NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Islanders : Columbus - 24. prosince 2019   01:08

Islanders
Islanders
06:17' Lee (Barzal, Eberle) • 33:40' Barzal (Boychuk, Eberle)
2:3
(1:0, 1:2, 0:1)
Columbus
Columbus
26:18' Stenlund  (Werenski) • 29:34' Gerbe  (Wennberg) • 56:31' Gavrikov  (Texier, Dubois)
Islanders
Columbus

Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek noci.
Tři hvězdy utkání
1. Vladislav Gavrikov (CBJ) 1+0
2. Mathew Barzal (NYI) 1+1
3. Nathan Gerbe (CBJ) 1+0
Columbus protáhl svou vítěznou sérii před vánoční přestávkou už na pět zápasů a stále více se v rámci Východní konference zvedá. Islanders, kteří první dva vzájemné duely vyhráli, se tentokrát museli sklonit především proti výbornému výkonu brankáře Korpisala.
59:50'
Hosté se dokázali ubránit a vyrazili do útoku. Foligno ale trefil jen tyč prázdné branky!
59:18'
Oddechový čas pro domácí.
59:18'
Boychukovu ránu zpoza levého kruhu se před Korpisalem snažili domácí dorážet, ale finský brankář uhájil své brankoviště.
58:35'
Domácí odvolávají brankáře!
57:25'
Islanders se nechali chytit do postavení mimo hru.
56:55'
Leddy trefil tyč Korpisalovy branky!
56:31'
Columbus právě vstřelil branku!
Hostům se daří v koncovce normální hrací doby uniknout do vedení! Texier sice byl před brankou zblokován, ale k odraženému puku se dostal VLADISLAV GAVRIKOV, který jej dorazil za záda Greisse! Asistence: Alexandre Texier, Pierre-Luc Dubois.
54:40'
Třetí třetina se pomalu blíží ke svému závěru, zatím to vypadá, že duel směřuje k prodloužení.
54:10'
Hra je přerušena kvůli postavení mimo hru. Komerční pauza.
53:34'
52:56'
Stenlund napálil puk jen do bránícího Pulocka. Zatím Columbus nevystřelil na branku.
51:43'
Cizikas vyrazil v oslabení do šance, jeho únik ovšem nepřinesl tolik kýžený úspěch! Korpisalo zachránil situaci.
51:34'
Vyloučení v týmu New York Islanders (Jordan Eberle – 2 min., podrážení).
50:26'
Toews byl zpoza levého kruhu zablokován Stenlundem.
50:02'
Komerční přestávka.
49:55'
Pulock byl zblokován, hned vzápětí střílel Brassard, ale ani on neprotlačil puk na Korpisala. Aktivita domácích zůstává hodně vysoká.
48:44'
Cizikas se tlačil ke střele, Korpisalo svým betonem vykopl puk mimo nebezpečí.
48:38'
48:29'
Nápor Islanders pokračoval, Korpisalo ale odolal a povedlo se mu přerušit hru.
47:50'
Domácí se konečně dostali k pořádné kombinaci v útočném pásmu. Lee před brankovištěm svým bekhendem těsně minul branku Korpisala.
46:38'
Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Pierre-Luc Dubois – 2 min., hákování).
46:34'
Oba týmy jsou v plném počtu.
45:20'
Více prostoru na kluzišti zatím více vyhovuje hostům, kteří jsou nebezpečnější při svých výpadech.
44:34'
Vyloučení v týmu New York Islanders (Mathew Barzal – 2 min., nesportovní chování).
Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Gustav Nyquist – 2 min., hrubost).
44:34'
Bude se vylučovat na obou stranách a hrát ve čtyřech.
42:18'
Harrington od levého mantinelu minul branku Islanders.
41:23'
Hra je přerušena v obranném pásmu Islanders.
40:41'
Gerbe nahodil ze středního pásma přímo do Greisse, který musel puk vyrážet.
40:30'
Kotouč vyletěl mezi střídačky, vhazovat se bude ve středním pásmu.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 02:56.
40:00'
39:36'
Před brankou domácích došlo k hromadné strkanici, rozhodčí vylučovat nebudou.
38:17'
Domácí se tlačí do zakončení, ale nedaří se jim usměrnit puk na Korpisala. I Beauvillier míjí klec hostů.
37:15'
Jones zblokoval střelu Leeho a ochranná síť je v permanenci i na druhé straně ledu.
36:40'
Kotouč po střele Gavrikova vyletěl do ochranné sítě.
35:50'
Islanders byli uzamčeni ve vlastním obranném pásmu. Hru přerušil až Greiss, kterému se povedlo vyrazit puk do ochranné sítě. Komerční pauza.
34:30'
Werenski před brankovištěm přinutil Greisse jít k ledu, domácí brankář vyráží puk.
34:15'
Beauvillier zblokoval střelu Nyquista od modré čáry a nepustil puk na Greisse.
33:40'
Islanders právě vstřelili branku!
Domácím se daří vyrovnat! Korpisalo měl trochu smůlu, když se mu povedlo vytěsnit střelu na zadní mantinel, kde se puku zmocnil MATHEW BARZAL, který obkroužil klec a zakončil k tyči, kam se brankář hostů nestihl přesunout. Asistence: Johnny Boychuk, Jordan Eberle.
33:30'
Korpisalo musel zasahovat proti střele Boychuka. Puk chytá.
32:45'
Druhá třetina má zatím velmi rychlý spád. Columbus vede na střely 24-22.
31:39'
Povedená střela Nelsona z levého kruhu na Korpisala nestačila. Brankář Columbusu si připsal 21. zákrok v utkání.
30:35'
Komerční přestávka po náporu domácích. Leddy se marně snažil Korpisala obstřelit.
30:13'
Toews se dostal až téměř k brankovišti, když se propracoval ke střele, kterou korpisalo zlikvidoval.
29:34'
NATHAN GERBE vsítil svůj první gól v prvním zápase od února 2018! Před brankovištěm se k němu dostala přihrávka, kterou přetavil v okamžitou střelu, proti níž neměl Greiss moc šancí. Asistence: Alexander Wennberg.
29:08'
Velký tlak do branky Greisse. Jenner se doslova ponořil po hlavě do brankoviště, ale ani on, ani jeho spoluhráči nedokázali brankáře domácích překonat.
28:33'
Greiss si připisuje už 18. zákrok v utkání. Tvrdá střela od modré se odrazila od jeho vyrážečky do ochranné sítě.
26:59'
Po střele MacInnise od modré Greiss přerušuje hru. Komerční pauza.
26:18'
Hosté využivají poměrně rychle přesilovku. KEVIN STENLUND se prosadil střelou z pravého kruhu a vyrovnal na 1:1. Asistence: Zach Werenski.
25:39'
Vyloučení v týmu New York Islanders (Johnny Boychuk – 2 min., faul loktem).
23:50'
Ladd byl před brankovištěm zblokován Stenlundem. Hraje se delší úsek bez přerušení.
22:13'
Dubois napálil tyč Greissovy branky!
21:34'
Pelech byl zblokován Wennbergem při střele z levého kruhu.
21:01'
Toews zpoza levého kruhu trefil brankáře Korpisala.
20:25'
Korpisalo uhájil své brankoviště proti náporu Kuhnackla, který se natlačil s pukem až k brankáři Columbusu.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 02:00.
Úvodní třetinu zápasu vyhráli hokejisté Islanders 1:0 po brance v 7. minutě, kterou vsítil Anders Lee. Hosté sice dokázali převzít otěže hry a byli aktivnější i střelecky, ale Greisse nepřekonali.
20:00'
19:32'
Ještě Nyquist zkusil střelu zpoza kruhů. Columbus vede na střely 14-9.
19:01'
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:22'
MacInnis se mezi kruhy tlačil ke střele, Leddy ho zblokoval.
17:30'
Hraje se delší úsek bez přerušení, blíží se konec první třetiny.
16:33'
Ladd se dostal do šance zpoza kruhů, ale jeho střela byla zblokována.
15:13'
Zakázané uvolnění domácích.
14:41'
Jenner přinutil střelou z blízka Greisse přerušit hru. Komerční pauza.
13:30'
Poměr střel je v tuto chvíli vyrovnaný 9-9.
12:57'
Průnik Columbusu před branku domácích. Gerbe si šikovně najel z pravé strany, Greiss jeho zakončení chytil do lapačky.
11:15'
Leddy se z rohu útočného pásma napřáhl ke střele, orazítkoval jen zadní mantinel.
10:49'
Eberle pronikl až před brankoviště, Korpisala se mu ovšem překonat nepovedlo.
10:37'
10:07'
Harrington tvrdě vypálil od modré, Greiss zatím nemá s dalekými střelami vůbec problémy.
09:46'
Kotouč se ve středním pásmu odráží do hlediště.
09:15'
Delší úsek bez střelby na branku, oba týmy se střídají ve vedení puku.
07:56'
Werenski zkusil štěstí od modré čáry, ale na Greisse nevyzrál. Hosté se ještě udrželi v útočném pásmu.
07:36'
Hra je znovu přerušena, tentokrát po zákroku brankáře Greisse.
07:17'
Postavení mimo hru domácích přerušuje hru. Komerční pauza.
06:17'
Domácí jsou za svou aktivitu odměněni úvodním gólem zápasu! Barzal zajel s pukem za branku, našel na kraji levého kruhu ANDERSE LEEHO, který rychlou střelou propálil Korpisala. Asistence: Mathew Barzal, Jordan Eberle.
05:20'
Domácí se snažili o rychlý návrat do útočného pásma, dopustili se jen zakázaného uvolnění.
05:03'
Islanders znovu v útoku. Prudká střela Beauvilliera skončila na zadním mantinelu.
04:10'
Boychuk od modré vypálil na Korpisala, který vyráží kotouč mimo brankoviště.
03:43'
Hra je přerušena před Greissem, který si k sobě stáhl zblokovanou střelu Savarda.
03:25'
02:45'
Columbus vyhazuje puk mimo své pásmo.
02:23'
Kotouč je sražen do ochranné sítě za Korpisalem. Vhazuje se v obranném pásmu hostů.
02:05'
Beauvillier se před brankovištěm dostal k teči střely od modré, puk ale nakonec končí jen v rohu kluziště.
01:25'
Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Nathan Gerbe – 2 min., podrážení).
01:10'
Greiss si připisuje první zákrok v utkání. Texier zkoušel štěstí ze strany.
00:01'

New York Islanders: Greiss (Varlamov) – Pelech, Pulock, D. Toews, Mayfield, Leddy, Boychuk – Lee, Barzal, Eberle – Beauvillier, B. Nelson, Jo. Bailey – Ladd, Brassard, Kühnhackl – M. Martin, Cizikas, Komarov.

Columbus Blue Jackets: Korpisalo (Merzlikins) – Werenski, S. Jones, Gavrikov, D. Savard, Kukan, Harrington – Texier, Dubois, Robinson – N. Foligno, Jenner, Nyquist – Lilja, Wennberg, Stenlund – Gerbe, Riley Nash, MacInnis..
Bylo by ovšem dosti zrádné, kdyby někdo Columbus podcenil. Blue Jackets totiž před vánoční přestávkou dokázali vyhrát už čtyři zápasy v řadě. Je ovšem pravdou, že Islanders zatím vyhráli oba vzájemné duely proti Columbusu v této sezoně.
Hokejisté New Yorku Islanders přivítají na svém ledě Columbus Blue Jackets v souboji, v němž budou potvrzovat role favoritů.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.