Využití: 0 – 1
Vhazování: 33 – 28
Hity: 36 – 29
Zblokované střely: 15 – 33
Je dobojováno! Rangers dokázali odvrátit i druhý postupový mečbol Caps a vrací sérii k sedmému zápasu do New Yorku.
Hosté ve třetí části dokázali v úvodu dvakrát skórovat, čímž navýšili své vedení na tři branky. Domácí hráči se ale nevzdali a taktéž dvěma brankami se dotáhli opět na rozdíl jediného gólu. Závěrečný tlak však ve vyrovnání stavu utkání již neproměnili a v dnešním duelu musí sklonit hlavy před svým soupeřem.
60:00
59:36
McDonagh zablokoval střelecký pokus Bäcsktröma a následně vyhodil puk ze třetiny,.
59:27
Hosté se brání zuby nehty, Girardi schytal tvrdou ránu pukem od Ovečkina, ale vydržel. Rangers vyhazují puk na icing.
58:43
Ke střele se dostal Carlson z pravého kruhu, Lundqvist dokázal vyrazit pouze před sebe, odkud ještě dorážel Johansson, ale i s tím si švédský gólman ve službách Rangers dokázal poradit.
58:20
Holtby na střídačce, domácí v šesti!
58:00
Oba týmy bojují o puk za brankou Rangers...
57:38
Dobrý forčeking hostí nedovoluje domácím zavézt kotouč do třetiny.
57:25
Hosté po vítězném buly posílají puk daleko od své branky.
57:16
Velká šance pro domácí na vyrovnání přichází s přesilovou hrou. James Sheppard (NYR) poslal backhandem puk mimo hrací plochu a dostává dvě minuty za zdržování hry.
56:56
Buly pro Caps a hned pálí od modré čáry Carlson, puk ale jen orazítkoval zadní mantinel.
56:51
Bäckström pálí tvrdě z pravého kruhu, Lundqvist zastavuje jeho pokus svými betony a přerušuje hru. Ta bude pokračovat po reklamní pauze, která rozhodně Rangers přijde vhod.
56:25
Hosté vyhráli buly a Sheppard posunul kotouč až do útočného pásma, kde on i jeho parťáci z útoku střádají cenné vteřinky.
56:14
Hosté se na chvíli osvobozují, ale jen za cenu icingu, takže nemohou vystřídat. Tlak domácích může pokračovat.
56:06
Čas se pro domácí rychle krátí a mají již jen něco málo pod čtyři minuty na vyrovnání.
55:36
Kuzněcov to zkusil z levé strany z ostrého úhlu, jeho backhand ale jen proletěl kolem Lundqvista skrz brankoviště.
Dnešní utkání sleduje 18.506 diváků.
54:50
Hosté se na chvíli osvobodili, Kreider ale puk v útočné třetině dlouho nepodržel.
54:20
Další zakončení domácích už musí likvidovat opět výtečný Lundqvist, který tak drží těsné vedení svého týmu.
53:40
Obrovský nápor domácích pokračuje a i s ním i střelecká nemohoucnost, neboť opět mimo klec pálí tentokrát Kuzněcov.
53:14
Další pokus ze střední vzdálenosti má na svědomí Niskanen, také vedle.
52:42
Domácí jsou nastěhováni před Lundqvistem a nedávají hostům příliš prostoru dostat se do hry. Další střela přišla z hokejky Burakovského, jenž zpoza kruhů trefil pouze zadní hrazení.
52:09
První formace Caps zůstala na ledě a vytváří si i nadále velký tlak, který vyústil v zakončení z hole Ovečkina, jenž pálil vedle a poté i Bäckströma, který již trefil brankáře hostí.
51:27
Ovečkin získal puk před modrou čárou, přejel do pásma a rychle švihem vypálil na branku. Pozorný Lundqvist však dokázal jeho pokus vyrazit levým betonem.
51:12
Domácí si ale kotouč rychle berou zpět, avšak jejich další kombinaci zastavuje hvizd čárového sudího, offside.
50:59
Situaci tři na tři domácí nevyřešili dobře a puku se ujímají hosté.
50:33
Washington právě vstřelil branku!
Domácí jsou definitivně zpět ve hře o výhru v tomto duelu! Odražený puk od zadního mantinelu nejlépe sledoval JOEL WARD, který prokázal největší důraz i šikovnost na brankovišti a dostal puk i přes odpor Lundqvista do branky! Asistence: Jason Chimera, John Carlson.
49:38
Hokejisté Washingtonu se tlačí do zakončení. V dalším z nich byl Alzner a následně Bäckström. Lundqvist ale dokázal vyrazit oba jejich pokusy.
49:03
Další snaha domácích Capitals o průnik do útočného pásma končí již na modré čáře, offside.
48:47
Hra je přerušena po menší strkanici ve středním pásmu. Hra bude pokračovat v plném počtu hráčů na ledě.
48:00
Další střelecký pokus domácích si připisuje obránce John Carlson, jeho tvrdou střelu dokázal Lundqvist vyrazit
47:40
Domácí se prali o puk v rohu útočného pásma, dokázali ho prostrčit až před branku, kde se k němu dostal JEVGENIJ KUZNĚCOV, jenž rychlou střelou do levého horního růžku překonává Lundqvista! Asistence: Karl Alzner, Joel Ward.
46:30
Ostrá rána Laiche z levého kruhu je sražena mimo klec Rangers.
46:19
Hra je přerušena a následuje komerční přestávka.
44:45
Domácí se snaží o rychlou odpověď. Střelu švihem v podání obránce Niskanena ale kryje brankář Lundqvist.
44:24
Rangers právě vstřelili branku!
S domácími hokejisty to začíná vypadat zle a v Madison Square Garden se pomalu mohou připravovat na utkání číslo sedm. Hosté totiž zásluhou tvrdé rány DANA BOYLEA přidávají čtvrtou branku a jsou blízko výhry v tomto utkání! Asistence: James Sheppard, J. T. Miller.
44:07
Holtby si připisuje úspěšný zákrok poté, co zkrotil střelu Jamese Shepparda.
43:09
Domácí hráči se dostanou do útočné třetiny a to poté, co hosté zahráli na icing.
42:24
Chris Kreider se zatím hattricku nedočká, jeho poslední rána se totiž mezi tři tyče nevešla.
41:30
Hosté i nadále při chuti a okupují obranné pásmo svého soupeře.
40:54
Stejně jako v prvních dvou třetinách, i v té třetí vidíme branku hned v úvodní minutě, o kterou se tentokrát postaral RICK NASH, kterého našel před brankou St. Louis a kanonýr Rangers se nemýlil! Asistence: Martin St. Louis, Derick Brassard.
40:40
První minuta třetí třetiny se nese ve znamení nepřesností.

Další třetina začne přibližně v 03:13.
Čtyřicet minut dnešního utkání je minulostí a hosté odchází do šaten stále s vedením, které se však smrsklo na rozdíl jediné branky. Domácí hráči totiž vstoupili skvěle do druhé třetiny a hned po osmadvaceti vteřinách hry snížili zásluhou Jasona Chimery. Ve zbytku třetiny byli Capitals aktivnějším týmem a svého soupeře výrazně přestříleli (18 – 4), na druhou branku v síti Lundqvista to ale nestačilo. Zda se ji domácí dočkají alespoň ve třetí části, to uvidíme přibližně za osmnáct minut, kdy začne třetí perioda.
40:00
39:25
Hra pokračovala dále a do dobré pozice se dostal opět Ward, ale i tady zasáhl dobře hostující gólman.
39:20
Po vyhraném buly Capitals pálí od modré čáry obránce Carlson, Lundqvist vyráží jeho střelu.
39:17
Joel Ward byl sám v útočném pásmu a nevěděl co s kotoučem. Tak to vzal na sebe a z levého kruhu vyslal ránu, kterou ztečovali hosté do ochranné sítě.
39:00
Jedna minuta chybí do konce druhé třetiny.
38:40
Gleason pálí ostře od modré čáry, Lundqvist dokázal jeho střelu vyrazit betony a následně pokryl i dorážku Ovečkina z bezprostřední blízkosti.
38:07
Niskanen po buly pálí od modré čáry, trefuje však pouze jen zadní hrazení.
38:02
Dan Boyle schoval svou střelu za domácí beky a Holtby na poslední chvíli vyrazil kotouč levým ramenem mimo.
37:45
Kreider si pěkně obhodil dva protihráče, na levém kruhu předl puk Kleinovi, ten jej zavezl za branku domácích, ale to bylo z jeho strany vše.
37:10
Trocha nepřesností znamená chvíle klidu pro obě branky.
36:35
Kuzněcov je nakonec ten, který donutil Lundqvista přerušit hru.
36:14
36:11
Johansson v závěru přesilové hry ještě pálí mimo.
35:46
Carlson nabil na levý kruh Ovečkinovi, ten svým typickým způsobem bez přípravy vyslal tvrdý projektil na branku, Lundqvist sklapl své betony včas.
35:04
Ovečkin pálí z první zpoza kruhů, jeho rána jen prosvištěla kolem hostujícího gólmana.
34:28
Ovečkin ostře sražen u levého hrazení a na hranici pravidel. Hraje se ale dál a hosté následně vyhazují puk až k Lundqvistovi.
34:14
Zvýšený tlak domácích znamená faul z kategorie taktických v podání "jezdců". Keith Yandle (NYR) vyloučen na dvě minuty za držení protihráče. Přesilová hra Washingtonu začne po skončení reklamní přestávky.
33:45
První formace domácích Capitals motá hlavy hostům, Lundqvist nejprve zastavil kotouč u brankové čáry, jež na branku vyslal Alzner, následně se pokusil zpoza branky zakončit Ward, ale i to dokázal švédský gólman chytit.
33:15
Rangers se dostali po vyhraném buly z vlastního pásma, Klein vyslal zpoza modré čáry lehkou střelu na Holtbyho, ten chytá v rozkleku a raději drží puk.
32:56
Další zásah brankáře v bílém už znamená přerušení hry. Vhazovat se bude po levé ruce Lundqvista.
32:30
Dobrá šance pro domácí tým, když se před Lundqvistem pokusil o šikovnou teč střely od modré čáry Chimera, švédský gólman však reflexivně vyrazil betonem.
32:07
Niskanen pálí od modré čáry mimo.
31:17
Na druhé straně hrací plochy netrefuje McDonagh prostor domácí branky.
30:55
Capitals ale rychle otáčí hru a do zakončení backhandem se na pravém kruhu dostal Johansson, Lundqvist však zabránil puku v cestě do sítě.
30:46
Hosté vítězí při buly a posílají puk do střední zóny.
30:44
Vhazovat se bude před Lundqvistem, který přerušil hru chycením střely domácího Kuzněcova.
30:44
Trochu uklidnění přinese přerušení hry v podobě komerční přestávky. Hra bude pokračovat za malou chvíli.
30:31
Domácí jsou kompletní a krátce nato se dostal do šance Miller, Holtbyho ale nedokázal překonat v situaci na brankovišti.
30:23
30:02
První pokus Rangers v přesilovce, Hayes však netrefuje branku soupeře.
29:33
Domácí hokejisté navíc dojeli puk a ještě pálí Carlson, Lundqvist vyráží.
29:20
Ani teď se nepovedlo hostům usadil se před Holtbym, Beagle získal puk u pravého hrazení a poslal jej daleko do bezpečí.
28:45
Domácím se daří vyhodit puk z pásma, za ním se navíc hnal jeden z domácích hráčů a na chvíli jej podržel v rohu svého útočného pásma.
28:23
Hra bude pokračovat po reklamní přestávce.
28:23
Jevgenij Kuzněcov (WSH) dostává menší trest za držení protihráče.
28:10
Hosté jsou nastěhování před Holtbym a navíc mají ponechanou výhodu, bude se vylučovat na straně Washingtonu.
27:36
Miller se dostal do dobré pozice, když si najel na pas mezi kruhy. Byl však tísněn dvěma obránci Caps a jeho pokus skončil vedle branky, jenž dnes hájí Holtby.
27:10
Hosté se snaží uklidnit hru a pomalu rozehrávají před vlastní brankou.
26:25
Další zásah si připisuje Lundqvist proti střele Saši Ovečkina.
25:59
Brouwer se v nepřehledné situaci před brankou dostal do backhandového zakončení, jeho pokus jen o malý kousíček minul klec hostů!
25:47
Hosté zareagovali na obdrženou branku zvýšením své aktivity a nyní se již opět tlačí do pásma svého soupeře.
25:10
Tečovaný pokus od modré čáry v podání Rangers skončil kousek vedle domácí branky.
25:01
Hra se rychle vrátí do obranného pásma Capitals, Holtby raději podržel puk a přerušil hru.
24:30
Domácí se ubránili krátkému tlaku hostů, Beagle ale jen vyvezl puk odešel střídat.
24:06
Zakázané uvolnění stěhuje hru před domácí branku.
23:37
23:37
Hosté se dostali k rychlému kontru, který zakončoval z pravého kruhu Nash, jeho ránu však dokázal Holtby srazit do ochranné sítě za brankou.
23:16
další zákrok betonem v podání brankáře hostů. který vykopl kotouč po střele Ovečkina.
22:50
Carlson zakončuje zpoza kruhů, Lundqvist vykopl puk svým betonem.
22:10
Domácí v pásmu, do šance se zatím nedostali.
21:37
Carl Hagelin (NYR) – 2 minuty za hrubost.
21:27
Burakovsky pálí mimo klec, domácí mají výhodu.
20:28
Pokud úvod první třetiny patřil hostům, pak začátek té druhé jde za domácím týmem! Ward si zpoza hostující branky vybruslil na úroveň pravého kruhu a vypálil na Lundqvista, po jeho zákroku ramenem se puku dotkl Kuzněcov a od něj se k dorážce v brankovišti ještě dostal JASON CHIMERA a snížil stav zápasu na 1:2! Asistence: Jevgenij Kuzněcov, Joel Ward.
20:01
Oba týmy začínají třetí třetinu v plném počtu, hosté dokázali početní výhodu využít na konci první periody.
20:01
Diváci ve Verizon Center viděli v první třetině dohromady neuvěřitelných 37 střel na branku!

Další třetina začne přibližně v 02:18.
Neskutečná první třetina je minulostí. Viděli jsme opravdu zběsilé tempo a dle mého skromného názoru doposud nejlepší třetinu letošního Play off. Šance se střídaly na obou stranách v rychlém sledu a oba brankáři se předháněli ve skvělých zákrocích, především pak Henrik Lundqvist několikrát předvedl zásahy aspirující na pomyslnou zlatou helmu.

Do šatny se ale přeci jen lépe půjde hostům. Chris Kreider vstřelil oba góly hostí, kterými orámoval začátek a konec úvodní periody a zajistil tak Rangers důležité vedení v utkání číslo šest.
20:00
19:59
Podle všeho to hosté ještě stihli a to tři desetiny před koncem první třetiny! Po vyhraném buly Stepana okamžitě pálil na Holtbyho Brassard, domácí gólman však jeho střelu neudržel a vyrazil puk pouze vedle sebe, kde dobře hlídkoval CHRIS KREIDER, který jen posunul puk do odkryté domácí svatyně! Asistence: Derick Brassard, Derek Stepan.
Hosté ještě dostali puk do branky, otázka je, zda-li to stihli ještě před vypršením času!
19:57
Tři vteřiny před koncem první dvacetiminutovky přichází ještě jeden trest. Troy Brouwer (WSH) dostává dvě minuty za hrubost. Hosté už jeho vyloučení asi nyní nepotrestají, šanci tak budou mít hned zkraje druhé periody.
19:36
Další zakončení ze strany hostí, které si připravil Jesper Fast. Ale ani on se svou střelou neuspěl.
19:04
Až nyní přichází tvrdý projektil z hole obránce Kleina, Holtby se nenechal překvapit.
19:00
Hosté načínají poslední minutu první třetiny před Holtbym, do šance se ale nemohou dostat.
18:25
Rangers v plném počtu.
18:15
Hosté brání dobře oslabení a vypadá to, že to ustojí bez inkasovaného gólu.
17:47
Další skvělé zákroky v podání Lundqvista. Z pravého kruhu tvrdě vypálil Ward, před brankou se ještě snažil dorážet Kuzněcov, ale i s tím si Švéd v hostující brance poradil!
17:30
Capitals jsou s rozehrávkou dokonce zatlačeni až za vlastní branku.
17:10
Hosté však zatím svého soupeře nepouští na dostřel své svatyně.
16:46
16:25
Domácí si svou aktivitou vykoledovali faul. Ryan McDonagh (NYR) vyloučen za držení protihráče. Chvíli tak uvidíme hru ve čtyřech, poté začne domácí početní výhoda.
16:20
Dobrá šance v podání domácích, kteří se po buly dostali ke kotouči a Bäckström dobře mířil backhandem k pravé tyči, tam však byla vyrážečka Lundqvista včas.
16:15
Hra se přesunuje dokonce až k Lundqvistovi, před jehož brankou se bude vhazovat poté, co domácí nastřelili puk do pásma a ten ztečoval jeden z obránců Rangers mimo hrací polchu.
16:09
Další postavení mimo hru v podání celku z New Yorku. Nyní byl o chlup rychlejší než puk Rick Nash.
15:52
Hosté se teď navíc vystavili do ofsajdového postavení, hra je přerušena.
15:30
Hokejisté Washingtonu zatím dobře střeží své obranné pásmo a nedovolují hostujícím hráčům vejít.
14:54
Domácím hráčům se po vyhraném vhazování daří vyhodit puk daleko od své branky.
14:46
První přesilová hra dnešního zápasu a zahrají si ji hosté. Alex Ovečkin (WSH) si odpyká menší trest za sekání.
14:43
Skvělý zásah si připisuje i domácí gólman, jenž zastavuje nebezpečný pokus z backhandu v podání Moorea!
14:36
Girardi se pokusil zakončit po objetí zpoza branky k pravé tyči domácí klece, tam však včas zakročil brankář Holtby.
14:10
Hra přerušena po dalším střeleckém pokusu Capitals, tentokrát z hole obránce Niskanena.
13:59
Neskutečný Lundqvist! Po pravé straně se protáhl Chimera, jehož backhandový pokus brankář hostí vyrazil pravým betonem, avšak k odraženému kotouči měl nejblíže Brouwer, proti jeho rychlému zakončení ale opět skvěle zasahuje Lundqvist svou pravou nohou!
13:39
Zakázané uvolnění nyní na straně hostujících hráčů, hra tak bude pokračovat vhazováním před Lundqvistem.
13:10
Domácí ale rychle přenáší hru na opačný konec kluziště, kde se do zakončení pořádně opřel Carlson, jeho pokus ale končí pouze na zadním mantinelu.
12:52
Icing domácích stěhuje hru před Holtbyho.
12:20
Chvíli se hraje taky ve středním pásmu, to ale jinak zatím v průběhu tohoto duelu jakoby ani nebylo.
11:40
Capitals se tlačí za vyrovnáním v těchto sekundách hry, proti je však Lundqvist, který lapil střelu Glencrosse z mezikruží.
11:05
Hraje se ale už u Lundqvistovy branky, puk však po snaze domácích pouze proletěl brankovištěm po pokusu Brouwera.
10:20
Hayes dostal přihrávku zpoza branky, z takřka nulového úhlu ale neměl šanci Holtbyho překvapit.
09:40
Domácí hráči po delší době v pásmu útočném, hosté je však dokázali udržet na uzdě a nedovolili jim vystřelit.
08:49
Dan Boyle pálí mimo.
08:28
Po buly okamžitě Klein, Holtby kryje jeho ránu od modré čáry a opět přerušuje hru.
Osm a půl minuty pryč a střely na branku, dámy a pánové, 10 – 9 pro Rangers. Neskutečné.
08:27
Další střela z holí hostujících hráčů a Holtby konečně přerušuje hru. Ďábelské tempo první třetiny je na chvíli zastaveno, komerční přestávka přichází na řadu.
08:11
Nyní už však ano, když z levé strany střílel Sheppard, Holtby dokázal vyrazil do rohu.
07:45
Rangers v pásmu soupeře, poprvé se jim však nepovedlo dostat puk na domácí branku.
06:56
Johansson opět u puku, když dostal nabito mezi kruhy a z první poslal kotouč na branku, tam však perfektně zasáhl Lundqvist.
06:28
Od modré čáry pálil Johansson, Lundqvist pouze vyrazil a u kotouče byl jako první Ovečkin, ale ani on nedostal puk za záda švédského brankáře.
06:07
Orpik pálí tvrdě od modré čáry, Lundqvist vyráží betony mimo.
05:37
Hosté v další šanci, na levém kruhu dostal nabito Kreider, svoji bombou ale míjí domácí branku.
05:27
Lundqvist přikryl kotouč lapačkou poté, co nejprve vyrazil pokus od modré čáry a následně si poradil s dorážkou jednoho z domácích hokejistů.
04:26
Rangers začali ve velkém stylu a doslova zasypali Holtbyho sprchou střel. Tu další má na svědomí Dominic Moore, podruhé se však hostům překonat Holtbyho nepovedlo. Alespoň pro tentokrát.
03:31
Hosté pokračují v tlaku a z pravého kruhu pálí Girardi, domácí brankář kryje.
03:24
Další dobrá šance hostí, když z pravé strany zakončoval Stepan, jeho pokus tančil po brankové čáře a Holtby si nebyl vůbec jistý, kde je puk. K jeho štěstí se nakonec černý kus gumy objevil mimo jeho klec.
03:05
Tři minuty uběhly a už jsme viděli dohromady devět střel na branku.
02:58
Do šance se dostal nikým nehlídaný Carlson v prostoru před brankou. Lundqvist však zastavil jeho střelu a následně i dorážku stejného hráče.
02:13
Hodně zostra začalo dnešní utkání, šance střídá šanci a to se nezaujatým divákům musí rozhodně líbit. Těm domácím se start do zápasu líbí poněkud méně.
01:24
Další pokus Rangers má na svědomí Hayes, jeho ránu dokázal Holtby pokrýt.
00:40
Domácí svou šanci nevyužili a tak udeřili hosté! Puku se ve středním pásmu ujal CHRIS KREIDER a ač tísněn bránícím domácím hráčem, natlačil se před Holtbyho a backhandem jej překonal! Asistence: Jesper Fast, Kevin Klein.
00:24
První zákrok si připisuje Lundqvist, když kryje backhandový pokus Brouwera.
00:01
Halou domácích Capitals právě zní hymna Spojených států amerických.

Washington Capitals: Holtby (Grubauer) – Carlson, Orpik (A), Niskanen, Alzner, Green, Gleason – Ward, Bäckström (A), Ovečkin (C) – Chimera, Kuzněcov, Johansson – Brouwer, Beagle, Burakovsky – Wilson, Laich, Glencross.

New York Rangers: Lundqvist (Talbot) – Girardi (A), McDonagh (C), Klein, Staal, Boyle, Yandle – St. Louis, Brassard, Nash – Fast, Stepan (A), Kreider – Miller, Hayes, Hagelin – Glass, Moore, Sheppard.

Rozhodčí: Sutherland, Rooney – Amell, Sharrers.
Průběh série

30.04.15 Rangers – Capitals 1:2 (série 0:1)
02.05.15 Rangers – Capitals 3:2 (série 1:1)
04.05.15 Capitals – Rangers 1:0 (série 2:1)
06.05.15 Capitals – Rangers 2:1 (série 3:1)
08.05.15 Rangers – Capitals 2:1p (série 2:3)
Washington Capitals

Domácí hráči se po základní části soutěže umístili na čtvrté příčce Východní konference, což jim do prvního kola Play off přisoudila za soupeře další tým z New Yorku, černého koně soutěže Islanders. Vyrovnaný souboj těchto dvou týmů musel rozhodnout až sedmý zápas, ve kterém o postupu Caps rozhodl Jevgenij Kuzněcov. Ve 2. kole, jak už jsme se zmínili, byli domácí hokejisté velice blízko postupu, hosté se ale ještě dokázali vzepřít nepřízni osud a vybojovat si šestý duel, jenž se odehraje dnes ledě Washingtonu.

Nejproduktivnější hráči

Alexandr Ovečkin – 8 bodů (4+4)
Nicklas Bäckström – 7 bodů (3+4)
Joel Ward – 6 bodů (2+4)
New York Rangers

Jezdci vstupovali do Play off jako vítězové základní části soutěže. V prvním kole vyřazovacích bojů přešli přes letos příliš nepřesvědčivé "tučňáky" z Pittsburghu a to celkovým výsledkem 4:1 na zápasy. Ve druhém kole se Rangers zpočátku příliš nedařilo a v posledním utkání byli dokonce 101 sekund od vyřazení z bojů o Stanley Cup. Skóre posledního duelu však na poslední chvíli zachránil Kreider, aby v prodloužení o výhře New Yorku rozhodl Stepan.

Derick Brassard – 6 bodů (5+1)
Derek Stepan – 6 bodů (2+4)
Rick Nash – 6 bodů (1+5)
Příjemný pozdní večer při sledování online přenosu z utkání Play off zámořské NHL, ve kterém pro Vás budeme sledovat již šestý souboj 2. kola Východní konference mezi týmy Washington Capitals a New York Rangers.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.