NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Dallas : Colorado - 29. prosince 2019   01:00

Dallas
Dallas
01:29' Seguin (Radulov, Sekera) • 41:25' Gurjanov (J. Klingberg, Hintz) • ' Pavelski
3:2
(1:1, 0:1, 1:0 - 0:0)

2:0 (SN)

Colorado
Colorado
18:58' Compher  (Nieto) • 27:19' Cole  (Nieto, E. Johnson)
Dallas
Colorado

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u hokeje zase někdy příště.

Ben Bishop
Dallas další zápas odehraje 30.12., když se představí na ledě Arizony, Colorado se vrací domů a 1.1. vyzve Winnipeg.
V nájezdech se hosté neprosadili, naopak za domácí se trefil Joe Pavelski i Alexandr Radulov, takže dva body pro domácí Stars. Za hosty neuspěl MacKinnon ani Rantanen, za domácí nebyl úspěšný jen Tyler Seguin.
V samostatných nájezdech zvítězil tým Dallas Stars.
Autorem vítězné branky je JOE PAVELSKI.
Radulov si puk dal na forhend, počkal si na uvolnění místa pod rukou a následně tam puk poslal.
Rantanen jel pomaleji a zkusil kličku do forhendu. Bishop si pohlídal beton.
Seguin to zkusil podobně jako Pavelski, jenomže Grubauer byl připraven.
Nathan MacKinnon jel hodně rychle a zkusil blafák do bekhendu, neúspěšně.
Joe Pavelski nic nevymýšlel a střelou zápěstím poslal svůj tým do vedení.
Samostatné nájezdy začínají.
Za malou chvilku začínají nájezdy.
Prodloužení nabídlo hned v úvodu šanci MacKinnona, ale pak hosté u puku už nebyli, navíc právě Kanaďan se nechal vyloučit za podražení, takže Dallas hrál přesilovku čtyř proti třem, ve které držel pásma a posílal na Grubauera jednu střelu za druhou, ten ale odolal.
65:00'
Prodloužení skončilo.
64:46'
64:08'
Hintzova nahrávka sražena do ochranné sítě, domácí zůstanou v pásmu.
64:01'
Začíná poslední minuta prodloužení.
63:51'
Seguin poslal ještě jednu ránu na Grubauera. Ten znovu kryje.
63:16'
Další Seguinova bomba z levé strany končí v ochranné síti.
62:59'
Seguin vystřelil z voleje z levého kruhu. Grubauer se včas přemístil a chytil puk.
62:46'
Oddechový čas pro domácí.
62:46'
Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Nathan MacKinnon – 2 min., podrážení).
62:20'
Seguin byl faulovaný, to ale rozhodčí neviděl.
61:48'
Nepřesnost vyhání Dallas do středního pásma, ale stále s pukem.
61:04'
Heiskanen dostal nabídku před branku, puk tečoval kousek vedle branky.
60:50'
V útoku domácí a kombinují v pásmu.
60:13'
MacKinnon se hned vyhnul soupeři a jel skoro sám na branku. Jeho zakončení pod víko se nepovedlo úplně.
60:01'
Začalo prodloužení.
Prodloužení startuje prakticky hned.
Třetí třetina přinesla jen vyrovnání z hole Gurjanova v čase 41:25, takže se bude prodlužovat. Ve třetí třetině byl aktivnější hostující tým, který se častěji dostával do střelby, ale dobře fungovala domácí obrana a Bishop byl pozorný.

59:28'
I další pokus Colorada má v rukavici americký brankář. Zápas spěje do prodloužení.
59:07'
Od modré zkusil štěstí Calvert. Bishop pozorný a puk má v lapačce.
59:01'
Začíná poslední minuta třetí třetiny.
58:18'
O další střelu se pokusil Seguin, ale jeho pokus byl zblokován do ochranné sítě.
58:10'
Pavelski se hned po vstupu do pásma snažil překvapit brankáře, jeho střela trefila jen blok.
57:35'
Hostující Mikko Rantanen měl před sebou na chvilku prázdnou branku, než si puk zpracoval, tak se Bishop parádně přemístil.
57:22'
Následuje komerční přestávka.
57:13'
Domácí šli rychle dopředu a pálil Seguin. Jeho pokus mířil o kousek nad branku.
56:53'
Dobrá obranná práce Seguina, který zastavil pas podél modré čáry.
56:24'
Faksa vyhrál sice souboj v obranném rohu, ale šel střídat, takže puk jen odevzdal.
55:22'
Zakázané uvolnění Avalanche.
55:16'
Pavelski se otočil kolem branky a pokusil se puk poslat pod víko. Grubauer pozorný.
54:24'
Od modré čáry se na branku snažil nahodit puk Johnson. Jeho chytré nahození se však do předbrankového prostoru nedostalo.
54:15'
Následuje ofsajdové postavení Seguina.
53:40'
Chybu při hostující rozehrávce napravil Makar, takže Colorado může dál tvořit.
52:54'
Nikita Zadorov si najel na modrou čáru, dostal puk a hned vystřelil. Jeho střela končí za brankou.
52:02'
Domácí šli dva na dva, jenže Pavelski se bál vystřelit, tak raději hru otočil dozadu.
51:19'
Zpoza branky dostal pas Benn a snažil se hned vystřelit. Jeho pokus končí mimo tři tyče.
51:05'
50:53'
Faksa zablokoval střelu jednoho z hostujících obránců.
49:54'
Po rychlém přechodu se po puku natahoval Kadri, ale na nahrávku Donskoie nestačil.
49:34'
Seguin vyhrál buly pro Poláka, který střílel. Grubauer jeho pokus chytil.
47:35'
47:27'
V posledních minutách ani jeden z týmů nechce moc riskovat, spíš to je hra, kde nikdo nechce inkasovat.
46:24'
46:07'
Po protiútoku hostí se ke střele dostal Calvert, ale branku trefit nedokázal.
45:28'
Z levého kruhu vystřelil Hintz, jeho pokus končí na zadním mantinelu.
44:24'
Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Nikita Zadorov – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
44:09'
Po rychlém protiútoku zní tyčka, protože Kadri pro nahrávce Burakovskyho se mezi tyčce nevešel.
43:41'
Domácí Benn zavezl puk do pásma a následně i tečoval nahození spoluhráče. Puk končí jen u Grubauera.
43:29'
Zakázané uvolnění Stars.
41:25'
Dallas právě vstřelil branku!
Domácí využili přesilovku a je vyrovnáno. Roope Hintz vyhrál buly dozadu pro Johna Klingberga, ten na pravé straně našel DENISE GURJANOVA, který se z voleje prosadil. Asistence: John Klingberg, Roope Hintz .
41:20'
Z levé stran pálil Seguin. Jeho střelu Grubauer vykopl do ochranné sítě.
40:52'
Hodně nepřesná kombinace nakonec Dallas vyhání do středního pásma.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 2:59.
Ve druhé třetině přišel zlepšený výkon hostujícího Colorada, které vyrovnalo hru a navíc vstřelilo vedoucí branku, když se v čase 27:19 prosadil obránce Cole. Hodně se v prostřední části vylučovalo, hosté hráli chvilku i 5 na 3, ale nikdo žádnou početní převahu využít nedokázal, proto platí po dvou třetinách těsný stav 1:2.

39:53'
Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Cale Makar – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
39:47'
Ještě zakázané uvolnění hostí a vhazování před Grubauerem.
39:20'
Polák se rozjel vpřed a nahazoval do pásma. Tam byl u puku první Cole.
39:01'
38:46'
Po střele od modré ještě dorážel Cogliano před brankou, Grubauerovi puk nevypadl.
37:54'
37:54'
Aktivní Cole se znovu hnal dopředu, tentokrát ho zastavil ofsajd.
37:42'
37:21'
Pierre-Édouard Bellemare dokázal získat puk a vyhodit až za Bishopa.
37:08'
Radulov měl prostor na levé straně, tak vystřelil. Jeho pokus Grubauera nepřekvapil a puk schoval v lapačce.
36:25'
Domácí jsou v plném počtu.
35:42'
Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Gabriel Landeskog – 2 min., podrážení).
35:30'
Joe Pavelski se ve dvojnásobném oslabení dostal dopředu, pak ale ztratil rychlost, následně na svoji osobu udělal faul.
35:25'
Colorado stáhlo soupeře a dlouho si s ním hrálo. Nakonec vystřelil Makar, ten ale trefil připraveného Bishopa.
34:25'
Vyloučení v týmu Dallas Stars (Blake Comeau – 2 min., podrážení).
34:07'
Domácí tým se hned v úvodu osvobozuje.
33:57'
Vyloučení v týmu Dallas Stars (Corey Perry – 2 min., nedovolené bránění).
33:14'
Dallas lehce zavřel soupeře v pásmu a Oleksiak nahazoval na branku, nikdo jeho pokus netečoval a soupeř jde dopředu.
32:29'
Další střelu si připsal od modré Cole. Mířil ovšem hodně vedle.
32:08'
Domácí Radulov se ve vlastním pásmu snažil poslat puk po prknech, ale ohrozil jen vlastní střídačku, kde puk skončil.
31:31'
MacKinnon udělal několik otoček v útočném pásmu a snažil se nahodit. Nahození však nemělo razanci a ani přesnost.
31:07'
Od modré střílel Heiskanen, Grubauer jeho střelu sundal ze vzduchu.
30:49'
Janmark se procpal až k zakončení. Jeho následný pokus však jen trefil brankáře.
30:20'
29:45'
Landeskog se dostal ke střele ze středu pásma, jeho pokus trefil Bishopa jen do masky.
28:40'
Zakázané uvolnění Dallasu.
27:19'
Colorado právě vstřelilo branku!
Colorado jde do vedení. Získalo puk ve středním pásmu díky Johnsonovi, ten následně našel v pásmu Nieta, jeho přihrávka na střed letěla vzduchem. IAN COLE si ji stáhl na zem a vystřelil přímo mezi nohy brankáře. Asistence: Erik Johnson, Matt Nieto.
26:47'
Zakázané uvolnění Colorada.
26:31'
26:17'
Seguin dostal puk na levou stranu pásma a opřel se do něho. Jeho rána končí ale vysoko nad brankou.
25:30'
Po nahození Makara od modré se před Bishopem strhla mela, kterou ukončil až hvizd rozhodčího.
25:23'
Cale Makar od modré čáry napřáhl. Jeho tvrdá střela letěla pouze do středu branky. Jednoduchá práce pro brankáře.
24:46'
24:14'
Faksa získal puk a rychlost, a tak jel sám na branku, jeho bekhendové zakončení však brankou nekončí.
24:05'
Colorado se osvobozuje.
23:42'
Benn dostal puk na stejné místo jako Radulov a také vystřelil. Trefil jen připravený beton.
23:04'
Radulov pálil z pravé strany pásma, jeho pokus byl tečovaný a končí nad brankou.
22:46'
Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (André Burakovsky – 2 min., držení).
22:29'
21:49'
Kadri získal puk ve středním pásmu, rychlost ale neměl, tak jen nahodil na zadní mantinel.
21:22'
Z velkého úhlu se o střelu pokusil Seguin. Grubauer raději kryje v lapačce.
20:40'
Miro Heiskanen se snažil dostat dopředu sám proti třem, to se mu samozřejmě nepovedlo.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 2:01.
První třetina jednoznačně patřila Dallasu, který byl častěji na puku a snažil se tvořit. Šance pro Colorado přišla, když šel na dvě minuty Radulov. Nicméně vyrovnávací trefu si Compher připsal až v předposlední minutě. Za domácí tým se již ve druhé minutě zápasu trefil Tyler Seguin.

18:58'
Po chybě domácích v rozehrávce získal na pravém mantinelu puk Nieto a nahazoval na branku, po nešťastném odrazu se puk dostal s volnému J.T. COMPHEROVI, který už ho dokázal do prázdné branky dát. Asistence: Matt Nieto.
18:22'
Hostující Graves zkusil vypálit od modré. Jeho dělovka trefila zadní mantinel.
18:01'
Joonas Donskoi jel se pukem do pásma a chystal se na střelu, pak ale mu puk přeskočil hokejku a přišel o něho.
17:12'
Donskoi se dostal po pravé straně do útočného pásma, ale k střele jeho aktivita nevedla.
16:16'
Zakázané uvolnění zapříčinil Janmark.
16:07'
Útok hostů zastavuje ofsajd, ve kterém se ocitl Joonas Donskoi.
16:02'
15:59'
15:22'
Po rychlé kombinaci hostů se ke střele ze středu dostal Kadri. Mířil ale jen do středu branky.
14:42'
Vyhrané vhazování a Polák puk vyhazuje přes všechny čáry.
14:30'
Kadri zpoza branky hledal někoho před ní, pozorný Polák puk odklidil.
13:59'
Vyloučení v týmu Dallas Stars (Alexandr Radulov – 2 min., podrážení).
13:24'
Hostující MacKinnon se snažil nahodit na Bishopa, ale jeho nahození trefilo prvního soupeře.
12:57'
Faksova formace také zavařila obraně Colorada, ale Grubauer všechny dorážky pochytal.
12:30'
Benn se dostal k puku v mezikruží a hned vystřelil. Jeho pokus pouze trefil do hrudi Grubauera.
11:54'
Radulov sice získal puk ve středním pásmu, pak neměl sílu pokračovat, tak ho jen odevzdal.
11:11'
Oleksiak nahazoval puk dopředu, ale nikdo z jeho spoluhráčů nereagoval.
10:07'
Tyson Jost se snažil přebruslit soupeře, to se mu nepovedlo, takže puk zůstává u Dallasu.
08:58'
Janmark nahazoval puk před branku pro Hintze, který ho tečoval jen do betonu brankáře.
07:58'
Téměř z rohu hřiště střílel Faksa, trefil pouze připravenou vyrážečku Grubauera.
07:07'
Seguin se snažil z velkého úhlu vystřelit, ale Grubauera nepřekvapil.
05:05'
Od modré nahazoval na branku Lindell, ale nikdo jeho pokus netečoval.
03:40'
U puku domácí celek, který je na začátku třetiny jasně aktivnější.
01:29'
Dallas jde do vedení. Klingberg měl puk na hokejce ve středním pásmu, ale sestřelil ho soupeř, ještě předtím nahrál Radulovovi, ten se následně ocitl před brankářem a nahrál TYLERU SEGUINOVI před otevřenou klec. Asistence: Alexandr Radulov a Andrej Sekera.
00:01'

Dallas Stars: Bishop (Chudobin) – Heiskanen, Oleksiak, J. Klingberg, Lindell, R. Polák, Sekera – Radulov, Seguin, Ja. Benn – Comeau, Faksa, Cogliano – Perry, Dickinson, Gurjanov – Pavelski, Hintz, Janmark.

Colorado Avalanche: Grubauer (Francouz) – Girard, Makar, Graves, E. Johnson, Zadorov, Cole – Landeskog, MacKinnon, Rantanen – Burakovsky, Kadri, Donskoi – Ničuškin, Bellemare, Calvert – Jost, Compher, Nieto..
Colorado Avalanche

Hostující celek je na tom v tabulce lépe, je na druhém místě západní konference, získal za 38 zápasů 49 bodů se skóre 138:109, nejproduktivnějším hráčem je Nathan MacKinnon, ten dal 22 branek a na 34 nahrál. Avalanche po pauze už odehráli jeden zápas, doma nestačili na Minnesotu 4:6.

Poslední tři zápasy

Colorado VS. Minnesota 4:6
Vegas VS. Colorado 3:7
Colorado VS. Chicago 3:5
Dallas Stars

Domácí tým je na 7. místě západní konference, za 38 zápasů získal 44 bodů se skóre 100:97. Nejproduktivnější hráč týmu je Kanaďan Tyler Seguin, který dal deset branek a na dvacet dalších nahrál. Před pauzou prohráli Stars dva zápasy v řadě, když nestačili na Floridu a doma na Calgary 1:5.

Dallas VS. Calgary 1:5
Florida VS. Dallas 7:4
Tampa VS. Dallas 3:4 po prodloužení
Zdravím všechny fanoušky nejkvalitnější hokejové ligy světa. V rámci dalšího zápasu NHL se utkají týmy Dallasu a Colorada.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.