NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Kings : Buffalo - 18. října 2019   04:30

Kings
Kings
0:3
(0:2, 0:1, 0:0)
Buffalo
Buffalo
02:36' Mittelstadt  (Vesey) • 05:20' Sheary  (Mittelstadt, Dahlin) • 22:32' Mittelstadt  (Ristolainen, C. Miller)
Kings
Brad Meier, Steve Kozari – Travis Gawryletz, Bevan Mills
Staples Center, Los Angeles, CA
17 605 diváků
Buffalo

Děkuji Vám za pozornost, přeji příjemný pátek!

Los Angeles Kings vs Buffalo Sabres 0:3

Kings byli na ledě lepším týmem, měli několik kvalitních příležitostí skórovat, avšak v koncovce se jim vůbec nedařilo.

Mužem zápasu byl zcela bezpochyby brankář Buffala Carter Hutton, jenž pochytal všech 47 střeleckých pokusů soupeře.
59:03'
59:01'
Probíhá poslední minuta třetí třetiny a samozřejmě také celého utkání.
57:03'
Třetí přesilová hra pro Šavle, o osudu utkání je tak nyní už zcela jasno.
57:03'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Ilja Kovalčuk – 2 min., vysoká hůl).
56:10'
Sabres drží puk daleko od svého brankáře, k dispozici mají navíc třígólové vedení.
55:06'
Čtyři minuty a 54 vteřin do konce třetí třetiny. Vhazuje se mezi hole Amadia a Okposa po levici Campbella.
55:06'
Vesey zprava otestoval Campbellovu pozornost. Proběhne poslední reklamní přestávka.
53:06'
Zakázané uvolnění v podání Buffala.
52:16'
Střely na bránu: 47 – 20
52:08'
Iafallo zkoušel štěstí z levé strany, střele ale chyběla razance, Hutton neměl žádné problémy zakročit.
51:13'
Zpět do akce! Vhazování ve středovém kruhu obstarávají Lizotte a Mittelstadt.
51:13'
Neúspěšná snaha Kings o přechod do útočného pásma, čároví jim byli nuceni odpískat ofsajd. Následuje reklamní přestávka.
50:34'
Dahlin vystřelil od modré čáry zleva, trefil ale hned prvního bránícího hráče.
49:55'
Krátce před polovinou třetí třetiny je skóre mezi Kings a Sabres stále 0:3.
48:39'
Konec reklamní přestávky, Lewis a Larsson na vhazování po pravici Campbella.
48:39'
Sheary z levého kruhu provětral Campbellovu lapačku. Na řadě je první reklamní přestávka třetí třetiny.
45:11'
Střely na bránu: 41 – 17
44:58'
Walker střílel krátce po vahzování od modré čáry, trefil ale pouze střed brány, tudíž i Huttonovo náručí.
44:54'
Bekhendový pokus Kovalčuka z levé strany, Hutton znovu připraven na správném místě.
43:56'
Dva góly Buffala vstřelil Mittelstadt, mužem zápasu je ale zatím bezpochyby Carter Hutton, jenž má na svém kontě už 37 zákroků.
42:51'
Kotouč si to namířil mezi střídačky, následovat by mělo vhazování v neutrální zóně.
42:16'
Martinez vystřelil od modré z levé strany, následně ještě dorážel z těsné blízkosti Toffoli, Hutton v obou případech na jedničku.
41:39'
41:11'
Carter před bránou tečoval střelu spoluhráče z levé strany, Hutton připraven. Hosté jsou jinak ve čtyřech.
40:40'
Doughty zkusil štěstí od modré čáry, Hutton puk vyrazil před sebe. Sabres se následně osvobodili.
40:02'
Kings zahajují třetí třetinu dvojnásobnou přesilovkou. Do návratu prvního hráče zbývá jedna minuta a 11 vteřin.
40:01'
Obě mužstva máme zpět na ledě Staples Center, závěrečná dvacetiminutovka je tady co nevidět.

Po 2. třetině:

Kings byli i ve druhé periodě herně lepší týmem, v zakončení se jim ale vůbec nedaří. Sabres naopak ještě zvýšili svůj náskok.
40:00'
39:55'
Kovalčuk dostal nabito od Kopitara, avšak přestřelil Huttonovu bránu.
39:39'
Necelých 21 vteřin do konce druhé třetiny a přesilovka 5 na 3 pro Kings! Vhazuje se po pravici Huttona.
39:39'
Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Johan Larsson – 2 min., sekání).
39:11'
Druhá početní převaha hokejistů Los Angeles, vhazování po levé ruce Huttona.
39:11'
Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Jake McCabe – 2 min., vysoká hůl).
39:01'
Hlasatelem byla ohlášena poslední minuta prostředního dějství.
38:43'
Iafallo se chystal ke střele z mezikruží, obrana Šavlí ale stihla zasáhnout.
38:20'
V posledních okamžicích druhé třetiny mají Kings velmi dobrý pohyb v útočném pásmu.
37:40'
Kempe měl šanci z úhlu z pravé strany, Hutton ale nadále neprůstřelný.
36:40'
Lizotte zprava střelou bez přípravy minul tři tyče.
35:18'
Buffalo mohlo přidat čtvrtý gól! Girgensons to zkoušel z těsné blízkosti zleva, Campbell ale předvedl velmi dobrý zákrok betonem.
34:28'
Pět minut a 32 vteřin do konce druhé třetiny, vhazuje se mezi hokejky Amadia a Okposa po pravici Campbella.
34:28'
Scandella pálil od modré čáry bez přípravy, Campbell však zasahovat nemusel. Následně se puk dotkl ochranné sítě, je tady další z reklamních přestávek.
33:38'
Nyní se icingem provinili také Kings, vhazovat se tak za moment bude poblíž Campbella.
32:54'
Sabres poslali touš přes všechny čáry na zakázané uvolnění.
31:36'
Střely na bránu: 21 – 13
30:55'
Můžeme pokračovat. Kopitar a Eichel, kapitáni obou celků, na vhazování po pravici Huttona.
30:55'
Hutton má puk ve svém držení, proběhne reklamní přestávka.
30:40'
30:06'
Kovalčuk se mezi kruhy dostal k odraženému kotouči, následně prudkou střelou ale mířil hodně nepřesně.
29:41'
Hokejisté Los Angeles doposud bez střely na brány na přesilovce a taktéž bez pobytu v útočném pásmu.
28:40'
První početní výhoda Kings v dnešním utkání, vhazuje se po pravici Huttona.
28:40'
Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Marcus Johansson – 2 min., podrážení).
27:03'
Zakázané uvolnění od Kings, vhazovat se tak bude znovu před Campbellem.
26:12'
26:12'
Střela McCabea od modré čáry zleva, Campbell má touš ve svém držení. Před námi je reklamní přestávka.
25:38'
Obrovská šance Kovalčuka z těsné blízkosti, Huttona zachránila tyč.
25:11'
Střely na bránu: 12 – 12
24:45'
Carter z pravého kruhu pro vhazování z dobré střelecké pozice minul Huttonovu svatyni.
23:58'
Brown útočil po pravé straně, zastavil jej ale McCabe, Hutton tak bez práce.
23:10'
B. Huttonova střela od modré z levé strany postrádala na přesnosti.
22:32'
Sabres právě vstřelili branku!
Polovina třiadvacáté minuty a využitá přesilovka Buffala! Ristolainenovu nabídku z levé strany usměrnil do brány CASEY MITTELSTADT. Zaznamenal tak svůj druhý gól v dnešním zápase! Asistence: Rasmus Ristolainen, Colin Miller.
22:14'
Mittelstadt z pravé strany a Ristolainen od modré čáry zaměstnali Campbella, ten ale v obou případech podržel svůj tým.
20:45'
Druhá přesilovka pro Sabres, první byla mizerná. Vhazuje se po pravici Campbella.
20:45'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Ilja Kovalčuk – 2 min., krosček).
20:01'
Hokejisté Los Angeles a Buffala jsou zpět na ledové ploše Staples Center, druhá část bude zahájena za malou chvíli.

Los Angeles Kings vs Buffalo Sabres 0:2

Kings mají sice herní převahu a více šancí vstřelit gól, avšak jsou to Sabres, kteří po úvodní dvacetiminutovce odcházejí do šaten spokojenější.
20:00'
19:59'
Poslední útočnou akci první třetiny obstarával Olofsson, avšak žádné nebezpečí pro Campbella.
19:01'
Ohlášena poslední minuta úvodní periody.
18:57'
Miller pálil od modré bez přípravy, nemířil ovšem přesně.
17:52'
Toffoli se obtočil kolem brány, zakončoval bekhendem, Hutton se stačil přesunout.
17:10'
Iafallo útočil středem, obrana soupeře ale byla pozorná a včas jej zastavila.
16:24'
Naprosto bezproblémové dvě minuty v oslabení pro Kings, získají nyní psychickou výhodu?
16:12'
15:13'
První polovina z trestu Kovalčuka je pryč, Buffalo zatím bez střely na bránu.
14:12'
Patnáctá minuta, Sabres si zahrají první přesilovou hru utkání. Vhazování po levici Campbella.
14:12'
14:01'
Pět minut a 59 vteřin do konce první třetiny, souboj na vhazování ve středovém kruhu obstarávají Larsson a Lewis.
14:01'
Postavení mimo hru ze strany hokejistů Los Angeles, je tady v pořadí třetí reklamní přestávka.
12:58'
Dlouho se jinak hraje bez přerušení. Na ledě toho ale momentálně vidět moc nejde.
12:42'
Lizotte z levého kruhu pro vhazování minul tři tyče, Hutton tedy mohl zůstat v klidu.
11:51'
Střely na bránu: 9 – 7
10:08'
Zpět do akce! Vhazuje se mezi hole Kempeho a Mittelstadta po levé ruce Campbella.
10:08'
Campbell vyrazil střelecký pokus Sobotky z pravé strany vyrážečkou do ochranné sítě, na řadu přichází druhá reklamní přestávka.
09:10'
Walkerova střela od modré čáry na Huttonovu bránu neprošla, zablokoval jí hned první bránící hráč.
08:01'
Odehráno osm minut. Kings mají sice velmi dobré šance a jsou lepší, avšak se Sabres doma prohrávají 0:2.
07:40'
Střela Clifforda z levé strany, následně ještě dorážka Ryana z předbrankového prostoru, Hutton se štěstím obstál.
07:13'
Konec reklamní přestávky, Kempe a Mittelstadt v souboji na vhazování po levici Campbella.
07:13'
Millerovo nahození od modré čáry zprava, Campbell připraven. Proběhne první reklamní přestávka.
06:00'
Kopitar měl skvělou příležitost rychle dostat Kings zpět na dostřel, avšak z těsné blízkosti bekhendem na Huttona nevyzrál.
05:51'
Cliffordova střela z pravé strany, Hutton nachází puk ve svém náručí.
05:20'
Šestá minuta utkání, Šavle mají dvougólový náskok! Při přečíslení skóroval zprava z neobvyklé pozice CONOR SHEARY. Vstřelil svůj třetí gól v sezoně! Asistence: Casey Mittelstadt, Rasmus Dahlin.
04:56'
Střely na bránu: 2 – 3
04:15'
O chvíli později neuspěl ani Eichel, Šavlím navíc odpískáno postavení mimo hru.
03:40'
Útočná snaha Reinharta po pravé straně neměla dlouhého trvání.
02:36'
Čas 02:36, hokejisté Buffala otevírají skóre utkání! Z levého kruhu, po pasu od Veseyho, se trefil bez přípravy pod horní tyč CASEY MITTELSTADT. Jeho první gól v sezoně 2019-2020! Asistence: Jimmy Vesey.
01:20'
Ihned po vhazování vystřelil zleva dobře Carter, Hutton ale dával pozor.
01:15'
Kopitar se snažil probít středem, jeho následný střelecký pokus zablokován obranou soupeře vysoko nad, do ochranné sítě.
00:50'
Olofsson od pravého mantinelu otestoval Campbellovu pozornost. První střela na bránu, první zákrok. Hra zároveň poprvé přerušena.
00:37'
Oba týmy už mají za sebou první střídání, zatím čekáme na první akci.
00:01'
Do středového kruhu se na úvodní vhazování staví Kempe a Larsson, jdeme na to!
Hymna je minulostí, duel mezi Kings a Sabres odstartuje za několik málo okamžiků.
Zahajovací formace obou mužstev stojí na modrých čarách, ve Staples Center zazní americká státní hymna.

→ Z:4 REC:4-0-0 PR:1.74 %ÚS:93.1

Los Angeles Kings: J. Campbell (Quick) – B. Hutton, Doughty (A), Martinez, Walker, J. Ryan, Roy – Iafallo, Kopitar (C), D. Brown – J. Carter (A), Lizotte, Toffoli – Kovalčuk, Amadio, Wagner – Clifford, A. Kempe, Lewis.

Buffalo Sabres: C. Hutton (Ullmark) – Dahlin, C. Miller, McCabe (A), Ristolainen, Scandella, Jokiharju – Olofsson, Eichel (C), S. Reinhart – Skinner, Ma. Johansson (A), Sobotka – Girgensons, Jo. Larsson, Okposo – Vesey, Mittelstadt, Sheary.

Rozhodčí: Brad Meier, Steve Kozari – Travis Gawryletz, Bevan Mills.
Příjemné páteční hokejové ráno! Vítám Vás všechny ještě jednou při sledování NHL, konkrétně u utkání mezi týmy Los Angeles Kings a Buffalo Sabres.
VZÁJEMNÉ ZÁPASY – SEZONA 2019-2020

Dnes v noci Kings a Sabres nastoupí k prvnímu vzájemnému zápasu v sezoně 2019-2020.

Loni si vedlo lépe Buffalo, které vyhrálo obě vzájemná utkání – nejprve venkovní výhra 5:1, poté úspěch doma 4:3 v prodloužení.

Druhý letošní vzájemný duel obou týmů je potom na programu 21. prosince od 19:00 SEČ v KeyBank Center, tedy na ledě Šavlí.
BUFFALO SABRES

(bilance 5-1-1, 2. místo na Východě)

Sabres hrají na ledové ploše Kings druhý duel ve dvou dnech. V noci ze středy na čtvrtek odstartovali třízápasový trip po Kalifornii na hřišti Anaheim Ducks, přičemž zde padli 2:5.

Venku jinak k dnešnímu dni nastoupili ke třem utkáním a zaznamenali v nich bilanci 1-1-1.

Kdo je ve formě?

Útočník Jack Eichel v posledních čtyřech zápasech vsítil tři góly a připsal si celkem sedm kanadských bodů.
LOS ANGELES KINGS

(bilance 2-4-0, 12. místo na Západě)

Kings budou dnes v noci proti Sabres mezi domácími mantinely odvracet třetí prohru v řadě.

Zároveň se pro ně jedná o třetí zápas ze série čtyř utkání po sobě doma. Na její úvod porazili Nashville Predators 7:4, následně prohráli s Vegas Golden Knights 2:5 a s Carolina Hurricanes 0:2.

Útočník Dustin Brown za poslední tři zápasy vstřelil dva góly a zapsal celkem čtyři kanadské body.
V noci na pátek 18. října má NHL na svém programu celkem devět zápasů.

Zde budete moci sledovat utkání mezi dvěma týmy z odlišných konferencí, když Los Angeles Kings přivítají Buffalo Sabres. Úvodní vhazování tohoto duelu bude ve Staples Center vhozeno krátce po 04:30!

Textovým přenosem Vás provede Jiří Sameš.
Zdravím všechny fanoušky ledního hokeje, vítejte při sledování National Hockey League!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:30.