NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Carolina : Washington - 29. prosince 2019   01:10

Carolina
Carolina
10:38' Wallmark (Niederreiter, Dzingel) • 20:08' Foegele (J. Staal, Slavin) • 25:12' D. Hamilton (Foegele) • 33:02' Foegele (Martinook, H. Fleury) • 43:20' Nečas (Haula, Dzingel) • 55:58' Svečnikov
6:4
(1:0, 3:2, 2:2)
Washington
Washington
23:26' Dowd  (Carlson, Hathaway) • 29:56' Ovečkin  (Orlov, Eller) • 42:00' Kuzněcov  (Bäckström, Carlson) • 58:47' Pánik  (Gudas, Hagelin)
Carolina
L´Ecuyer, McCauley – Baker, Nagy
PNC Arena, Raleigh
18.680 diváků
Washington

Ode mne to je pro dnešní utkání již vše, přeji Vám příjemný zbytek nedělní noci a u dalších textových přenosů nejen z NHL se budu těšit na počtenou.

Hity 20 – 29
Máme tu konec dnešního utkání, který byl bohatý na branky, když jsme jich viděli nakonec rovných deset. Za domácí dnes skórovali Foegele 2x, Wallmark, Hamilton, Nečas a Svečnikov. Za hosty se dnes prosadili Dowd, Ovečkin, Kuzněcov a Pánik. Carolina dnes může děkovat za výhru také Mrázkovy, který předvedl ve svém brankovišti několik neuvěřitelných zákroků.
59:06'
Rána Fleuryho od modré skončila v náručí Holtbyho.
58:47'
Washington právě vstřelil branku!
Hosté přeci jen ještě snižují a domácí lavička se zlobí, kvůli vhazování v obranném pásmu. Hagelin přihrál na modrou na Radka Gudase, který poslal dělovku na Mrázka, před kterým ještě puk za jeho záda tečoval RICHARD PÁNIK, Mrázek neměl nárok zareagovat. Asistence: Radko Gudas, Carl Hagelin.
58:43'
Ofsajd Nečase posouzený jako úmyslný.
58:30'
Washington je již smířený s výsledkem a už ani hosté nikam nespěchají.
58:00'
Poslední dvě minuty utkání.
57:41'
Se střelou Orlova od modré si Mrázek poradil a schoval jí v lapačce.
57:23'
Zadovka Aha nebyla přesná a dopředu mohou Caps.
56:35'
Mrázek si nyní pohlídal zakončení Leipsica z pravé strany.
55:58'
Carolina právě vstřelila branku!
A máme asi rozhodnuto. Ovečkin ve středním pásmu přišel o puk díky výborné práci Foegela a poté se k puku dostal ANDREJ SVEČNIKOV a pro něj to byla jedna z nejlehčích branek v jeho dosavadní kariéře. Bez asistence.
55:55'
Hosté bez brankáře.
55:41'
Ovečkin byl nyní na útočné modré zastaven a na druhé straně rána Aha sražená do ochranné sítě. Následuje poslední komerční přestávka dnešního utkání.
55:08'
Aha nyní nepustil k zakončení Kuzněcov.
54:28'
Carolina posílá puk za Holtbyho a odjíždí střídat.
54:10'
Rozehrávka Capitals končí pouze zakázaným uvolněním.
54:00'
Hathaway byl poslán čistě k zemi a hrají tak domácí.
53:35'
Komerční přestávka.
53:00'
Niederreiter nahazuje na Holtbyho branku a to je nyní to co domácím stačí.
52:30'
Střelu Ovečkina si pohlídal Mrázek a vyráží ji pravým betonem.
52:10'
Svečnikov posílá puk bekhendem na branku a střídá.
51:42'
Rána Hauly z levého kruhu skončila v lapačce Holtbyho. Následuje komerční přestávka.
51:13'
Hurricanes se drží daleko od vlastní branky a to jim bohatě stačí i když by fanoušci raději viděli ještě nějakou tu branku v hostující síti.
50:13'
Hraje se nám dlouho bez přerušení a čas Capitals na snížení se krátí.
49:41'
Teräväinen proti Carlsonovi přišel o puk a na druhé straně vyzkoušel Vrána Mrázka, který si připisuje zákrok betonem.
49:06'
Nečas se vrátil poctivě dozadu a nepustil k puku Hathawaye.
48:18'
Holtby nyní proti pumelici z pravé strany zakročil zády a puk poslal ani neví jak mimo branku.
48:00'
Foegelova střela od modré byla sražena do rohu.
47:09'
Teräväinen posílá puk tak aby z toho nebyl icing a odjíždí na střídačku.-
46:46'
Domácí drží puk za brankou Holtbyho a šetří tam čas.
45:56'
Vrána udělal Mrázkovy kličku a puk šel již do branky, Haula však zastoupil svého brankáře a puk z brankoviště odpálil do bezpečí.
45:20'
Carolina se dál snaží dát další branku, ale nemohou nyní trefil branku.
43:20'
Hurricanes se dostávají opět v zápase do dvoubrankového vedení. Haula ještě Holtbyho nepřekonal, ale hostující brankář vyrazil puk pouze před sebe, kde byl připravený na dorážku MARTIN NEČAS, který ještě udělal kličku a poslal puk do prázdné branky. Asistence: Erik Haula, Ryan Dzingel.
42:00'
Caps snižují na rozdíl jediné branky a využívají přesilovou hru. Bäckström poslal přihrávkou na zteč Kuzněcova, který si udělal z domácí obrany kužely, projel až k Mrázkovy s střelou mezi jeho betony snižuje. Asistence: Nicklas Bäckström, John Carlson.
41:45'
Tečovaná rána Carlsona od modré a výborný zákrok Mrázka hokejkou.
41:33'
Edmundson vyhazuje do bezpečí.
41:11'
Vyloučení v týmu Carolina Hurricanes (Warren Foegele – 2 min., podrážení).
40:28'
Oshie mohl snížit, ale v jasné šanci trefuje spojnici.

Hity 13 – 21
Po druhé třetině vede Carolina nad Capitals 4:2. Za domácí se trefili ve druhé třetině FOEGELE 2x a HAMILTON. Za hosty se prosadili DOWD a OVEČKIN.
Třetí třetina nám rozhodně přinese ještě zajímavou bitvu a o výsledku ještě není rozhodnuto.
40:00'
39:29'
39:14'
Ránu Vrány z pravé strany vyráží Mrázek za branku.
39:00'
Poslední minuta druhé třetiny.
38:36'
Carolina posílá puk do bezpečí.
38:04'
Dělovku Ovečkina z levého kruhu vyráží Mrázek vyrážečkou do rohu.
37:43'
37:29'
Vyloučení v týmu Carolina Hurricanes (Andrej Svečnikov – 2 min., sekání).
37:10'
Eller vyváží puk do bezpečí a bude se vylučovat na straně domácích.
37:00'
Rána Svečnikova od modré sražena do rohu.
36:36'
Další vyhození od Caps na Mrázka.
36:20'
Carlson posílá puk přes všechny čáry.
35:43'
Vyloučení v týmu Washington Capitals (Nick Jensen – 2 min., faul kolenem).
35:38'
Holtby pomáhá s rozehrávkou svému týmu.
34:59'
Svečnikov z mezikruží trefuje vyrážečku Holtbyho.
34:17'
Rozehrávka Gudase nebyla přesná a proto puk sbírají domácí, kteří postupují dopředu.
34:00'
Hra je přerušena na pravém mantinelu v útočném pásmu hostí, protože ani jeden ze skupinky hráčů nejevil zájem hrát s pukem. Následuje komerční přestávka.
33:35'
Štiplavá střela Gudase od pravého mantinelu nadělala Mrázkovy starosti.
33:12'
33:02'
Hurricanes jdou opět v zápase do dvoubrankového vedení. Domácí udeřili v oslabení. Martinook spolu s Foegelem byli aktivní na brankovišti a následně druhý jmenovaný WARREN FOEGELE protlačil puk za Holtbyho, který se marně rozčiluje, že byl atakovaný v brankovišti. Asistence: Jordan Martinook, Haydn Fleury.
33:00'
Aho vyváží puk do útočné třetiny a následně odjíždí střídat.
32:19'
Carolina vyhazuje na Holtbyho.
31:47'
Tečovaná střela Carlsona nadělala Mrázkovy problémy.
31:39'
Staal dostává puk do bezpečí.
31:12'
Vyloučení v týmu Carolina Hurricanes (Joel Edmundson – 2 min., podrážení).
30:41'
30:20'
Oshie nyní z pravé strany nevyzrál na Mrázka.
29:56'
Caps využívají přesilovou hru a snižují opět na rozdíl jediné branky. Orlov nabil ALEXANDRU OVEČKINOVI do jeho pozice na levém kruhu a ten nechytatelnou dělovkou překonává přesouvajícího se Mrázka. Tohle se prostě nedá od ruského cara chytat. Asistence: Dmitrij Orlov, Lars Eller.
29:23'
Dělovka Ovečkina z levého kruhu přizvednuta Teräväinenem do ochranné sítě.
29:18'
Domácí opět v klidu vyhazují přes všechny čáry.
28:57'
28:27'
Vyloučení v týmu Carolina Hurricanes (Jordan Staal – 2 min., faul kolenem).
28:27'
Ovečkin zůstává na zemi a v nehokejové pozici a bude se vylučovat. Následuje komerční přestávka.
28:00'
Svečnikov proti přesile tří protihráčů o puk na kolenou přichází.
27:21'
Rozehrávka Caroliny končí zakázaným uvolněním.
26:55'
Mrázek nyní nemusel zasahovat, protože mu pomohl Gardiner, který puk zablokoval.
25:12'
Domácí si berou dvoubrankové vedení zpět a opět se potvrdilo "Nedáš – dostaneš". Bäckström byl v dobré šanci vychytán Mrázkem a proto na druhé straně díky výborné práci Foegela který přešel přes Jensena a nezachoval se jako "sobec" a ještě našel na levé straně najetého DOUGIE HAMILTONA, který překonává Holtbyho. Asistence: Warren Foegele.
24:43'
Domácí zastavuje ofsajd.
23:26'
Caps snižují na rozdíl jediné branky. Hosté ujeli dva na jednoho díky propadnutí Gardinera a přesné přihrávce Carlsona. Down s Leipsicem uprchli, prvně jmenovaný NIC DOWD to vzal na sebe a přesnou střelou z pravého kruhu do růžků branky překonává Mrázka. Asistence: John Carlson, Garnet Hathaway.
22:43'
Eller se s pukem do pásma nedostal proto obrací hru zpátky do obranné třetiny.
21:59'
Hagelinova střela z brankoviště neprošla na Mrázka díky bloku Edmundsona.
20:08'
Domácí již vedou o dvě branky. Staal vyhrál úvodní buly pro Slavina, který puk vrátil zpět kapitánovi na levou stranu. Staal následně našel přesnou přihrávkou na pravém kruhu najetého WARRENA FOEGELA, který překonává marně se přesouvajícího Holtbyho. Asistence: Jordan Staal, Jaccob Slavin.

Hity 6 – 13
Po první třetině vedou domácí 1:0, když se po přesně přihrávce Niederreitera trefil v přesilové hře LUCAS WALLMARK. Hurikáni mohou děkovat za vedení také Mrázkovy, který pochytal za první třetinu nejméně tři jasné brankové šance hostujícímu týmu.
20:00'
19:13'
Ofsajd zastavuje akci Hagelina.
19:00'
Poslední minuta první třetiny.
18:04'
Aho si neobhodil Kuzněcova jinak by se dostal do dobré šance k ohrožení Holtbyho.
17:00'
Foegele se nyní přes Jensena neprobil k do zakončení.
16:27'
Zakončení od modré schovává Holtby v lapačce.
16:22'
Puk končí na hostující střídačce. Následuje komerční přestávka.
16:00'
Nahození Edmundsona od modré šlo vedle branky.
15:13'
Leipsic prováhal nyní přihrávku na Hathawaye, který stál sám před Mrázkem a tak mohou hrát domácí.
14:31'
Rána Staala v letu šla vedle branky.
13:50'
13:44'
Eller nyní v obrovské šanci na brankovišti vychytán Mrázkem.
13:26'
Další dělo z hokejky Ovečkina z levého kruhu a výborný zákrok Ovečkina.
13:00'
Slavin opět v klidu vyhazuje až na Holtbyho.
12:13'
Dělovka Ovečkina z levé strany byla sražena a následně domácí v klidu vyhazují.
11:50'
Vyloučení v týmu Carolina Hurricanes (Teuvo Teräväinen – 2 min., hákování).
11:35'
Teč Aha, který stál samotný před Holtbym šla vedle branky.
11:20'
McGinn prověřil Holtbyho z pravé strany, ten si připisuje zákrok lapačkou. Následuje komerční přestávka.
10:38'
Domácí se dostávají v zápase do vedení a využívají přesilovou hru. Co se nepodařilo při hře pět na tři to se povedlo nyní při klasické přesilové hře. Niederreiter z levé strany našel křižnou přihrávkou na pravé straně najetého LUCASE WALLMARKA, který přesnou křižnou střelou překonává bezmocného Holtbyho. Asistence: Nino Niederreiter, Ryan Dzingel.
10:30'
Washington ve čtyřech.
10:26'
Caps vyhazují a brzy budou ve čtyřech.
10:10'
Hamilton v obrovské šanci nedává, jeho pokus byl přizvednut do ochranné sítě.
09:42'
Dělovka Hamiltona od modré byla nepřesná a puk se následně dostává až k Mrázkovy.
09:35'
Vyloučení v týmu Washington Capitals (Nick Jensen – 2 min., podrážení).
09:26'
Gudas posílá puk do bezpečí.
08:32'
Rána Teräväinena z pravé strany byla sražena do rohu.
08:30'
Vyloučení v týmu Washington Capitals (Travis Boyd – 2 min., držení hole).
07:59'
Svečnikova střela z pravého kruhu vyprášila betony Holtbyho.
07:39'
Zakončení Staala z levého kruhu likviduje vyrážečkou Holtby.
07:05'
Oshie našel zadovkou Ovečkina, ten si touš nepracoval a dopředu mohou domácí.
06:53'
Hra je přerušena, protože na ledě zůstal ležet to tvrdém hitu Siegenthalera Martinook, ale vylučovat se nebude. Následuje komerční přestávka.
06:03'
Aho si vybruslil před branku, ale nakonec trefil pouze brusle bránícího obránce.
05:16'
Rána Aha z mezikruží byla nepřesná.
05:08'
Dělovka Hagelina z levého kruhu skončila v náručí Mrázka.
04:28'
Střela Martinooka od levého mantinelu skončila v lapačce Holtbyho.
03:56'
Rána Ovečkina z pravého kruhu vystrašila Mrázka.
03:06'
Pumelice Gardinera od modré byla ještě tečována, ale pouze do betonů Holtbyho.
02:30'
Mrázek se nyní roztáhl v brankovišti a nepustil za svá záda obrovskou šanci Pánika.
02:08'
Dělovka Hamiltona z pravé strany vyražena betony Holtbyho do rohu.
01:19'
Střela Dzingela po přihrávce Nečase z pravého kruhu skončila na vyrážečce Holtbyho.
01:02'
Puk je mimo ledovou plochu.
00:32'
Střela Foegela z mezikruží sražena do rohu.
00:01'
Úvodní buly pro Caps.
00:01'
PNC Arenou zní státní hymna USA a po ní přistoupíme k samotnému utkání.

Carolina Hurricanes: Mrázek (Reimer) – Slavin (A), D. Hamilton, Edmundson, Pesce, H. Fleury, Gardiner – Svečnikov, J. Staal (C), Foegele – Niederreiter, Aho, T. Teräväinen – Dzingel, Haula, Nečas – B. McGinn, Wallmark, Martinook (A).

Washington Capitals: Holtby (Samsonov) – Siegenthaler, Carlson (A), Orlov, Jensen, Djoos, Gudas – Ovečkin (C), Bäckström (A), Oshie – J. Vrána, Kuzněcov, Pánik – Hagelin, Eller, Leipsic – Dowd, Hathaway, Boyd.

Rozhodčí: L´Ecuyer, McCauley – Baker, Nagy.
Vzájemné zápasy

6. 10. 2019 Washington – Carolina 2:3 po prodl.
29. 9. 2019 Carolina – Washington 3:4
22. 9. 2019 Washington – Carolina 3:2
Washington

„Caps“ mají odehráno 39 zápasů. Capitals se po těchto zápasech nachází na 1. místě Východní konference, když si připsali bilanci 19-8-5-7 při skóre 139:112. V Metropolitní divizi je Washington Capitals na první příčce. Na venkovních kluzištích si z 21 odehraných zápasů připsali bilanci 10-6-1-4 při skóre 78:61. Po utkání s „Hurikány“ je čeká domácí utkání proti NY Islanders.

Carolina

„Hurikáni“ mají odehráno 38 zápasů. Hurricanes se po těchto zápasech nachází na 6. místě Východní konference, když si připsali bilanci 16-6-2-14 při skóre 127:107. V Metropolitní divizi je Carolina Hurricanes na 5. příčce. Na domácím ledě PNC Arény si z 16 odehraných zápasů připsala bilanci 7-3-0-6 při skóre 59:44. Po zápase se „Caps“ je čeká domácí série utkání čítající šest zápasů.

James Reimer 2.69 prů. na záp. 91,4%
Příjemnou nedělní noc všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z NHL. Spolu se zaměříme na utkání mezi týmy Carolina Hurricanes vs. Washington Capitals. Úvodní buly je stanoveno na 01:00 hodin. Zápasem vás provede Jan Přikryl.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.