NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Flyers : Arizona - 6. prosince 2019   01:00

Arizona
02:25' Kessel  (Keller, Ekman-Larsson) • 52:57' Garland  (Dvorak, Chychrun) • 58:58' Kessel  (Söderberg, Keller)

3. Sean Couturier (PHI) 0+1
Statistiky: Střely na bránu: 29-18; Zablokované střely: 9-22; Vhazování: 60%-40%; Hity: 21-19; Přesilové hry: 0/3-2/4; Trestné minuty: 8-6.
Philadelphia zahodila několik kvalitních šancí a nakonec na to doplatila. Phil Kessel navázal na svůj úvodní gól v přesilové hře střelou do prázdné brány a ukončil tak vítěznou sérii Flyers, která se zastavila na čísle 5. Darcy Kuemper hodně dlouho držel čisté konto, nakonec ale na třetí shutout v sezóně nedosáhl. Konečný výsledek střetnutí zní. Philadelphia Flyers 1 Arizona Coyotes 3.
59:28'
Hra byla přerušena a Flyers si vyžádali oddechový čas. K vyrovnání ovšem potřebují dva góly.
59:00'
Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.
58:58'
Arizona právě vstřelila branku!
Jakob Chychrun pravým kolenem zablokoval střelu Travise Sanheima z bodu levého kruhu a PHIL KESSEL na opačné straně ledové plochy skóroval do prázdné brány! Arizona nyní vede 3:1. Asistence: Carl Söderberg a Clayton Keller.
58:19'
Travis Sanheim mohl skórovat po střele z bodu pravého kruhu, jeho pokus byl ale zablokován.
57:37'
Kevin Hayes zbytečně fauloval za bránou Coyotes a dostal menší trest za krosček. Přesilová hra hostí.
56:56'
Kotouč minul pravou tyč brány Arizony a proti domácímu týmu se pískalo zakázané uvolnění. Stav 1:2.
55:52'
Justin Braun na pravém křídle vypálil od modré čáry a připravený Darcy Kuemper kotouč podržel v náručí.
55:17'
Philadelphia právě vstřelila branku!
MATT NISKANEN vypálil na vrcholu levého kruhu a jeho střela se od jednoho z klečících hráčů Arizony odrazila pod horní tyč! Je to o jeden gól. Asistence: Sean Couturier a Jakub Voráček.
55:07'
James van Riemsdyk mohl skórovat v blízkosti levé tyče bekhendem, jenže Darcy Kuemper dokázal puk zmrazit a prostor dostává komerční přestávka.
53:56'
Brian Elliott hodně dlouho držel Philadelphii v zápase, nyní ale inkasoval a Flyers už to budou mít hodně těžké.
52:57'
Brian Elliott nedokázal udržet prudkou střelu Jakoba Chychruna z vrcholu levého kruhu a na levém křídle se poté prosadil z dorážky CONOR GARLAND! Hosté vedou na ledě Philadelphie 2:0. Asistence: Christian Dvorak a Jakob Chychrun.
52:13'
Coyotes na pravé straně vyrazili do přečíslení čtyři na dva, zpětná přihrávka z ostrého úhlu ale nic kloudného nepřinesla. Postaral se o ni Vinnie Hinostroza.
51:32'
Darcy Kuemper vytáhl další dva zákroky, když nejprve vyrazil ránu od modré čáry a poté z pravého kruhu.
50:56'
Oskar Lindblom na levém křídle vystřelil z ostrého úhlu a puk skončil na pravém betonu Darcyho Kuempera.
50:32'
Travis Konecny nedosáhl na prudkou přihrávku podél střídaček a proti Flyers se pískalo zakázané uvolnění. Tak nakonec ne, jednalo se o postavení mimo hru.
50:03'
Philippe Myers vypálil na vrcholu pravého kruhu a jeho střela byla přizvednuta do ochranné sítě. Po přerušení hry dostává prostor další reklamní přestávka.
48:49'
Sean Couturier měl na hokejce vyrovnávací gól, jenže z mezikruží zamířil přímo do náruče Darcyho Kuempera, který puk podržel. Následuje komerční přestávka.
48:27'
Flyers se nepodařilo rozehrát podél trestných lavic a proti domácím se tedy pískalo zakázané uvolnění.
48:13'
Hosté se dostali v pravém kruhu k bekhendovému zakončení, které skončilo na pravém betonu Briana Elliotta. Hra se nyní přelévá ze strany na stranu.
47:49'
Coyotes vyrazili do protiútoku, jenže nic kloudného nevymysleli a Flyers se mohou pokusit vyrovnat.
46:43'
Hostující Conor Garland si najel před bránu na parádní diagonální přihrávku z levého kruhu pro buly a bez přípravy mířil ke vzdálenější levé tyči, Brian Elliott ho ale vychytal pravým betonem a následná dorážka Arizony skončila na boční síti!
46:01'
Coyotes vyrazili do rychlého protiútoku a po nahození z pravého křídla to vypadalo hodně nebezpečně, Brian Elliott ale nakonec zasahovat nemusel.
45:24'
Arizona úplně přestala hrát a Flyers na ledě dominují, zatím se jim ale nepodařilo vyrovnat skóre.
44:42'
Jakub Voráček vystřelil na bodu levého kruhu pro vhazování a brankář Coyotes dokázal jeho ránu vyrazit.
44:36'
Coyotes se ocitli pod tlakem a Michael Grabner podél trestných lavic vyhodil puk na zakázané uvolnění.
44:07'
Ivan Provorov vystřelil na vrcholu levého kruhu a jeho střela zápěstím minula vzdálenější pravou tyč brány.
43:24'
Nakonec se pískalo zakázané uvolnění a Joel Farabee mohl skórovat po střele z mezikruží, Darcy Kuemper šel ale rychle do kolen a mezi betony se překonat nenechal.
43:15'
Conor Garland na pravém křídle nemohl pokračovat v postupu vpřed, protože se ocitl v postavení mimo hru.
42:40'
Arizona mohla skórovat po přihrávce z pravého křídla v mezikruží, ke střele se ale nakonec nedostala.
42:21'
Coyotes rozehráli diagonálně hodně nepřesně a jejich přihrávka skončila na zakázaném uvolnění.
42:12'
Travis Konecny se rychle otočil s pukem v blízkosti levé tyče a po vyjetí zpoza brány mohl skórovat, Darcy Kuemper ale dokázal kotouč zmrazit pod lapačkou.
41:35'
Joel Farabee vypálil na bodu levého kruhu a Darcy Kuemper dokázal jeho ránu s příklepem vyrazit.
41:16'
Kevin Hayes bojoval v levém rohu útočného pásma Flyers o puk, jenže ho nedokázal proti přesile udržet.
40:49'
Coyotes vyhráli důležitý souboj za vlastní bránou a podél hrazení se jim podařilo kotouč vyhodit.
40:33'
Darcy Kuemper drží po čtyřiceti minutách hry čisté konto a má namířeno k devatenáctému shutoutu v kariéře.
40:01'
Statistiky po druhé třetině: Střely na bránu: 18-9; Zablokované střely: 3-14; Vhazování: 60%-40%; Hity: 15-12; Přesilové hry: 0/3-1/3; Trestné minuty: 6-6.
Třetí třetina začne přibližně v 2:56.
Darcy Kuemper předvedl v závěru prostřední části dva spektakulární zákroky a stav utkání ve Wells Fargo Center určuje jediný gól, který vstřelil v úvodu zápasu během přesilové hry Phil Kessel. Skóre po druhé třetině zní. Philadelphia Flyers 0 Arizona Coyotes 1.
40:00'
39:44'
Vyloučený Nick Schmaltz je zpět na ledové ploše a Flyers si musí na vyrovnávací gól ještě počkat.
39:00'
Do konce druhé třetiny zbývá odehrát 1 minuta.
37:49'
Matt Niskanen vypálil na vrcholu pravého kruhu, Darcy Kuemper se ale mezi betony překonat nenechal.
37:44'
Coyotes přestali hrát a pykají za to. Tentokrát byl vyloučen na dvě minuty za sekání Nick Schmaltz.
37:05'
Flyers podruhé v zápase minuli zcela odkrytou bránu a jejich další snažení zastavilo postavení mimo hru.
36:29'
Darcy Kuemper předvedl dva senzační zákroky, když nejprve levým ramenem vychytal Oskara Lindbloma a vzápětí zneškodnil střelu Seana Couturiera! To byly dva fantastické zákroky.
35:58'
Matt Niskanen vystřelil na vrcholu pravého kruhu a pěknou střelou mířil do bližšího horního rohu brány, jenže Darcy Kuemper ho vychytal lapačkou.
34:26'
Flyers se nepodařilo u pravé tyče trefit zcela odkrytou bránu a Coyotes poté podél střídaček kotouč vyhodili.
34:04'
Jakob Chychrun míří pomalu na trestnou lavici poté, co byl vyloučen za nedovolené bránění. Reklamní blok.
33:41'
Kevin Hayes napřáhl na bodu pravého kruhu k jedovaté ráně, Darcy Kuemper ale rychle zaklekl a jeho prudkou střelu nadvakrát zneškodnil.
32:42'
Phil Kessel mohl skórovat v blízkosti pravé tyče, Brian Elliott ale jeho pokus dokázal vyrazit mimo.
31:54'
Jakub Voráček se nádherně uvolnil a v mezikruží mohl vystřelit, jenže ještě hledal Morgana Frosta, který u pravé tyče pálil střelou zápěstím vedle brány.
30:58'
Shayne Gostisbehere se ocitl v levém kruhu obranného pásma proti dvojnásobné přesile, přesto dokázal útočné snažení Coyotes zastavit a puk získat.
30:41'
Další útočné snažení Flyers zastavilo postavení mimo hru, po kterém následuje komerční přestávka.
30:17'
Flyers vyrazili do přečíslení tři na dva, jenže na vrcholu pravého kruhu pro vhazování o kotouč přišli.
30:02'
Vyloučený Philippe Myers je zpět na ledě a Arizona dnes využila jednu ze tří přesilových her.
29:17'
Coyotes se ocitli na pravém křídle v postavení mimo hru a během této přesilové hry se jim příliš nedaří.
28:22'
Kevin Hayes se pokusil vypálit na bodu pravého kruhu a jeho rána ihned po buly minula přední roh brány.
28:21'
Coyotes se nepodařilo rozehrát podél střídaček a v přesilové hře puk vyhodili na zakázané uvolnění.
28:09'
Flyers začali třetí oslabení v zápase dobře, když se jim podél trestných lavic podařilo puk vyhodit.
28:02'
Philippe Myers fauloval za vlastní bránou a byl vyloučen za vysokou hůl. Třetí přesilová hra pro tým Coyotes.
27:32'
Travis Konecny na pravém křídle nyní vystřelil z ostrého úhlu a jeho bekhendový pokus minul vzdálenější levý horní roh brány, kde se Flyers vzápětí dostali k dorážce, Darcy Kuemper ale dorážku Travise Sanheima skvěle zneškodnil!
26:58'
Jordan Oesterle na levém křídle vystřelil od modré čáry a Brian Elliott dokázal kotouč zachytit, přestože toho příliš mnoho neviděl. Komerční přestávka.
26:37'
Sean Couturier mohl vyrovnat v blízkosti levé tyče, jenže neposedný kotouč nedokázal zpracovat.
26:22'
Philadelphii se nepodařilo rozehrát podél střídaček a kolmá přihrávka skončila na zakázaném uvolnění.
25:55'
Phil Kessel na pravém křídle vystřelil od modré čáry a jeho pokus byl domácí hráči zablokován.
25:18'
Darcy Kuemper nejprve vychytal Travise Sanheima a na opačné straně ledové plochy mohl skórovat Jakob Chychrun, když na levém křídle vypálil z ostrého úhlu, jeho střela bez přípravy ale skončila v náručí Briana Elliotta.
24:38'
Flyers vstoupili do prostřední části utkání jako vyměnění, kýžený vyrovnávací gól ale nevstřelili.
23:48'
Ivan Provorov vystřelil v levém kruhu pro vhazování zápěstím a Darcy Kuemper puk vyrážečkou vyrazil.
23:08'
Oskar Lindblom vypálil na vrcholu mezikruží a dobře mířil k levé tyči brány, jenže Darcy Kuemper měl dobrý výhled a pravým betonem puk vykopl mimo bránu.
22:12'
Travis Sanheim vystřelil na bodu levého kruhu zápěstím a Darcy Kuemper puk sevřenými betony vyrazil.
21:41'
Morgan Frost se pokusil vyrovnat střelou z vrcholu levého kruhu pro vhazování, která skončila v ochranné síti.
21:11'
Phil Kessel dnes vstřelil svůj pátý gól v letošní sezóně NHL a jednu ostrou ránu Flyers zablokoval.
20:59'
Jason Demers na pravém křídle vypálil od modré čáry a kotouč skončil v lapačce Briana Elliotta.
20:32'
Flyers po inkasování branky kontrolovali hru a Arizonu poté pustili pouze k jedné střele na bránu, vyrovnat se jim nicméně před svými fanoušky nepodařilo.
20:01'
Statistiky po první třetině: Střely na bránu: 5-5; Zablokované střely: 1-10; Vhazování: 53%-47%; Hity: 7-6; Přesilové hry: 0/1-1/2; Trestné minuty: 4-2.
Druhá třetina začne přibližně v 2:02.
Claude Giroux byl v úvodu zápasu dvakrát vyloučen a Arizona úvodní vyloučení domácího kapitána rychle využila, když se po krásné kombinační akci prosadil Phil Kessel a zařídil vedení Arizony na ledě Flyers. Skóre po první třetině. Philadelphia Flyers 0 Arizona Coyotes 1.
20:00'
19:24'
Oskar Lindblom vybojoval puk v levém kruhu, místo střely ale zvolil přihrávku, což byla pro Flyers škoda.
19:00'
Do konce úvodní části utkání zbývá odehrát 1 minuta.
18:29'
Tyler Pitlick si najel před bránu na nahození z levého křídla a skvělou tečí poslal puk těsně vedle vzdálenější tyče.
17:55'
Travis Konecny vystřelil v rychlosti na pravém křídle a Darcy Kuemper nadvakrát puk zmrazil. Reklamní přestávka.
16:04'
Domácí hokejisté opět nepřesně rozehráli a kolmá přihrávka podél střídaček zamířila na zakázané uvolnění.
15:57'
Philadelphii se nepodařilo rozehrát podél střídaček a proti domácím se pískalo zakázané uvolnění.
15:00'
Flyers na pravém křídle vypálili od modré čáry a puk se od vyrážečky Darcyho Kuempera málem odrazil do sítě! Nakonec ale skončil za bránou.
14:35'
James van Riemsdyk mohl vyrovnat střelou z bodu pravého kruhu, jenže těsně minul bližší horní roh brány.
13:51'
Jakob Chychrun se málem řítil do samostatného úniku, Brian Elliott ale rychle vyjel z brány, aby puk odpálil.
13:12'
Puk se odrazil mimo ledovou plochu a jeden z fanoušků si odnese domů cenný suvenýr. Hra byla přerušena.
12:53'
Klička na útočné modré čáře se zkrátka dělat nemá. Coyotes se o tom přesvědčili. Postavení mimo hru.
12:20'
Útok hostující Arizony se nepotkal s úspěchem a po přerušení hry následuje komerční přestávka.
11:43'
Vyloučený Jakob Chychrun je zpět na ledové ploše a Flyers úvodní přesilovou hru na rozdíl od hostů nevyužili.
11:42'
Sean Couturier mířil střelou z bodu levého kruhu ke vzdálenější pravé tyči, Darcy Kuemper ale dobře zasáhl levým betonem a puk skončil v rohu ledové plochy.
11:05'
Coyotes hrají během oslabení velice agresivně a domácí hokejisté musí znovu rozehrávat zpoza brány.
10:45'
Sean Couturier chtěl vystřelit na bodu levého kruhu, jeho střela zápěstím ale byla Coyotes zablokována.
09:43'
Jakob Chychrun byl vyloučen na dvě minuty za podrážení a Flyers si zahrají první přesilovou hru.
08:55'
Ivan Provorov vystřelil od modré čáry a puk byl přizvednut do ochranné sítě. Následuje komerční přestávka.
08:18'
Tyler Pitlick vypálil na bodu levého kruhu pro vhazování a jeho ostrá rána s příklepem minula přední tyč brány.
07:53'
Vyloučení domácího kapitána tentokrát potrestáno nebylo a Claude Giroux je zpět na ledové ploše.
07:29'
Kevin Hayes mohl skórovat během oslabení v blízkosti pravé tyče, bekhendem ale puk mezi betony Darcyho Kuempera zasunout nedokázal!
07:09'
Flyers velice dobře brání obrannou modrou čáru a Coyotes se tentokrát nedaří proniknout do útočného pásma.
06:27'
Sean Couturier mohl na pravém křídle zkusit vystřelit během oslabení, raději se ale rozhodl pro přihrávku zpět.
05:56'
Clayton Keller nepříjemně vypálil na vrcholu pravého kruhu a jeho střela byla sražena vedle pravé tyče.
05:53'
Kapitán domácího týmu Claude Giroux musí podruhé v zápase na trestnou lavici, tentokrát za podrážení.
05:28'
Shayne Gostisbehere nedokázal na pravém křídle udržet útočné pásmo a Flyers vstoupili do zápasu pomalu.
04:43'
Český útočník nedokázal zpracovat puk za bránou Arizony, která se podél střídaček úspěšně osvobodila.
04:03'
Jakub Voráček bojoval na levém křídle o kotouč, jenže proti dvojnásobné přesile se mu ho nepodařilo udržet.
03:44'
Derek Stepan napřáhl na vrcholu pravého kruhu k prudké střele zápěstím a Brian Elliott ji horní hranou lapačky vytáhl za bránu. Následný odraz puku si pohlídal.
02:25'
PHIL KESSEL si najel před bránu na nádhernou žabku Claytona Kellera z levého kruhu a mezi betony roztaženého Briana Elliotta poslal puk do sítě! Coyotes rychle využili úvodní přesilovou hru a vedou na ledě Philadelphie Flyers v úvodu 1:0. Asistence: Clayton Keller a Oliver Ekman-Larsson.
02:04'
Claude Giroux fauloval v pravém kruhu obranného pásma svého týmu a byl poté vyloučen za sekání.
01:54'
Coyotes na levém křídle vystřelili od modré čáry a jejich pokus skončil na pravém betonu Briana Elliotta.
01:32'
Rozhodčí zřejmě odpískali hru vysokou holí a po neúspěšném útoku Arizony se vhazovalo ve středovém kruhu.
00:57'
Coyotes se dostali na pravém křídle k nahození a Brian Elliott po prvním zákroku zmrazil puk pod lapačkou.
00:44'
Claude Giroux se dostal v pravém kruhu zadarmo k puku a rychle ho nahodil před bránu, Morgan Frost ale na kotouč na vzdálenější levé tyči těsně nedosáhl.
00:01'
Flyers vyhráli úvodní vhazování zápasu a v tradičních oranžových dresech mohou vyrazit do prvního útoku.
00:01'

Philadelphia Flyers: Elliott (Hart) – Provorov, Niskanen, Sanheim, Braun, Gostisbehere, P. Myers, Hägg – Giroux (C), Frost, Konecny – Lindblom, Couturier (A), Voráček (A) – Laughton, K. Hayes, Farabee – J. van Riemsdyk, Pitlick. Hlavní trenér: Alain Vigneault.

Arizona Coyotes: Kuemper (Raanta) – Ekman-Larsson (C), Demers, Chychrun, Goligoski, Oesterle, Ljubuškin – Garland, Dvorak, Schmaltz – Crouse, Söderberg, Kessel (A) – Keller, Stepan (A), Hinostroza – Grabner, Richardson, Fischer. Hlavní trenér: Rick Tocchet.

Rozhodčí: Jon McIsaac, Kyle Rehman. Čároví: Derek Nansen, Brandon Gawryletz.

Jakub Voráček (PHI) 28 zápasů, 6+14, +/- +3
Vzájemné zápasy

Philadelphia se střetla s Arizonou v loňské sezóně NHL dvakrát a oba dva zápasy vyhrála, když do sítě Coyotes doma i venku nastřílela shodně pět gólů (2:5 a 5:4).
Arizona Coyotes

Coyotes se v loňské sezóně museli obejít bez playoff a v současné chvíli patří mezi nejlepší týmy NHL Západní konference, ve které jim aktuálně patří už třetí příčka. Pokud by dnes Arizona vyhrála, na čele Pacifické divize může vystřídat Edmonton. Hokejisté Arizony jsou také hodně silní na ledě soupeřů, když bodovali v devíti z deseti venkovních zápasů, což se povedlo 6 týmům.
Philadelphia Flyers

Flyers vyhráli pět zápasů za sebou a do sítě soupeřů nastříleli jednadvacet gólů, zatímco jen osm inkasovali. Philadelphia Flyers vstřelila 19 z 21 gólů ve vyrovnaném počtu hráčů na ledě. Ve Wells Fargo Center hokejisté Flyers bodovali již jedenáctkrát za sebou, což je jejich nejdelší série od sezóny 2008/2009, kdy v domácím prostředí bodovali dokonce již čtrnáctkrát za sebou.
Philadelphia se nachází ve fantastické formě a v pátek v noci se ji bude snažit potvrdit v domácím zápase s Arizonou, proti které bude usilovat o šesté vítězství v řadě. Špatně si však nevedou ani hokejisté Coyotes.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.