NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Detroit : Tampa - 8. března 2020   22:00

Detroit
Detroit
10:11' Fabbri (Bertuzzi) • 39:46' D. Larkin (Mantha, Bertuzzi) • 41:41' Mantha (D. Larkin, Bertuzzi) • 44:24' Bertuzzi (Mantha, D. Larkin) • ' Fabbri
5:4
(1:0, 1:2, 2:2 - 0:0)

2:1 (SN)

Tampa
Tampa
31:11' B. Point  (Kučerov, Sergačjov) • 34:57' Verhaeghe   • 45:55' B. Point  (Gourde) • 51:19' Maroon  (L. Schenn, Gourde)
Detroit
Pollock, St. Pierre – Driscoll, Cherrey
Little Caesars Arena, Detroit
18 841 diváků
Tampa
McElhinney (Vasilevskij) – Černák, Shattenkirk, Sergačjov, Bogosian, Coburn, L. Schenn – Kučerov, B. Point, Palát (A) – Killorn, Cirelli, Coleman – T. Johnson, Stephens, Goodrow – Gourde, Paquette, Maroon – Verhaeghe.

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Ještě doplním, že dnešní duel sledovalo 18 841 diváků.
3. Brayden Point (TBL) 2+0
Je konec! Detroit nakonec poráží Tampu Bay 5:4 po nájezdech! V první sérii se sice prosadil Michail Sergačjov, ale za domácí celek srovnal Dylan Larkin. Ve třetí sérii naopak neuspěl Nikita Kučerov a domácí Robby Fabbri rozhodl o triumfu domácích!
V samostatných nájezdech zvítězil tým Detroit Red Wings.
Autorem vítězného nájezdu je ROBBY FABBRI!
Robby Fabbri vymíchal brankáře a rozhoduje o výhře Detroitu!
Nikita Kučerov zakončoval jednou rukou bekhendem, ale trefil jen lapačku.
Larkin přibrzdil kousek před brankou a poslal puk forhendem do sítě.
Brayden Point dnes vsítil dva góly ze hry, ale při nájezdu trefil Berniera!
Sam Gagner se snažil uklidit puk k tyči, ale trefil beton ležícího brankáře!
Sergačjov se rozjel jako první, přehodil si puk na bekhend a otevřel skóre!
Samostatné nájezdy začínají.
Střely na branku: 27 – 36
Prodloužení končí! O něco aktivnější byla při hře 3 na 3 hostující Tampa, jenže domácí brankář Bernier vytáhl další neskutečné zákroky. O držiteli druhého bodu rozhodnout samostatné nájezdy.
65:00'
Prodloužení skončilo.
64:10'
Robby Fabbri kouzlil s pukem na pravé straně útočného pásma, jenže ani on si nenašel prostor pro zakončení.
63:35'
Robby Fabbri vyjej s pukem na hokejce do středního pásma, kde se krásnou kličkou zbavil obránce, jenže kotouč mu následně utekl k mantinelu.
63:10'
Point se dostal do útočného pásma, kde si krásně přehodil puk na bekhend, ale jeho pokus skončil kousek nad břevnem.
62:30'
Tampa nyní uklidňuje rozehrávku v obranném pásmu. Nikdo z hráčů domácího celku rozehrávku svého soupeře neatakuje.
62:10'
Larkin si sjel do střelecké pozice, ale jeho pokus zápěstím skončil na betonu připraveného brankáře.
61:33'
Alex Killorn si z levé strany našel cestičku do prostoru před brankou a snažil se zasunout kotouč bekhendem kolem betonu brankáře. Bernier drží Red Wings nad vodou!
61:04'
Kučerov dostal přihrávku na pravý kruh, měl před sebou prázdnou branku, ale příklepem poslal puk kousek nad břevno!
60:38'
Fabbri dostal krásnou přihrávku zadovkou, přehodil si kotouč na forhend, ale jeho pokus zápěstím prolétl nad břevnem.
60:10'
Detroit uspěl na úvodním vhazování dnešního prodloužení. Domácí celek se může vydat do úvodního útoku.
60:01'
Střely na branku: 25 – 34
Šedesát minut dnešního souboje nám o vítězi nerozhodlo! Detroit vlétl do třetí třetiny opravdu skvěle a Anthony Mantha poslal domácí celek do vedení! Následně se navíc prosadil Tyler Bertuzzi a pro Rudá křídla už to vypadalo skvěle. Tampa ale rychle snížila zásluhou Braydena Pointa a o vyrovnání se postaral Patrick Maroon! O vítězi tak rozhodne prodloužení nebo samostatné nájezdy.
60:00'
59:32'
Zach Bogosian uklidnil rozehrávku hostujícího celku za jeho brankou. Vše nasvědčuje tomu, že o vítězi dnešního souboje rozhodne prodloužení.
59:01'
Bernier si povyjel proti zakončení z mezikruží, odkud zakončoval Killorn, ale jeho pokus schoval domácí brankář mezi tělo a ruku.
58:20'
Robby Fabbri získal odražený kotouč v obranném pásmu, projel s ním do středního pásma, jenže jeho nahození skončilo vedle branky.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!
56:28'
Dylan Larkin nahodil puk před branku soupeře, ale nikdo v červeném dresu domácího celku se k jeho nástřelu včas nedostal.
56:05'
Robby Fabbri si sjel na přihrávku na levou stranu ledové plochy, prodral se přes modrou čáru, ale jeho pokus forhendem prolétl kolem vzdálenější tyčky.
55:25'
Dmytro Timashov spěchal za vlastním nahozením do rohu útočného pásma, nicméně nikdo v červeném dresu mu nepřijel pomoci.
55:05'
Alex Killorn si dal pozor na napadajícího soupeře v červeném dresu Detroitu. Hokejista Tampy počkal za brankou na vystřídání svých spoluhráčů.
54:44'
54:15'
Tampa znovu kombinuje v útočném pásmu, nicméně nikdo v bílém dresu se nyní nemůže dostat do zakončení. Domácí hokejisté brání opravdu obětavě.
53:35'
Michail Sergačjov si sjel na přihrávku na pravou stranu útočného pásma, jenže jeho pohotové zakončení příklepem skončilo na vnějším oblouku branky.
53:10'
Tyler Johnson dostal přihrávku na modrou čáru, odkud pohotově zakončil příklepem, ale jeden z obránců Detroitu jeho pokus srazil k mantinelu.
52:44'
Tampa si navíc zahraje přesilovku. Madison Bowey vyfasoval dvě minuty za krosček.
52:12'
Detroit rozjel další útočnou akci z obranného pásma, jenže přihrávka na levé křídlo skončila u prvního hráče v modrém dresu Tampy.
51:19'
Tampa právě vstřelila branku!
Je znovu vyrovnáno! Tampa Bay se bleskově vrací zpátky do zápasu! Bernier neudržel ve výstroji zakončení od modré čáry. Tampa utvořila skvělý tlak do brankovišitě a PATRICK MAROON doklepl puk do sítě! Asistence: Luke Schenn, Yannick Gourde.
51:02'
Brayden Point objel branku Detroitu, vybruslil si na pravý kruh, odkud vyslal hodně prudkou střelu zápěstím, ale Bernier předvedl výborný zákrok!
50:26'
Detroit se nyní ubránil jen za cenu dlouhého vyhození přes všechny čáry. Čárový rozhodčí v tomto případě nepíská zakázané uvolnění.
50:00'
Alex Killorn vystihl špatnou rozehrávku domácího celku, dostal se do samosstatného úniku, ale dlouhou kličkou se připravil o možnost zakončit!
49:56'
49:10'
Až nyní se hráčům Tampy podařilo vyhodit kotouč přes všechny čáry za branku Detroitu. Novou akci domácího celku rozjíždí Filip Hronek.
48:35'
Larkin zabral na levé straně útočného pásma, dostal se k odraženému puku, jenže jeho následné zakončení skončilo daleko od branky.
48:10'
Dylan Larkin střílel z levé strany útočného pásma, jenže jeho ránu hostující brankář dobře viděl a připsal si povedený zákrok levým betonem.
47:56'
Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Nikita Kučerov – 2 min., vysoká hůl).
47:28'
Filip Hronek rozjel prudkou přihrávkou Dylana Larkina, který se prosmýkl přes modrou čáru, jenže jeho akce skončila nepřesnou střelou příklepem.
47:05'
Dmytro Timashov napálil kotouč podél levého mantinelu do útočného pásma. Hokejisté Tampy ale zabrali a odehráli puk před Larkinem.
46:20'
Point si sjel na krásnou přihrávku před branku Detroitu, jenže nikdo v bílém dresu neposlal přihrávku do prostoru, ve kterém se pohyboval.
45:55'
Branková exhibice pokračuje! Tampa totiž snižuje na rozdíl jediné branky! BRAYDEN POINT projel do útočného pásma, vyslal střelu zápěstím a od hole domácího obránce se kotouč odrazil přesně k tyči! Asistence: Yannick Gourde.
45:15'
Helm skvěle napadal rozehrávku Tampy v jejím obranném pásmu. Domácí hokejista dokonce vypíchl soupeři kotouč, ale už nedokázal zakončit.
44:24'
Detroit právě vstřelil branku!
Detroit přidává čtvrtý zásah a poprvé v utkání odskakuje na rozdíl dvou branek! Rudá křídla předvedla rychlý přechod do útoku. Anthony Mantha už mohl zakončovat, ale ještě přihrál před branku a TYLER BERTUZZI dokonal dílo! Asistence: Anthony Mantha, Dylan Larkin.
44:10'
Bertuzzi upadl po souboji v útočném pásmu, jenže rozhodčí měl střet přímo před očima a rozhodl se nechat pokračovat ve hře.
43:45'
Sam Gagner dostal přihrávku na pravou stranu, krásně se s kotoučem otočil, ale jeho přenesení hry na levou stranu skončilo u obránce.
43:20'
Domácí celek se usadil v útočném pásmu a snaží se dostat do další střelecké pozice. Abdelkader přihrávkou na modrou čáru neoslovil spoluhráče.
42:35'
Bogosian střílel z pravé strany útočného pásma, jenže jeho dělovka forhendem pouze prolétla kolem domácí klece a zaduněla o zadní mantinel.
41:41'
Detroit také otáčí vývoj dnešního souboje a dostává se do vedení! Rudá křídla dokázala využít přesilovou hru. ANTHONY MANTHA dostal přihrávku na pravý kruh, kde si přehodil puk na forhend a jeho pokus skončil v síti! Asistence: Dylan Larkin, Tyler Bertuzzi.
41:20'
Gustav Lindström dostal přihrávku do prostoru před branku, ale jeho teč skončila na betonu pozorného brankáře v bílém dresu.
40:49'
Bude se znovu vylučovat! Dvě minuty za vysokou hůl dostává Cirelli.
40:35'
Patrick Maroon dostal přihrávku na pravou stranu útočného pásma, odkud poslal zajímavou přihrávku před branku, jenže nikdo v bílém na jeho pobídku nedosáhl.
40:10'
Detroit uspěl na úvodním vhazování třetí třetiny a ihned se vydal do útočného pásma. Nahození do rohu kluziště si pohlídala obrana Tampy.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 23:55.
Střely na branku: 16 – 19
Druhá třetina končí! Prostřední perioda byla na branky o něco bohatší! Tampa dokázala vyrovnat v přesilové hře, během které se prosadil Point! O pár minut později navíc přidal další branku Carter Verhaeghe! Detroit však nesložil všechny zbraně a postupně se opět dostal do hry. Čtrnáct sekund před přestávkou navíc vyrovnal Dylan Larkin! Po čtyřiceti minutách platí stav 2:2.
40:00'
39:46'
Je vyrovnáno! Domácí Detroit dokázal odpovědět ještě před druhou sirénou! Obrovská radost v celé hale! DYLAN LARKIN si nabruslil do prostoru mezi kruhy, kam dostal přihrávku z pravé strany a bez problémů zasunul kotouč do sítě! Asistence: Anthony Mantha, Tyler Bertuzzi.
39:25'
39:00'
Probíhá poslední minuta druhé třetiny!
38:26'
Point střílel z prostoru mezi kruhy, ale zakončení mu vůbec nesedlo. Při střeleckém pokusu navíc zlomil svou hokejku.
38:00'
Domácí hokejisté se v obranném pásmu zmocnili odraženého kotouče a dokázali jej přes všechny čáry odehrát za branku hostující Tampy.
37:25'
Bude se znovu vylučovat! Dvě minuty za sekání dostává Robby Fabbri.
37:10'
Bogosian poslal prudkou přihrávku středem ledové plochy na útočnou modrou čáru, nicméně tam si nenabruslil nikdo v bílém dresu.
36:39'
Alex Killorn dostal přihrávku na levou stranu hrací plochy. Hokejista Tampy následně projel do útočného pásma, ale jeho střela skončila u obránce.
36:10'
Point dojel přihrávku za branku domácího celku, jenže obránce v červeném dresu jej okamžitě dokázal přišpendlit k mantinelu.
35:50'
Detroit je po další obdržené brance pořádně zaskočený a nemůže se dostat do útoku. Domácí hokejisté začínají kazit hodně snadné přihrávky.
34:57'
Hostující celek přidává druhou branku a strhává vedení na svou stranu! CARTER VERHAEGHE si kolem mantinelu vybruslil do střelecké pozice a za pomoci teči jednoho z domácích hráčů dostal kotouč do sítě! Bez asistence.
34:38'
Tampa vyhodila kotouč ven z obranného pásma, jenže nikdo v bílém dresu se k puku nedostal. Hokejisté domácího celku mohou rozjet nový útok.
34:05'
Tyler Johnson dostal přihrávku na levou stranu, odkud našel Killorna, nicméně jeho pobídka mezi kruhy skončila na holi prvního obránce.
33:25'
Cédric Paquette se v rohu obranného pásma dostal k odraženému kotouči, který výhozem o mantinel poslal do středního pásma. Tampa ale začíná hrát aktivněji.
33:05'
Mantha se ve středním pásmu srazil s jedním z hokejistů Tampy. Otřesený hráč v bílém dresu se ale rychle zvednul zpátky na brusle a zamířil na střídačku.
32:30'
Tampa si znovu pomohla vysokým nahozením do útočného pásma. Nikdo v bílém dresu hostujícího celku se však nedostal do nebezpečného prostoru.
32:10'
Point zavezl puk do útočného pásma, jenže nepřesnou zadovkou poslal kotouč na hokejku Filipa Hronka, který jej pohotově odehrál do bezpečí.
31:11'
Tampa Bay využívá přesilovou hru a vyrovnává na 1:1. Hostující celek uzamkl svého soupeře před jeho brankou. Po rychlé kombinaci si na přihrávku před branku sjel BRAYDEN POINT a bez problémů doklepl puk do sítě! Asistence: Nikita Kučerov, Michail Sergačjov.
31:00'
Brayden Point dostal přihrávku na levou stranu útočného pásma, odkud mohl zakončovat zápěstím, ale jeho střela prolétla kolem branky soupeře.
30:25'
Tampa si zahraje přesilovku. Dvě minuty za držení dostává Ericsson.
30:23'
Zach Bogosian se po levém křídle prodral do útočného pásma, kde se dostal do zakončení, ale ani jeho pokus nebyl pro domácí branku nějakým nebezpečím.
30:04'
Bernier si dal pozor na dorážku z prostoru mezi kruhy a připsal si další důležitý zákrok. Střelci Tampy dnes míří pouze do míst, kde je domácí brankář.
29:28'
Nikita Kučerov dojel nahození do rohu útočného pásma, ale přihrávkou na modrou čáru nenašel nikoho ze svých spoluhráčů. Detroit pokračuje ve skvělé obraně.
29:05'
Ondřej Palát dojel vlastní nahození do útočného pásma, jenže měl problém s napadajícím obráncem Detroitu, který jej čistým zákrokem obral o puk.
28:26'
Anthony Cirelli se díky skvělému zpracování prosmýkl do útočného pásma, kde si přehodil puk na forhend, ale jeho rána skončila v lapačce připraveného brankáře!
28:10'
Brayden Point poslal prudkou přihrávku na pravou stranu, kam si nedokázal nabruslit nikdo v bílém dresu hostující Tampy.
27:35'
Patrik Nemeth projel po pravém křídle do útočného pásma, poslal nahození za branku, nicméně nikdo v červeném dresu jeho rozehrávku nepochopil.
27:10'
Johnson střílel od modré čáry, ale jeden z domácích obránců obětavě vystoupil proti jeho střele a srazil kotouč do bezpečí k mantinelu.
26:41'
Darren Helm napadal rozehrávku Tampy v jejím obranném pásmu. Nikdo v červeném dresu Detroitu se následně nedostal k odraženému kotouči.
26:10'
Tyler Bertuzzi se znovu vrátil do obranného pásma, kde vybojoval kotouč v souboji u mantinelu. Bertuzzi poté našel Hronka, který projel do bezpečí.
25:41'
Jonathan Ericsson dostal krásnou přihrávku do jízdy, jenže při zpracování na modré čáře si nepotykal s převzetím puku a kotouč mu uskočil od čepele.
25:10'
Anthony Mantha se otočil ve středním pásmu a nabral velkou rychlost. Domácí útočník se následně prodral do pásma útočného, kde nebyl nikdo v červeném.
24:31'
Zach Bogosian neustál souboj v rohu útočného pásma a poroučel se k ledu. Domácí obránci pokračují v aktivním dostupování k soupeřům.
24:02'
Erik Černák se z pozice obránce tlačil středem ledové plochy do útočného pásma, ale jeho zakončení forhendem prolétlo kolem levé tyčky.
23:26'
Robby Fabbri se krásnou kličkou v obranném pásmu zbavil napadajícího soupeře, poslal přihrávku na levou stranu, ale tam nebyl nikdo v červeném dresu.
23:05'
Ondřej Palát se po levém křídle prosmýkl do útočného pásma, jenže jeho zakončení zápěstím zablokoval hned první obránce v červeném dresu.
22:35'
Darren Helm se otočil ve středním pásmu a poslal krásnou přihrávku na modrou čáru. Jeho pobídku ale bez problémů zastavil obránce Tampy.
22:10'
Justin Abdelkader si dal pozor na nahození hostujícího celku, dostal se k odraženému puku a bekhendem jej odehrál do středního pásma.
21:35'
Mantha vyhodil puk ven z obranného pásma. Vypadá to, že Detroit chce pokračovat v pevné defenzivě z úvodní periody dnešního střetnutí.
21:10'
Brayden Point dostal přihrávku na levou stranu ledové plochy, ale měl problém s napadajícím soupeřem, který mu nedal prostor pro rozehrávku.
20:41'
Darren Helm se vrátil do obranného pásma, kde se skvěle natlačil před Nikitu Kučerova a dokázal protečovat kotouč mimo nebezpečný prostor.
20:10'
Detroit uspěl na úvodním vhazování druhé třetiny. Domácí celek v ní bude chtít navázat na vynikající výkon z úvodní periody dnešního souboje.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 23:02.
Střely na branku: 9 – 7
První třetina končí! V úvodní dvacetiminutovce jsme sledovali hodně zajímavý hokej. Hostující Tampa sice vlétla do utkání hodně aktivně, ale svůj nástup nedokázala přetavit v úvodní branku. Naopak nepohlídala střídání Detroitu, po kterém se z úniku prosadil Robby Fabbri! V závěru třetiny se Tampa sice dostala zpátky do tempa, ale vyrovnat už před přestávkou nestihla. Do kabin se proto jde za stavu 1:0.
20:00'
19:21'
Bernier si dal pozor na vysoký oblouček ze středního pásma a schoval kotouč do své lapačky. Vhazovat se bude po jeho pravé ruce.
19:00'
Probíhá poslední minuta první třetiny!
18:28'
Luke Schenn se pokusil překvapit obranu Detroitu prudkou přihrávkou na útočnou modrou čáru, nicméně jeho pobídka byla moc prudká a skončila na zakázaném uvolnění.
18:10'
Luke Glendening se z levého křídla tlačil před branku Tampy, jenže obránce v bílém dresu se k němu včas stáhl a tělem jej poslal k ledu.
17:35'
Palát ustál souboj v rohu útočného pásma, poslal přihrávku zadovkou na modrou čáru, nicméně nikdo v bílém dresu se k jeho pobídce včas nedostal.
17:10'
Dylan Larkin dostal přihrávku na levou stranu útočného pásma, jenže jeho zakončení příklepem skončilo na betonu připraveného brankáře.
16:37'
Hronek nahodil puk po mantinelu do útočného pásma, kam si sjel Dmytro Timashov, jenže jeho zpětná přihrávka zadovkou skončila u obránce.
16:10'
Yanni Gourde dostal přihrávku za branku, kde se skvělým krytím kotouče zbavil obránce, jenže jeho následná pobídka skončila u obránce.
15:20'
Cédric Paquette dostal přihrávku do útočného pásma, dal si tělo před obránce, jenže jeho pokus z otočky prolétl kolem levé tyčky.
15:02'
Nemeth dostal přihrávku na modrou čáru, odkud následně zakončil příklepem, ale jeho ránu vykopl brankář Tampy před sebe.
14:25'
Luke Glendening se otočil v rohu útočného pásma, kde se zbavil obránce, jenže jeho přihrávka na modrou čáru skončila ve středním pásmu. Detroit ale převzal aktivitu.
14:10'
Fabbri dostal krásnou přihrávku na pravý kruh, odkud pohotově zakončil příklepem, jenže jeho ránu zastavil brankář vynikajícím zákrokem betonem!
13:11'
Tyler Bertuzzi střílel z dobré pozice v útočném pásmu, jenže jeho zakončení skončilo na hrudi připraveného brankáře. Vhazuje se po jeho levici.
12:41'
Dylan Larkin se prodral do útočného pásma, poslal přihrávku na Nemetha, jenže tomu zrovna nevyšlo zpracování. Hokejisté Tampy brání skvěle.
12:05'
Detroit si zahraje první přesilovku v dnešním souboji. Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Michail Sergačjov.
11:10'
Detroit se vydal do útočného pásma, nicméně nikdo v červeném dresu se nedostal do zakončení. Obrana Tampy teď působí poněkud rozhozeně.
10:11'
Domácí celek se v polovině první třetiny dostává do vedení! Obrana hostujícího celku zapomněla na zadní vrátka. ROBBY FABBRI dostal přihrávku do úniku, zamíchal kotoučem a užil si zakončení k tyči! Asistence: Tyler Bertuzzi.
09:27'
Zach Bogosian skvěle napadal rozehrávku Detroitu na modré čáře. Domácí hokejisté měli velké problémy, ale nakonec dokázali puk odehrát mimo horké území.
09:05'
Bernier vyjel ven z branky a dojel si pro odražený kotouč. Domácí brankář následně odehrál puk odrazem o mantinel mimo nebezpečný prostor.
08:30'
Michail Sergačjov se v rohu obranného pásma prosmýkl k odraženému kotouči, který bez váhání vyhodil za modrou čáru do středního pásma.
08:05'
Kevin Shattenkirk projel do útočného pásma, kde si přehodil puk na bekhend, ale jeho pokus z otočky skončil na betonu připraveného Berniera.
07:25'
Helm nahodil puk na branku soupeře ze středního pásma, jenže hostující brankář si s jeho pobídku věděl rady a dokázal udržet puk v lapačce.
07:05'
Robby Fabbri si dal pozor na napadajícího soupeře a bekhendem odehrál kotouč mimo obranné pásmo. Hokejisté Detroitu se zatím spíše brání.
06:35'
Palát se snažil udržet kotouč v útočném pásmu, jenže puk mu přeskočil přes čepel a odrazil se do středního pásma. Tampa musí rozjet novou akci.
06:12'
Point projel do útočného pásma, kde si krátkou kličkou připravil pozici pro zakončení, nicméně svou střelou zápěstím trefil jen brusle obránce.
05:45'
Dmytro Timashov uspěl v přetlačované na modré čáře a zastavil postup hostujícího hokejisty na modré čáře. Skvělá práce domácích.
05:15'
Jonathan Ericsson nahodil puk po mantinelu do útočného pásma, nicméně nikdo v červeném dresu jeho pobídku nepochopil. Detroit zrovna střídal.
04:33'
Tyler Johnson si v rohu obranného pásma zpracoval odražený kotouč, projel s ním do středního pásma, ale tam jeho cestu zastavil Robby Fabbri.
04:12'
Alex Killorn se dostal do útočného pásma, jenže jeho přihrávka skončila na hokejce dobře postaveného obránce v červeném dresu.
03:32'
Dmytro Timashov se pomalu dostával do úniku, ale jeden z obránců Tampy se na poslední chvíli stačil vrátit a obětavou rybičkou vybojoval puk pro svůj celek.
03:02'
Nikita Kučerov si vyjel s pukem od mantinelu do střelecké pozice, vyslal svižnou střelu zápěstím, ale jeden z domácích obránců jeho ránu srazil k mantinelu.
02:35'
Kevin Shattenkirk dostal přihrávku na levou stranu útočného pásma, kam si nabruslil Maroon, jenže jeho akce skončila nepřesným zakončením.
02:02'
Zach Bogosian se dostal ke kotouči na pravé straně obranného pásma, krásně se s ním otočil, jenže jeho následná přihrávka skončila u obránce.
01:35'
Kučerov se musel vrátit do obranného pásma, kde přenechal kotouč Černákovi. Slovenský obránce poté počkal s rozehrávkou na vystřídání spoluhráčů.
01:05'
Ondřej Palát střílel z pravé strany útočného pásma, jenže domácí brankář jeho ránu dobře viděl a připsal si snadný zákrok lapačkou.
00:27'
Domácímu celku se teď nepovedla rozehrávka a prudká přihrávka po pravém křídle skončila až na zakázaném uvolnění.
00:10'
Detroit uspěl na úvodním vhazování dnešního souboje. Domácí celek se ihned vydal do útočného pásma, ale nikdo v červeném nezakončil.
00:01'
Oba týmy už jsou na ledě. Detroit bude hrát v červeném, zatímco Tampa oblékne bílé dresy.
Jak už je za oceánem zvykem, začne dnešní duel o několik minut později.

Detroit Red Wings: J. Bernier (Howard) – Hronek, Daley, Bowey, Nemeth, G. Lindström, Ericsson – Mantha, D. Larkin (A), Bertuzzi – Gagner, Filppula, Helm – Fabbri, Glendening, Perlini – Timashov, Nielsen, Abdelkader (A).

Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (McElhinney) – Černák, Hedman (A), Shattenkirk, Sergačjov, Bogosian, Coburn – Kučerov, B. Point, Palát – Killorn (A), Cirelli, Coleman – T. Johnson, Stephens, Goodrow – Gourde, Paquette, Maroon..
Detroit Red Wings

Domácí Detroit letos zažívá opravdu hrůzostrašnou sezónu. Rudá křídla sehrála šedesát devět zápasů, ve kterých vybojovala třicet sedm bodů a zatím jim patří poslední šestnáctá pozice Východní konference s propastnou ztrátou dvaceti tří bodů na předposlední Ottawu. V posledním duelu ale Detroit přerušil sérii porážek a přehrál na svém ledě 2:1 Chicago.
Dobrý večer všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání NHL mezi Detroitem Red Wings a Tampa Bay Lightning. Duel začíná ve 22 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 22:00.