Vancouver - Devils | ONLINE | 10.11.2019 22:00 | NHL 2019/2020 | ŽIVĚ | iSport.cz

NHL - NHL (základní část) -  ONLINE PŘENOS -  Vancouver : Devils - 10. listopadu 2019   22:00

Ukončeno
Vancouver
Vancouver
32:40' Boeser (J. T. Miller, Q. Hughes)
1:2
(0:2, 1:0, 0:0)
Devils
Devils
11:48' Simmonds  (Palmieri, Hall) • 12:10' Bratt  (Severson, Zacha)
Vancouver
Sestavy:
Markström (Demko) – T. Myers, Edler (A), Ch. Tanev (A), Q. Hughes, Stecher, Jo. Benn – Virtanen, Horvat (C), Bärtschi – Boeser, E. Pettersson, J. T. Miller – Leivo, B. Sutter, Pearson – Gaudette, Beagle, Schaller.
Rozhodčí
Peel, Joannette – Nagy, Gibbons
Rogers Arena, Vancouver
18 871 diváků
Devils
Sestavy:
Blackwood (Schneider) – Severson, A. Greene (C), P. K. Subban, Butcher, Tennyson, Müller – Palmieri, J. Hughes, Hall (A) – Bratt, Hischier, Zacha – N. Gusev, Zajac (A), Coleman – Simmonds, Rooney, Wood.
Přenos se aktualizuje automaticky

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost.
Československá stopa v utkání:
Pavel Zacha (NJD)
0+1, 1 střela, čas na ledě 12:13.
Tři hvězdy utkání:
1. Wayne Simmonds (NJD) 1+0
2. Brock Boeser (VAN) 1+0
3. Mackenzie Blackwood (NJD) 30 zák., 1 gól, 96,8.
Statistiky utkání:
Střely na branku: 31 – 27 (8:11, 14:11, 9:5)
Zablokované střely soupeře: 15 – 23
Trestné minuty: 4 – 6
Využité přesilové hry: 1/3 – 1/2
Vyhraná vhazování: 53% – 47%
Bodyčky: 24 – 13.
Je dobojováno! Máme za sebou utkání, které rozhodla kratičká pasáž okolo dvanácté minuty, kdy za Devils krátce po sobě skórovali Simmonds a Bratt. Druhá a třetí třetina už patřila kanadskému mužstvu, které ve třiatřicáté minutě zásluhou Boesera snížilo. S blížícím se koncem zápasu začala být hra hodně nervózní, čemuž nejednou pomohl i diskutabilní výkon hlavních rozhodčích. Canucks ostřelovali Blackwooda ze všech možných pozic, ale na vyrovnání už nedosáhli. Znamená to pro ně už čtvrtou prohru v řadě, zatímco Devils slaví teprve pěti vítězství v sezóně.
Konec zápasu.
59:55'
Ďáblové vyhodili na icing, jenže pak dobrých deset vteřin udrželi kotouč v boji u hrazení a po jeho skončení už nezbyl téměř žádný čas.
59:25'
Blackwood vykopl jednu z mnoha střel Quinna Hughese. O chvíli později to zase zkoušel Pettersson, ale to už zase zafungovala obrana Devils.
59:05'
Pettersson dvakrát pálil od modré. Znovu se to ale obešlo bez zásahu hostujícího gólmana, jehož spoluhráči odvádí neskutečně obětavý výkon.
59:00'
Poslední minuta třetí třetiny.
58:45'
Teď už jsou Kosatky v útočném pásmu. Neustále se ale pohybují jen u hrazení, odkud nemají možnost vystřelit.
58:15'
Severson zkusil trefit prázdnou branku z obranného pásma. Gól na 3:1 nedal, ale díky teči obránce aspoň nezpůsobil icing.
58:04'
Jacob Markström opustil domácí branku a to znamená jediné – Canucks to zkusí při hře v šesti proti pěti!
57:23'
Alexander Edler rovněž dvakrát za sebou napřahoval od modré, ale Mackenzie Blackwood nemusel v hostujícím brankovišti ani jednou zasahovat.
57:06'
V některých situacích se Canucks až příliš spoléhají na obránce Hughese, který musel nahazovat od modré, ale trefil jen jednoho z protihráčů.
56:35'
Zakázané uvolnění Devils se nepíská, takže hodně využívají Quinn Hughes musí rozjíždět domácí útok od vlastní branky.
56:06'
Kyle Palmieri vyjel zpoza branky, ale střelou z otočky nenašel žádnou mezeru u levé tyče Markströmovy klece.
55:55'
Tohle se Tyleru Myersovi moc nepovedlo. Kotouč nahazoval ještě před červenou čarou a to způsobilo zbytečný icing.
55:10'
Stecherovo nahození bylo sražené, volný puk si sebral Sven Bärtschi a ten ho pro změnu neprocedil přes blokujícího Willa Butchera.
54:19'
Hischier udělal chybu v obranném pásmu, kterou za něj musel napravit Blackwood. Na tom si tentokrát vylámal zuby Brock Boeser.
54:05'
Tanev přihrál po modré Quinnu Hughesovi, který nevystřelil švihem vůbec špatně, ale Blackwood vyrážečkou nasměroval kotouč k zadnímu mantinelu.
53:40'
Jack Hughes poslal puk přes střední pásmo jen na svého bratra, který hájí barvy dnešního soupeře New Jersey.
53:02'
Myersova střela od modré dosti překvapila Blackwooda, který puk na poslední chvíli vyrazil k Millerovi. Tomu se okamžitě vrhl pod nohy Subban, jenž zabránil dorážce.
52:40'
Z nepřesné rozehrávky Canucks resultuje nevynucené zakázané uvolnění a vhazování po pravé ruce Jacoba Markströma.
52:15'
Míchání domácí sestavou pokračuje. Pettersson teď měl po svém boku Gaudettea a Schallera, nicméně spolu nic nevmysleli.
51:25'
Hischier přihrál do rohu Simmondsovi, který opět vracel puk po prknech za Markströma a tam si jej vybojovali domácí obránci.
50:50'
Hodně nervózní třetí třetina se mezitím překlopila do druhé poloviny. Vancouver stále ztrácí jediný přesný zásah.
49:57'
Celá situace se ještě zkoumala u videa, ale to původní výrok sudích jen potvrdil. Branka byla posunuta dávno předtím, než se Markström posunul s pukem za brankovou čáru.
49:57'
Po nepřesné střele Edlera jeden z domácích přihrával do druhé vlny. Puk si sebral Hall, který zrovna vyšel z trestné lavice a namířil si to vstříc Markströmovi, který jeho střelu do horní poloviny branky vyrazil. Kotouč se poté přeci jen dostal za brankovou čáru, ale to už byla domácí klec posunuta klouzajícím Edlerem.
49:44'
Hosté v plném počtu.
49:17'
A do třetince Quinn Huges, jehož tečovaná střela skončila na zadním mantinelu a Ďáblům se po těžké minutě povedlo vyhodit.
48:53'
Mackenzie Blackwood znovu jen vyrazil puk, který na něj zprava vypálil Pettersson. Nyní už je to velký tlak domácí pětice.
48:36'
Další rána domácího obránce, která tentokrát letěla mezi tři tyče, ale MacKenzie Blackwood i tentokrát dokázal zasáhnout.
48:18'
Quinn Hughes to zkusil od modré a tečovaný puk proletěl jen malý kousek vedle levé tyče Blackwoodovy klece.
48:11'
Začátek přesilové hry Vancouveru ale nevyšel. Po prohraném buly se musí domácí tým složitě prokousávat do útočného pásma.
47:44'
Tak to je velká satisfakce pro domácí fanoušky! Pettersson v rohu hřiště narazil na mantinel Halla, který podle rozhodčích přihrál svůj pád!
47:14'
Pokračující aktivitu Vancouveru přibrzdil odpískaný ofsajd. Oba týmy tak mají čas na prostřídání.
46:58'
Pearson přihrál na střed Horvatovi, který mu vrátil puk před pravý kruh, nicméně Blackwood střelu zápěstím vyrazil.
46:14'
Jordie Benn srazil Rooneyho přihrávku do ochranné sítě. Pokračovat se bude po reklamní přestávce.
45:45'
Canucks po neodpískaném faulu na Petterssona přeřadili na vyšší rychlostí stupeň. V tlaku jim nyní pomáhá i probuzené obecenstvo.
45:19'
Edler z jedničky přihrával do levého kruhu, odkud neuspěl Virtanen. Z pravého mantinelu pak přiletěl ještě jeden puk, který Blackwood už poněkolikáté jenom vyrazil do mely před sebou.
44:46'
Elias Pettersson zachytil špatnou rozehrávku. Hned vzápětí byl jednoznačně podražen Seversonem, ale rozhodčí k překvapení všech faul neviděli.
44:16'
Palmieri tečoval Hallovu prudkou střelu švihem. Domácí gólman zasahovat nemusel, stejně jako chvíli předtím proti Subbanovi.
43:40'
Horvat centroval z levého mantinelu, jenže puk letěl příliš vysoko a nepokrytý Josh Leivo nedokázal basebalově zakončit.
43:15'
Horvat přihrál o krajní mantinel na Pearsona, který se zničehonic zjevil v přečíslení dvou na jednoho. Blackwood jeho střelu z pravého kruhu vyrazil a dorážce už čelit nemusel.
42:56'
Simmonds po dosti hluché pasáži zahájil zajímavý průnik po ose hřiště. V obležení tří obránců mu ale puk utekl až k zasahujícímu Markströmovi.
42:12'
Gaudette neměl moc velkou šanci zpracovat přihrávku od Quinna Hughese. Ten se musí činit i v defenzivní činnosti.
41:25'
Sven Bärtschi přihrávkou z krátkého mantinelu neúspěšně hledal Virtanena a puk dokonce opustil útočné pásmo domácích Kosatek.
41:12'
Tyler Myers jen slabě nahodil puk před Blackwooda, který bezpečně zakročil i přes clonícího Joshe Leiva.
40:46'
Jako slepý k houslím se dostal k dobré střele Subban, před kterým se zastavil odražený puk. Rychlé zakončení švihem ale proletělo nad brankou.
40:01'
Začala třetí třetina.
Statistiky po 2. třetině:
Střely na branku: 22 – 21 (8:11, 14:10)
Zablokované střely soupeře: 15 – 10
Trestné minuty: 4 – 4
Využité přesilové hry: 1/2 – 1/2
Vyhraná vhazování: 55% – 45%
Bodyčky: 19 – 11.
Ve druhé třetině bylo více rušno v útočném pásmu Vancouveru, za který v čase 32:40 snížil na rozdíl jediné branky Brock Boeser. Domácí si v dalších minutách vytvořili i další šance, ale zároveň si několikrát museli oddechnout po rychlých brejcích Devils. Na stavu 2:1 pro New Jersey se každopádně nic nezměnilo, a tak se můžeme těšit na dramatickou koncovku.
40:00'
Druhá třetina skončila.
39:22'
Myers přihrál do pravého kruhu Horvatovi, který si počkal, až mu Müller odklouže z cesty. Blackwood jeho střelu neudržel a měl kliku, že dorážka Schallera letěla mimo tři tyče.
39:00'
Poslední minuta druhé třetiny.
38:49'
Kyle Palmieri jen protečoval prudkou přihrávku. Zakázané uvolnění ale nezavinil, neboť puk letěl přesně k Markströmovi, jenž se musel zapojit do hry.
38:02'
Dnes nevýrazný Elias Pettersson se posouval z pravé strany až k brankovišti. Během své cesty byl podražen, ovšem rozhodčí zůstali v klidu.
37:39'
Počet střel na branku začíná pomalu narůstat. Další zákrok si teď připsal i Blackwood, kterého z levého mantinelu prozkoušel Tanner Pearson.
37:27'
Benn ztratil puk v obranném pásmu. Coleman přihrávkou na Guseva vyrobil přečíslení dvou na jednoho, ovšem ruský útočník recept na překonání švédského gólmana Vancouveru nenašel.
36:57'
Přihrávka rukou zastavila další rozjezd útoku Vancouveru, který má ve druhé třetině rozhodně více ze hry.
36:35'
Blackwood si rozmyslel výlet za pukem po neodpískaném icingu a v dalších vteřinách tak musel řešit dva vcelku povedené pokusy Gaudettea a Schallera.
36:04'
Taylor Hall vyřešil akci dva na dva rychlou střelou z pravého kruhu, kterou Markström lapačkou ztečoval až do ochranné sítě.
35:41'
Stecherovo nahození sebral Butcher, po němž chtěl uklidnit hru Jack Hughes, nicméně puk na hokejce neudržel.
34:56'
Leivův pas z levé strany skončil v moci Devils, kteří rychle otočili hru, ale ani Woodova přihrávka před branku svého adresáta nenašla.
34:47'
Tanner Pearson přihrál z krátkého mantinelu do mely před brankou, kde se k zakončení protlačil Miller, ale za Blackwooda kotouč nepropašoval.
33:59'
Dalekonosnou střelu švihem z dílny Taylora Halla zlikvidoval Markström pro změnu pravým betonem.
33:29'
Benn rozehrál pod tlakem jen na Müllera. Ten si ale počínal ještě hůře a nechal se obrat o puk Gaudettem, jehož střelu z pravého křídla Blackwood kontroloval vyrážečkou.
32:40'
Vancouver právě vstřelil branku!
Mackenzie Blackwood své třetí konto proti Kosatkám neudrží! Quinn Hughes po ztrátě útočného pásma nechal rozehrávku na J. T. Millera, který našel rozjetého BROCKA BOSERA a ten prudkou střelou z pravého kruhu trefil přesně k vzdálenější tyči. Asistence: J. T. MIller, Quinn Hughes.
32:16'
Podruhé mohou domácí snížit v přesilové hře. Za držení odjel na lavici hanby Matt Tennyson.
31:46'
Virtanen dojel Pearsonovo nahození. Zakázané uvolnění se nepískalo, nicméně Devils si kotouč i tak rychle vybojovali.
31:18'
Nico Hischier v situaci tři na dva nepřihrával do stran a sám střílel do hokejky Hughese, od které šel puk na zadní mantinel.
30:56'
Domácí kouč od začátku druhé třetiny hodně míchá se sestavou. Ve formaci s Horvatem a Millerem se nyní objevuje Tanner Pearson.
30:26'
Simmonds v pomalém brejku tři na dva posunul puk přes obránce na Rooneyho, ale ten si zblízka na domácího gólmana nepřišel.
29:25'
Jack Hughes několikrát zachytil puk ve středním pásmu. Už ale potřeboval střídat a jen nahodil za branku k Bennovi.
28:49'
Edler chybně rozehrál a pak nestíhal Halla. Ten dostal skvělý pas do jízdy od Subbana, ovšem Markström bekhendový blafák zneškodnil!
28:23'
Zajac z pravého mantinelu nahazoval puk před branku, ovšem Gusev ho nedokázal zkrotit natolik, aby z bezprostřední blízkosti pořádně zakončil.
27:45'
Bo Horvat projel do útočného pásma a ve finále rozdělil puk doprava na Leiva, který slušně pálil k bližší tyči, nicméně tam se zjevila mrštná Blackwoodova lapačka.
27:01'
Benn přihrál po modré čáře na Stechera, jehož pokus pokazila hokejky Pavla Zachy. Blackwood musel předvést rutinní zákrok až po Bennově střele z vrcholku levého kruhu.
26:17'
Rooney už neměl kudy, a tak posunul puk do strany na Zachu, jehož střelu švihem Markström vynikajícím zákrokem lapačkou zlikvidoval.
26:15'
Mirco Müller na konci střídání posouval přihrávku před Guseva, který proti hráčské přesile Vancouveru neměl šanci kotouč udržet.
24:46'
Blackwood neměl ideální výhled na střelu od modré, kterou solidně trefil Alexander Edler. Byl ale dobře postavený a puk díky tomu vyrazil.
23:44'
Wood hledal u mezikruží Hischiera, nicméně puk prošel až za něj na Bratta, kterému rozměry branky opět nedostačovaly.
23:02'
Tanev střílel hned po buly, ovšem Blackwood stačil zasáhnout vyrážečkou. Od modré čáry vzápětí minul cíl Josh Leivo.
22:46'
Na modré čáře stojící Matt Tennyson už mířil přesněji. Markström na jeho pokus dobře viděl a připsal si poměrně snadný zákrok.
22:28'
Wayne Simmonds převzal puk od Zachy, ale prudkou střelou švihem domácí branku rovněž přestřelil.
22:03'
Tyler Myers dostal ránu do kotníku od Zajace, který chvíli předtím protečoval letící centr mimo prostor Markströmovy branky.
21:28'
Boeser bekhendem nahrál mezi kruhy Millerovi a ten ještě našel napravo Petterssona, který měl před sebou poloprázdnou branku, ale puk do sítě přesto nedostal!
21:05'
Edler mimo hru kolidoval s Hallem. Domácí obránce odjel na střídačku, ale zřejmě to bylo jen kvůli poškozené hokejce.
20:44'
Josh Leivo neměl ve středním pásmu komu rozehrát. Zvolil tedy nahození a to se svezlo po prknech až do ochranné sítě.
20:01'
Začala druhá třetina.
Statistiky po 1. třetině:
Střely na branku: 8 – 11
Zablokované střely soupeře: 8 – 5
Trestné minuty: 4 – 2
Využité přesilové hry: 1/2 – 0/1
Vyhraná vhazování: 50% – 50%
Bodyčky: 9 – 5.
Je za námi první třetina, ve které se děly zajímavé věci zejména v přesilových hrách. Tu první Devils nevyužili, nicméně po krosčeku Benna už otevřel skóre dorážející Simmonds. Za dalších dvaadvacet vteřin inkasoval Markström i podruhé, když Seversonovu střelu od modré čáry šikovně tečoval Jesper Bratt. Canucks si rovněž vytvořili největší tlak v přesilovce, kdy Blackwood několikrát za sebou neudržel puk ve výstroji, ale i tak domácí šance přečkal bez úhony.
20:00'
První třetina skončila.
19:26'
Schaller protečoval Tanevovu přihrávku až za hostující branku. Tam ale byl nachystaný Blackwood a rozjel krátkodobou akci Devils.
19:00'
Poslední minuta první třetiny.
18:33'
Výborná obrana Kosatek nepustila soupeře k sebemenšímu náznaku šance. Po icingu New Jersey se naopak vhazuje u Blackwooda.
17:43'
Travis Zajac byl trefen Seversonem. Puk přesto udržel a hosté se snaží dostat do kombinace v útočném pásmu.
16:28'
Miles Wood se krásně prosmýkl až do předbrankového prostoru, kam dostal pas z levého křídla a bekhendem zvedl puk do horní tyče!
16:01'
Devils chtěli co nejrychleji navázat na vytvořený tlak v útočném pásmu. Z nepřesné přihrávky zpoza červené čáry však resultoval icing.
15:41'
Taylor Hall se vytočil zpoza branky a zleva posílal kotouč do ohně. Jacob Markström ho ale zachytil a přerušil hru.
15:04'
Brock Boeser z dobré pozice přestřelil. Puk tentokrát skončil u hostů a Rooney nyní absolvuje těžký souboj u hrazení.
14:48'
Hosté v plném počtu.
14:43'
Quinn Hughes si několikrát vyměnil přihrávky s Petterssonem, který nakonec otočil do levého kruhu. Blackwood znovu neudržel puk po střele Horvata a domácí tlak pokračuje.
14:04'
Boeserovu střelu z vrcholku kruhu Blackwood vyrazil před sebe. Ještě větší problémy měl s ranou Quinna Hughese, po které byl puk volný před poloprázdnou brankou.
13:39'
Dlouho to ale neplatilo. Devils se osvobodili a vytvořili si dostatek času na prostřídání.
13:17'
Greene holením chráničem zablokoval střelu od modré čáry, nicméně hráči v modrém ještě zůstávají v útočném pásmu.
12:48'
P. K. Subban v boji u zadního hrazení nechal hokejku mezi nohama Petterssona, který zákonitě spadl k zemi. Je z toho první přesilovka pro Kosatky.
12:10'
Devils právě vstřelili branku!
Zničehonic je to už o dva góly! Po sražené přihrávce si na pravé straně vzal puk Zacha a vrátil jej na modrou čáru, odkud vypálil Damon Severson a JESPER BRATT protečoval letící projektil za Markströma záda. Asistence: Damon Severson, Pavel Zacha.
11:48'
Devils právě vstřelili branku!
Hosté využívají přesilovou hru a ujímají se vedení! Hughes prudkým pasem přenesl hru doleva na Halla, který nabídl puk mezi kruhy Palmierimu. Toho Markström ještě vychytal, ale na dorážku WAYNEA SIMMONDSE už byl krátký. Asistence: Kyle Palmieri, Taylor Hall.
11:13'
Hughes prohrál buly s Beaglem. Mladičký útočník se ale vrátil do útočného pásma a střelou švihem z osy hřiště trefil náruč Markströma.
10:50'
Vancouver jde znovu do čtyř! Za krosček proti Woodovi bude pykat domácí obránce Jordie Benn.
10:25'
Domácí v plném počtu.
10:13'
Hall rozdal puk doprava na Palmieriho, který mu vrátil přihrávku do jízdy. Markström zasáhl dosti nejistě a u brankové čáry mu musel pomoci až Myers!
09:53'
Schaller odpálil puk přes všechny čáry a vysloužil si potlesk publika. Domácí čtveřice zatím nemá žádné problémy.
09:22'
Jack Hughes přejel přes střed hřiště. Pak ale pokazil první přihrávku a hosté přichází o další vteřiny z početní výhody.
08:49'
A zase ty problémy s přechodem do útočné fáze. Domácím výrazně pomohlo vyhrané vhazování.
08:25'
Útočící Damon Saverson byl při střele seknut Tanevem a New Jersey si tak zahraje první přesilovou hru.
07:50'
Bennovo nahození skončilo až u Subbana, jenže hostům se znovu nepodařilo přesunutí s pukem do útočného pásma.
07:30'
Canucks několikrát nenechali soupeře opustit obranné pásmo. Hosty malinko vysvobodil až těsný ofsajd Boesera.
06:46'
Domácí to často zkouší od modré. Tentokrát to byl Edler, jehož ránu tečoval Brock Boeser, ale Blackwooda nijak neohrozil.
06:33'
Butcher vyčkával s rozehrávkou zpoza vlastní branky. Ta ve finále zůstala nezachycena a Devils se provinili zakázaným uvolněním.
05:49'
Bo Horvat krátce po buly tečoval pobídku od modré čáry a puk se zastavil až o brankovou konstrukci za již překonaným Blackwoodem.
05:33'
Virtanenova střela od modré skončila na zadním mantinelu, odkud vyjel s pukem Pearson, ale Blackwood rychle ucpal prostor u levé tyče.
05:01'
Tim Schaller tečoval Bennovo nahození od modré čáry. Branku ale netrefil a hra se rychle přesunula na druhou stranu, kde právě Jordie Benn zablokoval střelu Wooda.
04:37'
A další ofsajd, který zavinil Blake Coleman. Přechod přes útočnou modrou zatím dělá Ďáblům velké starosti.
04:03'
Mirco Müller dostal špatnou přihrávku podél modré čáry, puk již opustil útočnou třetinu a kvůli tomu byl pískán další ofsajd.
03:53'
Zacha nahodil puk na Palmieriho a odjel střídat. Útočník Devils vyhrál souboj v rohu a hosté se usadili v útočném pásmu.
03:24'
Nico Hischier nešikovně dostal do šance Suttera, který okamžitě pálil z levé strany, ale vůbec netrefil hostující klec.
02:28'
Rooneyho propagační střelu z vrcholku pravého kruhu domácí gólman s přehledem zastavil. Chvíli předtím oba týmy nevyužily rychlé brejky po chybných přihrávkách Petterssona a Simmondse.
02:02'
Schaller nahrál z krátkého mantinelu Gaudetteovi, který zkusil štěstí z téměř nulového úhlu, ale Blackwood si pohlídal prostor u své pravé tyče.
01:29'
Kyle Palmieri vjel do postavení mimo hru.
00:55'
Hned zkraje zápasu velký zákrok pro domácího gólmana! Palmieri dostal skvělou přihrávku do mezikruží, ale Jacob Markström skvěle zasáhl lapačkou.
00:28'
Pavel Zacha potáhl puk po levé straně, ale centrovaným kotoučem nenašel hokejku jediného dostupného spoluhráče.
00:01'
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

Vancouver Canucks: Markström (Demko) – T. Myers, Edler (A), Ch. Tanev (A), Q. Hughes, Stecher, Jo. Benn – Virtanen, Horvat (C), Bärtschi – Boeser, E. Pettersson, J. T. Miller – Leivo, B. Sutter, Pearson – Gaudette, Beagle, Schaller.

New Jersey Devils: Blackwood (Schneider) – Severson, A. Greene (C), P. K. Subban, Butcher, Tennyson, Müller – Palmieri, J. Hughes, Hall (A) – Bratt, Hischier, Zacha – N. Gusev, Zajac (A), Coleman – Simmonds, Rooney, Wood.

Rozhodčí: Peel, Joannette – Nagy, Gibbons.
New Jersey Devils

Na opačné straně stojí trápící se New Jersey, kterému se v úvodu letošního ligového ročníku moc nedaří. Devils totiž okupují až čtrnáctou pozici východní konference, navíc do této doby nasbírali pouze dvanáct bodů. New Jersey tak bude muset pořádně zabrat, manko na vedoucí Washington je v tuto chvíli už patnáctibodové. Hostující tým tohoto zápasu čeká na letošní pátou výhru už dva zápasy, New Jersey nejprve nestačilo na Calgary, kterému podlehl poměrem 2:5, poté následovala přesvědčivá porážka 0:4 na ledové ploše v Edmontonu.

Nejproduktivnější hráči:

Taylor Hall – 14 bodů (2+12)
Kyle Palmieri – 10 bodů (6+4)
Jack Hughes – 9 bodů (4+5)
Vancouver Canucks

Hokejisté Vancouveru se po sedmnácti kolech nacházejí na sympatické čtvrté pozici západní konference. Canucks mají na svém kontě jednadvacet bodů, nicméně manko mezi čtvrtým a osmým týmem tabulky je pouze jednobodové. Domácí celek tohoto zápasu v posledních duelech zrovna nezáří, vyhrál totiž pouze v jediném z pěti posledních případů. V minulém kole se Vancouver střetl s trápícím se Winnipegem, kterému se na vlastní půdě podařilo vyhrát výsledkem 4:1. Vancouver má v rámci domácích zápasů za sebou šest duelů, ve kterých si drží bilance čtyř výher a pouze dvou porážek.

Nejproduktivnější hráči:

Elias Pettersson – 21 bodů (6+15)
J.T. Miller – 18 bodů (8+10)
Brock Boeser – 17 bodů (7+10)
Hezký den všem fanynkám a fanouškům! Zámořská NHL má na programu další zápasy, my budeme společně sledovat souboj mezi Vancouver Canucks a New Jersey Devils.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 22:00.
Aktuální zápasy
Články odjinud