NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Columbus : Carolina - 25. října 2019   01:00

Columbus
Columbus
03:21' Texier (Bemström, Riley Nash) • 32:57' R. Murray (Jenner, D. Savard) • 37:23' Milano (D. Savard, R. Murray) • 63:28' Atkinson (Dubois, S. Jones)
4:3
(1:3, 2:0, 0:0 - 1:0)
Carolina
Carolina
04:32' D. Hamilton  (Foegele, Slavin) • 11:47' Dzingel  (Nečas) • 12:32' Aho  (Pesce, Wallmark)
Columbus
Joannette, L´Ecuyer – Gawryletz, Brisebois
Nationwide Arena, Columbus
15 398 diváků
Carolina

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Ještě doplním, že dnešní duel sledovalo 15 398 diváků.
Střely na branku: 31 – 24
Je konec! Domácí Columbus nakonec zvládl prodloužení o něco lépe a vítězí 4:3! Columbus byl po celou dobu prodloužení mnohem aktivnější. První velkou šanci ještě Petr Mrázek skvěle chytil, ale na zakončení Cama Atkinsona už neměl nárok!
63:28'
Columbus právě vstřelil branku!
Tak jsem to zakřikl! Columbus dokázal překonat Petra Mrázka a vítězí! Po levém křídle projel do útočného pásma Dubois, který přihrál před branku a CAM ATKINSON důrazem dopravil puk do sítě! Asistence: Pierre-Luc Dubois, Seth Jones.
63:10'
Dubois objel branku Caroliny, ale nikdo v modrém dresu se mu nenabídl do volného prostoru. Hráči Caroliny teď brání dobře.
62:35'
Pesce se před brankou domácího mužstva snažil tečovat nahození od modré čáry, ale od špičky jeho čepele se puk odrazil mimo tři tyče.
62:12'
Foligno získal nepřesnou rozehrávku Caroliny, ale sám nevymyslel dobrou přihrávku na útočnou modrou čáru.
61:28'
Hokejisté Columbusu se nyní snaží uklidnit hru. Carolina se zatím během prodloužení pouze brání.
61:05'
Zach Werenski se dostal na pravou stranu útočného pásma, jenže bekhendem netrefil prostor hostující branky.
60:46'
Seth Jones se prosmýkl do útočného pásma, natlačil se před branku, ale netrefil kotouč. Obrovská škoda pro domácí celek, Mrázek by neměl nárok!
60:35'
Seth Jones rozjel první útok Columbusu, ale jeho pobídku zadák v bílém dresu krásně přečetl a získal puk pro Carolinu.
60:10'
Carolina uspěla na úvodním vhazování prodloužení. Hostující celek se hnal dopředu, ale Staal nedostal přesnou přihrávku.
60:01'
Střely na branku: 27 – 24
Šedesát minut hry nám o vítězi dnešního utkání nerozhodlo. Proto budeme sledovat prodloužení či případné samostatné nájezdy. Do třetí části vstoupil aktivněji domácí Columbus, ale ten poté přibrzdily vyloučení. V závěru základní hrací doby mohla Carolina dvakrát rozhodnout, ale Korpisalo skvělými zákroky vybojoval pro domácí minimálně bod.
60:00'
59:20'
Nino Niederreiter se před brankou Columbusu dostal k odraženému puku a snažil se jej dopravit do sítě! Korpisalo vytáhl další fantastický zákrok!
59:10'
Nečas nahodil puk bekhendem do útočného pásma, jenže tam nebyl nikdo z hráčů Caroliny. Naopak Columbus získal puk a vydal se dopředu.
58:28'
Nino Niederreiter uspěl v bruslařském souboji a strčil do kapsy Werenskiho. Hokejisté Columbusu musí dávat pozor také na zadní vrátka.
58:15'
Slavin nahodil puk do útočného pásma, jenže tam nebyl nikdo v bílém dresu Caroliny. Zakázané uvolnění, vhazuje se před brankou Petra Mrázka.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!
57:28'
Slavin se musel otáčet ve středním pásmu a z těžké pozice puk pouze nahodil za branku Columbusu. Vše nasvědčuje tomu, že se dočkáme prodloužení.
57:07'
Jenner si vybruslil na pravý kruh, přehodil si puk na forhend, ale jeho ránu dokázal připravený Petr Mrázek schovat do lapačky. Vhazuje se po jeho levici.
56:35'
Další zakončení hostujícího celku zablokoval obětavým zákrokem jeden z domácích zadáků. Columbus hraje opravdu na hranici sebeobětování.
56:28'
Další zakončení Caroliny dokázala domácí obrana přizvednout do ochranné sítě. Vhazovat se bude po Korpisalově levé ruce.
56:05'
Oliver Bjorkstrand bekhendem vyhodil puk ven z obranného pásma. Domácí hokejista hledal Atkinsona, ale ten se k puku neprosmýkl.
55:29'
Korpisalo vyjel za svou branku, kde zastavil nahození hostujícího mužstva. Oba týmy mezitím stačily poslat na ledovou plochu čerstvé síly.
55:05'
Pesce uspěl v souboji na modré čáře a získal kotouč pro Carolinu. Hosté se nyní snaží strhnout vedení na svou stranu a derou se do útočného pásma.
54:28'
Dougie Hamilton se zjevil zcela osamocený před brankou Columbusu, ale nadvakrát nedokázal překonat fantastického Korpisala!
54:05'
Aho projel s pukem do útočného pásma, objel branku Columbusu, ale bekhendovým nahozením trefil Korpisalovu připravenou lapačku.
53:06'
Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Pierre-Luc Dubois – 2 min., sekání).
Vyloučení v týmu Carolina Hurricanes (Joel Edmundson – 2 min., sekání).
53:02'
Niederreiter se prosmýkl do útočného pásma, krásně si srovnal puk na čepeli, ale jeho střela zápěstím prosvištěla kolem zadní tyči.
52:39'
Nino Niederreiter spěchal za nahozením do útočného pásma, jenže domácí obránce Jones se před něj dostal tělem a bez problémů rozehrál.
52:10'
Joel Edmundson dojel nahození za branku Caroliny a rozehrál odrazem o mantinel. Hosté se znovu zbytečnými chybami dostávají pod tlak.
51:35'
Dubois z levé strany přihrál mezi kruhy, kam si nabruslil Cam Atkinson, ale ten byl možností natolik překvapen, že vůbec nezakončil.
51:10'
Zadáci Caroliny si vyměnili dvě krátké přihrávky ve středním pásmu a poté puk nahodili za branku Columbusu. K odraženému kotouči se dostali jen domácí hráči.
50:47'
50:07'
Foligno spěchal za přihrávkou do útočného pásma, ve vlastním oslabení se natlačil před obránce, ale puk mu v klíčkový moment utekl od hokejky.
49:32'
Aho přišel o puk před brankou Caroliny a Columbus se znovu osvobozuje. Hostujícímu mužstvu se dnes v početní převaze vůbec nedaří.
49:05'
Domácí vybojovali odražený kotouč před brankou a Seth Jones jej bez váhání vyhodili přes všechny čáry za branku Caroliny Hurricanes.
48:47'
Bude se vylučovat! Carolina si zahraje další přesilovku. Dvě minuty za hákování dostává Oliver Bjorkstrand.
48:35'
Slavin rozehrál na pravé křídlo, ale jeho pobídka byla příliš prudká a skončila u obránce Columbusu. Carolina se ve třetí části pouze brání.
48:10'
Josh Anderson poslal přihrávku po mantinelu do rohu útočného pásma. K následné pobídce se dostal Sonny Milano, ale Mrázek drží puk mezi tělem a rukou.
47:38'
Pierre-Luc Dubois udělal oblouček v obranném pásmu, přenesl hru na levou stranu, ale jeho rozehrávka byla unáhlená. Hokejisté v modrém jsou mnohem aktivnější.
47:10'
Zach Werenski spěchal za nahozením na levé křídlo, ale puk byl příliš rychlý a od mantinelu se odrazil na hokejku obránce Caroliny.
46:38'
Alexandre Texier se rychlou brzdou za brankou zbavil dotírajícího obránce, ale jeho následná rozehrávka skončila na holi pozorného zadáka Caroliny.
46:10'
Ryan Dzingel projel s pukem až do útočného pásma, přehodil si jej na bekhend, ale překvapivou střelou trefil jen boční síťku.
45:31'
Gustav Nyquist si chtěl zpracovat zajímavou přihrávku do středního pásma, jenže měl velké problémy a puk zapomněl za sebou.
45:05'
Brock McGinn ve velké rychlosti zakončil příklepem od modré čáry. Do rány mu položil hokejku jeden z obránců, který puk tečoval do bezpečí.
44:26'
Brock McGinn střílel od modré čáry. Domácí brankář Korpisalo jeho střelu zápěstím dobře viděl a bez větších problémů vytěsnil kotouč ramenem.
44:08'
43:16'
Carolině navíc nevyšel přechod do útočného pásma. Hosté byli příliš netrpěliví a dopustili se postavení mimo hru. Vhazuje e ve středním pásmu.
43:00'
Jones vybojoval za brankou odražený kotouč a bekhendem jej podél mantinelu vyhodil do bezpečí. Columbus začal v oslabení skvěle.
42:08'
Carolina si zahraje přesilovku. Dvě minuty za vysokou hůl dostává Milano.
42:02'
Další postavení mimo hru na straně Columbusu. Blue Jackets vlétli do závěrečné třetiny jako velká voda.
41:25'
Emil Bemström střílel po krásné přihrávce zadovkou, jenže jeho pokus zápěstím prolétl kolem zadní tyče a odrazil se na hůl obránce v bílém.
41:05'
Texier projel do útočného pásma za odraženým kotoučem a zkoušel jej bekhendem poslat mezi kruhy. Tam však nebyl nikdo v bílém.
40:31'
Dubois projel do útočného pásma ještě před kotoučem a způsobil postavení mimo hru. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
40:10'
Domácí Foligno uspěl na úvodním vhazování třetí třetiny a Columbus se ihned vydal do útoku. Domácí celek bude chtít dokonat obrat.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 2:52.
Střely na branku: 23 – 12
Druhá třetina končí! Prostřední perioda se mnohem lépe podařila domácímu celku! Columbus sice dlouho nemohl najít recept na obranu Caroliny, ale ve 33. minutě dokázal snížit Ryan Murray! O pět minut později navíc po krásné akci srovnal Sonny Milano! Carolina hrála v závěru třetiny přesilovku, ale udeřit v ní nedokázala. Do kabin se proto jde za stavu 3:3.
40:00'
39:30'
39:12'
Aho poslal krásnou přihrávku na levý kruh, jenže Jordan Staal pohotovým zakončením zápěstím trefil jen beton připraveného brankáře.
39:00'
Probíhá poslední minuta druhé třetiny!
38:20'
Další vyhození domácího celku přes všechny čáry. Carolina nyní úplně vypadla z herního tempa. Naopak Columbus je všude o kus dříve.
38:00'
Domácí se hned v úvodu svého oslabení zmocnili odraženého kotouče a výhozem o mantinel jej poslali přes všechny čáry za branku Caroliny.
37:30'
Carolina si zahraje přesilovku. Seth Jones si odpyká trest za podrážení.
37:23'
Je vyrovnáno! Columbus se další branky dočkal ještě před přestávkou! SONNY MILANO si najel na přihrávku o mantinel, protlačil se před obránce a zakončil bekhendem na zadní tyč! Asistence: David Savard, Ryan Murray.
37:04'
Columbus si nyní pomohl jen vyhozením do obranného pásma Caroliny. Hráči v bílém opět přebírají kontrolu nad děním na ledové ploše.
36:35'
Jordan Staal získal puk v rohu útočného pásma, jenže přihrávkou mezi kruhy těsně nenašel Niederreitera. Pesce pak ještě získal odražený puk.
36:00'
Korpisalo vyjel ven z branky a pomohl svým spoluhráčům s rozehrávkou. Carolina přidala na důrazu a mnohem lépe dostupuje hokejisty Columbusu.
35:25'
Seth Jones poslal přihrávku do útočného pásma, jenže tam nyní nebyl nikdo v modrém dresu Columbusu a Carolina získala kotouč zadarmo.
35:00'
Pierre-Luc Dubois projel po pravé straně do útočného pásma, jenže jeho ránu zápěstím přizvedl jeden z obránců v bílém do ochranné sítě.
34:24'
Po dalším souboji na modré čáře se kotouč odrazil na střídačku domácího celku. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
34:10'
Seth Jones se snažil udržet pro domácí útočné pásmo, ale kotouč byl příliš rychlý a projel za modrou čáru. Columbus musí uklidnit hru.
33:38'
Oliver Bjorkstrand dojel prudkou přihrávku do útočného pásma, přihrávkou na modrou čáru našel Jonese, jehož pokus vytěsnil Petr Mrázek.
33:15'
Columbus je po vstřelení své druhé branky v utkání pořádně nabuzený a nadále se tlačí do útoku. Scott Harrington svou rozehrávkou nenašel spoluhráče.
32:57'
Je sníženo! Domácí celek stahuje náskok Caroliny na rozdíl jediné branky! Jenner v útočném pásmu nechal zadovkou kotouč za sebou. Volný puk si vzal RYAN MURRAY a střelou zápěstím překonal Mrázka! Asistence: Boone Jenner, David Savard.
32:29'
Trevor van Riemsdyk se před vlastní brankou dostal k odraženému puku a bez váhání jej bekhendem poslal mimo nebezpečný prostor.
32:08'
Aho napadal rozehrávku Columbusu za jeho brankou. Autor třetí branky Hurricanes přišpendlil k mantinelu Jonese, ale puk nevydoloval.
31:39'
Columbus je v útočném pásmu málo důrazný. Zadáci Hurricanes mají moře času na zpracování odražených kotoučů a s přehledem je vyhazují.
31:05'
Vladislav Gavrikov skvěle vystál rozjetého Martina Nečase a nedovolil mu projet do útočného pásma. Carolina přesto rychle získala puk zpět.
30:28'
Český brankář si celou situaci ještě jednou zopakoval, nicméně nyní nebyl tak úspěšný. Dotírající hráč v modrém málem získal pomalou přihrávku.
30:08'
Mrázek vyjel za svou branku, zpracoval si nahození po mantinelu a před dotírajícím soupeřem rozehrál na připraveného Slavina.
29:35'
Seth Jones nahodil puk do útočného pásma. Jeho pobídka letěla přímo na branku a Petr Mrázek se raději rozhodl přerušit hru. Vhazuje se po jeho levici.
29:10'
Sonny Milano přihrál od mantinelu před branku Caroliny, jenže tam nebyl nikdo v modrém dresu Columbusu, kdo by doklepl puk do sítě.
28:38'
Andrej Svečnikov dojel dlouhou přihrávku na modrou čáru, jenže proti sobě měl dva obránce v modrém, kteří jej s přehledem odstavili od kotouče.
28:05'
Dubois dostal krásnou přihrávku zadovkou, prosmýkl se na levý kruh, ale střelou zápěstím otestoval pevnost Mrázkových betonů.
27:40'
Pesce diriguje rozehrávku Caroliny. Hráči v bílém nejsou po změně stran zrovna aktivní, ale přestou nepouštějí Columbus do střeleckých pozic.
27:08'
Zach Werenski dojel nahození za vlastní branku. Domácí hokejista si dal pozor na napadajícího Martina Nečase a bekhendem odehrál puk do bezpečí.
26:35'
26:05'
Až nyní se Jordan Staal doslova probil k odraženému puku a bekhendem jej vyhodil přes modrou čáru do středního pásma. Hosté ale nestačili vystřídat.
25:28'
Columbus dokázal svého soupeře uzamknout v útočném pásmu. Nikdo v modrém dresu však nenašel odvahu k zakončení.
25:00'
Po krásné kombinaci v útočném pásmu střílel od modré čáry Pierre-Luc Dubois, ale jeho dělovka prolétla kolem branky Hurricanes a puk zaduněl o zadní mantinel.
24:35'
Columbus si zahraje svou druhou přesilovku. Pesce dostává dvě minuty za držení.
24:26'
Až nyní se poprvé ve druhé třetině přerušuje hra. Nick Foligno se krásně zbavil obránce, ale puk mu po kličce utekl pod lapačku pozorného Petra Mrázka.
24:10'
Domácí brankář Korpisalo vyjel ven z branky, aby hráčům Columbusu pomohl s rozehrávkou. Svou přihrávkou našel volného Setha Jonese.
23:35'
Slavin dojel vyhození Columbusu, zbavil se dotírajícího Nashe a rozjel další akci Caroliny. V úvodu druhé třetiny se hraje hodně svižně.
23:05'
Martin Nečas projel s pukem přes modrou čáru, ale jeho okatou přihrávku přečetl jeden ze zadáků v modrém a bez problémů puk odehrál do bezpečí.
22:35'
Scott Harrington dojel nepřesnou rozehrávku Caroliny, nikým neatakován si kotouč zpracoval a rozjel další pokus o útok na straně domácích.
22:10'
Rozhodčí po souboji u mantinelu ztratil kotouč z dohledu, ale hru neprušil. Pesce následně puk vylovil a rozehrál na pravé křídlo.
21:35'
Riley Nash se snažil udržet útočné pásmo pro domácí celek, ale kotouč mu už utekl do pásma středního. Columbus však vstoupil do druhé části aktivně.
21:10'
David Savard poslal prudkou přihrávku na modrou čáru, ale Riley Nash si nepotykal se zpracováním a puk mu uskočil z hokejky.
20:35'
Andrej Svečnikov dostal přihrávku za branku Columbusu, ale přihrávkou forhendem mezi kruhy nenašel nikoho v bílém dresu Hurricanes.
20:10'
Columbus uspěl na úvodním vhazování druhé třetiny. Domácí celek v ní bude muset výrazně zlepšit svůj výkon.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 2:00.
Střely na branku: 8 – 9
První třetina končí! Po úvodní dvacetiminutovce mohou být spokojenější hostující hráči! Carolina sice nevstoupila do utkání dobře a Columbus poslal do vedení Alexandre Texier, jenže o minutu později dokázal vyrovnat Dougie Hamilton! Ve 12. minutě pak po přihrávce Martina Nečase poslal Hurricanes do vedení Ryan Dzingel a náskok Caroliny o další minuty později ještě navýšil Aho! Do kabin se proto jde za stavu 1:3.
20:00'
19:28'
Pierre-Luc Dubois projel do útočného pásma, kde ještě vylepšil pozici pro Atkinsona, ale jeho pohotovou střelu ukryl Mrázek mezi betony.
19:00'
Probíhá poslední minuta první třetiny!
18:35'
Aho dojel nahození do útočného pásma, jenže u mantinelu si na něj počkal obránce, který jej přitiskl k hrazení a nedal mu prostor k rozehrávce.
18:10'
Joel Edmundson zachytil nepřesnou rozehrávku Columbusu, otočil hru na opačnou stranu, ale na jeho pobídku nedosáhl nikdo ze spoluhráčů.
17:29'
Jordan Staal číhal na přihrávku mezi kruhy. Kotouč k němu také z rohu útočného pásma přiletěl, ale Staal z těžké pozice netrefil.
17:06'
Pierre-Luc Dubois dostal přihrávku na pravý kruh, odkud pohotově zakončil příklepem. Petr Mrázek se stačil přesunout k levé tyči a vyrazil puk.
16:39'
Martin Nečas si prodloužil svůj pobyt na ledové ploše a pomohl hostující obraně. Český mladík zatím prožívá povedenou třetinu.
16:07'
Martin Nečas se prosmýkl přes modrou čáru do útočného pásma, ale svou střelou zápěstím netrefil branku. Korpisalo vůbec nemusel zasahovat.
15:38'
Alexandre Texier napadal rozehrávku Caroliny na modré čáře. Autor dosud jediné branky domácího celku puk pro Columbus nevybojoval.
15:08'
Sebastian Aho projel s pukem do útočného pásma, jenže další hráči Hurricanes zrovna mířili na střídačku. Aho v útočném pásmu přišel o puk.
14:55'
14:05'
Zach Werenski číhal na přihrávku na pravý kruh. Kotouč se k němu také dostal, ale jeho ránu zápěstím zaklekl jeden z obránců v bílém dresu.
13:35'
Jones dostal hodně těžkou přihrávku, měl problém se zpracováním a nakonec si musel pomoci nahozením za branku Caroliny.
13:12'
Haula v obranném pásmu vybojoval odražený kotouč a bez váhání jej poslal přes všechny čáry. Columbus musí rozjet další přesilovkovou akci.
12:55'
Columbus si zahraje první přesilovku. Dvě minuty za hákování dostává Jordan Staal.
12:32'
Carolina právě vstřelila branku!
Hostující celek přidává třetí branku a výrazně odskakuje! Brett Pesce střílel od modré čáry. Jeho krásnou střelu ještě dokázal tečovat SEBASTIAN AHO a puk se od jeho hole odrazil do sítě! Asistence: Brett Pesce, Lucas Wallmark.
12:10'
Carolina pokračuje v aktivní hře. Aho dostal krásnou přihrávku na modrou čáru, projel do útočného pásma, ale nikdo v bílém jej nepřijel podpořit.
11:47'
Carolina otáčí vývoj dnešního souboje! Murray zlomil hůl v obranném pásmu. Kotouč poté získal Nečas, který zadovkou uvolnil RYANA DZINGELA, který dopravil kotouč do sítě! Asistence: Martin Nečas.
11:26'
Po další střele domácích hráčů se kotouč od jednoho z obránců Caroliny odrazil do ochranné sítě za brankou. Vhazuje se před Petrem Mrázkem.
11:08'
Emil Bemström se hnal do útočného pásma. Proti sobě měl jediného obránce v dresu Caroliny, ale ten mu špičkou čepele dokázal vypíchnout puk.
10:28'
Zach Werenski dojel přihrávku do útočného pásma a bez přípravy zakončil. Jeho dělovka příklepem prolétla kolem levé tyče branky Petra Mrázka.
10:10'
Carolina si pomohla obloučkem do středního pásma a hráči v bílém mezitím stačili vystřídat. Pokračuje se v hodně svižném tempu.
09:28'
Oliver Bjorkstrand obdržel krásnou přihrávku na modrou čáru, projel do útočného pásma, jenže zápěstím trefil lapačku pozorného Mrázka.
09:10'
Alexander Wennberg projel podél hrazení do útočného pásma, jenže jeho přihrávka mezi kruhy byla příliš prudká a skončila u pozorného zadáka v bílém.
08:45'
Columbus si v tísni pomohl vyhozením kotouče přes všechny čáry. Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před Korpisalem.
08:12'
David Savard udržel pro Columbus útočné pásmo. Domácí hráč následně v důrazném souboji poslal puk za branku Hurricanes.
07:35'
Gustav Nyquist projel po pravé straně do útočného pásma, nicméně jeho bekhendovou pobídku mezi kruhy dokázala hostující obrana zastavit.
07:10'
Scott Harrington dostal přihrávku na modrou čáru, ale ani jeho rozehrávka nebyla zrovna povedená. Hosté se opět zmocnili kotouče.
06:32'
Petr Mrázek si musel pokrýt mezírku u přední tyče. Český brankář se nahozením od mantinelu nenechal překvapit a vyrazil puk do bezpečí.
06:10'
Aho dostal přihrávku na levou stranu, jenže jeho rozehrávka skončila na holi domácího obránce. Carolina je nyní o něco aktivnější.
05:38'
Ryan Murray si pohlídal přihrávku za branku Columbusu a výhozem podél hrazení dostal kotouč za modrou čáru. Carolina musí vyklidit pásmo.
05:12'
Seth Jones dostal nabito na modrou čáru, ale jeho následné zakončení skončilo na brusli prvního obránce v bílém dresu Caroliny.
04:32'
Je vyrovnáno! Carolina dokázala bleskově odpovědět! Také Hurricanes prokázali rychlý přechod do útoku. Warren Foegele našel zadovkou DOUGIEHO HAMILTONA, který svižnou střelou prostřelil Korpisala! Asistence: Warren Foegele, Jacob Slavin.
04:05'
Columbus pokračuje v aktivitě a znovu se usadil v útočném pásmu. Ryan Murray si na modré čáře dlouho rozmýšlel, co udělá, a nakonec přišel o puk.
03:21'
Domácí celek se ujímá vedení! Columbus se dostal do nevídaného přečíslení čtyř hráčů proti jednomu! Emil Bemström poslal přihrávku na pravý kruh a ALEXANDRE TEXIER pohotovou střelou otevřel skóre! Asistence: Emil Bemström, Riley Nash.
03:10'
Petr Mrázek vyjel ven z branky a pomohl spoluhráčům s rozehrávkou. Český brankář dokázal rozehrát na levou stranu, kde byl osamocený Aho.
02:35'
Aho dojel přihrávku na levou stranu útočného pásma, střílel z ostrého úhlu, ale jeho pokus domácí brankář bez problémů vykopl levým betonem.
02:05'
Martin Nečas dojel nahození za branku, objel s pukem na hokejce útočné pásmo, ale jeho následné nahození skončilo v lapačce připraveného brankáře.
01:36'
Niederreiter střílel z dobré pozice na levém kruhu, ale domácí brankář jeho ránu příklepem dobře viděl a ukryl kotouč do lapačky.
01:10'
Sonny Milano se prudkou brzdou zbavil svého obránce, přihrál na modrou čáru, ale nikdo v modrém dresu Columbusu nakonec nezakončil.
00:35'
Ryan Dzingel poslal přihrávku na levé křídlo, jenže Jordan Staal měl problém se zpracováním a kotouč mu utekl k obránci v modrém dresu.
00:10'
Jordan Staal uspěl na úvodním vhazování a Carolina se následně ihned vydala do útočného pásma. Nikdo v bílém na jeho pobídku nedosáhl.
00:01'
Oba týmy už jsou na ledě. Columbus bude hrát v modrém, zatímco Carolina oblékne bílé dresy.
Jak už je za oceánem zvykem, začne dnešní duel o několik minut později.

Columbus Blue Jackets: Korpisalo (Merzlikins) – S. Jones, Werenski, R. Murray, Harrington, D. Savard, Gavrikov – Atkinson, Dubois, N. Foligno – J. Anderson, Wennberg, Nyquist – Bjorkstrand, Jenner, Texier – Bemström, Riley Nash, Milano.

Carolina Hurricanes: Mrázek (Reimer) – D. Hamilton, Slavin, Pesce, Edmundson, T. van Riemsdyk, Gardiner – T. Teräväinen, J. Staal, Svečnikov – Foegele, Aho, Niederreiter – Nečas, Haula, Dzingel – Wallmark, B. McGinn.

Rozhodčí: Joannette, L´Ecuyer – Gawryletz, Brisebois.
Češi a Slováci

Petr Mrázek (CAR) – 5 zápasů, 89,29%
Martin Nečas (CAR) – 9 zápasů, 2 góly, 3 asistence
Vzájemný zápas

Dnešní soupeři už se spolu utkali na úvod nového ročníku. Columbus na ledě soupeře zvítězil 3:2.
Columbus Blue Jackets

Columbus před sezónou přišel o své největší hvězdy. Přesto jeho start do nového ročníku není úplně nejhorší. Blue Jackets v devíti duelech získali deset bodů a patří jim desátá pozice Východní konference. Columbus má ale problémy se slabou ofenzivou. Dosud vstřelil pouze dvacet dva branek. V posledním duelu dokázal napravit dvě porážky, když vyhrál v prodloužení na ledě Toronta. Nejproduktivnějším hráčem je s pěti body Dubois.
Carolina Hurricanes

Carolina zatím prožívá povedený úvod nového ročníku NHL. Hurricanes v něm sehráli devět zápasů a vybojovali dvanáct bodů. S touto vizitkou jim patří čtvrtá pozice Východní konference. V posledních duelech se však povedená série poněkud zasekla. Carolina totiž na tripu prohrála na ledě San Jose a i na kluzišti Anaheimu. Nejproduktivnějším hráčem je s deseti body Hamilton.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání NHL mezi Columbusem Blue Jackets a Carolina Hurricanes. Duel začíná hodinu po půlnoci.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.