NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Vegas : Columbus - 12. ledna 2020   04:00

Vegas
Vegas
0:3
(0:1, 0:1, 0:1)
Columbus
Columbus
16:38' Bemström  (S. Jones, Stenlund) • 22:06' Dubois  (Harrington, Milano) • 48:26' Wennberg  (Stenlund, Werenski)

Tomáš Nosek (VGK) 0+0, 2 střely, čas na ledě 10:47
Až osmého února se představí hokejisté Las Vegas znovu na Stripu. Do té doby hrají všechny zápasy na ledě soupeře. Poslední tři zápasy hokejisté Las Vegas prohráli. Sérii sedmi domácích mačů zakončili špatně. Columbus vyhrává tento zápas 3:0, na střely byl pasivnější 22:27. Trefili se Emil Bemström, Pierre-Luc Dubois a Alexander Wennberg.
59:00'
Už se pravděpodobně nic nestane, Elvis Merzlikins míří za čistým kontem.
58:15'
Reilly Smith (Vegas) se dostal do zajímavé pozice, ale kotouč nechal za sebou.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.
57:20'
William Karlsson (Vegas) se dostal do dobré střelecké pozice, jeho rána však končí na zadním mantinelu.
56:23'
Vegas rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry. Paul Stastny přihrával nepřesně před branku, kde viděl spoluhráče.
55:17'
Cody Eakin (Vegas) byl sice před brankou, ale spoluhráči k němu nedokázali dostat kotouč.
54:36'
Chtělo by se napsat, že se v poklidném tempu zápas dohrává, hostující celek drží tříbrankové vedení, hráči Vegas na výraznější šanci čekají.
53:20'
Columbus se rychle dostal do útočného pásma, ale prosadit se nedokázal, sledujeme rychlou pasáž hry, mnoho přerušení k vidění není.
53:04'
Paul Stastny pálil z dobré pozice, jeho rána postrádala přesnost.
52:31'
Max Pacioretty (Vegas) ani jeho spoluhráči nedokázali překonat brankáře soupeře. Fanoušci ženou domácí hráče vpřed.
51:32'
Columbus se celkem snadno brání pokusům o aktivní hru soupeře.
50:54'
Vegas má velké problémy s přechodem do útočného pásma a následného rozestavení formace.
50:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, hostující celek míří za snadnou výhrou.
49:40'
Po komerční přestávce pokračuje zápas, Vladislav Gavrikov (Columbus) pálil od modré čáry, jeho pokus kryje pozorný Marc-Andre Fleury.
48:26'
Columbus právě vstřelil branku!
Hostující celek po rychlé akci navyšuje své vedení, pohotovou střelou po ledě mezi betony prostřelil domácího brankáře ALEXANDER WENNBERG. Asistence: Kevin Stenlund a Zach Werenski.
47:57'
Ryan Reaves (Vegas) byl volný mezi kruhy, ale přihrávka se k němu nedostala.
46:46'
Zach Werenski (Columbus) vedl další hostující akci, ale vypálit na branku nedokázal.
46:30'
Marc-Andre Fleury nyní musel zasahovat proti střele soupeře i pokusu o dorážku.
46:00'
24:16, Vegas vede na střely na branku, ale zatím se prosadit nedokázalo.
45:24'
Max Pacioretty (Vegas) pálil z dobré pozice, jeho ránu zblokoval obránce. Následná střela byla snadnou prací pro brankáře.
44:48'
Markus Nutivaara pálil z dobré pozice, branku netrefil, na druhé straně zakončoval Ryan Reaves a jeho ránu kryje brankář Columbusu.
44:23'
Hostující celek se dokázal osvobodit, zakázané uvolnění se nepíská, domácí obrana musí hrát.
43:18'
Sledujeme klidnější pasáž hry, Reilly Smith (Vegas) byl u kotouče pozdě, píská se icing. Vhazovat se bude před brankou Golden Knights.
41:08'
Reilly Smith (Vegas) se zjevil sám před brankou, ale trefil štangli! Fanoušci slavili, Smith se radoval, siréna se ozvala, ale sudí jasným gestem ukázal, že hra pokračuje.
40:42'
Utkání pokračuje třetí třetinou, Vegas prohrává o dvě branky.
40:01'
Ani jednu ze tří přesilovek v dosavadním průběhu zápasu nedokázal domácí celek, a tak stále prohrává. Ve druhé třetině se trefil Pierre-Luc Dubois (Columbus). Hosté vedou po čtyřiceti minutách 2:0.
38:30'
William Karlsson (Vegas) tečoval spoluhráčovu střílenou přihrávku vedle branky.
38:06'
Polovina domácí přesilovky je pryč, zatím se domácí dostali k jediné střele.
37:40'
Paul Stastny měl před sebou odkrytou část branky, ale trefil brankáře, který se přesunul.
37:07'
Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Sonny Milano.
37:00'
Probíhají poslední tři minuty hry ve druhé třetině.
36:25'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry. Vegas se nemůže dostat do výraznějších šancí.
35:18'
Nate Schmidt autorem další střely, kterou kryje brankář, komerční přestávka.
35:01'
Dostáváme se do finální fáze hry ve druhé třetině, po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Blue Jackets.
34:30'
Shea Theodore pálil od modré čáry, jeho rána končí vysoko nad brankou.
34:12'
Elvis Merzlikins kryje kotouč, buly před jeho brankou.
33:46'
William Karlsson (Vegas) obkroužil útočné pásmo, přihrával spoluhráči, ale Vegas se prosadit nedokázalo.
33:00'
Nick Holden (Vegas) rozehrává od své branky, následně se Cody Eakin pokoušel prosadit, ale proti dvěma obráncům neuspěl.
32:03'
Chandler Stephenson (Vegas) pálil z dobré pozice, nemohl přihrávat, rozhodl se pro zakončení, brankáře ale nepřekonal.
31:37'
Eric Robinson (Columbus) se dostal do brejku, zakončoval, ale branku trefit nedokázal.
31:19'
Tomáš Nosek zakončoval z dobré pozice, jeho ránu zblokoval jeden z hostujících hráčů. Buly před brankou Blue Jackets.
30:27'
7:1, tak vypadá statistika střel v této třetině, ale hosté navýšili své vedení.
30:05'
Elvis Merzlikins kryje kotouč, buly v útočném pásmu. Cody Eakin neuspěl z předbrankového prostoru.
30:01'
29:50'
Hosté znovu vyhazují, ani jednu střelu na branku domácí celek neměl.
29:18'
Reilly Smith (Vegas) byl v dobré střelecké pozici, jeho rána však končí vedle branky, Elvis Merzlikins zasahovat nemusel.
28:35'
Hosté znovu dostali kotouč ze svého obranného pásma celkem snadno.
28:16'
Alexander Wennberg (Columbus) rychle vyhazuje přes všechny čáry.
28:01'
Vegas má k dispozici druhou přesilovku dnes.
28:01'
Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Boone Jenner – 2 min., podrážení).
27:46'
Cody Eakin (Vegas) posunul do útočného pásma, Ryan Reaves (Vegas) a Nosek se do zakončení nedostali.
26:18'
Po krátké přestávce pokračuje zápas, ve kterém vede o dvě branky hostující celek.
26:15'
Elvis Merzlikins kryje kotouč, komerční přestávka.
24:27'
Vegas se nyní dostalo do útočného pásma, Nick Holden (Vegas) dobře pálil, jeho ránu kryje připravený Elvis Merzlikins.
23:57'
Shea Theodore (Vegas) pálil dobře od modré čáry, jeho rána byla nepřesná, následně Max Pacioretty tečoval před brankou, ale minul.
22:06'
Fanoušci Vegas jsou na tento scénář zvyklí, tým inkasuje další branku, tentokrát zmatku před brankou využil PIERRE-LUC DUBOIS. Jeho rána od modré čáry zapadla až za záda brankáře. Asistence: Scott Harrington a Sonny Milano.
Zach Werenski (Columbus) dostal přihrávku mezi kruhy, ale kotouč nedokázal trefit podle svých představ.
21:16'
Špatná rozehrávka Columbusu, buly v jeho obranném pásmu po zakázaném uvolnění.
20:59'
Nick Foligno se dostal do střelecké pozice, jeho ránu zblokoval do ochranné sítě jeden z domácích beků.
20:26'
Utkání pokračuje druhou třetinou.
20:01'
V pátém z posledních sedmi zápasů inkasovalo Vegas jako první. V tomto ohledu byl domácí úsek zápasů hodně nepovedený. Střelecky byl aktivnější hostující celek 13-7, trefil se v přesilovce Emil Bemström.
20:00'
19:23'
Zach Werenski (Columbus) nadvakrát nedokázal překonat beton ležícího brankáře Vegas.
19:00'
Zach Werenski (Columbus) pálil od modré čáry, jeho rána byla před brankou tečovaná, ale i tak končí vedle.
18:26'
Marc-Andre Fleury (Vegas) kryje kotouč, buly před jeho brankou.
18:03'
Delší dobu se domácí celek nedokázal propracovat do výraznější šance, Columbus hraje aktivněji.
18:00'
Markus Nutivaara (Columbus) pálil z dobré pozice, jeho rána byla zblokovaná.
16:38'
Znovu Vegas inkasovalo v zápase jako první. V přesilovce se po rychlé kombinaci prosazuje bleskovou střelou obranou nepokrytý EMIL BEMSTRÖM. Asistence: Seth Jones a Kevin Stenlund.
15:45'
Vegas vyhazuje přes všechny čáry, Columbus se nemůže rozestavit ve třetině soupeře.
15:14'
Zach Werenski (Columbus) neudržel kotouč v útočném pásmu, a tak musí hosté rozehrávat až od své branky.
14:57'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Jon Merrill – 2 min., nedovolené bránění).
14:00'
Columbus vyslal během přesilovky čtyři střely na branku, ale Marc-Andre Fleury byl pozorný a neinkasoval.
13:25'
Marc-Andre Fleury (Vegas) drží kotouč před brankovou čárou. Boone Jenner (Columbus) autorem střely i dorážky.
12:54'
Gustav Nyquist (Columbus) pálil z bezprostřední blízkosti, brankář Vegas výborně zasáhl.
12:30'
Vegas hraje při oslabení aktivně, usadilo se v útočném pásmu, kde se pokoušelo něco vymyslet. Na branku nevystřelilo.
11:45'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Paul Stastny – 2 min., sekání).
11:30'
Marc-Andre Fleury musel zasahovat po střele od modré čáry, kotouč byl tečovaný.
11:23'
Komerční přestávka.
11:02'
Cody Eakin (Vegas) rozehrával od své branky, do útočného pásma se přes dobrou individuální akci nedostal.
10:11'
Dostali jsme se do druhé poloviny hry v první třetině, mnoho šancí momentálně k vidění není.
08:58'
Marc-Andre Fleury kryje kotouč, komerční přestávka.
08:18'
Na výraznější šanci v tomto zápase čekáme.
08:00'
Osm minut hry je pryč, Seth Jones rozehrává od své branky. Spoluhráče do šance nedostal.
07:30'
Sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit, Marc-Andre Fleury rozehrává od své branky.
07:18'
Paul Stastny (Vegas) čekal na přihrávku před brankou, ale zakončit nedokázal.
06:40'
Zakázané uvolnění a buly před brankou Golden Knights.
06:33'
06:25'
Chandler Stephenson hledal Smitha, následná rána končí vedle.
06:03'
Vegas rozehrává od své branky, Reilly Smith (Vegas) dostal kotouč do útočného pásma, Chandler Stephenson pálil nepřesně.
05:30'
Vegas se usadilo v útočném pásmu, několik střel zblokovala obrana soupeře, následně Columbus dokázal vyhodit.
04:33'
Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Boone Jenner – 2 min., držení hole).
04:18'
Zakázané uvolnění Columbusu znamení buly před brankou hostů.
04:00'
Reilly Smith (Vegas) dostal soupeře do problémů, Shea Theodore (Vegas) vybojoval kotouč na modré čáře, jeho rána byla nepřesná.
03:24'
Riley Nash (Columbus) byl volný před branko Vegas, ale spoluhráči mu nedokázali doručit kotouč.
03:00'
Tomáš Nosek (Vegas) a jeho formace nyní přichází na ledovou plochu, střídají oba celky.
02:45'
Na výraznější šanci v tomto zápase momentálně čekáme.
02:00'
Nick Holden (Vegas) to vzal na sebe, jeho bekhendová střela mířila ke vzdálenější tyčce, ale minula jí.
01:40'
Domácí rána od modré čáry postrádala přesnost.
01:08'
Reilly Smith (Vegas) to zkoušel individuálně, ale jeho zakončení postrádalo přesnost.
00:35'
Utkání začalo, hostující celek Nathan Gerbe se dostal do střelecké pozice, ale kotouč byl zblokovaný.
00:01'

Vegas Golden Knights: M.-A. Fleury (M. Subban) – McNabb, Schmidt, Holden, Theodore, Engelland – Stephenson, W. Karlsson, R. Smith – Pacioretty, Stastny, Mark Stone – W. Carrier, Eakin, Tuch – Reaves, Nosek, Merrill.

Columbus Blue Jackets: Merzlikins (Kivlenieks) – Werenski, S. Jones, Gavrikov, D. Savard, Harrington, Nutivaara – Nyquist, Dubois, Gerbe – Milano, Jenner, N. Foligno – Bemström, Wennberg, Stenlund – Lilja, Riley Nash, Robinson..
Vegas Golden Knights odehráli 47 zápasů s bilancí 18-6-6-17 a získali 54 bodů. V tabulce Pacifické divize jsou na první pozici. Z posledních pěti zápasů vyhráli tři. Poradili si s Anaheimem Ducks 5:2, Philadelphií Flyers 5:4 a v prodloužení s Blues 5:4. Nestačili na Pittsburgh Penguins 3:4 a na Los Angeles Kings 2:5.
Columbus Blue Jackets odehrál 45 zápasů s bilancí 15-6-8-16. Vybojoval 50 bodů a v tabulce Metropolitní divize je na šesté pozici. Tým z posledních pěti zápasů vyhrál tři. Poradil si s Bostonem Bruins 2:1 v prodloužení Los Angeles Kings 4:2 a Aneheimem Ducks 4:3. Nestačil na San Jose Sharks 2:3 a 1:3
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Vegas Golden Knights a Columbus Blue Jackets.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.