NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Devils : Rangers - 18. října 2019   01:08

Devils
Devils
12:58' Coleman (Zajac, Tennyson) • 22:18' Palmieri  • 32:25' Wood (J. Hughes, Tennyson) • 52:21' N. Gusev  • 59:12' P. K. Subban
5:2
(1:1, 2:0, 2:1)
Rangers
Rangers
06:02' DeAngelo  (Bučněvič, Skjei) • 42:22' Fast  (R. Strome, Br. Smith)
Devils
Rooney, L'Ecuyer – Galloway, Amell
Prudential Center, Newark
Rangers

Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek noci.
3. Matt Tennyson (NJD) 0+2
Ve třetí třetině se Rangers podařilo vsítit kontaktní gól a částečně duel zdramatizovat. Po trefě Guseva v 53. minutě se ovšem domácí opět ve skóre odpoutali a další komplikace už nepřipustili.
New Jersey to dokázalo! Po šesti porážkách v řadě, se kterými vstoupilo do nové sezony, se poprvé v ročníku 2019/20 raduje z vítězství. Na domácím ledě porazilo New York Rangers 5:2 a alespoň trochu si vylepší prozatimní dojem ze svých výkonů. Ve Východní konferenci sice setrvá na předposledním místě, ale na zisk čtyř bodů ze sedmi střetnutí se přeci jen dívá o něco lépe.
59:52'
Vyloučení v týmu New York Rangers (Anthony DeAngelo – 2 min., sekání).
59:36'
Ještě jedno přerušení hry, vhazovat se bude před Georgijevem.
59:12'
Devils právě vstřelili branku!
Je rozhodnuto! P.K. SUBBAN získal ve svém pásmu puk a přes celé kluziště ho poslal do prázdné branky soupeře! Jeho první gól v dresu Devils. Bez asistence.
58:59'
Ke všemu Devils vytěsnili hru do středního pásma.
58:45'
Rangers se znovu dostali do útoku, ale nedaří se jim najít střeleckou pozici.
58:20'
58:12'
Zibanejad svou střelu zpoza pravého kruhu neprocpal až na Blackwooda. Devils následně vyhazují do středního pásma.
57:35'
Klec Rangers je znovu prázdná.
57:23'
Oddechový čas pro hosty.
57:23'
Zacha dostal puk do středního pásma, tam je hra přerušena kvůli přihrávce rukou hostů. Georgijev se vrací do branky.
56:58'
Pokus domácích o zakončení přes celé kluziště úspěšné nebylo. Rangers se vrací do útoku.
56:40'
Rangers hrají v šesti, branku mají prázdnou!
56:20'
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Wayne Simmonds – 2 min., hákování).
56:20'
Rangers dostanou ještě šanci v přesilovce závěr utkání zdramatizovat. Komerční pauza.
55:19'
Rooney po zavezení puku do středního pásma jen nahodil a odchází střídat.
54:45'
Nepřesná přihrávka Rangers na modrou čáru a sami se vyhnali z útoku.
54:29'
Devils v útočném pásmu nakonec jen odevzdali puk, ale pošetřili opět nějaký čas, který je přiblížil k premiérové výhře.
53:19'
Georgijev musel ukrýt odražený puk pod svou lapačku a přerušit hru.
52:21'
Krátce po skončení přesilovky se domácím podařilo využít chybu soupeře! NIKITA GUSEV, který zachytil neúspěšné vyhození Rangers, naznačil přihrávku, ale nakonec se rozhodl sám vystřelit z levého kruhu a prostřelil brankáře Georgijeva! Bez asistence.
52:14'
51:35'
Rangers se povedlo vyhodit puk.
51:10'
Rangers se brání zuby nehty, Vatanen vyslal dvě rány od modré.
50:14'
Vyloučení v týmu New York Rangers (Jesper Fast – 2 min., vražení na hrazení).
49:28'
Subban svou tvrdou ránou přinutil Georgijeva přerušit hru.
49:08'
48:30'
Devils vyhazují puk a dobře brání své oslabení.
47:59'
Panarin z levého kruhu nechal vyniknout při zákroku brankáře Blackwooda.
47:08'
Komerční přestávka.
47:08'
New Jersey si ještě během komerční pauzy vzalo pomoc videa, ale skutečně došlo k nedovolenému bránění. Rangers tak budou mít přesilovku.
47:08'
New Jersey dosáhlo branky, ale rozhodčí rozpažil. Hall totiž trefil lapačku Georgijeva, který už měl puk přikrytý. Dobrý postřeh rozhodčího.
46:39'
Strome se snažil před brankovištěm trefit puk, který se odrazil od Blackwooda, ale přes obránce se neprosadil.
45:57'
45:31'
Zibanejad se dostal do brejku, procpal se za obranu, ale střelu z bekhendu poslal mimo!
45:20'
P.K. Subban už od modré pálil přímo do Georgijeva.
45:01'
Subban se musel vracet až za vlastní branku pro vyhozený puk.
44:25'
Hall zkoušel křižnou střelu na pravou tyčku, Georgijev vyráží.
44:13'
Rangers poslali puk do neutrální zóny. Devils se rychle vrací.
43:57'
Vyloučení v týmu New York Rangers (Anthony DeAngelo – 2 min., krosček).
43:19'
Wood se s pukem dostal do levého kruhu, branku hostů ovšem míjí.
43:01'
Subban od modré neprostřelil obranný val před Georgijevem.
42:22'
Rangers právě vstřelili branku!
O zápletku je postaráno! Blackwood svým betonem usměrnil puk na pravou stranu brankoviště, kde číhal zcela volný JESPER FAST, který využil odkryté klece a dává kontaktní gól. Asistence: Ryan Strome, Brendan Smith.
41:10'
Hra se rychle přelévá ze strany na stranu, bez větších šancí.
40:11'
Blackwood raději přidržel puk pod svou lapačkou, aby nedal šanci dojíždějícím hráčům Rangers.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 03:05.
New Jersey Devils vykročili za svou první výhrou v této sezoně! Ve druhé třetině se podařilo proměnit vůbec první přesilovku v sezoně Palmierimu a ve 33. minutě dosáhl po dvou odrazech branky Wood. Domácí vedou nad Rangers 3:1.
40:00'
39:20'
Puk je ve středním pásmu. Devils si především hlídají svá zadní vrátka, aby před koncem třetiny neinkasovali.
38:55'
Jenže ne na dlouho, Devils se znovu tlačí do útoku.
38:38'
Vatanen byl od modré čáry zblokován. Rangers se dostali ke kotouči.
38:01'
Zacha uvolnil mezi kruhy Halla, jehož střelu Georgijev vykopl betonem.
37:26'
Devils se definitivně podařilo osvobodit, v jejich útočném pásmu byla hra přerušena po vystřelení puku do hlediště a bude se vhazovat před Georgijevem.
36:55'
Coleman zblokoval další ze střel Rangers, Devils jsou pod tlakem i po skončení oslabení.
36:31'
36:15'
Rangers se tlačí v útočném pásmu do zakončení Blackwood má plné ruce práce, ale odolává.
35:37'
Zblokovaná střela Rangers, Zacha vyrazil do úniku a snažil se položit Georgijeva. Ten však vydržel do poslední chvíle, vybruslil si se Zachou a vytěsnil jeho bekhendovou střelu mimo!
35:05'
Domácí vyhodili puk ze svého pásma, Rangers musí hledat cestu zpět.
34:31'
Komerční pauza.
34:31'
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Jesper Bratt – 2 min., podrážení).
34:15'
Bude se vylučovat na straně Devils. Rangers mají výhodu.
32:47'
Souhra Zachy a Palmieriho přinesla velmi zajímavou střelu, která ale zamířila těsně vedle.
32:25'
Tennyson vypálil od modré čáry, Hughes mezi kruhy tečoval holí a clonící MILES WOOD stál v pravý okamžik na správném místě. Puk se odrazil od jeho boku za záda Georgijeva. Asistence: Jack Hughes, Matt Tennyson.
31:42'
Georgijev zastavil rychlý útok po levém křídle, k němuž došlo po ztrátě Rangers na útočné modré.
30:18'
Postavení mimo hru Rangers. Komerční pauza.
29:36'
Rychlý průnik Palmieriho ze středního pásma. V jízdě zakončil přes obránce, Georgijev vyráží.
28:49'
28:09'
Šance Zibanejada, jeho prudkou střelu z pravé strany Blackwood betonem vytěsnil mimo pravou tyčku. Branka domácích je posunuta.
27:20'
Rangers hrají přesilovku, zatím se ale do dobré střelecké pozice nedostali.
26:49'
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Taylor Hall – 2 min., faul loktem + 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu New York Rangers (Brady Skjei – 2 min., hrubost).
26:49'
Fox schytal hodně nepříjemný úder na hlavu za brankou Devils. Poté se strhla v obranné třetině domácích mela. Bude se vylučovat.
26:35'
Hra je v obranném pásmu domácích přerušena. Komerční přestávka.
26:21'
Fox v prostoru mezi kruhy získal odražený puk, ale rychlou střelou přestřelil.
25:31'
Ztráta puku ze strany Devils ve vlastním pásmu, Panarin po najetí do pravého kruhu hledat zpětnou přihrávkou Kreidera, jehož ránu z první Blackwood chytá.
25:16'
Bratt, clonící před brankou, se snažil protečovat puk, ale ten se odrazil mimo brankoviště.
25:07'
24:45'
Dělovka nikým nekrytého Subbana zpoza levého kruhu, Georgijev vyráží.
24:00'
Smith zdárně zblokoval střelu domácích a opět vyhazuje puk.
23:16'
Vatanen od modré čáry orazítkoval jen zadní mantinel. Rangers poté vyhazují.
23:07'
Bude se znovu vylučovat na straně Rangers. Panarin až příliš okatě držel Subbana.
22:18'
Vůbec první využitá přesilovka New Jersey v této sezoně! KYLE PALMIERI se uvolnil kolem obránce a z pravé strany brankoviště se mu povedlo vyslat puk pod horní tyč Georgijevovy klece. Bez asistence.
22:13'
Vyloučení v týmu New York Rangers (Brady Skjei – 2 min., nedovolené bránění).
21:36'
Kakko v útočném pásmu rozjel pořádný kolotoč, když se ovšem dostal do střelecké pozice, bylo jeho zakončení zblokované.
20:15'
Simmonds se před brankovištěm Rangers dostal ke střele a ohrozil Georgijeva. Pokus o okamžitou dorážkou ale z jeho strany už úspěšný nebyl.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 02:07.
Úvodní třetina skončila smírně 1:1 a zápas je po 20 minutách zcela otevřený. Domácí vedou na střely 13-10, jako první se ovšem prosadili v 7. minutě hosté po dorážce DeAngela. Ve 13. minutě srovnal útokem po pravé straně Coleman.
20:00'
19:57'
Ještě postavení mimo hru hostujícího týmu.
19:52'
Ještě Zibanejad svou střelou ohrozil branku Blackwooda, ale ten puk chytá a přerušuje hru. Za jeho brankou se několik hráčů postrkuje po menší provokaci od Bučněviče.
19:48'
19:12'
Začíná krátká přesilovka Rangers, kteří jsou ovšem ve svém pásmu.
18:37'
Devils se v útočném pásmu prostřídali všichni čtyři u puku. Hughes poté zpoza kruhů zkusil štěstí a Georgijev i se štěstím vykopl puk betonem.
18:16'
Georgijev svou lapačkou zastavil hru. Bude se vhazovat v obranném pásmu Rangers.
17:57'
Panarin promáchl v levém kruhu rychle letící puk od Zibanejada.
17:48'
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Taylor Hall – 2 min., nedovolené bránění).
17:37'
Vatanen svým nahozením přinutil Georgijeva podržet puk pod svými betony.
17:22'
Po dalším vhazování už Rangers vyhazují ze svého pásma.
17:17'
Palmieriho rychlou střelu Georgijev chytá a přerušuje hru.
17:12'
Vyloučení v týmu New York Rangers (Ryan Strome – 2 min., podrážení).
17:12'
Zblokovaná střela Palmieriho, hra je poté přerušena.
16:35'
Bude se vylučovat na straně Rangers, domácí mají výhodu.
16:26'
16:17'
Zacha vyhazuje a Devils toto oslabení zvládnou.
16:05'
Fox ránou z levého kruhu přinutil Blackwooda k zákroku.
15:35'
Rangers se dostali zpět do útočného pásma, ale zatím si posílají puk jen po mantinelu.
15:10'
Dobrá práce Zachy na zadním mantinelu za brankou soupeře. Šetří čas v oslabení.
14:54'
Bučněvič z pravého kruhu mířil svou střelu na bližší tyč, ale míjí. Devils poté vyhazují.
14:26'
14:26'
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Kyle Palmieri – 2 min., hákování).
14:09'
Další problémy Georgijeva, který tentokrát tlak soupeře ustál, včetně nepříjemné střely Subbana od modré.
12:58'
Ztráta Rangers ve středním pásmu, BLAKE COLEMAN se s pukem vyřítil směrem k brance soupeře a z hranice pravého kruhu pro vhazování vypálil na Georgijeva, kterému propadl puk smolně za záda. Asistence: Travis Zajac, Matt Tennyson.
12:38'
Dobré napadání Colemana za brankou Rangers, puk ale nakonec jeho spoluhráči neudrželi.
11:35'
Rychlý útok Devils vyřešil Georgijev svým betonem. Subban ho ohrozil od modré.
11:10'
Trouba je v první třetině hodně střelecky aktivní. Tentokrát ovšem těsně minul Blackwoodovu branku.
10:28'
Kotouč ve středním pásmu vyletěl na střídačku domácích. Komerční pauza.
10:15'
Oba týmy se při přechodu do útoku dopouští ztrát puku.
08:36'
Vyhrané buly v útočném pásmu, rychlá přihrávka na modrou čáru a rána Trouby. Blackwood betonem vytěsnil.
08:29'
Haley střílel z otočky od levého mantinelu, Blackwood chytá letící puk do lapačky.
07:52'
Bratt se tlačil do šance mezi kruhy, ale těsně před zakončením mu byl puk vypíchnut bránícím hráčem. Aktivita se Devils upřít nedá, ale mají zatím i trochu smůlu.
07:13'
Simmonds se tlačil před brankoviště hostů, puk ale nezasáhl a za Georgijeva nedostal.
06:15'
06:02'
Jsou to ale hosté, kdo otevírá skóre. Střelu od modré Blackwood vyrazil před sebe, jenže jeho spoluhráči kotouč neodklidili. Ze strany se k němu přiřítil ANTHONY DEANGELO, který jej dorazil za záda brankáře. Asistence: Pavel Bučněvič, Brady Skjei.
05:21'
Georgijev musel předvést pohotový zákrok proti nečekané střele Butchera z prostoru mezi kruhy. Butcher nebyl v dobré pozici, ale rychle se natočil směrem na branku.
04:55'
04:42'
Rangers vyhazují a toto oslabení už zvládnou.
04:12'
Kombinace domácích na modré čáře. Subban si chvilku ani neuvědomil, že už stojí ve středním pásmu.
03:29'
Dobrá šance Halla z levého kruhu, Georgijev vyrazil a Palmieri se marně snažil prodrat k dorážce.
03:10'
Rangers vyhazují puk ze svého pásma. Devils zatím v této sezoně neproměnili žádnou přesilovku.
02:55'
Domácí budou hrát přesilovku po nedovoleném bránění ze strany Staala.
02:30'
Hraje se dlouhý úsek bez přerušení, Subban nahazuje do útočného pásma.
01:45'
Zachův útočný výpad mohl nechat Georgijeva v klidu, k zakončení kvůli dobré obraně Rangers nedošlo.
00:50'
Zápas začal v hodně rychlém tempu, oba týmy se ženou za pukem a prohání se ze strany na stranu. Zibanejad střílel z pravého kruhu.
00:01'

New Jersey Devils: Blackwood (Schneider) – Severson, P. K. Subban, Butcher, Vatanen, Müller, Tennyson – Palmieri, J. Hughes, Hall – Simmonds, Zajac, Coleman – Bratt, Zacha, N. Gusev – Hayden, Rooney, Wood.

New York Rangers: Georgijev (H. Lundqvist) – Hájek, Trouba, Skjei, Fox, M. Staal, DeAngelo – Bučněvič, Zibanejad, Panarin – Kakko, B. Howden, Kreider – Fast, R. Strome, Br. Smith – Haley, L. Andersson, McKegg.

Rozhodčí: Rooney, L'Ecuyer – Galloway, Amell.
V souboji s New Yorkem Rangers je znovu nečeká vůbec nic snadného. Jezdci odehráli doposud pouhé tři zápasy, ve kterém se fenomenálními výkony prezentoval zejména Mika Zibanejad. Až poslední zápas, který Rangers odehráli o víkendu proti Edmontonu, jim nevyšel. Jenže Oilers na druhou stranu vlétli do sezony fantasticky a jsou na čele Západní konference.
Hledat nejvíce se trápící tým na začátku sezony není příliš obtížné. New Jersey Devils prohráli všech šest odehraných zápasů, ze kterých alespoň vydolovali dva body, když dotáhli dva zápasy k remíze v normální hrací době. To je však jen chabá náplast ke špatným výkonům, které Ďábly trápí, a které potvrzuje i negativní skóre 13:29.
Zámořská NHL pokračuje bez přestávky i v noci ze čtvrtka na pátek. V tomto přenose se budeme věnovat souboji mezi New Jersey Devils a New Yorkem Rangers.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.