NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Kings : Pittsburgh - 27. února 2020   04:30

Kings
Kings
02:34' Lizotte (Walker, Vilardi) • 39:29' Lewis (Lizotte, Moore)
2:1
(1:0, 1:0, 0:1)
Pittsburgh
Pittsburgh
46:42' Rust  (Malkin, Hörnqvist)
Kings
Petersen (Quick) – J. Ryan, Doughty, MacDermid, Walker, B. Hutton, Roy – Iafallo, Kopitar, D. Brown – A. Kempe, Frk, Vilardi – Moore, Lizotte, Wagner – Prochorkin, Amadio, Lewis.
Hebert, Rehman – Baker, Mills
Staples Center, Los Angeles
16 898 diváků
Pittsburgh
Jarry (M. Murray) – J. Johnson, Letang, M. Pettersson, J. Schultz, Riikola, Ruhwedel – Zucker, Crosby, Sheary – Hörnqvist, Malkin, Rust – Marleau, Rodrigues, B. Tanev – Simon, Blueger, Lafferty.

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.

Pittsburgh Penguins: 36.
Zápas ukončil výhozem puku ze své třetiny Anže Kopitar (Los Angeles), takže Pittsburgh již vyrovnat nedokázal a i dnes prohrává. Je to čtvrtá prohra Tučňáků v řadě a dnes mohou žehrat jen na svou nemohoucnost v zakončení a na výborně chytajícího Petersena, který ovšem byl k překonání, což dokázala situace ze 47. minuty, kdy hosté snížili na 1:2 ze svého pohledu. Nicméně podobných kombinací bylo málo, hosté se často uchylovali ke střelám, které buď Petersen zneškodnil nebo některý z bránících hráčů zablokoval.
Pro Kings je to, po předchozích dvou domácích prohrách, další výhra, čímž si trochu vylepšili bilanci z posledních zápasů.
59:44'
Střela Letanga, od modré, zablokována.
59:27'
Malkin udržel útočné pásmo a hosté mohou kombinovat.
59:08'
Pittsburgh v útočném pásmu, ale domácí stále odolávají.
58:52'
Nyní již Jarry opět prchá ven z branky a hosté to zkouší v šesti.
58:36'
Tristan Jarry se vrátil do branky, kvůli vhazování ve středním pásmu.
58:30'
Hra přerušena, navíc Tristan Jarry (Pittsburgh) spěchá z branky, hosté to zkusí v šesti!
58:12'
A v plném počtu se domácí dokáží bránit a vyhazovat kotouče ven ze třetiny.
57:45'
Vhazování po levici Jarryho, puk vybojovali hosté, kteří se hned tlačí do útoku.
57:27'
Velice brzy přijde okamžik, kdy Jarry opustí branku Penguins a hosté to zkusí v šesti.
57:05'
A to se již další vteřiny ukrojily ze zbývajícího času do konce třetí třetiny.
56:38'
Jevgenij Malkin (Pittsburgh) spěchá za pukem do útočného pásma, hraje ale Sean Walker (Los Angeles), který vrací puk do středního pásma.
56:15'
Hosté s pukem ve vlastní třetině, Chad Ruhwedel čeká na dostřídání.
55:27'
Jason Zucker (Pittsburgh) nahazuje kotouč do útočného pásma.
55:00'
Poslední pětiminutovka třetí třetiny, aktuální stav slibuje velmi zajímavý závěr třetí třetiny!
54:18'
Jevgenij Malkin (Pittsburgh) se nedostal ke střele z pravé strany, puk ale i tak nakonec končí u Petersena, který raději hru přerušuje.
53:24'
Dominik Simon (Pittsburgh) neustál souboj s bránícím Walkerema puk míří ven ze třetiny Kings.
52:33'
Trevor Moore (Los Angeles) se natlačil před obránce a díky tomu domácí mohou zaútočit.
52:02'
Jevgenij Malkin (Pittsburgh) ustál souboj ve středním pásmu, kde uplatnil u mantinelu svá kila, díky čemuž hosté udrželi puk.
50:50'
Tristan Jarry (Pittsburgh) je v brance v podstatě bez práce, nyní je to urputná bitva doslova o každý metr hrací plochy.
50:32'
Králům se nedaří udržet puk po přechodu útočné modré, dobrá práce hostů.
49:38'
Anže Kopitar (Los Angeles) pod tlakem nezvládl rozehrávku, puk opět získává soupeř.
48:37'
Joakim Ryan (Los Angeles) na nic nečeká a z levé strany pálí na branku Penguins, Jarry chytá a přerušuje hru.
48:20'
Pittsburgh se znovu tlačí do útoku, ale Kris Letang kazí přihrávku, takže hrát mohou domácí.
47:50'
Po delší době vidíme také domácí v útočném pásmu, to je zatím ve třetí třetině málo vídaný obrázek.
47:32'
Gól by mohl Pittsburghu hodně pomoci a doufejme, že nás čeká parádní závěr třetí třetiny.
46:42'
Pittsburgh právě vstřelil branku!
Obránci Kings nechali před brankou zcela volného BRYANA RUSTA, kterého přesnou a prudkou přihrávkou našel z pravé strany Malkin. Rust pak jen nastavil hůl a nasměroval puk do branky soupeře, gólman Petersen byl bezmocný. Asistence: Jevgenij Malkin a Patric Hörnqvist.
46:14'
Michael Amadio (Los Angeles) projel po levé straně až do útočného pásma, z levé strany vypálil, Jarry v pohodě chytá a přerušuje hru.
45:20'
Zblokovaná střela Crosbyho končí v rohu, hosté ale znovu vybojovali puk... po dobré práci Frka však o útočné pásmo přece jenom přišli.
44:48'
Juuso Riikola (Pittsburgh) zkoušel překvapil Petersena střelou z levé strany, z ostrého úhlu, ale domácí gólman byl na svém místě a střelu vyráží.
44:13'
Kris Letang (Pittsburgh) pouze orazítkoval plexi za brankou Kings, hned poté dostali domácí puk ze třetiny.
43:40'
Také ve třetí třetině to zatím vypadá na to, že převahu budou mít hosté, kteří se však stále gólově prosadit nedokázali.
43:17'
Justin Schultz (Pittsburgh) pálí z levého kruhu pro vhazování, jenže pouze vyprášil betony Petersena.
42:52'
Souboj v rohu, ve třetině Kings, puk vybojoval Patrick Marleau (Pittsburgh).
42:15'
Ale hodně střel v podání Tučňáků je nepřesných, po nichž hosté ztrácejí útočné pásmo.
41:45'
Puk za brankou LA, vybojoval ho Sidney Crosby (Pittsburgh), takže hosté mohou i nadále útočit.
41:05'
Cal Petersen (Los Angeles) vyráží střelu Rusta a to je z útočné akce Penguins všechno.
40:51'
Jevgenij Malkin (Pittsburgh) na začátku útočné akce, hosté se dostávají do útočného pásma.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 6:34.
Pittsburghu patřila tato třetina, hosté v ní byli lepší, častěji stříleli, ale gólman Petersen předvádí parádní zákroky v brance Kings a hlavně i díky němu se zatím hosté gólově prosadit nedokázali. Zápas je to ale parádní, plný osobních soubojů, ale i pěkných hokejových akcí, rozhodně je na co se koukat.
40:00'
39:29'
Los Angeles právě vstřelilo branku!
A domácí trestají chybu Johnsona ve středním pásmu, když se TREVOR LEWIS dostal do útočného pásma, z levé strany nabruslil k brance, kde, po parádní kličce obránci, nadvakrát překonává Jarryho. Asistence: Blake Lizotte a Trevor Moore.
39:25'
Jack Johnson (Pittsburgh) zkouší dostat puk do útočného pásma, to se mu ale nedaří a zaútočit mohou domácí.
39:00'
Poslední minuta druhé třetiny.
38:15'
Dustin Brown (Los Angeles) netrefuje branku Penguins, z pravé strany, hrají tak hosté.
37:52'
Tučňáci se nyní snaží v útočném pásmu, ale je to bitva.. urputná bitva u mantinelů.
37:15'
Domácí zabojovali v útočném pásmu, ale jediný zajímavý moment byl v okamžiku, kdy Dustin Brown (Los Angeles) srazil svého spoluhráče Iafalla...
36:47'
Conor Sheary (Pittsburgh) netrefuje z mezikruží branku Kings.
36:16'
Trevor Moore (Los Angeles) spěchá za pukem do útočného pásma, kde je ale neúspěšný, hrají hosté.
35:25'
Nikolaj Prochorkin (Los Angeles) dostal puk ze třetiny a nyní již český útočník Dominik Simon odešel na střídačku.
35:08'
Tak nikoliv, Dominik Simon zůstal ještě na ledě, hosté jsou totiž v útočném pásmu.
34:38'
Dominik Simon (Pittsburgh) zavezl kotouč do útočného pásma, kde byl ale úplně sám, následně odešel střídat.
34:08'
33:35'
Po Shearyho střele odpalují domácí puk ze třetiny.
33:15'
Až nyní se bránící čtveřice domácích mohla prostřídat celá, puk míří až za branku Penguins.
32:55'
Nyní se podařilo domácím dostat puk ze třetiny, ale prostřídat stihl jen jeden z nich.
32:45'
Sidney Crosby (Pittsburgh) zachytil puk za brankou Kings a hosté tak udrží útočné pásmo.
32:10'
Na úvod přesilové hry, stejně jako v předchozí přesilové hře Pittsburghu, dělovka Malkina, tentokrát z levé strany, puk ale míří nad branku.
32:08'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Gabriel Vilardi – 2 min., podrážení).
31:45'
Martin Frk (Los Angeles) zabojoval o zdánlivě ztracený puk před brankou Penguins, ale nakonec Jarry dokázal udržet puk kdesi pod sebou.
31:25'
Justin Schultz (Pittsburgh) poslal puk na střídačku, hra přerušena, bude se vhazovat ve středním pásmu.
30:55'
Pokračuje tlak Pittsburghu, ale Cal Petersen (Los Angeles) podává v brance fantastický výkon a zatím drží střelce Penguins v šachu.
30:08'
Další výtečná akce Dominika Simona (Pittsburgh), který nic neuspěchal, s pukem na holi projel za brankou a vyjel před ní, poté vypálil, ale pozorný Petersen si poradil i s touto šancí soupeře.
29:10'
Martin Frk (Los Angeles) bojuje o puk na útočné modré, je ale osamocen a neuspěl, hrají hosté.
28:26'
Jevgenij Malkin (Pittsburgh) vybojoval puk u pravého mantinelu, najel si v útočném pásmu více na střed a vypálil zápěstím, Petersen chytá a přerušuje hru.
28:10'
Sidney Crosby (Pittsburgh) nepřesně rozehrává, puk zachytili domácí ve středním pásmu.
27:43'
Na druhé straně zahrozil Dominik Simon (Pittsburgh), který dnes hraje velmi slušný zápas, chtělo by to nějaký ten kanadský bod.
27:26'
Adrian Kempe (Los Angeles) se dravě dostal do zakončení, z pravé strany ale nepřekonal Jarryho.
27:13'
26:17'
Marcus Pettersson (Pittsburgh) přerušuje hru, bude se vhazovat po jeho levici.
25:45'
Až nyní domácí vyhazují kotouč přes všechny čáry a spěchají na střídačku.
25:24'
Na úvod přesilové hry netrefuje Jevgenij Malkin branku Kings, hosté udrželi útočné pásmo.
25:13'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Blake Lizotte – 2 min., nedovolené bránění).
24:33'
Anže Kopitar (Los Angeles) netrefuje branku z mezikruží, hrají hosté.
23:16'
Dominik Simon (Pittsburgh) se po levém mantinelu dostal do třetiny Králů, vystřelil, ale Petersen vyráží.
22:55'
Další dobrá práce bránícího Riikoly, který tentokrát zablokoval střelu Vilardiho.
22:22'
Juuso Riikola (Pittsburgh) předvedl výtečný defenzivní zákrok při bránění Kempeho, který se hnal z levé strany do zakončení.
21:31'
Zakázané uvolnění domácích, kteří jsou od úvodních vteřin druhé třetiny pod tlakem.
20:40'
Cal Petersen (Los Angeles) chytá střelu z pravé strany a přerušuje hru, předtím za jeho zády zazněla branková konstrukce, po střele z opačné strany.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 5:40.
První třetina nabídla výtečný hokej. Lépe do zápasu vstoupili domácí, kterým výrazně pomohla využitá přesilová hra hned v úvodu zápasu. Poté však iniciativu převzali hosté, kteří ale na Petersena vyzrát nedokázali. V závěru třetiny se pak Crosby radoval z vyrovnávacího gólu, jenže ten zcela očividně vůbec nebyl, protože puk se nedostal za brankovou čáru, což poté prokázalo i video a gól správně nebyl uznán. Do kabin tak jdou s těsným náskokem domácí.
20:00'
19:21'
Jack Johnson (Pittsburgh) pálí od modré, z levé strany, Petersen chytá a přerušuje hru.
19:15'
Hosté rozehrávají, ve třech se ženou do útočného pásma.
19:00'
Poslední minuta první třetiny.
18:24'
Autorem branky je SIDNEY CROSBY. Hosté se sice nejprve radovali z gólu, ale ten vůbec nebyl, puk se totiž od horní tyčky odrazil na brankovou čáru, po které projel a dostal se ven z branky, gól nebyl, což následně vyřkli i sudí, po prozkoumání videozáznamu.
17:46'
Bryan Rust (Pittsburgh) najíždí z levé strany na Petersena, kterého zkouší překonat bekhendovou střelou, domácí gólman se ale překonat nenechal.
16:59'
16:47'
Poslední vteřiny přesilové hry domácích, Sean Walker poslal puk do Jarryho, ten v klidu chytá a přerušuje hru.
16:10'
Po hrubé chybě Kopitara měli hosté výhodu přečíslení dva na jednoho, ale Teddy Blueger to pokazil, když z levé strany ani nevystřelil, ani nepřihrál.
15:52'
Drew Doughty (Los Angeles) to zkusil od modré, Jarry vyráží do rohu, domácí zůstávají v útočném pásmu.
15:28'
Králové v útočném pásmu, po nepřesném pokusu Kempeho ale hosté opět dostávají puk ze třetiny.
14:59'
Vyloučení v týmu Pittsburgh Penguins (Jack Johnson – 2 min., držení).
14:32'
Domácí mají na ledě elitní formaci s Anže Kopitarem, které se ale vůbec nedaří již několik zápasů a nejinak tomu je zatím i v tomto zápase.
14:10'
Pittsburgh opět v útočném pásmu, hostům patří poslední minuty, v nichž jsou aktivnější.
13:10'
Sam Lafferty (Pittsburgh) z levé strany najel před branku Kings, Petersena ale překonat nedokázal.
12:49'
Evan Rodrigues (Pittsburgh) bojuje o puk v útočném pásmu, pomáhá mu i Dominik Simon.
11:30'
Útočí domácí, dělovka Doughtyho končí na bránícím Letangovi, Jarry nemusel zasahovat.
11:14'
Signalizovaný ofsajd, hosté musí přestat hrát a musí ven ze třetiny Kings.
10:49'
Jevgenij Malkin (Pittsburgh) rozehrává, Conor Sheary ale v útočném pásmu neudržel puk a hrají zase domácí.
09:54'
Nikolaj Prochorkin (Los Angeles) neuspěl v souboji o puk, ve středu hřiště, puk získali hosté.
09:25'
Patrick Marleau (Pittsburgh) netrefuje branku Kings, z pravé strany, hosté ale udrželi útočné pásmo.
08:40'
Kris Letang (Pittsburgh) s pukem ve vlastní třetině, vyčkává na dostřídání svého týmu.
08:05'
Zablokovaná střela Dustina Browna (Los Angeles), hra přerušena, vhazování po pravici Jarryho.
07:38'
Blake Lizotte (Los Angeles) zavezl puk do útočného pásma a poté musel Tristan Jarry (Pittsburgh) zasahovat, po střele Wagnera.
06:53'
Kris Letang (Pittsburgh) rozehrává, ale zatím se hostům příliš nedaří přechod přes střední pásmo, což bylo patrné i při přesilové hře hostů.
06:02'
05:42'
Adrian Kempe (Los Angeles) nabral puk na hůl a vyhodil ho ze třetiny, domácí stihli prostřídat.
05:08'
První minutu oslabení přečkali domácí celkem snadno, nyní se již hosté opět vrací do útočného pásma.
04:50'
Alex Iafallo (Los Angeles) dostal puk ze třetiny, navíc ho ještě chvíli podržel ve třetině Penguins.
04:02'
Dominik Simon (Pittsburgh) byl ale při své akci zahákován, takže faulující Hutton dostává dvě minuty a hosté si zahrají přesilovou hru.
04:02'
Dominik Simon (Pittsburgh) se prodral do zakončení, branku těsně míjí.
03:40'
Vhazováni po pravici Jarryho, puk vybojovali domácí.
02:34'
Přece jenom hosté inkasují při vlastním oslabení, od modré vypálil Sean Walker a těsně před Jarrym dokázal střelu lehce tečovat BLAKE LIZOTTE, na což již gólman Penguins nedokázal zareagovat. Asistence: Sean Walker a Gabriel Vilardi.
02:10'
Domácí stále drží útočné pásmo.
01:50'
Gabriel Vilardi (Los Angeles) z pravé strany netrefuje branku.
01:25'
Králové zůstávají v útočném pásmu, po vyhraném vhazování před Jarrym.
01:09'
Hned v úvodu přesilové hry registrujeme dělovku Martina Frka, který z levé strany těsně minul branku Penguins.
01:00'
Vyloučení v týmu Pittsburgh Penguins (Kris Letang – 2 min., podrážení).
00:42'
Bude se vylučovat, domácí si zahrají přesilovou hru.
00:17'
Vhazování po pravici Petersena, který si vzápětí připisuje první zákrok, následuje další nepřesná rozehrávka domácích, další icing.
00:01'

Los Angeles Kings: Petersen (Quick) – J. Ryan, Doughty, MacDermid, Walker, B. Hutton, Roy – Iafallo, Kopitar, D. Brown – A. Kempe, Vilardi, Frk – Wagner, Lizotte, Moore – Lewis, Amadio, Prochorkin.

Pittsburgh Penguins: Jarry (M. Murray) – J. Johnson, Letang, M. Pettersson, J. Schultz, Riikola, Ruhwedel – Zucker, Crosby, Sheary – Rust, Malkin, Hörnqvist – Marleau, Rodrigues, Simon – Lafferty, Blueger, B. Tanev..
V souboj dvou týmů z opačných konferencí budou favority hosté z Pittsburghu. Oba týmy na sebe v sezóně, v základní části, narazí pouze dvakrát. V prosinci došlo k souboji číslo jedna a vyhrál ho Pittsburgh, který vyhrál těsně 5:4. Také pro duel ve Staples Centru jsou favority hosté, kteří sice poslední tři ligové duely prohráli, ale mají na svém kontě již 80 bodů. Tedy přesně o třicet bodů více, než Králové z Los Angeles. Ti, po nadějných výhrách nad Calgary, Coloradem a Floridou opět prohrávají, když v předchozích dvou domácích duelech nestačili na Colorado a poté i na Edmonton.
Vítejte u online přenosu hokejového utkání základní části NHL, v němž LOS ANGELES KINGS přivítá na svém stadionu PITTSBURGH PENGUINS.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:30.