NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Dallas : Anaheim - 25. října 2019   02:30

Dallas
Dallas
02:42' Gurjanov (Cogliano, Heiskanen) • 17:37' Gurjanov (Fedun, Oleksiak)
2:1
(2:0, 0:1, 0:0)
Anaheim
Anaheim
24:31' Comtois  (N. Ritchie, Steel)
Dallas
Bishop (Chudobin) – J. Klingberg, Heiskanen, Sekera, Lindell, Fedun, Oleksiak – Pavelski, Seguin, Dickinson – Perry, Hintz, Ja. Benn – Radulov, Faksa, Janmark – Gurjanov, Dowling, Cogliano.
Morton, Rehman – Galloway, Suchanek
American Airlines Center, Dallas
Anaheim
Gibson (R. Miller) – H. Lindholm, Manson, Guhle, Fowler, Ja. Larsson, Holzer – Comtois, Getzlaf, O. Kaše – Rakell, Henrique, Silfverberg – N. Ritchie, Steel, Terry – Jones, D. Grant, Rowney.

To je ode mě pro dnešek vše, brzy na shledanou u dalších zápasů.
3. John Gibson (Anaheim) 27 zák., 2 góly, 93,1%
A je konec. Ve třetí třetině jsme se gólu nedočkali a Dallas si tak uhlídal vítězství. Anaheim měl v závěru zápasu obrovský tlak,ale Bishop předvedl několik výborných zákroků a 2 body zůstávají v Dallasu. Stars tak vyhráli již 3. zápas v řadě. Naopak Anaheim navázal na mizérii a prohrál 3. zápas.
Střely po 3. třetině: Domácí – 29, Hosté – 30.
59:45'
Těsně před Rakellem odpaluje kotouč jeden z obránců a Dallas to zvládne!
59:30'
Ritchie se dostal k dorážce z předbrankového prostoru,ale Bishop zasahuje.
59:05'
Jakob Silfverberg vypálil z jedničky ze středu,ale netrefil branku!
58:50'
Rakell vypálil od mantinelu, Bishop zasáhl ramenem!
58:20'
Bishop dobře zasáhnul proti střele od modré a Cogliano vyhazuje do středního pásma.
57:45'
Gibson zamířil na střídačku a Anaheim to zkouší v 6ti!
56:58'
Fowler si počkal na rozehrávku soupeře a ukořistil kotouč pro sebe.
56:05'
Benn napadá rozehrávku soupeře a šetří čas pro Dallas.
55:30'
Jamie Benn se krásně protáhl mezi obránci,ale nedostal se k zakončení.
54:50'
Andrew Cogliano vystihl rozehrávku a vyvezl kotouč.
54:10'
Anaheim je usazen ve třetině soupeře a má obrovský tlak.
53:40'
Faksa přerušuje obrovský tlak soupeře za cenu icingu.
52:59'
Anaheim má v posledních minutách navrch. Dallas se pouze brání.
52:30'
Maxime Comtois vypálil od modré vší silou, Bishop měl zakrytý výhled,ale zasáhl betonem.
51:40'
Cam Fowler nahazoval od modré,ale jeho pokus neprošel přes houštinu těl na branku.
50:30'
Ryan Getzlaf si počkal na protihráče a dost ostře ho poslal k ledu. V rukavičkách se dnes opravdu nehraje.
49:59'
Radek Faksa se dostal znovu do gólovky,ale tentokrát trefil tyč!
49:50'
Radek Faksa dostal výbornou nahrávku do jízdy a ujížděl sám na Gibsona,ale jeho střela na druhou tyč úspěch neslavila.
49:20'
Radulov nahodil kotouč do třetiny,ale tam nebyl nikdo ze spoluhráčů a Ducks tak vyráží do protiútoku.
48:59'
Hra je teď hodně neuspořádaná, ani jeden z týmů se nedokáže usadit ve třetině soupeře.
47:40'
Denis Gurjanov vypálil po ledě na první tyč, jeho pokus Gibson kryje.
46:50'
Tyler Seguin výborně zasekl a vypálil na druhou tyč,ale Gibson si výborně počkal a ukryl pryž v lapačce.
45:59'
Benn výborně zahrál ve středním pásmu a sebral kotouč protihráči,ale jeho následná střela byla nepřesná.
44:40'
Faksa byl příliš netrpělivý a rozhodčí přerušuje hru pro offside.
43:50'
Perry se snažil dorážet, ale dostal pořádně naloženo od bývalých spoluhráčů.
42:27'
Benn si počkal na Guhleho a uštědřil mu pořádný hit.
41:20'
Po střele od modré se kotouč dostal do ochranné sítě a rozhodčí přerušuje hru.
40:42'
Dickinson zblokoval střelu Steela od mantinelu a Dallas tohle oslabení zvládne.
40:01'
Steel vyhrál vhazování pro Anaheim.
40:01'
Máme ze sebou i druhou třetinu. V prostředním dějství jsme viděli jediný gól a to když se prosadil při přesilové hře Maxime Comtois. Ducks tak vstřelili důležitý kontaktní gól a mají dalších 20 minut na to zápas otočit.
Střely po druhé třetině: Domácí – 20, Hosté – 19.
Třetí třetina začne přibližně v 4:30.
40:00'
39:50'
Fowler vypálil ze strany kluziště, Bishop zasahuje betonem.
38:40'
Vyloučení v týmu Dallas Stars (John Klingberg – 2 min., držení).
38:20'
Kaše se po nepříjemné srážce v první třetině již nevrátil na led a vypadá to, že v dnešním zápase dohrál.
37:26'
Radulov nerozehrál přesně a máme tu zakázané uvolnění.
36:50'
Taylor Fedun vypálil od mantinelu,ale jeho pokus byl hodně nepřesný.
35:40'
Gibson si pohlídal mezírku u první tyče a zasáhl proti střele od mantinelu.
34:57'
Mattias Janmark si nerozuměl se spoluhráčem a kotouče se ujímají Ducks.
34:20'
Derek Grant vypálil z ostrého úhlu, Bishop betonem zasahuje.
33:50'
Guhle neudržel kotouč ve třetině a rozhodčí píská offside.
33:05'
Jacob Larsson vyhodil kotouč až k divákům, ale rozhodčí ukazují, že kotouč někdo tečoval.
32:27'
Jakob Silfverberg tečoval střelu od modré a rozezvučel tyč!
31:50'
Corey Perry se prohnal s kotoučem do třetiny,ale střelou na druhou tyč svého bývalého spoluhráče nepřekonal
31:10'
Hampus Lindholm nepřesně rozehrál a ke kotouči se ve středním pásmu dostávají domácí.
30:27'
Miro Heiskanen se dostával do přečíslení 2 na 1,ale kotouč nechal za sebou.
29:43'
Brendan Guhle vypálil od mantinelu, Bishop zasahuje betonem.
29:20'
Další útočnou akci Ducks zastavuje čárový rozhodčí pro offside.
28:10'
Nepřesná rozehrávka domácích končí zakázaným uvolněním.
27:07'
Maxime Comtois si teď vyšlápl na Dickinsona.
26:30'
Jamie Oleksiak vypálil od modré,ale jeho pokus někdo přizvedl do ochranné sítě.
24:31'
Anaheim právě vstřelil branku!
A je tu první branka Ducks, kteří využívají přesilovou hru krásnou kombinací! Steel našel krosovou nahrávkou volního Ritchieho, který ještě procpal kotouč na střed na MAXIMA COMTOISE, který těžký kotouč zpracoval a poslal ho do odkryté klece.
Asistence: Nick Ritchie a Sam Steel.
23:59'
Ben Bishop si poradil se střelou od mantinelu i dalšími dorážkami a zastavuje hru.
23:30'
Anaheim vyhrál buly a po chvíli se Maxime Comtois odhodlal ke střele,ale Sekera do jeho pokusu obětavě skočil.
22:32'
Vyloučení v týmu Dallas Stars (Alexandr Radulov – 2 min., sekání).
22:05'
Rakell neprošel kličkou přes protihráče a ztratil kotouč.
20:59'
Hintz odešel předčasně do šatny,ale nyní ho vidíme zpátky na ledě. Pozitivní zpráva pro příznivce Stars.
20:01'
Faksa vyhrál úvodní buly pro Dallas.
20:01'
A je tu konec první třetiny. V úvodním dějství jsme viděli hned 2 branky a obě do sítě Anaheimu. Denis Gurjanov se dvakrát prohral s kotoučem do třetiny a 2 povedenými střelami backhandem se zapsal na listinu střelců. Anaheim měl také několik šancí na změnu skóre,ale Bishop je zatím bezchybný.
Střely po první třetině: Domácí – 10, Hosté – 8.
Druhá třetina začne přibližně v 3:36.
20:00'
19:30'
Bishop si dobře povyjel a zasáhl proti střele, která mířila na druhou tyč.
18:30'
Další šance v podání Dallasu,ale tentokrát si Gibson střelu na první tyč pohlídal.
17:37'
Dallas právě vstřelil branku!
A je tu další branka v podání domácích! DENIS GURJANOV za to znovu vzal u mantinelu a střelou backhandem po ledě procpal kotouč za záda Gibsona! Domácí útočník tak přidává svou druhou branku v letošní sezóně!.
Asistence: Taylor Fedun a Jamie Oleksiak.
16:50'
Nepovedená rozehrávka Mattiase Janmarka končí zakázaným uvolněním.
16:13'
Manson dostal pořádně naloženo a jen těžce se zvedá z ledu.
15:20'
Kaše zavezl kotouč do třetiny,ale za brankou o touš přišel.
15:05'
Guhle napálil kotouč od mantinelu, Bishop utěsnil mezírku u první tyče.
14:40'
Nepovedená rozehrávka Holzera končí ztrátou ve středním pásmu.
13:50'
Rakell hledal zadovkou volného spoluhráče na středu,ale kotouč se k adresátovi nedostal a Stars vyráží do útoku.
13:05'
Do obrovské šance se dostal Cogliano,ale střelou mezi betony se neprosadil proti svému bývalému celku.
11:50'
Anaheim přežil kritické oslabení a máme tu po delší době hru 5 na 5.
11:10'
Larsson vyhrál souboj za brankou a odpaluje kotouč.
10:50'
Kotouč u Bishopa a Ducks hrají ve 4.
10:30'
Lindell vypálil od modré, trefil obránce a Holzer odpaluje kotouč přes všechny čáry.
09:56'
Stars kombinují kolem nehybné třetině Anaheimu,nyní vypálil od modré Seguin, ale Gibson zasahuje.
09:41'
Dallas má obrovskou šanci navýšit vedení ve dvojnásobné přesilové hře.
09:19'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Rickard Rakell – 2 min., krosček).
08:40'
Stars vyhráli buly a Lindell vypálil dělovku od modré. Gibson vyráží.
08:32'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Jakob Silfverberg – 2 min., hákování).
07:40'
Rakell vypálil od levého mantinelu, ale Bishop se stihl přesunout a pokrýt jeho střelu na první tyč.
06:58'
Terry se vytočil s kotoučem do středu hřiště a vypálil,jeho pokus obětavě zblokoval jeden z obránců.
05:39'
Denis Gurjanov napadá rozehrávku soupeře až za brankou Gibsona. Anaheim má problémy s rozehrou.
04:27'
Korbinian Holzer napálil kotouč od modré, ale jeho pokus minul branku a o pár centimetrů.
04:10'
Ritchie vypálil od mantinelu, jeho pokus se snažil tečovat Getzlaf,ale neúspěšně.
02:42'
A máme tu první branku utkání! Cogliano dobře zabojoval ve středním pásmu a sebral kotouč protihráči. Touš sebral volný DENIS GURJANOV, který zavezl kotouč do třetiny a nechytatelnou střelou backhandem do horního růžku na první tyč upravuje skóre.
Asistence: Andrew Cogliano a Miro Heiskanen.
01:37'
Ducks se usadili ve třetině soupeře,ale k větší šanci to nevedlo.
00:50'
Nepovedená rozehrávka Anaheimu končí icingem,
00:01'
Úvodní buly pro domácí tým.
00:01'
Dallas Stars
Naopak Dallas se nadechuje k lepším zítřkům. Po hrůzostrašném startu mají Stars 7 bodů a 4 vydřely v minulých 2 kolech, když si poradili s Flyers a v minulém zápase se Senators. V zápase s Ottawou se prosadil i český útočník Radek Faksa a vítězný gól pak vstřelil Pavelski. V bráně se parádním výkonem bleskl brankář Chudobin. V tabulce Západní konference najdeme Stars na 13. místě se 7 body.
Nejproduktivnější hráči
1. Hintz – 6 + 1
2. Heiskanen – 3 + 3
3. Seguin – 2 + 4
Anaheim Ducks
Anaheim nemá ideální formu. Z posledních 5ti zápasů vyhrál pouhé 2, proti Buffalu a Carolině. Naopak proti Bostonu, Calgary a v minulém zápase proti Nashvillu odešli hostující hráči bez bodu. Jediným úspěšným střelcem Ducks byl Getzlaf, který kosmeticky upravil skóre na 6:1. V tabulce Západní konference najdeme Anaheim na 5. místě s 12 body.
1. Silfverberg – 5 + 3
2. Rakell – 3 + 4
3. Henrique – 5 + 1
Dobré ráno, vítám všechny fanoušky zámořské NHL. Dnes se spolu podíváme na zápas mezi Dallas Stars a Anaheim Ducks.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:30.