edmundson – Foegele, Aho, Svečnikov – T. Teräväinen (A), J. Staal (C), Niederreiter – Nečas, Haula, Dzingel – Gibbons, Wallmark, B. McGinn.

New Jersey Devils: Blackwood (Schneider) – P. K. Subban, Severson, Vatanen, A. Greene (C), Tennyson, Butcher – Palmieri, J. Hughes, Hall (A) – Simmonds, Zajac (A), Coleman – Bratt, Hischier, Zacha – J. Boqvist, Rooney, Wood.

Rozhodčí: Hebert, Furlatt – Knorr, Kovachik.
Oba týmy jsou již na ledové ploše, zápas za pár okamžiků začne.
Zápas v PNC Areně začne o půlnoci, takže nechoďte spát a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.