Jiří Hudler (CGY) 0+0, 0 střel, čas na ledě 19:42
1. Mikael Backlund (CGY) 1+0
2. Joe Colborne (CGY) 1+0
3. Simon Despres (ANA) 0+2
Calgary porazilo Anaheim 4:3 v prodloužení a snížilo stav série!

Do vedení se také dostalo jako první, když se ve třetí minutě po pasu od Raymonda prosadil Brandon Bollig. O vyrovnání se Ducks postarali na konci sedmé minuty, konkrétně to byl Patrick Maroon, jenž skóroval. V 15. minutě se Kačeři prosadili podruhé a díky trefě Coreyho Perryho vedli 2:1.

Vyrovnání se Flames dočkali ve 25. minutě při vlastním oslabení, kdy obraně unikl Joe Colborne, který si parádně vymíchal Andersena a dopravil puk do branky. Posléze si ale Anaheim své vedení zásluhou trefy Matta Beleskeyho vzal zpátky.

Ve třetí třetině bylo Calgary jasně lepší a šlo za vyrovnáním. Nejprve nebyl sporně uznán gól Bennetta, poté se ale přecijen domácí dočkali vyrovnání. 19,6 sekund před koncem překonal hostujícího gólmana Johnny Gaudreau.

Rozhodnutí přišlo v čase 64:24, kdy se při ponechané výhodě střelou z mezikruží prosadil Mikael Backlund!

Střely: 21:21 (5:8, 4:8, 11:3 – 1:2)
64:24
Calgary právě vstřelilo branku!
A během ní se prosadilo, čímž rozhoduje o dnešní výhře a snížení stavu série na 1:2! MIKAEL BACKLUND si vyměnil puk s Dennisem Widemanem a střelou zápěstím z mezikruží prostřelil vše, co mu stálo v cestě! Ve Scotiabank Saddledome je tak pochopitelně veselo, Backlund se totiž svým prvním gólem v play-off zasloužil o velmi důležitou výhru pro Flames. Asistence: Dennis Wideman a TJ Brodie.
64:00
Calgary má ponechanou výhodu!
63:48
Velké trma-vrma před Andersenem, Widemanův pokus byl v jeho závěru zblokován!
63:28
Wideman nahrával před branku, kde ale nebyl nikdo schopen zachytit puk.
63:05
Zakázané uvolnění Kačerů, hra se přesune před Andersena formou vhazování.
62:43
Nyní se Calgary snaží uklidnit hru rozvážnou kombinací ve svém vlastním pásmu, kterou chce postupně založit útok.
61:45
A ještě větší šanci měl Corey Perry! Ten se zjevil po přihrávce zprava sám před Rämöm, který se ale včas přesunul a vyrazil kotouč!
61:23
Ryan Getzlaf se zjevil v dobré příležitosti, Karri Rämö ale jeho pokus vyrazil!
61:14
Perryho střela z pravé strany nemohla být úspěšná.
60:56
K vytvoření útočné akce ale nedošlo, neb puk skončil mezi diváky, kde nemá co dělat.
60:45
Calgary má puk na holi a rozvážně vyráží dopředu.
60:14
Přihrávka rukou Anaheimu nedovolila projít do útoku.
60:02
Ryan Kesler dnes poněkolikáté úspěšný na buly.
60:01
Začalo prodloužení.
Vše je připraveno na zahájení prvního prodloužení. Přijde v něm rozhodnutí?
Střely: 20:19 (11:3 v této třetině)
První prodloužení začne přibližně v 6:33.
59:40
Jenže stále se nehraje, rozhodčí a pořadatelé pořád uklízí ledovou plochu.
59:40
Oba týmy už pochopitelně budou hrát v plném počtu hráčů.
59:40
Fanoušci vhodili nějaké předměty na led a hra je tak stále přerušena.
59:40
19,6 sekund před koncem základní hrací doby dokázalo Calgary vyrovnat na 3:3! JOHNNY GAUDREAU střelou z pravé strany udělal z pavouků v Andersenově brance bezdomovce, parádním způsobem totiž vymetl šibenici! Asistence: Kris Russell.
59:28
Lindholm vyhodil puk za soupeřovu branku hned po buly.
59:21
Oddechový čas pro domácí.
59:21
Dělová rána Krise Russella skončila pod Frederikem Andersenem! To jsou nervydrásající okamžiky v Calgary.
58:55
Kesler vyhodil puk z obranného pásma a umožnil svému týmu vystřídat.
58:45
Hudler nahrál na Monahana, jehož pokus byl nepřesný.
58:28
Oddechový čas pro hosty.
58:28
Anaheim si značně komplikuje situaci vyloučením! Sami Vatanen (ANA) vyhodil puk z hrací plochy a Flames tak budou mít přesilovou hru 5 na 3! Pokud tedy Rämö zůstane na střídačce, což se předpokládá.
58:15
Hudlerova střela z mezikruží šla vedle branky.
57:52
Karri Rämö na střídačce a Flames to zkusí v pěti proti čtyřem!
57:46
Matt Stajan (CGY) a Simon Despres (ANA) obdrželi dvouminutové tresty za hrubost, bude se hrát 4 na 4.
57:46
Jones dostal puk pod Andersena, který pokryl puk. Útočníci Flames se snažili vehementně dorážet, což se pochopitelně nelíbilo obráncům Ducks.
57:30
Cogliano nyní z obranného pásma pouze vyhodil puk. Icing z toho nebude, takže Flames okamžitě vyráží do útoku.
56:50
Domácím se čas značně krátí, okamžitě tak spěchají do útoku.
56:22
A další icing Calgary.
55:12
Nyní se ale mohli radovat, to kdyby Bennett vystřelil z levé strany lépe! Takhle vůbec netrefil branku a nic z toho tedy nebylo.
54:55
Neuznaný gól, sporné nevyloučení ... dovedete si představit reakci domácích fanoušků.
54:46
Zakázané uvolnění Calgary Flames.
54:40
Posléze ale ztratil puk v souboji, kde se možná dalo i vylučovat, rozhodčí ale zůstal neoblomný. V následném protiútoku se kolem obránce prosmýkl Maroon, Rämö ho ovšem vychytal!
54:30
Brodie velice dobře zapracoval na modré a udržel útočné pásmo.
54:14
Brodieho tvrdá střela z první byla zblokována Perrym.
53:53
Puk v ochranné síti, obecenstvo přítomné v hale silně bučí a vyjadžuje svou nespokojenost.
53:43
Gól neplatí! Videorozhodčí gól neuznal z toho důvodu, že neviděl puk celým objemem za brankovou čárou. Pokud tomu tak skutečně bylo, tak chyběly opravdu jen milimetry! Trenéři Flames jsou pochopitelně rozhořčení, nicméně už s tím nic nezmohou.
53:43
I z tohoto důvodu je porada s videorozhodčím velice dlouhá.
53:43
Videorozhodčímu tohle opravdu nezávidím, protože jestli puk přešel čáru celým objemem není moc zřetelně vidět.
53:43
Tak pozor! Ještě se bude zkoumat video, protože Andersen dost možná zachytil puk až za brankovou čárou!
53:43
Fantastický zákrok Frederika Andersena! Sam Bennett dostal přihrávku zpoza branky a vystřelil, jenže dánský gólman na brankové čáře vyrazil puk betonem na poslední chvíli!
53:29
Jones se dobře protáhl podél mantinelu a vystřelil, jenže Andersen byl připraven.
53:14
A další icing.
53:08
Což nyní hodně poznal Backlund, jehož přihrávka ke spoluhráčům nedorazila a navíc z toho bylo zakázané uvolnění.
52:16
Calgary ví, že musí stále přidávat a přidávat. Na ledě je nyní jasně aktivnější, ale proti uspořádané obraně Ducks to nemá lehké.
51:52
Beleskey byl sražen v útočném pásmu a s potížemi se zvedal z ledu.
51:13
Střelu Mikaela Backlunda opět bez potíží lapil Frederik Andersen.
50:52
Raymond nahrál na Brodieho, jehož pokus zápěstím byl zblokován hráčem přímo před ním stojícím.
50:01
Dobrou střelu Widemana skvěle tečoval Matt Stajan! Naštěstí pro brankáře Anaheimu ale těsně vedle branky.
49:55
49:53
Backlundova dobrá střela skončila v Andersenově lapačce.
49:32
A znovu.
49:15
Zatím se Flames v přesilové hře vůbec nedaří, Ducks opět vyhodili.
48:46
Cogliano skvěle zrychlil a v oslabení dohnal puk, ale nedokázal vystřelit. Poté s k puku dostal ještě Perry, který ovšem trefil boční síť.
48:20
Anaheim se osvobozuje.
48:09
Tvrdá rána Krise Russella skončila vedle branky.
47:55
Další přesilovka pro Calgary! Vyloučen je totiž Nate Thompson (ANA) za držení protihráče.
47:44
Bennettův bekhendový pokus rovněž nebyl přesný.
46:44
Beleskey se obtočil okolo branky a vystřelil, jenže minul.
Zvlášť bohaté utkání na střely to není. Andersen zatím musel čelit 11 pokusům, Rämö 17. A to téměř v polovině třetí třetiny není opravdu mnoho. Šance ale nechybí a hokej je to napínavý, svižný...
46:20
Komerční přestávka.
46:20
Po přihrávce Gaudreaua skončil puk v ochranné síti, hra je přerušena.
45:48
Nyní už ovšem ano. Calgary je aktivnější a žene se za vyrovnáním, jak dlouho bude Frederik Andersen odolávat?
45:33
Lindholm nedokázal vyhodit puk z vlastního pásma, a tak zatím jeho spoluhráči nemohou vystřídat.
45:09
Sam Bennett se pokusil z levé strany uvolnit před branku. Obránci mu v tom dobrou prací zamezili.
44:13
Wideman zpoza klece vybízel spoluhráče ke skórování, ovšem ani jeden se ke kotouči v předbrankovém prostoru nedostal.
43:54
Individuální akci předvedl Corey Perry, ale neměla moc dlouhého trvání. Hlavně byla neúspěšná.
43:45
Zakázané uvolnění Ducks.
43:31
Schlemko nahrál na pravé křídlo na Gaudreaua, ten ale branku přestřelil.
43:25
42:59
Colborne čekal před brankou na přihrávku, jenže kotouč k němu neprošel.
42:51
Nyní střelu Widemana velice dobře zblokoval Andrew Cogliano do ochranné sítě nad ledovou plochou.
42:37
Raymond nejprve naznačil střelu, poté jí i uskutečnil, ale Vatanen ztečoval puk vedle brány.
42:16
Další útok zahájí Calgary zpoza své branky.
41:59
Wideman se postavil do mezikruží a dostal přihrávku. Okamžitě tedy vystřelil, ale mířil moc vysoko.
41:25
Dvě minuty za vysokou hůl obdržel Corey Perry (ANA). Domácí tak mohou vyrovnat v přesilovce!
40:35
Jonesova přihrávka ale byla nepřesná a dopředu okamžitě spěchal Silfverberg, proti němuž vyjel Rämö, který byl naštěstí pro domácí u puku jako první.
40:13
Anaheim se pokusil pustit do útočení, ale nevyšlo mu to a dopředu tak míří Calgary.
40:01
Třetí třetina za několik okamžiků začne. Nabízí se dvě otázky:
1) Bude poslední částí dnešního zápasu?
2) Bude se po jejím konci jeden z týmů radovat?
Ve druhé třetině jsme viděli dva góly. Nejprve se o vyrovnání postaral domácí Colborne v oslabení, poté skóroval hostující Beleskey, který tak vrátil vedení Anaheimu. Kačeři tedy po 40 minutách hry vedou 3:2 na ledě Calgary a mají blízko k tomu, aby získali vedení 3:0 v sérii.

Střely: 9:16 (4:8 v této třetině)
Další třetina začne přibližně v 5:30.
40:00
39:53
Coglianovu nebezpečnou a hlavně prudkou střelu vyrazil Rämö.
39:24
K dobré střele se nyní propracoval útočník Monahan, nicméně neměl dobře seřízená mířidla.
39:11
Brodieho tvrdá střela byla zblokována těsně před Andersenem.
39:07
Icing Ducks.
39:00
Začala poslední minuta hry ve druhé třetině.
38:47
Nesmí ale zapomínat na obranu, jako tomu bylo nyní u akce Perryho! Ten dostal volný prostor, na poslední chvíli ale k němu obránci dorazili, a tak z toho nic nebylo.
38:25
Střelecký pokus Brandona Bolliga byl zblokovaný, Calgary ovšem nyní hraje aktivně a snaží se více útočit.
37:42
Cogliano se snažil dostat k zakončení, ale puk si musel hodit na bekhend, na což nebyl připravený. Ke střele tedy vůbec nedošlo.
37:16
Totéž se nyní stalo na druhé straně.
Dnešní utkání sleduje 19289 diváků.
36:55
Zakázané uvolnění Calgary při pokusu o založení útočné akce.
36:23
Corey Perry se snažil proniknout do útočného pásma, ale proti němu vystoupili hned tři protihráči, což bylo až příliš velké sousto i pro tak skvělého forvarda.
35:34
Hudlerova přihrávka byla ztečována do hlediště. Český útočník zatím dnes není moc výrazný.
35:17
35:17
Puk v ochranné síti, muselo dojít k přerušení hry.
35:03
Před brankou se v dobré šanci zničehonic zjevil Sam Bennett, ale zakončením z otočky neuspěl.
34:25
Josh Jooris je velmi aktivní a nyní o sobě dal dvakrát pořádně vědět dobrou přihrávkou, nicméně akce nebyla ani jednou podpořena úspěšným zakončením.
34:00
Johnny Gaudreau zpoza branky velice dobře nahrál na Seana Monahana, jenž okamžitě vystřelil. Frederik Andersen byl ale pozorný a včas se přesunul ke své levé tyči, kde dostatečně utěsnil prosto a chytil puk!
33:27
Do útočné akce se nyní chystají hokejisté Calgary, kteří by rádi vyrovnali do konce tohoto dějství.
33:00
Hra opět pokračuje, oba celky se snaží vytvořit si šanci.
32:39
Karri Rämö před forčekujícím Palmierim pokryl puk, následuje další komerční přestávka.
31:59
Střídačka Anaheimu zasáhla do hry, což vyvolalo další přerušení hry. Kesler mezitím dostal od Jonese hokejkou do obličeje. sudí si toho ovšem nevšiml.
31:12
Rämö po nahození Hampuse Lindholma pokryl kotouč a přerušil hru, čímž dává prostor komerční přestávce.
30:53
Nebezpečná střela v podání Deryka Engellanda, kdy se před brankou snažilo k dorážce propracovat několik hráčů. Defenziva Kačerů ale situaci zvládla.
Soubežně hrané utkání Chicaga a Minnesoty před pár minutami skončilo, Blackhawks vyhráli 1:0. Více si můžete přečíst v našem onlajnu, stačí vyjet výše.
30:21
Colborne v pozici falešného obránce zachytil puk a poslal ho směrem na branku, jenže Stoner ho odpálil na zakázané uvolnění.
29:09
Schlemko se snažil vystřelit takovým způsobem, aby došlo k teči. Ovšem nedošlo k ní a akce tak přišla vniveč.
28:41
Icing Anaheimu.
28:20
Anaheim právě vstřelil branku!
A ze své aktivity vytěžil Anaheim branku, díky které opět získal vedení! MATT BELESKEY obdržel přihrávku před branku od Ryana Keslera, aby napálil puk za záda Karriho Rämöa! Kačeři tak opět vedou, tentokráte 3:2. Asistence: Ryan Kesler a Simon Despres.
27:57
Silfverberg dokázal udržet útočné pásmo, Anaheim je nyní aktivnější.
27:35
Perry obkroužil branku a poté svou příhrou hledal spoluhráče, ti na to ovšem nebyli připraveni.
26:49
Zakázané uvolnění hráčů Flames, hra se vrací před Karriho Rämöa.
25:57
Brodieho pokus byl zblokován, nebezpečí tedy zrovna nenadělal.
25:27
Cogliano se dostal k odraženému puku, trefil ovšem pouze Diaze.
25:09
Palmieri za brankou přidržel puk u mantinelu a sudí přerušil hru.
25:07
24:17
A je z toho dokonce gól v oslabení! Kačeři si nenahráli vůbec dobře a JOE COLBORNE se dostal do samostatného úniku, ve kterém naprosto parádním způsobem vykoupal Andersena a vyrovnal tak na 2:2! První gól v play-off a ještě velice důležitý! Bez asistence.
24:00
Ani Anaheim se nyní nemůže usadit v početní výhodě vepředu.
23:33
Vatanenův pokus z pravé strany rovněž Rämöa nezaměstnal.
23:17
Getzlafova střela z první byla zblokována a domácí vyhodili puk do středního pásma.
23:07
A další vyloučení, tentokráte ovšem na domácí straně. Matt Stajan (CGY) se v útočném pásmu dopustil nedovoleného bránění.
22:52
Icing Calgary.
22:50
22:43
Mikael Backlund svou střelou zápěstím orazítkoval tyčku Andersenovy branky!
22:28
Brodieho dělovka vypadala nebezpečně, ale moc povedená nebyla, šal totiž vedle branky.
22:07
A nevypadá to, že by se něco mělo změnit...
21:50
Minuta z přesilovky pryč a Calgary zatím nemělo vůbec nic.
21:35
Sami Vatanen navíc ve vlastním oslabení vyrazil na útočný výlet, který zakončil střelou sraženou do ochranné sítě. Dobrá práce tohoto finského zadáka.
21:17
Zatím se ale nemohou vůbec usadit v útočném pásmu.
20:50
Útočníci Flames si v ponechané výhodě vytvořili menší šanci, kterou neproměnili. Na dvě minuty je vyloučen Ryan Getzlaf (ANA), který se dopustil podražení, a tak další šance mohou mít Flames v přesilovce.
20:20
Getzlaf hned po buly nahrál na Maroona, jehož střelu z první dokázal Rämö vyrazit!
20:16
Třetinu odstartoval icing Calgary.
20:01
Druhá třetina brzy začne. Dokáže Calgary vyrovnat nebo Anaheim navýší své vedení? Ještě tu ale je třetí možnost – že se skóre vůbec měnit nebude. Tak zůstaňte s námi, ať se do dozvíte!
První dvacetiminutovka je za námi. Viděli jsme perfektní hokej se spoustou šancí, hraje se nahoru dolů a prakticky ani chvíli se nenudíme. Do vedení se dostali domácí, hosté ovšem skóre otočili a tak po 20 minutách hry vedou 2:1.

Střely: 5:8
Další třetina začne přibližně ve 4:36.
20:00
19:30
Calgary by rádo ještě vyrovnalo do přestávky, to ale nechce umožnit Anaheim.
19:00
Začala poslední minuta hry v první třetině.
18:56
Frederik Andersen podržel před napadajícími hráči soupeře kotouč.
17:52
Despres na druhé straně hodil puk před branku, kde se ho ale nikdo ze spoluhráčů nezmocnil. A dopředu tak opět míří Flames, to je zápas!
17:34
Dobrou šanci na vyrovnání měl po pasu od Stajana David Jones, ale kotouč poslal vedle branky!
17:10
Getzlaf před brankou hledal volného Patricka Maroona, ale puk se k němu díky štěstí nedostal.
16:44
Zakázané uvolnění Plamenů.
16:29
Beaucheminova střela byle velice nebezpečná, ale brankou naštěstí pro Calgary neskončila! A to díky tomu, že puk letící po zemi zasáhl tyčku.
16:11
Brodie se dostal k odraženému puku, který ovšem napálil jen do ochranné sítě. S přispěním teče, takže vhazovat by se mělo v útočném pásmu Calgary.
15:43
Domácí celek nadále zdatně bojuje a snaží se vytvářet si šance. Hra je poměrně vyrovnaná.
14:51
Beleskey dobře zrychlil a vnikl tím do útoku, kde přenechal puk Keslerovi. Jeho svižná střela šla ovšem nad bránu.
14:10
A hosté se dostávají do vedení! Ryan Getzlaf odvedl fantastickou práci při napadání obránce Brodieho, kterého obral o puk. Střela mu sice nevyšla, puk si po něm ale vzal Despres, který ho zavezl podél branky do prostoru před ní, odkud se od brusle COREYHO PERRYHO odrazil za záda Karriho Rämöa! Asistence: Simon Despres a Ryan Getzlaf.
13:15
Ofsajdové postavení Kačerů, vhazovat se bude ve středním pásmu.
13:03
Gaudreau se hned zapojil do hry a založil akci pro Joorise, který ovšem zpětným pasem před branku nikoho nenašel.
12:49
12:36
Usadit se v útočném pásmu se jim ale nedaří.
12:11
12:00
Ofsajd hráčů Anaheimu, následuje komerční přestávka.
11:42
Perry projel dopředu po pravé straně, k zakončení se ovšem nedokázal propracovat. Neměl ani dostatečnou podporu spoluhráčů.
11:07
Colborne čekal před brankou na přihrávku, puk k němu ale neprošel.
10:49
Cogliano perfektně vnikl do útočného pásma v oslabení a vybojoval faul soupeře. Dvě minuty za sekání obdržel Johnny Gaudreau (CGY).
10:17
Nyní už je hostující celek ve čtyřech.
10:11
A máme to další vyloučení Kačerů. Ryan Kesler (ANA) inkasuje dvouminutový trest a Calgary tak bude hrát šest sekund v pěti proti třem.
09:52
Brodie nahrál na Colbornea, který před odkrytou brankou našel Schlemka, jehož pokus ovšem nevyšel!
09:27
Bennett předal puk Colborneovi, který se otočil směrem k brance a vystřelil. Andersen ale kotouč vyrazil a jeho spoluhráči ho vyhodili.
08:58
Ducks se osvobodili, Lindholm totiž poslal puk přes všechny čáry.
08:17
Clayton Stoner (ANA) je prvním vyloučeným dnešního zápasu. Nedovoleného bránění se dopustil prakticky hned po vhazování, i když se tomu vyloučení sám diví.
08:13
08:13
Raymond odvedl velice dobrou práci při napadání a vybojoval puk, který posléze poslal na Brodieho. Jeho střela ovšem byla sražená nad branku do ochranné sítě.
07:48
Flames se ihned natlačili do útočného pásma a své vedení chtějí získat zpět.
06:57
A máme vyrovnáno! Kačeři se usadili v útočném pásmu a dočkali se taktéž své první branky v tomto zápase. PATRICK MAROON obdržel naprosto perfektní přihrávku od Ryana Getzlafa před branku a pak už měl jednoduchou úlohu – z první napálit puk do poloodkryté branky. Svou úlohu splnil na jedničku a začínáme od začátku! Asistence: Ryan Getzlaf a Sami Vatanen.
06:28
Druhá formace Ducks opět nebezpečně kombinovala okolo branky, ale nic většího z toho nebylo.
05:57
Hraje se zatím ve velice rychlém tempu, nahoru dolů.
05:27
Russell udělal pěknou kličku na modré a poté vystřelil, ale ani tato střela neprošla k brankáři.
05:08
Raymond se dostal do útočného pásma, jeho pokus byl ale zblokován dříve, než stačil nadělat nebezpečí.
04:28
Brodie svou střelou vybízel spoluhráče k teči, ale nikdo puk nedokázal zasáhnout, a tak skončil vedle branky.
03:49
Aktivitou ale nepolevili ani domácí hokejisté, kteří aktivně dohrávají svého soupeře a nedávají mu ani kousek prostoru zadarmo.
03:14
Na druhé straně se před brankou zjevil Kesler, nicméně nebyl zrovna v ideální pozici, tudíž nezakončil ideálně.
03:00
Ofsajd hráčů Calgary.
02:52
Ve Scotiabank Saddledome pochopitelně panuje skvělá atmosféra, úvodní branka tomu jen pomohla!
02:07
A máme tu první branku! Hned na počátku třetí minuty se domácí tým dostává do vedení, což přesně potřeboval. BRANDON BOLLIG se zjevil sám před Andersenem po skvělé přihrávce od Raymonda a nabídnutou šancí nepohrdl! Dánského brankáře propálil a otevřel tak skóre utkání. Asistence: Mason Raymond a Markus Granlund.
01:27
Cogliano nabil do velice dobré šance spoluhráči, ten jí ale nevyužil.
01:09
Puk v hledišti, hra je přerušena.
00:54
Getzlaf krásně projel do útočného pásma a vystřelil, Rämö jeho pokus vyrazil k Maroonovi, jehož dorážku zblokoval obránce Wideman.
00:06
A hned na úvod tu máme zakázané uvolnění Anaheimu.
00:01
Hymny dozněly a vše je tak připraveno k zahájení třetího zápasu této série!
Nyní zazní hymny amerického i kanadského národa.
Hokejisté obou celků právě přichází na ledovou plochu. V hale panuje vskutku elektrizující atmosféra!

Calgary Flames: Rämö (Hiller) – Russell (A), Wideman (A), Brodie, Engelland, Schlemko, Diaz – Gaudreau, Monahan, Hudler (A) – Bennett, Backlund, Jooris – Colborne, Stajan, Jones – Bollig, Granlund, Raymond

Anaheim Ducks: Andersen (LaBarbera) – Lindholm, Beauchemin (A), Fowler, Despres, Vatanen, Stoner – Maroon, Getzlaf (C), Perry (A) – Beleskey, Kesler, Silfverberg – Cogliano, Rakell, Palmieri – Etem, Thompson, Jackman

Rozhodčí: Sutherland, Rooney – Sharrers, Murphy.
Druhý zápas série
I v něm uspěl Anaheim, nicméně už to tak jednoduché nebylo. Skvělý výkon podal především brankář Andersen, který neinkasoval ani jednou.

Do vedení se dostali Ducks v 8. minutě po gólu Beleskeyho.

Na další branku čekali diváci velice dlouho. Dočkali se jí až v 52. minutě, kdy skóroval obránce Lindholm. Rozhodnutí o výhře 3:0 a vedení 2:0 v sérii dodal v 58. minutě Thompson.

Ducks 3:0 Flames
8. Beleskey (Kesler, Lindholm), 52. Lindholm (Perry, Getzlaf), 58. Thompson (Perry, Getzlaf)
První zápas série
Z něj se urodila poměrně jednoduchá záležitost pro Kačery z Anaheimu. V první třetině si vytvořili dvoubrankové vedení, když nejprve se v 11. minutě prosadil Matt Beleskey a o tři minuty později Maroon.

Ve druhém dějství hry přidal Anaheim stejný počet branek. Ve 23. minutě se prosadil Corey Perry a ve 31. minutě Emerson Etem. Vedení 4:0 se pro Ducks ukázalo býti pohodlné, ale nestačilo jim to.

Na začátku třetí třetiny totiž přidali ještě dvě branky. Podruhé v utkání se trefil Perry a později na něj navázal Ryan Getzlaf. Vedení 6:0 dokázali hosté snížit alespoň čestnou brankou, kterou vsítil mladíček Bennett.

Ducks 6:1 Flames
11. Beleskey (Palmieri, Lindholm), 14. Maroon (Getzlaf, Perry), 23. Perry (Despres, Getzlaf), 31. Etem (Beauchemin, Lindholm), 41. Perry (Getzlaf, Fowler), 43. Getzlaf (Vatanen, Perry) – 50. Bennett (Engelland)
Zdravím všechny hokejové příznivce u druhého kola play-off NHL! Na programu máme třetí souboj série mezi Calgary Flames a Anaheim Ducks.
Za klávesnicí se na vás těší Michal Belšán, přeji příjemné počtení.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:30.