NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Kings : Ottawa - 12. března 2020   03:30

Kings
Kings
10:09' Lewis (A. Kempe, B. Hutton) • 49:12' Vilardi (Walker, Roy) • 55:19' Frk (Vilardi, Doughty)
3:2
(1:1, 0:0, 2:1)
Ottawa
Ottawa
00:29' B. Ryan  (B. Tkachuk, Co. Brown) • 41:57' Hawryluk  (Englund, N. Paul)
Kings
Chmielewski, Schlenker – Knorr, Mills
Staples Center, Los Angeles
12 030 diváků
Ottawa

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.

Ottawa Senators: 26.
Jízda Králů pokračuje! Domácí navlékají další korálek na vítěznou šňůru, byť se dnes na výhru pořádně nadřeli. Ottawa nehrála vůbec špatně, ale nakonec odjíždí z LA bez bodu. Sledovali jsme utkání rozdílných třetin, z nichž nejvíce nudná byla ta druhá. Ve třetí se konečně hrál pořádný hokej, kdy o osudu zápasu rozhodly dva góly domácích ve druhé desetiminutovce.
59:25'
Hosté v útočném pásmu, ale znovu domácí dostávají puk ven ze třetiny.
59:00'
Poslední minuta třetí třetina, Trevor Lewis (Los Angeles) nyní netrefuje prázdnou branku soupeře.
58:40'
Puk opět míří ven ze třetiny LA, není to icing, hosté musí hrát.
58:17'
Dustin Brown (Los Angeles) se prodral do středního pásma, odkud zkusil trefit prázdnou branku soupeře, což se nepodařilo.
57:55'
Ta chvíle přichází nyní, Craig Anderson (Ottawa) odjíždí na střídačku, hosté jsou v šesti, branka Senátorů zůstává prázdná.
57:40'
Senátoři získávají puk a co nevidět budou přemýšlet o power play.
57:15'
Hosté se nyní pouze brání ve vlastní třetiny, dobrá hra domácích.
56:45'
Nick Paul (Ottawa) projel do útočného pásma, ke bekhendem vystřelil, trefil jen brankovou konstrukci.
56:28'
Králové v útočném pásmu, sledujeme souboj za brankou Andersona.
56:04'
Pro Ottawu nepříjemná situace, z vedení 2:1 je to během posledních několika minut 2:3 a hosté musí dotahovat jednobrankovou ztrátu.
55:19'
Los Angeles právě vstřelilo branku!
Domácí ubránili útočný výpad soupeře a hned z protiútoku dávají vedoucí gól, když se z pravé strany prosadil MARTIN FRK, který poslal puk mezi betony Andersona do branky. Asistence: Gabriel Vilardi a Drew Doughty.
55:14'
54:59'
Gabriel Vilardi (Los Angeles) tentokrát z pravé strany neprostřelil přesouvajícího se Andersona.
54:35'
Králové znovu získávají útočné pásmo, na ledě přesilovková formace s Martinem Frkem.
54:18'
Craig Anderson (Ottawa) udržel puk kdesi pod sebou, po střele Doughtyho, hra přerušena.
53:48'
Drew Doughty (Los Angeles) netrefuje od modré čáry branku, hned poté hosté vyhazují puk ze třetiny.
53:22'
Po vyhraném vhazování odpalují hosté puk ze třetiny.
53:14'
Vyloučení v týmu Ottawa Senators (Thomas Chabot – 2 min., držení).
52:45'
Bude se vylučovat, domácí si zahrají další přesilovou hru.
52:02'
Ben Hutton (Los Angeles) z levé strany neprostřeluje Andersona, hosté dostávají puk ze třetiny.
51:40'
Hra konečně dostala patřičný náboj a nyní sledujeme výtečný hokej.
50:55'
To až nyní Mikkel Boedker, jehož střelu z mezikruží Cal Petersen vyráží.
50:35'
Thomas Chabot (Ottawa) zavezl puk do útočného pásma, hosté ale vystřelit na branku nedokázali.
50:00'
Posledních deset minut třetí třetiny před námi, stav je opět nerozhodný, bude se dnes prodlužovat?
49:12'
Do konce přesilové hry domácích zbývalo již pouze několik málo vteřin, když dostal puk na pravé straně GABRIEL VILARDI, který střelou z kruhu pro vhazování překonal gólmana Senators. Asistence: Sean Walker a Matt Roy.
48:59'
Craig Anderson (Ottawa) si poradil i se střelou Doughtyho, hra přerušena.
48:45'
Pravdou je, že Králové svírají soupeře před jeho brankou, ale zatím to ke gólu nevede.
48:22'
Minuta z přesilové hry domácích je pryč a zatím na nějakou šanci domácích musíme ještě počkat.
48:06'
Králové v útočném pásmu, zatím to ale není nic moc, v podání domácích.
47:20'
Králové získávají možnost srovnat skóre, stačí maličkost – využít přesilovou hru.
47:15'
Vyloučení v týmu Ottawa Senators (Nikita Zajcev – 2 min., držení).
46:57'
Craig Anderson (Ottawa) vyráží vydařenou bekhendovou střelu Iafalla.
46:05'
Austin Wagner (Los Angeles) zavezl puk do útočného pásma, následně střílí z levé strany Kurtis MacDermid, který ale branku míjí.
45:23'
45:10'
Hodně nevydařená přesilová hra Ottawy...
44:46'
Sean Walker (Los Angeles) získal puk a poslal ho až za branku soupeře, domácí opět střídají.
44:20'
Téměř celou první minutu z přesilové hry potřebovali hosté k tomu, aby vybojovali útočné pásmo.
44:05'
Puk míří ven ze třetině domácích, kteří hned rychle střídají.
43:23'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Drew Doughty – 2 min., podrážení).
43:15'
Hraje se opět ve třetině Králů, vstup do třetí třetiny se vydařil znovu lépe hostům.
41:57'
Ottawa právě vstřelila branku!
Andreas Englund (Ottawa) nahodil puk od modré na branku a tam skvěle tečoval JAYCE HAWRYLUK, díky čemuž skončil puk, k údivu všech, za zády Petersena a hosté jdou opět do vedení. Asistence: Andreas Englund a Nick Paul.
41:45'
Rudolfs Balcers (Ottawa) vyčkává s pukem za vlastní brankou, následuje rozehrávka hostů.
41:08'
Nahozený puk míří za branku Kings, puk ale získávají domácí.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 5:27.
Je konec, skončila druhá třetina, která byla neskutečně nudná, v podstatě nenabídla vůbec nic, krom neustálých soubojů v rozích a u mantinelů. K vidění nebyly žádné šance, takže ani není divu, že nepadl žádný gól.
40:00'
39:25'
Connor Brown (Ottawa) měl dost prostoru na střelu, na pravé straně, ale puk mu sjel z hole a on tak pouze promáchl...
39:00'
Poslední minuta druhé třetiny, puk míří na zakázané uvolnění Ottawy.
38:20'
Mike Reilly (Ottawa) prověřil střelou od modré, z levé strany, gólmana LA, Petersen vyráží.
37:35'
Také Dustin Brown (Los Angeles) netrefuje branku Senátorů, kteří jsou nyní pod tlakem.
37:15'
Ben Hutton (Los Angeles) z levé strany netrefuje branku Ottawy.
36:38'
Nyní již mají domácí na ledě svou elitní lajnu, která drží útočné pásmo.
36:12'
Sean Walker (Los Angeles) ale, po přihrávce Martina Frka, nedokázal vystřelit od modré.
35:58'
Martin Frk (Los Angeles) zabojoval o puk a je úspěšný v útočném pásmu.
35:05'
Jenže také domácí skončili v útočném pásmu v rohu... ostatně tak, jako končí většina akcí v této třetině.
34:49'
Souboj v rohu, ve třetině Králů, kteří nakonec i vybojovali puk.
33:05'
Hraje se ve třetině Ottawy, ale jinak má hokej v této třetině spíše průměrnou úroveň, nejsou k vidění žádné šance, jen bruslení ze strany na stranu.
32:10'
Zakázané uvolnění domácích, hra se tak vrátí před Cal Petersena.
31:08'
Craig Anderson (Ottawa) chytá dělovku Matta Roye od modré, hra přerušena.
30:25'
Ben Hutton (Los Angeles) nahazuje puk do útočného pásma, hraje ale soupeř.
29:45'
Puk míří za branku Ottawy, hosté rozehrávají, jmenovitě Mike Reilly, který zavezl puk až do útočného pásma.
29:19'
Na druhé straně se Nikita Zajcev (Ottawa) prodral do zakončení, podél prvého mantinelu, jeho střelu ale obránce zablokoval.
29:02'
Králové jdou ve třech do útoku, ale vše zhatila hned první nepřesná přihrávka.
27:16'
Puk ve středním pásmu, Dustin Brown (Los Angeles) do něho plácl a v podstatě ho jen posunul soupeři na hůl.
26:33'
Puk končí na střídačce LA Kings, hra přerušena.
26:15'
Trevor Moore (Los Angeles) se s pukem dostal za branku Senátorů a domácí zkouší něco vymyslet v útočném pásmu.
25:44'
25:29'
Puk za brankou Senátorů, kteří, vypadá to, tuto přesilovou hru nevyužijí.
25:00'
A nyní již míří puk ze třetiny, dokonce se po něm natahoval Trevor Lewis (Los Angeles), který ale již neměl sil, aby ho dostihl.
24:45'
Connor Brown (Ottawa) netrefuje z pravé strany branku Králů.
24:25'
To se daří nyní, Ottawa v útočném pásmu.
24:10'
Adrian Kempe (Los Angeles) dostal puk ze třetiny, hosté se snaží co nejrychleji dostat zpět.
23:44'
23:38'
Drew Doughty (Los Angeles) pálí od modré, z pravé strany, ale střela je sražena do rohu.
22:58'
Thomas Chabot (Ottawa) to zkusil z levé strany, taková trochu utajená střela zpoza obránce, ale Petersen i tak chytá.
22:09'
Anthony Duclair (Ottawa) nahazuje puk na branku Kings, Cal Petersen chytá a raději přerušuje hru.
21:42'
Trevor Moore (Los Angeles) si najel z pravé strany před branku, to byla výtečný pozice, ale ta střela nebyla vůbec povedená...
20:45'
Trevor Lewis (Los Angeles) spěchá do útočného pásma za nahozeným kotoučem, ale hrají hosté.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 4:31.
Vstup do zápasu měli lepší hosté, kteří téměř celou první desetiminutovku nepouštěli soupeře z jeho třetiny. Vše ukončila vyrovnávací branka, která se domácím podařila vstřelit z ojedinělého protiútoku. Pak naopak převzali aktivitu domácí, jenže další gól přidat nedokázali. Samotný závěr třetiny již opět patřil Ottawě, která se tak zatím zde, na ledě LA Kings, prezentuje parádním výkonem.
20:00'
19:36'
Martin Frk (Los Angeles) trefuje tyčku hostující branky!
19:12'
Anže Kopitar (Los Angeles) dostal puk ze své třetiny, domácí ale nestihli prostřídat, hosté jsou bleskově zpět.
19:00'
Poslední minuta první třetiny, Ottawa drží útočné pásmo.
18:44'
Puk míří za branku Kings, hosté se ho snaží získat zpět.
18:08'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Austin Wagner – 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu Ottawa Senators (Colin White – 5 min., bitka).
17:29'
Rudolfs Balcers (Ottawa) projel až před branku Kings, kde ale nevyzrál na Cala Petersena.
17:05'
Další útočná akce domácích.. hosté znovu pouze vyhazují kotouč ven ze třetiny, aby mohli prostřídat.
16:21'
Hosté odpalují puk ze třetiny a to jim v tuto chvíli stačí.
16:08'
Adrian Kempe (Los Angeles) se dere do útočného pásma za pukem, je z toho souboj v rohu.
15:38'
Nikolaj Prochorkin (Los Angeles) zkoušel vystřelit od modré, ale trefil jen před sebou stojícího bránícího hráče.
14:50'
Vhazování po pravici Craiga Andersona (Ottawa), puk získávají hosté, kteří rozehrávají.
14:19'
Hosté v plném počtu a přesilová hra Králů nebyla, slušně řečeno, povedená...
14:05'
Martin Frk (Los Angeles) s pukem na levé straně, volí ještě přihrávku na modrou.
13:24'
Brady Tkachuk (Ottawa) je z trestné lavice zpět na ledě, hosté jsou ve čtyřech.
13:10'
Ještě posledních pár vteřin zbývá domácím z přesilové hry pěti proti třem.
12:45'
Králové znovu získávají útočné pásmo po vyhraném vhazování.
12:33'
Dustin Brown (Los Angeles) nevyzrál na Andersona, ten chytá a přerušuje hru.
12:25'
Králové vyhrávají vhazování před Anderseonem a mají útočné pásmo.
12:19'
Vyloučení v týmu Ottawa Senators (Nikita Zajcev – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
12:15'
Anže Kopitar (Los Angeles) netrefuje branku z pravé strany, hosté vyhazují puk ze třetiny.
11:59'
Domácí v útočném pásmu, na modré vše diriguje, tradičně, Drew Doughty (Los Angeles).
11:47'
Adrian Kempe (Los Angeles) zavezl puk do útočného pásma.
11:24'
Vyloučení v týmu Ottawa Senators (Brady Tkachuk – 2 min. pro hráčskou lavici, příliš mnoho hráčů).
10:39'
Vyrovnávací gól může zápasu hodně prospět, uvidíme, jak se nyní bude dál vyvíjet.
10:09'
Adrian Kempe (Los Angeles) nahazuje z levé strany puk před branku, kde se v těsné blízkosti dokázal pohotově prosadit TREVOR LEWIS. Asistence: Adrian Kempe a Ben Hutton.
09:15'
Zatím poměrně málo vídaný obrázek – Králové v útočném pásmu... ale jen na chvíli.
08:49'
Ottawa s pukem ve vlastní třetině, Andreas Englund posílá dlouhou přihrávku k útočné modré, puk ale získávají domácí.
08:12'
Až nyní je hra přerušena a Králové si tak alespoň na chvíli budou moci odpočinout.
07:45'
Stále platí, že Králové jsou pod velkým tlakem, kdy se nemohou ani vymanit z vlastní třetiny.
07:18'
Chris Tierney (Ottawa) v šanci, ale nakonec jeho střelu z pravé strany někdo dokázal zablokovat.
06:59'
Souboj v rohu třetině LA, domácí se stále nemohou vymanit z vlastní třetiny.
06:02'
Matt Roy (Los Angeles) ztrácí puk ve vlastní třetině a domácí se tak budou muset bránit.
04:55'
Martin Frk (Los Angeles) sice zavezl puk do útočného pásma, ale pak neměl komu přihrát, spoluhráči mu odešli střídat.
04:25'
Jedno je zatím zřejmé, Ottawa má mnohem lepší pohyb, než soupeř, domácí moc nestíhají v úvodu zápasu.
03:45'
Souboj za brankou Králů, kde se Connor Brown (Ottawa) snaží něco vymyslet.
02:36'
Nikita Zajcev (Ottawa) odpaluje kotouč z vlastní třetiny, domácí se tak ještě nedostali ke střele.
01:53'
Gól padl ze zatím jediné střely v zápase na branku.
01:11'
Hosté opět v útočném pásmu, Králové pouze dostávají puk ven ze třetiny.
00:29'
To bylo rychlé! Tkachuk objel branku Kings, přihrál na levou stranu, odkud trefuje odkrytou část branky BOBBY RYAN. Asistence: Brady Tkachuk a Connor Brown.
00:15'
Puk míří za branku Ottawy, Anderson ho zastavuje a pomáhá obráncům s rozehrávkou.
00:01'

Los Angeles Kings: Petersen (Quick) – B. Hutton, Doughty, M. Anderson, Roy, MacDermid, Walker – Iafallo, Kopitar, D. Brown – A. Kempe, Lizotte, Lewis – Moore, Vilardi, Frk – Prochorkin, Amadio, Wagner.

Ottawa Senators: C. Anderson (M. Högberg) – Reilly, N. Zajcev, Chabot, Hainsey, Englund, Wolanin – B. Tkachuk, White, B. Ryan – Duclair, N. Paul, Hawryluk – Balcers, Tierney, Co. Brown – Boedker, Peca, Sabourin.

Rozhodčí: Chmielewski, Schlenker – Knorr, Mills.
OTTAWA SENATORS
Senátoři jsou aktuálně druhým nejhorším týmem ve Východní konferenci, když horší je už jen otloukánek ligy z Detroitu. V sedmdesáti ligových duelech nasbírala Ottawa stejný počet bodů, jako Los Angeles, které má ale o jeden odehraný zápas méně. Senátoři nemají špatnou formu z posledních duelů, byť se svým dnešním soupeře rovnat nemohou. Bilance z posledních šesti ligových soubojů je ale slušná – čtyři výhry a jen dvě prohry!
LOS ANGELES KINGS
Králové pokračují v parádních výkonech, které trvají již celý kalendářní měsíc. Přesně 10. února prohráli Králové na ledě NY Rangers 1:4 a od tohoto zápasu se odrazili k famózním výsledkům, kdy v následujících dvanácti duelech hned devětkrát slavili vítězství! Bilance vskutku parádní a byť jsou Králové stále na posledním místě v Západní konferenci, v pořadí aktuální formy jsou první před Winnipegem a Edmontonem! Potvrdí skvělou formu také v duelu s Ottawou?
Vítejte u online přenosu hokejového utkání základní části NHL, v němž LOS ANGELES KINGS přivítá na svém stadionu OTTAWU SENATORS.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:30.