NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Flyers : Detroit - 29. listopadu 2019   22:00

Flyers
Flyers
02:56' Laughton (Niskanen) • 19:02' Gostisbehere (Voráček, Couturier) • 39:48' Couturier (Niskanen, Voráček) • 40:27' K. Hayes (Laughton, Farabee) • 40:57' Lindblom (Provorov, Voráček) • 57:51' J. van Riemsdyk (Pitlick, Hägg)
6:1
(2:1, 1:0, 3:0)
Detroit
Detroit
08:09' Fabbri  (Athanasiou, Filppula)
Flyers
Hart (Elliott) – Niskanen, Provorov, Braun, Sanheim, Hägg, Gostisbehere – Konecny, Frost, Giroux – Voráček, Couturier, Lindblom – Farabee, K. Hayes, Laughton – Pitlick, M. Raffl, J. van Riemsdyk.
MacDougall, Morton – Fournier, Suchanek
Wells Fargo Center, Philadelphia
18 566 diváků
Detroit
J. Bernier (Howard) – Hronek, McIlrath, Cholowski, Bowey, Ericsson, Biega – Fabbri, D. Larkin, Bertuzzi – Zadina, Filppula, Helm – Athanasiou, Nielsen, Glendening – Perlini, Ehn, Hirose.

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Ještě doplním, že dnešní duel sledovalo 18 566 diváků.
Střely na branku: 34 – 33
Je konec! Philadelphia zvládla domácí duel s Detroitem a vítězí vysoko 6:1! Domácí pokračovali v exhibici také v závěrečné periodě! Hned v jejím úvodu se prosadili Kevin Hayes a Oskar Lindblom! Detroit byl po této ráně pořádně zaskočený a dlouho se nemohl dostat do hry. V závěru třetiny navíc ještě napsal gólovou tečku James van Riemsdyk.
59:05'
Dylan McIlrath poslal přihrávku na modrou čáru, jenže Zadina projel do útočného pásma ještě před kotoučem. Postavení mimo hru, vhazuje se ve středním pásmu.
58:35'
Dnešní duel se už pouze dohrává. Ani jeden z týmů se nikam nežene a o vítězi už je dávno rozhodnuto.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!
57:51'
Philadelphia právě vstřelila branku!
Ještě jedna branka pro domácí mužstvo! JAMES VAN RIEMSDYK sledoval kotouč po odrazu před branku, ukázal skvělý důraz na brankovišti a doklepl puk do sítě! Asistence: Tyler Pitlick, Robert Hägg.
57:35'
Brendan Perlini měl velké problémy se zkrocením kotouče ve středním pásmu a musel si pomoci zpětnou přihrávkou.
57:05'
Kevin Hayes si nabruslil na dlouhou přihrávku po pravém křídle, ale neprosmýkl se kolem obránce do střelecké pozice. Philadelphia rychle získala puk zpět.
56:50'
Flyers se usadili v útočném pásmu a hledají si prostor pro zakončení. Hokejisté v černém se derou do zakončení, ale Detroit teď brání dobře.
56:37'
55:35'
Filip Hronek ve vlastním oslabení hledal rozjetého spoluhráče, jenže jeho přihrávka byla o chloupek delší. Philadelphia v této přesilovce není nebezpečná.
55:05'
James van Riemsdyk chtěl zatáhnout kotouč do útočného pásma, jenže na modré čáře jej zapomněl za sebou a hosté se osvobozují.
54:37'
Flyers si zahrají přesilovku. Darren Helm dostává dvě minuty za podrážení.
54:28'
Sean Couturier chtěl na modré čáře protečovat přihrávku do útočného pásma, jenže Alex Biega jej přitlačil k mantinelu a nedal mu ani metr ledové plochy.
54:01'
Až nyní se po neskutečně dlouhé době přerušuje hra! Rozhodčí totiž viděl přihrávku rukou, které se dopustil James van Riemsdyk.
53:35'
Filip Hronek zastavil rodící se útok Flyers na modré čáře a pohotově rozjel akci Detroitu. Ani hosté se tentokrát neprodrali až do útočného pásma.
53:10'
Ivan Provorov zastavil další nepřesnou rozehrávku Detroitu a vybojoval puk pro domácí celek. Na ledě už opět krouží také Jakub Voráček.
52:20'
Tyler Pitlick spěchal za nahozením do útočného pásma, jenže bekhendem poslal puk pouze do betonu připraveného brankáře Detroitu. U puku jsou opět hosté.
52:05'
Hraje se už dobrých pět minut bez přerušení. Detroit se snaží útočit, jenže obrana Philadelphie likviduje jednu akci soupeře za druhou.
51:29'
Nielsen také vyzkoušel zakončení, ale ani jeho projektil se nevešel mezi tři tyče domácí branky. Zadáci Flyers následně získali odražený puk.
51:06'
Dylan Larkin si nabruslil na přihrávku mezi kruhy a bez přípravy zakončil. Hostující hvězda příklepem těsně minula vzdálenější tyčku!
50:22'
Filip Hronek je dnes střelecky nesmírně aktivní. Další dělovka českého zadáka prolétla kolem přední tyče a zaduněla o mantinel za brankou.
50:10'
Hraje se dlouhou dobu bez přerušení. Scott Laughton zavezl puk do útočného pásma, jenže v jeho rohu vymyslel nepřesnou zadovku.
49:37'
Obrana Flyers zablokovala další zakončení soupeře od modré čáry. Domácí celek pokračuje v koncentrovaném výkonu i za tohoto stavu.
49:12'
Claude Giroux se natahoval po vyhození hostujícího celku, ale nakonec neudržel puk v útočném pásmu. Detroit se tak může podívat do útoku.
48:41'
Jakub Voráček číhal na přihrávku zpoza branky, jenže forhendem nezasunul kotouč kolem betonu hostujícího brankáře. Domácí fanoušci si užívají výkonu Philadelphie.
48:15'
Filip Zadina si nabruslil na přihrávku do středního pásma, vrhl se mezi dva hráče Flyers, jenže v souboji proti přesile neměl sebemenší šanci na úspěch.
47:35'
Robert Hägg se neohroženě pustil do souboje s rozjetým Nielsenem a schytal tvrdý hit. Hostující Detroit se však stále nemůže usadit v útočném pásmu.
47:10'
Provorov vybojoval puk v souboji za domácí brankou a našel osamoceného Hayese. Druhý jmenovaný svým průnikem neprosvištěl do útočného pásma.
46:35'
Philadelphia pokračuje v dobrém výkonu a domácí celek se nadále tlačí do útočného pásma. Jakub Voráček protečoval puk za branku, ale tam kralovala obrana Detroitu.
46:10'
Michael Raffl dostal přihrávku mezi kruhy, odkud pohotově zakončil forhendem, jenže jeho projektil prosvištěl nad horní tyčí.
45:38'
Detroit uklidňuje hru za vlastní brankou. Hostující celek už bude ztrátu dotahovat jen velmi těžce, a proto se snaží hrát s pukem na hokejkách.
45:10'
Philadelphia se vydala do útočného pásma, nicméně Sean Couturier prudkou přihrávkou od mantinelu nenašel nikoho v černém dresu domácího mužstva.
44:28'
Travis Konecny nahodil puk po mantinelu do útočného pásma, jenže své nahození nedojel. Odražený puk tak získal hostující zadák Alex Biega.
44:04'
Další nepovedený přechod Detroitu do útočného pásma. Hosté byli v tomto případě příliš netrpěliví a dopustili se postavení mimo hru. Vhazuje se ve středním pásmu.
43:07'
43:05'
Robby Fabbri střílel z levé strany, jenže do jeho pokusu se položil Matt Niskanen, který nebezpečnou střelu zastavil, za což sklidil potlesk domácích fanoušků.
42:25'
Andreas Athanasiou napadal rozehrávku soupeře před brankou, jenže nikdo v bílém dresu jeho důraz nenapodobil a hokejisté Detroitu přišli o útočné pásmo.
42:10'
Hronek dostal přihrávku na modrou čáru, jenže měl velké problémy se zpracováním a kotouč mu utekl mimo ideální pozici pro střelu.
41:07'
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Kevin Hayes – 2 min., držení hole).
40:57'
Domácí celek okamžitě přidává i pátou branku! Detroit je doslova na kolenou! OSKAR LINDBLOM sledoval postup Provorova před branku, neustále sledoval kotouč a důrazem před brankou poslal puk do sítě! Asistence: Ivan Provorov, Jakub Voráček.
40:27'
Philadelphia hned v úvodu třetí třetiny přidává čtvrtou branku a přibližuje se k vítězství! Po rychlé akci si KEVIN HAYES nabruslil na přihrávku před branku a usměrnil puk za záda bezmocného brankáře! Asistence: Scott Laughton, Joel Farabee.
40:10'
Detroit uspěl na úvodním vhazování třetí třetiny, ale rychle přišel o puk. Domácí celek se může vydat vpřed s útokem.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 00:01.
Střely na branku: 26 – 27
Druhá třetina končí! Hra se v prostřední třetině hodně kouskovala, ale přesto jsme se dočkali branky! Philadelphia totiž přežila další nápor Detroitu a sama udeřila. Po rychlé akci navýšil vedení domácího celku na 3:1 Sean Couturier!
40:00'
39:48'
Domácí celek dokázal udeřit také v závěru druhé třetiny a odskakuje na rozdíl dvou branek! Po rychlé akci projel do útočného pásma Matt Niskanen, který nahodil puk před branku a SEAN COUTURIER na druhý pokus dostal puk za brankovou čáru! Asistence: Matt Niskanen, Jakub Voráček.
39:14'
Rozhodčí viděl přihrávku rukou v podání jednoho z hráčů Detroitu. Rozhodčí tak vytahují hru mimo obranné pásmo Philadelphie.
39:00'
Probíhá poslední minuta druhé třetiny!
38:22'
Michael Raffl dostal přihrávku na modrou čáru, jenže si nepotykal se zpracováním a musel spěchat až za branku. Zadáci Red Wings získali puk pro sebe.
38:09'
Carter Hart pokračuje v parádním výkonu. Brankář domácího mužstva si poradil s dělovkou od modré čáry a ukryl kotouč do lapačky. Vhazuje se po jeho pravé ruce.
37:35'
Ivan Provorov dostal přihrávku na levou stranu a rozjel další akci domácích Flyers. Jeho prudký nástřel před branku Detroitu na poslední chvíli přizvedl obránce.
37:05'
Brendan Perlini bojoval o puk za brankou domácí Philadelphie, jenže v souboji ztratil balanc a poroučel se k zemi.
36:28'
Andreas Athanasiou hodně přitvrdil v souboji u mantinelu a poslal k zemi jednoho z domácích hráčů. Sudí měl střet přímo před očima a nechal pokračovat ve hře.
36:05'
Athanasiou si ukousl příliš velké sousto a neprodral se před dva obránce domácího celku. Osamocený útočník Detroitu neměl sebemenší nárok.
35:28'
Hronek našel krásnou přihrávkou Filipa Zadinu, který se tlačil do útočného pásma, jenže jeho průnik si obrana Flyers s přehledem pohlídala.
35:05'
Konecny projel do útočného pásma a od modré čáry nahodil puk na branku Detroitu. Pickard měl znovu čistý výhled a vyrazil puk k Hronkovi.
34:25'
Hokejisté domácího mužstva se z tlaku vymanili jen za cenu obloučku do středního pásma. Detroit má opticky mnohem více ze hry, ale nedostává se do šancí.
34:05'
Luke Glendening projel po levém křídle do útočného pásma, jenže dotírající Robert Hägg jej skvěle přišpendlil k mantinelu a nedal mu prostor pro rozehrávku.
33:38'
Dennis Cholowski dostal přihrávku na modrou čáru, přehodil si puk na forhend, jenže jeho slabou střelu zápěstím ukryl Hart do lapačky. Vhazuje se po jeho levici.
33:10'
Sean Couturier dostal krásnou přihrávku do jízdy, prosmýkl se do útočného pásma, jenže jeho dělovka příklepem skončila na betonu připraveného brankáře.
32:35'
Jakub Voráček si tělem pokryl puk v souboji s dotírajícím Dylanem Larkinem. Český hráč však nedostal puk za modrou čáru a Detroit pokračuje v tlaku.
32:05'
Hostující brankář zahrál fanouškům Detroitu na nervy! Kotouč mu totiž uskočil daleko od hokejky a dotírající Travis Konecny se málem dostal do zakončení.
31:28'
Robby Fabbri napadal rozehrávku domácího celku za jeho brankou. Hokejisté v bílém se však ke kotouči nedostali.
31:05'
Travis Sanheim rozjel další útočnou akci domácího celku, jenže jeho rozehrávka na levé křídlo byla nepřesná. Druhá třetina se zatím hraje v pomalejším tempu.
30:32'
Robby Fabbri bekhendem nahodil puk do prostoru před brankou Philadelphie, jenže rozhodčí viděl zásah vysokou holí.
30:05'
Tyler Pitlick dostal přihrávku do útočného pásma, jenže zadovkou před branku nenašel nikoho ze svých spoluhráčů. Hráči Red Wings mohou zaútočit.
29:18'
Dylan Larkin byl při přechodu do útoku příliš netrpělivý a přejel přes modrou čáru ještě před kotouče. Postavení mimo hru, vhazuje se ve středním pásmu.
29:05'
Hall si dal pozor na slabou střelu od modré čáry a bez problémů vyrazil puk před sebe. Hokejisté Flyers mohou po delší době uklidnit hru.
28:27'
Travis Konecny zastavil na modré čáře rozehrávku Detroitu a pohotově zakončil. Pickard jeho ránu dobře viděl a bez problémů ukryl puk do lapačky.
28:00'
Pickard vyjel za svou branku a vypomohl hráčům Detroitu s rozehrávkou. Hostující brankář následně přihrál na modrou čáru, ale tam byli jen hráči Flyers.
27:46'
27:02'
Carter Hart pokračuje ve skvělém výkonu! Domácí brankář skočil po odraženém kotouči před brankou Flyers a nedovolil hráčům Detroitu dorážet.
26:27'
Dylan Larkin se prodral do útočného pásma, vybruslil si kolem mantinelu na pravý kruh, ale jeho pokus zápěstím skončil na betonu domácího brankáře Harta.
26:10'
Philadelphia se na úvod oslabení dostala ke kotouči a hráči v černém vyhodili puk přes všechny čáry. Detroit musí začít nanovo.
25:46'
Přesilovku si zahraje také Detroit. Claude Giroux dostává dvě minuty za hákování.
25:35'
Filip Hronek dostal přihrávku do střelecké pozice, jenže místo zakončení si puk dlouho rovnal na forhend a následně si musel pomoci přihrávkou.
25:10'
Jakub Voráček dostal přihrávku na levý kruh, odkud zakončil příklepem, ale hostující brankář jeho dělovku vykopl levým betonem do rohu obranného pásma.
24:25'
Filip Hronek dostal domácí hráče pod tlak a hokejisté Flyers opět vyhodili puk přes všechny čáry na zakázané uvolnění. Detroit v posledních minutách tlačí.
24:00'
Philadelphia se z tlaku svého soupeře vymanila jen za cenu vyhození puku přes všechny čáry na zakázané uvolnění. Vhazovat se bude před Hartem.
23:30'
23:05'
Pickard si dal pozor na další nebezpečnou střelu od modré čáry a dokázal puk vykopnout pravým betonem. Dotírající Provorov se už k dorážce nedostal.
22:23'
Shayne Gostisbehere obdržel přihrávku na modrou čáru a bez váhání zakončil. Jeho dělovku příklepem ještě stačil obránce přizvednout do ochranné sítě.
22:00'
Detroit získal odražený puk v rohu obranného pásma a bez problémů jej vyhodil přes všechny čáry za branku Philadelphie.
21:30'
Philadelphia si zahraje další přesilovku. Dvě minuty za podrážení dostává Bowey.
21:22'
Frans Nielsen zkoušel skákavou přihrávkou před branku domácího mužstva oslovit někoho ze spoluhráčů, jenže nikdo v bílém se tam neprobil.
21:02'
Jakub Voráček dojel prudkou přihrávku do útočného pásma, jenže jeho bekhendovou pobídku přečetla obrana Detroitu a odehrála puk do bezpečí.
20:26'
Pickard si dal pozor na neposedný kotouč a schoval jej do lapačky. Brankář Detroitu chtěl rychle rozehrát, ale všiml si dojíždějícího Voráčka.
20:10'
Domácí uspěli na úvodním vhazování druhé třetiny. Philadelphia se ihned vydala do útoku, ale nahození do rohu útočného pásma si pohlídala obrana Detroitu.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 23:04.
Střely na branku: 9 – 13
První třetina končí! Po úvodní dvacetiminutovce může být spokojenější domácí Philadelphia! Do utkání sice vstoupil aktivněji Detroit, ale po rychlém protiútoku poslal domácí celek do vedení Scott Laughton! Hosté však dokázali rychle vyrovnat trefil Robbyho Fabbriho! Philadelphia se v závěru třetiny dočkala přesilové hry, kterou zužitkoval Shayne Gostisbehere. Do kabin se proto odchází za stavu 2:1.
20:00'
19:02'
Philadelphia dokázala v závěru první třetiny využít přesilovou hru a bere si zpět ztracené vedení! Pickard si sice připsal dobrý zákrok, ale kotouč si poté vzal SHAYNE GOSTISBEHERE, který se otočil a bekhendem poslal domácí do vedení! Asistence: Jakub Voráček, Sean Couturier.
19:00'
Probíhá poslední minuta první třetiny!
18:25'
Pickard musel znovu zasahovat. Hostující brankář si dal pozor na zakončení od modré čáry a ukryl kotouč do lapačky. Vhazuje se po jeho levici.
18:10'
Morgan Frost nahodil puk po mantinelu za branku soupeře, jenže jeho pobídku dostihl Raffl až na modré čáře. Philadelphia přesto drží útočné pásmo.
17:40'
Philadelphia si zahraje svou první přesilovku. Dylan McIlrath dostává dvě minuty za podrážení.
17:26'
Zasahovat musel po delší době také hostující Pickard. Brankář Detroitu nahození z ostrého úhlu dobře viděl a ukryl kotouč do lapačky. Vhazuje se po jeho levici.
17:05'
Hra se v posledních minutách hodně kouskuje. Po dalším souboji ve středním pásmu se puk odrazil na střídačku domácí Philadelphie.
16:38'
Travis Sanheim obdržel krásnou průnikovou přihrávku do útočného pásma, jenže si puk dlouho rovnal na hokejce a jeho pokus skončil vedle pravé tyče.
16:05'
Luke Glendening projel po levém křídle do útočného pásma, kde si puk přehodil na forhend, jenže jeho zakončení prosvištělo nad brankou.
15:25'
Travis Sanheim dojel nepřesnou rozehrávku Detroitu, bez problémů se s pukem otočil a rozehrál na levé křídlo. Hokejisté Flyers jsou v posledních minutách aktivnější.
15:05'
Filip Hronek dostal přihrávku do velmi těžké pozice mezi dva napadající soupeře. Český obránce v tísni odehrál puk odrazem o mantinel.
14:28'
Philadelphia předvedla hodně nepovedenou rozehrávku. Dlouhá pobídka na pravé křídlo totiž skončila na zakázaném uvolnění. Vhazovat se bude před Hartem.
14:10'
Hosté uklidňují hru za vlastní brankou. Oba týmy mezitím stačily vystřídat. Domácí fanoušci začínají bučet při každém doteku soupeře s kotoučem.
13:35'
Larkin se otočil v obranném pásmu a rozjel další útočnou akci Detroitu. Americký útočník našel Filppulu, ale ten se až do zakončení neprokličkoval.
13:10'
Travis Konecny dostal dlouhou přihrávku na modrou čáru, jenže si nepotykal se zpracováním a puk mu uskočil zpátky do středního pásma.
12:35'
Athanasiou poslal přihrávku za branku soupeře, jenže tam opět kralovala obrana domácí Philadelphie. Hokejisté v černém se mohou vydat do útoku.
12:10'
Sean Couturier se po návratu z tresné lavice prosmýkl do útočného pásma, kde pěknou přihrávkou našel Voráčka, jenže ten při zakončení zlomil hokejku.
11:46'
11:05'
Tentokrát už domácí puk získali a troufli si na krátkou kombinaci v obranném pásmu. Poté hokejisté Flyers vyhodili puk za branku Red Wings.
10:28'
Travis Sanheim bojoval o odražený kotouč v rohu obranného pásma, ale nakonec jej nedokázal vyhodit mimo obranné pásmo. Detroit se dostává do tlaku.
10:00'
Philadelphia zvládla v úvodu oslabení uspět na vhazování a domácího hokejisté pohotově vyhodili kotouč přes všechny čáry za klec Detroitu.
09:46'
Detroit si zahraje první přesilovku. Sean Couturier dostává dvě minuty za hákování.
09:19'
Filip Hronek si počkal na Larkinovu přihrávku a zakončil z ostrého úhlu. Jeho pokus mířící k přední tyči dokázal Hart vytěsnit do ochranné sítě.
09:05'
Filip Zadina projel po levém křídle do rohu útočného pásma, odkud poslal bekhendovou přihrávku před branku, ale Hart přikryl puk lapačkou.
08:24'
Philadelphia se opět prodrala do útočného pásma, jenže hokejisté v černém se nedostali do zakončení. Skvělou práci odvedl obránce Biega.
08:09'
Detroit právě vstřelil branku!
Detroit dokázal bleskově vyrovnat! Red Wings se dočkali odměny za svou aktivitu! Andreas Athanasiou zavezl puk do útočného pásma, kde chtěl přihrát před branky, jenže od brusle bránícího hráče se puk odrazil do prostoru, odkud jej ROBBY FABBRI napálil do sítě! Asistence: Andreas Athanasiou, Valtteri Filppula.
07:14'
Po dalším zakončení hostujícího celku zachránila domácího brankáře tyčka! Hosté stále drží útočné pásmo, jenže Larkin bekhendem přestřelil.
07:07'
Detroit se dostal do tlaku v útočném pásmu a Hart musel zasahovat. Domácí brankář si dobře pokryl mezírku u pravé tyče a schoval puk do lapačky.
06:38'
Scott Laughton si nabruslil na další nebezpečnou přihrávku a zakončil. Jeho střelu zápěstím srazil obránce Detroitu do ochranné sítě.
06:10'
Morgan Frost napadal rozehrávku Detroitu ve středním pásmu. Hostující obránce si jeho pohybu včas všiml a dokázal přesně rozehrát.
05:40'
Helm tentokrát pouze nahodil puk za branku Philadelphie a podobně jako jeho spoluhráči odjel na střídačku. Čerstvé síly pouští na led také domácí kouč.
05:12'
Darren Helm spěchal za přihrávkou na modrou čáru, jenže Robert Hägg jej přitlačil k mantinelu a nenechal jej přesně rozehrát. Domácí brání opravdu pozorně.
04:45'
Travis Sanheim dostal přihrávku na modrou čáru, odkud bez přípravy zakončil, ale trefil jen prvního hráče v dresu Detroitu. Puk se odrazil do středního pásma.
04:10'
Larkin protečoval puk do útočného pásma. K odraženému kotouči se však dostali pouze zadáci domácího mužstva, kteří jej odehráli do bezpečí.
03:52'
Jakub Voráček projel do útočného pásma, zkoušel zadovkou oslovit spoluhráče, jenže nikdo v černém dresu úmysl českého útočníka nepochopil.
03:20'
Detroit se bleskově vrátil zpátky do útočného pásma. Hokejisté v bílém si hledají prostor pro zakončení, ale důrazný Sean Couturier opět zablokoval finální přihrávku.
02:56'
Domácí celek se dostává do vedení! Philadelphia se vedení ujímá velmi brzy! Přihrávku do samostatného úniku dostal SCOTT LAUGHTON, který před brankářem zamíchal kotoučem a našel mezírku mezi betony! Asistence: Matt Niskanen.
02:35'
Až nyní se Philadelphia dostala ke kotouči a mohla postupovat vpřed. Nahození za branku soupeře však sebrali jen zadáci Detroitu. Oba týmy střídají.
02:04'
Filip Hronek dostal nabito na modrou čáru, jenže jeho pokus skončil na noze prvního obránce v černém dresu. Detroit se přesto nadále drží v útočném pásmu.
01:35'
Detroit se opět usadil v útočném pásmu, jenže nikdo v bílém dresu si zatím netroufl na zakončení. Hokejisté Flyers skvěle vykrývají prostor.
01:10'
Sean Couturier musel vypomoci domácí obraně na modré čáře. Domácí hokejista posunul odražený kotouč mimo dosah rozjetého Dylana Larkina.
00:28'
Dennis Cholowski nahodil puk do útočného pásma, jenže obrana Flyers byla opět skvěle připravená a odehrála kotouč mimo nebezpečný prostor.
00:10'
Detroit uspěl na úvodním vhazování dnešního utkání. Hosté se ihned vydali do útoku, ale prudké nahození zastavila domácí obrana už na modré čáře.
00:01'
Oba týmy už jsou na ledě. Philadelphia bude hrát v černém, zatímco Detroit oblékne bílou sadu dresů.
Jak už je za oceánem zvykem, začne dnešní duel o několik minut později.

Philadelphia Flyers: Hart (Elliott) – Niskanen, Provorov, Braun, Sanheim, P. Myers, Hägg – Konecny, Frost, Giroux – Voráček, Couturier, Lindblom – Farabee, K. Hayes, Laughton – Pitlick, M. Raffl, J. van Riemsdyk.

Detroit Red Wings: J. Bernier (Howard) – Hronek, Nemeth, McIlrath, Cholowski, Bowey, Ericsson – Fabbri, D. Larkin, Bertuzzi – Zadina, Filppula, Helm – Athanasiou, Nielsen, Glendening – Perlini, Ehn, Hirose..
Češi a Slováci

Jakub Voráček (PHI) – 25 zápasů, 6 gólů, 10 asistencí
Filip Hronek (DET) – 25 zápasů, 5 gólů, 8 asistencí
Filip Zadina (DET) – 2 zápasy, 0 gólů, 0 asistencí
Philadelphia Flyers

Naopak domácí Philadelphia zatím může být s letošním ročníkem nejlepší hokejové ligy světa spokojená. Flyers odehráli dvacet pět zápasů a vybojovali v nich jednatřicet bodů. S tímto ziskem zatím patří Voráčkově partě šestá pozice Východní konference. V posledním duelu navíc Flyers vyhráli 3:2 na ledě Columbusu. Nejproduktivnějším hráčem je s dvaceti čtyřmi body Travis Konecny.
Detroit Red Wings

Detroit zažívá opravdu utrápenou sezónu. Red Wings zatím sehráli dvacet sedm zápasů a vybojovali v nich jen sedmnáct bodů. S tímto ziskem patří Detroitu až poslední šestnáctá pozice Východní konference. Na předposlední New Jersey navíc ztrácí tři body a má o čtyři odehrané zápasy více. Detroit navíc prohrál posledních sedm zápasů v řadě! Naposledy schytal debakl 0:6 doma s Torontem. Nejproduktivnějším hráčem je s třiadvaceti body Anthony Mantha.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání NHL mezi Philadelphia Flyers a Detroit Red Wings. Utkání startuje ve 22 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 22:00.