NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Vegas : Chicago - 11. prosince 2019   04:00

Vegas
Vegas
27:27' R. Smith (Schmidt, Hague) • 31:24' Engelland (Tuch) • 39:16' W. Karlsson (R. Smith) • 43:17' Pacioretty (Mark Stone) • 52:59' Reaves (Stastny, Carrier)
5:1
(0:0, 3:0, 2:1)
Chicago
Chicago
59:33' D. Kubalík  (A. Nylander, Boqvist)
Vegas
Hebert, Rooney – Mills, Murchison
T-Mobile Arena, Las Vegas
18.319 diváků
Chicago
Crawford (Lehner) – de Haan, Seabrook, E. Gustafsson, Gilbert, Boqvist, C. Murphy – Saad, J. Toews, D. Kubalík – DeBrincat, D. Strome, P. Kane – Sikura, Kämpf, A. Nylander – Carpenter, Dach, Z. Smith.

Domácí celek dal zapomenout na nepovedený duel proti Rangers, který prohrál 0:5. Vegas dnes výrazně zlepšilo hru. vyšla mu hra v oslabení i přesilovkách. Las Vegas vyhrává tento zápas 5:1, Marc-Andre Fleury sice čisté konto neudržel, překonal ho Dominik Kubalík, ale po zápase říkal, že je šťastný za další týmovou výhru.
Chicago právě vstřelilo branku!
Domácí brankář Marc-Andre Fleury čisté konto neudrží 27 sekund před koncem jej prostřelil obranou zapomenutý DOMINIK KUBALÍK. Asistence: Alexander Nylander a Adam Boqvist.
59:00'
Oznámena byla poslední minuta hry v tomto zápase, Nosek pálil mimo při vlastním oslabení.
58:40'
Hráči Vegas nedokázali vyhodit, to se daří až o něco později.
58:10'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Chandler Stephenson – 2 min., nedovolené bránění).
58:07'
Domácí hráči budou hrát v oslabení.
57:47'
Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině. Buly před brankou Vegas.
57:26'
Marc-Andre Fleury (Vegas) dokázal vyrazit kotouč betonem.
57:03'
Alex Tuch hledal spoluhráče před brankou, ale prosadit se domácí neodkázali.
56:41'
Zakázané uvolnění se nepíská, obrna Vegas musí hrát.
55:40'
William Karlsson se sám dostal před branku. Ale minul tvrdou ránou. Následně Jonathan Marchessault mohl přidat svůj stý gól v kariéře v NHL,a ale trefil jen rukavici brankáře.
54:48'
Třetí třetina pokračuje dál, domácí celek vede o pět branek. Nyní se s trochou nadsázky hraje jen o čisté konto Fleuryho.
54:36'
Komerční přestávka.
54:17'
Pět rozdílných hráčů se dokázalo prosadit za Vegas, které dává zapomenout na vysokou porážku od New Yorku Rangers.
52:59'
Golden Knights právě vstřelili branku!
Domácí celek přidává pátou branku, ránou z první se po skvělém pasu Stastného prosazuje RYAN REAVES. Jeho třetí branka v sezóně. Asistence: Paul Stastny a William Carrier.
52:44'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál, domácí celek míří za výhrou.
52:30'
Mark Stone z velké dálky poslal kotouč na branku, Corey Crawford (Chicago) kryje kotouč. Komerční přestávka.
51:51'
Minuty z pohledu hostujícího celku ubývají velmi rychle, domácí celek míří k zisku dvou bodů a stále se pohybuje na příčkách, díky nimž postoupí do play-off.
50:54'
Marc-Andre Fleury (Vegas) se zpět ve velkém stylu, sám před ním byl Dylan Strome, jehož ránu vyrazil rukou. Fleury skandují fanoušci Vegas.
50:13'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině.
49:41'
Marc-Andre Fleury (Vegas) zkoušel velkou frajeřinku a málem se mu to nevyplatilo. Podržel kotouč na hokejce, a pak rozehrával. Málem namazal soupeři.
49:03'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry. Ani jeden celek se nikam nežene. Domácí hráči míří po vysoké porážce od Rangers k jasné výhře.
48:24'
Další zajímavou akci dvojice Chandler Stephenson a Jonathan Marchessault zastavilo postavení mimo hru. Buly ve středním pásmu.
47:13'
Paul Stastny se pokoušel dostat do útočného pásma, ale nedokázal přebruslit obránce soupeře.
46:50'
Po krátké přestávce pokračuje duel dál třetí třetinou, Alex DeBrincat pálil nepřesně.
46:45'
46:22'
Chicago se dokázalo dostat do útočného pásma, ale na výraznější šanci ve třetí třetině zatím čeká.
46:07'
Sledovat budeme hru čtyři na čtyři.
46:07'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Valentin Zykov – 2 min., nedovolené bránění).
45:48'
Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks (Brandon Saad – 2 min., krosček).
45:28'
Valentin Zykov ukončil dlouhé čekání na střelu, jeho projektil kryje Corey Crawford. Buyl se vhazovat v domácím útočném pásmu.
43:17'
Krásná kombinace a domácí celek navyšuje své vedení. Stone střílenou přihrávkou oslovil zcela volného MAXE PACIORETTYHO, který jel nastavil hokejku a snadno usměrnil kotouč do branky. Mnoho snadnějších branek v kariéře nevstřelil. Asistence: Mark Stone.
43:00'
Tři minuty hry jsou pryč ze třetí třetí třetiny.
42:31'
Brandon Saad zůstal před brankou neobsazený, ale kotouč dokázal domácí brankář přikrýt dříve něž přišla střela.
42:12'
Jonathan Toews (Chicago) zakončoval bekhendem, ale jeho projektil končí vedle branky.
Valentin Zykov (Vegas) to zkoušel individuálně, ale neuspěl, následně minul branku jeho kolega.
41:05'
Hra je nyní přerušena, výraznější šanci v této třetině zatím čekáme.
40:01'
Třikrát se prosadil domácí celek ve druhé třetině a udělal důležitý krok k zisku bodů. Reilly Smith v přesilovce, Deryk Engelland při hře pět na pět a William Karlsson při vlastním oslabení. Vegas vede 3:0 a je i střelecky aktivnější 29:20.
40:00'
39:16'
Při vlastním oslabení se domácí dostali do situace dva na jednoho. Reilly Smith vypíchl kotouč, dostal se před branku a našel zcela volného spoluhráče, tím byl WILLIAM KARLSSON. Asistence: Reilly Smith.
38:28'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Alex Tuch – 2 min., sekání).
38:15'
Další práce pro domácího brankáře, pravým betonem vykopl kotouč.
37:56'
Marc-Andre Fleury (Vegas) se vrací do brány Vegas ve velkém stylu. Dominik Kubalík (Chicago) našel Jonathana Toewse (Chicago) . První jeho střelu brankář Vegas vyrazil, a dorážku zvládl také.
37:17'
Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene, hraje se rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje.
36:50'
Alexander Nylander se dostal do postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu.
35:55'
Domácí hokejisté pokračují v aktivní hře a pokouší se své vedení navýšit.
35:28'
Buly v útočném pásmu Vegas. Bránící se celek vybojoval kotouč, a tak se směr hry rychle otáčí.
34:38'
Nate Schmidt (Vegas) vypálit nedokázal, kotouč se mu zamotal mezi bruslemi.
34:20'
Marc-Andre Fleury (Vegas) přitiskl betony k tyčce, a tak zamezil kotouči v cestě do branky.
33:50'
Adam Boqvist (Chicago) vypálil od modré čáry, jeho projektil se odrazil od brankové konstrukce zpět do hry. Vegas mělo nyní kliku.
32:28'
Zakázané uvolnění Chicaga se nepíská, domácí obrana musí hrát. Kirby Dach (Chicago) dělal hráčům Vegas velké problémy.
31:45'
Po komerční přestávce pokračuje zápas dál, domácí hráči vstřelili poměrně rychle dvě branky.
31:24'
Domácí celek se dostává do dvoubrankového vedení, krásnou ránou přišpendlil kotouč pod horní tyčku DERYK ENGELLAND. Jeho první branka v sezóně. Asistence: Alex Tuch.
31:13'
Corey Crawford (Chicago) má kotouč za svou brankou, Valentin Zykov vybojoval kotouč.
30:23'
Shea Theodore (Vegas) to zkoušel individuálně, udržel útočné pásmo, ale nevypálil.
30:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i zápase, sledujeme klidnější pasáž hry. Domácí hráči se ale pokouší přidat druhou branku.
29:29'
Corey Crawford už byl překonaný, ale pomohla mu branková konstrukce. Jeden z hráčů Vegas trefil štangli.
28:10'
Connor Murphy pálil jako obránce Chicaga od modré čáry, jeho ránu domácí brankář vyrazil, následně si Marc-Andre Fleury poradil i si pokusem Erika Gustafssona.
27:33'
27:27'
Čekání na gól v tomto zápase končí, prosazují se domácí hokejisté, z bezprostřední blízkosti dokázal elegantně překonat brankáře a prostřelit jej REILLY SMITH. Asistence: Nate Schmidt a Nicolas Hague.
27:20'
Corey Crawford kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou. Jedenáct vteřin zbývá z domácí přesilovky.
26:47'
Špatná přihrávka, Connor Murphy rychle dokázal vyhodit přes všechny čáry.
26:31'
Vegas se usadilo v útočném pásmu, kde kombinuje.
26:02'
Chicago vyhazuje přes všechny čáry, následně se domácí dostali do útočného pásma. Branka Blackhawks vypadla ze svého postavení.
25:30'
Přesilovku, první v zápase, hrají domácí.
25:30'
Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks (Dennis Gilbert – 2 min., hákování).
25:22'
Valentin Zykov měl na hokejce vedoucí branku, dostal přihrávku před branku, jenže brankáře Blackhawks neprostřelil.
25:13'
Zakázané uvolnění na druhé straně, sledujeme pasáž hry, která je poněkud nepřesná. Chyby se objevují na obou stranách.
24:52'
Zakázané uvolnění, domácí celek špatně vyhodnotil situaci a špatně rozehrál.
24:34'
Corey Crawford přerušuje hru. Vhazovat se bude před jeho brankou.
23:55'
Reilly Smith a William Karlsson se dostali do útočného pásma, ale na branku se jim vypálit nepodařilo.
23:33'
Brent Seabrook otáčel směr hry, ale na ledě už byl dlouho, a tak nahodil kotouč do útoku, a pak šel střídat.
23:12'
Chicago se nyní usadilo v útočném pásmu, ale vypálit nedokázalo.
21:56'
Corey Crawford (Chicago) vůbec nevěděl, kde má kotouč, Shea Theodore (Vegas) výborně vystihl akci soupeře, dostal se do předbrankové pozice a několikrát zkoušel vypálit. Hosté měli nyní štěstí.
21:18'
Sledujeme klidnější úvod hry, poněkud aktivnější je domácí celek, který se pokouší něco vymyslet v útočném pásmu.
20:01'
13:12, střelecky je aktivnější domácí celek, ale na úvodní branku tohoto zápasu, který se hraje na Stripu v Las Vegas v Mohavské poušti, zatím čekáme. Hokejisté jdou do kabin.
20:00'
19:57'
Mark Stone (Vegas) ujel z trestné lavice do brejku, pokoušel se o blafák, ale jeho bekhendovou ránu vyrazil brankář Chicaga rukavicí. Domácí hráč ví, že tento moment měl vyřešit lépe.
19:46'
19:15'
Kirby Dach (Chicago) dostal kotouč do útočného pásma, následně Vegas rychle vyhodilo.
19:00'
Poslední minuta hry v první třetině.
18:54'
Chandler Stephenson (Vegas) se málem dostal do brejku, ale kotouč mu přeskočil hokejku.
18:42'
Tomáš Nosek odehrál kotouč neúmyslně mimo hrací plochu, buly v obranném pásmu Vegas.
18:13'
William Karlsson vyhazuje přes všechny čáry až k brance Chicaga.
18:00'
Probíhají poslední dvě minuty v první třetině.
17:46'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Mark Stone – 2 min., nedovolené bránění).
17:15'
Dvě výborné šance měli hráči Vegas, Nate Schmidt ani Jonathan Marchessault nedokázali překonal brankáře soupeře.
16:22'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál. Hosté se dostali do útočného pásma, ale žádnou výraznější šanci si vypracovat nedokázali.
16:14'
16:00'
Nick Holden (Vegas) byl na modré čáře připravený pro střelu,ale kolegové mu nepřihráli.
15:23'
Blackhawks hrají aktivně, dostávají se snadněji do útočného pásma, ale obrana Vegas soupeři mnoho prostoru nedává.
13:52'
Zakázané uvolnění na druhé straně, buly před brankou Chicaga.
13:18'
Patrick Kane (Chicago) mohl zakončovat, ale rozhodl se pro pokračování akce, domácí jej připravili o kotouč.
13:09'
Tlak vyřešili hráči domácího celku tím, že vyhodili kotouč přes všechny čáry. Píská se zakázané uvolnění.
12:33'
Alexander Nylander (Chicago) vypálil, Marc-Andre Fleury (Vegas) kotouč vyrazil před sebe a gólman si poradil i s dorážkou.
12:04'
Alexander Nylander (Chicago) se pokoušel dostat do brejku, ale jeden z beků Vegas mu akci překazil.
11:32'
Shea Theodore pálil od modré čáry, ale jeho projektil viděl hostující brankář, a tak v pohodě zasáhl.
10:50'
Dominik Kubalík (Chicago) a Jonathan Toews (Chicago) se dostali do útočného pásma, kde kombinovali. Z jejich akce vyplynula rána od modré čáry, kterou kryje brankář. Komerční přestávka.
09:47'
Špatná rozehrávka Las Vegas znamená, že se bude vhazovat před brankou domácích.
08:09'
Shea Theodore se dostal do útočného pásmu, ale neuspěl. Na druhé straně Brandon Saad (Chicago) byl sám před brankou a výborně zasáhl brankář Marc-Andre Fleury, který ukryl kotouč do rukavice. Na rychlé brejky si musí dávat Vegas pozor.
07:30'
Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže stabilněji prosadit v útočném pásmu.
07:03'
Jeden z hostujících hráčů dobře pálil, jeho projektil kryje brankář Vegas. Komerční přestávka.
06:38'
D Kirby Dach (Chicago) se propracoval do útočného pásma, jeho individuální akce k výraznější šanci nevedla.
05:50'
Zack Smith (Chicago) to udělal výborně obkroužil branku a zakončoval. Marc-Andre Fleury (Vegas) si s jeho pokusem dokázal poradit.
05:04'
Dominik Kubalík (Chicago) nahodil kotouč do útočné třetiny, ale proti přesile soupeřů nedokázal nic vymyslet.
04:40'
Chicago rozehrává od své branky, Brandon Saad (Chicago) dostal kotouč do útočného pásma, ale hosté zakončit nedokázali.
03:25'
Reilly Smith se dostal po dobrém pasu spoluhráče středem mezi kruhy, odkud vypálil. Corey Crawford (Chicago) kryje jeho projektil.
03:06'
Domácí hokejisté špatnou přihrávkou na modrou čáru přišli o útočné pásmo.
02:46'
Deryk Engelland (Vegas) rozehrává svého obranného pásma.
02:24'
Oba týmy nyní střídají, kotouč mají domácí za svou brankou.
01:56'
Alex Tuch rozehrává od své branky, Zikov zavezl kotouč do útočného pásma, ale vypálit Vegas nedokázalo.
01:17'
Brandon Saad (Chicago) byl před brankou, ale minul branku. Na druhé straně po rychlém přenesení hry neuspěl Max Pacioretty.
00:30'
Domácí celek začal aktivně, pokouší se něco vymyslet v útočném pásmu, zakončit ale nedokázal.
00:01'
Utkání právě začalo, buly pro hostující celek.
00:01'
Zápas brzy začne.

Vegas Golden Knights: M.-A. Fleury (M. Subban) – McNabb, Schmidt, Hague, Theodore, Engelland, Holden – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith – Pacioretty, Stephenson, Mark Stone – Carrier, Stastny, Tuch – Zykov, Nosek, Reaves.

Chicago Blackhawks: Crawford (Lehner) – de Haan, Seabrook, E. Gustafsson, Gilbert, Koekkoek, C. Murphy – Saad, J. Toews, D. Kubalík – DeBrincat, D. Strome, P. Kane – Sikura, Kämpf, A. Nylander – Carpenter, Dach, Z. Smith..
Poslední vzájemný zápas vyhrálo Chicago 5:3 na ledě Vegas.
Chicago Blackhawks odehrálo 30 zápasů s bilancí 8-4-6-12 a získalo 30 bodů. Z posledních pěti zápasů vyhrálo dva. Poradilo si s Bostonem Bruins 4:3 v prodloužení a New Jersey Devils 2:1 v nájezdech. Nestačil na Colorado Avalanche 3:7. St. Louis Blues 0:4 a na Arizonu Coyotes 3:4 v nájezdech.
Vegas odehrálo 32 zápasů s bilancí 11-4-5-12 a v tabulce má 35 bodů. Z posledních pěti zápasů vyhrál tým tři. Poradil si s Arizonou 2:1 v nájezdech, New Yorkem Rangers 4:1 a New Jersey Devils 4:3. Tým nestačil na New York Islanders 2:3 v prodloužení a na New York Rangers 0:5.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Vegas Golden Knights a Chicago Blackhawks.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.