NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  San Jose : Kings - 28. prosince 2019   04:00

San Jose
San Jose
26:16' E. Karlsson (Marleau, J. Thornton) • 31:39' J. Thornton (R. Šimek, Marleau)
2:3
(0:0, 2:0, 0:2 - 0:1)
Kings
Kings
41:30' Frk  (Prochorkin, J. Carter) • 58:36' Frk  (J. Carter, Prochorkin) • 61:31' J. Carter  (Iafallo, A. Kempe)
San Jose
Kings

Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
3. Patrick Marleau (SJS) 0+2
San jose sice vedlo po dvou třetinách 2:0, ale ve třetí části zápasu se do toho obul Martin Frk. Český útočník nastoupil ke svému prvnímu utkání v dresu Kings a dvěma góly si vynutil prodloužení. V něm jeho spoluhráči dokázali vstřelit vítěznou branku a odvážejí si z ledu soupeře dva body.
61:31'
Los Angeles právě vstřelilo branku!
Obrovské zaváhání obrany San Jose. Domácí neodpálili odražený puk, nechali do doklouzat mezi kruhy, kam sice skočil Dell, ale rychlejší byl Iafallo. Ten trefil JEFFA CARTERA do brusle a hostující útočník úspěšně doklepl puk do klece. Asistence: Alex Iafallo, Adrian Kempe.
60:56'
Burns po buly v útočném pásmu zvedl svou střelu před brankovištěm až moc a trefil horní tyč!
60:49'
Couture se vřítil k brance soupeře z levé strany a snažil se trefit mezi betony. Campbell puk zachytil.
60:01'
60:00'
59:20'
Dell musel čelit hodně nepříjemné střele z levé strany, ale povedlo se mu uhájit své brankoviště.
58:36'
Po dlouhé době se Kings vrátili do útoku, Campbell už pelášil na střídačku, a přišla znovu chvíle MARTINA FRKA! Na něj se povedlo procpat přihrávku přes dva protihráče, aby v prostoru před brankovištěm zužitkoval svou velkou šanci. Asistence: Jeff Carter, Nikolaj Prochorkin.
57:40'
Znovu se hraje delší úsek bez přerušení. Sharks se snaží držet puk mimo své pásmo.
56:20'
O útočné pásmo ovšem hosté přišli a musí se vracet do vlastní zóny.
55:55'
Kings se snaží nakopnout k závěrečnému tlaku.
55:05'
Hra je přerušena a bude se vhazovat ve středním pásmu. Napřed ale komerční pauza.
54:02'
Sharks se dopustili zakázaného uvolnění.
53:21'
Hra se dostala zase před Della, který musel zasáhnout proti Kempemu.
52:36'
Šikovně se před brankou obtočil kolem své osy Sorensen, ale s ním si Campbell poradil.
52:07'
Campbell zastavil dalekou střelu Kanea a raději přerušil hru, než aby riskoval možnou dorážku domácích.
50:49'
Komerční přestávka.
50:22'
Lizotte mezi kruhy našel střeleckou pozici, ale ne recept na Della, který jeho zakončení vytěsnil mimo tři tyče.
49:38'
Couture předvedl výpad středem se zakončením před kruhy. Campbell letící puk vyrazil.
49:14'
Iafallo se dral za dorážkou, nastřelil ale jen Dellův beton. Brankář San Jose posléze úspěšně přerušil hru. Komerční pauza.
48:15'
Stále se hraje.
47:40'
Oba celky se prohání po celé délce kluziště. Usadit se v útočném pásmu k souvislejší kombinaci se nedaří.
46:20'
Hra nadále pokračuje, jediné, co tomuto rychlému hokeji nyní chybí, je střelba.
45:25'
Stále se hraje bez přerušení. Třetí třetina má rovněž velmi rychlý spád.
44:17'
Walker od modré čáry orazítkoval jen zadní za brankářem Dellem.
43:50'
Hraje se další z mnoha dlouhých úseků bez přerušení. A také s málem šancí.
42:52'
Kane se už dostal ke střele v pravém kruhu, zblokoval ho ovšem Hutton.
41:30'
Premiéra v dresu Kings jako hrom! MARTIN FRK, který zatím za tento tým hrál jen v přípravě, nabral rychlost, dostal se mezi kruhy, kde přijal přihrávku od zadního mantinelu a pořádně se opřel do střely, kterou překonal Della. Asistence: Nikolaj Prochorkin, Jeff Carter.
41:08'
Zakázané uvolnění San Jose.
40:53'
Lizotte se prodral až před brankoviště soupeře, ale gólovou šanci mu zhatil Hertl, který mu zvládl na poslední chvíli vypíchnout puk.
40:21'
Rychlé zakázané uvolnění Los Angeles.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 05:51.
San Jose ve druhé třetině vybojovalo dvoubrankové vedení. Premiérový gól v sezoně dokázal vsítit Joe Thornton.
40:00'
39:27'
Amadio po rychlém průniku po pravém křídle rychle nacentroval na střed, kam si sjel Kempe. Ten ale nedokázal usměrnit puk na branku.
38:45'
Druhá třetina se blíží ke svému konci. Domácí drží dvoubrankový náskok, byť na střely prohrávají 19-20.
37:53'
Rána Ryana od modré čáry, Dell puk zachytil a přerušil hru.
37:39'
Sharks se nedokázali prosadit při dlouhé přihrávce přes střední pásmo a je z toho jen zakázané uvolnění.
37:13'
Hra je přerušena v obranném pásmu Kings.
36:45'
Kings se zmocnili puku a mohou jej vyvézt ze svého pásma.
36:15'
Až k brance se dostal Karlsson, který se ale s pukem dostal až příliš blízko ke Campbellovi a narazil na jeho beton.
35:13'
Zakázané uvolnění po nepřesné rozehrávce domácích.
34:29'
Roy zkoušel štěstí, ale jeho střela byla sražena do ochranné sítě. Komerční přestávka.
33:39'
Kings při vyhození ze svého pásma trefili střídačku. Vhazovat se bude v jejich obranném pásmu.
32:35'
Podruhé v utkání zazvonila za zády brankáře Della tyč! Velké štěstí pro brankáře Sharks.
31:39'
San Jose právě vstřelilo branku!
Domácí se dostávají do vedení 2:0 a svou první brankou v sezoně se prosadil JOE THORNTON, který si najel mezi kruhy a vytěžil maximum z luxusní přihrávky Šimka, který z otočky poslal zadovku zkušenému veteránovi, jenž podstřelil padajícího brankáře. Asistence: Radim Šimek, Patrick Marleau.
30:32'
Delší pasáž bez šancí ukončil až zákrok Della proti střele zpoza kruhů od Toffoliho. Komerční pauza.
28:46'
Kings se dostali do postavení mimo hru.
27:30'
Noesen nahodil puk ze středního pásma až ke Campbellovi. Ten ale nepřerušuje hru, puk jen odrazil mimo nebezpečí.
26:16'
Po vyhraném buly v útočném pásmu se puk dostal na modrou čáru k ERIKU KARLSSONOVI, který vypálil prudkou střelu pod horní tyč branky soupeře. Asistence: Patrick Marleau, Joe Thornton.
26:11'
Rychlý útok Marleaua, který byl ovšem zblokován vracejícím se obráncem. Puk vyletěl do ochranné sítě. Komerční pauza.
25:03'
Sharks se dopustili postavení mimo hru.
23:50'
Hraje se delší úsek bez přerušení. Toto utkání má celkově hodně plynulé tempo.
22:24'
Thorntonova tečovaná střela z mezikruží Campbella příliš neohrozila. Puk nenabral příliš jiný směr, Campbell byl navíc dobře postaven.
21:58'
Dell musel znovu zasahovat, tentokrát proti protečované střele od Wagnera.
21:23'
Lizotte ohrozil brankáře Della z levé strany brankoviště.
21:11'
Sharks se dostali do postavení mimo hru.
21:05'
San Jose se snažilo hned o dvě rychlé střely, ale bylo zastaveno dvěma úspěšnými bloky.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 04:58.
20:00'
18:40'
18:15'
Další vyhození domácích, první třetina se blíží ke svému konci.
17:45'
Burns vypálil dvakrát od modré čáry, ani jednou na Campbella nenašel recept.
17:02'
Hosté vyhodili puk mimo své pásmo.
16:40'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Nikolaj Prochorkin – 2 min., podrážení).
16:11'
Marleau protečoval před brankářem Campbellem, ten přerušuje hru.
14:40'
Hraje se velmi dlouhý úsek bez přerušení. V tuto chvíli ale i bez šancí.
13:02'
Frk byl zblokován při střele zpoza levého kruhu. Frk se chce v dnešním utkání ukázat, když se konečně dočkal zápasu u hlavního týmu.
12:45'
Sharks s Kings zatím potvrzují, proč jsou nejhoršími týmy celé ligy. Doplácí hlavně na bídnou koncovku.
11:45'
Dell si stáhl k sobě odražený puk a přerušil raději hru, než aby riskoval nápor soupeře.
11:07'
Amadio střílel zpoza kruhů, ale přímo do Della. Komerční pauza.
10:35'
První třetina ubíhá opravdu hodně rychlík. Ferraro střílel od modré, hostující branku minul.
09:06'
08:12'
Hra je přerušena, přichází komerční pauza.
07:46'
07:07'
Za zády Della zazvonila tyč! Krátce předtím střílel i Martin Frk, s tímto pokusem si Dell také poradil. Hosté vyhazují.
05:46'
Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Stefan Noesen – 2 min., nedovolené bránění).
04:50'
Prochorkin znovu na ledě, tentokrát prošel až k brankovišti soupeře, ale na Della nevyzrál.
02:48'
Hosté znovu v útoku. Doughty z pravé strany trefil připraveného Della.
02:10'
Prochorkinova rána od modré čáry, Dell puk vyráží.
01:20'
Souboj dvou nejhorších týmů Západní konference je zároveň duelem o poslední místo v tabulce.
00:45'
Oba týmy se zatím pouze oťukávají a zkouší, co si mohou dovolit.
00:01'

San Jose Sharks: Dell (M. Jones) – Vlasic, E. Karlsson, R. Šimek, Burns, Dillon, Ferraro – E. Kane, Couture, Goodrow – Meier, Hertl, Labanc – Sörensen, J. Thornton, Marleau – M. Karlsson, Kellman, Noesen.

Los Angeles Kings: J. Campbell (Quick) – J. Ryan, Doughty, B. Hutton, Roy, Clague, Walker – Iafallo, Kopitar, Toffoli – A. Kempe, Lizotte, Wagner – Clifford, J. Carter, Luff – Prochorkin, Amadio, Frk..
San Jose je předposledním týmem Západní konference. Na kontě má tři porážky v řadě a jen méně odehraných zápasů je uchránilo od posledního místa. To drží jejich dnešní soupeř z Los Angeles, rovněž se třemi porážkami v řadě.
Vánoční přestávka je u konce a zámořská NHL opět rozjíždí svůj kolotoč zápasů. V tomto přenose se San Jose střetne s Los Angeles.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.