NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Nashville : Vegas - 28. listopadu 2019   02:00

Nashville
Nashville
27:01' Mikael Granlund (Josi, Duchene) • 31:25' Ellis (Josi, Johansen) • 41:23' Duchene (Mikael Granlund, Grimaldi)
3:4
(0:1, 2:1, 1:1 - 0:1)
Vegas
Vegas
07:33' Mark Stone  (Pacioretty) • 26:22' R. Smith  (Schmidt) • 59:59' Pacioretty  (Mark Stone, R. Smith) • 61:52' Stastny  (Schmidt)

3. Roman Josi (NSH) 0+2
Statistiky: Střely na bránu: 34-30; Zablokované střely: 18-13; Vhazování: 53%-47%; Hity: 14-18; Přesilové hry: 0/2-0/2; Trestné minuty: 4-4.
Predators třemi góly v řadě otočili vývoj zápasu, jenže si nepohlídali konec střetnutí, když mohli šest sekund před koncem normální hrací doby vyhodit, jenže tak neučinili a chtěli zápas dohrát za vlastní bránou, za což je pouhé tři desetiny sekundy před vypršením času potrestal Max Pacioretty a v prodloužení pak dovršil úchvatný obrat Paul Stastny. Konečný výsledek tedy nyní zní. Nashville Predators 3 Vegas Golden Knights 4.
61:52'
Golden Knights právě vstřelili branku!
Hokejisté Knights nyní vyrazili do přečíslení dva na nikoho a PAUL STASTNY po přihrávce Natea Schmidta z levého kruhu skóroval mezi betony Juuseho Sarose – 3:4! Asistence: Nate Schmidt.
60:57'
William Karlsson dostal před bránu nádhernou bekhendovou přihrávku z levého křídla, jenže Juuse Saros ho skvěle vychytal levým betonem!
60:01'
Max Pacioretty dokázal vyrovnat pouhé tři desetiny sekundy před koncem normální hrací doby duelu a v Bridgestone Areně nás čeká prodloužení. Predators mohli vyhodit, jenže se snažili zápas dohrát za bránou, a to byla obrovská chyba. Skóre po třetí třetině klání tak zní. Nashville Predators 3 Vegas Golden Knights 3.
60:00'
59:59'
Útočník MAX PACIORETTY využil parádní zpětné přihrávky a rychlou střelou z mezikruží vyrovnal na 3:3! Nashville dělily od vítězství tři desetiny sekundy! Asistence: Mark Stone a Reilly Smith.
59:39'
Predators dvakrát v rychlém sledu minuli prázdnou bránu Vegas a znovu bylo odpískáno zakázané uvolnění.
59:24'
Juuse Saros předvedl proti ráně z levého křídla fantastický zákrok lapačkou a poté si poradil i se střelou z pravé strany, kterou vzápětí podržel!
59:00'
Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.
58:26'
Malcolm Subban vyrazil na střídačku a Golden Knights zkouší vyrovnat při hře bez brankáře!
57:38'
Cody Eakin na pravém křídle vystřelil z ostrého úhlu a Juuse Saros kotouč za svá záda potřetí nepustil.
57:19'
Nicolas Hague se pokusil vyrovnat střelou z pravého křídla, jenže jeho střela skončila v ochranné síti.
56:45'
Predators odvádí v oslabení fantastickou práci. Tentokrát úspěšně vyhodil puk švédský útočník Filip Forsberg.
56:07'
Střela Paula Stastnyho na bránu Predators neprošla a domácím hráčům se podařilo kotouč vyhodit.
55:34'
Dante Fabbro nyní dostal dvě minuty za držení a po reklamní přestávce si zahraje přesilovou hru Vegas.
55:17'
Vyloučený Shea Theodore je zpět na ledové ploše a Golden Knights přečkali klíčové oslabení.
54:46'
Golden Knights se podařilo vyhodit a Predators musí další akci rozehrávat zpoza vlastní brány.
53:39'
Filip Forsberg vypálil v levém kruhu pro buly a Malcolm Subban puk pravým ramenem vyrazil do ochranné sítě! Další skvělý zákrok brankáře.
53:17'
Shea Theodore vyfasoval dvě minuty za nedovolené bránění a Predators mohou po přestávce rozhodnout.
53:13'
Rocco Grimaldi nyní vypálil v pravém kruhu pro vhazování a dobře mířil do vzdálenějšího levého horního rohu brány, Malcolm Subban ale puk vyrazil pravým ramenem! Fantastický zákrok.
53:00'
Nick Bonino vypálil v levém kruhu pro vhazování a Malcolm Subban jeho střelu úspěšně vyrazil mimo.
52:34'
Reilly Smith mohl na levém křídle vystřelit od modré čáry, jenže se rozhodl pro nahození podél hrazení, které skončilo pouze na hokejkách domácích hráčů.
51:48'
Golden Knights vystřelili na levém křídle a jejich pokus mířil ke vzdálenější pravé tyči, Juuse Saros ale předvedl skvělý postřeh a levým betonem puk vykopl.
51:11'
Austin Watson nahodil puk za bránu Vegas a poté se ho snažil dobruslit, jenže k němu měl příliš daleko.
50:27'
Třetí třetina se přehoupla do své druhé poloviny a Predators vedou nad Golden Knights těsně 3:2.
49:56'
Golden Knights se snažili na ose útočného pásma vypálit od modré čáry, jenže jejich pokus byl zablokován.
48:57'
Mathieu Olivier napálil puk do útočného pásma a Malcolm Subban ho snadno vyrazil do rohu ledové plochy.
47:49'
Mattias Ekholm využil sklepnutí Juuseho Sarose a zpoza vlastní brány vyhodil puk na zakázané uvolnění.
46:25'
Roman Josi vypálil v levém kruhu pro vhazování a Malcolm Subban po zákroku zmrazil puk pod lapačkou.
46:02'
Predators se ocitli na pravém křídle v postavení mimo hru a prostor dostává krátká reklamní přestávka.
45:52'
William Carrier vystřelil na levém křídle a jeho střela od hrazení byla domácími hráči zablokována.
43:03'
A další snadný zákrok brankáře Vegas, který tentokrát podržel střelu Predators z pravé strany útočné zóny.
42:50'
Juuse Saros rozbil rychlý protiútok Golden Knights pravým betonem, kterým zastavil bekhendový pokus Williama Carriera, a následné nahození Predators z levého křídla skončilo v lapačce Malcolma Subbana.
42:30'
Golden Knights napálili puk do útočného pásma bez teče a proti hostům bylo odpískáno zakázané uvolnění.
41:35'
Alex Tuch rychle objel bránu a u levé tyče se ho snažil zasunout do brány, jenže Juuse Saros předvedl skvělý postřeh a na brankové čáře kotouč zastavil! Málem přišla rychlá odpověď.
41:23'
Nashville právě vstřelil branku!
MATT DUCHENE si najel v pravém kruhu pro buly na krátkou přihrávku Mikaela Granlunda z osy útočného pásma a střelou bez přípravy poté nad lapačkou Malcolma Subbana zamířil k pravé tyči! Predators otočili vývoj dnešního střetnutí a na začátku třetí třetiny vedou nad Golden Knights 3:2. Asistence: Mikael Granlund a Rocco Grimaldi.
40:19'
Filip Forsberg vypálil na vrcholu levého kruhu a Malcolm Subban musel hned v úvodu třetí třetiny zasahovat.
40:01'
V Bridgestone Areně začala závěrečná třetí třetina a oba týmy mají dvacet minut na to, aby se vyhnuly prodloužení.
40:01'
Statistiky po druhé třetině: Střely na bránu: 22-17; Zablokované střely: 12-11; Vhazování: 47%-53%; Hity: 11-14; Přesilové hry: 0/1-0/1; Trestné minuty: 2-2.
Třetí třetina začne přibližně v 3:55.
Reilly Smith sice poslal Vegas do dvoubrankového vedení, jenže Mikael Granlund rychle snížil a Ryan Ellis zanedlouho poté vyrovnal. Predators mohli dovršit parádní obrat, jenže krátce před druhou přestávkou orazítkovali tyč. Skóre po druhé třetině střetnutí tedy nyní zní. Nashville Predators 2 Vegas Golden Knights 2.
40:00'
39:00'
Do konce druhé třetiny zbývá odehrát 1 minuta.
38:16'
Nashville touží po vedení a v závěru druhé třetiny má obrovský tlak, zatím ale potřetí v zápase skórovat nedokázal. Stav utkání zůstává nadále 2:2.
36:42'
Predators z levého křídla dobře mířili nad lapačku Malcolma Subbana, kterého poté zachránila tyč!
36:24'
Matt Duchene si chtěl najet z levého křídla rychle před bránu, jenže obránce Nate Schmidt mu to neumožnil.
35:21'
Roman Josi z levého křídla nahodil puk před bránu, Calle Järnkrok ale kotouč nedokázal zpracovat.
34:30'
Brayden McNabb na levém křídle vystřelil od hrazení a Juuse Saros našel puk v lapačce. Komerční přestávka.
33:48'
Ryan Ellis mohl rychle otočit vývoj zápasu, když se dostal do zakončení v blízkosti levé tyče, jeho pokus zápěstím ale těsně minul vzdálenější pravou tyč hostující brány.
32:14'
Mattias Ekholm vypálil v levém kruhu pro vhazování a Malcolm Subban jeho prudký pokus úspěšně podržel.
31:25'
RYAN ELLIS si najel před bránu na pas Romana Josiho z levého křídla a po zpracování těžkého kotouče si hodil puk rychle na bekhend, aby vedle pravého betonu Malcolma Subbana zamířil k levé tyči! Predators skórují a je vyrovnáno na 2:2! Asistence: Roman Josi a Ryan Johansen.
30:22'
Mark Stone mohl skórovat podruhé v zápase, Juuse Saros ale snadno zasáhl a následuje reklamní přestávka.
29:34'
Max Pacioretty vystřelil na vrcholu levého kruhu a Juuse Saros po zákroku hrudí zmrazil puk pod lapačkou.
29:05'
Predators odpověděli střelou z levého kruhu pro vhazování, kterou Malcolm Subban dobře viděl a vyrazil.
28:47'
Brayden McNabb na levém křídle vypálil od modré čáry a Juuse Saros jeho pokus na přední tyči vyrazil za bránu.
28:13'
Tomáš Nosek dobře vystřelil na vrcholu pravého kruhu, jenže Juuse Saros předvedl nádherný semafor.
27:40'
Alex Tuch vypálil v pravém kruhu pro vhazování a brankář Juuse Saros kotouč vyrazil do ochranné sítě.
27:01'
MIKAEL GRANLUND si nyní najel před bránu na krásnou bekhendovou přihrávku Romana Josiho z ostrého úhlu a střelou bez přípravy pak zamířil těsně nad ledem ke vzdálenější levé tyči! Preds snížili. Asistence: Roman Josi a Matt Duchene.
26:22'
Útočník REILLY SMITH pěkně pláchl dojíždějícímu Dantovi Fabbrovi a svůj samostatný únik poté zakončil bekhendovou střelou, kterou zamířil k pravé tyči! Je to 0:2. Asistence: Nate Schmidt.
26:06'
Dante Fabbro na pravém křídle pěkně vypálil od hrazení, jenže Malcolm Subban na přední tyči vytáhl pěkný semafor, po kterém následuje krátká reklamní přestávka.
25:02'
Rocco Grimaldi zkusil na levém křídle vystřelit od hrazení a jeho pokus trefil pouze brusle Jona Merrilla.
24:08'
Roman Josi na pravém křídle vypálil od modré čáry a mohl potvrdit pověst nejproduktivnějšího hráče svého týmu, Malcolm Subban ale puk s problémy vyrazil.
23:50'
Alex Tuch už je také zpět na ledové ploše a ani jeden z týmů úvodní přesilovou hru v zápase nevyužil.
23:06'
Vyloučený Nick Bonino je zpět na ledové ploše a začíná zkrácená přesilová hra domácích hokejistů.
22:31'
Matt Duchene obkroužil útočné pásmo a na levém křídle vystřelil z ostrého úhlu poměrně hodně nepřesně.
21:50'
Alex Tuch zbytečně fauloval v pravém rohu útočného pásma Vegas a dostal menší trest za hákování.
21:38'
Jonathan Marchessault vypálil na bodu levého kruhu pro vhazování a Dan Hamhuis jeho ránu dobře zablokoval.
21:06'
Jonathan Marchessault byl podražen za domácí bránou a Nick Bonino dostal dvě minuty za podrážení.
20:25'
Mark Stone se dostal na vrcholu pravého kruhu k nahození a Juuse Saros musel zasáhnout pravým betonem, aby kotouč nezaplul ke vzdálenější levé tyči.
20:01'
V městě hudby začala prostřední část utkání, do které Nashvile vstupuje s jednobrankovým mankem.
20:01'
Statistiky po první třetině: Střely na bránu: 12-8; Zablokované střely: 2-5; Vhazování: 53%-47%; Hity: 5-8; Přesilové hry: 0/0-0/0; Trestné minuty: 0-0.
Druhá třetina začne přibližně v 3:00.
Diváci v Bridgestone Areně byli během úvodní části svědky pouze jednoho gólu a k jejich nelibosti ho vstřelil v osmé minutě utkání hostující Mark Stone. Vegas bude do druhé třetiny střetnutí vstupovat s jednobrankovým vedením, přestože Nashville byl střelecky mírně aktivnější. Skóre po první třetině utkání. Nashville Predators 0 Vegas Golden Knights 1.
20:00'
19:00'
Do konce úvodní části utkání zbývá odehrát 1 minuta.
18:34'
Craig Smith měl na pravém křídle k puku příliš daleko a proti Nashvillu se pískalo zakázané uvolnění.
18:02'
Na se útočného pásma vypálil od modré čáry Mattias Ekholm a také Malcolm Subban prudkou ránu podržel.
17:38'
Nicolas Hague napřáhl před vrcholem levého kruhu k prudké střele s příklepem, kterou Juuse Saros podržel.
17:16'
Domácí hokejisté nepřesně rozehráli podél trestných lavic a proti Nashvillu se pískalo zakázané uvolnění.
16:51'
Predators se vzápětí znovu snažili prosadit na pravém křídle, tentokrát je ale zastavilo postavení mimo hru.
16:26'
Nashville vypálil v pravém kruhu pro vhazování a Malcolm Subban dokázal překvapivou střelu vyrazit.
15:54'
Golden Knights odpověděli střelou z pravého křídla, která skončila na výstroji brankáře Juuseho Sarose.
15:13'
Calle Järnkrok měl slibnou šanci, jeho střela z mezikruží ale minula pravý horní roh brány hráčů Golden Knights.
14:53'
Filip Forsberg vypálil na vrcholu levého kruhu a dobře mířil ke vzdálenější pravé tyči, Malcolm Subban měl ale dobrý výhled a kotouč vyrazil svým levým betonem mimo.
14:49'
Mattias Ekholm vypálil na vrcholu levého kruhu pro vhazování a William Karlsson přizvedl puk do ochranné sítě.
14:29'
Nick Bonino na levém křídle vystřelil z ostrého úhlu a jeho pokus byl přizvednut Vegas do ochranné sítě.
14:07'
Reilly Smith se na levém křídle neprosadil, protože puk byl přizvednut do ochranné sítě. Komerční přestávka.
13:26'
Filip Forsberg obkroužil celé útočné pásmo domácího Nashvillu a na pravém křídle poté o kotouč přišel.
12:45'
Juuse Saros dobře ucpal prostor u své levé tyče brány a Golden Knights se prosadit podruhé nedokázali.
12:04'
Před bránou Vegas vznikl obrovský závar, Predators se ale nakonec ke střele na Malcolma Subbana nedostali.
11:52'
Golden Knights se nepodařilo rozehrát podél trestných lavic a proti hostům se pískalo zakázané uvolnění.
11:13'
Craig Smith rychle obkroužil bránu Vegas a v blízkosti pravé tyče se ho snažil zasunout do brány, ani nadvakrát ale Malcolma Subbana nepřekonal. Komerční přestávka.
10:48'
Reilly Smith vystřelil v levém kruhu a jeho prudká střela zápěstím minula vzdálenější pravou tyč domácí brány.
10:26'
Mikael Granlund se snažil prosadit na pravém křídle, jenže jeho bekhendová přihrávka byla čitelná.
09:47'
Predators vyrazili do přečíslení tři na jednoho, jenže diagonální přihrávka z pravého křídla před bránu neprošla. Nechybělo mnoho a Nashville měl obrovskou šanci.
09:10'
Vegas vystřelilo na levém křídle a Nate Schmidt před bránou puk nebezpečně tečoval, Juuse Saros si ale dokázal poradit a následuje reklamní přestávka.
07:33'
MARK STONE se dostal ke střele v blízkosti levé tyče a nádhernou ránou vymetl vzdálenější pravý horní roh brány! Juuse Saros máchl lapačkou pozdě. Asistence: Max Pacioretty.
06:39'
Dante Fabbro na pravém křídle vypálil od modré čáry a jeho střela byla sražena do rohu ledové plochy.
05:57'
Filip Forsberg chtěl vysunout jednoho ze svých spoluhráčů, jenže Calle Järnkrok na kotouč nedosáhl.
05:07'
Brayden McNabb vystřelil na vrcholu levého kruhu po zpětné diagonální přihrávce Williama Karlssona z pravého křídla a znovu minul vzdálenější pravý horní roh brány.
04:06'
Malcolm Subban se vydal za svou bránu, aby zastavil nahození Nashvillu a podél hrazení rozehrál bekhendem.
03:48'
Nate Schmidt se na pravém křídle protáhl k puku, jenže Predators ho vzápětí rychle odzbrojili.
03:00'
Tomáš Nosek vystřelil na bodu levého kruhu pro vhazování a jeho střela byla přizvednuta do ochranné sítě.
02:43'
Vegas odpovědělo pokusem z vrcholu levého kruhu, který brankář Nashvillu bez problému vyrazil.
02:23'
Predators se snažili vystřelit v pravém kruhu pro vhazování bekhendem, jejich pokus byl ale hosty zablokován.
01:37'
Golden Knights se dostali během pár okamžiků ke dvěma střelám a Juuse Saros musel zasahovat proti první.
01:10'
Dante Fabbro vypálil v levém kruhu ihned po vhazování a také Malcolm Subban kotouč úspěšně vyrazil mimo.
00:35'
Max Pacioretty na levém křídle vyrazil do přečíslení dva na jednoho a Juuse Saros jeho prudkou ránu vyrazil.
00:19'
Brayden McNabb vypálil na vrcholu levého kruhu pro vhazování a jeho pokus minul vzdálenější pravý horní roh.
00:01'

Nashville Predators: Saros (Rinne) – Josi (C), Ellis (A), Ekholm, Fabbro, Hamhuis, Irwin – F. Forsberg (A), Johansen, Järnkrok – Carr, Duchene, Mikael Granlund – Grimaldi, Bonino, C. Smith – Watson, Sissons, Olivier. Hlavní trenér: Peter Laviolette.

Vegas Golden Knights: M. Subban (Sparks) – McNabb, Schmidt, Hague, Theodore, Merrill (A), Engelland – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith (A) – Pacioretty, Stastny, Mark Stone (A) – Tuch, Eakin, Glass – Carrier, Nosek, Reaves. Hlavní trenér: Gerard Gallant.

Rozhodčí: Chris Schlenker, Dean Morton. Čároví: Scott Driscoll, Trent Knorr.

Tomáš Nosek (VGK) 23 zápasů, 4+1, +/- +1
Vzájemné zápasy

Oba týmy už se v letošní sezóně NHL jednou potkaly a Nashville se v T-Mobile Areně radoval z vítězství 5:2.
Vegas Golden Knights

V bráně Golden Knights je očekáván start Malcolma Subbana. Brankář Marc-André Fleury by za normálních okamžiků zřejmě nastoupil, jenže je z osobních důvodů mimo hru. Malcolm Subban začal mezi třemi tyčemi v letošní sezóně NHL šestkrát s průměrem inkasovaného gólu na zápas 3,55 a úspěšností zákroků 88,3 procent.
Nashville Predators

Juuse Saros předvedl v posledním zápase proti St. Louis spektakulární zákrok a měl obrovský podíl na tom, že jeho tým nakonec zvítězil po samostatných nájezdech. Nashville tak vyhrál druhé utkání v řadě. Nejproduktivnějším hráčem Predators je obránce a zároveň kapitán Roman Josi, který má na svém kontě 22 kanadských bodů, a těsně za ním je Ryan Ellis.
Nashville se podruhé v letošní sezóně NHL střetne s Vegas a proti Golden Knights bude usilovat o třetí vítězství za sebou. Predators se nedávno nedařilo, v současné chvíli ale nabrali dobrou formu a ve čtvrtek v noci se ji pokusí potvrdit. S fantastickým publikem v zádech by se to v Bridgestone Areně mohlo povést.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.