NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Flyers : Calgary - 23. listopadu 2019   19:00

Flyers
Flyers
33:26' Voráček (Sanheim, Couturier) • 56:14' K. Hayes (Farabee)
2:3
(0:0, 1:0, 1:2 - 0:0)

0:1 (SN)

Calgary
Calgary
41:01' Mangiapane  (Backlund) • 58:37' E. Lindholm  (R. Andersson, J. Gaudreau) • 65:00' Tkachuk
Flyers
Furman South, Ian Walsh – Tony Sericolo, Shandor Alphonso
Wells Fargo Center, Philadelphia, PA
17 198 diváků
Calgary

Děkuji Vám za pozornost, přeji příjemný zbytek sobotního večera!

Philadelphia Flyers vs Calgary Flames 2:3 sn

Flames triumfovali na ledě Flyers po samostatných nájezdech, ukončili tak sérii šesti proher. Dovednostní soutěž rozhodl útočník Matthew Tkachuk. Český brankář David Rittich předvedl celkem 36 úspěšných zákroků.
65:00'
V samostatných nájezdech zvítězil tým Calgary Flames.
Autorem vítězné branky je MATTHEW TKACHUK.
Sean COUTURIER neproměňuje, střela do Rittichovy lapačky.
Matthew TKACHUK proměňuje, bekhendový blafák mezi Hartovy betony.
Claude GIROUX neproměňuje, zvolil prudkou střelu z mezikruží, Rittich zasáhl.
Sean MONAHAN neproměňuje, přestřelil bránu.
Joel FARABEE neproměňuje.
Samostatné nájezdy začínají.
Nájezdy začnou Flyers, konkrétně to bude Farabee.
Po prodloužení:

Philadelphia Flyers vs Calgary Flames 2:2

Ani prodloužení neurčilo vítěze, ke slovu se dostanou nakonec samostatné nájezdy.
65:00'
Prodloužení skončilo.
64:40'
Poslední minuta prodloužení nabízí naprosto parádní podívanou, výbornou šanci skórovat měl třeba Hayes.
64:01'
Probíhá poslední minuta prodloužení!
63:16'
Hanifin střílel z pravé strany mezi Hartovy betony, avšak neúspěšně.
62:31'
Jsme v polovině prodloužení.
62:19'
Lindblom mohl rozhodnout z těsné blízkosti zprava, zakončení se mu ovšem moc nepovedlo.
60:42'
Hanifinova střela z levé strany a Hartův zákrok levým betonem.
60:23'
Na úvod prodloužení střela Lindbloma z levé strany, Rittich přerušuje hru.
60:01'
Úvodní vhazování prodloužení obstarají Couturier a Monahan, začínáme!
Střely na bránu: 35 – 24
Po 3. třetině:

Po šedesáti minutách základní hrací doby vítěze neznáme. Rozhodnout tedy bude muset pětiminutové prodloužení 3 na 3, v případě nutnosti může dojít ještě na samostatné nájezdy.
60:00'
59:50'
Giordano střílel od modré z levé strany, Hart ale zasahovat nemusel.
59:01'
Probíhá poslední minuta třetí třetiny!
58:37'
Calgary právě vstřelilo branku!
Čas 58:37, Flames srovnávají krok na 2:2! Andersson minul střelou od modré čáry zprava bránu, dorážkou ale skóroval ihned z levé strany ELIAS LINDHOLM. Jeho jedenáctý gól v sezoně 2019-2020! Asistence: Rasmus Andersson, Johnny Gaudreau.
58:20'
Calgary drží útočné pásmo, chybí tam však střelba.
57:29'
Icing od Philadelphie, Rittich míří na střídačku. Flames tak zkusí už nyní hru bez brankáře.
56:14'
Philadelphia právě vstřelila branku!
Čas 56:14, Flyers vedou 2:1! Zaváhání Ritticha za bránou při rozehrávce potrestal KEVIN HAYES. Jeho šestý gól v sezoně 2019-2020! Asistence: Joel Farabee.
56:01'
Tři minuty a 59 vteřin do konce třetí třetiny, vhazuje se po pravé ruce Ritticha, mezi hokejky Hayese a Ryana.
56:01'
Rittich má kotouč ve svém držení, proběhne poslední reklamní přestávka.
55:11'
Zápasy mezi Flyers a Flames se velmi často prodlužují. Nastavený čas rozhodoval za posledních 15 vzájemných utkání hned v sedmi případech...
54:18'
Konec reklamní přestávky, Couturier a Lindholm v souboji na vhazování po levici Harta.
54:18'
Puk se dotkl ochranné sítě za Hartovými zády, je tady reklamní přestávka.
52:06'
Střely na bránu: 32 – 20
51:33'
Čároví odpískali Calgary zakázané uvolnění.
51:01'
Necelých devět minut do konce třetí třetiny, skóre mezi Flyers a Flames přitom nerozhodné 1:1.
50:41'
48:41'
Třetí přesilovka Calgary, vhazuje se po levé ruce Harta.
48:41'
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Travis Konecny – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
47:55'
Voráček a jeho příležitost z těsné blízkosti, na Ritticha ovšem tváří v tvář nevyzrál.
47:32'
Zpět do akce! Vhazování v neutrální zóně, před střídačkou Flyers.
47:32'
Postavení mimo hru ze strany Flames, proběhne první reklamní přestávka třetí třetiny.
46:35'
Střelecký pokus Tkachuka zprava, Hart pozorný.
45:11'
Střely na bránu: 29 – 19
45:05'
Zakázané uvolnění od Calgary, vhazovat se tak bude za malý moment před Rittichem.
44:21'
Tkachuk provětral z levé strany Hartovu lapačku.
44:07'
Giroux mohl vrátit Philadelphii vedení, Rittich ale předvedl famózní zákrok hokejkou.
42:40'
Prudká střela Hägga z levého kruhu pro vhazování, Rittich vyrazil kotouč před sebe.
41:01'
Čas 41:01, skóre nerozhodné 1:1! ANDREW MANGIAPANE uspěl střelou z pravého kruhu pro vhazování. Jeho pátý gól v sezoně 2019-2020! Asistence: Mikael Backlund.
40:20'
Hra je ve třetí třetině poprvé přerušena, puk se ocitl na střídačce Flyers.
40:02'
Flames jsou bez gólu už dlouhých pět třetin.
40:01'
Hokejisté obou týmů se vrátili zpět na led, závěrečná dvacetiminutovka je tady co nevidět.

Philadelphia Flyers vs Calgary Flames 1:0

Prostřední dějství patřilo Flyers, kteří také své herní převahy dokázali využít. V polovině 34. minuty otevřel skóre utkání český útočník Jakub Voráček, když uspěl dorážkou z brankoviště.
40:00'
39:57'
Stone ještě prověřil Harta v posledních vteřinách střelou od modré z pravé strany.
39:01'
Hlasatelem byla ohlášena poslední minuta prostředního dějství.
38:30'
Nakonec tam byly nějaké šance, Calgary však zvládlo celkem bez problémů i třetí oslabení.
38:28'
37:29'
Početní převahy jsou dnes na obou stranách mizerné.
36:28'
V pořadí třetí početní výhoda Flyers, vhazování po levici Ritticha.
36:28'
Vyloučení v týmu Calgary Flames (Michael Stone – 2 min., nedovolené bránění).
35:56'
Střely na bránu ve druhé třetině: 13 – 2
34:33'
Pět minut a 27 vteřin do konce druhé třetiny, vhazuje se v neutrální zóně, před střídačkou Philadelphie.
34:33'
Puk opustil hrací plochu, na řadě je další z reklamních přestávek.
33:31'
Voráček se trefil poprvé od 27. října, na suchu byl dlouhých 12 zápasů.
33:26'
Čas 33:26, Flyers otevírají skóre dnešního utkání! Autorem gólu je JAKUB VORÁČEK, jenž dorazil puk z brankoviště do brány, za už překonaného Ritticha. Jeho pátý gól v sezoně 2019-2020, 1:0! Asistence: Travis Sanheim, Sean Couturier.
32:31'
Střely na bránu: 17 – 10
31:30'
Zakázané uvolnění od Calgary, které tahá v posledních okamžicích trochu za kratší konec.
31:01'
Odehráno 31 minut, v utkání mezi Flyers a Flames čekáme stále na první gól.
30:11'
30:11'
Rittich má touš ve svém držení, před námi je reklamní přestávka.
29:53'
Flames poslali kotouč přes všechny čáry na icing, Philadelphia nyní docela zatlačila na soupeře.
29:07'
Frost vyzkoušel Rittichovu pozornost střelou z pravého kruhu pro vhazování.
28:29'
Konecny se dostal s pukem před Ritticha, ten jeho zakončení přečetl na jedničku.
28:06'
Střely na bránu: 11 – 11
27:41'
Po reklamní přestávce se vhazuje po pravé ruce Harta, mezi hole Couturiera a Monahana.
27:41'
Parádní individuální akce Mangiapaneho na pravé straně, Harta zde nyní zachránila tyč.
27:06'
26:17'
Skvělý Rittich proti Couturierovi, jenž najížděl zprava a měl dva střelecké pokusy.
26:07'
Zatím se nic nestalo, Hart může být naprosto v klidu.
25:06'
Druhá přesilovka pro Calgary, vhazování po pravici Harta.
25:06'
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Joel Farabee – 2 min., vysoká hůl).
24:55'
Nepřesnost a zakázané uvolnění v podání Flyers, hra se tedy přesune před Harta.
24:48'
Touš na střídačce Flames, vhazovat by se mělo následně v neutrální zóně.
23:38'
Jankowski to zkoušel zprava, avšak minul Hartovu svatyni.
22:31'
Philadelphii odpískáno postavení mimo hru.
22:14'
Provorov napřáhl ke střele od modré čáry zleva, Rittich vyrazil kotouč levým betonem před sebe.
21:10'
20:22'
Střelecký pokus Lindholma z pravé strany při vlastním oslabení, Hart vyrazil puk svou vyrážečkou.
20:02'
Flyers zahajují druhou třetinu na přesilové hře.
20:01'
Obě mužstva jsou zpět na ledové ploše, druhá část začne za malou chvíli.

Philadelphia Flyers vs Calgary Flames 0:0

V úvodní periodě jsme gól neviděli. Šance skórovat přitom byly na obou stranách, oba týmy měly k dispozici rovněž minimálně jednu přesilovku.
20:00'
19:10'
Druhá početní převaha Flyers, vhazuje se po pravé ruce Ritticha.
19:10'
Vyloučení v týmu Calgary Flames (Michael Stone – 2 min., sekání).
19:01'
Ohlášena poslední minuta úvodní periody.
18:12'
Frost a Raffl se ocitli v přečíslení 2 na 1, situaci ale úplně nezvládli.
17:50'
17:13'
Hanifin střílel od modré čáry bez přípravy, avšak minul. Flames stále bez střely na bránu při početní výhodě.
16:12'
Couturier zahrozil na levé straně při vlastním oslabení, Rittich vyrazil jeho pokus ramenem.
15:50'
První dnešní přesilovka pro Calgary, vhazování po pravici Harta.
15:50'
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Travis Sanheim – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
14:34'
Pět minut a 26 vteřin do konce první třetiny, vhazuje se ve středním pásmu, před střídačkou Flames.
14:34'
Ofsajd ze strany Flyers, je tady v pořadí třetí reklamní přestávka.
13:20'
Rittich v akci. Nejprve musel dát pozor na bekhend Raffla, poté jej otestoval Myers střelou od modré čáry.
12:26'
Střely na bránu: 5 – 5
12:02'
Monahan měl velmi dobrou šanci, když střílel z mezikruží, Hart ale pozorný.
11:22'
Zpět do akce! Vhazování v neutrální zóně, před střídačkou Philadelphie.
11:22'
Postavení mimo hru od Flyers, na řadu přichází druhá reklamní přestávka.
10:52'
10:30'
Až nyní první střela na bránu. Od modré pálil bez přípravy Sanheim, Rittich našel touš v náručí.
09:53'
První polovina z trestu Rinalda je pryč, Philadelphia zatím nic nepředvedla.
08:52'
Závěr deváté minuty, Flyers si zahrají první přesilovou hru dnešního utkání. Vhazuje se po levé ruce Ritticha.
08:52'
Vyloučení v týmu Calgary Flames (Zac Rinaldo – 2 min., hákování).
07:58'
Výborný Hart! Lucic a zejména potom Dubé byli blízko, aby otevřeli skóre dnešního utkání.
07:30'
Nahození Frosta z levé strany a teč Girouxe před bránou, Rittich musel předvést první těžší zákrok v dnešním zápase.
06:06'
Konec reklamní přestávky, Couturier a Lindholm v souboji na vhazování po pravici Ritticha.
06:06'
Kotouč se dotkl ochranné sítě za Rittichovými zády, proběhne první reklamní přestávka.
05:11'
Střely na bránu: 1 – 2
04:32'
Další útočná akce Calgary, tentokrát odpískáno postavení mimo hru.
04:18'
Frolík přihrával zleva před bránu na Tkachuka, ten se ovšem nedostal k zakončení. Hart hru přerušil.
03:55'
Další ofsajd Philadelphie, Provorov už hrál puk v neutrální zóně.
03:13'
Neúspěšná útočná snaha Flyers, čároví jim odpískali postavení mimo hru.
02:29'
Bekhend Jankowskiho z pravé strany, Hart má kotouč mezi betony. Hra je poprvé přerušena.
00:22'
První útok patřil Philadelphii. Od levého mantinelu vystřelil Provorov, Rittich vyrazil puk pravým betonem.
00:01'
Na úvodní vhazování se staví do středového kruhu Couturier a Monahan, jdeme na to!
Hymny jsou minulostí, duel mezi Flyers a Flames odstartuje za několik málo okamžiků.
Zahajovací formace obou mužstev stojí na modrých čarách, zazní kanadská a americká státní hymna.

→ Z:19 REC:9-7-3 PR:2.85 %ÚS:90.9

Philadelphia Flyers: Hart (Elliott) – Provorov, Niskanen, Sanheim, Braun, Hägg, P. Myers – Giroux (C), Frost, Konecny – Lindblom, Couturier (A), Voráček (A) – Laughton, K. Hayes, Farabee – J. van Riemsdyk, M. Raffl, Pitlick.

Calgary Flames: Rittich (Talbot) – Giordano (C), R. Andersson, Hanifin, Mi. Stone, Kylington, Davidson – J. Gaudreau, Monahan (A), E. Lindholm – Tkachuk (A), Backlund, Frolík – Lucic, D. Ryan, Dubé – Rinaldo, Jankowski, Mangiapane.

Rozhodčí: Furman South, Ian Walsh – Tony Sericolo, Shandor Alphonso.
Příjemný sobotní hokejový večer! Vítám Vás všechny ještě jednou při sledování NHL, konkrétně u utkání mezi týmy Philadelphia Flyers a Calgary Flames.

Jakub Voráček (PHI) – pravé křídlo, 30 let, CZE
David Rittich (CGY) – brankář, 27 let, CZE
Michael Frolík (CGY) – pravé křídlo, 31 let, CZE
CALGARY FLAMES

(bilance 10-12-3, 11. místo na Západě)

Flames prohráli šest zápasů po sobě s bilancí 0-5-1.
Z výhry se radovali naposledy 7. listopadu, kdy porazili doma New Jersey Devils 5:2.

V noci na pátek padli na hřišti St. Louis Blues 0:5. Utkání odchytal český brankář David Rittich, předvedl celkem 26 úspěšných zákroků a pětkrát inkasoval.
PHILADELPHIA FLYERS

(bilance 11-7-4, 2. divoká karta na Východě)

Flyers se pokusí proti Flames přidat druhou výhru po sobě. Z posledních pět zápasů získali jinak pouze jeden úspěch.

V noci na pátek zvítězili na ledě divizního soupeře, Carolina Hurricanes 5:3. Útočník Claude Giroux vstřelil dva góly a zapsal celkem čtyři kanadské body.
V sobotu 23. listopadu má NHL na svém programu celkem čtrnáct zápasů.

Zde budete moci sledovat utkání mezi dvěma týmy z odlišných konferencí, když Philadelphia Flyers přivítají Calgary Flames. Úvodní vhazování tohoto duelu bude ve Wells Fargo Center vhozeno už krátce po 19:00!

Textovým přenosem Vás provede Jiří Sameš.
Zdravím všechny fanoušky ledního hokeje, vítejte při sledování National Hockey League!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.