NHL - Play-off -  ONLINE PŘENOS -  Colorado : St. Louis - 18. května 2021   04:00

Colorado
Colorado
15:15' Makar (Rantanen) • 40:30' MacKinnon (Rantanen, Landeskog) • 48:30' Landeskog (MacKinnon, Girard) • 59:20' MacKinnon (Landeskog)
Colorado
Grubauer (J. Johansson) – D. Toews, Makar, Graves, Girard, Nemeth, Timmins – Landeskog (C), MacKinnon (A), Rantanen (A) – Saad, Kadri, Burakovsky – Ničuškin, Jost, Donskoi – Newhook, Bellemare, Compher.
Charron, McIsaac – Pancich, Alphonso
Ball Arena, Denver
7 741 diváků
St. Louis
Binnington (Husso) – Krug, Faulk, Scandella, Parayko (A), Mikkola, Bortuzzo – Schwartz, R. O'Reilly (C), B. Schenn – Barbašev, Bozak, Tarasenko (A) – Hoffman, Thomas, Kyrou – Clifford, Sanford, Blais.

Colorado Avalanche podle předpokladů vyhrává první zápas série, když celkem jednoznačně přehrálo soupeře 4:1. Colorado vyhrálo na střely 50:23.

Colorado právě vstřelilo branku!
A je to jasné, do prázdné branky poslal kotouč z bezprostřední blízkosti NATHAN MACKINNON. Asistence: Gabriel Landeskog.
59:10'
Ivan Barbašev (St. Louis) pálil z první, ale branku trefit nedokázal.
59:00'
Oznámena byla poslední minuta hry.
58:53'
Brayden Schenn (St. Louis) bojoval o kotouč, ale neuspěl.
58:28'
Hosté budou hrát v šesti.
58:03'
Nathan MacKinnon (Colorado) si vybruslil před branku a vypálil. Jeho ránu kryje brankář.
58:00'
Dvě minuty zbývají ze třetí třetiny.
57:36'
Z pohledu Blues ubíhá čas velmi rychle, mnoho minut už na zdramatizování zápasu nemají.
57:20'
Devon Toews (Colorado) se dostal do další šance, ale ani on nedokázal překonat brankáře soupeře.
57:02'
Tyson Jost (Colorado) pálil z mezikruží, jeho pokus byl zblokovaný brankářem.
57:00'
Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině.
56:38'
Zakázané uvolnění vrací hru před branku St. Louis. Domácí hokejisté hrají takticky velmi dobře a míří za výhrou v tomto první zápase série.
55:32'
Vladimir Tarasenko (St. Louis) jen nahodil kotouč do útočného pásma, ale vypálit na branku nedokázal.
55:04'
Colton Parayko (St. Louis) čeká na dostřídání spoluhráčů.
54:40'
Blues sice vyhráli buly v obranném pásmu, ale po rychlém přenesení hry se do výraznější šance nedostali.
54:33'
Po komerční přestávce bude zápas pokračovat dál.
54:20'
Zakázané uvolnění proti Blues.
54:00'
Šest minut nás dělí od konce zápasu, Laviny vedou o dva góly a mají převahu.
53:35'
Colton Parayko (St. Louis) rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry, Colorado míří za výhrou.
53:05'
Valerij Ničuškin (Colorado) se dostal do zakončení, ale nepřekonal brankáře soupeře.
52:45'
Robert Bortuzzo (St. Louis) měl dobrou šanci, ale brankáře prostřelit nedokázal. Dobře si počínala obrana Blues.
52:26'
Ryan O'Reilly (St. Louis) měl dobrou příležitost, ale z mezikruží trefil jen brankáře. Následně Colorado vyhodilo.
52:00'
Jeden z hráčů minul branku, následně si domácí vypracovali další šance, ale puk končí mimo branku.
51:40'
Cale Makar (Colorado) rozehrává od své branky a pokouší se něco vymyslet.
51:04'
42:21, tak vypadá statistika střel na branku, aktivnější jsou jednoznačně domácí hokejisté.
50:20'
Jordan Binnington (St. Louis) přerušil hru, následně se strhla potyčka před jeho brankou. Komerční přestávka.
49:44'
Sledujeme rychlý hokej, Colorado vede o dvě branky a pokračuje dál v aktivní hře.
48:54'
Komerční přestávka.
48:30'
Domácí celek navyšuje své vedení, Nathan MacKinnon pálil od modré čáry a jeho ránu před brankou nechytatelně tečoval mimo dosah brankáře GABRIEL LANDESKOG. Asistence: Nathan MacKinnon a Samuel Girard.
48:05'
Colorado se vrací k aktivní hře, kterou se prezentuje celý zápas.
47:44'
Blues tuto přesilovku proměnit nedokázali. Následně už pálil Mikko Rantanen. Jeho rána nebyla vůbec špatná.
47:34'
46:47'
Vladimir Tarasenko (St. Louis) pálil od modré čáry, Brayden Schenn tečoval před brankou, ale neuspěl.
46:17'
Philipp Grubauer (Colorado) nevěděl, kde má kotouč, ale ve spolupráci s obránci dokázal puk udržet před brankovou čárou.
45:54'
Přesilovku hraje domácí celek, který se usadil v útočném pásmu.
45:32'
Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Ryan Graves – 2 min., podrážení).
44:30'
Jordan Binnington (St. Louis) si připsal další důležitý zákrok, Cale Makar (Colorado) se propracoval do střelecké pozice, ale on ani Brandon Saad neuspěli.
43:58'
Jordan Binnington (St. Louis) kryje ránu, kterou vyslal jeden z hráčů Colorada. Vhazovat se bude v obranném pásmu Blues.
43:37'
Mike Hoffman (St. Louis) pálil, ale jeho projektil v pohodě kryje Philipp Grubauer.
43:10'
Marco Scandella (St. Louis) vybojoval kotouč ve svém obranném pásmu, a tak nechal soupeři možnost vypálit.
42:26'
Jeden z hostujících hráčů zůstal ležet na hrací ploše, hra je tak přerušená, Vhazovat se bude před brankou Lavin.
42:05'
Alex Newhook (Colorado) vedl zajímavou akci Colorda, ale do střelecké pozice se dostat nedokázal.
41:38'
Colorado pokračuje v aktivní hře, Blues jsou nyní podstatně horším týmem.
40:30'
Domácí celek se z kraje třetí třetiny dostává do vedení po rychlé a přesné akci. Mikko Rantanen našel spoluhráče NATHANA MACKINNONA, který tvrdou ránou z kruhu poslal kotouč přesně pod horní tyč. Asistence: Mikko Rantanen a Gabriel Landeskog.
40:01'
Ve druhé třetině jsme kromě mnoha šancí viděli také jednu branku. Hostující celek dokázal vyrovnat, po rychlé akci pálil přesně Jordan Kyrou.
40:00'
39:20'
Jaden Schwartz (St. Louis) měl dvě dobré příležitosti, ale neuspěl.
39:00'
Poslední minuta hry ve druhé třetině.
38:54'
Tyson Jost (Colorado) se dostal do brejku, s první střelou si brankář Blues poradil a dorážku udržel před brankovou čárou.
38:30'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.
38:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhé třetině, Blues vyhodili kotouč přes všechny čáry.
37:37'
Dramatický zápas se dostává do své finální fáze ve druhé třetině, srdnatě bojující Blues dokázali vyrovnat a nyní jsou na tahu domácí.
36:31'
St. Louis právě vstřelilo branku!
Tentokrát to už hostům vyšlo a je vyrovnáno. Po bleskové akci Barbašev našel JORDANA KYROU, který ránou bez přípravy dokázal poslat kotouč přesně k tyči. Domácí brankář se nestihl přemístit. Asistence: Ivan Barbašev a Robert Thomas.
35:54'
Jordan Binnington (St. Louis) kryje další ránu soupeře, vhazovat se bude před jeho brankou.
35:40'
29:14, tak vypadá statistika střel na branku. Oba týmy si už vypracovaly dobré šance.
34:33'
Jaden Schwartz (St. Louis) hledal spoluhráče před brankou, ale neuspěl. Následně je hra přerušená pro zakázané uvolnění.
34:28'
34:18'
Colton Parayko (St. Louis) pálil od modré čáry, ale zlomil hokejku.
33:50'
Nyní hosté jsou nastěhovaní v útočném pásmu. Torey Krug ani Kyle Clifford nedokázali přesněji trefit branku.
33:27'
Mike Hoffman (St. Louis) měl obrovskou šanci, obkroužil branku a pokoušel se zasunout kotouč, ale vracející se hráč zastavil akci Blues.
32:34'
Tři střely vyslali domácí hokejisté v početní výhodě.
32:30'
32:05'
André Burakovsky (Colorado) pálil z kruhu, Robert Bortuzzo dokázal jeho pokus zblokovat do ochranné sítě.
31:45'
Mikko Rantanen (Colorado) si počkal na puk, jeho ránu v pohodě kryje Jordan Binnington. Buly před jeho brankou.
31:21'
Mikko Rantanen (Colorado) nedokázal odražený kotouč zpracovat z první, a tak nevypálil. Následně Blues vyhodili přes všechny čáry.
30:57'
Branka Blues vypadla ze svého postavení, a tak je přerušená hra.
30:41'
Jordan Binnington (St. Louis) zabral kotouč vyrážečkou z ledu ve stylu Dominika Haška. Hra je přerušená, buly před jeho brankou.
30:25'
Colorado hraje přesilovku.
30:21'
Vyloučení v týmu St. Louis Blues (Sammy Blais – 2 min., hákování).
30:09'
Jordan Binnington (St. Louis) zachránil hosty. Mikko Rantanen měl prázdnou branku, ale hostující brankář trefil jen beton gólmana.
29:42'
Colorado hraje aktivně, Jordan Binnington si poradil s dalším pokusem, který na něj mířil z mezikruží.
29:25'
Robert Thomas (St. Louis) hledal spoluhráče před brankou, ale obrana Lavin byla připravená.
29:10'
28:59'
Justin Faulk (St. Louis) pálil tvrdě od modré čáry, ale minul branku.
28:27'
Sledujeme dramatické momenty před oběma brankami, diváci se baví útočným hokejem.
28:06'
Tyson Jost (Colorado) vybojoval kotouč na hostujícím obránci, následně se ale hráč Lavin do zakončení nedostal.
27:43'
Colorado vyhazuje přes všechny čáry, pro puk musel až hostující brankář.
27:30'
Torey Krug (St. Louis) pálil od modré čáry, jeho rána byla zblokovaná.
27:10'
Přesilovku si v tomto zápase zahraje hostující celek, který má možnost na vyrovnání.
27:10'
Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Ryan Graves – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
26:47'
Tyson Jost (Colorado) se dostal k zakončení v útočném pásmu, jeho pokus byl před brankou zblokovaný.
26:31'
Jaden Schwartz (St. Louis) zakončoval z dobré pozice, jeho projektil kryje brankář Colorada. Ten mnoho práce neměl, zatím na něj šlo devět střel.
26:12'
Po komerční přestávce pokračuje zápas dál.
26:04'
Samuel Girard pálil od modré čáry, jeho ránu kryje Jordan Binnington. Komerční přestávka.
25:47'
Delší dobu se hraje bez přerušení.
25:00'
Jaden Schwartz (St. Louis) pálil z dobré pozice, jeho pokus ale brankář Colorada betonem vykopl.
24:40'
Valerij Ničuškin (Colorado) zakončoval, Robert Bortuzzo dokázal jeho pokus zblokovat.
24:16'
Mikko Rantanen (Colorado) pálil z mezikruží, jeho pokus kryje celkem snadno brankář Blues.
23:52'
Domácí se dostali do útočného pásma, ale Jaden Schwartz rychle otočil směr hry.
23:26'
Sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit a zatím jsou spokojenější ti domácí.
23:05'
Dobré oslabení odehráli hostující hokejisté, naopak domácím se tato přesilovka nepovedla podle představ.
23:00'
22:46'
Brayden Schenn (St. Louis) pálil při vlastním oslabení. Jeho rána končí vedle branky.
22:13'
André Burakovsky (Colorado) nabral rychlost ve středním pásmu, bleskově se dostal do útočného pásma, ale při pokusu o přihrávku o puk přišel.
22:01'
Colorado na nějakou výraznější šanci v této přesilovce čeká.
21:36'
Colorado přišlo o útočné pásmo, musí bojovat o svou třetinu.
21:00'
Vyloučení v týmu St. Louis Blues (Justin Faulk – 2 min., sekání).
20:01'
20:00'
19:48'
Obrovskou šanci měl jeden z domácích hráčů, ale netrefil odkrytou část branky. Mikko Rantanen to byl, kdo netrefil branku.
19:30'
Nathan MacKinnon (Colorado) pálil z levé strany, ale jeho rána se do branky nevešla, puk končí na mantinelu za ní.
19:00'
Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině. Robert Thomas se pokoušel něco vymyslet, ale Conor Timmins jej připravil o puk.
18:47'
Sledujeme dramatický hokej a aktivní hru z obou stran.
18:23'
Jordan Binnington (St. Louis) tak tak dokázal rukavicí vytěsnit tvrdou ránu soupeře mimo branku. Následně na druhé straně Colton Parayko minul branku.
18:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině. Po ofsajdu se bude vhazovat ve středním pásmu.
17:45'
Jordan Binnington (St. Louis) byl připravený a dokázal si poradit se střelou soupeře.
17:23'
Torey Krug (St. Louis) vybojoval kotouč za svou brankou, a tak se rychle pokouší otočit směr hry.
16:45'
Hra je přerušena pro ofsajd Colorada, vhazovat se bude ve středním pásmu.
16:35'
13:5, tak vypadá statistika střel na branku, domácí hrají lépe.
15:15'
Domácí celek se dostává do vedení v přesilovce. Tvrdou ránou od modré čáry uspěl CALE MAKAR. Od obrany Blues dostal hodně prostoru. Asistence: Mikko Rantanen.
15:09'
Jeden z hráčů se dostal ke střele z první, Mikko Rantanen to byl, ale trefil jen prostor, kam se přemístil brankář.
15:00'
Colorado kombinuje v útočném pásmu, hosté se tak tak brání.
14:04'
14:04'
Vyloučení v týmu St. Louis Blues (Ryan O'Reilly – 2 min., podrážení).
13:30'
Colorado se ubránilo a rychle otočilo směr hry. Alex Newhook se po bleskové akci dostal ke střele, kterou zastavil Jordan Binnington.
13:07'
Jordan Kyrou zlomil při pokusu o střelu hokejku, Mike Hoffman pokračoval v útočné akci dál.
12:30'
Colton Parayko (St. Louis) pálil jako obránce od modré čáry, první rána byla nepřesná, druhou kryje brankář Philipp Grubauer.
12:15'
Sammy Blais (St. Louis) hlídkoval před brankou, ale přihrávku dostat nedokázal.
11:42'
Brandon Saad (Colorado) se dostal do střelecké pozice, jeho rána z kruhu na vzdálenější tyč končí vedle branky.
11:16'
André Burakovsky (Colorado) pálil z mezikruží, jeho rána nebyla vůbec špatná, ale Jordan Binnington byl připravený a dokázal si poradit.
10:47'
Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Gabriel Landeskog – 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu St. Louis Blues (Brayden Schenn – 5 min., bitka).
10:46'
Mikko Rantanen byl tvrdě dohraný Jadenem Schwartzem.
10:34'
Ryan O'Reilly (St. Louis) se nabízel pro přihrávku, ale neuspěl.
10:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině. Blues rozehrávají od své branky.
09:35'
Devon Toews (Colorado) pálil z pravé strany a jeho ránu v pohodě kryje gólman. Jordan Binnington přerušuje hru.
09:20'
Colorado pokračuje v aktivní hře, Jost to vzal na sebe, jeho rána ale končí mimo.
09:01'
Cale Makar (Colorado) pálil od modré čáry, Jordan Binnington na střelu viděl a v pohodě zasáhl.
08:34'
Zakázané uvolnění vrací hru před brankou Blues. Jordan Binnington musí být pozorný.
08:11'
Tyler Bozak (St. Louis) vedl zajímavou akci Blues, ale hosté se k zakončení dostat nedokázali.
07:46'
Nathan MacKinnon (Colorado) vedl zajímavou akci domácích, ale Marco Scandella k němu přistoupil a nenechal jej vypálit.
07:17'
Vladimir Tarasenko se dostal na druhé straně do ofsajdu.
07:02'
Útočnou akci Colorada zastavilo postavení mimo hru, vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
06:14'
Vladimir Tarasenko (St. Louis) se dostal do úniku, zkoušel blafák překonat brankáře, ale neuspěl. Na druhé straně mělo Colorado dvě velké šance, ale Jordan Binnington byl připravený.
06:01'
Komerční přestávka. Buly před brankou Blues.
05:56'
Nazem Kadri (Colorado) pálil z dobré pozice, ale brankáře Blues prostřelit nedokázal.
05:25'
0:3, tak zatím vypadá statistika střel na branku, takticky vstoupili do zápasu hosté velmi dobře.
04:51'
Mike Hoffman (St. Louis) měl hodně prostoru v útočném pásmu, Robert Thomas pokračoval v akci, ale do střelecké pozice se dostat nedokázal.
04:35'
Sledujeme rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje.
03:46'
Joonas Donskoi (Colorado) pálil, ale neuspěl. Následně Ivan Barbašev našel Tarasenka, který pálil. Jeho rána se odrazil od tyče do hry.
03:10'
Domácí celek se usadil v útočném pásmu, kde se pokouší něco vymyslet. Velmi dobře zapracovala obrana Blues, která nenechala soupeře vypálit.
02:33'
Blues rozehrávají od své branky, ale do výraznější šance se nedostali, navíc se píská icing.
02:05'
Kyle Clifford (St. Louis) se pokoušel získat útočné pásmo, Sammy Blais pokračoval v akci, následně jeho spoluhráč vypálil nepřesně od modré čáry.
01:24'
Valerij Ničuškin (Colorado) se dostal do zakončení, jeho ránu zblokoval jeden z hostujících hráčů.
01:00'
André Burakovsky (Colorado) zkoušel něco vymyslet na modré útočné čáře, ale neměl dostatek času na to, aby vypálil.
00:42'
Fanoušci vytváří parádní atmosféru, velký rozdíl proti základní části NHL.
00:11'
Jako první se do útočného pásma dostal hostující celek, ale Brayden Schenn (St. Louis) nedokázal nic vymyslet.
00:01'
Předzápasová show právě probíhá.

Colorado Avalanche: Grubauer (J. Johansson) – D. Toews, Makar, Graves, Girard, Nemeth, Timmins – Landeskog, MacKinnon, Rantanen – Saad, Kadri, Burakovsky – Ničuškin, Jost, Donskoi – Newhook, Bellemare, Compher.

St. Louis Blues: Binnington (Husso) – Krug, Faulk, Scandella, Parayko, Mikkola, Bortuzzo – Schwartz, R. O'Reilly, B. Schenn – Barbašev, Bozak, Tarasenko – Hoffman, Thomas, Kyrou – Clifford, Sanford, Blais..
V posledních pěti zápasech je nejproduktivnějším hráčem Colorada Barakovsky s 8 body. Stejný počet má i na druhé straně bodový lídr Perron.
Vzhledem k tabulkovému postavení jsou favority série hokejisté Colorada, ale Blues ukázali, že tohoto soupeře umí porazit. Lze očekávat zajímavý hokej plný dramatických momentů.
V posledních pěti vzájemných zápasech vždy platilo pravidlo, že vyhrál domácí celek. Poslední dva zápasy vyhrálo domácí Blues, předtím se radovalo dvakrát Colorado. Uvidíme, zda se i dnes budou radovat z výhry domácí.
Colorado vyhrálo západní divizi se ziskem 82 bodů. Stejný počet mělo i Vegas, ale Colorado vyhrálo více zápasů v základní hrací době. St. Louis Blues skončilo v západní divizi na čtvrté, poslední postupové, pozici.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase prvního kola proti sobě nastoupí Colorado Avalanche a St. Louis Blues.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.