NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  San Jose : Vegas - 23. prosince 2019   04:00

Vegas
37:33' Stastny  (Tuch, Zykov) • 48:05' Theodore  (W. Karlsson, Hague) • 56:35' Marchessault  (R. Smith, W. Karlsson)

Tomáš Hertl (SJS) 0+1, 5 střel, čas na ledě 22:21
Paul Stastny poslal hostující celek do vedení, za domácí dokázal ve třetí třetině vyrovnat Logan Couture. V čase 48:05 Shea Theodore poslal Vegas do vedení, které navýšil v závěru Jonathan Marchessault. Vegas vyhrává tento zápas na ledě San Jose 3:1.
59:44'
59:36'
Brent Burns pálil nepřesně od modré čáry, jeho rána nebyla důrazná.
59:20'
Joe Thornton (San Jose) kombinuje v útočném pásmu.
59:00'
Poslední minuta hry ve třetí třetině.
58:48'
Jeden z hráčů Sharks, Brent Burns, trefil štangli ránou z první od modré čáry.
58:10'
Sharks se nastěhovali do útočného pásma, hostující celek se musí bránit.
58:00'
Domácí celek hraje šest na čtyři.
57:44'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Chandler Stephenson – 2 min., sekání).
57:40'
Sharks hrají bez brankáře.
56:35'
Golden Knights právě vstřelili branku!
Smith už mohl zakončovat, ale našel ještě JONATHANA MARCHESSAULTA, jehož rána sice nebyla podle představ, ale i tak končí kotouč za brankovou čárou. Vegas vede 3:1. Asistence: Reilly Smith a William Karlsson.
56:17'
Buly ve svém obranném pásmu vyhráli domácí, kteří se rychle pokoušeli přenést hru. Píská se však postavení mimo hru. Buly ve středním pásmu.
56:17'
Deryk Engelland (Vegas) pálil z otočky, jeho projektil kryje brankář Sharks. Vhazovat se bude před jeho brankou.
55:36'
Las Vegas rozehrává od své branky, Brent Burns vybojoval kotouč, následně o něj ale domácí přišli.
55:01'
Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, hostující celek vede o jednu branku.
54:41'
Logan Couture (San Jose) pálil přes obránce, jeho projektil postrádal přesnost.
54:30'
Kotouč vypadl z hrací plochy, komerční přestávka.
54:10'
Domácí hráči nyní hrají aktivněji, hosté se musí bránit, což zatím zvládají.
53:30'
Sledujeme hru čtyři na čtyři, William Karlsson (Vegas) se málem dostal do zakončení, ale kotouč mu sjel z hole.
53:03'
Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Evander Kane – 2 min., podrážení).
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Brayden McNabb – 2 min., držení hole).
52:45'
Aaron Dell přerušuje hru, komerční přestávka.
52:30'
Brenden Dillon rozehrává od své branky, domácí celek má jednobrankovou ztrátu na svého soupeře.
52:03'
Max Pacioretty se dostal do zajímavé příležitosti, ovšem jeho rána končí vedle branky. Následná přihrávka byla nepřesná.
51:44'
51:30'
William Karlsson (Vegas) vyhazuje přes všechny čáry, jeho spoluhráči tak mohou vystřídat.
51:08'
Kevin Labanc (San Jose) pálil z dobré pozice, trefil jen beton brankáře Vegas. Ten puk vyrazil před sebe.
50:50'
Domácí rána od modré čáry postrádala přesnost. Následný pokus Kanea zblokovat Stastny.
50:22'
Přesilovka Sharks pokračuje zápas se hosté dobře brání.
50:04'
Hra je nyní přerušena, buly v útočném pásmu Sharks. Ti vyhráli kotouč, ale Brent Burns pálil těsně vedle branky.
49:59'
Tomáš Hertl (San Jose) pálil z bezprostřední blízkosti, Malcolm Subban (Vegas) dokázal pokrýt mezeru mezi betony.
49:42'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Brayden McNabb – 2 min., podrážení).
49:18'
Malcolm Subban (Vegas) nyní podržel své spoluhráče, senzačně pochytal dvě nebo tři velké šance soupeře.
48:05'
Hostující celek se dostává do vedení. Ránou pod horní tyčku se z bezprostřední blízkosti prosazuje SHEA THEODORE. Asistence: William Karlsson a Nicolas Hague.
47:39'
Aaron Dell (San Jose) kryje kotouč po ráně od modré čáry. Komerční přestávka.
46:58'
Paul Stastny (Vegas) ani jeho spoluhráči nedokázali prostřelit brankáře soupeře, nyní Vegas výrazně zlepšilo hru.
46:18'
William Carrier (Vegas) zkoušel tečovat před brankou, jeho zakončení končí vedle branky.
45:28'
Malcolm Subban (Vegas) si dokázal poradit s kotoučem, který byl před brankou tečovaný.
45:07'
Nicolas Hague (Vegas) se propracoval do zajímavé pozice, jeho rána byla domácí obranou zblokovaná do ochranné sítě.
44:55'
Patrick Marleau (San Jose) pálil z dobré pozice před brankou, hra je přerušená. Buly před brankou Vegas.
43:54'
San Jose právě vstřelilo branku!
A je vyrovnáno. Domácí hráči zcela rozebrali obranu soupeře, zcela volný zůstal LOGAN COUTURE. Ten neměl se zakončením problém Asistence: Brent Burns a Tomáš Hertl.
43:03'
Hra se bez výraznějších šancí přelévá ze strany na stranu. Ani jeden celek se nemůže usadit v útočném pásmu.
42:33'
Malcolm Subban (Vegas) si dokázal poradit se šancí soupeře, u tyčky byl včas.
41:38'
Mark Stone (Vegas) zakončoval akci svého celku bekhendovou střelou, ale trefil jen střed branky.
41:18'
Tak ještě jednou zakázané uvolnění. Vegas momentálně diktuje tempo hry, vypracovává si šance.
41:09'
A to třetice zakázané uvolnění, to už sledujeme hru pět na pět. Vzájemně vyloučení hráči se vrací do hry.
41:00'
Další zakázané uvolnění domácích.
40:46'
Jeden z hostujících hráčů pálil nepřesně, domácí se dostali pod tlak, a tak řeší situaci vyhozením přes všechny čáry.
40:01'
Třetí třetina už probíhá, Marc-Édouard Vlasic se dostal do střelecké pozice, ale jeho rána byla zblokovaná
40:01'
Hostují celek se dokázal v tomto zápase chudém na góly prosadit jako první. V závěru druhé třetiny se dokázal prosadit Paul Stastny, jehož rána je zatím rozdílová. Vegas vede na střely 22:18. Malcolm Subban (Vegas) zatím drží čisté konto, Aaron Dell (San Jose) inkasoval jednou.
40:00'
39:27'
Erik Karlsson (San Jose) hlídkoval před brankou, k dorážce se nedostal, velmi dobře zasáhl a kotouč viděl Malcolm Subban (Vegas).
39:05'
Tomáš Hertl pálil, jeho rána byla zblokovaná.
39:00'
Oznámena byla poslední minuta hry ve druhé třetině.
38:49'
Sledovat budeme hru čtyři na čtyři.
38:49'
Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Brenden Dillon – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Ryan Reaves – 2 min., hrubost).
38:49'
Aaron Dell (San Jose) nyní své spoluhráče podržel, další obrovskou šanci měli domácí, brankáře ale nepřekonali. Nosek a jeho formace měla velkou šanci.
37:33'
Krásná přihrávka před branku, Tucha našel PAULA STASTNYHO, jehož projektil zapadl zcela přesně do horní části branky. Aaron Dell (San Jose) na tuto střelu nedosáhl..Asistence: Alex Tuch a Valentin Zykov.
37:11'
Zakázané uvolnění vrací hru před branku Vegas. Buly v útočném pásmu domácího celku.
36:39'
Brent Burns pálil od modré čáry, jeho projektil našel v rukavici hostující brankář. Buly v útočném pásmu San Jose.
36:28'
Brent Burns (San Jose) pálil od modré čáry, jeho rána byla zblokovaná.
36:15'
Mark Stone (Vegas) měl plné ruce práce, aby překazil aktivní hru soupeře.
35:55'
Malcolm Subban (Vegas) má na svém kontě další zákrok, nyní zlepšilo San Jose pohyb a Vegas má problémy.
35:30'
Marc-Édouard Vlasic pálil od modré čáry dvakrát, oba pokusy zastavil brankář Malcolm Subban (Vegas).
35:04'
Dostáváme se do finální fáze hry ve druhé třetině.
34:40'
Zakázané uvolnění znamená, že se bude vhazovat před brankou San Jose.
34:14'
Komerční přestávka je pryč, utkání pokračuje dál. Stále sledujeme bezbrankový stav.
34:06'
Jon Merrill (Vegas) pálil od modré čáry, jeho ránu snadno kryje domácí brankář. Komerční přestávka.
33:34'
Ani jeden celek ve druhé třetině neproměnit přesilovku, navíc si ani výraznější šanci v početní výhodě nepřipsal.
33:18'
Jonathan Marchessault (Vegas) to zkoušel rychlou kličkou před branku, o kotouč ovšem přišel.
33:09'
32:28'
Tomáš Hertl (San Jose) nic nevymýšlel, nabral kotouč a rychle jej odpálil.
32:08'
Brenden Dillon (San Jose) vyhazuje přes všechny čáry, Vegas musí rozehrávat od svého brankáře.
31:15'
Hosté se usadili v útočném pásmu, následně ale Sharks dokázali vyhodit.
31:08'
Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Brent Burns – 2 min., faul loktem).
30:40'
Stefan Noesen (San Jose) měl na hokejce vedoucí branku zápasu, ale sám před Subbanem netrefil branku.
30:05'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i zápase, Vegas hraje se San Jose bez branek.
29:24'
Vegas vyhazuje přes všechny čáry, hosté oslabení zvládli. Domácí v početní výhodě nevymysleli vůbec nic.
28:35'
Erik Karlsson (San Jose) rozehrává od své branky, čas v přesilovce se ovšem krátí.
28:00'
Nate Schmidt (Vegas) výhodně ze svého pásma vyhodil kotouč přes všechny čáry. Domácí se nemohou dostat do útočného pásma.
27:34'
Vegas vyhazují přes všechny čáry.
27:27'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (William Carrier – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
27:11'
Nyní se v útočném pásmu usadit domácí celek, který se pokouší něco vymyslet.
26:34'
Po krátké přestávce pokračuje utkání druhou třetinou.
26:30'
Aaron Dell (San Jose) kryje Tuchovu ránu od modré čáry, komerční přestávka.
25:51'
Šanci jsou k vidění na obou stranách, ale zatím čekáme na úspěšné zakončení.
25:43'
Max Pacioretty pálil, Aaron Dell (San Jose) kryje kotouč, bude se vhazovat před jeho brankou.
24:55'
Joe Thornton nedokázal překonat brankáře, Malcolm Subban (Vegas) špatně vyhodnotil situaci, kotouč nedokázal odehrát. Ale soupeř jakoby se šance zalekl.
24:25'
Reilly Smith (Vegas) měl další šanci, ale ani tentokrát nedokázali hosté trefit branku. Puk končí vysoko nad.
24:03'
Evander Kane (San Jose) zůstal před brankou neobsazený, ale prosadit se nedokázal. Jeho rána končí vedle branky.
23:44'
Nepřesná rozehrávka, vhazovat se bude ve středním pásmu. Převahu mají hokejisté z města v poušti.
22:30'
Golden Knights hrají aktivně, Paul Stastny (Vegas) hlídkoval před brankou, pokoušel tečovat kotouč, ale nepodařilo se mu to.
22:02'
Shea Theodore (Vegas) se dostal ke střele i dorážce, s oběma pokusy si dokázal poradit brankář Aaron Dell (San Jose).
21:42'
Erik Karlsson na modré čáře promáchal, Sharks se do šanci nyní nedostali.
21:15'
Další hostující rána končí nad brankou. Brankář Sharks zasahovat nemusel.
20:33'
William Karlsson (Vegas) dostal výbornou přihrávku od spoluhráče, ale kotouč do odkryté branky zasunout nedokázal. Znovu dobrý vstup Vegas do třetiny.
20:01'
Úvodní buly druhé třetiny pro hostující celek.
20:01'
Po první třetině platí bezbrankový stav, oba celky si dokázaly vypracovat dobré střelecké pozice, ale brankáři zatím zůstávají nepřekonaní. 13:7 vede Vegas na střely na branku.
20:00'
19:17'
19:08'
Barclay Goodrow (San Jose) vyhazuje přes všechny čáry.
18:52'
Aaron Dell si počkal na střelu Marka Stonea a kotouč ukryl do rukavice, dobrou šanci měl nyní také hostující celek.
18:35'
Tomáš Hertl našel Evandera Kanea, který v situaci dva na jednoho pálil při vlastním oslabení, ale brankáře Vegas neprostřelil.
17:48'
Jonathan Marchessault pálil z první, kotouč se k němu odrazil, brankáře ale prostřelit nedokázal. Aaron Dell (San Jose) výborně zasáhl.
17:17'
Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Erik Karlsson – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
16:30'
5:11, tak vypadá statistika střel na branku. Vegas je v tomto zápase aktivnější, nastřelilo i brankovou konstrukci.
15:45'
Buly ve středním pásmu.
15:35'
Nicolas Hague (Vegas) trefil tyč tyč a pak se puk odrazil pryč. Následuje komerční přestávka. Dobrá příležitost hostujícího klubu.
15:01'
Dostáváme se do finální fáze první třetině, San Jose rozehrávalo na icing, buly před brankou Sharks.
14:30'
Brayden McNabb (Vegas) čekal na dostřídání spoluhráčů, rychle se Vegas dostalo do útočného pásma, ale vypálit nedokázalo.
13:44'
Patrick Marleau (San Jose) rozehrával od své branky, následně tečoval kotouč před brankou, ale puk končí v rohu hrací plochy.
13:00'
Erik Karlsson (San Jose) nahodil kotouč do útočného pásma, Kevin Labanc (San Jose) jeje vybojoval. Ale Malcolm Subban (Vegas) zasáhl.
12:39'
Deryk Engelland (Vegas) rozehrává od své branky, domácí celek brání velmi dobře a hráči Vegas naráží na připravenou obranu soupeře.
12:05'
Komerční přestávka.
11:42'
Zbytečně se nepřerušuje, sudí v tomto zápase nemají mnoho práce.
10:43'
Sledujeme pasáž hry, která je plná nepřesností, ani jeden celek se nemůže stabilněji usadit v útočném pásmu.
10:01'
Polovina třetiny je pryč, sledujeme rychlý hokej, výraznější šanci si dokázal vypracovat hostující celek.
09:23'
Špatná rozehrávka Vegas, je z toho zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou hostujícího celku. Čtvrtá formace chybovala a nepřesně rozehrávala.
08:20'
Melker Karlsson (San Jose) se dostal do útočného pásma, jeho rána od modré čáry byla zblokovaná. Reilly Smith (Vegas) zahrál hodně obětavě.
07:55'
Malcolm Subban (Vegas) kryje další střelecký pokud, zakončoval z otočky Evander Kane (San Jose).
07:27'
Chandler Stephenson (Vegas) se dostal špatně do útočného pásma, Vegas se píská postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu.
06:41'
Zakázané uvolnění se nepíská, Aaron Dell (San Jose) musí hrát od své branky.
06:13'
Nicolas Hague (Vegas) pálil od modré čáry, Aaron Dell (San Jose) kryje jeho nahození. Komerční přestávka.
05:54'
Evander Kane napadal hostující rozehrávku, což se mu podařilo, kotouč mají domácí. Nakonec je z toho icing.
05:10'
Max Pacioretty (Vegas) se prodral do střelecké pozice, ale jeho projektil dokázal domácí brankář vyrazit nad branku. Vegas prožívá povedený vstup do zápasu.
04:08'
Joe Thornton (San Jose) to zkoušel individuálně, ale prosadit se nedokázal.
03:30'
Oddechový čas pro hosty.
03:26'
Aaron Dell (San Jose) má na svém kontě další zákrok, Vegas hraje aktivně.
03:08'
Max Pacioretty (Vegas) dobře zakončoval, jeho ránu senzačně vyrazil rukou Aaron Dell (San Jose).
02:36'
Reilly Smith (Vegas) byl zcela volný před brankou, ale zpracovat přihrávku spoluhráče nedokázal. Střílený pas končí v rohu hrací plochy.
02:04'
San Jose znovu vyhazuje přes všechny čáry.
01:30'
Přesilovka pro Vegas. Domácí se ale hned osvobozují.
01:30'
00:18'
Timo Meier (San Jose) to zkoušel individuálně, ale jeho střelecký pokus nebyl nejpřesnější.
00:01'

San Jose Sharks: Dell (M. Jones) – Vlasic, E. Karlsson, Dillon, Burns, Middleton, Heed – E. Kane, Couture, Marleau – Hertl, J. Thornton, Labanc – Sörensen, Goodrow, Meier – M. Karlsson, Kellman, Noesen.

Vegas Golden Knights: M. Subban (M.-A. Fleury) – McNabb, Schmidt, Hague, Theodore, Merrill, Engelland – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith – Pacioretty, Stephenson, Mark Stone – Zykov, Stastny, Tuch – Carrier, Nosek, Reaves.

Rozhodčí: StPierre, Brenk – Knorr, Murphy.
San Jose Sharks odehrálo 37 zápasů s bilancí 11-5-2-19 a získalo 34 bodů. Z posledních pěti zápasů vyhrálo jediný. Poradilo si s Vancouverem Canucks 4:2. Nestačilo na Nashville Predators 1:3, New York Rangers 3:6, Arizonu Coyotes 2:3 a St. Louis Blues 2:5. V tabulce Pacifické divize je na předposlední pozici.
Vegas Golden Knights odehrálo 38 zápasů s bilancí 14-5-6-13 a získalo 44 bodů. V tabulce Pacifické divize je na druhé pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrálo tři. Poradilo si s Dallasem Stars 3:2 v prodloužení, Vancouverem Canucks 6:3 a Minnesotou Wild 3:2. Nestačilo na St. Louis Blues 2:4 a v prodloužení na Vancouver Canucks 4:5 v prodloužení.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí San Jose Sharks a Vegas Golden Knights.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.