NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Flyers : Toronto - 3. listopadu 2019   00:00

Flyers
Flyers
15:02' Provorov (Giroux, Voráček) • 23:12' Giroux (Provorov, Voráček) • 40:31' Sanheim (Couturier, Lindblom)
3:4
(1:1, 1:1, 1:1 - 0:0)

1:2 (SN)

Toronto
Toronto
05:55' Kapanen  (Rielly, Spezza) • 37:55' Spezza  (I. Michejev, Kapanen) • 45:03' Marner   • ' A. Johnsson
Flyers
Luxmore, Meier – Murphy, Suchánek
Wells Fargo Center, Philadelphia
18 441 diváků
Toronto

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.

Jakub VORÁČEK (PHI) 0+2, 1 střela, čas na ledě 15:39
Je rozhodnuto, dnešní nekonečný zápas ukončil až Andreas Johnsson, který díky svému nájezdu rozhodl o vítězství Toronta 4:3 po nájezdech. Jinak jsme ale sledovali poměrně vyrovnané utkání, jehož výsledek odpovídá tomu, co se celou dobu dělo na ledě. Philadelphia sice byla od druhé třetiny mírně lepším týmem, ale vypracovat si větší náskok bylo dnes nad síly Letců, stejně tak v první třetině i Toronta.
V samostatných nájezdech zvítězil tým Toronto Maple Leafs.
Autorem vítězné branky je ANDREAS JOHNSSON.
Samostatné nájezdy začínají.
Ani pětiminutové prodloužení nerozhodlo, v jeho závěru měly oba týmy šance na rozhodnutí, ale v obou případech zazářili gólmani. Po rychlé úpravě ledu tak rozhodnou utkání až závěrečné nájezdy.
65:00'
Prodloužení skončilo.
64:59'
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Claude Giroux – 2 min., podrážení).
Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (Frédérik Gauthier – 2 min., příliš mnoho hráčů).
64:22'
Brian Elliott (Philadelphia) chytá střelu Marnera a již to vypadá, že se dočkáme nájezdů.
64:00'
Poslední minuta prodloužení.
63:23'
V tuto chvíli se stále hraje ve čtyřech na obou stranách.
62:42'
62:30'
James van Riemsdyk (Philadelphia) netrefuje branku, hosté nedokázali vyhodit puk.
62:10'
Toronto se zatím stále úspěšně brání, Letci musí pro puk do vlastní třetiny.
61:30'
Jakub Voráček (Philadelphia) nabil Girouxovi, ten vypálil z levé strany, ale trefil pouze přesouvajícího se Andersena.
61:15'
Philadelphia opět v útočném pásmu, při přesilové hře čtyř proti třem.
60:56'
Po střele Provorova přerušuje Frederik Andersen (Toronto) hru.
60:49'
Domácí vyhrávají vhazování ve třetině Toronta, důležitý okamžik.
60:42'
Oddechový čas pro domácí.
60:42'
Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (Kasperi Kapanen – 2 min., podrážení).
60:20'
Ivan Provorov (Philadelphia) ale pokazil přihrávku, přesto se k puku znovu dostávají domácí.
60:15'
Jako první útočí Philadelphie.
60:01'
Šedesát minut nerozhodlo o vítězi, následovat tak bude pětiminutové prodloužení.
60:00'
59:00'
Poslední minuta třetí třetiny, nyní je již velmi pravděpodobné, že nás čeká prodloužení.
58:31'
James van Riemsdyk (Philadelphia) netrefuje z pravé strany branku Toronta, v hledišti to jen zahučelo.
58:05'
Letci se ještě snaží rozhodnout utkání v normální hrací době, musí si ale hlídat případné brejky Toronta.
57:09'
Puk ve třetině Toronta, hosté rozehrávají.
56:47'
Jakub Voráček (Philadelphia) poslal zpoza branky puk na Hayese, který ale promáchl!
56:02'
Třetí třetina se pomalu chýlí ke svému konci a prodloužení vypadá čím dál reálněji.
55:10'
Joel Farabee (Philadelphia) dostává puk do třetiny Toronta, ale to je ze strany domácích všechno.
54:45'
Souboj o puk za brankou Philadelphie, kde ho získávají domácí.
53:50'
Ve třech se nyní domácí hnali do útoku, Sean Couturier ale pokazil přihrávku a je po nadějné akci.
53:22'
To Travis Konecny (Philadelphia) je z pravé strany již přesnější, jenže trefuje jen dobře postaveného gólmana Toronta.
53:10'
Sean Couturier (Philadelphia) z levé strany přestřeluje branku Toronta.
52:20'
Carsen Twarynski (Philadelphia) se z pravé strany dostal před branku Toronta, Andersena ale neprostřelil.
51:38'
Tyson Barrie (Toronto) také neprostřelil bránícího hráče soupeře.
50:27'
Na druhé straně vystřelil z mezikruží Kasperi Kapanen, jehož pokus zastavil bránící Matt Niskanen.
50:05'
James van Riemsdyk (Philadelphia) našel v mezikruží Girouxe, ten plácl do puku, trefil obránce Toronta.
50:00'
Posledních deset minut třetí třetiny tohoto vyrovnaného zápasu, dočkáme se prodloužení?
48:47'
Špatná rozehrávka domácích, je pískán icing, hra se tak stěhuje před Elliotta.
48:14'
Matt Niskanen (Philadelphia) netrefuje branku z pravé strany, domácí zůstávají v útočném pásmu.
47:23'
Frederik Andersen (Toronto) chytá střelu Myerse a přerušuje hru.
46:27'
Nyní tedy hrajeme již v plném počtu na obou stranách, skóre je opět vyrovnáno, domácí se tlačí do útoku.
45:54'
45:03'
Toronto právě vstřelilo branku!
MITCHELL MARNER vybojoval puk ve středním pásmu, našlápl k brance Flyers, kterou z pravé strany objel a poté, co se Brian Elliott pozdě přemístil na druhou stranu, zasunul puk kolem tyčky, z levé strany, do branky. Bez asistence.
44:27'
Toronto v útočném pásmu, při hře čtyři na čtyři.
44:09'
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Joel Farabee – 2 min., vysoká hůl).
43:54'
Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (Cody Ceci – 2 min., nedovolené bránění).
43:42'
A za pár sekund také při přesilové hře domácích, je signalizováno vyloučení v sestavě Maple Leafs.
43:25'
Puk ve středním pásmu, Toronto se bude muset bránit, při útočné akci domácích.
42:25'
Joel Farabee (Philadelphia) vystřelil od pravého mantinelu, jeho střelu ale zblokoval obránce Toronta mimo branku.
41:35'
Philippe Myers (Philadelphia) dostal puk ze třetiny, alespoň do středního pásma, to domácím stačí.
41:20'
Cody Ceci (Toronto) bojuje o puk v útočném pásmu, zatím neúspěšně.
40:31'
Philadelphia právě vstřelila branku!
TRAVIS SANHEIM svým prvním gólem v sezóně dostává v úvodu třetí třetiny svůj tým do vedení poté, co si dojel Andersenem vyražený puk a ležícího gólmana Toronta pohotovým bekhendem překonává z levé strany. Asistence: Sean Couturier a Oskar Lindblom.
40:10'
40:01'
Další třetina začne přibližně v 1:58.
Také druhá třetina končí nerozhodným výsledkem 1:1, když tentokrát měli více ze hry domácí, jenže stejně, jako Toronto ve třetině první, nedokázali ze svého tlaku vytěžit více, než jednu branku. A stejně, jako se povedlo Philadelphii v první třetině vytěžit z minima gól, povedlo se to v této třetině i Torontu, které se dočkalo vyrovnání takovým šťastným gólem v závěru třetiny.
40:00'
39:25'
Bránící James van Riemsdyk (Philadelphia) nepustil Matthewse ke střele, hned poté domácí dostávají puk ze třetiny.
39:00'
Poslední minuta druhé třetiny.
38:10'
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Matt Niskanen – 2 min., nedovolené bránění).
37:55'
Travis Sanheim (Philadelphia) zastoupil Elliotta, puk ale nezachytil, ten se dostal za brankovou čáru, odkud ho odpálil German Rubcov, jenže to již bylo pozdě, hosté srovnávají stav, gól připsán JASONU SPEZZOVI. Asistence: Ilja Michejev a Kasperi Kapanen.
36:44'
Frederik Andersen (Toronto) chytá střelu Hayese, to byl parádní zákrok! Hra přerušena.
36:19'
Cody Ceci (Toronto) bojuje o puk ve vlastní třetině a je úspěšný, puk dostává ze třetiny.
35:56'
Philadelphia je ve druhé třetině jasně lepší, domácí by ale potřebovali vstřelit ještě nějaký ten gól.
35:31'
Matt Niskanen (Philadelphia) netrefuje z pravé strany branku Toronta, hosté se znovu dostali pod tlak.
34:28'
Další zákrok Andersena, tentokrát po střele Farabeeho, z pravé strany.
34:07'
Philippe Myers (Philadelphia) to zkusil z pravé strany, od modré, Frederik Andersen (Toronto) vyráží a hosté poté dostávají puk ze třetiny.
33:30'
Nyní je to hra ve vysokém tempu, Toronto se po několika oslabeních opět vrací do zápasu.
32:54'
Auston Matthews (Toronto) se nedostal ke střele z levé strany, okamžitě je přišpendlen na mantinel.
32:12'
Toronto dostává puk ze třetiny, nyní to ale je již zakázané uvolnění.
31:48'
Frederik Andersen (Toronto) vyráží střelu od modré a vypadá to, že i druhé oslabení hosté přečkají bez úhony.
31:30'
Shayne Gostisbehere (Philadelphia) zastavuje za brankou Toronta nahozený kotouč.
30:40'
Letci v útočném pásmu, Provorov od modré netrefuje branku Toronta, hosté hned poté vyhazují puk ze třetiny.
30:15'
Martin Marinčin (Toronto) vyhazuje kotouč ze třetiny.
30:00'
Jsme v polovině utkání, domácí mají k dispozici další přesilovou hru.
29:48'
Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (Morgan Rielly – 2 min., krosček).
29:40'
Travis Konecny (Philadelphia) netrefuje branku Toronta, ale domácí zůstávají v útočném pásmu.
28:56'
Hosté nahazují puk za Elliotta, domácí rozehrávají.
28:10'
27:52'
Vypadá to, že toto oslabení hosté přečkají bez úhony.
27:22'
Jakub Voráček (Philadelphia) pálí z voleje, jeho střela z pravé strany ale končí na betonu Andersena.
27:08'
Frederik Andersen (Toronto) neudržel puk ve své výstroji, domácí tak zůstávají v útočném pásmu.
26:40'
Jakub Voráček (Philadelphia) to zkusil z pravé strany, ale jeho střelu tečuje Cody Ceci (Toronto) vedle branky.
26:15'
Philadelphia dnes využila již dvě přesilové hry, využije i tuto?
26:10'
Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (Jason Spezza – 2 min., vysoká hůl).
25:35'
Travis Sanheim (Philadelphia) zachytil puk a z vlastní modré rozehrává, ale ne příliš přesně.
24:58'
Ivan Provorov (Philadelphia) nabral puk na hůl a vyhodil ho ze třetiny.
24:27'
Michael Raffl (Philadelphia) dostává puk do třetiny Toronta, tam ale hrají hosté.
23:51'
Toronto dostává puk ze třetiny a po střele Matthewse přerušuje Elliott hru.
23:12'
Další využitá přesilová hra domácích! CLAUDE GIROUX si z pravé strany sjel až k brance, kde dokázal poslat puk téměř nemožně do branky, ani gólman Frederik Andersen zřejmě netuší, kudy mu puk prošel... Asistence: Ivan Provorov a Jakub Voráček.
22:34'
Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (Jason Spezza – 2 min., držení).
22:10'
Philadelphia bude mít k dispozici přesilovou hru, Brian Elliott je již na střídačce a domácí to zkouší v šesti.
21:28'
Joel Farabee (Philadelphia) se již do zakončení dostal, z pravé strany ale neuspěl.
20:58'
Domácí se ale ke střele nedostali, hosté poslali puk ven ze třetiny a odchází střídat.
20:42'
Travis Konecny (Philadelphia) udržel puk na holi za brankou Toronta.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 1:05.
Skončila první třetina, v níž byli lepší hokejisté Toronta. Ti měli mnohem lepší vstup do zápasu, soupeře tlačili v jeho třetině, ale z tohoto tlaku vytěžili pouze jediný gól. Byť svého soupeře výrazně přestříleli v této části zápasu, nakonec inkasovali, při přesilové hře Philadelphie, z hole Provorova.
20:00'
19:23'
James van Riemsdyk (Philadelphia) měl na holi vedoucí gól, ale z levé strany trefil jen pozorného Andersena.
19:00'
Poslední minuta bojovné první třetiny.
18:25'
Bojuje se za brankou Flyers, kde se nakonec domácí dostali k puku a mohou ho tak dostat ze třetiny.
17:39'
Puk míří ze třetiny Flyers, puk získávají hosté, kteří tak budou moci opět zaútočit.
17:05'
Toronto s pukem ve středním pásmu, domácí ale viditelně přidali, pomohl jim vstřelený gól.
16:08'
Martin Marinčin (Toronto) zkouší střelou od modré pozornost Elliotta.
15:02'
Bleskově využitá přesilová hra, kdy dokázal IVAN PROVOROV pohotově zasunout puk kolem levého betonu Andersena do branky, po střele Girouxe od modré. Asistence: Claude Giroux a Jakub Voráček.
14:47'
Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (Jason Spezza – 2 min., příliš mnoho hráčů).
14:30'
Toronto znovu v útočném pásmu, domácí se pouze brání.
13:34'
Flyers se nyní osvobozují pouze za cenu vyhození puku ze třetiny.
12:59'
Ofsajd zastavuje útočnou akci domácích, bude se vhazovat ve středním pásmu.
12:12'
Na druhé straně Trevor Moore netrefuje z pravé strany branku Flyers.
11:43'
Jakub Voráček (Philadelphia), ani spoluhráč Michael Raffl, se k puku v útočném pásmu nedostali.
11:08'
Shayne Gostisbehere (Philadelphia) ještě vrací puk do útočného pásma, tam zkoušel German Rubcov vystřelit z levé strany, z úhlu, ale trefil jen bránícího hráče soupeře.
10:41'
Travis Sanheim (Philadelphia) nyní zastavil průnik Marnera, dobrá defenzivní práce.
10:00'
Je za námi úvodní desetiminutovka, která patřila Torontu, to zaslouženě vede.
09:34'
Travis Konecny (Philadelphia) se nedostal ke střele z levé strany, dobrá práce defenzivy Toronta.
09:08'
Akce Torotna jsou zatím mnohem přímočařejší, než akce Flyers.
08:38'
Shayne Gostisbehere (Philadelphia) přidržel zbytečně puk na útočné modré, až o něj domácí následně přišli.
07:48'
Ivan Provorov (Philadelphia) získal puk ve vlastní třetině a může tak rozehrát do středního pásma.
07:16'
Nahozeným kotoučem se domácí chtěli dostat do třetiny Maple Leafs, ale tam hrají pouze hosté.
06:53'
James van Riemsdyk (Philadelphia) zkouší vybojovat puk v útočném pásmu, ale souboj v rohu prohrál.
05:55'
Smolný okamžik pro bránícího Travise Sanheima, který upadl, kolem něho se na levé straně prohnal KASPERI KAPANEN, jenž se dostal až před Elliotta, jehož překonal střelou pod lapačku a hosté jdou do vedení. Asistence: Morgan Rielly a Jason Spezza.
05:15'
Ilja Michejev (Toronto) našlápl, dostal se za posledního obránce Flyers, ale nebyl v ideálním postavení, Brian Elliott jeho bekhendový pokus chytá a přerušuje hru.
04:40'
Sean Couturier (Philadelphia) sice zavezl puk do útočného pásma, ale jeho spoluhráči střídali, takže domácí o pásmo zase přišli.
04:22'
Toronto je zatím více aktivnější, hosté mají větší rychlost a dostávají se častěji do útočného pásma.
03:51'
Martin Marinčin (Toronto) zpracoval přihrávku Matthewse a z levé strany, od modré, zkouší pozornost domácího gólmana.
03:19'
Hra přerušena, bude se vhazovat po pravici Andersena, tedy ve třetině Toronta.
02:53'
Auston Matthews (Toronto) zavezl puk za branku Flyers a domácí se musí opět bránit.
02:23'
Brian Elliott (Philadelphia) se pokusil zastavit puk, míří za jeho branku, ale holí na něho nedosáhl.
01:48'
Jason Spezza (Toronto) v šanci, kdy se k němu odrazil vyražený puk, po střele Holla, ale hostující útočník netrefil odkrytou část branky.
00:55'
Po levé straně se domácí dostávají do útočného pásma.
00:38'
Puk míří za branku Philadelphie, není to icing, domácí musí hrát.
00:01'

Philadelphia Flyers: Elliott (Hart) – Provorov, Niskanen, Gostisbehere, Braun, Sanheim, P. Myers – J. van Riemsdyk, Giroux, Voráček – Lindblom, Couturier, Konecny – M. Raffl, K. Hayes, Farabee – Twarynski, Rubcov, Stewart.

Toronto Maple Leafs: Andersen (Hutchinson) – Rielly, Ceci, Dermott, Holl, Marinčin, Barrie – A. Johnsson, Matthews, W. Nylander – I. Michejev, Kerfoot, Marner – Moore, Spezza, Kapanen – Timashov, N. Shore, F. Gauthier.
Vzájemné zápasy

V této sezoně se ještě tyto dva kluby neutkaly. V minulé sezoně spolu hrály třikrát a úspěšnější bylo Toronto, které pokaždé uspělo. Nejprve doma 6:0 a 7:6 a poté i na ledě Flyers 5:4 na nájezdy. Philadelphia ale doma s Torontem neprohrála v základní hrací době posledních pět utkání.
Toronto Maple Leafs

Toronto patří každoročně mezi velice ambiciózní týmy, ale nedaří se mu naplňovat papírové předpoklady. Stalo se již tradicí, že Toronto končí v play-off na hokejkách Bostonu. Letos by rozhodně chtěl tento tradiční kanadský tým zanechat v play-off větší stopu. Zatím se nachází s patnácti body na devátém místě Východní konference a na pátém místě Atlantické divize. Z posledních pěti zápasů Toronto vyhrálo jediný, naposledy doma prohrálo 3:4 v prodloužení s Washingtonem. Venku zatím Toronto odehrálo pět utkání, z toho dvakrát vyhrálo a třikrát nebodovalo. Venku prohráli Leafs tři poslední zápasy, naposledy 2:5 s Montrealem.
Philadelphia Flyers

Philadelphia rozhodně nepatří mezi hlavní favority na zisk Stanley Cupu, už jen postup do play-off by byl brán jako solidní úspěch a splněný cíl. Jenomže to budou mít Flyers hodně těžké, v Metropolitní divizi je velká konkurence. Po dvanácti odehraných zápasech patří Flyers s třinácti body jedenácté místo ve Východní konferenci a páté místo v Metropolitní divizi. Z posledních šesti utkání se Philadelphii povedlo čtyřikrát zvítězit, naposledy 4:3 v prodloužení na ledě New Jersey. Doma zatím Philadelphia hrála pět utkání, z toho čtyři vyhrála a jedno prohrála. Naposledy porazila 7:4 Toronto.
Zdravím a vítám všechny příznivce ledního hokeje u sledování on-line přenosu utkání základní části NHL mezi týmy Philadelphia Flyers a Toronto Maple Leafs. Zápas se odehraje ve Wells Fargo Center ve Philadelphii.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 00:00.