NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Vegas : Kings - 10. ledna 2020   04:00

34:38' R. Smith  • 35:34' Pacioretty (Stastny, Mark Stone)
2:5
(0:4, 2:0, 0:1)
Kings
Kings
13:40' Martinez   • 15:01' B. Hutton  (Toffoli, Iafallo) • 18:44' Toffoli  (Kopitar) • 19:58' Wagner  (Amadio, Roy) • 59:51' A. Kempe

Tomáš Nosek (VEG) 0+0, 2 střely, čas na ledě 13:38
Špatná druhá polovina první třetiny a čtyři inkasované branky Vegas rozhodly o tom, že body bere hostující celek. Domácí ve druhé a třetí třetině dominovali, na branku vyslali 35 střel a Kings jen 5. Kings vyhrávají 5:2.
59:51'
Los Angeles právě vstřelilo branku!
Čistě vyhrané vhazování a bleskově se prosazuje a konečný stav zápasu stanovuje ADRIAN KEMPE.
59:50'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Paul Stastny – 2 min., sekání).
59:35'
Alex Tuch minul odkrytou část branky.
59:14'
Hostující celek sáhl do přihrávky Vegas, kotouč vypadl mimo hrací plochu.
59:00'
Oznámena byla poslední minuta.
58:45'
Zakázané uvolnění. Buly před brankou Kings. Malcolm Subban jde znovu na střídačku.
58:34'
Buly ve středním pásmu.
58:34'
Oddechový čas pro domácí.
58:34'
Akci Vegas nyní zastavilo postavení mimo hru. 45 střel na branku vyslali domácí.
58:15'
Nate Schmidt pálil od modré, ale neuspěl.
57:50'
Domácí hokejisté se nemohou usadit v útočném pásmu, takticky hrají hosté výborně.
57:26'
Austin Wagner minul odkrytou branku.
57:18'
Vegas hraje v šesti.
57:07'
Mnoho času už domácí nemají, hosté míří za výhrou v tomto zápase.
57:00'
Nosek se málem dostal k puku před odkrytou částí branky, ale skórovat nedokázal.
56:23'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál.
56:07'
Kings hrají hodně pasivně, nyní se musí domácí tlačit do útoku, pokud chtějí zdramatizovat zápas. Nyní jejich akci ale přerušilo postavení mimo hru.
55:21'
Kings dostali kotouč do středního pásma, oba týmy mohou vystřídat.
55:01'
Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, Vegas stále prohrává o dvě branky a času už mnoho nemá.
54:30'
Kings vyhazují na zakázané uvolnění. Buly v útočném pásmu Vegas, které od druhé třetiny jednoznačně dominuje.
54:10'
Nicolas Hague (Vegas) musí počkat než jeho spoluhráči vyčistí útočné pásmo.
53:48'
Domácí se dostali do útočného pásma, Cody Eakin však zakončoval nepřesně.
53:25'
Domácí hokejisté špatně rozehráli, je z toho icing.
53:00'
Dnešní utkání sleduje 18.281 diváků. Což na utkání hrané v týdnu není vůbec špatné.
52:30'
52:30'
William Karlsson (Vegas) měl na hokejce další velkou příležitost. 42. střela na branku od hokejistů Vegas končí v moci brankáře.
51:55'
Hosté se dostali do situace dva na jednoho, ale zakončující hráč minul branku.
51:35'
Max Pacioretty (Vegas) dostal kotouč do útočného pásma, ale jeho pokus končí mimo.
51:10'
Sledujeme rychlý hokej, marně čekají hokejisté Vegas na nějakou výraznější šanci v této fázi zápasu.
50:45'
Ryan Reaves (Vegas) čekal na přihrávku, ale spoluhráči k němu kotouč nedostali.
50:12'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, hostující celek stále vede o dvě branky.
49:30'
Nyní se do útočného pásma dostal hostující celek, ale obrana Vegas byla připravená a dokázala si poradit.
48:58'
48:47'
William Karlsson (Vegas) pálil na vzdálenější tyčku, hostující brankář předvedl dobrý zákrok rukavicí.
48:31'
Kings dostali kotouč do útočného pásma, výraznější šanci si domácí nevytvořili. Početní výhoda pomalu končí.
48:10'
Shea Theodore (Vegas) pálil od modré čáry, hosté dokázali prostor před brankou uhlídat.
47:43'
Zatím se domácí nemohou stabilněji usadit v útočném pásmu.
47:07'
Hosté vyhazují přes všechny čáry.
46:58'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Drew Doughty – 2 min., sekání).
46:58'
Dlouhou výhodu nedokázal domácí celek proměnit. Přesilovka pro Vegas. Nejprve ale komerční přestávka.
46:07'
Cody Eakin (Vegas) zakončoval nepřesně.
45:44'
Noskova formace se usadila v útočném pásmu, ale do výraznější šance se nedostala.
45:13'
Postavení mimo hru překazilo aktivní hru Vegas. Buly ve středním pásmu.
44:27'
Zakázané uvolnění se nepíská, Austin Wagner byl u kotouče první.
43:43'
Max Pacioretty (Vegas) měl na hokejce kontaktní branku, ale v jasné šanci jej vychytal brankář. Jack Campbell si připsal důležitý zákrok.
43:00'
Trevor Lewis (Los Angeles) pálil z ostré pozice z otočky, jeho projektil končí vedle branky.
42:37'
Deryk Engelland pálil od modré čáry, jeho pokus kryje Jack Campbell. Buly před jeho brankou. Domácí hokejisté pokračují ve snaze o velký comeback.
42:23'
Jack Campbell byl připravený a se střelou soupeře si dokázal poradit.
41:21'
Zakázané vrací hru před branku Kings.
40:45'
Max Pacioretty hledal svého spoluhráče před brankou, Paul Stastny se k puku nedostal.
40:01'
Vegas pokračuje v aktivní hře i v úvodu třetí třetiny. Hosté vedou o dvě branky.
40:01'
Domácí ve druhé třetině dominovali, dokázali se dvakrát prosadit, vyslali na branku přes dvacet střel.
40:00'
39:23'
Nate Schmidt (Vegas) měl velkou šanci, ale před brankou trefil jen gólmana.
39:00'
Oznámena byla poslední minuta hry ve třetině.
38:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhé třetině.
37:40'
Malcolm Subban nyní své spoluhráče podržel, betonem zastavil velkou šanci soupeře.
37:27'
Fanoušci ženou domácí hráče za dalším střeleckým úspěchem.
36:50'
Hokejisté Vegas se dokázali rychle dvakrát prosadil a najednou má hra úplně jinou atmosféru.
35:34'
Golden Knights právě vstřelili branku!
Rozebráno a je sníženo na rozdíl dvou branek. Hezky to sehráli domácí, na konci pohledné kombnace byl MAX PACIORETTY. Asistence: Paul Stastny a Mark Stone.
34:38'
Domácí celek se nyní už prosazuje, zhruba dvacátá střela v této třetině se ujala. První pokus Smitha ještě brankář vyrazil, následná dorážka už byla nechytatelná. REILLY SMITH snižuje.
34:20'
33:49'
Buly v útočném pásmu Kings, Malcolm Subban musí být pozorný.
33:08'
Vegas rozehrává od své branky nepřesně, je z toho icing.
32:37'
První střelu na branku v této třetině vyslal hostující celek, Malcolm Subban ve spolupráci s obránci situaci vyřešil.
32:12'
Nicolas Hague autorem další střely,ta byla zblokovaná.
31:37'
Alex Tuch se dostal do situace dva na jednoho. Mohl přihrávat, rozhodl se ale pro střele, trefil brankovou konstrukci.
31:10'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, Vegas hraje aktivně, v této třetině vede 17:0 na střely, ale nemůže se prosadit.
30:43'
Domácí celek se usadil v útočném pásmu, ale nic vymyslet nedokázal.
30:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i zápase, Vegas prohrává 0:4, na střely ovšem vede 25:18.
29:50'
Jack Campbell (Los Angeles) má kotouč po střele Williama Karlssona. Buly v domácím útočném pásmu.
29:25'
Deryk Engelland se dostal ke střele, jeho bekhendový pokus zlikvidoval brankář.
28:42'
Shea Theodore pálil od modré čáry, jeho projektil kryje brankář. Následná dorážka Vegas postrádala přesnost.
27:54'
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Kings.
27:26'
Shea Theodore (Vegas) se pokouší rychle do útoku dostat spoluhráče, což se podařilo, Alex Tuch byl před brankou, znovu výborně zasáhl brankář.
27:05'
Domácí celek se usadil v útočném pásmu, ale vypálit nedokázal.
26:23'
Postavení mimo hru Vegas. Komerční přestávka.
25:21'
Špatná domácí rozehrávka, buly před brankou Campbella.
24:44'
Chandler Stephenson měl před sebou odkrytou část branky, ale Matt Roy výborně zastavil akci soupeře.
24:34'
Jack Campbell kryje další střelecký pokus, tentokrát z ostré pozice, pálil Reilly Smith.
24:14'
Ryan Reaves (Vegas) obkroužil branku, dostal se do zakončení, ale jeho projektil kryje brankář.
23:30'
Jack Campbell kryje další střelecký pokus, rukavicí chytil kotouč po střele domácího hráče.
23:15'
Nate Schmidt rychle rozehrával od své branky.
22:24'
Jeden z domácích hráčů pálil z první, jeho rána se od tyče odrazila zpět do hry.
22:06'
Nicolas Hague (Vegas) pálil od modré čáry, jeho rána končí nad brankou.
22:02'
Zakázané uvolnění hostujícího celku, buly před brankou Campbella.
21:00'
Pět střel na branku vyslali domácí během první minuty.
20:56'
Jack Campbell kryje další střelecký pokus Vegas, které do druhé třetiny vstoupilo aktivně, nemá totiž už co ztratit.
20:38'
Mark Stone ani Max Pacioretty nedokázali vypálit přesněji.
20:25'
Hra je přerušena pro zakázaného uvolnění, buly před brankou Kings.
20:16'
Buly v útočném pásmu Vegas, hostující celek vyhrál souboj o kotouč.
20:01'
Zdá se, že po první třetině je hotovo. Los Angeles vede díky zásahům Martizene, Huttona, Toffoliho a Kempeho už o čtyři branky a Vegas je zralé na ručník,
20:00'
19:58'
Tlak hostujícího celku přinesl další branku, tentokrát volný kotouč, který nedokázala obrana Vegas odehrát, dostal za brankovou čáru ADRIAN KEMPE. Asistence: Michael Amadio a Matt Roy.
18:44'
Ve třetím zápase v řadě prohrává Vegas celkem rychle o tři branky. Nedůslednost domácí obrany, nyní rychle po vhazování pálil přesně ke vzdálenější tyči TYLER TOFFOLI. Asistence: Anže Kopitar.
18:32'
Vegas přišlo o útočné pásmo, a tak mohou hrát hosté. Adrian Kempe pálil z dobré pozice, jeho ránu tak tak kryje domácí brankář.
18:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině.
17:10'
Domácí hokejisté se nemohou dostat do to tempa v tomto zápase, sledujeme pasivní hru Vegas, které po dvou nenápadných střelách prohrává o dvě branky.
16:18'
Malcolm Subban kryje střelecký pokus, který vyslal Sean Walker z dobré pozice.
16:05'
10:11, tak vypadá statistika střel na branku.
15:01'
Z pohledu Vegas zaíiná být situace vážná, další rána z levé strany od modré čáry a hosté vedou už o dvě branky. Ránou po ledě se trefuje BEN HUTTON. Asistence: Tyler Toffoli a Alex Iafallo.
14:41'
Jack Campbell musel zasahovat, Mark Stone se dostal do dobré střelecké pozice, ale vyrovnat nedokázal.
13:40'
Z ničeho nic se hostující celek dostává do vedení, tvrdou ránou od modré čáry poslal kotouč přesně pod horní tyčku ALEC MARTINEZ.
12:36'
Domácí špatně rozehráli, píská se icing. Vegas má převahu, snaží se hrát aktivně, ale na nějakou výraznější šanci čeká.
12:16'
Malcolm Subban nyní zasahovat nemusel, následně proti Prochorkinově pasu už zasahovat musel.
11:08'
Golden Knights pokračují v aktivní hře, ale Stone se musel vrátit do obranného pásma.
10:54'
Adrian Kempe (Los Angeles) byl nachytaný v postavení mimo hru. Komerční přestávka, a pak buly ve středním pásmu.
10:30'
Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině, Nosek pálil z mezikruží, jeho rána končí vedle branky.
09:08'
Nikolaj Prochorkin (Los Angeles) zastavil akci soupeřů, a tak se následně mohli hosté dostat do útočného pásma.
08:41'
Hra se nyní přelévá ze strany na stranu bez výraznějších šancí.
08:20'
Shea Theodore (Vegas) pálil po tlaku svého celku v útočné třetině, jeho ránu kryje brankář Los Angeles. Jack Campbell musí být pozorný, buly před jeho brankou.
07:50'
Mark Stone (Vegas) ve střední třetině přišel o kotouč, a tak hosté zakončovali z velké dálky. Malcolm Subban byl připravený.
07:15'
Buly v útočném pásmu Vegas. Domácí celek hraje v úvodu zápasu aktivněji, má převahu, ale na přesnější střelu čeká.
07:06'
Mark Stone (Vegas) pálil z dobré pozice, jeho ránu kryje hostující brankář. Komerční přestávka.
06:04'
Nicolas Hague (Vegas) protečoval kotouč do útočného pásma, zakázané uvolnění se nepíská.
05:33'
Ryan Reaves (Vegas) měl na hokejce první branku, rychle po vhazování se před brankou dostal ke kotouči, ale netrefil jej podle představ.
05:27'
Reilly Smith (Vegas) pálil z dobré střelecké pozice, po přihrávce spoluhráče mířil do horní části branky, ale jeho ránu vyrazil brankář ramenem.
04:37'
Max Pacioretty (Vegas) zakončoval rychlou akci Vegas, ale brankář Kings byl připravený. Buly v útočném pásmu domácích.
04:03'
Malcolm Subban má na svém kontě další zákrok, nyní hraje hostující celek aktivně, domácí se musí bránit tlaku soupeře.
03:00'
Anže Kopitar (Los Angeles) hledal spoluhráče, ale přihrávka postrádala přesnost. Následně musel zasahovat Malcolm Subban.
02:00'
Nicolas Hague (Vegas) pálil od modré čáry, jeho ránu kryje Jack Campbell, první zákrok pro brankáře Kings.
01:30'
Chandler Stephenson (Vegas) to zkoušel individuálně, ale do výraznější střelecké pozice se nedostal.
01:06'
Drew Doughty (Los Angeles) vedl útočnou akci hostujícího celku, ale kotouč jen nahodil do útočného pásma.
00:31'
Sledujeme klidnější úvod zápasu, ani jeden celek se nikam nežene.
00:01'

Vegas Golden Knights: M.-A. Fleury (M. Subban) – McNabb, Schmidt, Holden, Theodore, Hague, Engelland – Stephenson, W. Karlsson, R. Smith – Pacioretty, Stastny, Mark Stone – Nosek, Eakin, Tuch – W. Carrier, N. Roy, Reaves.

Los Angeles Kings: J. Campbell (Quick) – Walker, Doughty, B. Hutton, Martinez, Forbort, Roy – Iafallo, Kopitar, Toffoli – Prochorkin, J. Carter, D. Brown – A. Kempe, Amadio, Wagner – Clifford, Lewis, Luff.

Rozhodčí: Dwyer, Hebert – Mach, Galloway.
Vůbec poprvé do města hříchů v této sezóně přilétnou hráči Kings.
Předchozí dva vzájemní zápasy si oba týmy rozdělily. Nejprve vyhrálo Vegas 5:2, a pak prohrálo 3:4. Hrálo se v Los Angeles, tentokrát se bude hrát na Stripu v Las Vegas. Vegas pokračuje v sérii sedmi domácích zápasů, naposledy prohrálo s Penguins 3:4.

Produktivitu Kings táhne Anže Kopitar, který bude hrát All-Stars game. Získal 38 bodů za 15 branek a 23 asistencí.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Vegas Golden Knights a Los Angeles Kings.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.