Washington - Colorado | ONLINE | 14.10.2019 23:10 | NHL 2019/2020 | ŽIVĚ | iSport.cz

NHL - NHL (základní část) -  ONLINE PŘENOS -  Washington : Colorado - 14. října 2019   23:10

Ukončeno
Washington
Washington
26:56' Eller (Ovečkin) • 35:28' Oshie (Orlov, Kuzněcov) • 57:39' Ovečkin (Kuzněcov, Carlson)
3:6
(0:4, 2:0, 1:2)
Colorado
Colorado
03:42' E. Johnson  (Kadri, Burakovsky) • 06:00' Zadorov  (Rantanen, MacKinnon) • 07:54' Kadri  (Donskoi, Makar) • 09:25' Rantanen  (Landeskog, Kadri) • 44:24' Nieto  (Jost) • 59:21' MacKinnon  (Rantanen, Landeskog)
Washington
Sestavy:
Holtby (8. Samsonov) – Carlson, Siegenthaler, Gudas, Orlov, Lewington, Jensen – T. Wilson, Bäckström, Ovečkin – Oshie, Kuzněcov, J. Vrána – Pánik, Eller, Hagelin – Hathaway, Dowd, Leipsic.
Rozhodčí
O’Halloran, McCauley – Suchánek, Barton
Capital One Arena, Washington
18 573 diváků
Colorado
Sestavy:
Grubauer (Francouz) – Makar, Zadorov, E. Johnson, Girard, Graves, Cole – Rantanen, MacKinnon, Landeskog – Burakovsky, Kadri, Donskoi – C. Wilson, Jost, Nieto – Ničuškin, Bellemare, Calvert.
Přenos se aktualizuje automaticky

S konstatováním, že Braden Holtby si nesáhl na kotouč a třikrát inkasoval, což bylo rozhodujícím momentem, se loučím a přeji vám dobrou úterní noc.
Československá stopa:

Radko Gudas (WSH) 0+0, 2 střely, 23:10 čas na ledě
Jakub Vrána (WSH) 0+0, 1 střela, 10:07 čas na ledě
Richard Pánik (WSH) 0+0, 1 střela, 7:28 čas na ledě
Hvězdy zápasu:

1. Nazem Kadri (COL) 1+2
2. Mikko Rantanen (COL) 1+2
3. Alexandr Ovečkin (WSH) 1+1
Colorado na startu NHL zůstává stoprocentní, když vykradlo Capital One Arenu! Jestliže to po dvaceti minutách vypadalo na snadný průběh pro Avalanche, tak zbytek zápasu přinesl pořádnou zápletku. Washington sebral všechny síly a dotahoval náskok soupeře. Důležitým momentem byla neuznaná čtvrtá branka Capitals, na kterou výborně reagoval hostující trenér. Po shlédnutí videa rozhodli čároví sudí, že T. J. Oshie byl v pásmu dříve než černá guma. V samotném závěru pak pečetil na konečný 3:6 Nathan MacKinnon.

Střely na branku: 32:25.
Střely na branku ve třetí třetině: 12:8.
Konec zápasu.
59:21'
Colorado právě vstřelilo branku!
Je hotovo! NATHAN MACKINNON podstoupil ve středním pásmu souboj, přešel přes modrou čáru a od mantinelu pak trefil prázdnou branku. Asistence: Mikko Rantanen a Gabriel Landeskog.
59:05'
Alexandr Ovečkin si najel ze strany na osu hrací plochy, ale zakončení z mezikruží mu vůbec nesedlo.
57:54'
Ilja Samsonov opět míří na střídačku a Washington Capitals posílá do hry nejlepších šest bojovníků v mužstvu!
57:54'
Trenérská výzva pro ofsajd Coloradu vyšla! Pojďme si ještě popsat akci, po které branka nebyla uznána! Jevgenij Kuzněcov objel branku a předal kotouč na Johna Carlsona, který zamířil do vzdálenější šibenice. Ovšem byla z toho jen marná radost.
57:39'
Washington právě vstřelil branku!
V momentě, kdy naskočil Gabriel Landeskog na led se Capitals radují! Jevgenij Kuzněcov přihrál na modrou čáru, odkud z jedné zamířil ALEXANDR OVEČKIN mezi brankářovy betony. Ruský kapitán vykřesal velkou naději pro svůj celek. Asistence: Jevgenij Kuzněcov a John Carlson.
57:29'
Na ose hrací plochy se netradičně při přesilové hře nacházel Alexandr Ovečkin, který mířil do šibenice. Philipp Grubauer znovu na pokus viděl a hru přerušil. V přerušené hře si Capitals vyžádali oddechový čas!
57:01'
Jevgenij Kuzněcov jel blíže k brance v pravém kruhu pro vhazování. Domácí útočník dlouho mířil, ale branku přestřelil a navíc vyhnal Capitals z pásma.
56:31'
Kotouč od pravého mantinelu mířil před branku, kde se nacházel bojovník Jevgenij Kuzněcov. Ruský hokejista ještě hledala Tom Wilsona, ale hostující brankář byl připravený.
55:56'
Ilja Samsonov míří na střídačku a Washington aktuálně hraje v šesti proti čtyřem soupeřům!
Střely na branku: 25:24.
55:39'
Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Gabriel Landeskog – 2 min., sekání).
55:36'
Od modré čáry vyslal nabídku na teč Erik Johnson, jenž trefil nohu soupeře, od které se puk odrážel mezi tři tyče. Ilja Samsonov ještě vykopl beton a černou gumu zastavil.
55:07'
Znovu to naslepo zkusil T. J. Oshie, ale jeho přihrávku nedostihl ani rychlík jakým je Jakub Vrána. Další icing na straně domácího mužstva.
54:59'
Washington Capitals potřebuje více hrát a rychle vstřelit branku. Ovšem po zakázaném uvolnění budou muset začít znovu od vlastní svatyně.
52:50'
Cink! Nick Jensen naznačil střelu, ale najel si po modré čáře více na střed. Až poté přišlo zakončení, které zastavila pravá tyčka, Philipp Grubauer měl obrovskou porci štěstí na své straně.
Střely na branku: 25:21.
51:59'
Coloradu se tentokrát nepovedl přechod přes útočnou modrou čáru, pro ofsajd byla hra přerušená. Poté byl k ledu sražen Nathan MacKinnon, a tak se strhla strkanice, kterou rozhodčí rozehnali.
51:39'
Mikko Rantanen přihrál do strany, odkud přišla nepřesná střela. Poté se domácí celek osvobodil jen obloučkem do středního pásma.
50:05'
Blížíme se do koncovky zápasu, Washington Capitals se hnal do akce, jenže nepřekonal neutrální zónu.
49:04'
Do levého kruhu pro vhazování si najel Carl Hagelin, který také dostal přihrávku. Jeho pokus po ledě, ale stav zápasu se nemění.
Střely na branku: 23:20.
48:45'
Přes modrou čáru přejel Erik Johnson, jehož pokus byl sražen do vzduchu, odkud si jej stáhl Ilja Samsonov. Místo černé gumy skončil v brance hostující obránce, a tak je hra přerušená.
46:05'
Nahození od modré čáry tečoval Jonas Siegenthaler, který černou gumu srazil na branku. Domácí brankář puk zastavil lapačkou a následně rychle rozehrál.
44:24'
Colorado právě vstřelilo branku!
Ilja Samsonov se musí pod maskou hodně červenat, protože soupeři daroval gól! Domácí brankář po mantinelu našel jen Tysona Josta, který okamžitě přihrál před branku, kde byl pohotový MATT NIETO, jenž navýšil vedení Avalanche. Asistence: Tyson Jost.
43:24'
Nicklas Bäckström a Alexandr Ovečkin si vyměnili kotouč u útočné modré čáry. Švédský útočník se nacházel na ose, odkud branku Colorada přestřelil.
42:17'
Fin Mikko Rantanen dostoupil soupeře a získal kotouč, který předal mezi kruhy. Do nebezpečné pozici si najel Nathan MacKinnon, který nezamířil přesně.
41:34'
Jevgenij Kuzněcov vybruslil z rohu před branku, ke které byl zády, a tak přišla přihrávka na zadní tyč, kde se nacházel Brendan Leipsic. Domácímu útočníkovi přeskočil kotouč hůl, a tak nezakončil.
40:49'
Na druhé straně měl Mikko Rantanen proti sobě hned dva soupeře, a tak jeho pokus od pravého mantinelu byl sražený do rohu hrací plochy.
40:11'
Alexandr Ovečkin zachytil ve středním pásmu kotouč, s nímž se vydal do levého kruhu pro vhazování. Následný pokus mířil do vzdálenější šibenice, Philipp Grubauer zasáhl lapačkou.
40:01'
Začala třetí třetina.
Jestliže úvodní dvacetiminutovka patřila Coloradu, tak druhou ovládl Washington, jenž dvěma brankami korigoval stav zápasu. Capitals po přestávce zlepšili pohyb a najednou si začali vytvářet šance. Co více, domácí hráči soupeře začali přehrávat a mohli být už na dostřel. Pokud Avalanche nechtějí ztratit slibný náskok, musejí v posledním dějství výrazně přidat.

Střely na branku: 20:17.
Střely na branku ve druhé třetině: 16:7.
40:00'
Druhá třetina skončila.
39:58'
Ilja Samsonov míří pro závěr druhé třetiny na střídačku, Washington to zkusí se šesti hráči v poli.
39:58'
Washington se sice radoval ze vstřelené branky, ale až v přerušené hře! Od modré čáry se z jedné napřáhl Radko Gudas, jehož pokus byl někde pod hostujícím brankářem. Ovšem po přerušení hry kotouč vypadl a dojel za brankovou čáru.
38:40'
Z ose hrací plochy přišlo zakončení, které hostující brankář vyrazil do strany. Jenže ve stejném prostoru se nacházel Tom Wilson, který okamžitě vystřelil. Jenže Philipp Grubauer se rychle přesunul a zasáhl betonem!
38:18'
Washington zlepšil pohyb a zaslouženě snížil vedení soupeře. Avalanche tak byli znovu pod tlakem a poradili si jen za cenu vyhození přes všechny čáry.
37:18'
Přihrávka přes osu zamířila na vrcholu pravého kruhu, odkud rychlou střelu vyslal Nathan MacKinnon. Jeho pokus byl nepřesný, protože proletěl jen kolem vzdálenější tyče.
36:41'
Alexandr Ovečkin byl sice atakován, ale z levého kruhu přihrál před branku, kam mířil tísněný Tom Wilson. Od jeho brusle pak černá guma jela do brankoviště, kde byl pozorný Philipp Grubauer.
35:28'
Washington právě vstřelil branku!
Po první třetině to vypadalo na kanonádu Colorada, ovšem ve druhé části se Capitals zvedli! Jevgenij Kuzněcov přihrál na modrou čáru a Dmitrij Orlov zase do předbrakového prostoru. Philipp Grubauer vystrčil hůl, ovšem T. J. OSHIE si kotouč stáhl a po ledě zamířil za brankovou čáru. Asistence: Dmitrij Orlov a Jevgenij Kuzněcov.
35:15'
Hostující mužstvo potřebovalo vystřídat, a tak po přejetí červené čáry přišlo nahození do rohu hrací plochy.
34:45'
Tom Wilson dohrával soupeře za brankou Colorada, hostující bek tak vyhodil na zakázané uvolnění. Hra se stěhuje zpátky před Philippa Grubauera.
34:07'
Garnett Hathaway byl jako smysl zbavený! Domácí hráč si nejprve vybral k potyčce Colina Wilsona, ale rozhodčí je rozdělili, a tak se vrhl po Mattu Calvertovi. Ovšem opět byli čároví rozhodčí rychle ve střehu.
33:05'
T. J. Oshie posunul kotouč na střed, kde do něj udeřil před soupeřem Dmitrij Orlov. Černá guma pak letěla proti brance, ale skončila v lapačce německého brankáře.
Střely na branku: 13:15.
32:56'
Ilja Samsonov zaznamenal další úspěšný zákrok do statistik, když si počíhal na zakončení Nathana MacKinnona.
32:32'
Dmitrij Orlov se pokusil o dlouhou přihrávku, která byla nepřesná. Pro zakázané uvolnění se bude vhazovat po pravici domácího brankáře.
31:48'
Zpoza branky až do pravého kruhu vybruslil aktivní Jevgenij Kuzněcov, jehož pokus pak cestu kolem první tyče do branky nenašel.
30:31'
Colorado dlouho kombinovalo v útočném pásmu a hráči Washingtonu už byli hodně unaveni. Ovšem Mikko Rantanen pokazil přihrávku na modrou čáru.
29:19'
Výborně aktuálně bruslil Nathan MacKinnon, který se od modré čáry dostal až mezi kruhy, kde se pokusil zakončit k pravé tyči. Ovšem jeho pokus zamířil jen těsně vedle.
28:27'
Samuel Girard dvakrát zajel za branku, a tak obkroužil celé útočné pásmo. Poté předal černou gumu na Matta Calverta, jehož zakončení mířilo jen nad branku.
Střely na branku: 12:13.
27:59'
Hodně aktivní je Samuel Girard, který zaznamenal další střelecký pokus od modré čáry. Ilja Samsonov si znovu našel výhled a zapsal další zákrok do statistik.
26:56'
Washington právě vstřelil branku!
Obrovskou hrubku ve vlastní třetině předvedl Mikko Rantanen, jenž nastřelil domácího kapitána. Právě od Ovečkina se kotouč odrazil k LARSU ELLEROVI, který byl sám před brankářem a zavěsil pod horní tyčku. Asistence: Alexandr Ovečkin.
26:38'
Nazem Kadri byl u hrazení pod tlakem, a tak poslal černou gumu za branku. Do tohoto prostoru se vydal domácí brankář, aby pomohl s rozehrávkou.
25:40'
Jakub Vrána a Jevgenij Kuzněcov si při hře ve čtyřech několikrát vyměnili černou gumu, jenže opět zakončení k vidění nebylo.
25:06'
Vyloučení v týmu Washington Capitals (Tom Wilson – 2 min., hákování).
Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Samuel Girard – 2 min., nafilmovaný pád nebo přehrávání).
24:42'
Ruská mašina si klasicky navedla kotouč od mantinelu na střed hrací plochy. Jenomže Alexandr Ovečkin branku střelou švihem těsně přestřelil. Do druhé části nastoupil zcela jiný Washington.
24:27'
Od pravého mantinelu T. J. Oshie přihrál na osu hrací plochy, kde se zjevil Jakub Vrána. Zakončení českého útočníka mířilo pouze doprostřed brány.
23:50'
Na konci oslabení se před brankou ocitl osamocený Richard Pánik, jemuž puk v první chvíli utekl, a tak střela bekhendem zamířila jen do betonu Philippa Grubauera.
23:17'
Gabriel Landeskog kotouč u hrazení nezpracoval, a tak se domácímu mužstvu podařilo vyhodit.
22:41'
Po levé straně se do útočného pásma prohnal André Burakovsky, který vystřelil na první tyč. Ilja Samsonov byl na správném místě a kotouč schoval do výstroje.
22:03'
Hraje se ve čtyřech, a tak si ve střením pásmu pěknou otočkou počínal Lars Eller. Washington se pak usadil v pásmu, ovšem znovu bez střeleckého pokusu.
21:45'
Vyloučení v týmu Washington Capitals (Alexandr Ovečkin – 2 min., vysoká hůl).
21:22'
Colorado podruhé v početní nevýhodě vyhazuje přes všechny čáry. Washingtonu se přesilovka zatím vůbec nedaří.
20:50'
Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Nikita Zadorov – 2 min., hákování).
20:50'
Po nahození od modré čáry přišel za brankou sice faul. Ovšem akce Capitals pokračovala, ovšem Jevgenij Kuzněcov nepřekvapil německého gólmana.
20:01'
Začala druhá třetina.
Fanoušci Colorada musejí být po první třetině spokojení, vždyť hned první tři pokusy našly cestu do branky! Následně kapituloval také nově příchozí Ilja Samsonov, a tak je stav zápasu 0:4. Trochu to vypadalo, jakoby Washington zůstal v úvodu střetnutí v kabině. Ovšem musíme přiznat, na co Avalanche sáhli, to skončilo vstřelenou brankou.

Střely na branku: 4:10.
20:00'
První třetina skončila.
19:36'
V rohu útočného pásma bojoval o černou gumu T. J. Oshie. Kotouč se ale odrazil do brankoviště, kde byl pozorný Philipp Grubauer.
18:41'
Samuel Girard se dnes hodně aktivní, jelikož vyslal další střelecký pokus od modré čáry. Kotouč mířil do pravé části branky, ovšem Ilja Samsonov zasáhl vyrážečkou.
18:02'
Pro přihrávku rukou je Colorado Avalanche vykázáno do středního pásma, domácí celek tak může v klidu prostřídat čtveřici na ledové ploše.
17:37'
Na modrou čáru si vyjel Nazem Kadri, který předvedl rychlou střelu zápěstím. Jeho pokusu chyběla přesnost, a tak černá guma zamířila jen do zadního mantinelu.
16:35'
Washington Capitals vyhrál vhazování a okamžitě poslal černou gumu přes všechny čáry. Ovšem velkou rychlost nabral Nathan MacKinnon, jenž se vrátil do třetiny.
16:28'
Vyloučení v týmu Washington Capitals (Jevgenij Kuzněcov – 2 min., hákování).
16:23'
Erik Johnson našel od modré čáry u levé tyče Samuela Girarda, který okamžitě vystřelil. Ilja Samsonov se výborně přesunul a byl včas u tyče.
15:46'
Jen těžce se domácí dostávají ke střelám a navíc budou hrát zase v oslabení.
15:09'
André Burakovsky si užil potlesk domácích fanoušků, kteří na jeho služby pro Washington nezapomněli. Ovšem švédský útočník už hraje za Colorado.
Střely na branku: 4:7.
13:44'
Ve výborné pozici se nacházel André Burakovsky, jehož pokus z mezikruží byl nepřesný. Hostující útočník mířil k zadní tyči, ale jen těsně minul.
13:13'
Nathan MacKinnon na modré čáře předvedl rychlou brzdu, po které přišlo nahození k zadnímu mantinelu. Capitals se musejí dál bránit, protože kotouč z pásma nevyhodili.
12:16'
Úvodní dvacetiminutovka se hraje velmi rychle. Colorado se hnalo do pásma, jenže u zadního mantinelu výborně zahrál Radko Gudas.
11:27'
Od modré čáry nahazoval puk na branku Samuel Girard, který trefil dvojičku bojující na hranici brankoviště. Capitals poté vyhodili přes všechny čáry.
09:44'
Vyloučení v týmu Washington Capitals (Tyler Lewington – 5 min., bitka + 2 min., vyprovokování bitky).
Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Valerij Ničuškin – 2 min., bitka).
09:44'
A pozor, máme tu boxerskou vložku, která asi musela přijít. Tyler Lewington a Valerij Ničuškin shodili rukavice a úspěšnější byl obránce Capitals.
09:25'
Colorado právě vstřelilo branku!
Čtvrtá branka Lavin je přesilovková! Nazem Kadri se nacházel před brankou, ovšem jeho pokus Ilja Samsonov vyrazil na hranici brankoviště. Po puku si natáhl Gabriel Landeskog, jenž našel na pravém kruhu pohotového MIKKA RANTANENA. Asistence: Gabriel Landeskog a Nazem Kadri.
Střely na branku: 2:3.
08:49'
Vyloučení v týmu Washington Capitals (Jonas Siegenthaler – 2 min., krosček).
07:54'
Střídání v týmu Washington Capitals: ze hřiště odchází Braden Holtby, přichází Ilja Samsonov.
07:54'
Colorado právě vstřelilo branku!
Tahle branka už vyhnala z brankoviště Bradena Holtbyho! NAZEM KADRI dostal hodně prostoru na levé straně, odkud z kruhu pro vhazování vystřelil přesně nad brankářovu lapačku. Asistence: Joonas Donskoi a Cale Makar.
07:32'
Na vrcholu levého kruhu se nacházel střelec z povolání, ovšem Ovečkinův pokus se od brusle odrazil vedle branky.
06:00'
Colorado právě vstřelilo branku!
Také druhá střela hostujícího celku končí v brance! Mezi kruhy se ocitl NIKITA ZADOROV, jenž z nadějné pozice prostřelil gólmana. Braden Holtby zase nic neviděl, jelikož předním vyskočil Nathan MacKinnon. Asistence: Mikko Rantanen a Nathan MacKinnon.
05:33'
Jevgenij Kuzněcov mířil z rohu na střed hrací plochy, ovšem soupeři jej dostoupili a poslali kotouč do středního pásma.
05:00'
Po souboji ve středním pásmu se kotouč od Carla Hagelina odrazil mezi diváky. Následuje vhazování ve středovém kruhu.
03:42'
Colorado právě vstřelilo branku!
Laviny se velmi rychle ujímají vedení! Nazem Kadri přihrál na modrou čáru, kam dojel ERIK JOHNSON, jenž vystřelil. Jeho pokus byl domácím hráčem mírně tečován a navíc André Burakovsky výborně clonil brankáři. Braden Holtby tak mezeru mezi betony nestihl zavřít. Asistence: Nazem Kadri a André Burakovsky.
02:48'
Nepřesná přihrávka zamířila na levou stranu hrací plochy, ale také přes všechny čáry. Pro icing se hra přesune zpátky před Philippa Grubauera.
01:57'
Zpoza branky až do pravého kruhu si najel Tyson Jost, jehož snažení bylo prvním bránícím hráčem sražené do ochranné sítě, hra se zatím hodně kouskuje.
01:16'
Washington se hnal do další akce, ovšem jeho snažení bylo zastaveno. Následuje vhazování před německým brankářem ve službách Colorada.
01:04'
Z levé strany se k zakončení dostal Nathan MacKinnon, jehož pokus byl sražený do ochranné sítě. Bude se vhazovat po pravici domácího brankáře.
00:28'
Nicklas Bäckström vybojoval kotouč u hrazení a najel za branku, odkud našel ruského kanonýra. Alexandr Ovečkin předvedl kličku, po které mu kotouč utekl k brankáři.
00:10'
Na úvodním vhazování byli oba centři nervózní, a tak se muselo opakovat. Jako první byl úspěšný Nazem Kadri, ovšem Avalanche zahráli na zakázané uvolnění.
00:01'
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

Washington Capitals: Holtby (Samsonov) – Carlson, Siegenthaler, Gudas, Orlov, Lewington, Jensen – T. Wilson, Bäckström, Ovečkin – Oshie, Kuzněcov, J. Vrána – Pánik, Eller, Hagelin – Hathaway, Dowd, Leipsic.

Colorado Avalanche: Grubauer (Francouz) – Makar, Zadorov, E. Johnson, Girard, Graves, Cole – Rantanen, MacKinnon, Landeskog – Burakovsky, Kadri, Donskoi – C. Wilson, Jost, Nieto – Ničuškin, Bellemare, Calvert.

Rozhodčí: O’Halloran, McCauley – Suchánek, Barton.
Pravděpodobné sestavy:

Washington Capitals: Holtby (Samsonov) – Carlson, Siegenthaler, Jensen, Orlov, Lewington, Gudas – T. Wilson, Bäckström, Ovečkin – Oshie, Kuzněcov, J. Vrána – Pánik, Eller, Hagelin – Hathaway, Dowd, Leipsic.

Colorado Avalanche: Grubauer (Francouz) – E. Johnson, Girard, Makar, Zadorov, Graves, Cole – Rantanen, MacKinnon, Landeskog – Burakovsky, Kadri, Donskoi – C. Wilson, Jost, Nieto – Ničuškin, Bellemare, Calvert.

Rozhodčí: O’Halloran, McCauley – Suchánek, Barton.
Československá stopa:

Radko Gudas (WSH) 6 odehraných zápasů, 2 body (0+2)
Michal Kempný (WSH) – zraněný
Martin Fehérváry (WSH) 3 odehraný zápasy, žádný bod
Richard Pánik (WSH) 6 odehraných zápasů, žádný bod
Jakub Vrána (WSH) 6 odehraných zápasů, 4 body (2+2)

Pavel Francouz (COL) 1 odchytaný zápas, 94,44% úspěšnost zákroků, 1 vítězství
Při pohledu na tabulky nás čeká duel, který nasvědčuje, že nás čeká zajímavé utkání. Washingtonu se v posledních čtyřech zápasech moc nedařilo, jelikož pouze jednou vyhrál, dvakrát dovedl duel alespoň do prodloužení a jednou prohrál v normální hrací době. Přesto se Capitals nachází s osmi body na páté pozici Východní konference. Domácí mužstvo má problém se střílením branek, protože v šesti duelech soupeřům nasázel devatenáct gólů, což je o proti minulým letům poněkud slabší. Naopak Coloradu se na začátku sezóny daří, ještě nepoznalo hořkost porážky. Avalanche odehráli čtyři zápasy a s plným počtem bodů okupují druhou příčku Západní konference, lepší už je pouze Edmonton. Hostující celek tak pojede do Washingtonu prodloužit úspěšnou sérii.

NEJPRODUKTIVNĚJŠÍ HRÁČI

Washington Capitals

John Carlson 10 bodů (2+8)
Alexander Ovečkin 5 bodů (4+1)
Nicklas Bäckström 5 bodů (1+4)

Colorado Avalanche

Mikko Rantanen 6 bodů (3+3)
Nathan MacKinnon 6 bodů (1+5)
Cale Makar 5 bodů (0+5)
Vítám všechny fanoušky americkokanadské NHL, v níž se odehraje další souboj. Hodinu před půlnocí se proti sobě postaví Washington Capitals a Colorado Avalanche.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 23:00.
Aktuální zápasy
Články odjinud