NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Rangers : Arizona - 23. října 2019   01:00

Rangers
Rangers
25:04' DeAngelo (Lemieux, Bučněvič) • 38:00' DeAngelo (R. Strome, Kakko)
2:3
(0:1, 2:1, 0:0 - 0:1)
Arizona
Arizona
13:06' Crouse  (Fischer, Söderberg) • 33:46' Goligoski  (Chychrun, Schmaltz) • 61:04' Dvorak  (Goligoski, Keller)
Rangers
Hanson, Kozari – Tobias, Smith
Madison Square Garden, New York
17 435 diváků
Arizona

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji dobrou noc a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.

Trestné minuty: 10:4
Prodloužení nemělo dlouhého trvání a hosté se dočkali prémiového bodu za rychlou akci v útočném pásmu a přesnou střelu Christiana Dvoraka. Arizona si tak připsala čtvrtou výhru v řadě, naopak černá série New Yorku se natáhla na pět duelů.
61:04'
Arizona právě vstřelila branku!
A je tu konec! Hosté v útočném pásmu dokázali rozjet kombinaci, Goligoski přenechal puk CHRISTIANU DVORAKOVI, ten si zleva najel do pozice a střelou pod horní tyčku překonal Georgijeva – 2:3! Asistence: Alex Goligoski, Clayton Keller.
60:48'
Keller se ke střele z pravé strany neodhodlal, raději rozehrál na Goligoskiho.
60:01'
Statistiky

Střely na branku: 19:34
Vyhraná vhazování: 25:24
Hity: 26:11
Šedesát minut hry o vítězi nerozhodlo. Ve třetí třetině se hrál nejopatrnější hokej z celého zápasu, oba celky si dávaly velký pozor v obraně a nebylo tolik šancí. No a pokud už něco prošlo, tak Georgijev a na druhé straně Kuemper zvládli zasáhnout. Dáme si tak pětiminutové nastavení.
60:00'
59:58'
Ještě jedna střela domácích, Strome z mezikruží minul.
59:18'
Panarin se křížným pasem snažil najít Zibanejada, přihrávka na něj byla ale příliš prudká.
58:36'
Hned několik hráčů bojovalo o puk u modré čáry, nakonec to dopadlo postavením mimo hru hostů.
57:50'
Nepovedená rozehra domácích, pískalo se zakázané uvolnění a vhazovat se tak bude u Georgijeva.
57:28'
Opět Panarin, nyní přes několik hráčů. Puk z jeho hole zamířil vedle Kuemperovy branky.
56:50'
Ve slušné pozici na střelu byl Panarin, Kuemper jeho ránu z levého kruhu srazil do rohu.
56:11'
Kreider se dostával přes Ljubuškina, přesto to ale na střelu nebylo a oba hráči skončili za brankou Arizony.
55:14'
Staal sice projel až do útočného pásma, tam ale chtěl spoluhráči přenechat zadovku, kterou však obrana Arizony vystihla.
54:22'
Vypadalo to, že hostů bylo na ledě příliš mnoho, nakonec se ale pískalo pouze sražení puku na střídačku.
53:33'
Domácí mají ponechanou výhodu, neboť Hinostroza zahrál puk vysokou holí. New York tak může v poklidu rozjet akci.
52:36'
Tempo se teď trochu uklidnilo, oba celky si dávají velký pozor v obraně.
51:22'
Přechod hostů do útočného pásma byl hodně kostrbatý a také skončil postavením mimo hru, do kterého se dostal Crouse.
50:42'
Schmaltz se marně natahoval po rychlém puku, do pásma se sice dostal, k zakončení už ale ne.
50:14'
Od modré čáry pálil Goligoski a jeho ránu tečoval Keller. Georgijev na změnu nebyl zcela připraven a měl co dělat, aby na brankové čáře zakročil a přerušil hru.
49:26'
Stepan se hezky obtočil kolem svého strážce, následná střela z pravé strany ale skončila vedle Kuemperovy branky.
48:04'
Je po přesilovce, New York je v plném počtu!
47:43'
New York byl už ve čtyřech, když od modré pálil Ekman-Larsson, puk skončil v Georgijevově lapačce.
47:10'
Další nepovedená akce Arizony, domácím se poté podařilo vyhodit přes všechny čáry.
46:47'
Stepan prostrčil přes brankoviště puk na Kellera, ten z dobré pozice minul!
46:04'
Domácí jdou do tří, neboť při bránění vyhodil Brendan Smith puk z ledové plochy a dostal dvě minuty za zdržování hry.
45:57'
Keller nabídl Dvorakovi puk na teč, jeho zakončení šlo těsně vedle Georgijevovy brány.
45:40'
Vše ale bylo s faulem a na Arizonu tak čeká přesilovka. Dvě minuty za podrážení dostal Ryan Strome.
45:37'
Arizona v tlaku, domácí tým pouze posunul puk mimo své pásmo.
45:00'
Od modré čáry pálil Chychrun, byla v tom zřejmě i teč, každopádně měl Georgijev se zákrokem celkem potíže.
44:21'
Trochu kostrbatá akce i na straně New Yorku, Kuemper zasahovat nemusel, vše za něj udělala obrana.
43:26'
Dvorak se už probíjel do útočného pásma, Panarin na poslední chvíli zastavil jeho rozjezd a na modré čáře vybojoval puk pro domácí.
43:07'
Zakázané uvolnění hostů, hra se vrací před Kuempera a vhazuje se po jeho levici.
42:36'
Přečíslení Arizony vypadalo nadějně, nakonec ale Ekman-Larsson nenašel pozici pro střelu. Domácí se dobře stáhli a rychle jej zablokovali.
41:35'
Schmaltzovo najetí si do útočného pásma skončilo bez střely, pouze s pozicí za brankou.
40:52'
Přihrávku k pravému mantinelu dostal Kessel, jeho bombu zvládl Georgijev vytěsnit. Hosté zůstávají v útočném pásmu.

Trestné minuty: 6:4
Čtyřicet minut hry je za námi a my máme našlápnuto k dramatu až do závěrečné sirény. New York se ve druhé třetině hodně zlepšil, vytvářel si tlak a ve 26. minutě se dočkal srovnání z hole Anthonyho DeAngela. Jenže ve 34. minutě hráli hosté přesilovku a bombou od modré opětovně strhl vedení na stranu Arizony Alex Goligoski. Nebyl to ale poslední gól této části, neboť přesilovku poté dostali i domácí, po kombinaci u branky se zblízka trefil Anthony DeAngelo a svou dnes druhou brankou upravil na současných 2:2.
40:00'
39:54'
Kreidera do zakončení nepustil Hinostroza, oba hráči skončili za Kuemperovou brankou.
39:17'
Georgijev podržel svůj tým, zasáhl proti Dvorakovi, který zakončoval z podobné pozice, jako před chvílí na druhé straně DeAngelo.
38:27'
Arizona je usazena v útočném pásmu, chce si opětovně vzít své vedení.
38:00'
Rangers právě vstřelili branku!
Domácí využili alespoň přesilovku pět na čtyři, skóre je opět vyrovnané. Hráči v modrém se stáhli k brankovišti, zleva přihrával Strome a najíždějící ANTHONY DEANGELO zblízka překonal marně se přemisťujícího Kuempera. Asistence: Ryan Strome, Kaapo Kakko.
37:04'
Neuspěl ani Kreider, toho vychytal připravený Kuemper.
36:42'
Kreider z úhlu nedokázal překonat Kuempera, přitom chvíli před ním mohl už z mezikruží pálit Panarin.
36:06'
No ale pozor, hosté zároveň při střídání hráli v dokonce sedmi lidech a je tu trest za příliš mnoho hráčů na ledě. Domácí mají přesilovku pět na tři! Trest odsedí Conor Garland.
36:06'
Pokus o rychlé přesunutí hry do útoku skončilo postavením mimo hru domácích, v nepovoleném postavení byl Zibanejad, který se po trefě pukem do obličeje nestačil vrátit na střídačku.
35:15'
Přesilovku si zahrají i domácí, na trestnou lavici zamířil Christian Fischer za vyhození puku z ledové plochy.
34:50'
New York se samozřejmě snaží o co nejrychlejší srovnání, zatím ale naráží na dobře pracující obranu hostů.
33:46'
Přesilovka je nakonec využitá a Arizona opět vede. Od modré čáry napřáhl ALEX GOLIGOSKI a jelikož toho Georgijev mnoho neviděl, tak se dělovka zastavila až v síti branky domácích. Asistence: Jakob Chychrun, Nick Schmaltz.
33:12'
Opět je puk až u Kuempera, Arizona tak buduje další postupnou útočnou akci.
32:46'
Po několika výměnách puku pálil od modré čáry Ekman-Larsson, při svém nápřahu ale zlomil hůl...
32:03'
Úvod oslabení se domácím vydařil, po buly vyhodil po mantinelu Mika Zibanejad.
31:52'
Je tu dnes v pořadí třetí přesilovka pro hostující Arizonu, dvě minuty za podrážení dostal Pavel Bučněvič.
31:45'
Ke kruhům dostal přihrávku Hinostroza, svým tělem ji zastavil Lemieux.
31:20'
Puk za Kuemperovou brankou, oba celky střídají během hry.
30:24'
Söderbergova střela ze střední vzdálenosti byla zablokována houštinou těl před Georgijevem, puk se k brankáři vůbec nedostal, puk pak z pásma dostal Zibanejad.
29:49'
Vhazuje se ve středním pásmu, důvod se opět chvíli vysvětloval u střídačky New Yorku.
28:47'
Chychrun pálil dvakrát od modré čáry, první pokus šel mimo, druhý už pokrýval Georgijev.
28:22'
Protečovaný puk skončil za brankou New Yorku, Richardson se k němu dostat nedokázal.
27:44'
Tečovaný pokus Kuempera donutil vystrčit rychlý pravý beton. Puk zastavil, o zbytek se postarala jeho obrana.
26:40'
New York je ve druhé třetině jako vyměněný, je aktivní a tlačí se před Kuempera. Další ránu na něj vyslal Fox, gólman Arizony vyrazil.
26:09'
Mnoho ale nescházelo a Arizona zase vedla. Domácí obrana nechala na pravé straně volného Fischera, toho ale zvládl vychytat skvělý Georgijev.
25:04'
Je srovnáno! Na modré obranné čáře vybojoval puk Bučněvič, najel si do útočného pásma, kde nabídl žabičku Lemieuxovi. Jeho kličku ještě Kuemper vyřešil, dojíždějící ANTHONY DEANGELO už ale doklepával do poloodkryté branky! Asistence: Brendan Lemieux, Pavel Bučněvič.
24:01'
Přihrávku mezi kruhy dostal Panarin, z dobré pozice ale Kuemperovu branku minul!
23:33'
Začalo se hrát v opravdu vysokém tempu, hra se přelévá z jedné strany na druhou.
23:20'
K individuální akci našlápl Zibanejad, po průjezdu do útočného pásma se nacpal i ke střele, trefil ovšem pouze tyčku!
22:53'
Georgijev zakročil svým ramenem proti střele od pravého mantinelu, autorem byl Schmaltz.
22:04'
Skjei nemohl Kuempera svou střelou z ostrého úhlu ohrozit, puk skončil v rohu.
21:28'
Jak vidno, tak i nadále pokračuje nápor hostů. Keller se i proti přesile málem prosadil do zakončení.
20:58'
Po zisku puku se rychle proti domácí brance rozjel Kessel, ten svůj brejk ale nezakončil přesně.

Trestné minuty: 4:0
Je za námi první třetina, kterou střelecky zcela ovládla hostující Arizona. Ta měla navíc k dispozici dvě přesilové hry, ani jednu však nevyužila. Ze své velké převahy hosté vytěžili pouze jedinou branku, na začátku 14. minuty se trefil Lawson Crouse. Domácí tým ohrozil Kuemperovu branku pouze čtyřikrát a tak se nelze divit, že při odchodu do kabin se z tribun neslo nespokojené bučení.
20:00'
19:40'
Zprava vyslal svižný pokus Ekman-Larsson, Gergijev měl docela co dělat, aby prudký pokus vytěsnil.
19:01'
V daleko lepší pozici byl po DeAngelově přihrávce Lemieux, po pasu pálil z první, šlo to ale těsně vedle.
18:44'
DeAngelo zasprintoval pravým křídlem, po přebruslení soupeře i vystřelil, Kuemper vyrazil do rohu.
18:14'
Zibanejad dobře pokryl nahozený puk do pásma domácích, soupeře do akce nepustil a sám založil protiútok.
17:41'
Zakázané uvolnění i na straně Arizony, hra se stěhuje před Kuempera.
16:48'
Söderberg u modré čáry hledal najíždějící spoluhráče, puk ale pouze prolétl prostorem a skončil za brankou.
16:14'
Zibanejadovi se nelíbil verdikt o odpískání zakázaného uvolnění, vedl dlouhou diskusi s čárovým sudím, verdikt už však zůstal beze změny.
15:52'
Teď už ale Georgijev musel zasahovat, řítila se na něj hostující letka, brankář New Yorku vyrazil prudkou střelu zleva.
15:18'
Hosté i nadále u puku, nyní se ale nedostali do pořádné akce a přišlo vyhození.
13:06'
Je tu první gól! Po pravé straně se do útočného pásma dostal Söderberg, zpoza branky poslal pa na Fischera, jeho střelu ještě Georgijev zvládl vyrazit, ale na dorážku LAWSONA CROUSEHO už byl krátký. Asistence: Christian Fischer, Carl Söderberg.
11:11'
New York přečkal i druhé oslabení, hosté však dávají soupeři skutečně zabrat.
10:16'
Kessel minul, puk ale zůstává v útočném pásmu Arizony.
09:34'
Hned dvě rány letěly na domácí branku, a to od Stepana a hned poté i od Kessela. Georgijev zastavil obě rány.
09:11'
Druhá přesilovka pro Arizonu, dvouminutový trest za krosček dostal Pavel Bučněvič.
07:59'
Arizona zatím vůbec nepouští domácí tým no nějakého výraznějšího držení puku, hosté ale dávají Georgijevovi docela zabrat.
04:39'
Je po přesilovce hostů, Fox se už vrátil na ledovou plochu.
04:31'
Příklepem pálil Ekman-Larsson, Georgijev měl práci a zvládl tuto ránu zastavit.
02:39'
Je tu pevní vyloučení, přesilovku si zahrají hosté. Dvě minuty za držení hole dostal Adam Fox.
02:35'
Ekman-Larsson se dostával ke střele, byl však zablokován Howdenem.
00:06'
Hned po šesti vteřinách tu máme přerušení, puk skončil mimo hrací plochu, a to na střídačce.
00:01'

New York Rangers: Georgijev (H. Lundqvist) – Trouba, Hájek, DeAngelo, Skjei, Fox, M. Staal (A) – Fast (A), Zibanejad (A), Panarin – Kakko, B. Howden, Kreider – Bučněvič, R. Strome, Lemieux – McKegg, L. Andersson, Br. Smith.

Arizona Coyotes: Kuemper (Raanta) – Demers, Ekman-Larsson (C), Goligoski, Chychrun, Capobianco, Ljubuškin – Kessel, Stepan (A), Keller – Schmaltz, Dvorak (A), Garland – Fischer, Söderberg, Crouse – Hinostroza, Richardson, Grabner.

Rozhodčí: Hanson, Kozari – Tobias, Smith.
Oba týmy jsou již na ledové ploše, zápas za pár okamžiků začne.
Zápas v Madison Square Garden začne v 1:00, takže si nastavte budíky a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.