NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Nashville : Devils - 8. prosince 2019   02:08

Nashville
Nashville
00:46' Carr (Hamhuis, Y. Weber) • 02:13' Fabbro (Bonino, C. Smith) • 25:52' Trenin (Grimaldi) • 27:24' F. Forsberg (Järnkrok, Josi) • 45:47' Bonino (Fabbro, Ekholm) • 52:44' Grimaldi (Ekholm)
6:4
(2:2, 2:1, 2:1)
Devils
Devils
02:45' Bratt  (Zacha, Vatanen) • 03:59' Zajac  (N. Gusev, Coleman) • 33:07' Palmieri  (Hall, Vatanen) • 51:09' Hall  (J. Hughes)
Nashville
Rinne (Saros) – Josi, Ellis, Ekholm, Fabbro, Hamhuis, Y. Weber – F. Forsberg, Johansen, Järnkrok – Carr, Turris, Duchene – Grimaldi, Bonino, C. Smith – Trenin, Sissons, Watson.
Devils

Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
Česká stopa v utkání
Pavel Zacha (NJD) 0+1, 1 střela, čas na ledě 15:30
Tři hvězdy utkání
1. Rocco Grimaldi (NSH) 1+1
2. Nick Bonino (NSH) 1+1
3. Dante Fabbro (NSH) 1+1
Nashvillu se podařilo ustát pořádnou divočinu, kterou předváděli na ledě společně s New Jersey a vyhráli zápas dvou týmů, které se nenachází ve zrovna dobré formě, 6:4. Devils se několikrát v utkání podařilo buď srovnat, nebo ve druhé a třetí třetině vsítit kontaktní góly, od úvodu však tahali za pomyslný kratší konec a Nashville potvrdil na domácím ledě roli mírného favorita.
59:13'
Hosté chybují, na ledě měli hned sedm hráčů. Šance na zdramatizování zápasu se tím rozplynuly.
58:54'
Vatanen si musel zahrát na brankáře, protiútok Nashvillu zastavil zákrokem v brankovišti.
58:25'
Nashvillu se povedlo hru vytěsnit do středního pásma, kde navíc narušují rozehrávku soupeře forčekingem.
57:57'
Devils se nepovedlo vystřelit na branku a přichází o útočné pásmo. Rychle se do něj ovšem vrací.
57:30'
Decimetry scházely, aby Fabbro trefil prázdnou branku! Nakonec je to jen zakázané uvolnění.
57:23'
Devils odvolali brankáře!
57:03'
Bonino při protiútoku hledal křižnou přihrávkou Sissonse na pravé straně brankoviště. Jenže Sissons nezpracoval.
56:15'
Devils se sice dostali do útočného pásma, ale už se jim nedaří dostat puk do prostoru, aby mohli ohrozit Rinneho.
55:38'
Domingue si musel hlídat levou tyčku, kam mířila střela Forsberga zpoza kruhů.
55:20'
Devils se krátí čas, po který mohou ještě usilovat na body. V přestřelce, jež se dnes na ledě Nashvillu děje, však není nic nemožné.
54:37'
Právě Rinne musel znovu zasahovat, letící puk krotí na betonech a drží pod kontrolou. Komerční pauza.
53:07'
Severson se dostal ke střele zpoza kruhů, Sissons nepropustil letící puk až k Rinnemu.
52:44'
Nashville právě vstřelil branku!
Toto může být doslova poslední hřebíček do pomyslný rakve nadějí Devils. ROCCO GRIMALDI se dostal ve středním pásmu do úniku, přebruslil až před Domingua, kterého si dokázal vymíchat naznačením do levé strany a provedenou kličkou doprava. Brankář Devils se po puku natahoval marně. Asistence: Mattias Ekholm.
52:05'
Predators se v útočném pásmu neprosadili, do útoku se řítí znovu Devils.
51:24'
Komerční přestávka.
51:09'
Devils právě vstřelili branku!
Hughes se dostal před brankou soupeře ke střele, Rinne přibrzdil puk, který se posléze zastavil o pravou tyčku. Tam se k němu natáhl TAYLOR HALL, který jej doklepl do branky. Asistence: Jack Hughes.
50:40'
Hraje se dlouhý úsek bez přerušení, Devils předvádí hodně nebezpečné výpady, které domácí musí odvracet.
49:34'
Zacha s Brattem předvedli rychlý kontr, střela prvně jmenovaného z pravého kruhu letěla na lapačku Rinneho, který vytěsnil puk mimo.
49:24'
Moc nechybělo, aby Bonino vybojoval v útočném pásmu puk a dostal se do šance. Devils však situaci zachránili.
49:09'
Devils se vrátili do útoku, Rinne musel čelit zakončení Vatanena, ale i s ním si dokázal poradit.
48:20'
Nepřesná střela hostů skončila na zadním mantinelu, Hughes se před brankovištěm neprosadil.
47:50'
Predators se dopustili zakázaného uvolnění. Vhazovat se bude před Rinnem.
46:59'
Predators se znovu usadili v útočném pásmu a přinutili Domingua přerušit hru, díky čemuž vybojovali vhazování v útoku. Komerční pauza.
45:47'
Domácí odskakují do vedení o dvě branky. NICK BONINO to na levé straně brankoviště vymyslel velmi dobře. Zvedl puk na rameno brankáře Domingua, kde byla jediná skulina v jinak ucpaném prostoru branky. A o rameno brankáře se kotouč skutečně dostal do sítě. Asistence: Dante Fabbro, Mattias Ekholm.
45:16'
I když domácí o pásmo přišli, rychle se vrátili a dostali se k zakončení. Domingue byl ve velmi složité situaci, puk se totiž odrazil hned o dvou hráčů před brankovištěm, naštěstí pro domácího brankáře ztratil rychlost a Domingue jej dokázal zachytit betonem.
44:38'
Predators se usadili v útočném pásmu a i přes problémy ho udrželi. Zkouší rozehrát kombinaci přes modrou čáru.
43:28'
Nahozený puk hostů raději Rinne drží pod svou kontrolou.
43:17'
Znovu se bude vhazovat před brankou New Jersey.
42:45'
Další průběh oslabení Devils ubránili velmi dobře, až při návratu Colemana na led musel Domingue zasahovat a přerušit hru.
41:45'
Devils vyhazují puk do bezpečí.
41:29'
Velká šance domácích, Duchene si před brankovištěm po kličce do levé strany dokonce položil brankáře, ale dostal se ze střeleckého úhlu.
40:42'
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Blake Coleman – 2 min., držení).
40:37'
Rinne na začátku třetí třetiny čelil dvěma střelám, které jej pořádně protáhly, podržel však svůj tým ve vedení.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 04:00.
Ve druhé třetině se Nashvillu sice povedlo dostat do vedení o dvě branky, ale Devils se ještě rozhodně nevzdávají. Palmierimu se povedlo vstítit kontaktní gól a před poslední dvacetiminutovkou je utkání stále otevřené.
38:51'
Dlouho se hrálo bez přerušení, tento úsek ukončilo až postavení mimo hru hostů.
37:11'
Butcher se snažil od modré čáry ohrozit Rinneho, byl ale zblokován bránícím Treninem.
35:32'
Hraje se dlouhý úsek bez přerušení. Josi střílel od modré čáry, Domingue puk vyráží a hra pokračuje.
34:54'
Weber obětavě zastavil střelu Colemana.
34:32'
Forsberg se tlačil do zakončení před brankovištěm, branku Devils z dobré pozice minul.
33:34'
Wood přinutil Rinneho střelou od modré čáry přerušit hru.
33:07'
Hosté využívají přesilovku! KYLE PALMIERI se prosadil střelou z mezikruží, kam mu přihrál od pravého mantinelu Hall. Asistence: Taylor Hall, Sami Vatanen.
32:15'
Vyloučení v týmu Nashville Predators (Filip Forsberg – 2 min., podrážení).
32:15'
Oba týmy jsou v plném počtu.
30:43'
Obrovská šance domácích, Josi měl před sebou takřka volnou branku, ale puk přes bránícího protihráče nedokázal z pravé strany usměrnit mezi tři tyče!
30:06'
Je po přesilovce. Za nedovolené bránění odchází velmi rychle pykat domácí Johansen.
30:01'
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Blake Coleman – 2 min., zásah do hlavy nebo krku).
30:01'
Bude se vylučovat na straně hostů, to ale až po komerční pauze.
29:30'
Hra se nadále hodně kouskuje. Po zakázaném uvolnění Nashvillu se hra opět přesunula do obranné třetiny Devils, kde Domingue přerušuje hru.
28:34'
Predators se dostali do postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu.
27:56'
Rinne musel ze svého repertoáru vytáhnout zákrok proti střele Hughese.
27:24'
Po vhazování v útočném pásmu rozehráli domácí rychlou akci, na jejímž konci FILIP FORSBERG před brankovištěm povytáhl puk od nataženého betonu brankáře hostů a zaklidil puk do branky. Asistence: Calle Jarnkrok, Roman Josi.
27:20'
Domingue musel krýt střelu z pravé strany, což se mu povedlo a přerušuje hru.
26:45'
Hra se po krátké pauze trochu kouskuje, dvě přerušení v rychlém sledu.
26:10'
Komerční pauza po střele Vatanena od modré čáry.
25:52'
JAKOV TRENIN vsítil svou první branku v NHL, když se prosadil z prostoru před brankovištěm a obstřelil brankáře Domingua! Asistence: Rocco Grimaldi.
25:40'
24:47'
24:20'
Domingue čelil nepříjemné ráně z levé strany, Subbanovi se podařilo odehrát puk.
23:22'
Hosté vyhazují puk přes všechny čáry, nechtějí pustit soupeře do dlouhé kombinace a napadají rozehrávku.
22:47'
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Miles Wood – 2 min., vysoká hůl).
22:32'
22:20'
Prudká Subbanova střela orazítkovala jen zadní mantinel za brankou Rinneho.
21:45'
Devils rozehrávají přesilovkovou kombinaci.
21:20'
Nashville dvakrát v rychlém sledu vyhodil puk.
20:32'
Vyloučení v týmu Nashville Predators (Dante Fabbro – 2 min., hákování).
20:01'
Další třetina začne přibližně v 03:03.
Divoké čtyři minuty v úvodu první třetiny otevřely zápas vskutku znamenitě. Nashville vedl 2:0, ovšem New Jersey dokázali právě na konci čtvrté minuty vyrovnat na 2:2 a tento stav trvá i na konci úvodní třetiny.
20:00'
19:37'
Hamhuis zpoza kruhů ještě prověřil brankáře Domingua, který ale už kapitulovat nehodlá.
19:01'
Hraje se poslední minuta první třetiny.
18:26'
Zakázané uvolnění Predators po chybné rozehrávce skrz střední pásmo.
17:45'
Divoká první třetina se pomalu blíží ke svému konci, domácí vedou na střely 12-11.
16:57'
Po buly okamžitě střílel Coleman, Rinne přerušuje hru.
16:53'
Tentokrát už Rinne přerušuje hru. Úspěšně čelil ráně Simmondse z mezikruží. Komerční pauza.
16:16'
Rinne se musel natáhnout svou holí po nepříjemně odraženém puku, který se ploužil před brankovištěm a za nímž se řítil jeden z hostujících hráčů. Brankář domácích puk odpálil.
15:37'
Duchene hledal rozjetého Josiho, Domingue vyrazil puk vykopnutím betonu a podržel hosty.
15:15'
Zakázané uvolnění Nashvillu, vhazovat se bude před Rinnem.
14:11'
Bleskový průnik Duchena až před brankoviště Domingua, který svými betony vyrazil zakončení útočníka domácích.
13:29'
12:51'
Devils vyčistili své pásmo a vyhodili puk.
12:17'
Zatímco se na led vrátil Gusev a pokračuje klasická přesilovka Nashvillu, ránu od modré Josiho chytá Domingue do lapačky.
11:48'
Jenže domácí přišli o útočné pásmo.
11:39'
Začíná půlminutová přesilovka Predators v 5 proti 3.
11:29'
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (P. K. Subban – 2 min., hákování).
11:29'
Bude se znovu vylučovat na straně Devils, to ale až po komerční pauze.
10:45'
Při hře ve čtyřech na obou stranách je na ledě více prostoru, zatím toho ale týmy nevyužívají. Puk je v útočných pásmech převážně u mantinelu.
10:12'
Je po přesilovce. Dvě minuty za sekání vyfasoval Gusev.
09:39'
Vyloučení v týmu Nashville Predators (Yannick Weber – 2 min., nesportovní chování).
08:45'
Delší úsek bez přerušení je ukončen nahozením hostů do ochranné sítě.
06:42'
Duchene byl zblokován Greenem.
06:19'
Hra je přerušena, komerční přestáva. Palmieri střílel z ostrého úhlu, pouze do Rinneho.
05:15'
Tempo hry je dál velmi rychle, hraje se ze strany na stranu a obrany nejsou na začátku zápasu moc pevné.
03:59'
Přestřelka pokračuje, hosté vyrovnávají! TRAVIS ZAJAC se prosadil před brankovištěm, kde se mu povedlo procpat puk mezi betony Rinneho, který puk pouze přibrzdil, ale nezastavil. Asistence: Nikita Gusev, Blake Coleman.
03:33'
Domingue musel přerušit hru před dotírajícími hráči domácích.
03:02'
Střela Ellise byla zblokována, domácí se tlačí do útoku.
02:45'
Velmi rychlá odpověď, o kterou se z mezikruží střelou pod horní tyčku postaral JESPER BRATT! Asistence: Pavel Zacha, Sami Vatanen.
02:13'
Rychlý protiútok domácích, Bonino našel křižným pasem volného DANTE FABBRA v pravém kruhu a brankář Domingue byl bez šance. Nestihl se proti rychlé střele přesunout. Asistence: Nick Bonino, Craig Smith.
01:21'
Hughes vypálil přes více než polovinu kluziště směrem na Rinneho. Ten vyráží puk.
00:46'
Bleskový vstup do zápasu, o který se postaral po protečované střele od modré DANIEL CARR, jenž změnil směr puku a Domingue jen marně hledal letící projektil lapačkou. Asistence: Dan Hamhuis, Yannick Weber.
00:08'
Velmi rychlé postavení mimo hru domácích.
00:01'
Utkání začne přibližně v 02:08.

Nashville Predators: Rinne (Saros) – Josi, Ellis, Ekholm, Fabbro, Hamhuis, Irwin – F. Forsberg, Johansen, Järnkrok – Carr, Turris, Duchene – Grimaldi, Bonino, C. Smith – Trenin, Sissons, Watson.

New Jersey Devils: Domingue (Blackwood) – A. Greene, P. K. Subban, Severson, Vatanen, Butcher, Müller – Hall, J. Hughes, Palmieri – Coleman, Zajac, N. Gusev – Wood, Rooney, Simmonds – J. Boqvist, Zacha, Bratt..
Ani Predators nemají nijak dobrou bilanci a stejně jako Devils prohráli 7 z posledních 10 zápasů. Jedná se tak o duel dvou týmů, jejichž forma rozhodně není ideální, byť Nashville v této sezoně vyhrál o tři zápasy víc než New Jersey.
Nashville přivítá na svém ledě hokejisty New Jersey, které tíží aktuálně čtyřzápasová série porážek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.